Nejpříšernější plavky na světě

O háčkovaných plavkách už jsem tu jednou psala, ale nedá mi to. Narazila jsem totiž na webu Etsy.com, což je takový americký Flér, na háčkované bikiny, které mi už na fotkách podráždily sítnici i nervy. A tak jsem na Etsy našla i další háčkované plavky, vybrala ty nejhorší z nejhorších a chci se o ně podělit.Tyhle plavky mě až tak moc neuráží. Běžná háčkovaná nuda trochu vylepšená podšívkou (kterou tvořilky z Etsy příliš často nepoužívají). Co mě na tomhle handmade zázraku ale trochu zaráží, je cena. Stojí v přepočtu 5 532 korun. Ale zase je v ceně i poštovné. No nekupte to! 


Další plavky už jsou o něco levnější. Vyjdou jenom na 2 704 korun. Asi se začnu živit háčkováním plavek. Tohle uplácám za chvílí a mám vyděláno. 
Mimořádně vyvedené jsou i tyhle bikiny. Barevné provedení se vydařilo zvlášť u spodního dílu. I když ten kosočtverec ke klínu možná někomu může ladit. A ještě cena - 1 127 korun. Další level - veselé plavečky. Cena za horní díl je 532 korun. Nic pro dámy, kterým vadí, když jim kdekdo čučí na prsa. 


Level ještě vyšší - veselé plavky pro ženy hlásající návrat k přírodě. Ty příšery místo košíčků jsou sovy. A vyjdou na devět stovek. Obě. Lásku k přírodě podtrhněte neoholeným podpažím, chlupatýma nohama a demonstrativním zahozením deodorantu. Bikiny za 922 korun jsou prý supersexy. Mně spíš připadají superošklivé. Pro ženu, která chce dát na pláži jasně najevo, že si teda ty plavky holt oblíkne, když se to musí, ale stejně by tam raději pobíhala nahá, jsou jako dělané. Zadní část spodního dílu tvoří samozřejmě jen ta tenká šňurka. 


  

Oblečená neoblečená podruhé. Tentokrát s dírkatými kalhotkami. Dírky jsou všude. Naprosto všude. Za pět set. A sexy kousek ještě jednou, tentokrát za tři sta i se sexy pózou. 
Fikané americké šikulky přišly s tímhle inovativním typem plavkové podprsenky.  První se prodává za šest stovek, druhá za polovinu. A prý je možné ji ozdobit i piercingem! Už aby tahle móda byla i u nás, co? Jen se trochu bojím, že se k tomu začne háčkovat i spodní díl. A tak nějak ho snad ani nechci vidět. 

A nakonec něco, co bych fakt nechtěla na pláži potkat. Předesílám, že mě nijak nepobuřuje tloušťka. Spousta lidí za ni nemůže, tloustnou třeba kvůli nemoci nebo lékům, které musí užívat. Obézní člověk by ale měl mít soudnost.  


Obdivuju odvahu dámy, která tohleto uháčkuje, navleče na sebe, vyfotí se v tom a ještě za to chce devět stovek. Podotýkám - ano, prodává to fakt jako plavky.Pro milovnice dvoudílných plavek má taky pár kousků. Za tisícovku. Všimněte si, jak žluté háčkované části nenápadně podtrhují ženskost nositelky.


  
A nakonec něco pro romanticky založené dámy - bílé bikiny. Spodní díl prodlouží nohy, horní má rafinované průstřihy podněcující mužskou fantazii. 

Už nikdy nechci vidět žádné háčkované plavky!

___________________________________________________

Všechny fotky: etsy.com
106 komentářů:

 1. ...aneb po háčkovaných kozačkách přichází háčkované kozičky. Bleh.

  OdpovědětSmazat
 2. Vzpomínám si, jak jsem jako teenagerka nechtěla jedno léto odejít z obchodu bez háčkovaných plavek, protože bych bez nich byla neprosto out. Kéž bych tehdy věděla, jakým způsobem se trend háčkovanných plavek zvrhne, a mohla nyní hrdě prohlásit, že jsem je nikdy nevlastnila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že na správně uháčkovaných plavkách není nic špatného, pokud jsou podšité, bez velkých děr... A snad krom těch soviček (a to ještě asi jen proto, že mi to přijde vtipné a modelka je fakt hezká) je všechno zde zobrazené otřes, ale ne proto, že je to háčkované, ale proto, že to je nevkusné, ať už by to bylo z čehokoliv.

