Ocet zachrání planetu

Na balkóně vrčí zvlhčovač vzduchu a je namířený kamsi k nebi. Na sušáku mezi domy visí na čtyřikrát přehnutá prostěradla a podivně páchnou. Za ženou tlačící kočárek v parku se klikatí cestička z tekutiny, která slabým čůrkem vytéká z lahve v košíku kočáru. Všude se vznáší zápach octu.

Tihle lidé nejsou blázni. Tihle lidé zachraňují svět. Dali se na octování, aby nás všechny ochránili před smrtícími chemtrails. Jsou to dobří lidé a šíří mezi sebou tajné poselství, protože jim není lhostejný osud země.

O octování jsem se dočetla na stránkách, na které mě před časem upozornila Martina.

Jak strašně moc je takové rozstřikování octa všude kolem důležité, to člověk pochopí, až když si zjistí, co je to chemtrails. Myslím, že dost dobře to popsali před pár lety v reportáži na Primě.


Mimochodem, tahle reportáž by se měla uvádět na všech školách žurnalistiky, jako dokonalý příklad toho, jak reportáže fakt nedělat. Začíná to silnými slovy o tom, že vypouštěné chemikálie můžou vážně ohrozit naše zdraví. Mluví se o některých odbornících, ale v celé reportáži se jen předvádí jakýsi (nejspíš samozvaný) znalec chemtrails Jan Šturma. Je tam sice ještě citace kohosi z německé Strany zelených a mluvčího aerolinek, ale to je všechno. O nějakých odbornících se opravdu nedá mluvit. Vyjádření skutečných odborníků třeba z oborů meteorologie, letectví nebo národní bezpečnosti chybí. Jenže kdyby tam bylo, těžko z toho zase uděláme skandálek, žejo?

Foto: facebooková skupina Chemtrails Czech Republic

Ale zpátky k chemtrails. Různě po internetu jsem se dočetla, že vlády nebo nadnárodní organizace (případně několik vlivných rodin), nechávají práškovat (jindy se uvádí dokonce očkovat) lidstvo směsí jedů, kterou vypouštějí letadla nad našimi hlavami.

Ty jedy mají podle různých teorií: snižovat populaci, bojovat proti globálnímu oteplování, způsobovat rakovinu, astma nebo změny na mozku.  Narušují taky duševní rovnováhu,  ovládají mysl i náladu. Jo a napomáhají při různých tajných vojenských operacích. Cíl je jasný - vydělat a ovládnout svět. Důkaz je taky jasný - nikdy dřív nebylo na obloze tolik stop po letadlech, jako teď.

Nějak si jen nedokážu vysvětlit, proč se ty zlé vlády/nadnárodní organizace/vlivné rodiny nechají taky očkovat práškováním. Možná mají tajný protijed.

Taky nějak nevím, jak se na tom dá vůbec vydělat. A už vůbec nechápu argument, že tolik čar jako dnes na obloze dřív nebylo. Není to spíš tím, že prostě dnes lítá jednoduše víc letadel než třeba před dvaceti lety?

Myslím, že nemá smysl chemtrails víc popisovat. Každý čtenář jistě sám chápe, jak děsivé je to zlo.

Naštěstí je tu hrstka statečných, kteří přišli na to, jak chemtrails zničit. Stačí na to trochu octa.
www.octovani.webnode.cz

orgo-net.blogspot.cz

Ocet to může být ten nejobyčejnější, není potřeba chrlit do vzduchu výpary třeba z vinného octa. Že to funguje, se pozná podle toho, že zatažená obloha se rozjasní a začne svítit slunce. 

www.octovani.webnode.cz

Navíc kdyby všichni poctivě octovali, nebyly by přívalové deště a záplavy! To nám vlády zatajily!!!

orgo-net.blogspot.cz

Ocet nemusíte jen prohánět rychlovarnou konvicí. Někteří dobří lidé ho strkají v plechovkách do krbů nebo do komínů, nebo třeba používají k šíření dobra dětské kočárky.


www.octovani.webnode.cz


Hlavně nenápadně! Zlé vlády/nadnárodní společnosti/vlivné rodiny totiž vědí všechno, a když budete octovat moc, pošlou k vám letadla!!!


www.octovani.webnode.cz

Jen marně přemýšlím, jak je možné, že rozlitý ocet dokáže vystoupat do několikakilometrové letové výšky běžných letadel a působit přesně nad místem, kde ho nějaký dobrý člověk rozlil. Neodnese ho vítr, nerozptýlí se, zůstane nad místem postřiku. Zvláštní.  

Ale to je fuk. V každém případě je tahle konspirační teorie skvěle zmáknutá, skvěle rozšířená a zřejmě funguje. Jen se obávám, že za ní není snaha ovládnout svět, ale že se prostě domluvila octářská a energetická lobby, jak zvýšit spotřebu svých produktů. A ti dobří lidé jim na to naletěli ve víře, že zachraňují svět. 

Stop octu!

______________________________________________

Upozornění: Protivnou blondýnu nesponzoruje protioctářská lobby, zlé vlády, nadnárodní společnosti ani vlivné rodiny. 

155 komentářů:

 1. ...zase v obchodoch nebude ocot na zavaranie ;-)

  OdpovědětSmazat
 2. Ale tak lepší, když se šíří ocet,jak blbá nálada... Zkusím na octování zavést řeč příště u urologa. Myslím, že se možná od babiček něco dozvím nebo je na octování navnadím a bude hezčí svět...

  OdpovědětSmazat
 3. Slyšela jsem o tom - je to ta nejvtipnější konspirační teorie,na kterou jsem zatím narazila. Myslím si, že to někdo vymyslel jako kanadský žertík a teď se musí fantasticky bavit, že na to lidi fakt skočili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš to octování, nebo chemtrails?

   Smazat
  2. Dutá země je o kapku vtipnější :))
   http://www.osud.cz/duta-zeme-nesmi-lide-znat-pravdu

   Smazat
 4. Chemtrail jako takový nesmysl bohužel nejsou, ale octování maximálně pobavilo :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to nás budete muset osvítit, Marino, jak je to s těmi chemtrails.

   Smazat
  2. Jedno je fakt: za mých mladých let se ty kondenzační čáry rozpouštěly takřka okamžitě, zatímco dneska visí na obloze hodiny. Letadlo už je dávno v hangáru a na nebi furt pruh. Ale jsem ochoten věřit, že je to v důsledku používání novějších verzí motorů...

   Smazat
  3. Zajímavé, protože kupříkladu kondenzační čáry po amerických B-17 zůstávaly také na obloze celé hodiny. Znamená to, že se práškovalo už za 2. světové války? U čar záleží na atmosférických podmínkách, ale ty se v různých výškách liší.

   Smazat
  4. že jo, jaký ocet, je třeba dostat do ovzduší slivovici

   Smazat
 5. Pro chemtrailisty, kteří se sem určitě přijdou časem podívat... http://rationalwiki.org/wiki/Chemtrails

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výborná stránka o které jsem doposud nevěděl - velmi děkuji :) Konečně až bude někdo vykládat zas nějaký koniny, dám mu jen tento odkaz, ať si počte. Už žádný vysvětlování! Petr.

