Jak vydělat na paničkách

Donedávna jsem si myslela, že vydělávat na ženských pohlavních orgánech se dá jen jedním způsobem a několika jeho variantami. Z omylu mě vyvedlo hned několik čtenářek, které mi poslaly odkazy na stránky, kde jsou hlavní cílovou zákaznickou skupinou ženy. Našly díru na trhu a nabízí poněkud zvláštní služby.

Dokud jsem o nich jen četla, přišlo mi to jen divné. Když jsem pak ale viděla i video, udělalo se mi trochu nevolno. Takže to tentokrát bude pro jistotu skoro bez fotek a videí. (Ostatně, čtenáři tohohle blogu jsou inteligentní, mají přehled a vyhledávat na internetu umí).

Ve zprávách od čtenářek na mě vybafl web Mamjirada.com. Jakási Mgr. et Mgr. na něm popisuje, jak se jí život změnil, když začala mít ráda svou vagínu. A pak prý pochopila, že má poslání. Založila tenhle webový projekt a (parafrázuji:)  dává do něj celé srdce a taky svoji touhu naplnit své poslání léčit a učit ženy být opravdově šťastné, spokojené samy se sebou, se svými vztahy, rolemi a těly, naplno prožívající intimitu a rozkoš, vášeň pro své vlastní dílo, ve kterém se odráží jejich jedinečný dar…

Její poslání může podpořit každý - třeba nákupem v eshopu. Překvapivé, že?

logo projektu mamjirada.com


Trochu mě zaráží, že dáma, jejíž životní poslání se točí kolem ženského pohlaví, neví, co je vagína. A jako vagínou označuje zcela jinou část ženského těla, než vagínu. Je to omyl poměrně častý, i když se tuším někdy v sedmé třídě při přírodopisu každé dítě dozví, že vagína, tedy pochva, je trubice vedoucí od dělohy směrem k povrchu těla.  To, čemu se tahle vaginální expertka hlavně věnuje, je vnější pohlavní ústrojí, tedy vulva. Aspoň to by dvojnásobná Mgr. mohla vědět.

Zpátky k poslání paní doublemagistry. No, ono nejde až tak o poslání, jako o kšeft. Dostatečně zmagořelí zákazníci si v jejím eshopu můžou koupit tričko s logem projektu (za necelé tři stovky), přívěsek z ocelového drátku s dvěma prý perlami a několika korálky, který připomínají logo projektu,  za sedmnáct stovek, celých sedm mililitrů nějaké voňavky za patnáct set nebo odlitek vulvy paní magistry. Odlitek je ze sádry, nabarvený na červeno a primárně se má umístit na oltář (a sakra!) nebo používat jako těžítko. Nemá se olizovat a stojí neuvěřitelné 4 700 korun. Je to totiž umělecké dílo odlité podle instrukcí magistry a magistry!

Pro ženy, které chtějí vyřešit jakýkoliv problém, necítí se ženami, nemohou otěhotnět, potratily, chtějí být autentické ve vztazích, najít sama sebe, blablabla, prostě pro všechny, pak pořádá celoroční seminář, který spočívá v tom, že se klientky sjedou na šest víkendů a budou se školit, měnit a léčit. Seminář řeší všechno možné - archetypy, šamanství, konstelace, rítuály, meditace a podobné prapodivnosti, které vyhovují alternativněji založeným osobám. Cena je lidová, 27 tisíc korun. Ubytování a jídlo v ceně není. Za to se platí přes pět stovek na osobu za den. Kdo chce ušetřit, může se jídla vzdát a přespat ve stanu, který si přiveze. Za sto dvacet korun na noc. V lednu to bude asi velký zážitek.

Seminář vyvrcholí tím, že si klientky vytvoří odlitek vlastní "vagíny".

Paní magistra dělá také vaginální mapování. A to je druhá věc, na kterou mě často upozorňujete. Není jediná - začíná se z toho stávat velký byznys. A taky pěkně výnosný.

