Menstruační vložka - to nejlepší na bolest zubů a ochrnutí!

Tak vám teda pěkně děkuju! Mám na mysli vás všechny (a že vás je), kdo jste mi poslali link na nejrůznější prodejce převratné novinky, dámských hygienických anionových vložek vybavených čipem (podle jiných prodejců biočipem) a FAR-IR technologií (podle některých prodejců se při výrobě používají i nanotechnologie).

Poslední týdny nedělám nic jiného, než že zjišťuju, co to je tohleto FAR-IR čipové anionové cosi. Hlavu mám jako pátrací balón, protože fyzika částic, elektromagnetické záření nebo kvantová fyzika nikdy nebyly obory, ve kterých bych nějak zvlášť excelovala. Nakonec jsem si to přebrala po svém. Ale o tom až později.

Anionové vložky s FAR-IR čipem jsou takový malý zázrak.

www.anionky.cz

Různí prodejci uvádějí různé blahodárné účinky používání těchhle menstruačních vložek na ženský, mužský i dětský organismus. (Ano, nezešílela jsem, někteří skutečně doporučují jejich nošení i mužům).

Tyhle vložky například:
ničí viry, bakterie, odstraňují infekce, záněty, dermatitidy a plísně
- eliminují nepříjemný zápach, svědění, pálení
- upravují menstruaci a související bolesti
- vhodné i pro úniky moči, hemeroidy, poporodní a pooperační stavy
- pro 
lepší hojení řezných ran¨

A to není zdaleka všechno!

Far-IR aniontový pásek obsažený ve výrobku... působí dobře na cysty, myomy, zlepšuje mírnou inkontinenci. Má pozitivní vliv na lymfatický systém, tím se snižuje nepříjemné pocení, s tím spojená plísňová onemocnění pokožky.

Užitečné schopnosti použitých technologií se neváží pouze na použití v intimních oblastech, ale dokáží být velice prospěšné a efektivní při hojení ran, ale... i při bolestech zubů! 

Pokud vás ani tohle nepřesvědčilo, mají prodejci i těžší kalibr:


Známou skutečností je pozitivní vliv FAR-IR záření v boji proti množení rakovinových buněk. Klinické testy mnoha výzkumných týmů... prokázaly eliminující vliv dlouhovlnného infračerveného záření na rakovinové buňky a eliminaci metastáz. 

Tepelná energie z FAR-IR záření umožňuje buňkám zvýšení fyzického výkonu, zvyšuje produkci enzymů a tím umožňuje očistu organismu a přirozenou regeneraci buněk. Staré a poškozené buňky jsou rychle nahrazeny novými

Využití FAR-IR terapie je možné při léčbě následujících nemocí :
Rakovina ve formě zhoubných nádorů a metastáz, leukémie, rakovina prostaty
Astma, bronchitida, Sinus problémy,
Nachlazení, chřipka, horečka.
Přebytek tělesného tuku - nadváha / úbytek na váze,
Celulitida, obezita.
Vysoký krevní tlak, chronická nefritida.
Oběhové problémy - tělesný pach.
Revmatismus, omrzliny, Dna.
Piloty a hemeroidy.
Otok, zánět - artritida.
Zánět šlach, nádory, mastitis
Bolesti zad, ramen, krku a bolesti svalů.
Bolest v kříži.
Neuralgie a Abnormální Nervové funkce.
Herpes, ochrnutí, Ischias.
Léčení a navrácení pružnosti pleti a regeneraci kožních textur.
Eliminace stárnutí kůže, vrásky.
Ucpané póry, akné
Toxicita, hepatitida, cirhóza, cystitida, invaze kyseliny močové.
Žaludeční a jícnové vředy.
Menstruační potíže, PMS, problémy v menopauze.
Houby, viry, bakterie, paraziti.
Migréna, bolesti hlavy, krvácení z nosu - Earache,
Tinitus.
Syndromu karpálního tunelu
Raynaudova choroba.
Diabetes mellitus.
Sportovních úrazů.

Shrnuto a podtrženo: Zázračné technologie FAR-IR a anionového čipu, které jsou nacpané do každé vložky, pomáhají vlastně při jakýchkoliv myslitelných obtížích. Když vás začne bolet zub, pleskněte si vložku na tvář a můžete s úsměvem, že se bolesti rychle zbavíte, vyjít mezi lidi. Další vložku si můžete dát třeba na ruku, kterou jsem si pořezali při vaření, a pro jistotu si vložkami obložte i zbytek těla, abyste se zbavili ucpaných pórů, bolesti zad, nadměrného pocení a nějakého toho parazita.  

Nebudu se tady pokoušet laicky rozebírat, co je tajemné FAR-IR záření , co jsou aniony a co jsou čipy. (Ostatně Google a Wikipedii máme všichni, takže kdo se do tohohle tématu chce patřičně zamotat, má možnost). 