   Smazat
 6. Chemtrails jiz davno predpovedel Ivan Mladek:
  Rikam, dej mi predsedo letadlo a prasek, Jozina ti privedu, nevidim v tom hacek.
  Predseda mi vyhovel, rano jsem se vznesl, na Jozina z letadla prasek pekne klesl.
  No, a to jsou ty chemtrails.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ono!
   Takže za octováním je Jóžin z bažin a jeho příbuzní, kterým jde o život. POZOR: každý, kdo octuje, je Jóžin a žere hlavně Pražáky!

   Smazat
 7. lol, stará vidí priamo nad svojím domom cielené chemtrails :DDD

  OdpovědětSmazat
 8. jdu pro ocet! Po přečtení článku ho nutně potřebuji! :D :D

  OdpovědětSmazat
 9. Výrobci octa najeli na zajímavou marketingovou strategii :-D
  Bebe

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nojo, lidi přestali zavařovat okurky, tak se ten ocet musí nějak prodat!

   Smazat
 10. ono je slozite udelat reportaz jineho rozsahu,protoze ta televize taky nekomu patri a kdo si mysli ze je svoboda projevu v nasich mediich je silne naivni.ten clovek tvorici tu reportaz byl dle mych informaci z primy pote propusten.svedectvi vedcu a ni jinejch odborniku na kameru nedostanete,protoze vedci jsou placeni za nejaky vysledek sveho badani a tohle by jim mohlo zajistit ze uz zadny penize nedostanou,proto se vam tak maximalne vysmejou v primem prenosu :D musej....proto jedine nezabarvene informace pochazeji z rad amateru.nebo od profiku,ale anonymni.pro nekoho je to nedostacujici dukaz,ale ten kdo chce vedet tak vi a lejstro s razitkem k tomu nepotrebuje.je spousta otazek ktery si muze clovek polozit.to ze si spousta lidi o octovani nic nezjisti a odsoudi to hned chapu,bez informaci se to jevi dost blaznive.prave informace jsou klicova vec,kdo chce,tak si spojitosti najde.jsou na siti kazdemu pod nosem,pokud clovek projevi zajem a bude otevrenej,tak k nemu prijdou.na orgo-netu je toho dost.zdravi jirik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiříku, kdybyste otevřel oči, tak byste zjistil, že octování je naprostá kravina. Svoboda projevu je bezvadná věc, ale pouštět mezi veřejnost poplašné zprávy odporující zdravému selskému rozumu je na pobyt v Bohnicích.

   Smazat
  2. Další magor, co uvěřil, a ještě sem zase tahá nějaké orgo-nesmysly (orgonity už tu přece byly !)
   LS

   Smazat
  3. jsem tu dnes poprve,takze nevim jestli tu orgonit uz byl.co se tyce toho magora a nesmyslu: tvuj boj,tvuj nazor,tvuj svet,tvoje zrcadlo.. jirik

   Smazat
  4. Moje zrcadlo?

   Smazat
  5. Hehe. Co by to bylo za konspiračního teoretika, kdyby nás nepoučil o spiknutí médií :-)

   Smazat
  6. zrcadlo je vse okolo tebe,co si myslis sam o sobe,to projektujes to ostanich,tzn,to co ti na ostatnich vadi nemas v sobe zpracovany.vygoogli si vesmirne zakony a tak uvidis vse potrebne. jirik

   idaho: to nebyla poplasna zprava,ale informace,kterou si je mozne overit na vlastni oci,nekdo se na oblohu nediva a tak mu to prijde divny,dokazu to pochopit..

   Smazat
  7. Ó, Jiřík nám to tu servíruje i s psychologickým rozborem, asi s tím má bohaté zkušenosti z onoho zařízení, které tu zmiňuje Idaho ... Ani na vesmírné lidi nezapomněl !
   LS

   Smazat
  8. Tak je někdo v opravdu silném Jiříkově vidění. hehe-ale hláška "vygůgli si vesmírné zákony" hodně pobavila, to budu používat. Vojta

   Smazat
  9. Jirko, raději si "vygůgluj" fyzikální zákony.

   Smazat
  10. ja vam za to pratele nemuzu ze v tomto smeru nejste informovani :) za to jste zrejme informovani v jinych smerech tak dokonale,ze radi odsuzujete vse co neznate.jeste jste tu nenapsali nic kloudneho.jen to ze je to blbost a ja magor :D nerikam ze octuju pravidelne,ale uz jsem to delal.netvrdim,ze ocet ten hnus co na nas sypou z letadel eliminuje,o tom nejsem presvedcen.na oblacnost to vliv ma,je to potvrzeno mnoha testy vcetne fotografii a videi..ale chemtrails jsou videt dnes a denne a clovek co to nevidi,zrejme videt nechce.je mi to fuk,mam sve poznani tak jako kazdy z vas.respektuju vas nazor,pouze ho s vami nesdilim.mejte se ;) jirik

   Smazat
  11. Jako přírodovědně vzdělaný člověk s doktorátem z chemie musím konstatovat, že váš názor, jiříku, nejen nesdílím, ale ani ho nerespektuju. Je to snůška blábolů, přinejlepším. Přinejhorším to je tupé šíření poplašné zprávy, která se naprosto nezakládá na realitě. Mohl bych začít: proč zrovna ocet? A podobných proč, na které nikdo z "účastníků" téhle zhovadilosti nemá odpověď, je celá řada.

   Smazat
  12. poplasna zprava rikate? tak to vas nebudu plasit,to neni mym cilem.preji hezky vecer . jirik

   Smazat
  13. Asi žiju v nějakém jiném světě než Jiřík, popř. Laura, kteří zde stále omílají svou pravdu - já neznám nikoho v okolí, kdo by podobné zvěsti šířil a zabýval se máčením prostěradel v octu. Nedaleko máme také menší letiště, žádné mimořádnosti jsem nezaregistrovala - jedině že by ony "chemtrails" způsobily oproti loňsku lepší úrodu na zahrádce. A pokud by ovlivňovaly počasí, tím lépe - nemusela bych zalévat ...
   E.

   Smazat
  14. samozrejme,kazdy mame cestu jinou,unikatni.je v poradku ze nekdo treba prisel na to,ze neco muze byt jinak nez je nam to medii servirovano na podnose a chtel poznat za jakym ucelem a vsehno se zacalo odkryvat a mozaika poznani se zacala skladat jinak nez doposud.a je naprosto v poradku ze to ma nekdo za hovadinu a vymysl chorych mozku a paranoiu.kazdeho vec.kdo informace hleda,ten je dostava.kdo je pouze pasivne prijima,ten je take dostava,ovsem za jejich uroven bych se rozhodne neprimlouval.vetsine lidi by melo byt divne,proc v TV zpravach od zacatku do konce chrli negativni zpravy jednu za druhou..ze by cilene negativni programovani lidi?hodne lidi kolem mne nezavisle na sobe se na zpravy prestava koukat :D aby bylo jasno,nikomu svou pravdu necpu a zapotrebi to nemam.na tuhle stranku jsem se dostal nahodou,jinak se pohybuji samozrejme jinde :) mejte se tu hezky a uzivejte krasne dny ! :) jirik

   Smazat
  15. Jiříku, co kdyby ses spíše než vymýšlením očividných blábolů začal zabývat českou gramatikou ? Myslím, že by to bylo pro nás, ubohé Pozemšťany, mnohem lepší ;-)

   Smazat
  16. co konkretne je gramaticky spatne?

