Těhotenské kšefty

Vydírání těhotenstvím je u některých žen velmi oblíbeným způsobem, jak toho bídáka, který o ženění nechce ani slyšet, dokopat k sňatku. A vůbec není potřeba být přitom těhotná. České internetové bazary totiž začaly zaplavovat pozitivní těhotenské testy. A je to dobrý kšeft. Obyčejný těhotenský test se dá koupit třeba za 15 korun. Po použití se prodává za pár stovek. 

bazos.cz
U mě osobně jen představa, že si objednám papírek počůraný nějakou paní z Náchoda a pak jím budu před svou drahou polovičkou vítězoslavně mávat, vyvolává lehkou žaludeční nevolnost.   

Ještě o něco větší nevolnost by mi nejspíš způsobil fakt, že mám doma chlapa, kterému takovouhle komedii budu mít potřebu zahrát. 

bazos.cz


Dokázala jsem totiž vymyslet jen tři situace, když vynechám opravdu hodně laciné vtipkování, kdy může někdo chtít cizí pozitivní test koupit. Tu první už jsem naznačila: 

i-bazar.cz

Žena, která se zoufale chce vdát, se pokusí předstíraným těhotenstvím svého partnera dokopat ke společnému bydlení nebo svatbě. Partner se nejspíš něčemu takovému intenzivně vzpírá, a tak bude tahle užnechcibýtslečna útočit na jeho city i čest. "Musíme se vzít, když budeme mít miminko, je to tak správné, co by řekli lidi!" bude nejspíš argumentovat, a přitom elegantně přejde fakt, že sama připravila docela pěkný podraz. 

Druhá situace - zoufalá snaha udržet si někoho, kdo o mě nestojí. Podváděná manželka, holka na jednu noc, opuštěná milenka nakráčí hrdě před muže, který o ni nejspíš ani moc nestojí, a nadšeně mu oznámí: "Budete mít miminko!"

A poslední situace - poněkud hloupé testování partnera. Nejsem si jistá, že mě miluje, že se mnou plánuje budoucnost, a tak mu předložím pozitivní těhotenský test, počkám si na jeho reakci a budu doufat, že nezbledne jako křída, nekope do sebe panáka a nezeptá se: "Co s tím chceš, sakra, dělat?"

Možná jsem naivní, ale tak nějak mám pocit, že být v některé z těchhle situací, asi bych spíš přemýšlela o tom, jestli ten chlap vedle mě je ten, s kým mám být, než abych nějaké vyčůrané paní platila za její těhotenský test se správným počtem čárek. Protože když chlap ženskou nechce, nebude ji chtít o nic víc, ani když s ním vydrbe a bude předstírat těhotenství. Naopak, až to všechno praskne, bude pěkně zuřit. Podrazem se vztah prostě udržet nedá. 

V každém případě ale těhotné prodejkyně i tak jistě najdou dost dostatečně zoufalých zájemkyň a můžou si přijít na pěkných pár korun. A to je taky nejspíš jediné, o co v těchhle kšeftech jde. 

100 komentářů:

 1. Abych byla upřímna, musela jsem ten článek nějak vstřebat. Nedokážu si představit situaci kdy by zdravy jedinec tohle vyuzil, horsi je, ze když je někde nabídka, tak bude i ta poptávka. Fakt humus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vydírání šéfa, likvidace spokojeného života milencovi, výmluva z firemního školení a důvod vzít si delší volno. Taky dobrý, když vás chtěj vyhodit z práce - těhotnou nemůžou atd. atd.

   Smazat
  2. BTW - získat peníze na potrat, jak se objevuje dole v diskusi, je pichovina, potrat je zdarma.

   Smazat
  3. Potrat zdarma? Od kdy?

   Smazat
  4. For anonym 24.2. 12:53 - na pracovní úlevy je nutné potvrzení lékaře, 2 čárky na těhotenském testu bohužel nestačí ;-) A z práce těhotnou můžou taky vyhodit, tedy pokud se firma "reorganizuje" nebo končí.
   L.

   Smazat
  5. A ono se za něj platí?

   Smazat
  6. Ano, několik tisíc kč, s tou pojišťovnou jste mě fakt rozesmál.

