Zahradnické erotické dusno


U stavebních firem mě nijak nepřekvapí, když na své propagační materiály, web nebo billboardy nacpou cihlu, lešení nebo pár prken a polonahou babu. Ty, které si najmou nekreativního, ale levného kreativce, obvykle mají i slogan. Většinou je to něco třeskutě vtipného typu: Postavíme vám ho, Udělala jsem si to sama nebo Přeřízneme cokoliv. Pokud podobné reklamy vážně chcete vidět, stačí zadat do vyhledávače pojem Sexistické prasátečko.

Lacinou snahu připoutat pozornost nahotou ale nedovedla k dokonalosti ani firma nabízející stavební chemii, ani společnost, která pronajímá lešení. Dokázalo to zahradnictví!

Zahradnictví Roglovi odkudsi od Žatce se věnuje především pěstování paulovnií, což je docela zajímavá dřevina, která se hlavně využívá na topení, protože velmi rychle roste. A pak se tohle zahradnictví věnuje taky nepříliš koukatelné erotice. Nejspíš s vírou, že jakákoliv nahá baba prodá cokoliv. Škoda, že tam nepochopili, že podobné fotky patří tak maximálně do velmi soukromého alba.

Začíná to opatrně, aby se návštěvník stránky nevyděsil hned.
Pak už je jasné, že švarné zahradnici nepadá blůza omylem, ale zcela záměrně. 

Milovníci přírody a kyprých tvarů si fotky zvětší, nám ostatním stačí tahle velikost.Protože bude hůř. Vedle poněkud zoufalého pokusu o uměleckou fotku.... 


...totiž přichází i lehké porno. A aby si i dámy přišly na své, svléká se kromě zahradnice bohužel i zahradník. Fotka samozřejmě nezachytí všechno. A proto zahradnictví produkuje tahle šíleně sexy informační videa.


 


Po tomhle mám pocit, že je fakt lepší házet do kotle cvičky a pěstovat maximálně petržel a muškáty. A doufám, že ty moje bylinky na balkóně jsou vypěstované normálním a zcela oblečeným zahradníkem. 

_________________________

Fotky a video: www.rogl.cz 

22 komentářů:

 1. To jako fakt?

  A vítej zpět mezi živými :)

  OdpovědětSmazat
 2. Kristova noho! Představuju si to nějak takhle:

  - Co kdybychom si našli modelku, aby se nám nafotila u těch stromů nahoře bez?
  - Na co utrácet za modelku, já snad nejsem dost pěkná?
  - Éééé...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak nějak. Mimochodem, tyhle sazenice prodává i někdo z okolí Plzně na Bazoši. Taky u nich stojí jakási (mladší) pani a dělá obličeje. Oba pěstitelé udělali zásadní chybu - aby ty výpěstky vypadaly větší, měli u nich vyfotit dítě (pro hustoroztomilost s rýčkem, v lacláčích a pokud možno se slamákem na hlavě).

   Smazat
 3. Na druhou stranu si clovek zvedne sebevedomi. Stejne ale podobne fotky patri opravdu do soukromi...

  OdpovědětSmazat
 4. Proboha co je toto za zahradnictví :-/

  OdpovědětSmazat
 5. Kdyby aspoň ten zahradník stál za to ... Brrr, teď budu mít noční můry !
  L.

  OdpovědětSmazat
 6. Tak to je mazec!!! Předpokládám, že na fotkách jsou majitelé, zřejmě manželský pár, ti se tedy hledali, až se našli. Ovšem nahatý pan majitel v apartních botkách a fuseklích je naprosto bezkonkurenční :-)))))))

  OdpovědětSmazat
 7. ani pořádně neukázala frndu, to je houby reklama

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tu prý ukáže až na místě :-))

   Smazat
 8. Jestli Vám to vadí, tak odgooglujte.

  OdpovědětSmazat
 9. Já věděla, že ty fotky odněkud znám...
  http://ruzne-inzeraty.hyperinzerce.cz/daruji-zdarma/inzerat/10135938-nabidka-ubytovani-za-pomoc-v-zahradnictvi-nabidka/#.VxlxztSLSt8

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už vidím, jak se tam ty maminy s dětmi hrnou...

   Smazat
 10. 1. VÍTEJTE ZPĚT, tyhle články mi chybějí...
  2. Neuvěřitelné... Snad se u toho aspoň dobře bavili, ale já bych si u nich nekoupila asi ani muškáty. Natož třeba okurku - to ne!

  OdpovědětSmazat
 11. Teď na ty stránky zírám!! :-D A zkusila jsem hledat nějaký komentáře a našlo mi to tuto diskuzi na Blondýně. To zahradnictví šok...to budou nějací exhibouši. Jak může někdo s takovýma stránkama a v takovém příbytku nabízet:" Zabýváme se návrhy a realizací zahrad "

  OdpovědětSmazat
 12. No tvl... dvacet let se pohybuju na internetu a stejně mě tu vždycky něco znovu dostane.

  OdpovědětSmazat
 13. Tak toto budem sirit medzi ludmi, ktori vedia ocenit absurdny humor :D

  OdpovědětSmazat
 14. To snad ne! Když jsem viděl první fotky, myslel jsem, že je to snad uploadnutý omyl. To je konec! :-O

  OdpovědětSmazat
 15. Ježiši, to je fakt drsný. Já moc nerozumím tomu, že mezi nudisty a exhibicionisty jsou většinou tahle scvrklá individua bez soudnosti a ne třeba nějaký švarný jinoch. :D Nedávný zážitek z podzimního výletu do přírody. Koupila jsem si nové outdoor vybavení, vyrazili jsme s partou na víkend někam ven vyvětrat si hlavu. Bylo září, takže ještě docela teplo. Přijdeme k našemu stanovišti, kde jsme chtěli chvíli pobejt a tam se nahý producíroval starý tramp a pravděpodobně se chystal na samoakci. :D No... asi nemá smysl říkat, že od té doby to už naše stanoviště není. :D

  OdpovědětSmazat