Zoufalá matka nebo podvodnice?

Zoufalá žena se dvěma dětmi prosí sedm tisíc hodných lidí o poslání stokoruny. Tak nějak zní obsah mailu, který mi poslala Dana s tím, že se šíří přes moneymail a coinformail (to jsou takové ty pofidérní služby, které vám údajně zaplatí hromadu peněz za čtení reklamních mailů. Zoufalá žena se dvěma dětmi si nejspíš zaplatila hromadné rozesílání spamu). Dana mi napsala, že se jí na tom všem něco nezdá a přidala pár informací, které ji k podezíravosti vedou. A já s ní souhlasím. 

Celý mail vypadá na první pohled docela reálně. Na pohled druhý je ale velmi podezřelý. No, stačí se začíst (zkrácený přepis, i tak je to dost dlouhé, gramatické chyby jsem neopravovala):

Jsem 40-ti letá žena s 2 dětmi, se kterými žiji půl roku sama a já bojuji ze všech sil, co mě ještě zbyly o holý život a život mých dcer.
Bohužel jsem se dostala do svízelné finanční situace ,když nás manžel opustil, a přestože jsem nyní po MD nastoupila do zaměstnání, nestačí mé příjmy na pokrytí ani nutných finančních nákladů. Po 19-ti letém vztahu, který byl pro mě utrpením, jsem otevřela oči.

Jen mě trápí momentální situace, kterou potřebuji urychleně řešit, protože se obávám, že přijdu o střechu nad hlavou a mé milované děti, což bych neunesla. Nemyslím si, že jsem ve věku, kdy bych měla skončit se svým životem a děti by musely být někde v ústavu. Chci toho v životě ještě moc dokázat a být tady hlavně pro děti, ty jsou smysl mého života. Říká se, že nejdůležitější je zdraví, ale pokud nemáte pomalu na jídlo a děti jsou nemocné, tak nemůžete koupit ani léky, počítáme každou korunu, co si můžeme dovolit, zda koupit 3 nebo 4 rohlíky. Nikdy bych nevěřila, že se můžu do takovéto situace dostat, ale bohužel se stalo a já hledám pomoc.

Věřte, že kdybych měla jiné řešení, tímto svým problémem bych Vás neobtěžovala, ale nemám nikoho v blízkém okolí, koho bych mohla požádat o pomoc. Na vše jsem sama a pro nás je opravdu každá koruna dobrá. Zkoušela jsem i různé nabídky půjček na internetu a v novinách, ale bohužel jsou to vše podvodníci, kteří vyinkasují poplatek a peníze nepůjčí, ba již nadále nekomunikují, tímto způsobem se obohacují na lidech v nouzi.

Když jsem se před skoro 20 lety seznámila s manželem, imponovalo mě, jak byl úspěšný, se vším si věděl rady a já k němu vzhlížela. Krátce na to jsem se vzali, já otěhotněla a narodil se nám syn, život šel dál, manželovi se v podnikání dařilo. V roce 2008 však nastala situace, kdy si manžel potřeboval vzít tu půjčku do podnikání, tu úvěr do podnikání a jelikož jsem byla tak hloupá a měla pěkný příjem ze zaměstnání, nebyl problém, abych úvěr dostala, vše bylo psané na mě, co potřeboval, to jsem mu podepsala.

Koncem roku 2009 jsem otěhotněla a přes mé námitky, že vše asi není růžové, jsem se chtěla dítěte vzdát, ale to jsem narazila na hodně tvrdý oříšek a tak jsem dceru donosila, porodila a starala se oni. Krátce na to se manžel začal chovat nezvykle, nastaly problémy s jeho nevěrami, s psychickým terorem a fyzickým napadáním proti mně. Z milujícího chlapa se stal agresor a ze mně hromádka nervů.

Jednoho dne jsme doma našli zprávu, že manžel odchází, ať ho nehledáme a nepátráme po něm, že si chce žít svůj život.

