Sukně na podporu temné stránky dělohy

Tak takovéhle sukně jsem fakt ještě nikdy neviděla. Jde o Pizzetky, na které mě upozornila Mary. A já nad nimi prožila večer v němém úžasu. 

Zpívající děloha, 600 korun, zdroj: pizzetky.cz
Pizzetky jsou sukně pro podporu ženskosti, křehkosti, jemnosti a síly. Pro rozvinutí i přiznání: Zrozena jsem v ženském těle a cítím se v něm skvěle. Zní to trochu jako reklama na čokoládu nebo menstruační tampóny, ale je to o sukních. No, spíš o jakýchsi sešitých kusech zbytků látek, které jsou buď rourovitě rovné, lehce rozšířené nebo naopak cípatě plandající (tuším, že něco podobného se nosilo v 90. letech). 
Pizzetka Menarché, cena 1 500 korun, zdroj pizzetky.cz

Vesměs nic hezkého, ale za to prý mají vibrace. A taky zvláštní názvy. Ty se podle autorky vynořují, aby podpořily vibraci každé Pizzetky, celé to teda nějak vibruje na druhou.

Ale pozor, Pizzetka není módní doplněk! Toto dílo je prý třeba uchopovat jinak! Pizzetka je prý osobním předmětem, osobní přítelkyní. Doporučuji ji nosit vždy, když si vás zavolá, pro jakoukoli situaci. Doma, na procházku, do práce, na seminář, když potřebuji vyzařovat ženskost, na jednání...prostě nehledět na situaci, ale do sebe...

Tyhle sukně taky údajně přináší živost vašim bříškům, pánvím a otevírají i léčí ženství. Hravou formou přes Pizzetku můžete zvědomit proměnu fyzického těla, hormonálního systému a vědomě obracet pozornost k sobě.

Pizzetky Menarché jsou zase údajně podporou na vaše seberozvojové aktivity, specielně s tématy ženství, sebehodnota, temné stránky dělohy a podobně laděné akce. Máte-li potíže i na fyzické úrovni pánve, mouhou být tyto Pizzetky velkou podporou i transformací k vašemu zdraví.  Moc tomu nerozumím, ale myslím, že léčit ženství ani snad nepotřebuju. 

Cena 1 000 korun, zdroj: pizzetky.cz

Pizzetky dělá autorka krajkové, úpletové... a taky šamanské.  Já osobně jsem byla při tvoření těchto Pizzetek a psaní textů obdařena menstruací...na nov 6.8.2013. Mohla jsem se tak ještě více obrátit do nitra a nechat z něj vyvěrat vše, co osvětluje význam i cestu těchto Pizzetek.  Chápu, proč jsou ty šamanské Pizzetky tak ošklivé. Sama bych asi s křečemi v břiše, nafouklým žaludkem, třemi ibuprofeny v sobě a vzteklou náladou taky nic veselého a hezkého nestvořila. 

Cena 1 570 korun, zdroj: pizzetky.cz

K některým divným Pizzetkám se dají koupit i naprosto speciální, teda specielní Pizzetgíny. Jde o legínky podporující Pizzetku. Jak Pizzetka, tak Pizzetgíny jsou vytvořeny ze specielního materiálu, který drží teplo, odvádí pot a je velmi lehký.  Podle popisu jde o kombinaci bavlny, viskózy a elastanu. Co je na tom specielního nedokážu rozkódovat. 

Pizzetgíny, cena 850 korun, zdroj: pizzetky.cz
Pročetla jsem kus webu pizzetky.cz a místy jsem rozuměla jen spojkám a předložkám. Raději nebudu pokoušet temnou stránku své dělohy a místo sukně vyrobené při menstruaci autorky si pořídím sukni normální, bez doplňujících a umělotinou křičících legín, u které mi zůstane navždycky utajeno, jestli švadlenka zrovna měla nebo neměla křeče v podbřišku. 

__________________________________________

Text psaný kurzívou je přesnou citací (včetně gramatických a stylistických chyb) z webu pizzetky.cz

105 komentářů:

 1. Jé - tak prej vědomé oblíkání a tvoření tak, aby nebylo tvořeno! A ta osvícená dikce!

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jRtUp0fCoSU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Panebože, já ani nevím co říct... To video je NĚCO příšerného, PŘÍ-ŠER-NÉ-HO!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  2. Joj, vydržela jsem toho videa celou jednu minutu!