   Smazat
  17. Kupříkladu tolik oblíbené psaní bez diakritiky (tedy háčků a čárek) je gramaticky špatně. Dále s oblibou nepíšeš na začátku věty velké písmeno, vynecháváš mezery mezi větami, tečky taky umísťuješ, jak se ti zrovna hodí - prostě styl, ze kterého musí mít každá češtinářka divoké sny - a to nezmiňuji většinou chaoticky poskládaný obsah příspěvku ...

   Smazat
  18. Děkuji ti za odpověď :-) Víš já nemám rád CS klávesnici a píšu na US, takže tu diakritiku vynechavám, dosti mne to zdržuje :-) jde mi v první řadě o obsah sdělení, proto neřešim ani ty ostatní věci, co píšeš. Nicméně tohle je poslední příspěvek ode mne tu,takže udělám vyjímku. Nevím co jsem si od toho sliboval sem něco psát, nevěděl jsem že jsou tu lidi tak uzavřený. Tímto se loučim, mějte se tu všichni krásně, ahoj třeba nekdy.. Jiřík

   Smazat
  19. to jirik:

   blbče :D

   Smazat
  20. Jiřík> Zvláštní je, že když si tak hledáte informace, že jste ještě nenašel tyhle: http://rationalwiki.org/wiki/Chemtrails
   Nebo jste je našel a rozhodl se je ignorovat? :) PZ

   Smazat
  21. A tu bude aj ten problém že výpary octu sú rádovo ťažšie ako vzduch. Stačí na to molárny výpočet.

   Smazat
  22. tady ten pan Jiřík, to byl nejspíš Jiří Maria Mašek - majitel stránek osud.cz - člověk, který vydělává na lidské manipulovatelnosti,hlouposti a naivitě. Do jaké míry věří blábolům, které publikuje - kdo ví. Každopádně si nechává přeložit články z co nejobskurnějších zdrojů, publikuje je a jeho odběratelé jim asi věří. Jeho posledním hitem je Třetí světová válka, s přesvědčením píše o tom, že za chvíli je tady. Podporuje Rusko a továrišča Pútina.
   Má rád magnetizmus, fotonové jevy, různá vlnění, Vesmírné centrum, vítá něco, co má každou chvíli přijít, neprozradí ovšem, co tu bude, ale bude to Velké :D
   Jinak, Česká republika je jedním z center sionizmu, za mořem o nás rozhodují ilumináti a Země je dutá. Na pólech jsou díry do ní.

   Smazat
 11. Proč letadly? Proč by to rovnou nepřimíchávali třeba do vody? Milionkrát levnější, milionkrát účinnější...

  OdpovědětSmazat
 12. To by pak jaksi nepokrylo lidi bez vodovodů, nemluvě o tom, že z vody se dají vzít vzorky, zatímco vzorek z kondenzační čáry ve dvou tisících metrech těžko někdo odebere. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatímco "práškováním" z několika kilometrů riskují, že jim to rozpráší vítr, co?

   Smazat
 13. Tak proti přívalovým dešťům ocet nepomáhá. Nevědomky octuji velmi intenzivně už několik let - barvím ovčí vlnu a to znamená vařit vlnu v hrnci s barvou a octem, do vody přidávám opravdu hodně octa. V bytě to vždycky smrdí jak v octárně, takže intenzivně větrám a hrnce pak chladím na balkoně. No a letošním dešťům a povodním jsem nezabránila ani náhodou (bydlím v Českých Budějovicích).
  Zrovna teď mi dva zavařovací hrnce s vlnou chladnou a pořádně smrdí. A nebe se zatahuje... Ale zase je pravda, že na nebi není ani stopa po letové dráze ;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jestli jste na to sama, tak se nedivte ;-). Pro méně chápavé - (jako např. zde diskutující Jiřík nebo Marina) to měl být fór, já osobně na octování a podobné ptákoviny nevěřím.
   LS

   Smazat
 14. Evidentně někdo zůstal na ocet, tak mu hráblo a octuje. Zajímalo by mě, jsetli se dá místo octa použít lák od kyselých okurek? Tan mi vždycky zbyde a je mi líto ho jen tak vylejvat. Nebo jestli se dy v nouzi použít kyselé zelí nabo třeba kyselý pohled na oblohu? To by bylo rychlé a levné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lák od okurek zásadně vypít při kocovině.

   Smazat
  2. Nebo jako zálivka na salát.

   Smazat
  3. Mně přijde hráblý zase každý, kdo běžný průmyslově vyrobený ocet KONZUMUJE. Nemyslím kvalitnější dochucovadla typu vinný ocet, ocet jablečný (nepasterizovaný), ume-ocet (který je naopak velmi zdravý) apod., ale ten klasický v plastu, často i doslazovaný cukrem...

   Smazat
 15. ohledne chemtrails:zajiste jste si vsimli ze v podstate porad nam nad hlavami lita spousta letadel.pak se podivejte na siti kudy vedou koridory letecke dopravy a pak na monitoring letadel nad CR.ve finale zjistite,ze dle letoveho planu leteckych spolecnosti by melo byt nad uzemim CR treba 20 letadel ruznych spolecnosti,treba tady:http://www.flightradar24.com/ a pritom jich zrovna na obloze nad vasi hlavou je videt 8!jen co preleti,objevi se nova letadla a tak porad dokola cely den.. a otazka zni: co je to za letadla,odkud a kam leti? aha?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ach Bože, do čehos to duši dal ... Ty jsi takový borec, že omrkneš i vojenské letové řády, soukromé lety apod. ???

   Smazat
  2. Nevím, kde žijete, já žiju pár km od letiště a vidím přistávat letadla. Ale 8 letadel najednou mi tedy nad hlavou nelítá. A už vůbec ne pořád dokola celý den.

   Smazat
  3. nelitaj kazdej den stejne,nekdy letej 3 za sebou,kdyz zmizej za obzorem tak letej dalsi.nemam potrebu nekoho o necem presvedcovat,opravdu ne,pisu co vidim a vim.chapu ze nekdo ma plnej denni program,koukat se po praci na televizi a tak, uzijte si to a az nekdy kouknete na oblohu napiste :D :D

   Smazat
  4. Hele, co takhle dělat něco opravdu užitečného, a ne pořád hledět nahoru na oblohu ? Taky bys mohl třeba zakopnout, uložit se hubou na tvář, spadnout do kanálu a tak - za to by ale určitě taky mohli ti zlí, že ? Pardón, já zapomněla, ty určitě vyhlížíš vesmírné lidi, naše spasitele ;-)))
   LS

   Smazat
  5. Božínku.Jak můžou být lidé tak hloupý a věřit takovým věcem.Kamarádka mě tímhle nesmyslem přes net krmila asi měsíc.Nechápu a nerozumím.Na oblohu čučím denně-prostě mě to baví a nic podobého sem nikdy neviděla.Natož nějaké velké,nepřirozené množství proletivších letadel.A ty "čáry",které byli na fotkách v reportáži jsou povětšinou obyčejné mraky...

