Sklenice pro burany

Srdce každého sommeliéra se hrůzou zastaví. Gentlemani a distingované dámy s děsem odvrátí oči. Typický český pivní buran ale jásá. "Konečně něco pro mě, když už mě Božka donutí na rodinné oslavě pít místo lahváčů víno. Zavřu oči, ucpu si nos, a budu intenzivně myslet na to, že mám v ruce gambáče!"

www.veselevecicky.cz


Tahle podivně zkřížená mrcha je údajně "Sklenice na pivo a víno v jednom" a některé eshopy za ní chtějí víc než pět stovek. 

Člověk, který měl napsat propagační text k tomuhle nesmyslu, si musel dát víc než pár sklenic piva nebo vína, než vymyslel tohle: "Máte rádi klidné popíjení vínka, ale stejně tak rádi si dopřejete dobře vychlazené pivko? Díky naší Sklenici na pivo a víno v jednom si můžete bez výčitek dopřávat obojí téměř současně." 

Modelka, kterou nejspíš sebrali někde na Oktoberfestu, to s touhle úžasnou sklenicí naplněnou pivem už jen posouvá do absurdna. 

Tohle není originální sklenice na víno. Tohle není zajímavý designový kousek. Tohle je sklenice pro burany.  

Ve stejné kategorii ještě zůstaneme. 

"U této sklenice si na první pohled nebudete jisti, zda je to sklenice nebo lahváč." Přemýšlím, kolik promile alkoholu by mi muselo kolovat v krvi, abych si spletla tuhle sklenici s lahváčem, který někdo postavil dnem vzhůru. Asi hodně. Mimochodem, tahle krása stojí 554 korun. Za jeden kus. Ale zas z toho budete pít pivo podle popisu prý originálně.  darky-pro-muze.name


Na následujícím obrázku není hnusná sklenice na pivo ve tvaru holínky, ale "oblíbený gadget pivo whistle." Ideální údajně jako  dárek pro kamaráda, kterému jako by  říkáte: "Kopni to do sebe, kámo." Objem osm deci,  cena něco přes dvě stovky. Pít šampaňské ze střevíčku milované dámy vypadá aspoň ve filmech romanticky. Pít pivo ze skleněné gumovky vypadá tak nanejvýš  podivně.

www.darkyhry.cz

Přitvrdíme. Dokonalé spojení chlastu a nahaté ženské Takhle prodejce popisuje tuhle divnou skleničku na panáky. Je to nevkusné, je to hloupé, není na tom vůbec nic vtipného, ale zas za to chtějí jen sedmdesát korun a nehraje si to trendy dyzajn. Pro partu pubertálních kluků na první tajnou pařbu, když se urvou rodičům na víkend ze řetězu, je to dobré.


www.darkyhry.cz

Existují ale i daleko nevkusnější sklenice na cokoli. Nebojte, teď to nebude o těch strašně vtipných půllitrech s malůvkami a trapnostmi s Pivrncem. Jsou i horší kousky. 

Profláklý nesmysl že "Pivo dělá hezká těla" dotáhl výrobce následující odpornosti opravdu až na samou hranici nemožného. Tohle se nemůže líbit snad ani notorickému alkoholikovi, který do sebe denně nalije deset litrů piva.   
www.tajnedarky.cz


A když už jsem u těch pivních sloganů, nemůžu vynechat ani tenhle: Pivo mění tvé svaly na ocel. Když se tohleto vyrábí, tak to přeci musí nejspíš i někdo kupovat, ne? Tak nějak jsem ráda, že ve svém okolí nemám nikoho, kdo by něco podobného měl. 
www.harasim.info

Provolávám třikrát sláva obyčejným nevtipným nádobám na nápoje!

89 komentářů:

 1. To poslední si snad opilci v putyce vymodelovali sami z modelíny, ne? Nejméně blbá mi přijde sklenice - obrácený lahváč, až na ty jejich komentáře.