Osobně mám pocit, že popis výrobku i jeho mimořádných účinků jsou jen velkohubé kecy. Co mě ale upřímně děsí, je tvrzení některých prodejců, že při menstruaci stačí použít jednu až dvě vložky denně. Fujtajbl!


www.anionovevlozky.eu


Druhá věc, která mě zaráží je fakt, že naprostá většina prodejců nějak pozapomíná uvést, kdo že je vlastně výrobcem tohohle převratného výrobku. Naštěstí jiní prodejci hrají na to, že jde o mezinárodně patentovaný produkt a přidávají i důkaz:

www.anionhygiene.cz

Za třetí - a tohle mě docela dost baví - vedle čipů, nanotechnologií, infračerveného záření a další superodborných termínů používají někteří prodejci současně i značně alternativní polohu. A tak se vedle nanotechnologie producírují třeba informace o tradiční čínské léčbě, zázračných účincích turmalínu a přírodních silách. 

Poslední věc, která mě vyloženě vytáčí je to, že prodejci naprosto v klidu matou důvěřivé zákazníky nejrůznějšími výčty toho, co všechno údajně můžou vložky pomáhat léčit. Výkřiky o rakovině, vysokém tlaku, celulitidě, omrzlinách a hemeroidech bohužel část i průměrně vzdělané populace vezme vážně a nabude zcela mylného dojmu, že používání těchhle vložek prospívá zdraví. Což je nejspíš obrovský nesmysl. 

Pokud by to totiž nesmysl nebyl, rozhodně by se ta převratná technologie necpala do menstruačních vložek, ale našla by užití v lékařství. 

Já ale nenašla jedinou zmínku o tom, že by něco podobného ve skutečné medicíně někdo používal. No, zas to v těch vložkách ale asi pěkně vynáší. 

Mimochodem, docela se těším, jak mě v komentářích prodejci anionových vložek rozcupují na kusy. 
________________________________________________________________

Doslovné citace z webových stránek prodejců jsou psané kurzívou. 

85 komentářů:

 1. souhlas!!!!!!!!!!!!!!

  Kdyby to aspoň trochu fungovalo, už ten patent koupil nějakej velkej výrobce a hrnul by to po celým světě.

  OdpovědětSmazat
 2. Předpokládám, že spousta žen tu zase bude vyprávět, že přece nikdo nikoho to nenutí kupovat. Obávám se ale, že na tohle už myslí zákon. Lidé nejsou chytří a pokud někdo tvrdí, že ta vložka léčí rakovinu, je to na trestní oznámení.

  OdpovědětSmazat
 3. NO tak to je psycho! Upřímně nechápu člověka, který si TOTO koupí.

  OdpovědětSmazat
 4. Doufám, že to léčí i hamižnost, protože já jich chci hodně, hodně a moooc! Olepím jimi celou rodinu včetně psa! :-D :-D

  OdpovědětSmazat
 5. Hm, neléčí to angínu.
  Tak to je nechci :-((

  OdpovědětSmazat
 6. To je vtip,nebo prodejci uplně přeskočilo?

  OdpovědětSmazat
 7. Treba to pres vsechnu absurdnost pomuze aspon jako placebo.... Nicméně-je ten certifikat alespon prelozen?

  OdpovědětSmazat
 8. Něco podobného prodávala poněkud pošahaná tetička mého přítele. Tvrdila, že všechny viry a bakterie jsou kladně nabité a proto když si člověk vezme záporně nabitou aniontovou vložku, tak tím všechny řečené mikroorganismy vybije. Jako chemik/biochemik jsem se tomu od srdce zasmála, pročež mě od té doby tetička nemá ráda :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud by byly mikroorganismy kladně nabité, tak by je ta vložka spíš přitahovala, ne? Takže je to vlastně taková mucholapka na bakterie :)

   Smazat
  2. :-) no asi tak!

   Smazat
 9. Pro všechny, kdo nechápou - objednala jsem a zrovna včera mi došly...jak moc jsou účinné, netuším. Ale jako žena, která dlouhou dobu zoufale bojuje s nepříjemnými gynekologickými záněty, jsem ochotna vyzkoušet vše. 1) četla jsem hodně ohlasů na diskuzních fórech o zánětech - jestli to bylo placebo, chci ho taky!, jestli zástupci firmy, tak si museli dát sááákra práci. 2) koupila jsem je v INTERNETOVÉ LÉKÁRNĚ - to přeci jen důvěryhodnost posouvá na jinou mez 3) balíček mě přišel na 60 Kč, za normální vložky dám totéž, tak proč to nevyzkoušet? :) Rozhodně nejsem žádná bojovnice za ně, jen zkuste být trochu otevření. Kdo nezažil tu bolest a zoufalství ze zničeného sexuálního života, nejspíš těžko pochopí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem po operaci používala podobné vložky, ale z lékárny. Měly zabránit množení bakterií a je fakt, že ničily pachy. Takže na podobné problémy ano, doporučuji. Nedovedu si ale představit, jak by mi pomohly s bolestí zubů. Jo a na karpální tunýlky nepomohly ani trošku.