   Vymazat
  3. Celá ta symbioza a synchronicita mě úplně oddělala. Ale je fakt, že holky vypadají dobře (ne ty hadry, ušít něco z elastického úpletu, co bude na tělo, tudíž sexy, umí i slepej a blbej).

   Vymazat
  4. Podobné seance se nedají komentovat bohužel jinak než: "Ty vole!" :)

   Vymazat
 2. Taky nesnáším, když někdo říká specielní místo speciální. Zní to jako když se buran snaží mluvit vznešeně. Sukně jsou totálně z devadesátek.

  OdpovědětVymazat
 3. Co to je?! Ani Aštar Šeran by je asi nepochopil...

  OdpovědětVymazat
 4. Ach bože, a ta diskuze tam. Neměla jsem pizzetku a mám dvě děti, jak jsem jim mohla něco takového udělat. A teď bez uvědomění si vlastní ženskosti ještě tři vnučky.......
  Je to síla a chce se mi opravdu plakat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D já děti mít nemůžu! Pizzetka mi asi pomůže, narozdíl od lékařů, co myslíte?? :D :D
   Hezky jste to napsala:)

   Vymazat
 5. Pokud existují Pizzetky, logicky by měly existovat i Kozzetky - prádlo na podporu bujnosti. Jinak to nemá cenu....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D
   Ta první sukně by nebyla tak zlá, kdyby nevypadala.. dělohoidně.

   Vymazat
  2. Však existují, vymyslel je náš geniální krajan, veliký Jára. Jenže zlovolní, nepřející cizáci jeho dílo zkomolili, takže teď celý svět zná korzety, aniž tuší, kdo je jejich otcem.

   Vymazat
 6. ó bóže, jak jsem mohla dosud žít bez tohoto úžasného, magického, léčitelského kousku oděvu!!!
  To je katastrofa, co je lidská mysl schopna vymyslet za bláboly pro svůj byznys.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou i horší a tolerujeme je celá staletí a zřejmě budeme i nadále, dokud nevyhyneme jako zdebilizovaný druh. Copak zrození z panny a nesčetná boží tajemství, zjevení a zázraky, to je snad slabší? Všechno jedno a totéž, přitom staletími ověřený byznys, jeden z nejvýnosnějších. A náklady jsou minimální! :))

   Vymazat
 7. Jako okamžitá reakce na autorku těch hnusných sukní mi vyskočilo: lidi, to je p-ča!

  OdpovědětVymazat
 8. "Temná stránka dělohy", to mi neodbytně evokuje Sex ve městě, kde Charlotta po návštěvě gynekologa svěřuje: "a musím si vést vaginální deníček." Carrie: "Jako: Milá vagínko, proč jsi dnes tak smutná? Z toho bude bestseler"

  OdpovědětVymazat
 9. A s tímhle jako někdo souložil víc než jednou?

  OdpovědětVymazat
 10. Zpívající děloha?...doufám,že v buducnosti nevydá album...pár vydařených zpěvaček už v českém "showbyznysu" máme...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Datum 13.12.2013
   Vložil Fiču Minapiču
   Titulek stížnost
   CHtěla bych reklamovat pičetku Zpívající děloha ale asi to nepůjde, protože dělá co inzerujete, zpívá. Zpívá strašně hlasitě takže mě vyhazujou z tramvaje a na koncerty mě v ní vůbec nepouští. A radši se neptejte o čem zpívá, a furt dokola. Už mě z ní třeští hlava. No ale nejspíš to nejde, tak si jen ztěžuju.   Více zde: http://www.pizzetky.cz/

   Vymazat
  2. Omyl, tyhle "umělkyně" zpívají, prosím pěkně, z prdele. Zpívající děloha je rázná odpověď na zažitá klišé a už se těším, jak bude příští rok přebírat Slavíka.

   Vymazat
 11. Paní by si měla spíš udělat pro sebe léčivou čepici.

  OdpovědětVymazat
 12. Hm... skoro bych řekla, že tvůrkyně pizzetek jsou o své pravdě skutečně samy přesvědčeny, že to nedělají jen prostě pro peníze. Holt duchovno, tak jako všechno na světě, má kromě kvalitních jedinců i svou hvězdnou pěchotu.
  Ale po zkušenostech se přiznávám-kdybych si měla vybrat, zda "oslavovat" svou menstruaci křečemi v břiše, vzteklou náladou a třemi ibuprofeny jako Blondýna nebo tvořením podivných sukní, tak beru ty sukně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajéje, tady zas někdo asi nepochopil, že blondýna píše s nadsázkou...

