Trendy nahý zadek

Existuje jen jeden kus oblečení, který je hnusnější, než legíny. Jsou to tělové legíny. Před pár dny jsem jedny potkala a byla jsem z nich tak vytřeštěná, že jsem hrdou nositelku ani nevyfotila. Vypadala nějak takhle:Zdroj: přišlo mailem


Na první pohled jsem měla pocit, že je od pasu dolů nahá. Až pak mi došlo, že má na sobě legíny v tělové barvě. V každém případě byla středem pozornosti, otáčeli se za ní úplně všichni. Děti, puberťáci, pánové i dámy středního věku i důchodci. Prý je to nějaký nový trend. No, děkuju pěkně, jestli se to začne šířit.

Už jsem to tady psala: Legíny nejsou kalhoty, takže by se místo kalhot rozhodně nosit neměly. Ani když máte postavu modelky a je vám pod dvacet.

Když už si je nutně musíte vzít na sebe a jdete jinam než na výlet do přírody, sportovat nebo venčit psa, vždycky, fakt vždycky k nim noste delší topy, trika, tuniky nebo svetry tak, aby nebyl vidět ani rozkrok, ani zadek! Není nic horšího, než poloprůsvitné legíny, pod kterými jsou zřetelně vidět spodní kalhotky. Nevím, čím to je, ale často něco podobného vídám na poměrně dost oplácaných holkách. A obvykle jim prosvítají napůl shrnuté bombarďáky. Růžové. Se srdíčky.

Džínová minisukýnka a legíny - to je další běs. Nevím proč, ale evokuje mi to záběry ze zpravodajství z  počátku tisíciletí z nějakého hodně laciného příhraničního nevěstince. Rozhodně mi to nepřipadá sexy. A nosí se to už asi dvacet let. Uf.

Všechno tohle je ale proti legínám v tělové barvě skoro velká večerní. Tělové legíny totiž často vypadají, jako by jejich nositelka šla ven s holým zadkem. Pokud jsou hodně obtažené, dokonale zvýrazní každé kilo navíc a umí docela přesně vykreslit celulitidu.


Zdroj: Pinterest


Zdroj: People of Walmart


I dívka na následujícím obrázku má tělové legíny.

Zdroj: GoodMeme.net


Když je ženská tlustá - a nemusí to být jen kvůli nezřízenému přežírání se, ale klidně kvůli nějakému onemocnění - měla by přemýšlet mnohem víc, než její štíhlé kamarádky, co si vezme na sebe. Když si vezme tělové legíny, bude se každé její kilo navíc natřásat a křičet: Hele, tady jsem!

Zdroj: People of Walmart

...a bude poutat pozornost, o kterou nositelka nejspíš fakt nestojí. 

Zdroj: Poppyd.com

Jen si říkám: Mají dámy na fotkách doma zrcadlo? Nebo prostě už úplně rezignovaly na to, jak vypadají? 

Zdroj: People of Walmart


70 komentářů:

 1. Tak to je masakr!! A já hloupá doma při zkoušení legín si říkám, jak můžou ty obézní tlusté holky chodit v černých legínách a v tričku jen tak, jako by legíny byly kalhoty. Taky nejsem hubená, ale v zrcadle vidím, že v tom vypadám blbě. Nejlepší využití mají v dlouhých tunikách, co zakrývají rozkrok a zadek. Nechápu, že s tím takhle můžou vyjít ven! A tělové legíny to je ještě větší masakr to fakt aby chodily bez legín a nikdo rozdíl nepozná :D

  OdpovědětSmazat
 2. Já jsem se taky musela nedávno v Brně ohlédnout a přesvědčit, že mě mé dioptrie neklamou a ona osoba má na sobě tělové legíny. Je zajímavé, že když někdy v devadesátých letech legínománie propukla, jen málokterá nositelka si troufla odhalit své pozadí a rozkrok, narozdíl ode dneška. A ještě jedna vzpomínka učitelky MŠ - v té době dokonce některé babičky holčičkám strkaly trička do legín, aby si prý nezachladily ledviny, to byl zase druhý extrém.
  Lidka

  OdpovědětSmazat
 3. Jo, přesně. Tričko zastrčit do punčocháčů a vytáhnout až do podpaží. Má dětská můra...