Vaginální mapování se tentokrát skutečně týká ženské vagíny. Předpokládám, že nejčastějšími klientkami budou znuděné osamělé paničky, movitější ekoženy, příznivkyně šamanství a podobných nesmyslů a alternativně-přírodní typy, které si rády nechají namluvit, že když vysolí pěkných pár tisíc a nechají si namasírovat vagínu, budou šťastnější a manžel je doma ještě pochválí, jak se jejich sexualita změnila k lepšímu.

Celé to spočívá prý v tom, že se dotekem mapuje tkáň vagíny. V ní se pak probouzí citlivost, uvolňují se z těla prožitky, které patří do minulosti, a v případě, že byly bolestivé, tak způsobují určité „zamrznutí“ či „obrnění“ tkáně vaginálních stěn. 

Vaginální mapování je nutné opakovat minimálně třikrát. A stojí u zmiňované dvojmagistry čtyři tisíce za tříhodinovou návštěvu. Jinde se platí za tři dvouhodinové návštěvy 15 tisíc korun i víc.

Dokonce se dělá i skupinové vaginální mapování. Protože prý léčení a poznání jiných žen je dárkem pro ostatní zúčastněné. Úplně vidím, jak mě obohacuje koukat na to, že nějaká žena vedle mě má v pochvě ruku cizího chlapa.

Na youtube je spousta videí o vaginálním mapování. Některá jsou čistě propagační - šťastné perfektně upravené ženy na nich nadšeně líčí, jak jim tahle prapodivná technika změnila život. Propagátoři ji doporučují ženám po znásilnění, trpícím traumaty, po náročném porodu. Dokonce "bezprostředně po porodu." Zajímalo by mě, co by tomu řekl skutečný odborník. Mně osobně to spíš přijde jako alternativa pro zpovykané paničky, které nechtějí platit za obyčejný sex. Nemám vystudovanou jednooborovou psychologii na FF UK ani učitelství psychologie pro střední školy, jako zmiňovaná dvojitá magistra, ale jen pár semestrů psychologie. Přesto jsem přesvědčená, že ženě, která prožila znásilnění, může tahle podivná technika spíš uškodit, než v ní ukotvit prožitky tím, že ji bude ta nejintimější místa masírovat nějaký cizí pán či paní za velké peníze.

A myslím, že ukotvené klientky jsou pak skvělými adeptkami na odháčkování nějakým novým guru Járou.

75 komentářů:

 1. To je jako v sexu ve městě! "Mám strach, že moje vagína je ošklivá!" "No asi proto má deprese..." :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně to mě napadlo! A: "Mám si vést vaginální deníček." -"Ne! Asi jako: milá vagínkol proč jsi dnes tak smutná? Z toho bude bestseler!"

   Smazat
  2. Tak,a mame tu dukaz,ze z kazdej pič.pardon,vaginy sa da ak chceme pretavit na duchovno..v tomto pripade by som vsak odobrala pripojku ducH.

   Smazat
 2. Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat, než sem napíše nějaká "úspěšná absolventka kurzu" a začne nám, obyčejným nešťastnicím, líčit, jak je to fajn a že tato kritika je jen ubohá závist ;-)) Díky, milá Blondýno, za pobavení před novým pracovním týdnem ! A ještě malý dotaz - k čemu má, prosím, sloužit oltář s oním sádrovým odlitkem ?
  Lidka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidko, k uctívání vulvy pani doublemagistry přece! :D :D :D všichni si povinně uděláme oltář s frndou uprostřed :D :D :D
   Jana

