Psí hovínka a přejetá zvířátka

Tento pořad vám přináší psí hovínko.

Myslela jsem, že mám sluchové halucinace, když tahle hláška včera večer vyskočila z televize (myslím, že z jednoho z primáckých kanálů) a praštila mě to do hlavy.  Jenže po pár reklamách se objevila znovu. Nebyla to halucinace. Byla to příšerná realita.

Večerní film opravdu sponzorovalo psí hovínko. Tedy s velkým Pé. Jde totiž o veselou a poučnou hru pro děti.Tahle hra bude zcela jistě rozvíjet estetické cítění u dětí. A taky vkus. A zájem o přírodu, zejména o trávicí trakt psů. Ten zbastlený jezevčík totiž vydává i zvuky, když se dobrota, kterou ho hráči nakrmí, mění v hovínko.

Brzy budou Vánoce, a tak doporučuju při pořizování dárků pro děti přikoupit k psímu hovínku ještě nějakou další roztomilost, třeba přejetého králíka.

www.ptakoviny.org

A aby té krásy nebylo málo, přikupte i veselý koberec do dětských pokojíčků.

www.facebook.com

Jsem zvědavá, kolik podobných fekálně-morbidních veselostí v oblasti hraček se ještě do Vánoc vyrojí. Za sebe ale říkám: Zlatý Člověče, nezlob se!

62 komentářů:

 1. Ale no tak, přejetá zvířata už tu byla, ne? Nebo to byly bakterie a choroby?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oproti tomuhle jsou ty plyšový choroby prostě roztomilý.

   Smazat
  2. Přejetá zvířátka už existují asi 10 let a nejsou míněna jako hračka pro děti, ale jako recese či plyšák pro goth a osoby s podobnými zájmy. Autorka opět objevila Ameriku.

   Smazat
  3. Ano, už tu byla řeč o přejetých zajících i plyšových mikrobech. Však PB nikde v článku nepíše, že je to novinka na trhu. A proč by nemohla zopakovat, co se jí nelíbí, co by rozhodně nechtěla od někoho dostat ?
   Ludmila

   Smazat
  4. A proč by nikdo nemohl konstatovat, že tím "opět objevila Ameriku"?

   Smazat
 2. Jo, na Hovínko jsem čuměla jak péro z gauče a ještě asi deset minut po skončení té reklamy jsem nechápavě kroutila hlavou :-D

  OdpovědětSmazat
 3. Přejetý králík :D:D Proboha...

  OdpovědětSmazat
 4. :D co ty lidi nevymyslí...
  Jsem ráda za moje dětství a normální hračky :D

  OdpovědětSmazat
 5. Přejetý zvířata existujou už dlouho :) Ale to hovínko, to je teda hrozná kravina :D

  OdpovědětSmazat
 6. len preto že je to plyšák, tak to nemusí byť hneď hračka pre deti ;)

  OdpovědětSmazat
 7. Já CHCI ten koberec :-D :-D

  OdpovědětSmazat
 8. Přejetá zvířata nejsou myšlena pro děti .) Sice trochu morbidní zábava, ale pro dospělé.

  OdpovědětSmazat
 9. http://www.jenpromuze.cz/start/13487-5-nejuchylnejsich-nemeckych-hracek-pro-deti

  hned první reklama, hra je mi nějaká povědomá:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nojono, z Německa k nám nikdy nic dobrýho nepřišlo :-))))

   Smazat
 10. Na tu hru s hovínkem jsem taky koukala jak péro z gauče a nechápu...

  OdpovědětSmazat
 11. Co ty lidi nevymyslí...
  Někdo mi to dát, tak ho s tím hned vyhodím oknem.

  OdpovědětSmazat
 12. Ten přejetý králík vlastně vůbec není hračka. To vzniklo jako dárek pro nezodpovědné řidiče původně.
  Ale teda to psí hovínko....WTF? Asi to vzniklo jako pokus učit lidi už od mala po psech uklízet abysme neměli zes..né chodníky. Doufejme teda... na tu reklamu jsem se radši ani nedívala. Navíc na mě taky z té televize taky časem bafne, tak proč to urychlovat. :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezodpovědný je řidič, který přejede zajíce? No pardon, ale ten zajíc nezodpovědně přecházel...

   Smazat
 13. Taky jsme s mamkou při reklamě na Hovínko čuměly a nechápaly...???Tohle najít pod stromkem tak nevím nevím,asi bych odmítla.Mám ráda recesi apd.ale tuto hru fakt nemusím.

  OdpovědětSmazat
 14. "Psí hovínko najdeš v obchodech." :D To je podobně skvělý slogan jako "Šňup a jsi v pohodě."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V každém dobrém hračkářství ......