   Smazat
 2. Pokud se nepletu, tak po určité době si ty čárky na testu dělají, co chtějí. Ale to ať si řeší vychcané "těhulky" a zoufalé adeptky na kopnutí do míst k tomu určených.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi záleží na testu, obecně se to v návodu píše, ale ten můj tam ty čárky má ještě po dvou letech. A.

   Smazat
  2. To je sice zaujimave vediet, ale... preco si to schovavate? Mate odlozenu aj prvu pouzitu plienku a prve pozvracane detske oblecenie?

   Smazat
  3. já si ten pozitivní test taky schovala do alba a vůbec bych to nesrovnávala s použitou plínkou!!!!

   Smazat
  4. Proč by mělo být schování si testu nechutné? Já jsem ho objevila v růžku skříňky, kam mi zapadl, aniž by to tušila, po sedmi letech. Čárky zůstaly správně. Putoval do koše.

   Smazat
  5. Schovávat počůranej papírek? Nesmysl!!! Je to sice důležité, ale to by měl člověk za chvíli doma skladiště, kdyby si schovával všechno, co je pro něj nějakým způsobem důležité.

   Smazat
  6. Ono si mají dělat co chtějí hlavně právě ve smyslu, že se negativní může změnit na pozitivní, ne naopak.
   Eliška

   Smazat
  7. Mně přijde docela komická a zároveň nechutná představa, že otevřu album svých fotek z dětství a najdu na první stránce několik let starý pochcaný papírek.

   Smazat
  8. Co je vám všem do toho,zda si nějaká paní schová pozitivní tehotensky test na památku?o tom ten článek snad není,ne?

   Smazat
  9. Některé kultury schovávají pupeční šňůru i s placentou....

   Smazat
  10. Ať si paní klidně ve skleničce schová na památku první blitíčko, ale musí počítat s tím, že až se s tím bude chlubit na netu, budou si lidi klepat na čelo.

   Smazat
  11. Taky mám schované všechny pozitivní těhotenské testy. I ty, které bohužel skončily samovolným potratem. Mám je uložené v originální krabičce od testu v původním neprodišném celofánovém obalu. Nezabírají ve skříňce žádné místo, nezapáchají, neohrožují okolí. Tak proč bych je vyhazovala, třeba k nim přibudou ještě další. Některé jsou jen drobnou vzpomínkou na těch pár týdnů, co se mi plod vyvýjel v břiše a pak to zabalil. Sice jsem je kdysi občůrala (nechutná představa, že) ale...
   Myslím, že je docela ubohé srovnávat pozitívní test (radost, z nového života) s posranou plenou či blitky. I když si ho některé maminky vylepí do svého soukromého alba.
   Navíc dámy, pokud z vás některá někdy zkoušela orální sex, tak si představte, že jste měly v ústech to ústrojí, které od chcánků nemá daleko. A jiné tělní tekutiny.....
   Jo a některé kultury schovávají placentu, jiné si tu placentu mažou přímo na ústa. (Jelení lůj)

   Smazat
  12. Jak vidím, anonym z 20:49 projevil svou inteligenci hned nadvakrát - nejen tím, co si schovává, ale i tím, jak se umí správně česky vyjadřovat (neprodišný, vyvýjel ..). Mimochodem, základem jeleního loje je přírodní komplex triglyceridů mastných kyselin ve směsi s medicinální vazelínou, parafíny a výtažky z léčivých bylin, tedy s jelenem to opravdu nemá nic společného. A nejnovějším módním hitem je, naservírovat si placentu (třeba vysušenou) k obědu. Ó tempora, ó mores ...
   eS

   Smazat
  13. Anonym z 21:28 umí skvěle "gůglovat" ale ta placenta (ovčí) se skutečně strká do některé kosmetiky, i některých léčiv. Anonym z 20:49 se česky vyjadřuje opravdu špatně, ale nemějte o něj obavy. I přes špatnou češtinu si žije spokojeným a úspěšným životem :) Pokud vy si servírujete placentu k obědu, přeji dobrou chuť. (přece jen, placentu z vlastního porodu žerou zvířata naprosto běžně, že.) Tady v oblasti, kde právě bydlím, je zvykem placentu spíše zakopat pod mladý strom, aby dobře rodil.