Samozřejmě vše zůstalo na mě. Zkoušela jsem vše možné, konsolidaci, žádost o posunutí splátek, ale bohužel bezvýchodně.Dohodnout se s bankami dnes nemožné, i když všude běží reklamy, jak vám pomůžou a zkonsolidují, ale skutek utekl. Jsem na pokraji zhroucení, ještě neřeším exekuce, ale pokud svoji situaci nevyřeším, přijdu o střechu nad hlavou, děti a potom už jen skočit z mostu. Vyzkoušela jsem všechno, psala jsem prezidentovi, ministrům, ombudsmanovi, na finanční ředitelství, ředitelům bank, nikdo mi ale podle platných zákonů nemůže pomoct, dlužníkem jsem já a to, že fakticky obchodoval manžel je nepodstatné.

Chtěla jsem požádat o finanční pomoc ve výši 700.000,- Kč, abych mohla splatit závazky a začít žít zbrusu nový život, novou životní etapu. Jsem schopna v této chvíli splácet cca 12.000,-Kč po dobu max.8 let včetně úroků, v případě zlepšení mé finanční situace splatit zbývající částku vč.dohodnutých úroků dříve.

A proto vás všechny , které můj příběh zaujal a kdo můžete postrádat 100 Kč prosím, buďte tak hodní a pošlete mi ji na účet 0711401003/0800. Když se vás najde 7000 hodných lidí, pomůžete mi vyřešit můj problém a pomoci zachovat 3 lidské životy.

Vám, kteří mě pomůžete, moc děkuji a pokud napíšete email budu Vás informovat, jak se situace vyvíjí, můžete napsat na e-mail: f.agnes@seznam.cz, zeptat se na podrobnosti. Vám, které jsem svou žádostí pobouřila se omlouvám ………… Všechny zdraví Boušková.


Moc hezký vyděračský dopis, co? Jen se to paní údajněBouškové všechno trochu popletlo. Na začátku píše o dvou dcerách, pak najednou má syna a dceru, kterou nejspíš nechtěla. Bojí se, že její děti skončí v ústavu. Jenže, jak sama píše, manžela poznala před 19 lety, brzy se vzali a narodil se syn. I kdyby to brzo znamenalo, že se brali po roce známosti, a nikoliv proto, že by museli, pak je teď synovi minimálně 17 let. Chudák dítě, snad neskončí v kojeňáku. 

Jedeme dál: Manžel paní údajněBouškovou opustil a nechal jí na krku dluhy. Žena po mateřské nastoupila do práce, ale nemá ani na rohlíky. Přesto nabízí, že by mohla někomu, kdo jí půjčí peníze, splácet dvanáct tisíc (předpokládám, že měsíčně, protože u nás se půjčky ročně moc nesplácejí),  po dobu osmi let. To je víc než milion a sto tisíc za těch osm let. Banka prý jí nepůjčí (což je dost divné, když má takový příjem, že může dát měsíčně bokem dvanáct tisíc). 

Divné je i to, že i když má jít o dluhy z podnikání, paní údajněBoušková vůbec neřeší třeba prodej firmy, konkurz, vyrovnání v souvislosti s rozvodem, nic podobného. Dokonce ani osobní bankrot - který je sice velmi tvrdý, ale pokud by se opravdu obávala, že děti skončí v ústavu, nejspíš by to řešení mohlo být. 

Tahle podnikavá dáma nešíří svůj dramatický příběh jen formou placených mailů, ale taky na sociálních sítích. Pod jménem Kateřina Boušková ho sdílí, kde se dá. 

facebook.com
Mrkla jsem se na její profil. A vypadá to na typický falešný profil. V přátelích má jen pár cizinců, žádné české kamarádky. Nemá tam ani svou fotku, absolutně žádnou informaci, jen xkrát nasdílený vyděračský dopis. A pak taky provizní proklik na jakousi podezřelou společnost brandonline365 (obrovské výdělky bez práce!). Zvláštní je, že když ho otevřu, objeví se v záhlaví stránky, že mě pozvala jakási Kateřina Fedáková. 

brandonline365.com

Kateřina Fedáková taky jako jediná lajkuje a sdílí příspěvky Kateřiny Bouškové. Shodou okolností jsou obě z Pardubic. A ještě jedno mají dámy Fedáková a Boušková společné, a to je mail, který je uvedený ve vyděračském dopise: f.agnes@seznam.cz. Občas ho obě používají na různých inzertních webech. A používá ho i další žena. Taky Kateřina, tentokrát Floriánová. Překvapivě je taky z Pardubic. 