   Smazat
  6. vesmirne zakony a vesmirni lide je trosku rozdil,ale tak kdyz nekdo chce neco zesmesnit tak si trochu pomoct musi,ze? preji krasny den . jirik

   Smazat
  7. Jiříku, obávám se, že o vaší (podle vás zjevně vysoké) inteligenci by se dalo s úspěchem pochybovat, dokonce předpokládám, že už je pochybováno. Byl byste tak laskav a osvětlil nám zde některé z oněch "vesmírných zákonů", o nichž s takovým zápalem hovoříte?

   Smazat
  8. svou ani vasi inteligenci nemam zapotrebi posuzovat,nicmene k tematu:vesmirne zakony docela dobre popsala Alue na svych strankach.at si o ni myslim cokoli,tyhle zakony jsou zpracovane velmi dobre.tady je to velmi strucne,na jinem miste jejich stranek to ma rozepsano do detailu: http://karolinaloskotova.blog.cz/0901/zakony-vesmiru-aneb-co-musi-kazdy-skutecny-clovek-znat-a-ctit

   Smazat
  9. Len škoda, že na tom Fligtradare nebývajú vždy ani menšie komerčné lety, napr. Košice-Viedeň, Viedeň-Stuttgart... Ale, samozrejme, vy si asi myslíte, že tam sú zobrazené hádam aj súkromné vyhliadkové lety a tým pádom, ak uvidíte lietadlo, ktoré tam nie je zaznačené, musí nás nutne "práškovať". Zbohom, zdravý rozum. Ľudstvo je naozaj čoraz tupšie.

   Smazat
  10. O úrovni argumentace Alue se dá dobře dočíst třeba tady - http://personal.tucna.net/alue-vs-sisyfos/

   Smazat
 16. Chtěla jsem se zaradovat, že mi článek otevřel oči, leč ledva se mi otevřely, chrstl mi do nich někdo ocet rozprašovačem. Trochu to ještě pálí, ale stojí to za to. Až se oklepu, mám v plánu si oči sama octem proplachovat. Vykoupala jsem v octu psy, kteří tu nyní vyjí štěstím. Po postříkání okurek na záhonu na nich rovnou vyrostly zavařovací sklenice. Od chvíle, kdy octuji, bylo letiště Praha nuceno změnit letové koridory, protože zlá letadla nemohou do mého octoprostoru bezpečně vstoupit. A tohle je zcela prokázaný fakt, který ovšem LP skrývá za nejapnou výmluvou, že opravují hlavní runway!!! Je to samozřejmě blábol - jaká náhoda, že opravují, zrovna když jsem začala s octováním. Cha!
  Petra

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skvělé! Jste zachránce planety!
   Co myslíte, dalo by se i rumovat? Vyrůstaly by na záhonech láhve tuzemáku? A co takhle sázet rumové pralinky? Sklízel by se rum nebo čokoláda? Beru obojí.

   Smazat
  2. Kdo to nezkusí, nezjistí. Každopádně pitím rumu se vyhnete plíživému nebezpečí, že ovládnutíplanetychtivé rodiny otrávily pro sichr i zdroje pitné vody.
   A mám-li ctít vlastní zkušenost, tak když rumuji, tak se mraky rozestoupí také a udělá se najednou taknějak moc pěkně, tak to možná funguje stejně...
   Ale spíš bych si tipla, že ocet bude lépe nahraditelný vínem, tam se někdy rozdíl nepozná.
   Petra

   Smazat
  3. Tak ale bacha, aby to nebyl zrovna ten rum, do kterého mocichtivé rodiny přidaly metanol, aby naplnily obyvatelstvo strachem z rumování a zhatily tak jejich bohulibé úsilí překazit jim jejich vlastní zavrženíhodné úsilí.

   Smazat
  4. Nemáte náhodou rouby těch okurek co rostou rovnou do sklenic? Mám seriozní zájem rozšířit tento zázrak i do severních Čech. Každou chvíli čára na nebi... Ale jak teď koukám na nebe, tak už někdo asi octuje, protože mraky pryč a čáry taky. Půjdu sousedům obhlídnout záhony.

   Smazat
 17. Jak si můžu vyrobit vlastní umělý mrak?

  OdpovědětSmazat
 18. ocet primichavam do ostriku na sterace a funguje to

  OdpovědětSmazat
 19. že na to soudruzi ze Sovětského svazu nepřišli, když chtěli poručit větru, dešti :D

  OdpovědětSmazat
 20. A octáři mají co žrát.

  OdpovědětSmazat
 21. Moje kamarádka zase trpí utkvělou představou, že má překyselený organismus a musí zásadovat.
  Nezabírá to aspoň na slimáky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na slimáky jedině polská sůl - aspoň na něco je dobrá ...

   Smazat
  2. Na slimáky indické běžce! Ty vztyčené štíhlé kachny. Likvidují i ty hnědé.

   Smazat
  3. Indický běžec dožene i nejrychlejšího slimáka :-D

   Smazat
 22. Emma lesní víla7. července 2013 20:59

  V Sovětském svazu v šedesátých létech rozdojili kozla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já, vím, hlásilo to Rádio Jerevan ;-)

   Smazat
  2. Ona je to psina s tím kozlem, ale ona je to pravda :D Ve velmi vzácných případech mohou i savčí samci produkovat mléko, u kaloňů hnědých je to dokonce normální. Většinou za to může hormonální nerovnováha, stres a další příčiny... ale skutečně se může stát, že i kozel bude dojit mléko. Ne moc, samozřejmě.

   Smazat
  3. Sorry, ale kozel nemá vemeno, dívala jsem se u sousedů ;-)

   Smazat
  4. Na to není potřeba vemeno, stačí vývod mléčné žlázy...

   Smazat
  5. Tady se musím přidat. Existuje něco, co se vyjímečně vyskytne i u člověka. Vypadá to na něco mezi bradavkou a mateřským znamínkem. Vzniká to na tzv. mléčné liště. A pacienti, kterým z toho vyteká něco, de facto jako mléko, bývají i muži. Ačkoliv je to samozřejmě od mateřského mléka stále velice vzdálené.

   M.

   Smazat
  6. Náš vážený profesor anatomie tvrdil, že i kozel se dá manuálně rozdojit :-)

   Smazat
 23. Pustila jsem i to video - zkázonosná oblačná stopa v podobě umrlčích lebek (t 1:17) mě dostala. M

  OdpovědětSmazat
 24. Jen si z toho delejte srandu! VSICHNI TADY UMREME!!! Já teda ocet hned ráno koupím a pooctuju dům, zahradu, děti a kočku, sichr je sichr!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, všichni tady umřeme. Páč nápoj nesmrtelnosti ještě nikdo nevymyslel.

   Smazat
  2. Jak to, že nevymyslel.... Co třeba ocet?

   Smazat
  3. To je fakt, ocet spasitel, na ten jsem zapomněla.

   Smazat
  4. Diamantová voda, zmíněná nedávno Blondýnou. Na téhle planetě už pro samé spasitele není k hnutí.

   Smazat
  5. Občas octuju pračku. Po deseti letech stále jako nová :o)

   Smazat
 25. Problém je, že po octě se člověk tváří jako kyselá pr-el.