   Smazat
  2. na jakou mez posouvá důvěryhodnost internetová lékárna?

   MoK

   Smazat
  3. A to jsme včera řešili s kamarádama, že chcem vidět lidi, co na takovou hovadinu naletí. Měla byste se radši obrátit na dobrého doktora, co vám s tím pomůže (jestli teda vůbec máte nějaké problémy) a ne na internetovou lékárnu.

   Smazat
  4. Zničený sexuální život z důvodu gynekologických zánětů ? To taky o něčem svědčí, minimálně o netoleranci partnera, který by se měl vlastně léčit taky ...
   LS

   Smazat
  5. Hezký den, určitě ti doporučuju zkusit menstruační kalíšek, viz příspěvky v této diskusi. Hodně holek se pak zánětů zbavilo, protože je mohou způsobovat chemie ve vložkách a tamponech (různé parfemace, zbytkový chlor z bělení, plasty apod.). Pokud se ti z nějakého důvodu do kalíšku nehce, můžeš pro začátek zkusit vložky Natracare z biobavlny, které neobsahují výše uvedené látky. Taky se vyhni mytí mýdlem, sprcháči a intimními gely. Ve většině případů ani oni neobsahují nic dobrýho a klasické mýdla a sprcháče zase vysušují. Prostě dole se mýt jen vodou, úplně to stačí. Proti zánětům je dobrý kokosový olej, ideálně panenský v bio kvalitě. Pokud nepoužíváš kondom, tak ideálně zastane i funkci lubrikačního gelu. ;-) A jak píše LS, klidně si to můžete s chlapem pořád dokola předávat. Bylo by dobrý, kdyby to řešil i on.

   Smazat
  6. Ne, opravdu jsem je nekupovala na bolest zubů ani jiné, jen jsem už na vrcholu zoufalství a zkouším, co se dá. Vůbec jsem tím příspěvkem neobhajovala funkčnost :) Jinak na doktory jsem se samozřejmě obrátila několikrát, dokola ten stejný výsledek = žádná změna, rozhodně léčbu nezanedbávám, jen jsem ji zkusila podpořit i jinak. A prosím o partnerovi špatně nemluvte, dělá první poslední - k doktorům chodí taky, shání mi léky, ještě mě stíhá uklidňovat a je velkou podporou v tomto zatím nekonečném boji. Sexuální život je "zničený", jelikož přes úpornou bolest téměř žádný ani vést nelze. Mimochodem krom internetových lékáren se to prý prodává i v kamenných a já osobně ke slovu lékárna vyšší důvěru mám i když třeba bezdůvodně ;) Děkuji slečně Terezce za milou reakci a rady. Kalíšek používám již dlouho, můj problém začal užíváním antibiotik a od té doby špatné, jediné, co jsem ještě nezkusila, je ten olej, prozkoumám a vyzkouším, dík! Celý příspěvek nebyl obhajobou výrobku ani jeho funkčnosti, jen jsem se snažila ostatním, co si říkají "která koza si toto může koupit" přiblížit, že i normální člověk, co na této stránce taky většinou jen užasle kroutí hlavou, se může ocitnout v situaci, kdy mu za to stojí těch 60 korun "vyhodit oknem". Krásný den všem, sbohem.

   Smazat
  7. A zkusila jste místo kupování nesmyslných vložek proti gynekologickým zánětům vynechat ve stravě bílou mouku a cukr a zajímat se o něco, čemu se říká kandidóza a překyselení organizmu ??

   Smazat
  8. a zkusila jste vysadit hormonalni antikoncepci?

   Smazat
  9. Tak jsem ráda, že snad tím kokosákem jsem alespoň trochu pomohla.. Ale napadá mě, jak je psáno výše, ta kandidóza. To je dost pravděpodobný, i na základě těch antibiotik, jak píšeš. Omezit hlavně ty věci, jak je psáno výše (cukr, mouka) - prostě nechta ty potvory vyhladovět a promazávat kokosákem. A případné vysazení antikoncepce by taky mohlo pomoc. Držím palce, věřím, že to může být docela dobrý peklo.. :-(

   Smazat
  10. Na úporné záněty doporučuju ještě:
   - jíst hodně jogurtů a jiných kysaných mléčných výrobků
   - vzdát se krajkového prádélka, zrušit tanga (!) a přesedlat na bavlněné kalhotky
   - nosit sukně a volnější kalhoty, džíny odnést do sekáče
   Vše osobně vyzkoušeno. Držím palce, aby se to zlepšilo.

