Zázrak z Brna na genitální vředy, zácpu i radioaktivitu

Svět je zachráněný! Konečně existuje lék na všechny choroby, který navíc čistí vodu, vysává negativní energii, zkracuje menstruaci, ruší radioaktivitu, rostou po něm houby, bělí prádlo, aktivuje třetí oko, odnaučuje psy štěkat, rozkládá kovy a likviduje genitální vředy. Je to "diamantová voda," upozornila mě na ni Veronika a já jsem se rozhodla její poselství šířit dál. Svět teď bude jiný. Všude budou jen šťastní lidé s krásnou aurou, v čistých rybnících budou žabky kvákat radostné "děkuji," a i slunce jistě začne víc zářit.

Diamantová voda vznikla díky jakémusi přístroji, který do obyčejné vody vložil nějaké kódy. Voda je samonásobitelná. Taky je zdarma a každý, kdo si pořídí jen deci tohohle zázraku, si ho pak může množit doma.

www.diamantovavoda.vbrne.info
Je to jednoduché - lahvičku s diamantovou vodou postavíte vedle lahve s obyčejnou vodou z kohoutku a ona se z ní stane diamantová! Taky je možné nádobku s diamantovou vodou zatavit, dát do nádržky záchodu a ona se pak při každém spláchnutí bude šířit do kanalizace, vod, řek, moří a zachrání zemi! Někteří dobří lidé ji chodí taky lít do rybníků, aby její zázračné účinky pomohly přírodě.

"...vozím ji do pěti rybníků v okolí bydliště. Už za týden po první dávce vypadala hladina úplně jinak – tam, kde byla souvislá plocha řas a nečistot, bylo za týden vidět mnohem víc vodu, řas hodně ubylo. Tam, kde hladina byla čistší, se za týden rýsovalo dno. Pak to vše zamrzlo a zapadlo sněhem. Na jaře jsem viděla, jak hladiny září a zbytky nečistot jsou shromážděny v zákoutích u břehu. Plno ryb a žab. Slyšela jsem správně to žabí DĚKUJI?"

To nejdůležitější jsou ale léčebné účinky vody. Poté, co se do vody vloží úmysl, tedy vysloví se přání, jak by měla fungovat, začne mít právě ty účinky, které si přejete.

www.diamantovavoda.vbrne.info
 
Přečetla jsem si řadu úžasných svědectví. Tady jsou některá z nich:

"Pracuji v atomové elektrárně a zkusil jsem vmíchat 1,5 litru diamantové vody do 400.000 litrů vody kontaminované radioaktivními prvky (stříbro 110, kobalt 60, cesium…). Mísil jsem tuto vodu po jeden týden a po spektrometrické analýze jsem zjistil, že 10 % obsaženého znečistění ve stříbře 110 a kobaltu 60 zmizelo."

Je obrovské štěstí, že pracovník atomové elektrárny tak riskoval, porušil nejspíš všechna bezpečnostní opatření a učinil tenhle experiment. Jen je škoda, že o něm nevědí žádní odborníci. Určitě by to ocenili při úniku ve Fukušimě a nejspíš by se vyřešily všechny problémy s ukládáním jaderného odpadu. Jen mi není jasné, kde ten odvážný muž sehnal bazén radioaktivní vody o objemu 400 tisíc litrů. Musel by být asi takhle velký: 

www.bazeny.centroprojekt.cz

"Osoba, která byla už uzdravena z bulimie diamantovou vodou, měla nervózního psa, který téměř stále štěkal; dala mu do misky diamantovou vodu poté, co vyjádřila přání, aby se pes zklidnil. Po čtrnácti dnes byl pes skutečně klidnější a už kvůli ničemu neštěkal." 


www.diamantovavoda.vbrne.info

"Rád popíjím občas dobré vínko, ale můj organismus je nesnáší a snadno se ihned opiji. Přidal jsem tedy do vína diamantovou vodu a požádal jsem, aby mi víno nedělalo zle a nezneklidňovalo mě… Byl jsem překvapen výsledkem!"