  OdpovědětSmazat
 26. Tak už vím,kde se Svěrák se Smoljakem inspirovali, zřejmě bydleli u nějakého octového průkopníka, který se k nim pořád chodil ptát: "Dobrý den,tady sousedovic Jirka, mamince zase došel ocet." "Už zase? K čemu potřebujete tolik octa, vždyť seš tu prakticky denně!"
  https://www.youtube.com/watch?v=fzxcumAK-WQ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ovšem! Jak by taky náš český génius nepokryl všechno!

   Smazat
 27. Ta sranda trvá už déle, velkým propagátorem chemtrails je například pošuk Adam Bartoš, ale octování tomu dává teprve ty správné grády. Nestačí idiocie některých lidí, ještě k tomu budeme žít ve smradu.
  http://vera-tydlitatova.eblog.cz/v-prvnich-zpravach-panuje-hruza-z-car-na-obloze

  OdpovědětSmazat
 28. Ocot ako účinný prostriedok proti chematrails možno vykúzli úsmev, ale to neznamená, že chemtrails neexistujú. Chemtails sú súčasťou progrmau s názvom Stratosferické aerosolosvé geoinžinierstvo.
  Ak by ste si dali trochu námahy, na nete existuje množstvo materiálu na túto tému.
  Spomeniem len pár:
  - Na nete je dostupný manuál k chemtrails pre pilotov Air Force z roku 1990.
  - Jedna z najväčších súkromných leteckých spoločností Evergreen Aviation pripúšťa chemtrailsové zmluvy s USAF. Na svojej stránke dokonca uvádza modifikáciu počasia ako službu, ktorú poskytujú.
  - Zoznam patentov z USA na zariadenia a postupy pre chemtrails
  - Americký politik Denis Kucinich predložil zákon na ochranu proti chemtrails, čím verejne potvrdil ich existenciu.
  - Termín "chemtrails" je v texte legislatívy, 2001 (HR-2977), kde sú "chemtrails" definovaný ako "exotické zbrane".
  Odkaz tu http://www.activistpost.com/2013/06/the-purpose-of-geoengineering-and.html

  Vo výpočte by bolo možné pokračovať. Kto sa zaujíma, nájde aj rozdiel medzi kondenzačnými stopami a chemtrails.


  To je tak neuveriteľné, že by na tom mohlo niečo byť, či? Alebo, to by nám oni nikdy neurobili :)
  Laura

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lauro, já bych vám doporučil přečíst si toto: http://rationalwiki.org/wiki/Chemtrails

   Smazat
  2. Dennis Kucinich je vůbec zajímavý chlapík. Tvrdil, že ho unesli mimozemšťané, přivedl na buben město Cleveland a začal pracovat pro Fox News, známou to prolhanou stanici, atd. :)

   Smazat
  3. Hm, takže když předložím parlamentu zákon na ochranu proti mimozemšťanům, tak tím podle Laury a nějakého Kuciniche potvrdím jejich existenci, zajímavá logická úvaha ...

   Smazat
  4. Lauro - chemcosi je asi tak reálný, jako andělé, duchové a zombie. A kniha o existenci andělů a tzv. obor "angeologie" slovenského pana docenta (!)Páleše se může tvářit sebevíce odborně a erudovaně. Když si někdo libuje v konspiračních teorií a zdravý rozum zamkne do sklepa, tak mu není pomoci. To jsou takové nelogické argumentace jako v tom vtipu: "Netvrdím, že jsem Batman, jen říkám, že mě nikdo s Batmanem neviděl v jedné místnosti"

   Smazat
  5. Ďakujem všetkým za reakcie. Veľmi ma potešilo, že sa zaujímate o danú problematiku. Denis Kucinich odmietol predať štátnu spoločnosť na výrobu elektriny Cleveland Public Power súkromnej spoločnosti Cleveland Electric Illuminating Company, pretože chcel zabrániť cenovému vydieraniu miestnych poskytovateľov služieb. Preto sa nevyrovnali mestské dlhy. Ale ja nie som jeho advokát, takže ho tu nebudem hájiť. Uvádzam to len ako príklad, že informácie vybrané z kontextu môžu byť zavádzajúce.

   Ak ho predložíte v parlamente a prejde Vám, nepopierateľne to bude istý dôkaz o existencii mimozemšťanov (aspoň pre väčšinu, ktorá ho nechala prejsť). Veď načo by nám bol zákon o ochrane pred niečím, čo neveríme, že je. To je logický záver. Na okraj: Isto viete, podobne ako sa vyslovil Giordano Bruno, že ak vo vesmíre existujú miliardy hviezd, galaxií a ich systémov, a ak platia zákony fyziky, chémie, biológie všeobecne - tak je pravdepodobne a najmä prípustné, aby existoval život aj na inej planéte. Samozrejme, že nemusí existovať - z rôznych príčin, ale principiálne tomu nič nebráni.

   O anjeloch nepochybujem. To, že Vy neveríte v ich existenciu, neznamená, že neexistujú. Premýšľate o svete, ale beriete do úvahy iba poznatky, ktoré zapadajú do Vášho obrazu sveta. Rešpektujem to.

   Odhliadnuc od toho, že z mojich príkladov k chemtrails ste si vybrali tie kontroverznejšie, pýtam sa: Prečo si myslíte, že chemtrails neexistuje?
   Môj názor je, že chemtrails je len ďalší spôsob, ako zarobiť. Zaradí sa to k GMO plodinám, z ktorých vyrábame svoje jedlo a kŕmime nimi zvieratá. K celému zdravotníctvu vrátane problematiky očkovania. (Dieťa v prvom roku života dostane 25 povinných očkovaní. Pritom je štatisticky doložené, že riziko poškodenia očkovaním je 3x vyššie, ako riziko poškodenia konkrétnou chorobu a že tak, ako desaťročiami klesá chorobnosť na nákazlivé choroby chránené očkovaním, rovnako klesá aj chorobnosť na nákazlivé choroby, na ktoré sa neočkuje. Vakcíny oslabujú imunitný systém ľudí, a tým umožňujú vznik ochorení a výnosný obchod s chorobami.)
   A v neposlednom rade špinavá politika, vojna kvôli rope tváriaca sa ako humanitárny krok. Zisk je až na prvom mieste.
   Ďakujem, že ste dočítali dokonca :)
   Laura

   Smazat
  6. Milá Lauro, co se týče očkování, tak vtip je v tom, že riziko poškození očkováním může být v současné době vyšší jako riziko, že budeš poškozena chorobou, ale jen proto, že se generace před tebou dávaly očkovat. Tihle antiočkovací fanatici těží z toho, že se ostatní očkovat nechávají, až přestanou z blbosti taky, bude to dopadat jako v USA, kde zrušili před pár lety některá povinná očkování a najednou je výskyt příslušných chorob vyšší...