fajn-prace.cz

maminka.cz

bazac.cz
U dopisů, které Kateřina Boušková alias Fedáková alias Floriánová sdílí na facebooku, je ještě jeden mail: tamille@seznam.cz. A ten je taky hodně zajímavý.  Zoufalá matka dvou dětí a žena tří příjmení ho používá, když nabízí supervýhodnou (a hodně podezřelou) práci z domova a nebo třeba nebankovní půjčky! (Jo, to mě hodně pobavilo). U některých inzerátu a skvělých pracovních nabídek je i číslo mobilu. A to mají všechny tři ženy zase úplně náhodou stejné. 

einzerat.sk


rbjv.oslavabezstarosti.cz


Při dalším pátrání kolem téhle zvláštní osoby, jsem narazila i na další spojitosti mezi všemi těmi příjmeními, maily a telefonem. Najít se toho dá hodně. Došla jsem až k rodnému číslu, adrese a živnostenskému listu.  Podle všeho  je pravé jméno téhle "podnikatelky" opravdu Fedáková. Bydlí v Pardubicích v paneláku, živí se jako kosmetička a pedikérka a od 18. dubna letošního roku podle živnostenského rejstříku zprostředkovává a poskytuje spotřebitelské úvěry. (A sakra!)

Paní Fedáková jistě bude velmi podnikavá, ale z toho jejího srdcervoucího dopisu, ve kterém hraje na city ve velkém, mi začíná být najednou tak trochu šoufl. Je to totiž nejspíš jen vylhané citové vydírání. Jen doufám, že se nenajde moc lidí, kteří na něj skočí. Je totiž spousta jiných, kteří si pomoc opravdu zaslouží. Tahle paní k nim ale rozhodně nepatří.


47 komentářů:

 1. dobra práce, jen tak dál!!!! gratuluju

  OdpovědětSmazat
 2. Lze dohledat, že (pokud je paní Boušková paní Fedákovou) byla podruhé těhotná v roce 2010 (porod říjen), konec rodičovské dovolené tedy byl někdy koncem roku 2013 (opět říjen asi). Nicméně nejsem si jist, že byla zaměstnanec... (R Studio, Dražkovická 1500, Pardubice) Její manžel se jmenuje Michal Fedek a podle rejstříku má pozastavenou živnost. Paná jedáková už v r. 2012 hledala pochybné formy přivídělku přes internet. V roce 2013 (listopad) lze najít její stížnost na podvodnou půjčku http://www.podvodnici-podvody.cz/index.php?page=disc&disc=347277&disctype=0&tree=31953 Je tedy možné, že si nevymýšlí, nicméně podezřelé to je. Svůj mail má i v anglické verzi, kde se často podepisuje jako Fedáková, je tedy možné, že Boškovou užívá, aby se nemusela stydět před svým okolím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. *Paní Fedáková už...

   Smazat
  2. To je celé zvláštní, někde si stěžuje na půjčku, jinde ji nabízí...To si spíš jen někdo užívá možností internetu a zjišťuje, kde se z toho dají vytřískat prachy.

   Smazat
  3. Pokud by byl její manžel Michal Fedek, tak by se asi spíše jmenovala Fedeková, ne? Jinak dobrá investigativní práce blondýny.

   Smazat
 3. Dobrá práce!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Nejhorší je, že na to někdo opravdu skočí:(

  OdpovědětSmazat
 5. waw! skvělá práce, blondýnko! :-)

  OdpovědětSmazat
 6. Asi museli mít s manželem vypořádané SJM, když si paní mohla vzít půjčky jen na "sebe"...

  OdpovědětSmazat
 7. http://www.abecedazdravi.cz/poradny/fitness/hubnuti-28
  zhubnout se agnes zachtělo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ehehe, presne- to som aj ja našla. inak- na FB ju už nemôžem nájsť. LMB

   Smazat
 8. Bohužel nemusela. Nižší spotřebitelské úvěry do cca 150.000 Kč, kreditní karty a kontokorenty si může vzít bez souhlasu i bez vědomí manžela.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona dluží 700 tis. Možná z více půjček...

