Svaly všech filmových hvězd v tabletách

Myslela jsem, že jen ženy s pár kily navíc, s malými prsy nebo vráskami jsou skvělá cílová skupina pro prodejce slibů, které se nikdy nevyplní. Z omylu mě vyvedl Pavel, který mi poslal odkaz na zázračný přípravek pro muže.

I na pány mají tihle prapodivní prodejci políčeno. Tedy hlavně na pány, kteří by chtěli zhubnout a za pár týdnů získat takové svaly, na kterých jiní dřou roky.


http://karelmuscleprogram.com/

Jde o zázračné tablety Xtreme Power. Ty mají skutečně neuvěřitelné účinky. Kromě toho, že po nich extrémně rychle rostou svaly, ještě taky podporují imunitní systém,  zvyšují obranyschopnost organismu, podporují metabolismus, zvyšují výkon srdce a cév, zvyšují spalování kalorií, "zápasí s poruchami svalů, zvyšují energii,  zápasí s vysílením, zvyšují atletickou kondici, sílu a celkový výsledek..." a tak dále. Vždyť to říkám, zázrak! Ještě by mohly umět vařit kafe a je to na nobelovku za vědu. 

Nobelovku za literaturu by zas zasloužil autor, který vymyslel propagační text. Ten je totiž stejně neuvěřitelný, jako účinky tablet. 

Jakýsi  Karel Ježek z Prahy se v něm snaží čtenáře přesvědčit, že roky chodil do posilovny bez většího úspěchu, až si pak všiml chlápka, který zas až tak moc neposiloval, ale měl svaly úžasné. Karel chlápka trochu šmíroval, a tak si vyslechl jeho rozhovor s kamarádem. A konečně přišel na to, jak si vypracovat obří svaly bez námahy. Ta historka je tak přitažená za uši, že stojí za to si ji přečíst celou. Jen pro orientaci: reliéfní muž je nejspíš ten svalnatec. 

"Bavil se s kamarádem o tom, jak Hue Jackman a Brad Pitt, jinak poměrně hubení herci z romantických filmů, jsou najednou výrazně napumpováni a reliéfní kvůli natáčení nějakého nového filmu. Onen kamarád tvrdil, že tito muži trénují po celý den pod vedením personálních trenérů, a to měsíce před natáčením. Ale ten „reliéfní“ jen zavrtěl hlavu na nesouhlas a řekl:
To jseš na omylu, kamaráde, vím naprosto určitě, že příčinou takové viditelné a rychlé změny nejsou tréninky až do úplného zešílení. Je to díky doplňkům, které berou. 
A pak řekl:
Co podle tebe berou? Právě tuto věc…
Zásadně všechny filmové hvězdy užívají tyto nové bio-inženýrské doplňky, které se nazývají Xtreme POWER. Spalují tuky a vytvarují muskulaturu. Navíc tito herci netráví hodně času ve fitnessu, tak jak jsou jejich harmonogramy beztoho přecpané. Takže berou tyto doplňky, aby si napumpovali postavy před začátkem natáčení nového filmu. 
Měl jsem fakt štěstí, že jsem to slyšel a že jsem si mohl ihned zapsat v telefonu název doplňku."

Předpokládám, že Hue Jackman je Hugh Jackman. Ale nebuďme puntíčkáři, tady jde přece o "zásadně všechny filmové hvězdy!"

A aby i pochybovači uvěřili, že tenhle zázračný produkt funguje, podělil se Karel Ježek o své fotky. Na první je před tím, než začal brát tablety, na druhé po pouhých čtyřech týdnech. 

http://karelmuscleprogram.com/

Trochu potíž je v tom, že na fotkách samozřejmě není žádný Karel Ježek. Je na nich August Kinney. Druhá potíž je v tom, že nikdo na světě nedokáže změnit tak radikálně postavu za jediný měsíc. Fotky Augusta Kinneye vznikly v rozmezí tří roků.  