   Smazat
  11. Souhlasím s ostatními - vynechat bílý cukr a veškeré výrobky, které ho obsahují (číst pořádně obaly!), vybechat bílou mouku a všechny výrobky, kde je (číst pořádně obaly), omezit ale i hodně sladkého ovoce (teď v zimě by to nemusel být problém), já osobně bych vynechala i mléko a mléčné výrobky, kávu, alkohol a cokoliv studeného (žádný drinky s ledem na baru!)A teď v zimě i omezit syrovou zeleninu a ovoce, používat tepelně upravené. Jíst jen přirozené potraviny, žádné polotovary, používat bavlněné prádlo... Radím také zajít na akupunkturu a nechat si pomoci čínskou medicínou, ta to umí vyřešit (čínské bylinné preparáty). Není to sice hned, ale výsledky jsou zase dlouhodobé. Držím palce, KK.

   Smazat
  12. Mě osobně zase veškeré mléčné výrobky v tomto směru vždy škodily. Pomohlo mi vynechat kompletně mléčné výrobky, bílý cukr a mouku a kompletní detoxikace organismu výrobky Herbalife + celková úprava jídelníčku, kterou stále dodržuji. Jen je potřeba kupovat ty Herbalife výrobky opravdu od poradce, ne z internetu, na ty jsou slyšet akorát špatné zkušenosti (prošlé výrobky, žádné výsledky). Můžete mě kontaktovat, když byste měla dotazy.
   V cukru z ovoce bych neviděla problém - ten je přírodní, škodlivý je především rafinovaný cukr. Jen ovoce jíst nalačno, aby se mohlo kvalitně strávit, takže klidně celé dopoledne jezte ovoce, a od oběda z toho "živého" jídla už raději zeleninu. Tepelnou úpravou ovoce a zeleniny zbytečně ničíte živiny, proč myslíte, že by se měla upravovat, KK? :-(
   Je pravda, že každému sedí něco jiného a v jiném množství. Přeji Vám jen to nejlepší :-)

   Smazat
  13. chápu vaše zoufalství, měla jsem podobné problémy před několika lety, kdyjsem si rok a půl střídala záněty močových cest a kvasinkové infekce, používala jsem probiotické globule, antibiotika, všechny další přípravky, partner se také léčil, jak bylo zmíněno výše vzdala jsem nošení tang....a pořád nic, přišlo mi,že u mě je to možná i částečně psychicky, už jsem z toho byla fakt zoufalá, při každém zasvědění byla úplně hotová,že je to tady zase...nevím co nakonec pomohlo,ale už asi čtyři roky mám pokoj (občas něco zasvědí např.v létě,ale nic zásadního), doba kdy jsem se toho zbavila se u mě kryje s obdobím,kdy jsem přešla na menstruační kalíšek.
   měla bych dotaz, v čem spočívá detoxikace pomocí herbalife? znám ho pouze jako značku,která prodává velice drahé doplňky stravy a hubnoucí koktejly, když jsem si četla příbalové informace k těm vitamínům, tak mi přišlo,že je to běžný vitamín-dodává to,co v ideálním případě získáme vyváženou stravou, ale nejsem lékař, pouze mám vystudovanou chemii potravin.

   Smazat
 10. povedzme si úprimne, určite je to lepšie ako ten menštruačný kalíšok :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jenom dokazuje, že o kalíšku nevíš vůbec nic. Doplň si informace a až potom trolluj :)

   Smazat
  2. Tak to prrr! Já používám kalíšek už několik let a neznám nic lepšího. Diskrétní, skladovatelný a snadno použitelný. A to nemluvím o tom, že se investice do něj vrátila do půl roku od jeho koupě.

   Smazat
  3. Kalíšek používám a jsem maximálně spokojená ;-)

   Smazat
  4. I vy kališnice. :-)

   „Jednou jsme měli s přáteli kreativní večer a dostala jsem chuť něco si namalovat krví. Protože jsem měla měsíčky, stačilo vylít kalíšek do skleničky od vína. Kamarád se divil, čím to maluju, a když zjistil, že krví a odkud jsem ji vzala, docela ho to vzalo,“ vypráví Alžběta, která svou menstruační krví zalévá i květiny. „Když vylévám pohárek do záchodu, krev ve vodě vytváří takové zajímavé vzory, což mě fascinuje,“ usmívá se Blanka, kterou myšlenka uměleckého využití menstruační krve zajímá stejně jako Alžbětu. Dívky se rozpovídají o tom, jak kalíšek proměnil jejich vztah ke krvi i k vlastnímu tělu. A nejen jejich. „Přítel se rád nechává potírat mou menstruační krví. Chtěli bychom ji někdy i vypít. Kamarádka byla na semináři, kde jim to doporučovali. Člověk prý nabere energii na další měsíc,“ říká Alžběta.