Líbí se mi, jak jsou ti lidé, co užívají diamantovou vodu, na sebe tvrdí. Já bych třeba nepila víno, když by ho můj organismus nesnášel. Ale oni se nedají odradit! Tleskám! A ještě jeden podobný příklad:
"Mám problémy pokud jde o játra a střeva a když jím těstoviny, často se mi ucpou střeva. Zkusil jsem uvařit těstoviny v litru diamantové vody (připravené z vodovodní vody). Nejdříve jsem do vody vložil úmysl, abych se neucpal a fungovalo to. Mohl jsem těstoviny jíst bez jakýchkoli zažívacích potíží."

To už je o velké dávce osobní statečnosti. Pán riskoval ucpání střev, přesto byla jeho víra v diamantovou vodu silnější. A vyplatilo se mu to. 

"Zalévala jsem diamantovou vodou moji předzahrádku. Za několik dní mi tam začaly růst obrovské houby."

Myslím, že diamantová voda dokáže nahradit i tvrdé drogy:

"Po užívání jsem začala vnímat, jakoby se mé tělo odhmotnilo. Lehce si pluji životem."
"Piji diamantovou vodu již několik měsíců, mé třetí oko je více aktivováno a často vnímám a vidím andělské bytosti, i v podobě krásných barevných bublin – koulí poletujících vzduchem kolem mne."

"Můj cyklus to nejprve posunulo až jsem dostala strach, omezila pití diamantové vody, ale za několik dní se vše upravilo, nyní je kratší a pravidelnější a mám méně problémů a diamantovou vodu nyní piji co nejčastěji a všem doporučuji. Mnozí se jí však vyloženě bojí jako čert kříže a odmítají ji, ačkoli jim ještě nestačím říci, co za vodu to je."

"Mé tvrdší vřídky na intimním místě za 3 týdny pití diamantové vody dočista zmizely, mám kůži jako miminko, jakoby tam nikdy žádné vřídky nebyly, je to jako zázrak!"


A samozřejmě se dá využít i v domácnosti!

"Vytírám DV podlahy, i to se mi zdá jiné – usazuje se méně prach?"

"Automatická pračka – přilévám DV než spustím program. Zdá se mi, že prádlo je mnohem bělejší."

"...moje 90letá matka, která trpěla chronickou zácpou, po užívání DV má nyní pravidelnou stolici a to musím uvést, že DV nepije přímo, ale vařím jí kávu, čaj, případně v polévce."

"DV rozložila náhodně spadený kovový drátek do ní."
Musím říct, že mě všechna tahle svědectví nadchla. Musím si taky objednat lahvičku diamantové vody. Určitě ji dám do záchodové nádržky, abych se o ten zázrak podělila i s ostatními a tak nějak zlepšila svět.
_____________________________________________________

Všechny citace jsou z webu www.diamantovavoda.vbrne.info

84 komentářů:

 1. no, tak aspoň, že je zdarma :D

  OdpovědětVymazat
 2. :D nevěřím, že to někdo koupí ...to jako vážně? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koupí? Podívejte se do odkazu pod článkem...

   Vymazat
  2. raději ne, mně to takhle stačí :D

   Vymazat
 3. Nad diamantovou vodou jsem již jednou dumala, hrozná volovina je to :)
  Mám akorát jednu poznámku:
  Bazény se opravdu instalují v jad. elektrárnách. Ukládají se tam na nějakou dobu kontejnery s vyhořelým palivem. Nevím teda jaký mají objem, ale je to asi ta nejmenší hloupost v článku :D
  http://www.cez.cz/cs/vyroba-elektriny/jaderna-energetika/jaderne-elektrarny-cez/ete/technologie-a-zabezpeceni/7.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, občas se opravdu projeví blonďatost Blondýny :)

   Vymazat
  2. Tož jako kdybych se o JE neučila ve škole, tak to taky nevím. A chápu, že ona nebude ověřovat správnost každého výroku, který napíše :)

   Vymazat
  3. na tom webu se píše o cisterně, tak spíš chtěla Blondýna tím bazénem ukázat, kolik tý vody by pán musel mít,

   Vymazat
  4. Tak tady píšou, že to má 4,3 x 4,3 m a do hloubky 12 m, což činí objem 221 m3, takže za předpokladu, že tam jsou ty bazény dva a jsou plné, by to sedělo :)

   Vymazat
  5. Eště odkaz: http://en.wikipedia.org/wiki/Spent_fuel_pool

   Vymazat
  6. Přesto to ale funguje trochu jinak, než aby se to dalo realizovat, jak je popsáno...