   Smazat
  14. 21:28, pardon, ale jste patrně dost cynický ubožák. Napsat takovouhle reakci na text, v němž paní píše o svých bolestných zkušenostech se spontánními potraty, to chce opravdu silnou náturu. Měla tam dvě chyby, no bože, a že si schovává na památku těho testy, no a co? To že je znak její (ne)inteligence?? Jen žasnu. Ostatně, ani váš text není bez chybičky, milý/á eS, to jen tak na okraj. Zřejmě jste si to po sobě nečetl/a - v tom rozhořčení, že někomu přijde v dnešní době početí jako takový zázrak, že si památku na den, kdy jej zjistil, někam uschová.

   Jen tak mimochodem, asi si tu mnozí představují prochcané tyčinky skrz naskrz, ale realita zas tak divoká není - většina testů se ponořuje do té příslušné tekutiny asi po necelý centimetr, na samém konci tyčinky, a po provedení testu se těch pár viditelných kapek dá i utřít. Zkrátka po nějaké době není prakticky ani poznat, že papírová tyčinka přišla s nějakou močí do styku. No a krom toho, předpokládám, že kdo si takový test někam nalepí, zafixuje jej buď širokou izolepou přes celou plochu, anebo použije nějaký průhledný obal. (No jo, taky mám nalepeny testy v soukromém těhotenském "deníčku", přelepené pečlivě izolepou, a holt prostě nechápu lidi, kterým to přijde tak nepřekonatelně nechutné - možná proto, že nevědí, jaké to je, čekat pět let na vysněné těhotenství, možná proto, že už děti mají, ale zas za takový zázrak to nepovažují, možná jen házejí machry nebo jsou přecitlivělí na domnělou hygienu.... nevím, to asi vědí jen oni, ale ráda bych k tomu ještě podotkla, že nejsem z těch, kdo každého na potkání se svými starostmi ohledně těhotenství a mimin otravoval, svěřoval se někde na netu s každým dětským kakáníčkem apod., aby nedošlo k omylu... Dnes je však spíše než pojídání placenty módním hitem házet všechny do jednoho pytle, do jedné škatulky, tak proto to říkám.)

   P. S. Vážně znáte, milé eSko, osobně někoho, kdo zkonzumoval placentu? Anebo je pro vás módním hitem nutně vše, o čem jste slyšel/a a rozchází se s vaším povědomím a postoji...? ;))

   Smazat
  15. "Tady v oblasti, kde právě bydlím, je zvykem placentu spíše zakopat pod mladý strom, aby dobře rodil."

   Taky dobrá kokotina.

   Smazat
  16. Nechapem co koho do toho ze si pani odlozila pozitivny tehotensky test. Toto riesit a este ju urazat je maximalne UBOHE.

   Smazat
  17. Ano, jsem velmi cynický ubožák, obzvláště po čtyřech složitých gynekologických operacích si totiž myslím, že na světě je spousta důležitějších věcí než nějaký pozitivní těhotenský test ...
   P.S. Co se týče pojídání placenty, stačí trošku "gůglit" - určitě znáte Toma Cruise (učinil tak v rámci scientologického obřadu), herečka January Jones, u nás údajně Andrea Kerestešová, a tak bych mohla hledat dál, kdyby se mi u toho nedělalo poněkud nevolno.
   eS

   Smazat
  18. Masakr, to se schovanymi pouzitymi testy (a i to v tom clanku) jen potvrzuje zazitou predstavu, ze po tehotenstvi ma zenska misto mozku uz akorat jen chrastitko.

   Smazat
  19. Já měla test schovanej a taky štítek mojí dcery z porodnice - kdo se na mimčo netěšil, třeba nepochopí.

   Smazat
  20. Takže jestliže jsem si nic takového nenechala, znamená to, že jsem se na potomka netěšila ???