   Smazat
 9. https://www.facebook.com/katerina.fedakova

  OdpovědětSmazat
 10. aspoň s přesnými údaji a tím slohem si paní mohla dát trochu práci.... no, alespoň na to žádný průměrně inteligentní člověk neskočí...
  ps: blondýno, mohla bys být detektivem! :)

  OdpovědětSmazat
 11. blondýna v plnej sile!!! ja si myslím, že toto je už reálne na políciu!

  OdpovědětSmazat
 12. Hromadný email lákající z lidi peníze se ukázal jako podvod? Šokující. Takový objev si žádá celou blondýnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, ale je dobré, že si s tím někdo dával takovou práci to rozebrat. :D

   Smazat
  2. Přesně, čím víc se budou podobní podvodníci zviditelňovat, tím míň lidí jim naletí.

   Smazat
 13. Na FB paní Kateřinu bohužel už dohledat nejde. Že by ji snad tížilo svědomí a na čtvrtý rohlíček přece jenom měla... ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš dostala vítr. Ale nebojte, ona se vynoří pod jiným jménem s jiným podvodem, kopřivu mráz nespálí!

   Smazat
 14. Díky přesně takovým se pak lidé bojí přispívat tam, kde je potřeba.

  OdpovědětSmazat
 15. Tady je vysvětlený proč tihle podvodníci píšou ty svoje žádosti, tak průhledně a s http://technet.idnes.cz/spam-pravopisne-gramaticke-chyby-dqt-/sw_internet.aspx?c=A121126_164036_sw_internet_pka

  OdpovědětSmazat
 16. Kdyby jste se vy kundy raději obrátili na někoho kdo by vám opravdu pomohl.A ne na nějakou profláknutou utrápenou blondýnu.Která se živí jen sbíráním nepodložených drbů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Boušková, účet vám ještě funguje? Že bych obratem poslal pomocnou stovečku :-)))

   Smazat
  2. Ale ale, copak se děje, paní Feďáková alias Boušková či Florianová ? Někomu se nezamlouvá váš velice vymakaný podnikatelský záměr ??? Božínku, to zamrzí, že ano ;-)) Asi budete muset trošičku zapracovat na znalostech českého jazyka, aby vás podle typického vyjadřování a hrubek nikdo nepoznával ...
   eL

   Smazat
  3. Co je na tom vymakaného? Vyčůrané to je, ale člověk nemusí být einstein aby rozklíčoval, že ho někdo houpe.

   Smazat
 17. Je takové jednání trestné, nebo je to sice nemorální, ale legální ? Můžete mi to prosím vysvětlit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, kde není žalobce, není soudce.

   Smazat
  2. Ano, je to trestné. Kvalifikuji to jako podvod. Viz trestní zákoník
   § 209 Podvod
   (1) Kdo sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.

   Pokračuje to dál odstavci 2 až 6, kdy v odst.(6) se říká doslova: Příprava je trestná.

   Takže trestné to je.

   Stačí poslat informaci o tomto konání na kterýkoliv útvar Policie ČR, ideálně rovnou na kriminálku, anebo na kterékoliv státní zastupitelství či soud. Trestní oznánemí přijímají všechny tři instituce. Oznamovatel se nemusí podepisovat, trestní oznámení lze podat i anonymně.

   Smazat
  3. Otázkou však je zda dotyčná ty podvodné zprvy umístila na web přes server v ČR anebo někde v nějaké Banánové republice. Ale to už by si příslušné orgány vyřešily.

   Smazat
  4. Nezáleží na tom, odkud to umístila. Stačí, aby bylo splněno jedno z následujícího: Podvodnice je občanka ČR, nebo trestný čin spáchala v ČR (tedy škoda vznikla v ČR, v tomto případě obětem z ČR). V některých případech se uplatní zásada univerzálnosti a nemusí být splněna ani jedna z těchto podmínek.
   Jednání této paní každopádně je v Česku trestným činem. Ale tento se bude řešit jen pokud dá někdo podnět policii.