   Smazat
 3. tak ty se sexy pózou a možná ani ty dírkaté nad nima zas tak špatné nejsou, ale já bych si to neoblékl...

  OdpovědětSmazat
 4. Mě hlavně děsně bourá ta myšlenka, že ty paní to uháčkujou, nahatý se v tom vyfotí - a pak beztak prodají ten identickej kousek, co měly na sobě. Ehh

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že neprodají... takový hnus!!!

   Smazat
  2. Přesně totéž mě při pohledu na ty poslední kousky taky napadlo... Uffff

   Smazat
 5. Kdybych byla hezká kozatá černoška, tak do smajlíků klidně jdu.....zbytek je kekel z pekel...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jj, ty smajlikovy jsou alespon vtipny. Ja myslim, ze vetsina tech plavek je spis recese, treba na nakou ulitlou party se hodej

   Smazat
 6. Jsem háčkování neznalý kluk. Nemá ale vlastnost materiálu použitý k háčkování ve vodě roztahující účinek? Tedy nenasákne to vodou a roztáhne se? Tedy to vlastně nejde použít do vody? :-) :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak to většinou funguje, ale existuje i materiál, který by se tak chovat neměl, ale pochybuju, že tyhle tvořilky něco takového používají.

   Smazat
  2. Ano, a to bude teprve hrůza. Měla jsem v sedmi letech od babičky háčkované plavečky (vcelku) a potvrzuji

   Smazat
  3. Možná to mají být jen opalovačky. Obzvlášť důmyslné u těch s průstřihy a vzorečky... :D

   Smazat
  4. většinou háčkují z bavlny a ta se naopak scvrkne :D

   Smazat
  5. Ty opalovačky jsou zajímavý nápad - ale nevím, jestli by takové dámě nevadilo, že bude "dírkovatě" opálená. Ale třeba to může být vzrušující?! :) Mirek-JonášII.

   Smazat
  6. Jinak jsem zapřísáhlý příznivce hesla: Nejlepší plavky jsou žádné plavky. A to u lidí více či méně štíhlých... :) Mirek-JonášII.

   Smazat
  7. háčkované plavky jsou jen na opalování:-)

   Smazat
 7. Má sestra je tlustá. Může si za to jako většina tlustoprdů sama, protože je líná a nenažraná. Ale zas není takovej nepříčetnej debil, aby si na sebe vzala něco průsvitnýho a strašila tak děti u vody, nebo na internetu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem tlustá, jako většina tlustoprdů si za to sama nemohu a pokud bych takto ztratila soudnost, doufám že moje lepší polovina by mne nechala na uzavřeném oddělení nejbližšího blázince. Ovšem ani vychrtliny v těch háčkovaných zázracích nejsou nic moc sexy. Autorky ovšem zřejmě mají radost ze života a své tvorby, což se podle Vašeho žlučovitého příspěvku o Vás říci nedá

   Smazat
  2. Mně je tlustých lidí líto a neodsuzuji je - vaše sestra může být žrout, ale to se nedá mechanicky aplikovat na všechny. Ovšem stupidita, kdy někdo odhaluje metrák v řídké síťce, se omluvit nedá.