   Smazat
  2. Vždyť mají pravdu! V našich obchodech skutečně hovno najdeš!

   Smazat
 15. Prejete hracky jsou uz ohrana zalezitost, nejsou urcene detem a stejne se na nich bude porad nekdo prizivovat, jak dnesnim detem skodime...

  Ovsem psi hovinko, to je fakt sila. To jsem v reklame jeste nepostrehla a je to fakt nechutne. neprijde mi to uz ani vtipne a to si myslim, ze toleruji mnoho ptakovin.

  ANEZKA

  OdpovědětSmazat
 16. Hneď z rána šok. Určie by som "nezhromaždila rodinu" aby sme sa "zabávali" pri psích hovienkach. Veľmi by ma aj tak zaujimali pravidlá hry....
  Wiwi

  OdpovědětSmazat
 17. Smysl některých hraček jsem nepobrala - třeba zrovna to Psí hovínko, hnusáci lepáci, smraďoši, nějaká laboratoř, kde si můžeš vyrobit krevní sraženinu nebo sliz...
  To fakt děcka naučíme estetickému cítění...
  Mimo téma - hnusila se mi i reklama:" a dělá pevná hovínka" a holčička se smetáčkem a lopatičkou uklízela lejno po psovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže podle vás je esteticky v pořádku, když dítě po svém psu hovínka neuklidí ?

   Smazat
  2. Záběry na hovínko(fuj,hrozný slovo) bych uplně vypustila. To teda fakt nemusím!

   Smazat
 18. Poslední dobou, co tak sleduju reklamy, tak je to jedna blbina vedle druhé... radši ani nechci vědět, co za hrůzu vymyslí příště...

  OdpovědětSmazat
 19. Přejetá zvířátka se mi také příčí, ale co se týče sbírání psích hovínek, tak se mi nápad celkem líbí. Projdete li se po Žižkově, nebo Karlíně, zjistíte, že lidé neumí a nechtějí uklízet psí "hovínka". Je dobré to děti učit zábavnou formou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ok, vemte děti na procházku do Karlína, s lopatkou a kyblíkem... Vyjde vás to levněji a ještě uděláte dobrý skutek :)

   Smazat
 20. Ale reklama fakt dobře funguje.... jak to syn poprvé viděl tak hned já to chcíííí. No, myslím, že bez tohodle se určitě obejde. Ale jako dárek pro jednoho našeho milého souseda, který po svém psu snad nikdy neuklidil a kadí nám přímo pod okna by to byl možná dobrý dárek :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě, největší průser je ten, že jakmile reklamu viděly moje dvě holky, tak tu hru začaly okamžitě chtít. Mezi dětma ve škole je to hit.

   Smazat
  2. Nemáme náhodou stejného souseda? :D Jeho venčení stylem-otevřít psům dveře,nechat je hodinu běhat,otravovat všechny co projdou kolem a dělat PSÍ HOVÍNKA:D po ulici je pro mě už nesnesitalné.

   Smazat
  3. Všichni máme podobné sousedy, už si jako nepejskař připadám menšinově ....

   Smazat
  4. Ale zkuste proti pejskařům a jejich bezohlednosti říct půl slova! Hned se na vás sesypou, že jste hajzl, co nenávidí NĚMÉ TVÁŘE.

   Smazat
  5. haha, nehažte "pejskaře" do jednoho pytle, laskavě.

   Smazat
 21. Klikům z metalového fóra se před časem přejetá zvířátka líbila, psali o tom na chatu a také panenky nacistických hodnostářů a jiné voloviny. Je to sice pracholapač, ale mnohého chlapa by to i potěšilo a pobavilo víc ,než nějaký zamilovaný plyšový medvěd a jiné bezduché dary od slečen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve vietnamské tržnici jsem viděla "panenku" Kim Ir Sena a takovou veselou hru kde se na dráze na sáňkách honil Usáma a Bush :)tak až holky nebudete vědět co chlapíkům k Jééžíšku...

   Smazat
 22. No co, mně to nepřijde o nic moc ujetější než všechny ty hry a hračky s úchylnými písničkami v reklamě... :))

  OdpovědětSmazat
 23. http://static.feber.se/article_images/26/43/81/264381_980.jpg :D

  OdpovědětSmazat
 24. Mě zas dostává reklama na hru pictomania - chlap nakreslil rozcáplou trojku a do toho ryčí ženská s poněkud dementním přízvukem "To jsou prsa né!!!???" - - hahahaha bžunda k popukání, tak možná když partě ožralců připadá po tahu v pět ráda slovo prso úplně k popukání, v tom případě doporučuji ušetřit a zahrát si flašku.