   Smazat
  7. Milá Lauro, můžete mi vysvětlit, jak se proboha vydělá na chemtrailování?
   Máte představu, kolik by taková věc stála na výzkumu a vývoji té chemie? Navíc proč to proboha nedat do vody/nevypouštět z aut/neposlat z nějakého komína/atd? Přítel je nadšený do letadel, takže tuším, kolik stojí hodina ve vzduchu, a můžu vás ujistit, že jsou desítky levnějších možností, jak rozšířit případnou chemii do prostředí; už vůbec nemluvě o tom, kolik stojí hliník/baryum/kdovíco tam údajně sypou. JAK se to vyplatí? Prosím nějak hned, ne nějaké vágní snižování imunity a možná změny klimatu - i když přijmu myšlenku bezskrupulózního zlého kapitalisty, který by s tím neměl morální problém, pořád mi zůstává problém ekonomický. Takové peníze by do toho nikdo nevrazil bez toho, aby byla vysoce pravděpodobná návratnost v krátkém časovém horizontu - tedy aby se dalo očekávat, že po posypu nastane bezprostředně např. epidemie některé choroby, pokudmožno takové, jejíž léčbu nehradí pojišťovna (byla nějaká taková někdy nedávno?)
   Taky prý zlá letadla vyvolala povodně? Opět, ten prvek výdělku všech "tam nahoře" mi nějak uniká (ačkoli nepopírám, že v dlouhodobém horizontu zřejmě např. stavební firmy profitovat budou - ale že by až tolik, aby to zaplatilo ty údajné posypy, to fakt ne).
   Takže prosím konkrétně: KDO to dělá, a JAK na tom vydělává?

   K vašemu výčtu:
   - Na nete je dostupný manuál k chemtrails pre pilotov Air Force z roku 1990.
   * Našla jsem pod tímto názvem docela nevinnou učebnici chemie, ani nebyla moc pokročilá - se svým co se chemie týče středoškolským vzděláním jsem ji bez obtíží pochopila. Autoři ji zjevně chtěli nazvat nějak kreativně - nemohli ostatně tušit, že o dvacet let později z toho bude takové halo.
   - Jedna z najväčších súkromných leteckých spoločností Evergreen Aviation pripúšťa chemtrailsové zmluvy s USAF. Na svojej stránke dokonca uvádza modifikáciu počasia ako službu, ktorú poskytujú.
   * Můžete mi dát konkrétnější odkaz? Já na jejich stránkách nic o modifikaci počasí nenašla. Ale vsadím se, že mají spoustu zákazníků, kteří chtějí na dovolenou sluníčko:-)
   - Zoznam patentov z USA na zariadenia a postupy pre chemtrails
   * Dobře, pro potřeby diskuse budu předpokládat, že když už je to patentované, tak to není nesmysl. Našla jsem tuhle stránku: http://www.geoengineeringwatch.org/an-extensive-list-of-patents/ Odzhora: to první bude zřejmě vypouštět takový ten barevný kouř, který můžete vídat na show akrobatického létání. Aha, a patent je z roku 1920. Druhé taktéž, 1925. Třetí je ohřívač vody. Čtvrté viz druhé, včetně letopočtu, a páté se skutečně týká rozprašování - hnojiv a pesticidů; ohledně existence práškování polí se shodneme. Dál mě to nebaví.
   - Americký politik Denis Kucinich predložil zákon na ochranu proti chemtrails, čím verejne potvrdil ich existenciu.
   * Viz výše.
   - Termín "chemtrails" je v texte legislatívy, 2001 (HR-2977), kde sú "chemtrails" definovaný ako "exotické zbrane".
   * No a? I kdyby tam byl definovaný paprsek smrti, neznamená to, že nás tím někdo ostřeluje.

   Smazat
  8. Dobrý deň.
   Nebudem Vás nudiť ďalším dlhým príspevkom. Takže len stručne.
   - KDO to dělá, a JAK na tom vydělává? na chemtrails - zadajte si to googlu a vyjde Vám nespočetene materiálu. Stačí čítať. Nebudem to tu prepisovať, v plnom znení by sa to sem nevošlo a skrátene by to nemalo zmysel.

   - O "nevinnej učebnici chemie" - poukázaním na túto učebnicu pre letcov len poukazujem na skutočnosť, že chemtrails nie je slovo vymyslené nejakými šialenými laikmi, ktorí sa vyžívajú v konšpiračných teóriách, ale je to slovo, ktoré zaviedli USAF a používali v svojich odborných učebniciach.

   - Můžete mi dát konkrétnější odkaz? Já na jejich stránkách nic o modifikaci počasí nenašla. Tu je ich oficiálna stránka (je v angličtine, ale položku o ktorú nám ide Weather Modification je isto zrozumiteľná) :
   http:/www.evergreenaviation.com/supertanker/mkts.html

   - I kdyby tam byl definovaný paprsek smrti, neznamená to, že nás tím někdo ostřeluje. No, logicky, keby "paprsek smrti" existoval je možné, že Vás s ním niekto môže ohroziť skôr, než sa stihne dostať do legislatívy. Ak by bolo dostatočne preukázané, že je takéto ohrozenie možné či pravdepodobné, určite by sa to nejakým legislatívnym opatrením ošetrilo.
   Chemtrails nie je výmysel, stačí urobiť rozbor pôdy, dažďovej vody, rastlín a pod. http://covamnereknou.blog.cz/1211/chemicke-analyzy-z-norska-odhaluju-mozne-mechanizmy
   Všetko potrebné na ich realizáciu je, a sú aj spoločnosti, ktoré majú záujem to robiť, lebo na tom bohatnú, resp. nechudobnejú tak rýchlo.
   Ďakujem, že ste dočítali dokonca.
   Laura   Smazat
  9. Miluju vždycky argument - tak si to zadej do googlu a najdi! :D

   Smazat
  10. Na googlu se najde všechno, a nikdo nezaručuje, že je to pravda. Každý blázen si může založit web a propagovat, co mu hlavou proletí. Jako ta šílená Markéta Linden, co tvrdila, že je z královského rodu a pokukuje po ní princ William - stane se to pravdou jen proto, že to lze vygooglit?

   Smazat
  11. To mě na těch konspiračních teoriích fascinuje nejvíc: že předpokládají zapojení tisíců a tisíců lidí - chemiků, inženýrů, lékařů-výzkumníků - a nikdo z nich nic nepropíchne. Z tajných služeb co chvíli uniknou informace, kterými disponovalo pár lidí, navíc profíků, a tady celá armáda amatérů mlčí jak hrob.

   Smazat
  12. Nezapomeňte na novináře. Tisíce lidí, který jsou placený za odhalování věci, co se vlády snaží ututlat, všichni jsou podlaceny, VŠICHNI!!!

   Smazat
  13. Hlavně jsem zapomněla na ty piloty, co to nevyhnutelně rozprašují i nad vlastními dětičkami..

   Smazat
  14. DOBA JEDOVÁ, kniha psaná paní doktorkou Struneckou. Vřele doporučuji přečíst všem naočkovaným televizí. Jsou v ní podrobně, leč srozumitelně rozepsány studie účinků v současné době kontroverzních látek.

   Smazat
 29. A jaký ocet to má nejlépe být? Lihový, jablečný, vinný, balsamicový? Aby to fungovalo, hodlám použít na dovolené, kdyby chtělo začít pršet.

  OdpovědětSmazat
 30. No nevím, nevím, neoctuji, bydlím kousek od Ruzyně, takže letadla nad hlavou jsou běžnou záležitostí. Jestli na nás vypouštějí nějaké svinstvo tak mi evidentně pomáhá, protože imunitu mám že bych jí mohla prodávat, těhotenství mi probíhá také v pořádku. Takže žehnejme chemtrails a zavrhněme octáře, kteří ničí blahodárné látky padající z oblohy. :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je taky postoj, nevědět, pak následuje nemyslet a pak manipulace....