   Smazat
  3. Mně je tlouštíků svým způsobem možná taky líto, ale to neznamená, že si za svá kila, potažmo zdravotní stav nemohou sami. Kdo jiný by za to asi tak mohl? Každý se chováme, jak umíme. Budu-li konzumovat stravu založenou na cukru, přemíře mléčných výrobků a masa, uzeninách, fastfoodových sračkách, polotovarech a všelijakých pokrmech plných chemie, nebudu se pravidelně a smyslupně hýbat, a hlavně!, nebudu-li psychicky vyrovnaná a svými kily si kolem sebe budu nevědomky vytvářet "ochrannou bariéru", jíž budu chtít okolí demonstrovat "podívejte se na mě, jak jsem v pohodě! Jsem tlustá, ale vůbec mi to nevadí, vždyť jsem úžasná pohodářka, mnohem lepší než nějaké vychrtliny!" (jeden z častých důvodů obezity, myslím ten v hlavě, ale běžný lékař vám o něm zajisté neřekne), pak prostě budu tlustá. Je to hodně o psychice, o podvědomém programu chování, který jsme přijali za svůj (třeba v dětství, kdy jsme se naučili nahrazovat chybějící rodičovskou lásku a něhu nezřízenou konzumací sladkostí, která nám instantně dodala rychlou "pomoc", takovou rychlou pilulku štěstí). Možná to zní krutě, ale jakmile člověk opravdu pochopí, že si vše způsobuje především on sám, svým myšlením, energií, kterou vysílá, nevědomými mechanismy, na nichž se dá ale i vědomě pracovat, atd., může se mu znatelně ulevit a pak se dá leccos efektivně změnit. Tloušťka, zdravotní stav, způsob myšlení....

   P. S. - Přísahám, že jsem ještě nikdy v životě v obchodě nepotkala obézního člověka, který by vezl v nákupním vozíku potraviny typu zelenina, obiloviny, luštěniny, ovoce, kvalitní dochucovadla atd. Naopak. Jeden sajrajt vedle druhého, slazenými limonádami počínaje, různými nekvalitními polotovary atd. pokračuje a pytli smažených chipsů konče...

   Smazat
  4. Přísahám že i tlustí lidé kupují zdravé potraviny a kvalitní potraviny. Jde spíše o ten pohyb a životní styl. Jsem silná, nebyla jsem vždy silná a ano, chci shodit a zpevnit se, ale zároveň nejsem zdeprimovaná kulička sádla co se schovává někde v koutku. Když člověk něco prožije a něco zažije pak třeba ty kila navíc nějak echt neřeší.
   Mluvit o tlustých lidech jako o lítost potřebujících ubožáčcích je hloupé.

   Smazat
  5. tlustá sem, obiloviny opravdu nemusím, ale slazené limonády nekupuju vůbec ani slazené vody.........polotovary minimálně a chipsy mi sáček vydrží tak na púl roku, zapoměla jste zmínit ještě cukrovinky...........:)............no tak jednou dvakrát za rok koupím pytlík hašlerek při nachlazení a a ni toto nekupuji......zelenina ovoce jsou samozřejmost........tak prosím uvažujte....ne každej tlustej je tlustej z jídla..............

   Smazat
  6. posledni anonymni: a jakemu sportu, ze s to venujete?

   Smazat
  7. Já jsem tlustá a nevadí mi to. Ha!

   Smazat
  8. :) tak ani nam nevadi, ze jste tlusta

   Smazat
  9. Já jsem odjakživa hubená....sním cokoliv čokolády brambůrky, fast foody všecko nezdravé jím a stejně nikdy nepřiberu!!:Da proto nemám ráada lidi kteří odsuzují jak kdo vypadá...i na ty vychrtliny (některé se snaží přibrat a nejde jim to :/)

   Smazat
  10. Možná, že existují lidé, kteří za to "nemůžou", že jsou tlustí, ale tvrdit, že je takových lidí mnoho, mi přijde zcestné. Schválně se v obchodě někdy rozhlédněte, co ti tlustí lidé mají v košících. V 90% případů mají košíky narvané odpadem. A souhlasím s názorem, že každou nemoc si v hlavě vytváříme sami. Tělo jen odráží to, co se nám odehrává v hlavě. Je důležité začít řešit psychiku, než člověk začne dělat cokoliv jiného.

   Smazat
  11. "Přísahám, že jsem ještě nikdy v životě v obchodě nepotkala obézního člověka, který by vezl v nákupním vozíku potraviny typu zelenina, obiloviny, luštěniny, ovoce, kvalitní dochucovadla atd."