  OdpovědětVymazat
 2. Bože, blondýno, dej si panáka a nepiš hovadiny. Jsi jak nevrlá 60letá stará panna. Na světě je spousta takových podivných věcí, to fakt budeš všechno kritizovat a o všem psát?
  Nebo ti jen došly nápady?
  Myslím, že to umíš líp!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spíš jí došly prachy, že furt píše jak je kde co předražený, no jo krize

   Vymazat
  2. Tak kritizovat gadgety, to už je fakt krize:)))

   Vymazat
  3. Na rozdíl od vás si Blondie kupuje raději normální boty a ne sklenici ve tvaru gumáků. A PB napsala že je to předražený správně. Vy by jste si to koupili??!
   Jop je to slabší článek, ale pravdivý.

   Dany

   Vymazat
 3. Pro mne existuje jediná žena na světě. Setkali jsme se pouze na okamžik, když mě vedli v řetězech. Vidím ji stále před sebou, jak odstrčila stráž, nabrala vody do dlaní a řekla mně, neznámému člověku: "Pij!"...

  OdpovědětVymazat
 4. Ta sklenička co je jako obrácenej lahváč, mi přijde docela dobrá a zajímavá, až na ten popis (ale ono si taky schválně zkuste vymyslet rozumnej popisek k nějakýmu zboží, není to takovej med). Jenže, Blondýno, zcela upřímně, víc než libovolná z těch sklenic mě znechutil ten tvůj povýšenej úvod. Protože já se fakt nemíním stydět za to, že mi chutná pivo (i když ne, Gambrinus vážně nepiju), ba dokonce že se mi i jen z vůně červenýho vína zvedá žaludek (a než budu z něčeho nařčena, ne, nikdy jsem se neožrala laciným krabicákem, prostě se ve mně během let, co mi jen nechutnalo, vyvinul k vínu silnej odpor, tak nějak sám od sebe). Takže vážně, je člověk špatnej a buran proto, že mu něco nechutná? Protože z toho úvodu to fakt vypadá, že kdo nepije víno, ten je div ne odpad společnosti...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevšimla jsem si, že by Blondýna psala o běžném konzumentovi piva. Napsala "typický český pivní buran". Ale pokud se jím cítíte, pak píše o vás.

   Vymazat
  2. Ne, dosud jsem si tak skutečně nepřipadala, až teď mám pocit, že bych měla, když mi ty první dvě sklenice nepřijdou jako zase taková hrůza a děs. Holt distingovaná dáma nebudu, oči mě to skutečně odvrátit nenutí. Tak jsem teda asi holt ten buran...

   Vymazat
  3. Mně teda na tom úvodu nepřijde nic urážlivého. Myslím, že je z toho jasné, že PB mluví o určité sortě lidí (každý určitě aspoň jednoho takového známe) a ne obecně o těch, kterým chutná pivo a nechutná víno. Chtělo by to asi méně vztahovačnosti.

   Vymazat
 5. Jsem vášnivý myslivec a ke 40tinám jsem dostal nádherné sklenice ve tvaru jelení hlavy, byly určené na tvrdý alkohol čili pití panáků a při napití se parohy sklopily na bradu a pak zase zpět, prostě paráda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sice nejsem myslivec, ale taky jsem dostal k padesátinám parohy, sklopil jsem do sebe víc než pár panáků a pak zase zpět, taky prostě paráda.

   Vymazat
 6. Moje žena taky vypadá jako lahváč, ale už jsem se stím smířil....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A taky jako otočenej?:D

   Vymazat
  2. Jestli tak i chutná, tak je to ideální vztah!

   Vymazat
 7. To já jsem se krabicákem ožrala a pak se mi taky vyvinul odpor, nejen k vínu, ale i ke chlapům, protože jsem se ráno probudila se 14 hasičema co měli odložený sekyrky, takže nemohli bejt v pohotovosti, ale já jsem byla tak rozlámaná ( holky budou vědět o čem mluvím) takže v pohotovosti bejt museli - nejmíň těch pět co si matně pamatuju

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Wow, skoro závidím...