   Smazat
  21. "P.S. Co se týče pojídání placenty, stačí trošku "gůglit" - určitě znáte Toma Cruise (učinil tak v rámci scientologického obřadu)" no a kdo kromě gůglení umí i číst a chápat psaný text tak se nakonec dopídí toho, že to řekl v žertu, v reakci na to, jak někteří lidé dělají ze scientologie něco úchylného.
   -Terezicka

   Smazat
  22. Pro anonymní z 24.2. 20:11, ne to jen znamená, že jste vztahovačná důra. Jinak úplně vklidu.

   Smazat
 3. Jako že některé holky předstíraly těhotenství, aby chlapa chytily, to tu bylo vždycky, a myslím si o tom totéž co PB: lapat někoho trikem je skvělý recept na zkažený život. Ale do hlavy mi nejde, jak někoho vůbec napadlo prodávat ten použitý test. Požádala je o to napřed kamarádka: "Hele, ty seš těhu a mně jakoby Franta chtěl pláchnout, pujč mi to. Když to vyjde, dám ti tu zlatou kabelku." ? Nebo se inspirovaly Hrou o jablko?

  OdpovědětSmazat
 4. Taky by se mohl prodávat ultrazvuk: "Je to kluk! Přece nechceš, aby neměl tátu?"

  OdpovědětSmazat
 5. inspirace v Polsku, kde se s tímhle opravdu kšeftuje ve velkém, asi především díky víře a odmítání potratů to tam má takový úspěch. onehdá o tom byl článek.

  OdpovědětSmazat

 6. Třeba si dotyčná zájemkyne myslí,ze udrží finančně zajištěného ženicha pak ejhle...potratila...a to je sakra důvod na " odškodnění" a pořádnou útěchu třeba v podobě auta

  OdpovědětSmazat
 7. Čtvrtá situace: Získat od chlapa peníze na "potrat". Pár tisíc navíc se přece vždycky hodí. ;)

  Neměl by být sňatek uzavřený pod tímhle typem nátlaku neplatný? Neříkají nastávající při obřadu, že jsou plně obeznámeni se zdravotním stavem partnera?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, a pokud je potenciálních "otců" víc, může si přijít na docela slušné peníze. Za to za počáteční investice 150 - 400 Kč stojí :-)

   Smazat
 8. To už snad ani neni možný co ty lidi vymyslej... Kde to žiju...

  OdpovědětSmazat
 9. Holky, ale přece jen, kdyby náhodou některá potřebovala pozitivní test, dejte mi vědět. Jsem právě těhotná :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Gratuluji!

   Smazat
  2. Připojuji se :-)

   Smazat
  3. Ahoj ženy :o) Také jsem těhotná, minimálně 5 měsíců vás můžu zásobovat :oDDD

   Smazat
 10. To je inspirace z Polska, před pár týdny se o tom psalo, takže praxe doputovala i k nám. Ovšem v zemi, kde je potrat legální, nebude vydírání těhotenstvím tak efektivní.

  OdpovědětSmazat
 11. Dobrý článek, Blondýno, pobavil. Kroutím hlavou nad tím, co všechno se dá zpeněžit. I když není divu, v dnešní době... Ovšem když si někdo něco takového koupí a použije k vydírání partnera, dosáhne maximálně tak Pyrhova vítězství!

  OdpovědětSmazat
 12. Vážně más potřebu kopírovat čtyři měsíce starej článek z novinek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Novinkách psali, že se testy prodávaj i u nás? Hmm a kde? Blondýna tady napsala názor, a ten těžko ze zpravodajství okopíruje. Můžeš sem hodit ten okopírovanej text? Asi ne, viď :-)))

   Smazat
  2. Představ si, že můžu, ty chytrolíne/chytračko

   http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/318082-v-polsku-se-kseftuje-s-pozitivnimi-tehotenskymi-testy-zeny-jimi-vydiraji-muze.html

   Smazat
  3. A kde máš co okopírováno? To je zpráva o tom, že se to děje, kdežto Blondýna to komentuje a vyjadřuje vlastní názor. Netvrdila tady přece, že ona prvnííí exkluzíííívně podává zprávu o prodeji použitých těhotenských testů!

   Smazat
  4. Kde v tomto blogu píše blondýna něco o těhotenských testech v Polsku???? Kde má jedinou větu opsanou z tohohle článku ty chytrolíne/chytračko?