   Jestli ono to nebude tím, že tam, kde mívají nákupní vozíky, nemívají kvalitní zeleninu a ovoce. Zajděte někdy do holešovické tržnice, do Sklizena nebo do Českého gruntu. ;)

   Mimochodem, obiloviny jsou energetická bomba a pro obézní lidi (a obecně pro lidi s nízkým energetickým výdejem) jsou naprosto nevhodné. Jejich domnělá "zdravost" je důsledek dlouholeté propagace ze strany amerického obilnářského průmyslu po druhé světové válce. Proč myslíte, že mají Američané posledních třicet let takový problém s obezitou? Protože poválečná generace, ovlivněná obilnářskou propagandou, dorostla a začala tím nesmyslem ládovat své nebohé děti. Den co den k snídani obilí s mlíkem a cukrem... ať jsme tlustý na tři prsty! :-P

   Smazat
  12. Ach jo. Mě už tak stašně nebaví, jak lidi pořád řeší, kolik kdo váží, jak je tlustej nebo hubenej a co jí a jak vypadá...
   Janice Palice

   Smazat
 8. těmhle plavkám se smějem už asi měsíc, háčkuju dost, ale kdyby někdo chtěl plavky, tak ho rovnou snad zabiju....fakt nepochopím, že se s tímhle někdo babrá a ještě vyfotí...ani vtipný to není
  Ale dostal mně ten komentář pod tou podprsenkpu ala prsa....úplně jsem si představuju, jak na tom spodním dílu bude něco, jako kobereček tapiko :)))
  jo a některé příze po namočení dost ztěžknou a ztvrdnou, to musí být ňamka.....Jana

  OdpovědětSmazat
 9. No, to si ty dámy snad "dělaj kozy" :-D

  OdpovědětSmazat
 10. Uff...ty první se jakž takž ještě dají, ale ty další? To snad dámy nemyslí vážně...

  OdpovědětSmazat
 11. Taka pekna slecna a taka dzungla pod pazuchou! Ved tam urcite byvaju aj 4 opicie rodiny a 20 kakadu!

  OdpovědětSmazat
 12. Náhodou, ty prsa jsou pěkný :-). Ty si asi udělám (na doma). Jinak ty ceny se mi líbí, to jen u nás jsou ruční práce značně podhodnocené.

  OdpovědětSmazat
 13. měla jsem jako děvče plavky ušité z froté ručníku (kamarádka z dederonu) kapalo ze mně asi 10 minut po vylezení z vody, u spodního dílu to vypadalo zvlášť podivně :-)
  Háčkované lavky nejspíš budou dělat podobné efekty.

  OdpovědětSmazat
 14. V patnácti jsem měla od babičky háčkovaný vršek bikin (jednoduché jednobarevné trojúhelníky), nosila jsem to jako opalovačky, do vody fakt ne. A spíš na doma, když bylo fakt vedro, nebo na zahradu. Jiné použití si představit nedovedu :-)

  OdpovědětSmazat
 15. Tak tohle je tedy vrchol hnusu, velebnosti!:-O Jen doufám, že se to neuchytí i u nás. Jestli si něco nepřeju, tak je to potkat tento háčkovaný zázrak v reálu někde na koupáku.:-D

  OdpovědětSmazat
 16. U toho přírodního zázraku se sovami by náhodou mohlo většinu čumilů trochu znejistit, že prsa ji pohled opětují... :D
  Každopádně to musí být hlavně enormě nepraktické. Včetně té apartní rybářské sítě na baculaté paní...

  OdpovědětSmazat
 17. jako dítko školou povinné sem musela jednu sezonu u moře přežít v háčkovaných plavkách, které mi maminka v dobré víře, že mi tím udělá obrovskou radost uháčkovala...dámy už nikdy více nechci zažít okamžik kdy přijde větší vlna a vy jste bez plavek..pač háčkované plavky se ve vodě hodně nevhodně roztáhnou..

  OdpovědětSmazat
 18. Ta poslední háčkovací paní má dost silnou povahu :oP

  OdpovědětSmazat
 19. Jsem nejspíš zvrácená, ale tohle mě neskutečně baví! chci ještě! :-D a třeba zase z jiného soudku, to je jedno, zvrácenosti se meze nekladou a dodnes si vzpomínám, jak se mi líbila zvířátka s vyvrhnutými orgány, nebo naušnice z tampónů :-D :-D :-D takže díky za úsměv! :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo ta zviratka, ty ja hrozne chtela! :-D

   Smazat
  2. mě bavili i porodní a pohlavní dorty :D

   Smazat
 20. Bože! Háčkované plavky jsou úplně k ničemu k vodě. A ty pózy jsou teda fakt luxusní :/.