   Smazat
 31. Kde končí víra, začíná pověra.

  OdpovědětSmazat
 32. Moc fajn, legrace, zpochybňování, ale nevadí, Laura ton řekla i za mě
  zdraví Dita
  PS : já octuju

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další, co obtěžuje lidi kolem sebe smradem z octa a mylně se domnívá, že něčemu pomáhá ...

   Smazat
  2. jo, to jsem přesně já, co děláš ty?
   Dita

   Smazat
  3. Rozhodně ze sebe a ostatních kolem mě nedělám voly jako ty a tobě podobní octo-cvoci, kteří zřejmě naletěli na nějaký aprílový žertík.

   Smazat
  4. vše je dobré, i ta tvoje cesta...

   Smazat
 33. Myslím,že planetu zachrání jen ti,co ji ničí...lidé-to je ovšem otázka...

  OdpovědětSmazat
 34. Ocet se bude hodit i ve chvíli, až nás napadnou Slitheeni a pokusí se o ovládnutí planety: https://www.youtube.com/watch?v=7zvAKTpUi44

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A až se u nás spustí blesková evoluce mimozemšťanů, na řadu přijde Head and Shoulders! :)

   Smazat
 35. Žiju v úplné díře! Octovače jsem ještě nepotkala a dokonce o této nové vlně čtu poprvé :o)

  OdpovědětSmazat
 36. Tak jsem dnes měla tu "čest" jednoho takového octovače potkat (jednalo se o zmiňovanou maminku s kočárkem). No, i kdyby zlá letadla a chemtrails nebyly nesmyslem, myslím, že ocet mi bude stejně k ničemu...

  OdpovědětSmazat
 37. Poznámka první: Proč na stránkách ORGO-NET je ANKETA "Věříte na chemtrails?" a u toho JEDINÁ MOŽNÁ volba "ANO"? Kam mám ťuknout, jestliže chci zvolit "NE"? :-)
  Poznámka druhá: Opravdu mohou mocnosti světa bojovat proti globálnímu oteplování ZVÝŠENÝM PROVOZEM LETADEL = prokazatelným zdrojem skleníkových plynů?
  Prosím nějakého octologa či octomilku, aby mi tohle vysvětlili. Děkuji předem
  Áňa

  OdpovědětSmazat
 38. JÁ OCTUJI PRAVIDELNĚ UŽ ASI ROK DOMA A FUNGUJE TO!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A můžeš to nějak prakticky dokázat, že to funguje, jak tvrdíš ? A jakpak se pokoušíš ty údajné "chemtrails" likvidovat - rozléváš ocet kolem sebe, máčíš prostěradla nebo provozuješ jiné ptákoviny ?
   L.

   Smazat
  2. Moje mamka octovala taky - když ještě kouřila, tak tím vypuzovala ten cigaretový smrad z bytu... Ale čáry od letadel byly pořád a povodním to taky nezabránilo.

   Smazat
  3. A pozor na sluníčka sedmitečná! Jsou to elektroničtí špióni Zla. Ploštice jsou naopak Dobří Poslové z Extragalaktického Prostoru. Komunikují s námi prostřednictvím filmů s krtečkem.

   Smazat
 39. Ha! Teď je mi konečně jasné, proč je ocet v USA méně koncentrovaný než ten český. Každý přece ví, že americká vláda e plná zaprodanců. Bojí se octařů, kteří by mohli zhatit jejich plány. Taky by mě nepřekvapio, kdyby se kázalo, že mušky octomilky produkují diamamntovou vodu nebo tak něco.
  Janice Palice

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se za překlepy. Zlobí mě klávesnice. Asi ji postříkám octem.
   Janice

   Smazat
  2. Mušky octomilky jsou taky Dobří Poslové z Extragalaktického Prostoru. Když si budete vyplachovat octem uši, porozumíte jim.

   Smazat
 40. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 41. Oprava: Směju se. .D To už radši ilumináti než ocet.

  OdpovědětSmazat
 42. Hlavne, že sa boja, aby na nich tie zlé a zákerné mocnosti neprišli, ale diskutujú o tom na internete... Choré mozgy.

  OdpovědětSmazat
 43. Tak o octu jsem teda ještě neslyšel. Jsem asi zaspal nějakou vlnu ne?:-)

  OdpovědětSmazat
 44. Tak ale toto už hraničí s debilitou.

  OdpovědětSmazat
 45. Pozor na HCL. Tým sme zvykli postriekať bazény proti vodnému kameňu. Ak začíname robiť je svetlo a kým skončíme je už tma. výpary HCL v ovzduší zapríčiňujú tmu!

  OdpovědětSmazat
 46. Když se na to podívám čistě z hlediska přírodních věd:
  - nejde o ocet, nýbrž kyselinu octovou (chemicky by pak došlo k neutralizaci vypařovaných iontů a kationtů z chemtrails)
  - aby se vytvořily mraky, nestačí kondenzace, ale ve vzduchu je třeba částic (prach atd.), kolem nichž se mrak vytvoří

  Jinak, já si vzpomínám, jak před mnoha lety Putin říkal, že v Rusku žádná letadla nebudou vypouštět látky proti globálnímu oteplování, protože jim nebude vadit, jestliže bude tepleji o pár stupňů.
  K modifikacím počasí dochází během akcí jako jsou olympiády naprosto otevřeně.
  A ten "někdo" ze strany Zelených byl ministrem pro ochranu spotřebitelů.
  Alena

  OdpovědětSmazat
 47. Opravdu zajímavých patnáct minut
  http://www.youtube.com/watch?v=GoTSeP6ex1c

  OdpovědětSmazat
 48. Prosím vás, milé octomilky a ocťáci, už toho nechte, teď už je potřeba, aby konečně pořádně zapršelo !

  OdpovědětSmazat
 49. Ahoj Blondýno, Tvoje články o padělcích, předražených blbostech, nebo některé postřehy mě vždy pobavily, protože byly o padouších, které jsi pomohla odhalit. Tenhle je ale docela zklamání. Sice neoctuji a čtu o tom poprvé, ale nevím, proč bys měla lidi, co to dělají takhle hnusně pranýřovat. Je to jejich věc, NIKOMU TÍM NEŠKODÍ, ale tobě to prostě přišlo strašně stupidní a prčovní, tak jsi z nich udělala nesvéprávné blbečky. A tvoje ovečky se vesele smějí. Copak ze světa zmizela veškerá tolerance? Neumíte se pousmát a nechat to plavat? Musíte v tom ráchat ty svoje přemoudřelé a vševědoucí prasečí rypáčky? Kdyby se vám do rukou dostala jiná literatura než Blesk, možná byste tak rádi neodsuzovali každého, kdo s vámi do slova a do písmene nesouhlasí. Pak se převelice rozčilujete, když někdo odsoudí vás.

  Tak strašně rádi se schováváte za svůj drahý zdravý selský a bůhví jaký ještě rozum, že ho už sami neumíte použít.