   Vymazat
  2. A ten, kdo to nepochopil, jsi ty, Anonyme ze 14:44 :-D:-D:-D

   Vymazat
  3. To duchovno je tak duchovní, že za vaginosukni chce 1000kč :D Někdy taky prodávám své oblečení a není bůhvíjak super, ale takovouhle uplou rouru ze dvou kusů látky bych prodala maximálně za 300 :) - materiál vyjde tak na 100, ani ne a hotová je za 30 min. ale to jen k té přemrštěné ceně:)
   Každopádně souhlasím s tím, že je lepší šít sukně, než myslet na křeče:)

   Vymazat
  4. Celé to slavné duchovno je v prvé řadě urážka lidské důstojnosti, ať už se to jmenuje jak chce. Oficiální náboženství nevyjímaje.

   Vymazat
  5. hmms.... kámoška si ji kdesi na nějaké vítací akci v euforii koupila, prvně natáhla a hned jí ujely nitě, tak to reklamovala, leč jí doporučily dámy výrobkyně, že si to má zapošít sama :-) takže tolik k pičetkám

   Vymazat
 13. Odpovědi
  1. Přesně, chtělo by to nějaké intergalaktické trencle na temnou stránku šourku :-)

   Vymazat
  2. padám... :D

   Vymazat
  3. To by se musel vynořit tvořílek se zvětšenou prostatou.

   Vymazat
  4. Temná stránka šourku :D :D :D

   Vymazat
 14. Nedivím se, že některá společenství ženu v době menstruace na 7 dní vykázaly ze svých vesnic

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Při prohlížení těch stránek se vůbec nedivím, že mnoho národů považovalo a některé stále považují ženské za podřadné jedince, co mají tak maximálně stát u plotny, plodit děti a držet hubu.

   Vymazat
  2. S bolestí u srdce a jako žena, ti musím dát za pravdu.

   Vymazat
 15. co to je za bláboly... šmarjá

  OdpovědětVymazat
 16. No to jsou zas zvasty :-D. Proc to ma tak debilni nazev? Pizzetky? To ve mne evokuje tak maximalne pizzu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve mě to bohužel evokuje pojem "piss" .

   Vymazat
  2. OOO Pissetky! :D Močme duchovně :D

   Vymazat
 17. A nemá to byť náhodou pičetky namiesto pizzetky? :-DDDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně! Podle autorky... Pizzetky mi taky připomínají malé pizzy místo malých... no, toho druhého.

   Vymazat
  2. A přitom "pičetky" mi teda zní mnohem líp než ty malý pizzy.

   Vymazat
  3. Tak dneska mě tahle diskuze fakt bourá! Nejdřív intergalaktický trencle a teď pičetka :oD

   Vymazat
 18. No nevim, některým lidem naprosto nerozumím. Možná by se i nějaké ty sukně prodaly, kdyby k tomu nebyly tyhle historky :-)

  OdpovědětVymazat
 19. Nedá mi to....jeden z názvů sukně mi evokuje seminář, který u nás ve vesnici intenzivně probíhal ...Tanec luny nebo Luny, už nevím:-). Parta zběsilých Žen se věnovala uvolňování své vnitřní síly - Ženskosti, ti co slyšeli, co se odehrává, to popisovali jako kvílení, bouchání, výkřiky atd. Součástí byl i nějaký rituál na kopci a ohně...:-). Já tam naštěstí nebo bohu díky nebyla, taky to stálo majlant... s nějakou italskou lektorkou

  http://www.maitrea.cz/akce/tanec-luny-%E2%80%9Eelement-ohne%E2%80%9C-0

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak zase proti nejakému tomu zakvíleniu nič proti, človek sem tam potrebuje vypustiť paru, ale to zvládne s pár kamarátkami a nejakou tou flaškou vína a vyjde to podstatne lacnejšie a ani sa sem nemusí vláčiť lektorka z Talianska. O výkriky a búchanie(hlavou o stenu:-D) sa dokážem postarať sama, hlavne keď sa postavím po Vianociach na váhu:-DDD

   Vymazat
  2. Slyšela jsem i o seminářích, kde zas chlapi uvolňovali svou vnitřní mužskou sílu pod vedením odborníka. Bubnovali u toho.