  OdpovědětSmazat
 21. Oni TO prodávají po předváděčce na sobě? Kdo si koupí spodní díl, který už někdo na sobě měl? A proč? Sakra proč? (zvracející smajlík)
  Mahtiel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těžko říct, třeba si oblékly vzorové a upletly patery ty samé a prodávají jen nenošené. I tak to je na blití. /Pavel

   Smazat
 22. Trochu mi nedochází, proč bych měla dát dva tisíce za "plavky", které schnou několik hodin a po jedné návštěvě koupaliště tudíž přijdu domů buď s pořádným vlkem nebo s mykózou.
  Navíc ty kosočtvercové jsou teda fujtajksl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud se na koupališti opravdu koupete a ne jen vystavujete na souši, pak se nemusíte starat, jak dlouho schnou plavky. ;-)

   Smazat
  2. Kozočtvercové. :-)

   Smazat
 23. Víc než ty samotné hnusy mě šokovaly ty sumy, kolik za to chtějí. To si snad nikdo příčetný nemůže koupit.

  OdpovědětSmazat
 24. Háčkované plavky jsou tzv. opalovačky. To je jejich funkce. Co se cen týče... Když jim to někdo zaplatí tak proč si neříct že ano.

  OdpovědětSmazat
 25. Bože! stydím se vylézt mezi lidi v normálních běžných plavkách. V tomhle bych se styděla stoupnout i doma před zrcadlo zamčená ve svém pokoji.

  OdpovědětSmazat
 26. Do vody ani omylem, na pláž by si to někdo vzal leda v rámci touhy po interesantním opálení... Ovšem pro lidi s fetišem na vlnu/háčkování (když má někdo latex, proč ne i tohle) asi dobrý... :D

  OdpovědětSmazat
 27. A mě tak napadá, že je to spíš než prodej plavek vtipně zakuklená seznamka. Polopatě řečeno, ty dámy neprodávají až tak plavky, ale samy sebe. I ty ceny by odpovídaly...
  Maxizna

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nojo, ale kdo by si koupil tu velry... ehm, onu prostorově výraznější dámu? Není uvedená cena spíš suma, kterou by případnému nápadníkovi připlatila?

   Smazat
 28. pořád nemám plavky na léto, díky za inspiraci :)))))

  OdpovědětSmazat
 29. Plavky jsou to nejmenší zlo vedle dekorací, co se na Etsy prodávají :)

  OdpovědětSmazat
 30. Mně se ty bílé s hvězdičkou nad klínem docela líbí, zajímalo by mě jak k tomu vypadá podprsenka. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. aneb must-have pro každou luxusní štětku ... :/

   Smazat
  2. To ano, ale ve srovnání s naprostou většinou ostatních modelů mají alespoň nějakou formu a nápad.

   Smazat
 31. Ha, ony jdou uháčkovat ještě horší věci: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4787
  Pokud už máte mimibazaru plné zuby, stačí vygůglit oteplouch. Pozor! Jen pro silné povahy.

  Janice Palice

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...p-p-p-proč...?! A ty komentáře, bože, ty komentáře. Nejlepší je paní, která píše, že to dala kolegovi, všichni se moc nasmáli, jen kolega moc ne, protože je prý upjatější. Chudák chlap...

   Smazat
  2. Taky je tam jedna, co hned uštrikovala tchánovi...

   Janice

   Smazat
  3. Panebože, co je toto za lidi? Já si o sobě nemyslím, že jsem nějaká suchá větev, ale fakt existují ženy, které ve volném čase háčkují veselé návleky na penis? To je legrační...? Paní na profilové fotce vypadá jako sympatická maminka.

   Smazat
  4. A kdyby byl uvnitř igelit, byl by to prezervativ! :-) Jen se divím, že to ještě nikoho na MMB nenapadlo.

   Smazat
  5. A tohoto kadlubu pak vylézají taky tvůrkyně kozodortů, salámistů a kečupových rajských polévek. Brrr...