www.bodybuilding.com
Přípravek, který nabízí falešný Karel Ježek na základě cizích fotek, vyjde na 899 korun za měsíční dávku. A aby to celé bylo ještě podezřelejší, i všechny nadšené komentáře  na hlavní stránce tohohle webu jsou falešné. A fotky, které u nich jsou, jsou postahované z nejrůznějších webových stránek.

http://karelmuscleprogram.com/

www.google.com

http://karelmuscleprogram.com/

www.google.com

A ke všem těm podivnostem ještě jedna navíc. Na webové stránce neexistuje jediná informace o tom, kdo vlastně za tímhle kšeftem stojí.
Jediný kontakt, který na stránkách existuje, je mailová adresa. Žádný název firmy, IČO, adresa sídla firmy, kontaktní telefon, prostě nic. Prodejce tak jednoznačně porušuje zákon, protože musí uvádět údaje, které jej umožní identifikovat. 

A aby to dnes nebylo jenom čtení pro pány, našla jsem i další webovou stránku, která vypadá, jako by někdo web Karla Ježka vzal přes kopírák. Jen místo přípravku pro muže na budování svalů nabízí jiný zázrak, tablety Acai Verde na hubnutí pro ženy. 

www.martinablog.com

Martinin blog má stejnou grafickou podobu jako Karlův web, stejně zoufalou češtinu, stejně ukradené fotky, na kterých vydává lidi za někoho jiného, stejnou cenu v promo akci, které na obou webech říkají "promoce". A taky stejně tajemné obchodní podmínky a velmi nápadně podobný kontaktní mail (sales.cz@acaiverde.com, sales.cz@xtremepower.net). 

Dám ruku do ohně za to, že oba weby má na svědomí stejná firma. A ani jeden z výrobků bych si nekoupila, protože něco tak šíleně podezřelého doslova křičí na všechny strany, že jde o podvod. 

37 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Promoce běžně říkají i v reklamních agenturách

   Smazat
  2. Což je děsivé...

   Smazat
  3. to je zkratka..PROMO akCE :-D

   Smazat
  4. promoci jsem měla před měsícem, ještěže nám je škola nezapomněla objednat, ale nějak bez pilulek...fnuk, to asi budu tlustá a plná tozinů

   Smazat
 2. No, pokud by to byly jen placebo pilulky nebo co to má za skupenství, to je vcelku lepší případ. Můj sedmapadesátiletý - tehdy - kolega se asi před deseti lety rozhodl, že si navrátí mládí, svěžest, štíhlost a tak. I objednal si jakési zázračné kapsle a nevratně mu to poškodilo zdraví. Vždycky si na to vzpomenu a když vidím tohle, vstávají mi vlasy děsem.

  OdpovědětSmazat
 3. blondyno..nejprve si zjisti co je to affiliate a pak take zjistis, ze informace o sobe uvadet nemusi, protoze stranka nic neprodava..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-) božemůj. Ta stránka není affiliate - na jejích podstránkách jsou obchodní podmínky, objednávka a dokonce i ten tvůj affiliate (sic!). Napřed si zjisti, co je affiliate a pak rejpej.

   Smazat
  2. Ani na stránce, ani na té, na kterou odkazuje, není jediný identifikační údaj. A tam je jasně napsáno "objednej".

   Smazat
 4. Z pořádnou dávkou anabolik by se tomu dalo uvěřit ;)

  OdpovědětSmazat
 5. Protože mám své zkušenosti s lidmi na poli esoteriky, věřím, že tyto výrobky jdou na dračku. Lidská blbost a naivita je nekonečná :o)

  OdpovědětSmazat
 6. Eh??? Není tohle práce pro ochranu spotřebitelů??? Někdo by ty hloupé lidi ochránit měl :)

  OdpovědětSmazat
 7. Tak tohle je opravdu výsměch, nechápu, že ještě nikdo nezakročil.. :-/

  OdpovědětSmazat
 8. Zajímalo by mě co je ve výsledku v těch práškách za sračky

  OdpovědětSmazat
 9. Ty svaly jsou odporný.