   Vymazat
  3. Já uvolňuji svou vnitřní mužskou sílu pod vedením opravdové odbornice. Souložíme u toho.

   Vymazat
  4. Já si představuji, že nakonec takového brutálního uvolnění, frekventanti uvolní i svěrače a to mi vždycky sebere odvahu se na takovou zdravou a bohulibou akci přihlásit.

   Vymazat
  5. Nebyl to tanec kuny?

   Vymazat
  6. Ten tance organizovala jedna z těch dvou ... Podle té webovky, co jsi na ni dala odkaz.

   Vymazat
 20. Kristova noho, jaká škoda, že jsem na tuhle záležitost nenarazila před pár lety ! Tyhle sukýnky ženskosti by mi určitě pomohly mnohem víc než 4 absolvované gynekologické operace, že ano ;-))) Tedy pokud bych neskončila na jiném oddělení nemocnice ...
  Lidka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně!!!!! Mám jich za sebou 5 a i nějaký ty ošklivý chemický dobrůtky, kdy Vám slezou vlasy a už vím proč!! Od dětství mi maminka nešila vaginosukénky :D

   Vymazat
 21. Sukně plná vibrací? To by se v jistých kruzích ujmout mohlo :D

  OdpovědětVymazat
 22. "Já osobně jsem byla při tvoření těchto Pizzetek a psaní textů obdařena menstruací...na nov 6.8.2013. Mohla jsem se tak ještě více obrátit do nitra a nechat z něj vyvěrat vše, co osvětluje význam i cestu těchto Pizzetek."
  A já bláhová to, co mi při menstruaci vyvěrá z nitra, zachytávám do vložky a vyhazuju do smetí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kdo ví, čím je ta červená sukně barvená ......

   Vymazat
 23. "Sama bych asi s křečemi v břiše, nafouklým žaludkem, třemi ibuprofeny v sobě a vzteklou náladou taky nic veselého a hezkého nestvořila." Milá Blondýno, naštěstí všechny ženy období menstruace neprožívají tímhle způsobem. Je to všechno o přístupu. My ženy, ať už si toho jsme či nejsme vědomy, během cyklu procházíme čtyřmi fázemi, z nichž ta čtvrtá, období menstruačního krvácení, je fáze, ve které je dobré se stáhnout, dát si čas jenom pro sebe (v rámci možností, samozřejmě), ponořit se do svého nitra - tahle fáze k tomu prostě vyloženě vybízí. Je to popsané v knize M. Gray Rudý měsíc. Nechci dělat reklamu, ale mně osobně tahle útlá kniha podstatně změnila život (k lepšímu). Blondýno, možná sama nepotřebuješ podporovat své ženství, ale mnoho jiných žen to takhle nemá, včetně např. mě samotné. Tím se ovšem nezastávám se pizzetek, sama nevím, co si o nich myslet.
  Adéla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslyš, Adélo, já v okruhu své rodiny, přítelkyň ani známých neznám jedinou, která by "své dny" očekávala s radostí, stahovala se do sebe, nořila se do svého nitra apod. A kupodivu se všechny i přesto cítí být ženami a dávají svou ženskost (nikoliv ženství) náležitě světu na odiv. A rozhodně k tomu nepotřebují výše zmíněné notně uhozené sukýnky !

   Vymazat
  2. A já takové ženy znám a mám pocit, že je jich čím dál víc. I já se na období menstruace docela těším, právě kvůli té hloubce, kterou tohle období pro mě má. Samozřejmě netvrdím, že ženy, které plně neprožívají svoji cykličnost (když to takhle zjednodušeně nazvu), nemůžou být ženské, to ne. Když se dokáží cítit dobře jako ženy a nepotřebují k tomu pizzetky ani jiné pomůcky, tak je to skvělé a takové ženy jsou pro mě samotnou velkou inspirací. Obecně se ale pořád na menstruaci kouká jako na něco hrozného, protože, ano, pro spoustu žen to je skutečně těžké období, ale někdy stačí opravdu jen v sobě změnit přístup a pak i bolesti a křeče "zázračně" zmizí. Adéla

   Vymazat
  3. A víš co? Já když v té době dělám, že se nic neděje, pracuju, studuju, něco doma kutím a odvedu myšlenky jinam, tak je mi fajn. Když dřepím a filozofuju o životě, nic nedělám, piju čaj a tak, tak mě většinou chytnou takový bolesti, že i přes svůj odpor k práškům si jich pár vezmu. Takže asi tak.