   Smazat
 32. Ty soví mi ještě přijdou vtipné, s nápadem a hezkým zpracováním. I slečna vypadá sympaticky.

  OdpovědětSmazat
 33. A co třeba zdroj fotek, autorská práva? To nám neříká, hlavně že se máme čemu posklebovat, že?

  Doby, kdy Blondýna bojovala proti smejdum jsou pryč, ale že už se zmůže jej na ubohé napadání, to je smutné. Proto ukoncuji veškeré sledování těchto stránek..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdroj vidím - na začátku se píše, že jde o Etsy, na konci pod čarou je pro míň chápavý uvedeno Zdroj: etsy.com. Z hlediska autorskýho práva je to samozřejmě naprosto v pořádku.

   Smazat
  2. ne, to teda SAMOZŘEJMĚ není v pořádku z hlediska autorského práva :D :D ty fotky mají svého KONKRÉTNÍHO autora, zatímco Blondýna odkázala jen na nějaký server, který má tisíce a tisíce členů. Já taky fotím - a když někdo vezme mé fotky a zveřejní jen s odkazem na server, kam je původně nahrávám, má se mnou velké problémy. A dokonce nechávám rušit i stránky, co odkazují přesně, protože si jednoduše nepřeji, aby někdo mé snímky šířil a jasně to pod nimi píši. Ono totiž vůbec nestačí, když odkážete na autora, natož když uvedete jen obecné informace o serveru! Nejlepší řešení je mít souhlas autora. Pokud ho někdo nemá, může čekat třeba i zrušení stránek. Nejednou jsem to udělala. Blondýna se v tomto případě chová naprosto nekorektně a nefér.

   Smazat
  3. ???????? Autorský právo ti něco říká, ty náno? Ty máš dost!!!!!

   Blondýna je absolutně v intencích zákona. Nic neporušuje.

   Akorát takový kravky jako ty si myslej, že sežrali šalamounovo hovno.

   Smazat
  4. to asi nemluvíš na mě, viď? Protože mě se oslovení "nána" rozhodně netýká. I tak se smiluji a napíši reakci na tvůj výšlecht. Ještě jednou ti, trdlo, říkám, že už jsem nechala zrušit NĚKOLIK stránek, které postovaly mé fotky stejným stylem (i s identicky "udávaným zdrojem") jako Blondýna. Rozhodně NENÍ správný styl zdrojování napsat jen "Flickr". Je třeba uvádět NAPROSTO konkrétního autora - a pokud se mu takový repost nebude líbit, stejně může trvat na odstranění fotek. Protože ty fotky jsou majetek autora a opravdu si je nemůže jen tak někdo dávat na své stránky s tím, že zcela VÁGNĚ uvede jen název serveru, odkud je vzal.

   Jedna naivní mladá slečna si taky myslela, že se chová naprosto správně, pokud vezme mé fotky a nahraje je na své (velmi podobné jako jsou Blondýniny) s tím, že uvede jako zdroj jen název umělecké komunity, odkud je vzala. Velmi rychle jsem ji vyvedla z omylu.

   Smazat
  5. Hm, milá anonymko z 31.7. 20:16, drobátko si protiřečíš - napřed se chlubíš, žes nechala zrušil NĚKOLIK stránek, a ve druhém odstavci už mluvíš jen o jedné mladé slečně ... A opravdu si myslíš, že PB jakožto oceněná blogerka neví, co si může dovolit ?

   Smazat
  6. No podle tehle logiky muzu vzit jakoukoliv fotku od kohokoliv z FB a napsat pod ni zdroj:Facebook :))
   Samozrejmne ze to v pohode neni. Nez tady zacnete plkat blbosti a delat ze sebe blbky,kterymi pravdepodobne jste, tak si neco prectete. Napriklad je toto tema dobre zpracovano zde: http://www.fotoradce.cz/fotografie-a-autorsky-zakon-1-dil-clanekid46

   Smazat
  7. Každý zákon se dá vykládat různými způsoby, co takhle si přečíst i tohle :
   http://digiarena.e15.cz/jak-autorsky-zakon-chrani-vase-fotografie
   (autor tohoto výkladu vysloveně doporučuje použít jako ochranu fotografií vodoznak, příp. i větu "všechna práva vyhrazena").