   Vymazat
 4. To snad není pravda, to si snad někdo dělá srandu, ne ?
  eL

  OdpovědětVymazat
 5. :DD Asi tim zalévaj trávu, než jí zkouří, jinak fakt nevim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zní to logicky...a vysvětlovalo by to tu zkorodovanou PETku! :D

   Vymazat
 6. Kriste bože, jestli po týdnu v rybníku zmizely řasy, tak bych ty voly zažalovala za ničení vodního ekosystému.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco mi říká, že ty řasy zmizely protože byla zima (píše se tam, že další týden zamrzlo)

   Vymazat
 7. Diamantová voda, to není žádná novinka...
  Není ale víra v zázračný účinky týhle vody něco podobnýho jako víra v (jakýhokoli) boha? Já samozřejmě rozumově uznávám, že diam. voda je blbost, ale to bysme se pak mohli takhle vysmívat i všem věřícím, ne?
  No ale aspoň že to je zdarma a nikdo na tom nevydělává.
  Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napadlo mě totéž.. A i když je to blbost, tak celkem neškodná. A někomu může víra pomoci opravdu hodně. Plus některé příspěvky jsou dle mého jasný trolling.
   Jana

   Vymazat
  2. Trolling je celý tenhle blog, čte to vůbec někdo kromě trollů a mě? Blondýna je stejně chlap co si hraje na ženskou. Transvestitu tady žerete ve velkém....

   Vymazat
  3. No podle fotek u článku o clip in vlasech je to docela vymakanej chlap, dokázal si udělat i ženský ruce :-)

   Vymazat
  4. To není důkaz, to je fabulace a žerete to i s navijákem. A ještě je sranda jak se tady rádoby blondýna obhajuje jako anonym, viz. blondýna to asi myslela takto a takto. Tady je to jak anonimáček, něják je tu poslední dobou přeanonymováno nemyslíte? Vsadím se že polovina je blondýn.

   Vymazat
  5. Anonyme, díky za rozbor :-) Anonym

   Vymazat
  6. No však já se věřícím vysmívám. K čemu jinému než k smíchu by na světě byli? :o)

   Vymazat
  7. Anonym z 12.5. 10:43....blondýna jako chlap?? No nwm co ty člànky o clip in vlasech, nb starší o manikuře a botičkách? :D No možná mate pravdu, ale výše zmíněné clanky vypadaji napsane jako odzenske...možna psala kamarádka/ přìtelkyně.....:D Ale stejně si myslim ze Blondýna je holka ;D

   Vymazat
  8. Buď tu někdo nechápe pojem "troll" anebo dotyčný poctivě a pilně užívá zázrak zvaný diamantová voda ;-))
   Anonymní Ludmila

   Vymazat
  9. Anonymní 12. května 2013 12:18:

   Říká vám něco pojem IP adresa?

   Vymazat
 8. "Mé tvrdší vřídky na intimním místě za 3 týdny pití diamantové vody dočista zmizely, mám kůži jako miminko, jakoby tam nikdy žádné vřídky nebyly, je to jako zázrak!"
  - že by ulcus durum? :D http://www.wikiskripta.eu/index.php/Syfilis_(klinick%C3%BD_obraz)

  OdpovědětVymazat
 9. čo je to pravidelnejšia perióda? dotyčná ju má viackrát do roka než je to bežné?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ačkoliv pravidelnější perioda zní fakt skvěle :D :D Myslím, že tím chtěl básník říct, že menses nepřichází mezi (např.) čtvrtkem a sobotou, ale v pátek. :)