   Vymazat
  4. Jsou ženy, které ví, co je to ženskost a umí se tak chovat. Jiné řeší své ženství pomocí knih a guru. Ty první jsou ženy, ty druhé "slepice". Nejprve řeší své ženství a pak plynule přejdou v pizzetce do mimibizaru.

   Vymazat
  5. Aj ja sa na menstruaciu tesim. Dlho som ju mala kvoli zdravotnym problemom nepravidelnu, takze teraz ju vnimam ako znak, ze moje telo funguje ako ma. Sice mavam bolesti a byva mi zle, ale celkovo som rada, ze menstruacia prisla. Tesim sa, ze som zdrava zena a mam sancu, ze raz otehotniem.

   Vymazat
  6. A já si šťastně užívám nekomplikované klimakterium. Konec menstruace byl jedním z nejlepších prožitků v životě.

   Vymazat
  7. Pravidelná menstruace je novodobý výmysl díky potřebě mít vše nalajnované a vlastně i díky hormonální antikoncepci. Nikdy v historii ženy nemenstruovaly tolikrát za život jako nyní, protože byly buď těhotné, nebo kojily. A že mají některé ženy potřebu to prožívat a uvědomovat si samy sebe? Tolik volného času bych také chtěla mít, abych se na celý týden v měsíci mohla někde zavřít, poslouchat muziku, popíjet čaje a přemýšlet nad nesmrtelností chrousta..
   Verča

   Vymazat
  8. Adélko, jsi břídilka, to JÁ jsem mentruaci vyřešila tak, že ji nemám. Asi osvícení nebo co...

   Vymazat
  9. Já nikdy nebrala antikoncepci a VŽDY jsem měla a mám pravidelnou menstruaci, takže tohle bych neřekla, že je blbost:)
   A nevím jak Vy, ale když mám menstruaci, tak se rozhodně neuchovávám do svého nitra, spíše zápasím s hormony a na nějaké duchovní cosi opravdu nemám čas, protože mám tolik aktivit, že kolikrát zapomenu, co je za den. A myslím, že to tak nemám sama, že? :)

   Vymazat
 24. Nechápu, jak se někdo může těšit na menzes a ještě se u toho obracet do svého nitra - já mám problém při tom udělat účetní uzávěrku nebo spočítat výplaty - teda pokud si nevezmu prášek nebo nedám frťana ;-) Zajímalo by mě, jak je možné, že to naše maminky, babičky a prababičky přežily bez pizzetek !
  eL

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý, některá je třeba ráda, že se má nač vymluvit permanentně nažhavenému manželovi, někdo může mít menzes rád. OK. Ale nepochopím, nepochopím, proč by k tomu potřeboval tyhle ohavné, umělinové hadry!

   Vymazat
  2. To asi, kdyby ty výmluvy manželovi nezabraly, tak tohle stoprocentně! :-)

   Vymazat
 25. Dobrý den, s nadšením jsem si oblékla pizzetku Kvetoucí děloha. Okolí na mě sice pokřikovalo, že jsem si zapomněla sukni doma a několikrát jsem byla znásilněna, ale tím jsem si jen uvědomila hloubku své ženskosti! A když přišly mé posvátná dny, má děloha skutečně a hmatatelně rozkvetla růžemi Marechal Niel. Pravda, trochu to píchá, ale po ostříhání je prodávám - okamžitě vykvétají další. Pizzetka se mi už sama zaplatila, tak uvažuji, že objednám nějakou jako Zlatá nebo Perlová děloha. Ani diamanty by každý měsíc nebyly k zahození...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy šťastlivá! Já jsem zvolila Ohnivou dělohu a to byla chyba, hnedky v můj První Posvátný Den nám shořel barák a museli jsme se odstěhovat k tchánovi, který je dobrovolný hasič a hned mi sukénku zabavil. Tak jsem si koupila další Pizzetku Proudy vody živé a ta nás vytopila. Tchán mi ji nezabavil ale když o Mých Posvátných dnech vypukne někde požár, musím s ním jezdit hasit. Vůbec mě to nebaví být přivázaná k žebříku, ale utěšuji se silou Svého Ženství a prozpěvuji si na tom žebříku Zpěvy Posvátné Menarché.
   Luela

   Vymazat
  2. To je tvoje chyba, že seš tak nepraktická. To já si koupila Perlovou dělohu! Tak neroní sice pravý perly, že prý je to tím umělým materiálem, to by musela být z hedvábí, ale aspoň antiperle, které pak prodávám ve svém krámku. Nějakou tu kačku to hodí!