  Nicméně "Smíšek" vede.

  OdpovědětSmazat
 25. Ještě mě děsí reklama na nějakou banku, kde dva rodiče a dvě děti jedou autem, otec zapoměl zaplatit obědy, matka mu to významně nalepí napsané na lístku na palubní desku s výtězoslavným výrazem "já věděla, že seš takovej v*ůl, že na to zase zapomeneš", chlap se s podřízeným výrazem omluví, pak se přizná, že zapoměl doma peníze a jeho dítě s výrazem naprosto nesnesitelného fracka suverénně oznámí, že to "snad má v mobilu, né", na to holčička, co hraje v Ulici, matce suše připomene, že tam má i bankomaty (opět tónem "matko, ty jsi absolutně neschopná"). Tohle předvést moje děti, tak chodí od té chvíle, do okamžiku, než si koupí svoje první auto pěšky. Jestli to měla být reklama na nefunkční rodinu, kde vládnou rozmazlení hajzlíci, tak se to povedlo, pokud měla být na banku, tak bohužel - netuším, která banka to byla, z toho šoku si její název nepamatuju.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. omlouvám se za hrubky - jasně "vítězoslavný", "zapomněl" a pod..

   Smazat
  2. Souhlas. Na to jsme zírali taky.

   Smazat
  3. Děti v reklamách jsou vůbec trapný ... hlavně když šišlaj

   Smazat
  4. Co teprv dospělé ženy, které activíí hýčkají svoje brííííšššško. (totální demence zaručena)

   Pak ještě štěstím zajíkající se paní, co je úplně vydřená z toho, jak je Rama výživná (no však je to taky tuk, že) a plná prospěšných látek (tuků), div nezamačkává dojetím slzy.

   And many many more...

   Smazat
 26. Jenže za existenci takových reklam můžeme i my, je to i naše vina - když proti nim neprotestujeme. Je to i naše špína.
  Já už televizi nevlastním sedm let, abych se neušpinil, ale stejně se teď cítím ponížený.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já teda TV vlastním a špinavá si nepřipadám.
   Reklamy a podobné "svinstvo" si prostě dokážu odepřít. Že bych byla tak silná osobnost? :)

   Smazat
  2. Já proti nim protestuju tak, že nekuoupím to zboží (pokud je možnost koupit v té kategorii něco jiného). Nikdy jsem nekoupila prášek na prádlo "Vy zíráte - my zíráme",nebo sušenky mlékem milované, protože mi ten rozmazaný fracek, který je strááášně složitě omlékovával, spolehlivě zvedl tlak.

   Smazat
  3. Omyl, je to pouze a jedině vaše vina.

   Smazat
 27. Přejetý králík je náhodou perfektní ;) Nutno podotknout, že to není hračka pro děti, ale pro lidi, kteří mají více morbidní a černý humor než ostatní lidé ;)

  OdpovědětSmazat
 28. Prý je ta hra hit letošních Vánoc. Hlavně dětmi ve školkách je velice žádaná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a to si nemůžou rekvizity pořídit svépomocí?!

   Smazat
 29. toho, kdo hru "psí hovínko" vymyslel, bych poslala na doživotní šichtu sbírání psích exkrementů do parku... Vždyť přece, plná lopatka vyhrává, ne?
  co se přejetých zvířátek týče, znám pár "lůžovouškých lidišek", kterým bych toto pořídila a jen napjatě sledovala, jak můj dárek rozbalují... :D

  OdpovědětSmazat
 30. No to je zase masakr, jako by v hračkárnách nebylo dost sraček (pardon - hraček) i bez psích hovínek.

  OdpovědětSmazat
 31. A to mě zase přijde sympatičtější prejetej králík a hovinko než treba barbina. Děti holt zajímají i takovéto věci a na rozdíl od utlocitnych dospělých to tak neberou.

  OdpovědětSmazat
 32. Nuda... nemáte tam něco dál?

  OdpovědětSmazat
 33. Původně jsem tě chtěla vyvést z omylu s přejetými zvířátky, ale když jsem viděla zdroj, došlo mi, že za to můžou ostatní, ne ty. Přejetá zvířátka byla součástí výstavy Decadence NOW! (http://www.galerierudolfinum.cz/cs/exhibition/decadence-now-za-hranici-krajnosti), která proběhla asi před dvěma lety v Rudolfinu. A pokud víte co je dekadence, pak by to odpovídalo. Ale vidim to poprvé nabízet v eshopu, to mi příjde jako vrchol...

  OdpovědětSmazat