   Vymazat
  2. No některý z nich nebyli tak hezký jako ve filmech, navíc mám radši právníky ...

   Vymazat
  3. Tak právníky teda nebrat! Jinak asi zajímavá zkušenost...

   Vymazat
  4. Já se taky ožral krabicákem a vyvinul se mi odpor ke krabicím, teď když si třeba kupuji boty, tak si nechám zabalit do novin.

   Vymazat
 8. Pil jsem z té první sklenice celý večer a následky jsou následující : deprese z předražené sklenice, rozmazané vidění, takže při výjezdu z parkoviště před hospodou jsem čekal 38 minut u závory, čekajíce kdy pojede vlak, 3852.- czk platba za pokoj v hotelu Paříž poté co mě manželka vykopla že smrdím,kocovina druhý den = ztracená zakázka v řádu desítek miliónů ´= prostě jsem nemoh udržet řeč , roztržené džíny značky Osmond de Marsellaise, ztráta kreditní karty což přičítám slečně Lilly z kabaretu a nakonec rozbití zmiňované sklenice vzteky, když jsem nemohl najít klíče od baráku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výborný komentář, opravdu jste mě pobavil takhle po ránu, až mi vypadla zlatá lžička z pusy :)

   Vymazat
  2. Ještě, že rozmazané vidění nebylo nic vážnějšího :D

   Vymazat
  3. To asi nebylo sklenicí...

   Vymazat
 9. Hodnotím design první sklenice na víno nebo pivo kladně, jelikož jsemtrochu chudší rodina , takže dát si pivko a myslet, že piju víno mi přijde dobrý, radil jsem se o tom se tchýní, ta taky dost chlastá a nemá prachy , a taky říkala, že je to dobrý, takže jí to koupím k ježíškovi a budu mít klid, myslíte že by to chtěla i moje stará ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sklenici ve tvaru nočníku. Určitě už to někdo vymyslel.

   Vymazat
  2. To máte 500 Kč na takovou blbost ? To bych to raději propila v tom víně z hořčičáku.

   Vymazat
  3. Když hořčičáky už dneska nejsou, co bejvaly. Buď jsou to takové pitomé šroubovací, nebo se to dává do plastu.

   Vymazat
  4. Tvoje stará jednoznačně uvítá tu poslední - zejména až jí budeš zase tvrdit, žes jich měl jen pět :-))

   Vymazat
  5. No jo, jenže tady už se za podvodné jednání bere i normální podnikání, pokud je po takovém zboží poptávka a lidé jsou ochotni za něj určitou sumu zaplatit, tak o co jde... a tím nemyslím jen tento článek , je sice hezké stále dokola vyčíslovat jak se co dá koupit na čínském velkoobchodním webu, ale další věc je , že většinou také musíte odebrat třeba 1000 kusů , zaplatit dopravu a clo a pak se to teprve snažit prodat .... jenže každý pitomec vidí akorát základní cenu dolar za kus :)

   Vymazat
 10. Noooo, strašně ráda čtu tvůj blog a pokaždé se těším na nový článek, ale poslední dobou vážně kritizuješ všechno okolo. A to mě neba. Ta sklenice s obrácenou flaškou je náhodou vtipná. A botka taky, podobnou má naše babi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si v posledních článcích uvědomuju spíš kritiku podvodných jednání a podvodných produktů, to je docela rozdíl oproti tomuhle. Vždycky se najde někdo, kdo bude skuhrat, že ten či onen článek neměla blondýna napsat.