   „Myslím, že o praktické stránce menstruace se ve škole mluví, ale málokdy se zmiňují i její duchovní přesahy,“ poznamenává Blanka. Pro ni znamenají „měsíčky“ období zklidnění a spojení se zemí. Těsně po menstruaci je naopak nabitá energií. „Každá žena to vnímá jinak, a proto by měly své zkušenosti více sdílet,“ myslí si.

   ( http://www.munimedia.cz/prispevek/menstruacni-kalisek-je-prakticka-a-ekologicka-vec-rika-studentka-1394/ )

   Smazat
  5. No ženská, která vidí v menstruaci nějaký duchovní přesahy, by pravděpodobně čichala k vložkám nebo ždímala tampony. Tam bude problém někde jinde než v kalíšku ;-)

   Smazat
  6. Já se taky hlásím ke kališnicím, mám ho pět let a nedám na něj dopustit.Kandidózy zmizely jako mávnutím proutku a všem, kterým to připadá jako "prasárna (viz komentář níže) musím namítnout, že v místech, kde se dá vyměnit jen těžko (nákupní centrum) člověk netráví celé dny. A když ví, že bude dlouho třeba v přírodě, tak si holt vezme láhev s vodou...

   Smazat
  7. v praci - kancelari ale zena take travi nekdy i cele dny....kdyz jsem byla na materske, kalisek jsem pouzivala, kdyz jsem zjistila, jak je obtizne ho hygienicky vymenit v praci, po par mesicich letel do kose....proto ta prasarna...preju hezky vecer..

   Smazat
  8. Já trávím celé dny střídavě v práci a ve škole a světe div se, s kalíškem problém nemám. Kde je to možné, jdu na záchod pro vozíčkáře, kde je umyvadlo pěkně ve stejné kabince se záchodem - a kde to možné není, vypláchnu kalíšek vodou z flašky nebo jenom vytřu toaleťákem. Všechno jde, když se chce, dámy :)

   Smazat
 11. tak, tak, menstruacny kalisok je ina "prasarna" , to vlozky su proti nemu paráda :D ....a to hovorim ako clovek, ktory ten kalisok vyskusal.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak to nejte asi moc šikovná, když to byla taková prasárna :-P

   Smazat
  2. Používám ho už 2 roky, ale že by to byla "prasárna" jsem si zatím nevšimla...

   Smazat
  3. Přesně tak, kalíšek používám víc jak 4 roky a používání je mnohem čistější než vložky. Jen je to prostě něco jiného a to hodně lidí neskousne.

   Smazat
  4. Já ho používám zatím jen půl roku, ale vůbec nechápu, jak jsem bez nej mohla existovat! A to jsem se k němu dostala náhodou. Nejdřív mi to přišlo jako hrozná blbost, ale pak jsem to vyzkoušela a od té doby se menstruaci snad i těším. :-D

   Smazat
  5. Tyhle "chytré" kalíškoidní komenty asi píšou chlapi...

   Smazat
  6. Když vlezeš na můj blog, můžeš si o kalíšku přečíst moje osobní zkušenosti. Hlavně si přečti odstavec nad posledním obrázkem, je tutově i o tobě.
   (Carpe diem - nejčtenější články - Jahodové dny s kalíškem)

   Smazat
  7. Hele Anonyme 11:24 píšu jen vlastní zkušenost. To, že ty ji máš jinou neznamená, že já musím být chlap. Příště se zkus podepsat. Miluju tyto " anonymní " internetový chytráky, kteří dokážou akorát napadat a nadávat.

   Smazat
  8. Jojo, kalíšek jedu asi dva tři roky a maximální spokojenost! :-) Tereza

   Smazat
  9. tak zase ja - anonymni 8:00..

   tou prasarnou jsem mela na mysli to, ze mi prijde maximalne nehygienicke kalisek vyprazdnovat a zavadet nekde mimo domova - napr. v praci, na navsteve..atd...

   ad hwjezdarka - vlastni krev mi nevadi, menzes mam uz pres 20 let,takze jsem uz zvyklá.. sexualni problem taky nemam :D, a mas hezky blog ...

   neni proste vzdyky mozny mit sebou lahev vody/vlhceny ubrousek a na toalete napr. v nakupnim stredisku kalisek vyplachnout a zavest, pote umyt ruce od krve atd....takze kalisek...za mne NE ! howgh

   Smazat
  10. No kalíšek vám nenutím, není pro každého, ale jak může někdo používat vložky, to teda zase nechápu já. (Samozřejmě pokud to není ze zdravotních důvodů.) U vložky vám nevadí, že nemáte vždy po ruce vlhčený ubrousek a máte umatlaný rozkrok? Fuj. A pokud budete argumentovat tím, že stačí se otřít toaletním papírem...inu pak se zkuste zamyslet, co všechno dalšího by se dalo s tím papírem alespoň nouzově utřít. Třeba kalíšek a ruce, že...

   Smazat
  11. pouzivam tampony...vlozky neresim...hezky den ..