   Vymazat
  3. Ach ano, jsem snílek a idealista... Tu ohnivou jsem si koupila k potěšení manžela, který si stěžoval na mou frigiditu, tu vodní zase pro uklidnění tchána, který se stále bál, že se samovznítím a v noci mě chodil postříkat vodou, takže se ani nevyspal. Já už jsem takový dobrodinec, miluji Činit Dobro, je to Silnější než já... Ale přece mi Pizzetky přinesly štěstí, navázala jsem Pevné Sou-ženské Pouto se svou tchýní, která se mi stala Velkou Matkou a Vůdkyní. Společně prozpěvujeme Posvátné Zpěvy Menarché, společně jsme si objednaly Pizzetku Okřídlená Děloha. A už se těšíme, jak budeme se zpěvem létat nad domem v Síle Ženství!
   Luela

   Vymazat
 26. Zeny kolikrat v zivote mate kramy? A to se musi resit kazdy z nich? To je snad otravnejsi nez samotny kramy. Vymenim par tamponu s aplikatorem takze svoje niterny tekutiny ani nemusim zkoumat a jede se dal..za mesic to bude to samy, tak co resit? Ja myslim, ze k reseni jsou naopak situace kdy k u uvolneni niterne zenske sily nedochazi, to pak teprve je na pizzu.

  OdpovědětVymazat
 27. Uvažovala jsem, že si pořídím kombinaci z posledního obrázku. Ale byla by mi v tom zima a musela bych přidat pizzetnýrky a pizzetkolenky, které umělkyně nenabízí, takže mám smůlu.

  OdpovědětVymazat
 28. ja beriem zahadu delfina! fizetka bude mat radost.

  OdpovědětVymazat
 29. Menstruace je jedna vec, behat venku v kombine druha. At si mens kazdy uziva dle sveho. Delat z toho kseft podradnymi hadry je mnohem vice ekl.

  OdpovědětVymazat
 30. Tak to je vážně masakr. Nikdy jsem o tom neslyšela a nestačim se divit, jak jsou ty ženský hloupý.

  OdpovědětVymazat
 31. Ne, prosím řekněte někdo že ty ženský nejsou tak blbé.
  Že nenalítnou na umělý nekvalitní kus hadru, navíc ošklivý a předražený.
  Jen proto že se jmenuje " Klimakterium" a že dle prodejkyně "vydává léčivé a transformující vibrace".

  :-/
  Ne, nechci se stydět za spoluženy a myslet si že mohou být TAK HLOUPÉ.
  :-(((( Pomoc. stydím se. :-((

  OdpovědětVymazat
 32. Tak paní Michaela Meera zřejmě nesnáší negativní i humorné příspěvky na svých stránkách a pro jistotu je všechny smazala. Holt máme po ptákách ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nojo, když my holt nejsme Zasvěcenkyně Kultu Posvátné Menarché ale přízemní husy, kterým je Vyšší Myšlení uzavřeno. Ale stejně, kdybych už byla freak do takových přírodních rituálů, nesměla by mi umělina přes práh. Copak neví, že tím ruší Posvátné Vibrace?

   Vymazat
 33. tvůrkyně pizzetek by si mohla podat rukou s tou trubkou (prej umělkyní) co si strká do vagíny klubka vlny .. zřejmě by to byla fúze století !
  http://www.denik.cz/ze_sveta/zena-si-da-klubko-vlny-do-vaginy-a-plete-jde-o-nove-umeni-20131203.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po tomto příspěvku mi právě přestalo chutnat ...
   eL