   Smazat
  8. Problem s pochopenim psaneho textu?
   Clanek jasne rika, ze dilo je chraneno od okamziku vzniku bez nutnosti dalsich formalit jako je dopisovani copyrightu.
   To ze to tam neni, neznamena, ze autor svoluje ke svevolnemu vyuzivani dila.

   Smazat
  9. Podle logiky onoho anonyma, který se tu tak zuřivě ohání autorským zákonem a tím, kolik stránek už nechal(a) zrušit, by vlastně Protivná Blondýna nesměla použít na svém blogu vůbec žádné fotky, kromě těch, které by sama nafotila ! A zřejmě by musely skončit i jiné stránky, na kterých se používají kopírované fotky, třeba Facebook ;-)

   Smazat
  10. Anonyme, udávat jako příklad facebook nebo flicker je dost nešťastné. Každé foto uploadnuté na tyto servery se stává jejich majetkem. Tahle informace se vyskutuje v podmínkách, které musíte odsouhlasit, když se registrujete. Takže uvést jako zdroj fotek jen facebook nebo flicker je bohužel jediná správná varianta.
   GP

   Smazat
 34. Milá Veroniko, takových uražených a vyhrožujících, jako jsi ty, už tu bylo víc, a blog jede vesele dále. Opravdu si myslíš, že PB nezná zákony ? Jestliže své výtvory nemáš zaheslované, opatřené znakem atd., tak máš prostě smůlu. Mimochodem, na které fotečce jsi ty ve svých, jistě roztomilých háčkovaných plavečkách ? :-)
  L.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jasně, někdo poukazuje na to, že se PB nechová korektně a zcela jistě už je právě na fotce, že? Ty máš dost.

   Smazat
  2. Jestliže své výtvory nemáš zaheslované, opatřené znakem atd., tak máš prostě smůlu.
   Aha, takze kdyz najdes neprivazany kolo, tak ho ukradnes, protoze je tam proste volne k dispozici?

   Smazat
  3. Tento příspěvek se dá i otočit - nechám-li někde nezajištěné kolo či auto, musím počítat s tím, že o ně přijdu, a nemůžu se divit, když se tak stane ... A totéž platí i pro fotografie.

   Smazat
  4. Takze je v poradku ukrast to, co neni privazane, nebo zamcene? No dobre tedy: )

   Smazat
 35. Achjo, šílené:o( Mě teda přijde cokoliv háčkované, co se týká oblečení strašné, nelíbí se mi ani vestičky, ani topíky a už vůbec ne plavečky:o/

  OdpovědětSmazat
 36. Když je tělo,jupka padne.
  Ale hrošice si může navléknout cokoli a stejně bude pořád hrošicí.
  Milan

  OdpovědětSmazat
 37. Ja sa chcem zivit hackovanim toho bieleho trojuholnika s kytkou za 500korun!

  OdpovědětSmazat
 38. Strašné, ale ty sovičky si umím představit na mladé slečně na letním festivalu :-) zuza

  OdpovědětSmazat
 39. Taky mate ten pocit, ze to nejnevkusnejsi a nejvic odhalene, nosi stare korpulentni damy??Potkat takhle nekoho na plazi, tak se radsi utopim . . .

  OdpovědětSmazat
 40. Tohle je vážně někdo schopný koupit? A ještě za takové peníze?

  OdpovědětSmazat
 41. Čůrám smíchy, fakt jsem se pobavila.... zvedlo mi to náladu....

  OdpovědětSmazat
 42. co teprve když se opálíte.... to ten vzor budete mít celej rok!!!!

  OdpovědětSmazat
 43. http://www.ellabikini.com/products/ella-c105
  tady máte přímo galerii sexy plavek a poziček!
  jak mňamozní žééé?
  To musejí tii pánové na plážích slintat.
  Je to nechutný /

  OdpovědětSmazat
 44. mno já mám doma vkusné háčkované plavky a nosím je v létě po bytě, když je vedro (nekoupu se v nich), ale tyhle hrůzy no fuuuuj!

  OdpovědětSmazat