   Smazat
 13. Přitom by stačilo, dokreslit tu čárku dopisujícím fixem.

  Blondýnu nenapadlo, že tak některé "dámy" chtějí z chlapů nejspíš vytahnout prachy na "interupci". Když to tak předvedou třem do měsíce, tak mají slušně vyděláno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani to nemusí být na potrat, klidně může říct něco jako "ok, nechceš si mě vzít, tak já tě jako otce neuvedu, ale dej mi sto tisíc" apod. Může vydírat ženatého, bohatého, šéfa apod. Lidi jsou vynalézaví

   Smazat
  2. Pokud by to žena pojala jako "tahání prachů na interrupci z chlapa", každý normální chlap by měl požadovat testy, že je fakt otcem. A mimochodem, i kdyby ho nakrásně "neuvedla" jako otce, tak zpětně by ho mohla žalovat, že se nestará, přestože mu o tom řekla, bylo by to tvrzení proti tvrzení a na chlapa by ten balvan stejně padl.

   Smazat
  3. Jakože by v době, do které se u nás provádí potrat, šla na test otcovství? Dobrej joke.

   Smazat
 14. A nebo by z toho mohl byt ponekud krutej aprilovej vtip

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky si říkám, že by náctiletá slečna mohla trošku poškádlit své rodiče :)

   Smazat
  2. Případně před špatným vysvědčením, ne? :D

   "Mami, tati, jsem těhotná".

   "Prdel, jenom mám kouli z dějáku, ale už to nevypadá tak blbě, co?"

   Smazat
  3. Doporučuju pubertální dcerku uzemnit podobně, jako to udělal divizní komisař Borowitz.

   Smazat
 15. Spíš by mě zajímalo, jak to ty ženský pak řeší... To předstíraj, že samovolně potratily, nebo...?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Interupcia stojí cca 4000 až 6000 tis, takže počítam, že investovať stovky a potom z "ocka" vytrieskať tisíce zase nie je na zahodenie. Otázka aké ženské sa k takémuto kšeftovaniu znížia.

   Smazat
  2. No, ale co když to dítě bude chtít? :D

   Smazat
  3. Tak je žena docela v řiti :))... Ale je to humus prvního kalibru, nepochopím, jak se k tomu někdo může snížit..

   Smazat
 16. Že som si ja hlúpa nenačúrala testy do zásoby, keď som bola tehotná, to mohol byť kšeft...

  OdpovědětSmazat
 17. A odtud asi pochází výraz "vyčůraná"!

  OdpovědětSmazat
 18. Ten třetí způsob, ono "testování partnera" je sice docela hnusné, ovšem když nevíte, jestli nevezme do zaječích v případě opravdového těhotenství, tak by taková zkouška, jestli chce být "nejen s vámi", byla docela vhodná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hnusné? Hlavně dost ubohé nemyslíte? :) Být chlapem a udělat mi tohle ženská, pošlu ji hned do p*dele, láska neláska. "Testování" si nechte do školy. Vtipkovat o takových závažných věcech... To teda pardon! Pokud si navíc některá není jistá, že ji chlap v takovém případě neopustí a necítí k němu patříčnou důvěru, tak pak to asi stejně žádná velká láska nebude a potom asi ani není co řešit...

   Smazat
  2. No nemáte pravdu, protože pokud je těhotenství neplánované - nečekané, tak ty první reakce mužů zdaleka neodpovídají romanci. Z větší části se s tím musí nejprve muž smířit...a i takové smíření u každého vypadá jinak. Zjistit, že mě takhle žena podvedla (kdybych tedy byla mužem) pošlu ji do míst kam slunce nesvítí...narušená důvěra, absolutní smysl pro nevkus a nevtip a hlavně...LEŽ.

   Smazat
  3. samozřejmě, ale to jsou věci, které k životu zkrátka patří... Že třeba náhle otěhotním a chlap mě nechá. Rozhodně se na ně nedá připravit nějakým "testováním", jak preferuje anonym výše...