   Vymazat
  2. Pravidelnější znamená pravidelnější, nikoli častější. Normální (učebnicový) menstruační cyklus trvá 28 dnů. Ale mnoho žen má menstruační cyklus nepravidelný, tzn. že krvácení se nedostavuje přesně po 28 dnech, nýbrž v různých intervalech - tu přijde dřív, tu se opozdí... Mírné výkyvy nevadí, ale výrazné nepravidelnosti se už obvykle řeší s lékařem, protože mohou signalizovat závažnější poruchu nebo nemoc. A když se zvolí vhodný postup, je pak menstruační cyklus pravidelnější :-) (Čímž netvrdím, že se toho dá docílit diamantovou vodou, jen vysvětluji pojem "pravidelný cyklus." Pravidelnější znamená, že se více blíží tomu 28dennímu intervalu.)

   Vymazat
 10. Asi si to objednám. Strašně chci vidět, jak vypadá zkorodovaná PET láhev.

  OdpovědětVymazat
 11. NO konečně pořádný objev světového významu! Hned zítra ji vyliju v Brně do přehrady, ta na diamantovou vodu marně čeká celá desetiletí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmm, to už udělala moje babička asi 3 roky zpátky.... :( škoda, možná bych se dala i přesvědčit

   Vymazat
 12. tak toto snáď vymyslel Muflón Ancijáš.

  OdpovědětVymazat
 13. Myslím, že valná část těch zkušeností lidí na internetu s diamantovou vodou je pěkný trolling :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím že ne - neni tam diskuze, ale jsou to adminem přidaný svědectví, na jinym místě pak sou kontakty na ty lidi, že tu vodu posílaj... Tohle trollové nebudou bohužel

   Vymazat
 14. Za mých mladých let tomu říkali Pí voda (ano, podle čísla pí... taky jsem nepochopila proč), zázračnost i způsob rozmnožování byly stejné. Asi se autor rozhodl, že diamanty jsou víc cool než číslo pí a vodu přejmenoval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Diamantová voda je něco jinýho. Pí voda prochází úpravnou, diamantová se množí sama. Tenkrát se Pí voda kupovala, diamantová se má dávat zdarma. A jo, taky jsem si tím kdysi prošla...zamlada :-D.

   Vymazat
 15. DV funguje! když si nalakuju nehty, máčím si v ní ruce. Lak ihned zaschne a vydrží i 14 dní neoprýskaný. Pak už je trochu odrostlý....

  OdpovědětVymazat
 16. Nojo, naředit si víno vodou a pak se divit, že se z něj hned neožere, to bude určitě zázrak, jojo :D

  OdpovědětVymazat
 17. Vzkaz pro paní s předzahrádkou: A oč byste měla ty houby ještě větší, kdybyste se domluvila s tím pánem z atomové elektrárny, aby vám trochu vody odlil z jejich bazénu! :)

  PS: Opravdu zaměstnanci říkají atomová elektrárna a ne jaderná, jako my, běžní laikové? :)

  OdpovědětVymazat
 18. mně se zdá, že jim diamantová voda pořádně vybrousila ty jejich dubový palice

  OdpovědětVymazat
 19. Diamantová voda má údajně speciální vibrační frekvenci (ať je to, co je to) a díky tomu se také její zázračná moc může šířit na dálku, a změnit tak i obyčejnou vodu v další zdroj diamantové vody. Prý mezi její účinky patří i stimulace buněk a dokonce i samotné DNA! Když tedy spojíme rychlost a jednoduchost šíření DV a její efekt na DNA, znamená to, že už dávno mezi námi chodí vylepšení (rozuměj zmutovaní) jedinci, kteří dál a dál píší blahodárnou diamantovou vodu v sobě. No tak se přiznejte. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nestrašte mě takhle před spaním nějakými mutanty :-)
   eL

   Vymazat
  2. Ono to bude patrně něco na způsob ledu číslo devět.

   Vymazat
 20. Och, zázrak. Zkoušel tím někdo zalévat mrtvoly v márnici? Třeba by obživly... Nebo by na nich aspoň vyrostly ty neobvykle velké houby a zmizely jim vřídky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neobvykle velké houby sbírá každé ráno před odemčením hřbitova jeden můj známý hrobník. A tvrdou vodu sice ve hřbitovním vodovodu má, ale až tak tvrdou zase ne.