   Smazat
  2. Já sice nebyla na žádném takovém kurzu, ale mapování jsem podstoupila. Má vůbec ale cenu to sem psát? Vždyť je to tu poslední dobou o jednom a totéž, zkrátka blondýna ze srdce nenávidí cokoliv "duchovního" a bez špetky studu dá klidně dohromady nějakého přiblblého Járu, který znásilnil nějaké ženy (viděla jsem jen nadpisy, články jsem nečetla, negativní články tak nějak moc nečtu, nevyhledávám), s terapiemi, které můžou ženám třeba i nedejbože pomoct... Na skupinové semináře typu pojďme všechny tančit a velebit své vagíny a vzývat je apod. taky nejsem, ale mapování mi opravdu pomohlo. Hodně. Rozhodně více než několikaletá psychoterapie u "odborníků" a užívání antidepresiv. Celé dětství jsem byla sexuálně zneužívaná, je mi skoro čtyřicet, a přestože mám fajn manžela a jsem s ním šťastná, k sexu jsem si dlouho hledala nějakou přijatelnou cestu. Vám, kterým se nikdy nic špatného v této oblasti nepřihodilo, to jistě přijde k smíchu. Nebo banální. No, tak mně se s tím žilo dlouhá léta opravdu nesnadno, nikomu nic takového nepřeji... třeba dcerám těch dam, které mají optřebu navážet se do technik, které opravdu můžou pomoct nešťastným a frustrovaným ženám, které holt trpí nějakým tím traumatem. Ale jako jasně, klidně se smějte. Mně do smíchu nebylo, když se mi ty věci děly. Ani když jsem pak dlouho nebyla schopná mít jakýs takýs vztah. A představte si, ani jsme se extra nebavily a nenasmály s tou terapeutkou, která mi patero sezení vaginal mapingu před pár měsíci provedla. Bylo to emočně a možná i fyzicky náročné - připomínalo to spíš gynekologické vyšetření, ale mnohem jemnější, přirovnávám to k němu jen proto, že si některé zřejmě myslíte, že je to jak zajít do bordelu a nechat si to udělat, nebo něco na podobném principu. Můžu vás ujistit, že to má k jakémukoliv užívání daleko - je to práce s dotekem, řízeným dechem, odpouštěním emocí apod., nejde tam o nějaké vzrušování.

   Někdo tu psal, že je debilní blábol (něco v tom smyslu), že v tkáni jsou nahromaděné emoce, prostě taková emoční paměť těla, ale tento fakt vám potvrdí i většina fyzioterapeutů či doktorů, to není žádná těžká "esoterika". Proto ta "masáž" může pomoct, když se zapojí i ty další techniky. Každopádně mi ta sezení opravdu pomohla, a to jsem předtím vyzkoušela leccos, hlavně z klasických metod, protože jsem na alternativno taky nikdy moc nebyla. Moc jsem ani nevěřila, že to něco přinese, ale opak je pravdou, ve svých 40 začínám konečně v posteli opravdu něco cítit. Směšné, že? Jistě máte sto chutí se mi vysmát a odsoudit mě. Tak jo, klidně do toho.

   Smazat
  3. Jak ale říkám, nepřeji vám zažít, co jsem zažila já. A takových žen tam dle slov mapérky chodí většina - žádné zpovykané paničky, které už nevědí co s roupama a prachama (btw, ta cena je naprosto odpovídající, byť není malá), žádné coury nebo co si to vlastně představujete. Naprostá většina jsou ženy, které prožily znásilnění, traumatické porody, ponižování a podobné věci, které jsou vám tu k smíchu - jinak si nedovedu vysvětlit, proč to tak zesměšňujete. V každém povolání se najde někdo, kdo to vezme za špatný konec nebo dělá svému oboru špatnou reklamu, viz nějaký ten guruJarda nebo kdo, ale proč hned všechny hodit do jednoho pytla a nekonečně paušalizovat? Všechno odsoudit a zavrhnout a ještě se posmívat druhým, že "na to můžou vůbec věřit". Přitom bych se možná i vsadila, že polovina z vás, které si tu vesele zaplily, taky nemají vše v naprostém cajku - třeba "jen" nikdy nedosáhly vaginálního orgasmu nebo mají jiný intimní problémek. Nedejbože, aby ho však nějak řešily - to můžou dělat jen debilní alternativní bioeko lesany, že jo, které tu důkladně propereme a odsoudíme, krávy jedny blbý. Ale že se tím vůbec zabývám, vždyť ty blondýniny články jsou opravdu pořád dokola a evidentně sem z většiny chodí ženy nebo spíš děvčátka, které s ní souzní a jsou nejspíš podobné. Btw, nejsem autorka toho zmíněného webu a ani nevím, o čem přesně je, podstoupila jsem jen to mapování a jeden tantrický seminář (nikdo tam na mě nesahal, nikdo nebyl nahý, byla to spíš přednáška a pak meditace, kdy každý ležel na své dece a pracoval s dechem a vizualizacemi, ale to už je na místní osazenstvo zřejmě taky příliš esoterické, respektive hodné výsměchu a odporu). Značně mi to ovšem rozšířilo obzory a pár věcí už se dnes dívám prostě jinak, proto mě tyhle černo-bílé (spíš černo-černé) články štvou.