  OdpovědětSmazat
 4. Jen bych podotknul, ta předposlední slečna nemá tělové legíny, protože ona slečna je černá. Asi se snaží albinizovat :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-D super postřeh i koment :-)

   Smazat
  2. Tělové jsou furt, jenom holt patří k jinému tělu, no. :o)

   Smazat
 5. Tenhle článek je fakt špatný. Přece se nebudeme posuzovat za to jací jsme, za to jaké máme zadky a co máme na sobě. Jinak konstruktivní a zajímavé články Protivné blondýny zde přešly do zcela obyčejné a tupé xenofobie, šikany a diskriminace. A to je ten opravdový hnus, ne pár odhalených zadků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jéje, zase se někdo poznal ?

   Smazat
  2. Nebudeme, my už to děláme a to všichni, ať chceme nebo ne. To je ten ošidný první dojem, kterému se nikdo nevyhne. Jen si zkuste představit, že za vámi přijde takto oděná žena - řeknete si "No ne, ta žena vypadá vkusně a příjemně." nebo vám hlavou probleskne něco o nedostatku soudnosti?
   Rozhodně xenofobie (strach z neznámého a cizího), šikana (fyzické i psychické omezování či týrání slabšího jedince v kolektivu) a diskriminace (rozlišování lidí na základě příslušnosti k nějaké obecné skupině bez ohledu na schopnosti konkrétního jedince) vypadá jinak. Je zcela a úplně na každém, jak bude chtít vypadat, ale pokud o sebe dotyčný/á nedbá, nesmí se zlobit, že se taky někdo může smát nebo vrtět hlavou.
   Svoboda oblékat si co chci se sebou nese zároveň i svobodu druhých myslet si o tom své.

   Smazat
  3. Nikdo nikoho nesikanute, nediskriminuje atd. Jen vyjadřujeme názory, jestli se nam to libi nebo nelibi a proc. Jde ciste jen o esteticky, vizualni dojem, o vkus a soudnost. Vypada to opravdu dle mého nazoru hrozne a nevhodne se takto oblect, ze to vypada jako holy zadek.

   Smazat
  4. Když se někdo oblíkne jako blbec, proč o něm neříct, že se oblíkl jako blbec? Aby se neurazil? No tak se urazí a příště si obleče něco jiného, problém?

   To je dneska přejemnělá doba...

   Smazat
 6. Blondýna má pravdu. Tyhle dámy rodiče v mládí nepoučili, že se mají oblékat úměrně svému věku a postavě. Tak to za ně musí holt udělat Blondýna dodatečně. Nechápu, proč by se měl zbytek populace koukat na něco takového.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď mě ještě napadlo, že oni je doma nejen nepoučili, oni doma chodili úplně stejně. Takže těm chuděrám to vlastně ani nepřijde.....

   Smazat
 7. Upřímně je to pěknej kec - tedy to, že by se mělo nosit oblečení sahající po rozkrok a zadek legín. To vymyslely ženský a podle mě závistivý k tomu. Neznám normálního heterosexuálního chlapa, kterej by se na pěknou prdel v elasťákách nepodíval. Včetně mě. Jo, něco jinýho je tlustá ženská. Ale vy to kážete všem. Podle mě prostě proto, že na to nemáte postavu a pěknou prcku ;) a sere vás, že nějaká si to může dovolit a my slintáme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně. Od rána nemyslíme na nic jiného, než kolik slaboduchých uslintaných chlapů bude hvízdat nad odhaleným zadkem. To je tak laciné a nechutné, že jsem nakonec snad ráda, že legíny nenosím.
   Ono totiž hezká ženská bude hezká i slušně oblečená. Proč by měla být objektem hlášky "my slintáme"? Co z toho jako má? Že jednou někomu přestane stačit žvanit a počká si na ni v parku?

   Smazat
  2. Spíš než názor muže je to názor prasete.

   Smazat
  3. tak sem asi taky prase...a takových je nas vic.

   Smazat
  4. V legínách chodím akorát běhat a po tomhle příspěvku se rozmyslím i to. Nechci, aby takový hovada očumovala mojí "pěknou prcku." A není to o závisti, já se taky ráda kouknu na hezkou ženskou a na málo věcí je tak pěknej pohled jako na hezký prsa... Ale ani to neznamená, že by měly být vystavený jak maso na pultu. A stejně tak je to s tím zadkem.