   Vymazat
  2. to An. : Se zaléváním mrtvol mám podivuhodnou, a možno říci klíčovou zkušenost. Když zemřela má tchyně, polila ji proti mému přání, ba přímo výslovnému zákazu manželka DV. Tchyně se znovuzrodila jako překrásná dívka, a vzplanula ke mně vášní, jíž jsem opětoval. Má zoufalá manželka, neschopná maminku usmrtit, se zoufale napila diamantové vody s úmyslem: abych přestala trpět. Sotva polkla, počala se shánět po burce a s rozzářenou tváří mě ujišťovala, že ji má virilita naplňuje hrdostí a ráda mi dopřeje druhou ženu, jen když uzná její prvenství. Rovněž jsem se napil, zvolal: Allah-il-Allah a od té doby žijeme šťastně. Má vážená první žena, zahalená burkou, šmejdí po márnicích a kropí bezprizorné ženské mrtvoly. Už mi přivedla šestnáct žen a všichni žijeme spokojeně a blahobytně z přídavků na sedmačtyřicet dětí.

   Vymazat
  3. Musím ještě doplnit, že ač mě zpočátku manželské povinnosti poněkud vyčerpávaly, díky pravidelnému pití DV je zvládám snadno, a pilně zalidňuji naši vlast malými vyznavači Proroka.

   Vymazat
 21. Diamantová voda je stará záležitost.

  Jedna léčitelka o ní napsala, ať ji lidé nepijí, že je to výtvor "vesmírních lidí" a ti pak konzumenty můžou ovládat, aniž o tom ti lidé budou vědět. :D

  potvůrka podivná

  OdpovědětVymazat
 22. Zdravím,omlouvám se, je to trochu mimo téma, ale v souvislosti s tímto mě napadla firma NU SKIN- znáte, prosím, někdo ? Budu ráda za jakékoli info, kamarádka tomu zcela propadla a mě se to nějak nezdá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepříjemně mi to připomíná MLM - multilevel marketing, co dělá oriflame, amway nebo třeba herbalife. Nevím, někdo di tím možná dokáže vydělat peníze, ale já to rozhodně nejsem. Celý ty stránky jsou jak stránky nejaké sekty, všichni ti usmívající se lidičky, udělování odznaků a diplomů.."Po dosažení titulu Team Elite bude váš úspěch oslavován na všech firemních akcích." nebo "Budete také veřejně uznáni prostřednictvím firemních internetových stránek." Takže doufej, že to kamarádku pustí, protože jinak už to brzo tvoje kamarádka nebude.

   Vymazat
  2. Jojo je to tak. Sama jsem na jednom takovém sedánku ohledně herbalife byla... moc pěkně se to poslouchá, dokud po člověku nechcou 10000 za ty jejich hnusy :( ale pořád se na to bohužel chytá celkem dost lidí a pak brečí...

   Vymazat
  3. o sebe strach nemám, mě neutáhnou :) i když mě každý den bombarduje pozvánkou na ty jejich sedánky , ale nevím jak jí pomoct, připadá mi, že je najednou zcela mimo realitu. A také už mě začíná rozčilovat, že moje cca 7 x vyřknuté "NE" pro ni nic neznamená.

   Vymazat
  4. Firma NU-SKIN, prave dnes som pozerala video peklo na taliri, kde rozoberali firmu NU-SKIN a ich "zazracny dzus"
   http://www.stream.cz/peklonataliri/812937-peklo-na-taliri-zazracny-dzus

   takze je to pekna blbost za pekne prachy a predpokladam ze dalsie ich vyrobky su na tom podobne