   Smazat
  4. Blondýna ale vybrala (a záměrně) právě web mamjirada, což je dost odrazující případ. Samozřejmě, protože snažit se bavit třeba nad webem paní Heleny, která tu níže velmi věcně komentuje, by bylo o mnoho těžší. Máte také pravdu v tom, že blondýna se zaměřuje na všechno, co není "normální" nebo "většinové", "středněproudé" (dosaďte vlastní definici) a odsuzuje to, všechno a šmahem. Na druhou stranu v tomto případě poukazuje také na to, jak se někdo snaží dělat z cizí bolesti nebo problémů dobrý zdroj příjmů a slibuje zázraky na počkání. Jenže máte pravdu v tom, že by možná nemusela vylívat s vaničkou i dítě. Mimochodem - vážně si myslíte, že žena nutně musí při sexu dosáhnout vaginálního orgasmu? Nehledáme zase problém, kde není? To jen tak, že sexuální prožitek je individuální, neprožíváme přece podle příručky nebo normy. Ale zde už je to samozřejmě OT.

   Smazat
  5. Je otázkou, proč si paní znásilněná své trauma neléčila témž způsobem sama, ale když jí pomohlo nechat si tam strkat pracky od cizí baby za velký tisíce s tím, že teď klidně může šu..., tak to pak jo - přesně na tyhle "vyléčený" typy paní mudra pudra cílí, pokud si to sem ovšem nepsala sama žejo.

   Smazat
 3. fuha, tan web radsej neotvaram... blondyna, si super, ako vzdy :-)))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kokso! tenweb nie je podľa mňa až taký nebezpečný... (teda, na toto http://www.protivna-blondyna.cz/2014/06/domaci-porody-porno-s-plysakem.html sa rozhodne nehrabe)... Niečo o dámach vypovedá aj to, že na ich stránke, na ich FB a pod ich videami nenájdeš jediný negatívny komentár. Cenzúra je mocná zbraň. Ale nevyrovná sa lobotómii "double MGR".

   Smazat
 4. na ten web jsem koukala, obě dámy jsem totiž viděla v pořadu Intim v televizi. Člověk se nestačí divit. Asi povedu se svojí vagínou za dlouhých zimních večerů debaty o tom, jak je spokojená, abych věděla, na čem jsem :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už tu bylo... "Monology vagíny"! :-D

   Smazat
 5. Děkujeme za publicitu...www.mamjirada.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je asi jediná publicita, kterou si zasloužíte - posměch :D

   P. S. je možno zhotovit i odlitek penisu?

   Smazat
  2. Negativní publicita taky publicita? Tak to ano.

   Vaše stránky jsou strašlivé. Jsem sice alternativní lesana, ale nejsem přece blbá, abych naletěla na podobné ptákoviny.

   Smazat
  3. paní, proč prodáváte svojí p*ču? :D

   Smazat
  4. Anonym 12:20 - Aby dokázala, že ju má, ne? :D

   Smazat
  5. Protože jinak nikoho nezajímá.

   Smazat
  6. Věřte, že z reklamy na tomto webu rozhodně zákaznice nezískáte. Jen na vašich jménech ulpí pověst pomatených úchylaček.

   Smazat
  7. Bezte se lecit - mamjirada.

   Smazat
 6. 2.500,-kč/víkendový ochutnávkový seminář (max. 20 žen) ... no to nevim teda, co přesně se bude ochutnávat?