   Smazat
  5. Na behani doporucuji burku, zaruci Vam naprosty nezajem o vasi peknou prcku.

   Smazat
  6. O rozdílu mezi mužem a dobytkem svědčí například i to, zda se na mě obdivně podívá nebo jestli při pohledu na mě začne slintat ...

   Smazat
  7. Některé reakce mě fatk rozesmály. Ano, my muži jsme všichni do jednoho (tedy ti zdraví a heterosexuální) prasata, kterým jde na první pohled hlavně o to, jak vypadáte. Překvápko.
   Nailah - a že se tvůj chlap dívá na péčko, co víc, že má s tebou sex a myslí na jiné, to je taky laciné a nechutné? Fakt se bavím.

   Smazat
  8. Zuzana Kozáková - Takže vy se ráda podíváte na pěkňá prsa, ale my, kteří se rádi podíváme na pěkný zadek jsme prasata? To jako opravdu? :D

   Mimochodem, jsem rád, že mám normální slečnu, která se na mužský zadky dívá ráda ;)

   Smazat
  9. Není povinností žen ukazovat svoji pěknou prcku komukoliv. A řada žen legíny (v rozumné barvě a neprůhledné) nosí především proto, že jsou pohodlné a praktické - třeba na sport. Ne proto, aby poskytovaly komukoliv materiál k slintání nebo i k něčemu horšímu. Pánové, co takhle si ho zastrčit zpátky do kalhot a přestat se chovat jako středobod světa, hm?

   Smazat
  10. Ano, ráda se podívám na pěknej zadek/prsa atd. Ale hezkej zadek vynikne i ve vkusným oblečení, prsa (a koneckonců třeba i břicho, ramena) zrovna tak.
   Jasně, dívat se na sexy holku v průsvitnejch nebo tělovejch legínách mi bude vadit míň, než koukat na podobně oblečenou hrošici s celulitidou, stejně tak potkat v obchodě namakanýho svalovce do půl těla asi vyděsí míň, než vidět takhle pupkatýho fotříka... Přesto mi to přijde nevkusné a nevhodné a jejich pěkné postavy bych neocenila o nic méně, kdyby byli skutečně oblečení.
   A co se týče "pěkné prcky", vážně se mi z tohohle divnýho výrazu kroutí prsty na nohou. Hnus. V legínách se běhá dobře, ale pro příště asi zvolím něco, v čem nebude tak na očích. Třeba na to pak lidi nebudou myslet jako na "prcku."

   Smazat
  11. Upřímně - mně legíny nepřijdou jako nevhodný kus oblečení. Naopak - pokud si koupíte kvalitní, typem jakoby jezdecké a hodně pevné, dokáží udělat postavu velmi krásnou, pokud tedy je alespoň štíhlá:). Já jsem tlustá. Legíny nosím na práci na zahradě, nebo na sport. Moje sestra je štíhlá a vysoká. Nosí legíny černé, obepínající postavu, k tomu sáčko a vysoké kozačky a je to kus :) Zadek v tom má k pokoukání :). Možná je lepší se zamyslet spíše nad soudností nositele oblečení, než nad oblečením jako takovým. Myslím si, že pokud si jakékoli oblečení koupíte kvalitní, dobře střižené a vezmete v potaz svou figuru, málokdy šlápnete vedle. To, že je někdo obézní a nebere to v potaz, to už je jeho boj. Jeho svobodná vůle a my jí musíme respektovat :)

   Smazat
  12. Prosím, co přesně znamená "být obézní a brát to v potaz"? Oblékat se do barevných stanů á la Petrklíč a schovávat se před lidma, aby náhodou nikoho moje špeky neurazily? Taky mám pořádnou prdel, ale legín se vzdát nehodlám - nosím je s tričkem na sport, nebo s krátkými šaty / tunikou na normální nošení. A jediné, co potřebuju brát v potaz je, jestli se v oblečení cítím dobře. A lidem, co mě okukují a řeší, jestli jsem si svým počtem špeků na cm3 zasloužila právo vyjít na ulici, se radši směju za jejich omezenost :)