   Vymazat
  2. Jsem ráda, že ty to bereš jako poučení, ale mě kritizování každý blbosti, co se objeví na netu, nebaví. Ty tak, já tak. Jako se všim. Hezký den

   Vymazat
  3. To patřilo sem :) ... No jo, jenže tady už se za podvodné jednání bere i normální podnikání, pokud je po takovém zboží poptávka a lidé jsou ochotni za něj určitou sumu zaplatit, tak o co jde... a tím nemyslím jen tento článek , je sice hezké stále dokola vyčíslovat jak se co dá koupit na čínském velkoobchodním webu, ale další věc je , že většinou také musíte odebrat třeba 1000 kusů , zaplatit dopravu a clo a pak se to teprve snažit prodat .... jenže každý pitomec vidí akorát základní cenu dolar za kus :)

   Vymazat
 11. Sklenice jsou sice hnus, ale existují na světě o dost horší věci a témata... Koukni na moje dva blogy, blondýno, najdeš tam skutečné věci k zamyšlení, blbé flašky nikomu neubližují...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trochu laciná reklama, ne?

   Vymazat
  2. To jo no :D Navíc abych řekla pravdu, občas si od vážných věcí k zamyšlení ráda odpočinu u kritiky sklenic :D:D

   Vymazat
  3. "kartářka, astroložka, magička"

   Ano, samé důležitější věci. Haha!

   Vymazat
  4. "blbé flašky nikomu neubližují... " Leč blbé blogy ano.

   Vymazat
  5. No to pozor, několikrát jsem dostal blbou flaškou do hlavy a docela mi to ublížilo.

   Vymazat
 12. Neraďte prosím Blondýně, o čem má psát, není to totiž VÁŠ blog.
  Že vás nebaví? Choďte jinam!(hwjezdarka, Anonymní 17. října 2012 1:04)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máme svobodu projevu, každý může vyjádřit svůj názor v komentářích. Tak nám soudruhu neraď, co v nich můžeme a nemůžeme psát.

   Vymazat
  2. Zrovna tak Vám ona může radit, co se jí zlíbí - jak říkáte, máme svobodu projevu :-))

   Vymazat
  3. Blondýna by se příště mohla zaměřit na hwjezdáře :-))

   Vymazat
  4. Kdepak, tady svoboda projevu není. :D Už dávno ne.
   Od uveřejnění článku o českých lolitách to tu Blondýna promazávaá jako divá.

   A schválně si stopnu, jak dlouho tu tenhle komentář vydrží. :D

   Zdar a sílu, Blondýno.

   Vymazat
  5. Fakt???? Já teda čtu komenty hodně a hodně se k nim vracím a nezdá se mi, že by Blondýna vůbec kdy nějaké mazala.

   Vymazat
 13. Sklenice jsou hnusný a nebejt blondýny, tak ani netuším, že je něco takovýho možný ;-) Sice bych o nic nepřišla, ale zato jsem se tady při středečním ránu pobavila. Což se o naprosté většině blogů říct nedá.
  A komu se to nelíbí, ať sem prostě číst nechodí. Je výsadou blogera si na svůj blog psát co chce!

  OdpovědětVymazat
 14. Do takových efektních sklenic patří jedině stylový led! http://www.bestdarky.cz/ledove-penisy-p-78.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jauvajs... toť vskutku vyhlíží apokalypticky. Toto mít rozpuštěné v pití... ee

   Vymazat
 15. myslím že lidé kteří psali komentáře od 1,11 do 2,05 hodiny je jeden nespavec co neměl nic důležitějšího na práci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každopádně je to poslední dobou zdaleka to nejlepší, co se na tomto blogu objevilo.

   Vymazat
  2. "lidé, kteří psali od ..do je jeden nespavec" je taky dost ftipný :)

   Vymazat
 16. Tu skleničku víno/ pivo jsme kupovaly šéfovi k svátku, líbila se mu tak, že jí nosil všude s sebou, ale pak si jeho manželka všimla, že chodí s jedním ramenem níž, protože měl těžší tašku, sice jsme mu navrhovaly, že mu přikoupíme ještě druhou aby se srovnal, ale přišlo mu divný nosit 2 tašky a tak od té doby už jí má v kanclu a pije v pracovní době a neprudí, takže jako dárek vřele doporučuji

  OdpovědětVymazat
 17. Německej pivovar Eibau čepuje svůj světlej i tmavej ležák do skleněnejch botiček běžně, pije se z nich dobře a nikdo to tam neřeší. Jen se smějou nováčkům, protože pokud botu ke konci špatně natočíte, tak pivo na vás vyšplouchne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jen my si tady hrajeme na arbitry vkusu a přitom je všude bordel, stačí se podívat na většinu zakůlničkovaných zahrádek.