   Smazat
  5. To mě při přečtení tohohle a pár dalších článků zde taky napadlo. Jestli to končí tím článkem, nebo to Blondýna dává i někam dál a snaží se, aby lumpům bylo zatrhnuto. Protože článek jen pro článek a poučení/pobavení těch pár lidí, co si to přečtou, by byla notná ztráta energie, domnívám se - byť to samozřejmě oceňuju a nestačím zírat, co všechno vyšťárala. Hlavní je ale postarat se, aby se s tím něco dělalo, a pokud je to tak snadné, jak tvrdí druhý komentář...

   Smazat
 18. Je fajn, že jsi tady o tom napsala.. Minimalně jsi přispěla k tomu, aby ji nikdo nenaletěl :) super:)

  OdpovědětSmazat
 19. Evidentně celá skupina podvodníků:)

  OdpovědětSmazat
 20. No, je to sporné... když jsem si četla tento článek, vzpomněla jsem si, jak se mnoho lidí nechalo napálit tímto "mecenášem":
  http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/chcete-10-milionu-dam-vam-je-jen-tak-slibuje-tajemny-dobrodinec.html

  Výsledek byl takový, že mu banky obstavily účty, ale on si stěžoval na to, že chtěl peníze posílat, jak slíbil... kdoví, jak to doopravdy myslel. Osobně jsem ale k takovýmto věcem skeptická

  OdpovědětSmazat
 21. Prosím, udělejte si čas a přečtěte si můj krátký svědectví, které mohou být použitelné, plně na vás, tak či onak.
  Dobrý den,
  Mé jméno je Rose James. Chci sdílet tuto krátkou svědectví dobrých lidí tohoto světa. To by mohlo být užitečné pro vás v jedné cestě nebo jiný. To je můj příběh.
  Můj manžel, že polygamie není špatné, že byl vidět jinou dívku za uplynulý 1 rok nyní, a řekl jsem mu, že je třeba zastavit, ale on říká, že je do ní zamilovaný, ale dokonce mluvili o spolu "FOREVER" a také její pohybující se s námi. můj manžel mě stále miluje, mu líto, jak se do toho na prvním místě, ale nejsou ochotni break-up s ní, on říká, že pokud si to Break-up, nebude mít žádný jiný vztah mimo jejich manželství. Pak jsem vysvětlit a stěžovat si moje velmi dobrá přítelkyně s názvem MERCY, a ona se na mě obrátili s jedním kouzlem sesilatel Dr SUNNY.this velký muž mi řekl, že můj manžel byl v té dámy kouzla. Ale byl schopen zlomit kouzlo a můj manžel ukončil vztah s dámou do 48 hodin, a vrátil se mi omlouval za všechny, co udělal, a prosil za svou odpuštění. Modlím se, aby Bůh všemohoucí bude i nadále můžete použít k pomoci ostatním people.Friends nezůstávají v tichosti, protože říkají, že "PROBLÉM SDÍLENÁ JE PROBLÉM HALF vyřešeno" Ale já říkám problém sdílet s tohoto velkého člověka "PROBLÉM TRVALE vyřešeno ", protože někdo jako DR SUNNY má řešení pro všechny vaše problémy, bez ohledu na problém ho jen kontaktovat na jeho e-mail: drsunnydsolution1@gmail.com žiji šťastně se s manželem a moje dvě úžasné kids.DR SUNNY mi řekl, že by ho také kontaktovat na některý z následujících problémů:

  (1) chcete, aby vaše ex zpět.
  (2) Vždy mít noční můry.
  (3) Je třeba podporovat ve vaší kanceláři
  (4) Chcete dítě.
  (5) Přejete si být bohatý.
  (6) chtějí držet svého manžela / manželku, aby se vaše sám navždy.
  (7) potřebují finanční pomoc.
  8) Chcete mít pod kontrolou vás manželství
  9) Chceš si být přitahován k lidem
  10) Bezdětnost
  11) POTŘEBUJETE manžela / manželky
  13) Jak vyhrát v loterii
  14) Podpora SPELL
  15) OCHRANA SPELL
  16) BUSINESS SPELL
  17) GOOD JOB SPELL
  18) Lék pro každou nemoc.
  Kontaktujte DR dnes SUNNY a budete rádi, že jste udělal. E-mail: drsunnydsolution1@gmail.com
  Díky za vaše TIM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ježkovy zraky, co to tu přibylo za výplod chorého mozku ???

   Smazat
  2. To bude kopie spamu z mailu, výtvor překladače, DrdnesSunny musí být fakt borec.