   Smazat
  13. Zuzano: S vámi je ale sranda. Jak jste se sem přišla na stránky urazit a pohoršit. Tedy, že až teď vám konečně došlo, že když si vezmete legíny, tak se na vás muži mlsně dívají ( kdoví jestli, na internetu si každej druhej hraje na atraktivního). Tak jaké tajemství vám máme prozradit příště? Že když si necháte koupit od neznámého muže na baru několik drinků, tak po vás možná bude chtít i sex :-). Muži se mlsně dívají na atraktivní ženy. Inteligentní žena to chápe, ví, že to tak je. Ne příliš inteligentní žena se nad tím pohoršuje a asi předpokládá, že svým pohoršením změní mužskou populaci. :-) P.s: Každý heterosexuál ( když nepočítáme např.asexuály) si občas zaslintá, kdo tvrdí že ne, jen se snaží získat laciné body u slečen jako jste vy, abyste si hýčkaly tu svoji pohádku o tom, že existuje muž, které mu jde hlavně o vaši duši.

   Smazat
  14. Spíš tradiční názor primitiva. Přesně o tom je tu další článek.

   Smazat
 8. Vase problémy bych chtěl mit, resit ostatní lidi vcetne toho co mají na sobe a jeste si tim nechat kazit den. Kazdej mame jiny vkus a nikdo nemá patent na 100% pravdu i když je vetsina lidi presvedcena ze ten jejich názor je pravdou absolutni. Dnes po ceste do práce jsem potkal několik divek v legínách, zadne nebyly prusvitne, jedny obtahovaly pekne krajkove kalhotky, slecny se nemely za co stydet a pohled to byl pro mne velmi prijemny . Jedine co me na cele ceste zamrzelo, ze jsem nevidel ani jednu sukynku ci pekne nohy :(. No a k tem objemnejsim slecnam co nosej legíny-někdo rad holky hubeny někdo macaty a i spicek muze pro nekoho byt sexy. Az priste uvidíte silnejsi holku v legínách, zkuste ji ingnorovat, nez se rozčilovat co si to ta tlusta becka dovolila vzit na sebe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dle vašeho komentáře soudím, že vaše druhá polovička chodí v legínách také a zřejmě vám přijde velice příjemné, když na ni ostatní muži koukají jako na sexuální objekt.

   Smazat
  2. Ty legíny nebyly průsvitné, ale přesto víte, jak pěkné měla slečna kalhotky? Spodní prádlo je soukromá věc. Tedy mělo by být.

   Smazat
  3. Moje draha polovicka legíny nenosi, občas nosi věci o kterých si myslim ze jsou pekelne, ale do jejího vkusu ji nekecam, stejne jako mi ona nekeca do mého . Jinak spousta lidi a ne jen muzu na ni kouka jako na sexualni objekt a opravdu me to nechava chladnym, jelikož to je normalni. Na tom , když ma někdo peknej zadek ci prsa a vystavi na obdiv nevidim nic spatneho. Ad kalhotky - ano krajku přes legíny poznam a když někdo ukazuje, proc bych se nepodival. Nejsem voayer, když predemnou bude behat naha divka , tezko se na me muze zlobit ze se podivam. Me spis prijde zajimavy, kdyz si většina zen mysli, ze muzi při prvním pohledu na ne hledaji nejakou intelektualni stranku nebo se snad pokousi odhadnout jejich povahu. Nebo je vam tak neprijemna představa ze v ocich muzu venku na ulici jste jen povětšinou jinak oblecenej kus masa, cili sexualni objekt?

   Smazat
  4. Jestli si můžu trochu zaslovíčkařit - když se řekne kus masa, vybavím si spíš jídlo než sexuální objekt. Ale to je záležitost osobních preferencí :D
   V tom, co má a co nemá být zakryté, se tu zjevně s většinou neshodnete. To, že se díváte, když vám to někdo ukazuje, je v pořádku, já jen nechápu, proč by vám to měl někdo (cizí, na ulici) chtít ukazovat.
   A nemluvím tu o nějakém pečlivém ukrývání 'předností', hezký zadek nebo prsa poznám i přes látku.

   Smazat
  5. Myslím, že takové problémy by chtěl každý. Neboť pokud má někdo pouze takový problém, že řeší ostatní lidi na ulici, je to vlastně šťastný člověk, kterého nic vážnějšího netrápí :-) Blondýnu psaní takovýchto článků živí, tak nevidím důvod proč by s tím měla přestat, když to lidé čtou...