  OdpovědětSmazat
 7. Nabízím odlitek mojí vulvy za 2700 kč, je krásná, nebyla znásilněna ani neprošla dramatickým porodem. Za příplatek 500 kč se speciálním zdraví neškodným naterem, který lze olizovat nebo dat na oltář a modlit se k my frnde zdravas i otcenas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za váš komentář! Měla jsem v tuto noční hodinu záchvat smíchu, který probudil manžela a nezůstalo to bez následků

   Smazat
  2. Já se tomu taky s chutí zasmála - zvlášť ta poznámka o znásilnění je neskutečně legrační, stejně jako téma znásilnění samo o sobě. Je třeba si dělat z takových věcí velkou legraci, potažmo žen, které to prožily a trpí tím třeba celý život. Jste úžasné, dámy, můžu si udělat váš odlitek, když už je teda řeč o odlitcích p*č? :-D

   Smazat
 8. Dokonce se dělá i skupinové vaginální mapování. Protože prý léčení a poznání jiných žen je dárkem pro ostatní zúčastněné. Úplně vidím, jak mě obohacuje koukat na to, že nějaká žena vedle mě má v pochvě ruku cizího chlapa...

  No, obávám se, že by to nebyla ruka cizího chlapa, ale Tvoje, potažmo některé z účastnic. Ženy sobě, ne? :)

  OdpovědětSmazat
 9. Tahle stránka je taky výživná. :D Evidentně je podobný magorismus celosvětový. http://www.vulvalovelovely.com/

  OdpovědětSmazat
 10. Pani doublemagistra je pekna vulva. Parfon. Lepsi hodnoceni nemam. A ja se setkala s doubleing a ten je.... mnohem horsi,i kdyz z jineho oboru. Takze doubletitul budiz varovanim :-)

  OdpovědětSmazat
 11. Nj, další píčovina pro neukojený, znuděný čubky, co si myslí, že ten problém je v jejich vagíně a přitom jde o rozsáhlou dutinu v lebce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebojte se, jednou toho orgasmu dosáhnete, chce to věřit... ;)

   Smazat
  2. Ale ano, orgasmus se dá při troše vůle natrénovat. Inteligence bohužel nikoli, takže vám bohužel víra moc nepomůže.

   V úctě Tomáš Kocour.

   Smazat
 12. s timhle zacala Julie Gaia Poupetova... taky prachoobycejny kolektivni lesbeni pod rouskou "psychologie"

  OdpovědětSmazat
 13. Heh, sekce Kundaliní jóga je taky všeříkající název :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kundalini jóga ale fakt není nazvána podle kundy :-)

   Smazat
 14. Guru Jára, přesně na to jsem si vzpomněla taky. A tak si tak říkám, že takové "mapování" zadarmo od přítele je tak nějak asi... lepší, ne? :D
  A taky mě hodně pobavil odlitek... já chápu, že ona myslí jinou část těla, ale zní to jako by bylo třeba lít do sebe sádru :D

  OdpovědětSmazat
 15. Díky za pobavení - lidská blbost je neskutečná!
  A prvopočátek je u takové babochlapice Ester Kočičkové - nudícím se paničkám padla dokonale do noty.
  Uctívat něčí vagínu? bleeeee....
  Marné hloupé kecy - nic se nevyrovná báječnému partnerskému souladu!

  OdpovědětSmazat
 16. Tak jsem se už dlouho nezasmála :) :)
  On fakt má někdo zájem o odlitek kun*y paní magistry?
  Paní Mgr. et Mgr., určitě vás těší dočasný zájem a "publicita", takže sem určitě chodíte. Můžete nám prozradit, kolik odlitků, ehm... uměleckých děl jste už prodala?

  OdpovědětSmazat
 17. Super jako obvykle.
  Akorát by mě zajímalo, kolik žen nebo úchylů má doma oltář s tím odlitkem...