   Smazat
  12. Na vyprazdňování kalíšku mimo domov nemám odvahu. Ale i při nejsilnější menstruaci mi výměna vyjde na doma. Bez sprchy bych do toho nešla. ;-)

   Smazat
  13. Ale pozor, ako pise Hviezdarka na svojom uzasnom blogisku, tie ktore sa nechceme dat nahovorit na kalisok a este o tom aj diskutovat, mame sexualne problemy, bojime sa vlastneho tela a svojho cyklu. Totalna fanaticka. Uz len nazov postu hovori za vsetko. Jahodove dny s kalisskem!

   Smazat
 12. Ahojda. Ráda bych Tě pozvala na můj web, který je zaměřen především na poruchy příjmu potravy, ale pozor- ne thinspo, ba právě naopak.Najde tam recepty, které nikde jinde nenajdeš..převážně clean eating, tipy, články postřehy...a v brzké době se rozjede projekt na pomoc lidem s PPP, jen čekáme s kamarádkou, kdy ho schválí krasna.cz. Na blog určitě mrkni, každopádně si tam najdeš to "svoje". A pokud by se ti u mě opravdu moc líbilo, můžeš se přidat mezi mé Followers aneb pravidelné čtenáře (v levém sloupci mého blogu). Přeju krásný zbytek dne. Andie
  www.andie-chambers.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běžte si dělat reklamu někam jinam

   Smazat
  2. Ty jsi spamovala i na blogu czech blondýna XD.

   Smazat
  3. Pal do piči, tady nejseš na blogísku pro puberťačky

   Smazat
 13. Jak psal někdo nahoře, při zdravotních problémech je člověk ochotný zkusit vše, takže i kdyby to fungovalo jen jako placebo, proč ne. Není to zas taková částka, která by někoho zruinovala. Samozřejmě ta tvrzení co všechno to léčí jsou nesmysl, to snad nikdo nemůže brát vážně.
  Horší jsou různé vědmy, kartářky a léčitelé (pozor, neříkám že všichni, ale většina), kteří využívají neštěstí nebo zdravotního stavu jiných lidí k vlastnímu obohacení.

  OdpovědětSmazat
 14. To doporučím tomu svýmu novýmu nabíječi, má problémy se žaludkem..by mohl pár vložek sežrat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co má dělat nabíječ, který má problémy se žaludem?

   Smazat
  2. Totéž co předchozí, čili pár vložek sežrat. Dále pak žalud další vložkou obložit. Krom žaludů účinkuje i na kaštany, na jablka v kolenou, ohryzky v krku, na šváby na mozku.
   POZOR! Jeden z mála případů, kdy se aplikace vložek neosvědčila, je ten, kdy jistý hamoun vložil vložku do portmonky mezi bankovky a doufal v rozmnožení hotovosti. Jenže neviditelné vložkosenzory vyhodnotily peníze jako škodlivinu a po opětovném otevření portmonky všechny prachy byly v prachu. Vložka zůstala. Nešťastný experimentátor ani nemůže vydat svědectví o průběhu pokusu, anžto se velmi stydí. Sice se začal neprodleně poplácávat vložkou, avšak zdá se, že odstraňování studu je dalším úskalím, se kterým se zázračná vložka nedokáže uspokojivě vypořádat.
   (Zdroj: Rádio Jerevan)
   :-D
   Hagil

   Smazat
  3. Teda, Hagil, vedeš :-)))

   Smazat
 15. Tak o úplnou novinku se nejedná, já jsem se s nimi setkala asi před dvěma roky, kdy jsem je dostala darem od "tchýně". Tak si říkám, vyzkouším.. No stály za prd, takže jde opravdu jen o vyhazování peněz..

  OdpovědětSmazat
 16. Mně jen není jasný, jestli se to má dát pod kosmodisk a nebo až přes něj.

  OdpovědětSmazat
 17. No, zoufalý člověk asi koupí i tohle. je to takový chladný kalkul na nemocné lidi. člověk je někdy ochoten i věřit že projetí virgulního drátku kolem těla mu vyléčí lupénku. A taky pomáhá snížená inteligence.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to pěkně sprosté, lidi se rakoviny bojí víc než čeho jného, a operací rakoviny skoro tak ("jak se to otevře, tak se to rozjede.") Má známá, která opravdu není nijak mimořádně pitomá, se s diagnózou tajila několik měsíců, na operaci nešla, a léčila to všelijakým lupením u alternativních léčitelů. Naštěstí ji pak rodina přemluvila, nechala se operovat a je v pořádku, ale kdyby to měla horší, mohlo být prodlení osudové. Takovým nešťastným vystrašeným lidem tihle šarlatáni nabízejí bezbolestné zázračné řešení - a kdoví, kilok životů to stálo!

   Smazat
  2. Jo o zvyšování inteligence v tom seznamu nic nepíšou, teď na to koukám ! Šunt je to ! A já se tak těšila, že když si do vložek zabalím hlavu, tak mi to pomůže...