   Vymazat
  5. Kamarádce nejlépe pomůžete, pokud s ní na tu jejich akci půjdete, ale třeba se s ní domluvíte, že si pak spolu sednete a rozeberete to (a tam jí můžete říct, co si o tom myslíte). To, že jí neustále budete říkat, že se vám to nelíbí a nechcete na žádnou akci jít, v ní spíš vyvolává dojem, že nevíte, jak úžasná ta její příležitost je a proto je třeba vám to neustále připomínat :-)
   Plus, upřímně, jak můžete cokoliv soudit bez toho, abyste to zažila/vyzkoušela - a to platí u všeho, nedat na kecy ostatních a udělat si vlastní úsudek. A třeba je opravdu šťastná :-)

   Vymazat
 23. Tak ta zkorodovaná plastová lahev mě dostala :D

  OdpovědětVymazat
 24. Tak tohle překročilo všechno, co tady zatím bylo. Skutečně... :D

  OdpovědětVymazat
 25. No jo. Nu skin a jejich galvanická žehlička na vrásky.... klasický multilevel.

  OdpovědětVymazat
 26. No jo. Nu skin je klasický multilevel. Ta jejich galvanická žehlička taky musí být zázračná.

  OdpovědětVymazat
 27. Děkuji! (Kvá) Po požití diamantové vody jsem začala lehce a bez námahy létat, a za soumraku světélkuji. Protože v našem satelitu dosud není zavedeno veřejné osvětlení, vydělávám si tímto příjemným způsobem na živobytí. Ještě jednou: ať žije diamantová voda! Kvá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A začala jste kvákat až po požití DV nebo už se to u Vás projevuje déle ? :-))
   S.

   Vymazat
  2. Naopak. Od narození jsem pouze kvákala, a po požití diamantové vody jsem začala plynně mluvit v sedmi jazycích.

   Vymazat
 28. Tohle je taky zajímavé: http://www.carodejnice.com/carodejnice/eshop/0/0/5/3910-Skola-magie-pro-zeny-od-30-do-let

  OdpovědětVymazat
 29. Náhodou, kdykoliv si vypláchnu diamantovou vodou oči, získám ostrý a pronikavý pohled, kterým dokážu provrtat jakýkoliv materiál účinněji než vrtačkou, a to s přesností na setinu milimetru. Také dokážu diamantovým pohledem získat jakoukoliv ženu. Jediný problém je, že tělesné partie, na kterých můj pohled se zájmem spočívá, jsou rovněž perforované - jelikož jsem dolňák, mají všechny mé milenky zadnice jak od červotoče. Ale to je pomíjivé, po natření diamantovou vodou otvůrky zase zarostou.

  OdpovědětVymazat
 30. Potvrzuji, že kočky jsou k láhvi s diamantovou vodou jakoby magicky přitahovány. Naše Míca se o ni tře celé hodiny, a elektřinou takto vzniklou zásobujeme celé sídliště. Báli jsme se, aby při dlouhodobém tření nevzala za své láhev nebo kočka, ale je tomu naopak: obě už mají dvojnásobné rozměry. Kočce mimo to místo srsti roste nejčistší mohér v duhových barvách.

  OdpovědětVymazat
 31. Rozhodně doporučuji kočky a lahev s diamantovou vodou držet co nejdál od sebe!!! Naše kočka kvůli této vodě narostla do obřích rozměrů, okupuje ložnici a my spíme v kuchyni na nafukovacích matracích. Nehledě na to, že má obrovskou spotřebu kočkolitu a upřímně, čištění její toaletní bedny také není žádná hitparáda. Sousedi se na nás dívají divně, když jsme si do bytu přinesli několik lopat a pravidelně odnášíme ke kontejnerům pytle velikosti statného jinocha.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lehká pomoc! Pokropte kočkolit diamantovou vodou, a nejenže bude stále čistý, ale najdete v něm i kousky zlata ve tvaru kočičích hovínek.

   Vymazat
  2. To je zbytečné plýtvání! Můžete působit jako dodavatel pro zásilkovou službu darujhovno.cz !!!

   Vymazat
 32. Když mě manželka vyhodila pro nevěru z bytu, musel jsem s přítelkyní žít v chatce v zahrádkářské kolonii. Zakrátko jsme se tam s dětmi nemohli ani hnout. Postříkal jsem ji (chatku) diamtovou vodou a změnila se v palác tak rozlehlý, že se k jídlu svoláváme loveckým rohem a sjíždíme na kolečkových bruslích. Jediný problém jsou památkáři, kteří střeží slohovou čistotu a nedovolí nám vybudovat další koupelny a výtahy. Uvažuji, že postříkám i památkáře.