  OdpovědětSmazat
 18. Dovolte mi jednu technickou - boha jeho, jak se vlastně dá spáchat ten odlitek ? Přítele to začalo velmi, převelmi zajímat ;-)))
  S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doporucuji cervencove vydani casopisu MAXIM, panove se tomuto tematu v jednom z clanku venovali :) Zjednodusene se nejprve udela "negativ" ze silikonu a pak finalni produkt ze sadry :)

   Smazat
  2. tady jsem našla foto návod jak na odlití od zmíněného umělce, který údajně odlil i vagínu magistry (i když trochu pochybuji, že by zrovna on spolupracoval s autorkou celého projektu mám ji ráda- ale nebudu zbytečně podezíravá)- předpokládám, že modrá hmota bude silikon určený pro tvorbu vlastních forem pro odlitky.....

   http://www.greatwallofvagina.co.uk/casting-process

   Smazat
 19. Založím web mamhorad.com, vytvořím si sádrový odlitek penisu a budu ho prodávat, třeba i k olizování... ale počkat, to už mě asi někdo předběhl, že? :-)

  OdpovědětSmazat
 20. Tahle dáma by se mohla spojit s tou, co šije sukně na podpúoru temné stránky dělohy, jak už o tom Blondýna psala:
  http://www.protivna-blondyna.cz/2013/12/sukne-na-podporu-temne-stranky-delohy.html
  Prostě trhlých ženských pořád dost.

  OdpovědětSmazat
 21. Ale to fešanda obšlahla nejakú rádoby umelkyňu, ktorá tie oné modelovala z moduritu a vešala si ich na krk. http://ona.idnes.cz/vytvarnice-vyrobi-sperk-podle-vasi-vaginy-fjw-/krasa.aspx?c=A091103_165302_ona_krasa_jup

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mimoděk jsem si vzpomněla na tu sprostonárodní píseň: "Jooo, pí.a to je vokrasa, strč tam svýho vooocasa..."

   Smazat
 22. To "logo" navržené paní magistrou... já bych v tom teda vulvu nehledala, mně to připomíná kapustu.

  OdpovědětSmazat
 23. Tak já také přispěju svým názorem, jako ta z druhého břehu :-)
  S vaginal mappingem nepřišla ani Julie Poupětová, ani guru Jára, ale Joseph Kramer už před x lety - http://www.sexologicalbodywork.com/doku.php. Stejně jako třeba gynekologické vyšetření, tato metoda nemá nic společného se sexem apod., tzn., přítel vám jí může poskytnout - pokud ale ví, kam, kdy a jak přesně sáhnout :-) Mapping totiž nepředstavuje intuitivní prstění či podobné radovánky.
  Já sama jsem sezení mappingu absolvovala xkrát (řešila jsem především problémy s dlouho neléčenou endometriózou, se kterou si lékaři už nevěděli rady), mapping sama nabízím. Přiznávám, tato metoda je, a zřejmě ještě nějakou dobu bude dost kontroverzní, neznamená to ale, že není účinná - píšu účinná, ne samospásná, jak je bohužel často prezentována komerčními projekty.
  Já se mappingem neživila, neživím a nikdy živit nebudu, mám zcela ordinérní HPP. Jak už jsem zmínila - jako u všeho, i zde se našlo spousta ziskuchtivců (zde především ziskuchtivek), které se nerozpakují prodávat jednotlivá sezení za několik desítek tisíc. Jednoduchá logika - na zoufalých ženách s často špatně odborně řešitelnými problémy se velmi snadno vydělává. Neznamená to ale, že kvůli projektům, v rámci kterých se vám bude někdo snažit prodat odlitek neolizovatelné vagíny za pomalu bůra, je špatná celá ta metoda. Vždy jsou to pouze lidé, co určitou věc/myšlenku...buď pozvednou, nebo totálně doku*ví. Howg :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Furt nechápu, na jakým principu to funguje. Nějak fyziologicky? Nebo je fígl v tom, že některé ženy se začnou psychicky cítit lépe, když jim někdo šáhne do vagíny a tváří se u toho jak dalajláma?