   Vymazat
 34. Bože já tyhle hlemzy sluníčkových blběn tak žeru. Pak když ještě zjistíte, že problém v domácích porodech není v tom, že by je někdo zakazoval, ale v tom, že je mařeně (líné se táhnout do porodonice) nepropatí pojišťovna, obraz zkázy je dokonán. Já na rozdíl od Máni jsem žena i v kalhotovém kostýmu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. WTF? Problém je v tom, že porodní asistentka nyní nesmí vykonávat praxi doma, takže žena, která chce porodit doma tak může učinit jen bez odborné pomoci, neasistovaně. Rozumná žena bez dohledu studovaného odborníka rodit nebude, tím pádem jsou "domarodičky" v podstatě natlačeny do nutnosti porodu v porodnici, byť by si za jiných okolností vybraly porod jinde.To není zakazování?
   Ženy, které rodily doma si vždy vše kolem platily samy - a jednalo se o desetitisícové částky, to problém nebyl a není. Laskavě se nevyjadřujte k problematice, o které nic nevíte.

   Vymazat
 35. To si jako fakt někdo všiml, že jednou z částí dámského šatníku je sukně a postavil na tom takovýhle byznys? To si toho nevšimly ty mařky za ty desítky let předtím? Někdo je nutil nosit kalhoty? Nechápu. Obléknem si elastické sukýnky a všechny jsme sestry. Tak jo a kdo má kulicha, ten jde z kola ven.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Holky.... je mi z Vás fakt smutno...

   Vymazat
  2. Ale, Markétko, tak si z toho nic nedělej a těš se na svou každoměsíční štrapáci - při té se zaručeně bavíš víc než při čtení tohoto kritického blogu, že ?

   Vymazat
  3. Markéto, já mám zkušenost, že každý splín ze mě ihned spadne, když provedu rituál Vítání menstruace, na počest boha Menstrua si pomažu vlasy krví a následně z nich vytvořím svetr. Kreativita mi vždy pomáhá zapomenout na nepochopení okolí.

   Vymazat
 36. Myslím, že jsi byla na tu paní blondýno zbytečně moc zlá. Nějak šije podle toho jak to vidí / cítí, podle toho jaký má vkus a asi nějaké zákaznice má, co se jim tohle taky líbí. Mně se to moc nezdá, já bych tohle nenosila (takhle krátké sukně celkově nemusím, mám ráda ke kolenům a volnější), i ty názvy by se daly krotit, ale ať si lidi chodí třeba v kýblu, je to jejich tělo a jejich věc.
  Některé sukýnky tam nejsou úplně hrozné a když ji to šití baví, tak jí to přejme.
  Nemyslím si, že je dobré posmívat se někomu jenom proto, že se ti nelíbí to, jaký má vkus. Každý má něco svého. Po světě běhá spousta švadlen a šijí rozhodně hůř i mnohem nevkusněji.
  Dokonce jak to víc procházím, vidím tam i pěkné sukýnky, které se docela povedly. - O tom jestli sukně ,,léčí ženství", to už je sice poněkud jiné silné kafe, zase je ale otázka, jeslti to není nějak blbě vytržené z kontextu. To bych musela najít.... celkově se mi tato kritika zdá přehnaná. Zase až tak zlé to není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alue Loskotová, na co si to zas hraješ? Ty každou chvíli někoho kritizuješ a ikdyž nemáš pravdu (protože ty ji většinou fakt nemáš) a někdo s tebou nesouhlasí, tak seš na něho ještě sprostá. Ty nebráníš ty ženský, které šijou sukně, ale problém je v tom, že tvůj šéfokámoš Jára Mašek z Osudu. cz těm švadlenám udělal na svým webu reklamu, takže je tvým úkolem se za něho postavit. Ušijiou několik hnusných sukní za pár korun, prodávají za děsně drahý peníze a zabalí to do nějakýho pozlátka, které je zrovna moderní, aby se to prodalo. Blbnou hlavu druhým, stejně jako ty, Jára Mašků a vám podobný lidi. Ty´vůbec nejseš tak svatá, jak se děláš.

   Vymazat
  2. Ta švadlena si se sukýnkami dává práci a některé ženy podobné věci nosí (každý máme jiný vkus). Zkuste si někdo sednout a ručně něco takového ušít. Kritizovat a nadávat je mnohem jednodušší.

   Vymazat
  3. Neblbněte, takové hadry! To jsme v ručních pracích v osmičce šily lepší, s tímhle by nás paní učitelka Masaříková vyhodila!