   Smazat
 19. :D Tak to mě pobavilo, i když je to spíš k pláči. Hlavně by mě velice zajímalo, co udělá žena, která svému příteli ukáže sice pozitivní test, ale prostě se za devět měsíců nic nenarodí. Fakt by mě zajímalo, jak z toho dotyčná vybruslí a pokud je to test na partnera, tak je snad jasné, že happyend to asi nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co za devět, za jeden. Pokud se nezačne chovat se vším všudy jako skutečně těhotná, bude jasno hned. Pokud se nezačne sledovat, pokud to nerozkecá na všechny strany, nezačne "plánovat", tak i blbej chlap bude mít jasno rychle.

   Smazat
 20. Na druhou stranu...chlap co na takovej trik nalítne taky asi nebude žádný lumen - zvlášť když si ty testy do 10ti minut po použití dělají co chtějí. Takže dotyčná si sňatkem opravdu "pomůže"

  OdpovědětSmazat
 21. Článok ma zaujal, prečítala som všetky komentáre. Dianie v Poľsku mi ušlo, idem sa na to tiež pozrieť.
  Nesúdim, nehodnotím a z toho celého vo mne ostáva len jedna myšlienka - od tehotných žien je to originálny nápad, dokázať takéto niečo speňažiť.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale od tých, čo to kupujú, je to originálnejší nápad! :D

   Smazat
 22. A já ty svoje vyhodila...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-D tak při dalším :-D

   Smazat
  2. :)))))))))))))))))))))))))))))))))

   Smazat
 23. To je síla teda. My do toho vlítli relativně rychle a neplánovaně, a já se tak strašně bála to říct svýmu chlapovi! A teď vidím, že jsem vlastně k obavám neměla důvod :)) A test jsem si taky schovala, ale jak jsem tak četla diskuzi, tak u vás všude prodávají testy ala pochcaný papírek. Ještě, že u nás tehdy měli ten plastový s krytkou :D

  OdpovědětSmazat
 24. Ozvite sa mi prosím, ak máte záujem o pozitívne testy, máte čas ešte 4 mesiace!!! Nápad: kúpte si vlastný test, pošlite mi ho, ja vám ho ocikám a diskrétne pošlem nazad. Za 20 ečiek. Škoda, že som o tom nevedela pro prvom, zarobila by som si na kočík. Môj chlap sa podujal, že v rámci nášho okresu testy bude rozvážať do troch hodín.
  Toto je tak absurdné! Nenapadlo by ma chlapa vydierať takýmto spôsobom, či už pre prachy alebo na skúšku. Čo sú tie ženy zač? :DDD

  OdpovědětSmazat
 25. hm stacilo by ak by sa ten partner zaujimal o tu zensku a navrhol jej, ze pojde ku gynekologovi s nou:-)

  OdpovědětSmazat
 26. Tak už to "objevili" i na centrum.cz. Na bazos.cz prý tyto nabídky mažou, to mě celkem překvapilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pěkně, blondýnu vykrádá Českej rozhlas :-))) Aspoň zdroj teda mohli uvést!

   Smazat
  2. co když vycházeli ze zprávy ze zahraničí a sami si to ověřili v českým kontextu? není tak těžké zadat heslo do vyhledávání bazaru ;) vůbec jí citovat nemusí a říkám vám to jako člověk z praxe

   Smazat
 27. Placentavbradavce19. února 2014 21:35

  Chybí varianta - ČERNÝ HUMOR. Prostě prdel.

  Aaaano, většině lidí to vtipné nepřijde, ale ti mi můžou vylízat prd*l, že jo. Nás to bavilo :D Ta reakce byla k popukání a následná ještě lepší.

  Takže mravokárci, vyližte si polevu.