  Proč v sobě máte tolik zloby, že si ji musíte vybíjet na lidech, kteří vám neškodí? Kteří jsou dokonce přesvědčeni, že vám v jistém smyslu pomáhají? Zajímejte se raději o zloděje, kteří vás neustále berou na hůl, vybíjejte si zlost na nich a lidi, co kolem sebe rozlévají ocet nechte svému osudu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavý názor, ale já v sobě rozhodně nemám žádnou zlobu, nerozčiluju se, nečtu Blesk, jen mi tyhle "světzachraňující" teorie přijdou k smíchu. A smích, jak známo, léčí, což například já potřebuju ...:-))

   Smazat
  2. a jééé je tady někdo octoval a teď je dotčen a cítí se skoro trapně, že na tu blamáž nepřišel sám.
   každej má právo na svůj blog a v něm si může psát, co chce..takže pokud se milému zlatému čtenáři tenhle nelíbí, tak může jít pryč i se svejma slovama o urážkách, které chce mocí mermo někomu vkládat do úst, které to ani nemohlo vyslovit.
   Stojim za blondýnou:)

   Smazat
  3. Já se vyjadřovala nejen k článku, ale i ke komentářům, jako je třeba ten váš - arogantní a pěkně trapný.

   Smazat
  4. Já osobně jsem se u tohoto článku velice pobavila a zasmála, kam až může vést lidská naivita. Můžete mi, prosím, vysvětlit, co je na tom špatně ? A čemu se tedy můžu vlastně smát a čemu nikoliv, abych náhodou nedělala z někoho blbečka ?

   Smazat
  5. Mně octomilové škodí: jejich výpary mi způsobují kopřivku.
   Vodní Kámen

   Smazat
 50. Lidi pozor !!!
  Vy jste nepochopili , že za vším stojí ostářská loby ?!? :-)

  OdpovědětSmazat
 51. Oprava - octářská.

  OdpovědětSmazat
 52. :D Hlavním zdrojem kondenzačních stop je vodní pára ve spalinách...je to jak u aut čim novější auto tím je většinou množtví vodní páry větší
  nemusim bejt vědátor a vim to

  OdpovědětSmazat
 53. Achjo... I takoví lidé mají volební právo.

  OdpovědětSmazat
 54. http://www.avimet.cz/index.php?id=read&idd=1351343670

  OdpovědětSmazat
 55. Před patnácti lety vypadaly čáry na obloze stejně jako dnes. Jen jich bylo míň. Protože lítalo míň letadel =)

  OdpovědětSmazat
 56. predne si myslim, ze to s tim octem vymyslel nekdo, kdo si z tech lidi, co veri chemitrails, chtel udelat prdel...:-D

  OdpovědětSmazat
 57. No, ono pouštět tuto reportáž nám studentům žurnalistiky asi moc nepomůže. Do hlavy nám vtloukají pravidla, jak se má žurnalistika dělat od prvního dne, co jsme do školy nastoupili, ale to nic nezmění na tom, jaká je praxe. Vidím to všude - lidi si pořád jenom stěžují, že novináři dělají svou práci špatně, ale co mají dělat, když 90 % lidí jim odmítne dát vyjádření. A to i v případě blbých anket, kde se člověka zeptáte, kam pojede na dovolenou. "Ješkovivoči, to já nemůžu odpovědět, k tomu se nechci vyjadřovat, chvátám tam a tam, nejsem odsud " -> "to vůbec nevadí" -> "aha, ale já běžím do obchodu" atd. atd. Se pak nedivte, že není dostatek prostoru na to, sehnat do článku/ reportáže hlas odborníka.. buď (jak tu někdo psal) je to pod jeho úroveň, nebo chce svoji jednu větu poslat k autorizaci, k níž se ale dostane tak za týden, a to už vám to bude k prdu..

  OdpovědětSmazat
 58. J.X.Doležal:
  Problematiku chemtrails sleduji už delší dobu, a sám fenomen je celkem slavný. Takže jenom pro připomenutí: Část našich mentálně pomalejších spoluobčanů je skálopevně přesvědčena, že nás kdosi (nejpravděpodobněji vlády, templáři, ilumináti, CIA a Mosad) práškuje chemikáliemi. Tyto chemikálie mají zajistit poslušnost obyvatelstva, a práškování probíhá neustále. Všechny dopravní letouny totiž mají zabudovaný práškovač, a kudy letí, tudy práškují. Stoupenci teorie chemtrails si vášnivě fotí letadla, za kterými se dělá kondenzační pruh (pás rosy - zkondenzované vody za křídly) a myslí si, že ty kondenzační pruhy jsou ve skutečnosti pruhy prášku.
  Nyní jsem objevil na zvláště paranoidním serveru ac24.cz text o dalším jevu, který se dostal do centra pozornosti milovníků záhad. Má to být čip, který nám zabudují do p**ele a na dálku budou řídit naši plodnost. „Očekává se, že ty dálkově ovládané antikoncepce zvané Inteligentně řízené dávkování léku (Driving Intelligent Drug Delivery – DIDD) se budou do lidí implantovat na 16 let a mohla by se vypínat dálkovým ovládáním, kdykoliv bude plodnost žádoucí. Při vývoji DIDD se kvůli finanční podpoře BMGF plánuje začátek zkoušek na lidech v roce 2015. Tohle zařízení v současnosti prochází procedurami schvalování žádosti u Úřadu pro potraviny a léčiva (FDA) a doufají v jeho komerční prodeje v roce 2018. Tento mikročip, maličký jako špička prstu, by se mohl umisťovat pod kůži na zadku, na vršek paže nebo na břicho, a dávkoval by denní dávky antikoncepčního levonorgestrelu.“
  Jak je vůbec možné, že někdo - sebetupější - takovým kravinám věří? Odpověď je jednoduchá: Ona mu víra v debility dává zapomenout na vlastní bezvýznamnost a potvrzuje osobní důležitost jednoho každého v chemtrails nebo čipy věřícího.
  Předesílám - nikdy jsem neviděl stoupence těchto teorií, který by byl jakokoliv v čemkoliv úspěšný nebo něčím zajímavý. Dokoce i děvčata z těchto partiček patří spíše mezi ošklivky než mezi vyhlášené krasavice. A vědomí vlastní bezvýznamnosti je težko únosné, tak uráží náš narcismus, že vznikne patologický obranný psychický mechanismus. Paranoidní blud. Je to jednoduché: pokud stojím CIA, USA, iluminátům, Gatesovi a cyklistům za to, aby mne práškovali či mi do zadku umisťovali čipy, nejsem bezvýznamný! Ba právě naopak! Představuji pro Systém zla takovou překážku, že se mne ze všech sil snaží dostat pod kontrolu a ovládnout. Takovou mám moc, Systém se mne tak bojí, že kvůli mě práškují letadla celou planetu a brzy mi do p**ele implantují čip! Jsem Velký, Mocný, Obávaný, a jsou na mne strojeny Úklady!
  Je pochopitelné, že takovýto obranný mechanismus ega je chorý, patologický, a že jeho nositel potřebuje psychiatrickou léčbu. K vysvětlení dnes tak populárních bludů o čipech a chemtrails však toto psychiatrické vysvětlení plně postačuje.

  OdpovědětSmazat
 59. Nic proti tomu co tady píši všelijaké verze.Já viděl video,kde na zahradě vařil ocet.Ukázal na oblohu a ta byla úplně bílá a po hodině byla modrá,takže ocet pomáhá.

  OdpovědětSmazat