   Smazat
 18. Stačí to podat náležitě vědecky tak, aby většina národa vůbec nerozuměla tomu, co tím chce básník říct, ale aby to vypadalo jako absolutně převratná novinka, co mrtvého probudí k životu. Vždycky se pak najdou ti, co takto koupí i sebevětší bezcenný nesmysl.

  OdpovědětSmazat
 19. Běžně do diskuzí nepřispívám, i když jsem pravidelná čtenářka těch stránek, ale musím vložky obhájit alespoň v jedné věci. Pomohly mi s gyn. problémem, který mě trápí už několik let a žádný gynekolog mi s tím nedokázal pomoci a každý tvrdil, že je to normální, že to trápí spoustu ženských. Používám intimky už skoro rok a v této věci na ně opravdu nedám dopustit. Jestli pomůžou opravdu i v jiných zdravotních problémech, tak s tím si také už tak jistá nejsem :-D

  OdpovědětSmazat
 20. Mně pomohly právě vložky Natracare z biobavlny (kolem 100Kč, celkem drahé), čistě kvůli tomu, že to prostě není takový ten klasický neprodyšný plast se spoustou chemie. Takže pokud jsou ty speciální vložky odproštěné od kdejaké zbytečné chemie, tak to může mít stejný účinek a nějaké kationty jsou tam jsou jen na reklamu. A bez té zbytečné chemie je tělu lépe a pak možná lépe snaší i kdejakou jinou nemoc (byť souvislost se zubem teda nedám žádným fantazírováním). Doporučuji nejdříve vyzkoušet pár značek vložek, které jsou především z bavlny a ne plastů, nemusí to být nutně ty výrazně ekologické.

  OdpovědětSmazat
 21. A na ty žaludeční vředy je nutno ty vložky konzumovat, nebo je stačí pouze přiložit na břicho ??

  OdpovědětSmazat
 22. taková píčovina

  OdpovědětSmazat
 23. Pááááááááááááni, tá vložka odrovná aj Chucka Norrisa

  OdpovědětSmazat
 24. TYYYY VOLÉÉÉÉ, TAK TO JE NÁŘEZ. Tohle přece nemůže nikdo myslet vážně...

  OdpovědětSmazat
 25. Dovolim si do toho vnest trochu techniky.
  Proc anion, to uz tady nekdo zminil - mucholapka na bakterie - nesmysl.
  Cip tam neni. Kdyby tam byl, vyjde to draz a .... proc proboha? Mozna pro tu srandu, abych v bezpecnostnim turniketu pipala a musela odlozit vlozku ke klicum a penezence.
  IR - tady se dostavame k necemu smysluplnemu, pokud si ovsem dokazeme predstavit, ze vlozka sviti. IR lampy se ve zdravotnictvi skutecne pouzivaji. Jenze to by vlozka potrebovala zdroj. Ma kazda malou knoflikovou batekru? Nebo z ni vede kabel jako snura od tamponu?

  Pokud je nekdo tak zoufaly, ze tenhle nesmysl zkusi, je urcite i dost zoufaly na to, aby si koupil za dve stovky infralampu a svitil si s ni na pi*u. A verte mi, ze v druhem pripade udela lip.

  Co si myslim, ze ve vlozce je? Tenky hlinikovy pasek, ktery nekdo mozna v lepsim pripade ojel magnetem. Opravdu me laka si ji koupit a vypreparovat:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dovolím si ještě jednu hypotézu – klíčem může být slovíčko "far", tedy daleké infračervené záření (tj. záření o vlnové délce 10µm až 1mm). Toto záření je vydáváno objekty o teplotě do 60°C, tedy teplotách blízkých lidskému tělu. Není to prostě jen tak, že tato vložka tepelně izoluje a tak "vrací" do těla záření emitované samotným organismem? Anebo, v nejzazším případě, třeba obsahuje chemikálii, která se po navlhnutí mírně zahřeje?

   Smazat
 26. U těch "řezných ran" mě napadá jen jediné - "I vztáhl ruku a rána se zacelila..."

  OdpovědětSmazat
 27. Upřímně si myslím, že tady ty vložky, jsou doslovný hovadismus a tahání peněz z kapes těch, kteří takovým kravinám věří.

  OdpovědětSmazat
 28. Jednoduchá úvaha z praxe - pokud je v zubu intenzivní kaz, který způsobuje bolest, jedná se o zánětlivou činnost. Zánět prostě musí rozchodit opět jedině aktivní léčba. Ne modlení se za sílu mentruační vložky. Kvalitní zubař vyléčí zuby, očař oči a jiný specialista něco jiného. Ne vložky.