   Smazat
 9. je to o tom, ze tluste zenske na sebe hure shani kalhoty a nakonec i o pohodlnosti te dane osoby. Radej se nasouka do takovyho hadru, nez aby vyvinula namahu a hledala padnouci kalhoty.
  Jednou jsem i slysela, od macate kolegyne s velkou prdeli, proc si nevemu taky leginy, ze ji vzdycky hezky "stahnou" a vypada "hubenejsi". Inu, shodila jsem 16 kilo a jedine misto, kde nosim leginy je posilovna.
  Btw,nemyslim, ze by si chlapi hned zasluhovali hned nadavat do cunat, vim, ze se jim holky s vyrysovanou "prckou" v leginach libi a otaci se za nimi, ale panove, kdyby nebyli nekteri tak jednodusi, tak by si zkusili prevest situaci naopak.... Co kdyby ki zeny rady koukaly na obrovske vyrysovane panske prirozeni a komentovaly to tim, ze kdo to nenosi, tak ma nejspis malyho ptaka...hm????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono nejde ani tak o to, že legíny, ale spíš o to, že kdyby si ta ženská (klidně i kulatá) vzala přes ty legíny ještě šaty nad kolena, vypadalo by to celé o sto procent líp. Takové ty tenčí typy legín vypadají kolikrát spíš jako silnější silonky, to fakt člověk vidět nepotřebuje. Je to ryze utilitární kus oblečení a měl by být vespod, podobně jako u chlapů nátělník.

   Smazat
  2. Nojo,to jsou kdyby kdyby. Hezký námět do sci-fi seriálu, ale my žijeme tady na zemi. A zde je prostě mužská sexualita vizuálnější. Potřebujem více ten tělesný stimul, ale přitom spousta z nás rozhodně odmítá chodit jen s tímto "stimulem", ale zároveň potřebujeme, aby to tělo obývala inteligentní holka, prostě starý dobrý ideál-kalokagathia. Pohoršovat se nad tím je zbytečné, muži prostě mlsně koukají na pěknou holku v minisukni nebo legínách. A vždycky se najde mnoho slečen, které se takto vystaví. Tečka. Můžeme se nad tím pohoršovat (tedy vy, já se rád podívám), ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat.

   Smazat
 10. Tak tohle je opravdu masakr! Přesto s oním názorem, že legíny by se nikdy neměly zaměňovat za kalhoty, nesouhlasím. Pokud jsou neprůsvitné, jiné než tělové barvy a má je na sobě postava, která si je může dovolit, nic špatného na nich nevidím. Móda se jednoduše posunula a legíny už nejsou jenom na sport. Deal with it.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, že se móda někam posunula, ještě neznamená, že je to dobrý nápad. V jistých úsecích historie bylo například v módě nahrazovat hygienu pudrem a parfémem, nosit kožich v létě nebo strkat do sukně nosné lešení, ale nikoho dneska nenapadne obhajovat to slovy, že se móda posunula. Vy "dýlvitite" jeden. :P

   Smazat
  2. tak středověká hygiena především nebyla "módní záležitost", žejo, ale jednoduše důsledek tehdejších podmínek. Lidé si dřív jednoduše moc netykali s vodou a mýdlem. Když se legíny umí nosit, jsou v klidu. Někdy je člověk už stejně ani nerozezná od běžných upnutých kalhot. Co je na nich tak strašně pohoršujícího? Samozřejmě, že legíny jako v tomto článku jsou už extrém, ale tady už vidím problém spíš v nositelkách samotných než v kusu hadru.
   Někdy mě opravdu překvapuje, že i když je rok 2015 a už dávno nejsme součástí socialistického systému, pořád tu vedeme strašně prudérní názory a oháníme se tu nějakou soudností a sociálními dovednostmi. Jak se má teda holka oblíkat? Má být zahalená od krku až po paty, aby náhodou někoho nepohoršila, že se jí někde něco rýsuje? Pokud nechodí po ulici zrovna nahá, ať si pro mě za mě nosí třeba pytel. Já bych si ho na sebe třeba nedala, ale pokud to nevadí jí, kdo jsem já, abych ji soudila?
   Ale ne. Je rok 2015, ale my si stejně budeme na ostatní pořád posměšně ukazovat a dávat si je do škatulek, které v nás vypěstovaly roky minulé, ale nic nám už neříkají o dnešní realitě.
   Jestli bych dneska rozhodně něco zrušila, tak je to kupříkladu tahle móda kancelářských krys, formální dress code, se kterým vás straší v každém správném článku o pohovorech. "Opovažte si na sebe vzít něco uplého nebo barevného, nikde vás nevezmou!" Rok 2015. Parádní.