   Smazat
  2. Heleno, já děkuji za normální tón Vašeho komentáře. Sama mám za sebou echt šeredný porod a pochvou mi vede jizva, která už osm let bolí. Přesto si neumím představit, že bych své obtíže řešila u tak nedůvěryhodné šamanky, jako je ta výše popsaná. - Snad je možné léčit si problémy s vaginou, a nemít přitom doma cizí rodidla na oltáříku, ne? Nebylo by lepší trochu zapojit i mozek? Je pointa mappingu fyzikální, holistická, nebo ezoterická? - Díky za případnou odpověď, Adina

   Smazat
  3. s otázkou jak to funguje z hlediska fyziologie, ste mi nasadila brouka do hlavy, myslím si, že by to mohlo mít určitou spojitost s větším množstvím nervových zakončení ve vulvě a poševním vchodu, ale slinty o tom že sou ve vagíně uložený negativní emoce, který se jejím ošmatáváním rozplynou, mi přijde fakt směšný ....

   Smazat
  4. Úplně stačí číst si ty VAŠE slinty - ošmatávání, šáhne do vagíny a tváří se jak dalajláma... Takhle mluvíte o technice, která poáhá zejména nešťastným a nějakým způsobem zmrzačeným ženským. Vyloženě s respektem, fakt. Kdyby to bylo jen nějaký debilní ošmatávání, pak by to pochopitelně nepomáhalo, zřejmě bude čert v tom, že je to trochu víc, víte, vy vševědky?

   Smazat
 24. Může za to, jako za většinu podobných pičovin obrčurák Kriš a jeho neurorestart. V sexu se toho chytil slizák Ríša, pase stádečko tantrickým masérek - nabízející handjob pro fetišisty na pseudoorient a školí další a další vaginální geografy a gegrafky - klasické letadlo. http://www.tantramasaze.cz/cs/o-nas/tym

  Ale paní z Mám ji ráda mají byznys o to lepší, že tedy jaksi jsou dosti lesby...

  Všechno jsou to klasičtí vykořisťovači nešťastných lidí a ještě si kromě frdny nahoní ego, jak jim zázračně pomáhají.

  Ostatně u kořena každé pomáhající profese je narcismus a obrovské riziko zneužívání klientů. Tradiční výcviky se to snaží tlumit, šarlatánské nesmysly doublemagistry to jen zesilují. Natož pak když utrpí neurorestart.

  OdpovědětSmazat
 25. No tak vidim, ze to tady komentuje hodne lidi, ale vlastne ani nevi, o cem mluvi, akorat maji ,,nazory, na ktere maji pravo''. Tantra je stara vice jak 1500 let a popirat ji je stejne jako popirat cinskou medicinu, ktera zahrnuje napriklad akupunkturu. Tantra je predevsim meditace. Co se tyce kundalini jogy, v nemcine Kunde take neznamena hanlive pohlavni organ, ale zatacka. Kundalini doslova znamena praminek vlasu mileho: http://cs.wikipedia.org/wiki/Tantrismus A ted k projektu mamjirada.cz. Znam ho tedy teprv ode dneska, ano je to drahe, ale lidi plati za horsi veci, tak proc by so holt nezkusili tantricke cviceni? Ja akorat mohu vrele doporucit knihu ,,Bila tygrice'', kde clovek ze zapadu mel moznost zdokumentovat zeny v Asii, ktere se tantre venuji a jaky pozitivni dopad na jejich zdravi a vzhled to ma. A oni nic neprodavaji, ziji v utajeni, tudiz z jejich strany to byznys urcite nebude...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy inteligente, v němčině neznamená Kunde zatáčka, ale zákazník. Takže žblebt hned na počátku přízpěvku.

   Smazat
  2. No tak se sekla ale zase ne o moc - zatáčka je kurve :-)

   Smazat
  3. Ano, Kunde je zákazník. A příspěvek se píše se "s", když už chcete někoho kritizovat ;-)

   Smazat
  4. Já nikoho nekritizuju, jen zpochybňuju žblebt někoho, kdo tu chce filozofovat a hned na začátku napíše naprostou blbost.