   Vymazat
  2. Jo jo, takovou sklenici - botu jsme měli před léty na pomaturitní oslavě, konala se venku, pekli jsme sele a měli k tomu "štěně", pozvali jsme učitele a každému, který přišel, jsme nalili na uvítanou do té boty piva "tak akorát", aby na něj při napití to pivo vyšplouchlo :-) Už je tomu 30 let, takže nic nového pod sluncem

   Vymazat
 18. tá obrátená fľaša je fakt vydarená !

  OdpovědětVymazat
 19. Prodávají se větší nesmysly a hnusy, i když ty poslední dva půllitry jsou dost hrozný. Ale ten první "vínopivní" je docela originální, tak proč ne?

  OdpovědětVymazat
 20. Beer Boot je ohavná, ale evidentně velice populární:-)
  http://www.youtube.com/watch?v=zuDtACzKGRs
  Bibi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmmm, to sádroví trpaslíci už sto let - a kýč nepřestane být kýčem.

   Vymazat
 21. Docela nuda poslení dobou...
  M.

  OdpovědětVymazat
 22. Ta holínka je určitě inspirace z Německa. V Berlíně jsou hospody kde mají takové sklenice o objemu cca 3,5 litru. Pokud jí dáte máte komplet útratu zdarma. Už si nepamatuju jestli to bylo na ex nebo na čas .... vlastně si to pak už vůbec nepamatuju, ale domů jsem přišel bez peněz takže jsem to asi nezvládl :-D

  V

  OdpovědětVymazat
 23. Prostě zavřeš oči, Yvette, a budeš myslet na Francii.

  Pivrnec mi nevadí, je to prostě druh přízemního hůmoru. A ani mi nevadí ta holínka nebo "obrácený lahváč". Ovšem to poprsí a přirození na sklenicích, to je děs běs (navíc si dovedu představit, jak takové nádobí končí - když se někdo rozhodne udělat si z dobrého kamaráda prču a dát mu to na narozeniny nebo tak, tak si to ten kamarád většinou strčí do police a zbytečně to zabírá místo) a ta vinopůllitrová sklenice je hrůza. Půllitr je půllitr a sklenička na víno je elegantní sklenička na víno, nic, co by se mělo dávat dohromady.

  OdpovědětVymazat
 24. Ty poslední sklenice jsou opravdu hrozné ! Ty předtím možná originální, ale zato podle mě dost nepraktické. A blondýna sice kritizuje, ale jenom to co by se podle mě kritizovat mělo . A vážně si nedokážu představit jak někomu dávám jako dárek flašku ve tvaru holinky....

  OdpovědětVymazat
 25. U sklenic a hrnků je to naštěstí jestě dost jednoduché: Chcete vkusné a účelné? Kupte si vkusné a účelné. Tepat nevkus a nefunkčnost uvedených narozeninových ptákovin je přibližně stejně mimózní, jako posílat pohoršeně módní policii na karneval. Neb šokující nevkus je v obou případech přímo hlavním posláním a povinností dotyčného jevu. ...Jinak by se mu přece nikdo nesmál. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hm, takže z Vašeho příspěvku vyplývá, že domů si člověk kupuje vkusné a účelné věci (což je v pořádku), kdežto koupit někomu k narozeninám výše uváděné "ptákoviny" je naprosto O.K. ... Pardon, ale u mě by takový dáreček rozhodně neprošel.
   eL

   Vymazat
  2. Svatá pravda, sucharům se takové věci kupovat nedají. :-) Nic ve zlém. Ale většinou lidé tak nějak tuší, co si mohou u toho kterého oslavence v té které společnosti dovolit. Připadá mi úplně normální, že to, co si dají mezi sebou kamarádi z fotbalu, nebudou dávat k šedesátinám své tchýni. Mezi kamarády si naopak dovedu docela dobře představit i "soutěžení", kdo donese nejblbější dárek nebo největší kýč. Uznejte, že k tomuto účelu jsou některé z prezentovaných výrobků naprosto ideální.