   Smazat
  3. - Ano, v baroku si moc netykali s hygienou - a slečny v průsvitných legínách si zase moc netykají s vkusem. Není mezi tím valného rozdílu.

   - Jak správně říkáte, typy legín vhodné pro samostatné nošení nejsou k rozeznání od upnutých kalhot. Jinými slovy, pokud k rozeznání jsou, nejedná se o typ vhodný k samostatnému nošení.

   - Socialismus do toho netahejte. Příkladně taková viktoriánská Anglie také nebyla součástí socialistického systému a přesto tam existovala dosti obsáhlá nepsaná pravidla, co si kdo na sebe za jakých okolností může vzít. Taková pravidla existovala za všech režimů a ve všech zemích, a vždycky proti nim někdo remcal a rebeloval. Momentálně žijeme v období jakési relativizace hodnot a systematické demontáže vkusu - a lidé, kteří proti tomu remcají, jsou dnes v pozici těch, kteří před dvěma sty lety remcali proti krinolínám.

   Smazat
  4. No jo, ale to je jen váš názor, že tohle je nějaké módní fáze, za kterou se budou všichni jednou stydět. Ale co když se plete vy a jak píše pisatel nade mnou, dnes už je to prostě normálka. Ještě před lety se takhle lidi pohoršovali nad vyholováním (teď se zase pohoršují, kdy někdo není :-) ) a nad tangama. Ostatně proto to ty slečny nosí, nejen kvůli obdivu mužů, ale právě pro ten punc rebelství a aby o tom blondýny psaly pohoršené články. Já se obávám, že ten "dealwithit" je nakonec nejlepší reakce. Ono vám stejně nic jiného nezbyde, protože ty slečny se vás stejně nebudou ptát, co mohou nosit. A že vám to připadá nevkusné je jim srdečně u...

   Smazat
 11. Ew.
  Taky nesnáším legíny. Když je vidím, mám sklony si mumlat něco o té dnešní mládeži :) Argument "proč by si to neměla vzít na sebe, vždyť se nemá za co stydět" mi přijde na hlavu. Taky si nemyslím, že bych měla nějak pohoršující postavu, ale vidět některé části je privilegium pro partnera. Cpát každému pod nos svůj zadek v legínách proto, že se někdo možná rád podívá, mi připadá... No, tak jako "kam ten svět spěje?!"
  (A pak budeme vymýšlet kampaně s heslem "stop objectifying women"... Mám takový neurčitý pocit, že na to jdeme špatně.)

  OdpovědětSmazat
 12. Celkem zasnu nad nekterymi nazory v diskusi. To, ze se vetsina zen hezky obleka a lici ma nejspis za cil, ze se chteji libit svemu okoli. Kdyz jim to nekdo rekne, tak je automaticky prase a jde mu jenom o jedno. Proc se tedy ty zeny maluji a nosi uzke obleceni popripade hluboke vystrihy, a pak se rozciluji, ze se na ne chlapi koukaji nebo jim nedejboze slozi kompliment? Pokud si vas muzi nemaji vsimat nebo vam maji rikat, ze jste hnusne, tak se podle toho oblekejte, nelicte se, neholte si nohy, nelepte si rasy, vlasy a nehty, atd.. Slepicoidni nazory na videni zen pouze jako sexualnich objektu, ktere se sem siri nebezpecnou rychlosti z povrchnich USA, kde je normalni se strilet, ale nedejboze podrzet zene dvere (to uz je sexualni haraseni), jsou nam zenam se zdravym rozumem a normalnim sebevedomim k smichu.
  P.S.: Elastaky nosim pouze pri behani a nijak mne nepoburuje, kdyz se muzi otoci za mym vysportovanym zadkem, protoze ja se taky klidne otocim za peknym muzem. To, ze jsem stastne vdana, neznamena, ze jsem oslepla nebo ze chci jit s dotycnymi do postele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mne pripada, ze nekterym (mozna potrefenym) damam nevadi ani tolik to samotne chlapske cumakovani, ale spise to, kdo cumakuje. Zrejme je pro ne hodne velky rozdil, kdyz se ohledne chlap typu G. Clooneyho anebo nejaky spinavy bezdomac.