   Smazat
  5. Ona si to pomýlila s nemeckým slovom "die Kurve". Ale však ku*va jak kun*a, nie? :-)

   Smazat
  6. Akupunktura, čínská medicína apod. pro tyto moderní slečny není "argument", to totiž taky patří do všech těch přiblblých pavěd, na které se tu zásadně nevěří :))

   Smazat
 26. "Mně osobně to spíš přijde jako alternativa pro zpovykané paničky, které nechtějí platit za obyčejný sex."

  Tomu moc nerozumím, vždyť je to dražší než nějaký gigolo. Kterej by pro ně beztak byl užitečnější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechtějí platit za obyčejný sex. Chtějí si zaplatit něco lepšího. Obyč sex asi můžou mít zadarmo, tak proč za něj platit...

   Smazat
  2. přesně tak, např. ženě, která byla znásilněna a trpí traumatem, by pomohl prostitut a pořádná šukačka. víc takových názorů, bravo, bravo, bravo!

   Smazat
 27. Najlepšie je, že tieto ženské sú považované len za nejaké vyšinuté hipisáčky. Ale urobiť takúto stránku/či kurz chlap "naučte sa mať rád svoj penis" a ktomu príslušné kecy, tak by bol za úchyláka. Dvojitý meter. A to vravím ako ženská.

  OdpovědětSmazat
 28. Když o tom tak přemýšlím - jakpak je asi to "lukrativní" kšeft, prodávat sádrové odlitky svého mezinoží ? Kolik si asi ona tuplovaná magistra tímto způsobem přivydělá ? Já jen, že bych to zkusila taky, jsem momentálně bez práce a pár peněz navíc se hodí ;-)))

  OdpovědětSmazat
 29. Šmankote josefe kam ten svět spěje. To je teda business :D Slyším o tom poprvé. Všechno hrozný, ale kurz bez ubytování za 27 mě dorazil. A určitě se najde plno pitomců, co na to skočej. Já bych tohle zakázala a ještě to udělala trestným, akorát zneužívá nešťastných lidí, kteří mají nějaké trápení a už nevědí, co by zkusili. Věřím tomu, že pak člověk zkusí ledacos a na cenu nekouká (např. když nemůže otěhotnět apod.). Ach jo.
  blog Měj se ráda

  OdpovědětSmazat
 30. Skupinové vaginální mapování? Proč to ve mě evokuje to, že se jedná o swingers party?

  OdpovědětSmazat
 31. http://www.ceskatelevize.cz/porady/10520528904-queer/214562210900013-ilustrovana-zena/video/
  Paní má partnerku. Obě mají zkušenost se ženami, lesbičky nejsou, ale jsou jedna na druhou.
  A jako bonus "mapuje" jiný ženský za prachy.
  Těm to dělá moc dobře, ale tím orgasmem to nebude to bude tou energií....bla...bla...

  OdpovědětSmazat
 32. Další vynález : Menstruační náušnice http://www.cyklickazena.cz/sperky-terezy-dvorakove/ zabalené do ezoterických keců. Nebo můžete jít na Menstruační večírek http://www.cyklickazena.cz/menstruacni-vecirek/

  OdpovědětSmazat
 33. Téměř nic z tohoto článku není pravda - odlitky neprodávám, nevyrábím (ten můj je od umělce Jamieho z UK a nazývám ho VAGINA právě proto, že je součástí jeho díla - The Great Wall of VAGINA - takže ten kdo asi neví, co dělá a špatně to nazývá je Jamie :o) ale jako umělec si myslím, že si může své dílo zřejmě nazvat jakkoliv), semináře, které nabízím, mají jiný obsah, jsou za jiné ceny (VM dělají i jiní lidé a někteří ho nabízejí za mnohem vyšší ceny a nevěnují se navíc bohužel ani tolik dané klientce jako já - tři hodiny čistého času dostává ode mne masáž), s partnerkou - ženou nežiju, nejsem lesba...atd atd... co mi přijde podstatné je sdílet autentickou výpověď klientky: http://www.mamjirada.com/pribeh-ely-vaginalni-mapovani/

  OdpovědětSmazat