  OdpovědětVymazat
 33. "Je to jen obyčejná voda. Voda s smíchaná s několika lžičkami LSD."

  OdpovědětVymazat
 34. inak prečo tu ešte neni článok s tým ahmed angel? myslím toho narcisa, posledné dni je toho plný net

  OdpovědětVymazat
 35. http://play.iprima.cz/all/366773/all hned první reportáž je o diamantový vodě. Fakt doporučuju, ty blázni prodávaj i obrázky krystylů !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je zajímavý, blondýna napíše o DV 11.5. a Prima úplně náhodou o čtyry dny pozdějc má stejný téma :-)

   Vymazat
 36. Stálo by za to kouknout se i na tyto stránky - určitě je to výborný a řekněme až tragicky vtipný námět:
  http://www.profesionalphotouprava.estranky.cz/clanky/ceny/

  OdpovědětVymazat
 37. To je nějaká recese, to nemůže nikdo mysle vážně... :D

  OdpovědětVymazat
 38. No, tak že by to byl podvod? Já dělala v hot. Corintia pokojskou na brigádě a tam měli litr Korunní za 125 Kč. Takže jestli je ta voda decka za dvacku, tak to není moc. O jejích účincích nemohu svědčit, ale vzhledem k tomu, že voda koroduje petláhve, dala by se využít na skládkách s odpadem."Heureka" a budou nová orná pole.A co takhle prodávat diamantovou vodu na letišti? Hele vona tam stojí litrovka vody dvě kila? Takže kdo vlastě blbne lidi? Nebo že by značková balená voda za dvacku byla taky moc? Já pamatuju sodovku 0,33 za dvacet halířů. Ať prodávají vodu na poušti nebo na letišti. To je byznys.
  Ale vzhledem k projímavým účinkům jednoho svědka musím konstatovat, že ta voda může být kontaminovaná E coli. To byste nevěřili, jak rychle se to v teple šíří.A to je potom fofr letět na záchod.

  OdpovědětVymazat
 39. """"""""Pracuji v atomové elektrárně a zkusil jsem vmíchat 1,5 litru diamantové vody do 400.000 litrů vody kontaminované radioaktivními prvky (stříbro 110, kobalt 60, cesium…). Mísil jsem tuto vodu po jeden týden a po spektrometrické analýze jsem zjistil, že 10 % obsaženého znečistění ve stříbře 110 a kobaltu 60 zmizelo."

  Je obrovské štěstí, že pracovník atomové elektrárny tak riskoval, porušil nejspíš všechna bezpečnostní opatření a učinil tenhle experiment. Jen je škoda, že o něm nevědí žádní odborníci. Určitě by to ocenili při úniku ve Fukušimě a nejspíš by se vyřešily všechny problémy s ukládáním jaderného odpadu. Jen mi není jasné, kde ten odvážný muž sehnal bazén radioaktivní vody o objemu 400 tisíc litrů. Musel by být asi takhle velký: """""""


  blondýna asi nepochopila vtip

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozpadu radioaktivního materiálu nezabrání holt ani diamantová voda...

   Vymazat
  2. Když jsem u toho, pár z těch příspěvků jsou vážn spíš vtipy na dané téma - třeba ten, kde píšou, že vodou ředěné víno tolik neopíjí.

   Vymazat
 40. Náhodou! Moje babička každodenní ranní šálek vody zaměnila ze studené na teplou,vkládá do ní požadavek aby po ní šla na záchod a to byste viděli,jak se sama zmagnetizuje a bábi sviští na toaletu dřív,než stihne vůbec rozlepit víčka! Totok vážně funguje,fakt zkuste to!!
  (já to zkusila na řeřichu.uschnula a zkroutila se jakoby volala :už dost prosím né nelij na nás ten hnus..tak nevím)

  OdpovědětVymazat