   Smazat
  2. Myslím, že niečo iné je kompliment, a niečo iné zas degradácia na puhy objekt svojho pudu... ale je pravda, netreba to zas tak dramaticky riesit... predstavovat a mysliet si moze kto chce, co chce... pokial s tým druhým reálne moc neotravuje život.

   Smazat
  3. Jaká degradácia? S pudy se hnout nedá, lidi jsou zviřátka jako každá jiná. Ono se rádo předstírá, že jsme něco víc, ale schválně: zkuste někde na náměstí vystřelit pár ran z poplašňáku a uvidíte na vlastní oči pudy v pohybu.

   Smazat
  4. Víte, když on je také rozdíl v tom daném komplimentu. Když ke mě tramvajové zastávce přijde muž a řekne mi, že mám hezké šaty a moc mi to sluší, potěší mě to a poděkuji. Ale když na vás někdo řve přes půl Václaváku "hej prcino, máš fakt krásný kozy", tak to není nic úžasného.

   Smazat
  5. Ano. S tým súhlasím, že na pudoch ako takých nie je nič zlé. Ale zvolený spôsob, akým na základe toho pudu pristupujem k inej ľudskej bytosti. To som myslela tou degradáciou.
   (A nehovorím tu o tom, keď si proste dvaja ľudia splnia čistosexuálne potreby :). To mi samo osebe degradujúce nepripadá.....)

   Smazat
  6. Vážená Clover, "Když ke mě tramvajové zastávce přijde muž a řekne mi, že mám hezké šaty a moc mi to sluší", pak buďto sníte, nebo jste narazila na nebezpečného úchyla/sňatkového podvodníka, to v závislosti na Vašem ctěném věku.

   Smazat
  7. Přesně, ono ženy rády nadávají na muže úchyláky a na to, jak jsme povrchní a jde nám jenom o zevnějšek, ale málokterá si dokáže přiznat, že rozdíl mezi úchylákem a sympaťákem je pro ni často jenom v tom, jestli jede favoritem a má igelitku, anebo je to upravený kravaťák v audině. Přitom já ženám nevyčítám, že jim připadá atraktivnější ten kravaťák, ale nikdo nemůže vědět, kdo z nich je větší úchylák. Igelitkář může být slušně vychovaný romantik, co nosí slečně květiny a básně a kravaťák prase, co miluje děvky a sadistické praktiky.

   Smazat
  8. Já žiju v zahraničí a tady je celkem běžné, že chlapi chodí za ženskými jen aby jim složili pěkný kompliment, to jen vy jste primitivové, co si omlouvají, že neumí složit ženě příjemnou poklonu.

   Smazat
 13. Ale proboha. Tak z tohoto se dnes nejspíše nevyspím. A ještě spoustu dní poté.
  Děsí mě, že na legíny v kombinaci s krátkým svrškem už si pomalu a krutě zvykám - nu což, dnešní nutností je se přizpůsobit. Tak si to, milé spolužačky, noste dál, a mě přijde dál nechutné zahlédnout ten váš vykukující zadek se slabou a upnutou vrstvou látky.
  Ale tohle je moc silný kafe. Myslím, že kdybych to potkala, nepokrytě bych se ohlížela a snažila se přesvědčit sama sebe, že jsem v Narnii a že koukám na kentaura.

  OdpovědětSmazat
 14. Ako bol ten vtip? Štíhlé holky si myslí, že jsou tlusté. Tlusté holky si myslí, že jsou obézní. A obézní holky si myslí, že můžou nosit legíny.:-D Nič proti legínam, nosím ich rada doma a na cvičenie, ale von by som v tom nevyliezla, furt mi to pripadá ako vylepšená varianta teplákov.

  OdpovědětSmazat
 15. Tohle jsem dneska objevila na FB https://www.facebook.com/Ulovkyzulice/photos_stream
  Nečekala bych, že budou někde průhledné legíny velebit...