  OdpovědětSmazat
 29. tyhle vložky jsem si koupila a jsou to ty nejlepší, které jsem kdy měla

  OdpovědětSmazat
 30. Pokud jsou z Koreje nebo jiného vyspělého místa,myslím že účinkům můžeme věřit.Kéž by vše naše bylo funkční tak jako jejich věci.Je jasný že vložka patří někam a ne na řezný rány,ale s příměsí může hojit drobné ranky po tolik oblébením vyholování,zarudlost,v létě jsou taky skvělý a určitě něco dělají na povrcxhu...ale proti myomům asi ne.myslím že něco na tom pravdy bude..

  OdpovědětSmazat
 31. Mám problém, som obrezaný obyčajný chlap, a dostal som na penis niečo, čo mi spôsobovalo odlupovanie pokožky, vyzeralo to ako keď sa šúpe had..... toto zvliekanie hada sa opakovalo 8-10 dní, nečúra sa príjemne a je to dosť citlivé, aniónky mi doporučila tak ako kožná lekárka, tak urologický lekár nezávisle na sebe.... no a čo teraz.... nech sa nato pozeráte z ktorejkoľvek strany aj mne to bolo divné.... ale nakoniec mi pomohli .....

  OdpovědětSmazat
 32. Tak za prvé: tyto vložky oficiálně uznaly i lékárny, takže jsou k zakoupení i v lékárnách. Za druhé: stačí si otestovat např. intimku u tzv. vlka. Ostatně, proč by to jinak v mém eshopu kupovali kamioňáci? :) Platí to i u smradlavých nohou, kde zápach vzniká plísněmi. Tam stačí intimku dát na chodidlo, nasadit ponožku a je to. Umí tohle jiná intimka? A dlší důkaz je , když dítě má pálení na přirození, protože se samo ještě pořádně neumí otírat. Tam stačí na den dát intimku s anionoým čipem a je po problému. Co se týká denních a nočních, i dkyby neuměly nic jiného, tak takhle perfektní savost nedokáže zatím žádná vložka - ostatně to mi mohou potvrdit tisíce klientek, které je kupují již 6tým rokem opakovaně. A navíc nejsou vidět pod oblečením, protože jsou tenké. Určitě nejde o to, že by vyléčily vše, co se o nich tvrdí, ale např. v kombinaci s aloe sprejem zlikvidují kvasinky cca do 3 dní a nemusíte si tam cpát nějaký léčivý hnusný kuličky, při kterých z vás teče hnusná fosforová hmota. Sám o sobě tohle spray nedokáže, v kombinaci ano.
  Takže nesouhlasím s tím, že jsou všemohoucí, nicméně tohle se Číně fakt povedlo. jenom se musí vybrat správný dodavatel, který to bere v té opravdové továrně. Měli jsme možnost testovat více dodavatelů, ale jen Lady anion to vyhrály, protože ty to vyrábějí na základě Japonců, co to vymysleli. Ostatní byly jen čínské napodobeniny. A protože jsme viděli soukromé záběry z výroby a také známe tým, co tam fyzicky je a dohlíží na výrobu, tak víme, co nabízíme. Jinak by to zákaznice opakovaně přeci nekupovaly :) Navíc nyní dostáváme prosebné e-maily, proč nejsou intimky...no prostě nejsou, protože se kontejner zdržel a do Vánoc prostě nedorazí. takže až v lednu....

  OdpovědětSmazat
 33. Klidně se smějte pisálci, kdybyste měli stejné gynekologické problémy jako velké množství žen (včetně mě) a doktoři by vám říkali, že jste hold choulostivá a zřejmě na tyto problémy budete trpět celý život, třeba byste si tento produkt také zakoupili. Kéž byste si na tyto vložky vzpomněly (myslím především ženy), až vás bude trápit candida a pak si sypte popel na hlavu. Těm odvážnějším navrhuji, aby si zpětně vyhledaly (možná i vyhledali) tuto stránku a podělily se o své pozitivní zkušenosti. Přeji hezký den a všem negativním pisálkům, ať jsou stále tak zdraví, protože člověk, který měl někdy vážnější zdravotní problém by nikdy neshazoval snahu jiného o uzdravení! (Tímto netvrdím, že anionky zabrání rakovině apod., osobně však mohu potvrdit skvělé účinky proti kvasinkovým infekcím..)

  OdpovědětSmazat
 34. Nevím, jestli to tu někdo zmiňoval, ale princip těchto vložek spočívá v nerostu turmalín, který je v tom proužku (čipu) implementován. Doporučuji ať si každý zjistí jak se turmalín využívá v lékařství (v Indii je to po tisíciletí užívaná věc). Aniony ať už z našeho prostředí nebo navíc získané z přítomnosti turmalínu jsou nezbytné pro funkci nervové soustavy (nervový vzruch=elektrický výboj), jedná se o tzv. bioelektřinu. Kromě toho pokud v určitém množství obklopí bakterii, vir, znemožní mu reprodukci a tím ho vyřadí z organizmu.
  Tomáš

  OdpovědětSmazat