  OdpovědětSmazat
 10. Není to k věci, jen se tak trochu chci zeptat: Já si totiž myslím, že Protivná blondýna je chlap. Ajťák na mateřské, bych tak střelila od boku. Pletu se?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :D a proč?
   je to chlap a k tomu ajťák, protože to umí s počítačem (potažmo internetem) ? to je trochu stereotyp, nemyslíte...

   Smazat
  2. A když zrovna neposiluje, nebo neonanuje, tak si přetírá kozačky na mužnou fialovou!:D

   Smazat
  3. (ne)chitrá alex12. listopadu 2012 13:43

   Tak jo, beru zpátky, omlouvám se všem, kteří nemají rádi stereotypy.

   Smazat
  4. 11:46 No já nevím, ale tuto uživatelskou znalost internetu už by snad měl mít dneska skoro každý? Nebo jsem mimo?

   Smazat
 11. "zbavila jsem se tozinů" neee :D :D

  OdpovědětSmazat
 12. Každopádně nic nového. Blondýna psala o podobných stránkách několikrát a net se jimi jen hemží. Jen blázen by něco podobného koupil. Bohužel jich je asi hodně...

  OdpovědětSmazat
 13. Jsem velmi zvědavá, kdy se tu ocitnou komentáře typu "nuda, o tom už se tu psalo, blondýna nemá o čem psát, je stále protivnější" atd. ... Podobných článků podle mého názoru není nikdy dost, jen houšť a větší kapky ! Kdy už konečně s těmito "podnikateli" někdo zatočí ?
  Ludmila

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná už se tu takové komentáře neocitnou ..... otázkou je, zda je to pozitivní ukazatel. Kdo nevzbuzuje žádné emoce je mrtev ( myšleno obrazně) :)

   Smazat
 14. Personální trenér? :-D to je krásný :o))

  OdpovědětSmazat
 15. to je mazec!

  http://3-mka.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 16. Opravdu nechápu jak může být někdo takto naivní aby si to objednal. Děkuji blondyno za článek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já především nechápu, jak může bejt někdo tak blbej, že chce takhle vypadat!

   Smazat
 17. Kdyby se tyhle blbosti neprodávaly, někdo si nedá tu práci, aby takovou webovku vyrobil a takovou koninu začal prodávat. Takže by se o tom mělo psát, aby to lidem otevřelo oči.

  OdpovědětSmazat
 18. Už mi to přijde pořád dokola.. to že je to scam je snad na první pohled jasné, ne? Za chvíli budou články o 'Kliknětě sem, jste 9.999.999 návštěvník stránky a vyhráváte milion dolarů'

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak už je to tady, zase se nějakému anonymovi nezamlouvá téma článku. Jen pro zajímavost - podobně zaměřený článek tu byl naposledy snad v září, to je stále dokola ??? Jak už jsem psala výše, takových článků by mělo být spíš více než méně, a pokud možno i jinde než jen na tomto blogu.
   Ludmila

   Smazat
  2. Ano, až do úplného zblbnutí ....

   Smazat
  3. Vidím, milí anonymové (nebo milý anonyme), že se neshodneme. Pokuste se mi tedy zdůvodnit, proč by se neměla publikovat kritika výše uvedených "produktů" a jejich podivného systému prodeje ? Krom toho, že tvůrce dotyčného webu docela solidně vykrádá jiné stránky, mohou mít tyhle věcičky taky negativní dopad na zdraví ! Proto by bylo potřeba zakročit i jinak, než jen publikováním na tomto blogu.
   Ludmila

   Smazat
  4. protože, kdo není total vypatlanej a nemá v palici hurikán Sandy , tak by si něco takového neobjednal

   Smazat
  5. a jinak Ludmilo, když vás to tak nasírá, jistě vám nic nebrání zakročit ... třeba alarmujte ČOIku, nebo orgán Evroprské unie, případně ombudsmana .... :)

   Smazat
  6. A to že se snažíte shodit názory ostatních , které nekorespondují s vašimi tím , že tady většina lidí píše pod "anonymem" , což je pochopitelné..... asi to spíš bude tím, že si nikdo kvůli nějaké diskuzi nebude vytvářet někde účet .... je trapné

   Smazat