   Vymazat
  4. je fakt, že ne všechny mi přijdou jako nevkusný šunt; strašný mi ale přijde pocit mít na sobě sukni pojmenovanou Naplněna duchem nebo Dračí jemnost Vodnáře a tvářit se, že mě to činí šťastnou a má to celý nějakej hlubší význam

   Vymazat
 37. Jen pro zajímavost: http://www.youtube.com/watch?v=jRtUp0fCoSU#t=89

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To video tu snad viděl každý - tedy pokud se mu z toho neudělalo šoufl už po pár minutách. Ony "dámy" mají vskutku zajímavý podnikatelský záměr, aneb jak oblbnout co nejvíce zákaznic pohádkou o léčivé sukýnce. Jejich znalosti šití zjevně nestačí k otevření klasického krejčovského salonu, tak se zkouší uplatnit tímto pofidérním způsobem.
   LS

   Vymazat
 38. Ráda nosím pizzetku Něha, něžně obkresluje moje boky a já se v ní cítím žensky křehká. Když jsem v ní poprvé přijela k rodičům, přešlo to ještě bez komentáře, ale bylo cítit, že se něco děje. Při našem dalším setkání už to mamka nevydržela a ozvala se. Začalo to: "No to ti snad ani nebudu říkat, jak jsme dřív říkaly ženám, které chodily takhle neupravené a nosily šaty na kalhoty!" Nakonec jsem se dozvěděla, že to jsou cuchty!;o) Pobavilo mě to a zeptala se mamky, jestli jí můžu říct, co je "zakódované" v tom kousku krajky, který mám na svých bocích a podbřišku. Ano, chtěla to vědět a já jí to řekla. Další den, kdy jsem se všichni chystali na návštěvu, přišla a řekla: "No snad si zase nebudeš brát tohle!" To už mě lehce vytočilo, takže jsem odsekla, že budu nosit, co budu chtít. Na to mamka opáčila, že dvacet let vedla obchod s šaty pro ženy a přece pozná, co mi sluší. Tak jsem jí ale připomněla, že tohle není jen tak ledajaký kus krajky a že už jsem jí přece říkala, co je "za ním". Mamka vytřeštila oči a ptala se: "A co je za ním?" A já najednou pochopila, že mě den předtím vůbec neslyšela a ani slyšet nemohla, protože jemnost, křehkost, něžnost a zranitelnost ženství je pro ni taková bolest, možná až ohrožení, že mě ani slyšet nemohla.
  Miluju svoji mamku a mám ji ve velké úctě, ale já jdu svou vlastní cestou a už jsem připravená přijmout a podpořit v sobě své vlastní ženství. A teď už i vím, že to někoho kolem mě může i bolet! Děkuji mami za tohle uvědomění!
  A děkuji sobě, že si dovoluji být sebou, být jemná, něžná, křehká a krásná žena.
  Něhu občas střídám s Dynamickým květem a myslím, že už brzo přijde i Červená královna!;o))))
  Přeji spoustu něhy a jemnosti sama k sobě nám všem!
  Mariana Marie

  Více zde: http://www.pizzetky.cz/letaky/

  :D

  OdpovědětVymazat
 39. Jde to popsat třemi písmeny-jen nevím, jestli vybrat OMG nebo WTF.

  OdpovědětVymazat
 40. Ty sukně jsou prostě šeredné, z ohavného materiálu a šité bez vkusu, a sebevíc navoněné omáčky okolo to nezakryje. Král je nahý!!!!

  OdpovědětVymazat
 41. Jsem nemocná, a tak se vracím ke starším článkům na oblíbených blozích. Nad pizzetkami mi pořád zůstává rozum stát. Ale pobavily mě znovu i názvy sukní, protože mi připomínají, jak jsme se spolužačkama v šesté třídě taky chtěly být návrhářky. Kreslily jsme návrhy šatů, třídily je do kolekcí a dávaly jim podobná šílená jména. :D

  OdpovědětVymazat
 42. no ty jejich semináře sice nejsou tak ujetý jako kolektivní masturbace pod vedením zkušeného lektora z projektu Mám ji ráda ( http://www.protivna-blondyna.cz/2014/09/jak-vydelat-na-panickach.html ) ale mně prostě tohle navazování vztahů se svými orgány přijde fakt stupidní, co pak takovej žaludek ... nebo konečník, aby pak nebyly nasraný, že jim nevěnuju tolik pozornosti jako děloze a neodvděčily se mi zažívacími problémy

  OdpovědětVymazat