   Smazat
 22. Všechny tyhle stránky které zde čtete je jeden velký výplod.
  Dnes si každý může na internet napsat o každem co chce.Lži pomluvy nepodložené hnusné prolhané řeči a nic se mu nestane.
  A tak si tady jedna UTRÁPENÁ BLONDÝNA otevřela stránky kam si každý dement napíše a vyblije své mindráky.
  Tyhle stránky jsou tak akorát na trestní oznámení.
  Kde je lidská soudnost tý Blondýny která sedí u počítače a čumí jak si tu lidi píšou na sebe lži a pomluvy.
  Tohle přesný ůkaz naší dnešní společnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Fedáková, budete podávat trestní oznámení?

   Smazat
 23. Hello Dear

  Pokud jste unaveni z půjček a Hypotéky bank a dalších finančních institucí, které hledáte, nebo jste byla odmítnuta neustále o mikro-financování systému. To je minimální měsíční € 1,000.00 na € 10,000,000.00 maximální úroková sazba, která se pohybuje v rozmezí 3% úvěr Doručit je informovat, že se 100% zárukou. Dáváme kredity na zlepšení podnikání.konkurenční výhodu / obchodní expanzi. Jsme certifikované důvěryhodný, spolehlivý, efektivní, rychlé a dynamické Ujistěte se, že odpočívat. Spolupráce je finančník pro nemovitosti a všechny druhy financování, máme dlouhodobý úvěr po dobu nejméně jednoho až dvacet let a poskytnout veškeré úroky a umožňují vypočítat a vyplácí ročně. Máme tyto druhy úvěrů v nabídce a
  mnoho dalších;

  * Osobní půjčky (nezajištěný úvěr)
  * Obchodní úvěry (nezajištěný úvěr)
  * Konsolidace půjček
  * Kombinace úvěru
  * Home Development

  Chcete-li hledat e-mailové kontaktní místa
  E-mailová adresa: creditsolutioncompany@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 24. Alaji AL-HAMID ALIM18. prosince 2014 7:14

  Acilen faturalarınızı ödemek için size Kredisi, mali aşağı, acilen mısınız gerek yok ve para gerek? Eğer iş için bir, ucuz, hızlı ve kolay kredi arıyorsunuz? Biz size ihtiyacınız kredi miktarını sunabilir çünkü yok Worry. e-posta yoluyla bugün bize: cashcityloanlender@hotmail.com

  OdpovědětSmazat
 25. Wow dost oceňuji s jakým zápalem jsi pátrala. A hlavě kolik ji toho vypátrala. Nasdílet na sociálních sítích by se tedy měl především tvůj článek, aby si toho byli lidé vědomi. Opravdu zajímavé a je docela blbá, že všechny tyhle věci (jako to s těmi počty, prodej firmy apod.) nedomyslela. Když něco takového vymýšlím, musí to být přece absolutně neprůstřelné.

  OdpovědětSmazat
 26. Get A Quick Loan With Low Interest. 

  At Charlie Hughes&Co Loan Company, you get short and long term loan at a low interest rate. We offer different kinds of loan to individuals, businesses or companies at varied interest rate.
  To put in a request, more information regarding rates and to understand our terms and conditions clearly. Contact us by email: 
  loanmehughesco.org@gmail.com.

  OdpovědětSmazat
 27. Ahoj všichni!
  Jsem Agáta, v současné době žiji v Opavě, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se dvěma dětmi a já jsem byl v březnu ve finanční situaci a potřeboval jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat půjčky od různých úvěrových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj kredit. Ale jak by si to Bůh přál, byl jsem představen v družstevním běhu od Božského muže, soukromého úvěrového věřitele, který mi dal půjčku ve výši 80 000 EUR a dnes jsem vlastníkem firmy a moje děti se v tuto chvíli daří dobře, pokud musíte se obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, kontrolu bez úvěru, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 2% a lepší plány splácení a harmonogramu. Neví, že to dělám, ale teď jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm budou vědět více a také chci, aby mu Bůh žehnal více. Můžete ho kontaktovat na jeho emailu: dantecooperativehelp@hotmail.com pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593

  dík
  Agáta

  OdpovědětSmazat