  OdpovědětSmazat
 16. Takové osvěty všude kolem a já dneska zas viděla jednu v podobných legínách, které se přes ně ale viditelně rýsovalo ostře růžové spodní prádlo. Tohle není o individuálním právu na vlastní styl oblékání nebo o snaze upoutat pozornost. To je naprostý nedostatek základních sociálních dovedností. A léto se blíží....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. asi mi něco nedochází. Na jednu stranu se to bojuje za svobodu ženských bradavek na sociálních sítích a pak se tu zase pokrytecky pohoršujeme, že někomu prosvítá prádlo?? :))

   Smazat
  2. Nedostatek zakladnich sociálních dovednosti z toho delaji puritani a lide , kteří si tyto dovednosti osvojili za dob socialismu, ci jim byly predany nekym, kdo v této době zil. Kdyz chce mlada divka upoutat pozornost (socialni dovednost), je to holt jednodusi způsob, ale jiste funkcni. Vasi pozornost upoutala do te miry , ze jste to neopomela zminit ve vasem prispevku tady v diskusi a ještě vam poskytla téma k premysleni .

   Smazat
  3. Upoutat pozornost dokáže i postřelená svině. Základní sociální dovednost je vědět, kdy, čím a zda vůbec je *vhodné* upoutávat pozornost.

   Pokud si někdo narazí průsvitné punčocháče bez kalhot jenom proto, aby si ho lidi všimli, pohybuje se svými sociálními dovednostmi zhruba na úrovni té postřelené svině. :P

   Smazat
  4. Nápadité a vtipné? No to snad ne, hlavně za nápadité to nelze považovat ani náhodou.

   Smazat
 17. Riadne odporné, to by sa malo verejne zakázať nosiť na uliciach a na verejnosti.

  OdpovědětSmazat
 18. Proč ne?Je to nápadité a vtipné,alespoň to pár otrávených jedinců pobaví...

  OdpovědětSmazat
 19. Zatím jsem žádnou ženu v tělových nepotkala, ale asi by mne to přinejmenším pobavilo. Já je nosím jen doma a nebo na sport. Ale pokud to někomu vyhovuje at si je nosí. Aspon se na ulicích máme na co koukat a třeba nám to vyloudí i úsměv a to není k zahození. Ivana

  OdpovědětSmazat
 20. Já to jednou viděla na živo. Nebylo to tak strašný, ale nic moc hezkýho taky ne.
  Ještě chápu někoho, kdo má fakt pěknou postavu (i když nechápu, proč by někdo měl chtít vypadat jak když se zapomněl doobléct), ale nevím, proč si někdo dobrovolně bere na sebe něco, co zvýrazní jeho nedostatky. A to nemám na mysli ty obézní jedince, kde už je to jedno (z hlediska případného zakrytí nedostatků, z pozice nic netušícího kolemjdoucího je to hnus).

  OdpovědětSmazat
 21. Kdybych toto viděla naživo, tak mě asi napadne, že ta osoba je mentálně postižená.

  OdpovědětSmazat
 22. Nedávno jsem v obchodě viděla kalhoty, barva ani ne tělová, spíš světle růžová. Jenže když jsem je oblékla,vypadalo to, jako bych byla dole bez :) A to byly kalhoty z poměrně silné látky.

  OdpovědětSmazat
 23. Tak to jedna spolužačka měla tělové legíny v těláku, no řeknu to takhle: ještě že je hubená, ale i tak děs běs.

  OdpovědětSmazat
 24. Ouch. Já nosím legíny jen tmavé a takové, u nichž vím, že není ani trochu vidět skrz, aby to prostě byly takové sportovní hezčí tepláky, a i tak většinou mám něco kolem zadku - kraťasy, hezký šátek, pareo, delší top, zkrátka abych nevypadala jako s holou prdelí. Vím, že i proti tomu má kdekdo protistátní řeči, ale já vím, jak v čem vypadám, a nosím je hlavně tehdy, kdy by někdo s hezkýma nohama volil prostě sukni či kraťasy a odhaloval tak stehna. Já nohy hezké nemám a nemám ani potřebu svou celulitidu a křečové žíly někomu cpát pod nos.

  Tělová barva je v tomhle extrémní sek a taky nechápu, že si před nákupem nezkontrolují, jestli to náhodou nevykresluje to všechno, co by měly spíš schovávat. Mě legíny nohy opticky uhladí, neb asi nejsem až tak bachratá, a o to mi jde a proto je nosím.

  OdpovědětSmazat