  OdpovědětSmazat
 28. Je to sice off-topic, ale vzpomněl jsem si na prodavačku, která na mě čuměla jako přežvýkavec, když jsem kupoval v drogerii dvě balení těhotenských testů. Bylo to poté, kdy jsme ztratili druhé nenarozené dítě a přestávali jsme věřit, že bude mít dcera sourozence. Měla štěstí, že se jen tvářila, kdyby se dotázala "cwe, na copa toho potřebujte tolik", asi bych se neudržel a jednu jí fláknul.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je důvod, proč já se NIKDY neptám, proč někdo nemá děti. Jako my promiňte, ale dotaz "a proč nemáte děti?" nebo "a kdypak bude mít bratříčka?" je tak nehorázně sprostý, že to nezná meze. Takovýmhle lidem bych s klidem odpověděla: "Protože jsem měla hnusnou rakovinu spodku a kompletně mi všechno vybrali a navíc manžela znásilnili na vojně, takže se mu hnusí sex", věřím, že by to na pravdu hodně tupé jedince zabralo.
   Jo a paní v drogérce jste klidně mohl říct, že toho berete tolik, protože pícháte celé město a jestli nechce taky. Já vím, že to je hrubé, ale na hrubý pytel hrubá záplata.

   Smazat
  2. Jasně, přístě jí třeba rozbijte hubu rovnou, protože blbě čuměla. Podezírat hned někoho, kdo se na mě nesměje sotva mě zahlídne z blbýho úmyslu, to mi fakt přijde jako dost extrém. Stejně tak kdyby byla vysmátá, tak zase řeknete "co se mi ta kr*va směje, vždyť já..." Chyba bude možná jinde.

   Smazat
 29. Tak jako, i kdyby byla těhotná doopravdy, jak o ní jednou nestojí, asi není pravděpodobný, že se do ní zamiluje až bude tlustá po porodu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A toto je skutečně kvalitní názor! Někdo Vás nechal, protože jste se mu zdála tlustá?

   Smazat
 30. Což takhle vydírání záletných šéfa, co? To by taky šlo.

  OdpovědětSmazat
 31. "budeme mit miminko" je jedna z nejhorsich vet, co muze clovek v zivote slyset. Jinak v Polsku nebo v jizni Americe se k vydirani pouzivaji bezne.

  OdpovědětSmazat
 32. A co na to finančák? Pochybuji, že na ten podvod mají papíry. Když vydělávají, tak ať taky platí daně, ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to je fakt nápad! Úplně to vidím: Na Živnostenský úřad přichází slečna, registruje se jako OSVČ a do kolonky Předmět podnikání vyplní: vydírání.
   Nebo jste snad myslela ty, co prodají za dvě stovky svůj těhotenský test? :-D

   Smazat
 33. Četla jsem o tom článek na polském webu, tam uváděli dvě možnosti použití:

  a) tvrdím odcházejícímu přítelovi že jsem těhotná, a v mezičase se opravdu snažím otěhotnět... stejně jako se dřív manželům tvrdilo, že to plně donošené dítě je opravdu sedmiměsíční, tak se bude tvrdit, že jsem byla těhotná jedenáct měsíců

  b) řeknu si o prachy na potrat (v Polsku se kvůli nutnosti cestovat do zahraničí jedná o zajímavější částky, plus to asi ztěžuje kontrolu)

  OdpovědětSmazat
 34. No tak dnes už je tahle kauza tak mediálně známá, že si holky prodejem moc nevydělají... A být chlapem, řeknu té svojí s pozitivním testem: "Zlato, to je skvělé. Tak koupíme ještě jeden test, chci být u toho, až se tam ta druhá čárka objeví!" :-)

  OdpovědětSmazat
 35. až budu těhotná, budu čůrat a prodávat furt dokola

  OdpovědětSmazat
 36. JÁ SND ŠPATNĚ VIDÍM? OD 16.2. ŽÁDNÝ NOVÝ ČLÁNEK???

  OdpovědětSmazat
 37. Tady chcíp pes...

  OdpovědětSmazat
 38. Moc nerozumím tomu, jak to může fungovat. Těhotenský texty z obchodu přece nefungují stoprocentně a pokud chce mít někdo jistotu, musí stejně za lékařem. Stačí tedy se svou milou navštívit gynekologa a po vyšetření slečny s ním probrat tu "dobrou" novinu jakožto hrdý "otec". Já osobně bych na test z lékárny nebo obchodu nespoléhala, právě proto, že není 100% a tak závažná věc nejde být přibližně nebo omylem. A celkem doufám, že ostatní neberou testy z obchodu taky moc vážně.

  OdpovědětSmazat