   Vymazat
 26. Tak naprostý hnus je ta poslední sklenice. Něco tak nechutnýho jsem už dlouho neviděla

  OdpovědětVymazat
 27. Páááni... tohle je opravdu krystalický hnus. Z toho posledního bych si snad ani netroufla přihnout... A zpochybňuje to IQ a jakékoli Q výrobce, prodejce, dárce, obdarovaného, konzumenta... atd. atd.

  OdpovědětVymazat
 28. Už jsem viděla láhev na víno ve tvaru obrácené sklenice na víno,sklenici ve tvaru lebky,prsaté porcelánové hrnky,no a teď tyhle ptákoviny. Většina lidí nad tím mávne rukou.
  Blondýna má asi těžký život,když ji vytočí každá přiblblá sklenice :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To má zas někdo telepatické schopnosti...z článku mi nepřijde, že by byla ze sklenic nějak vytočená. Nebo jí vidíte do hlavy?

   Vymazat
 29. Mě podobné skleničky žíly netrhají... Na stránky, kde seprodávají, nechodím, od kamarádů a příbuzných je nedostávám.
  Své kupce si ale jistě najdou.
  Moji známí mají všechno "penisově-kozové" - štamprlky, karty atd. - a nemyslím, že jsou zrovna burani nebo úchyláci.
  Každý má něco.

  OdpovědětVymazat
 30. No ty bláho... vaše starosti bych fakt měla mít :-))))

  OdpovědětVymazat
 31. Blondýno, občas mi přijde, že trpíš předčasným mentálním klimakteriem......
  Pinďodžbán je děs, vo tom žádná. Ale první dvě sklenice jsou naprosto v pořádku.


  Ivča

  OdpovědětVymazat
 32. Kamarádka si do tý obrácený sklenice strčila ruku, nešla jí vyndat , jela požádat o pomoc svého stomatologa, protože jinýho doktora neznala, vzal na to vrtačku a jak od toho odletovaly malé střípky zasehly se jí do stehna tak se sebrali a jeli k jeho známému plastickému chirurgovi , ten jí to pinzetou asi 2.5 hodiny vyndával a ten druhej doktor se mezitím jak čekal ožral špititusem od pacienta, takže se sebrali a do baru , aby ho ti ostatní dva dohnali což se jim povedlo, takže nakonec všichni tři skončili na záchytce - takže na tydle sklenice bacha, přátelé .. jo a ještě to mělo pikantní dohru, ale to až příště

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aspoň teď kamarádka ví, že se zaseklou prackou v lahvi je lepší jít ke gynekologovi nebo ke sklenáři. ...Kdy bude pokračování?

   Vymazat
 33. kromě posledních sklenic s keramickými aplikacemi mě teda nic tak zásadně neřeší. Fajn, pro suchary to není, ale snad ještě ze světa nevymizel humor???

  Kamarád takhle dostával ke každým narozeninám, svátku a Vánocům od kamaráda jednu zajímavou sklenici na pivo. A když se jednou ročně sešli na grilovačce se všemi kamarády, hezky se o ně podělili a byla to legrace, třeba z té boty se pije šíleně, dělá se tam vzduchová bublina a při nahnutí pivo vystříkne. A tož tak.

  OdpovědětVymazat
 34. nesejří, ne neřeší, pardon

  OdpovědětVymazat
 35. Těžko to neprodávat, když je mezi zákazníky o to taková poptávka. Vypomáhám v obchodě s dárkovými předměty a to víte, že do výlohy dáváme broušené sklo, růžový porcelán a podobně. Ale pak přijde zákazník, že chce něco pro strýce k pětašedesátinám a jediný, co jsou schopní o tom člověku říct je, že kouká na televizi a rád pije pivo. Takového zákazníka vždycky odvedu k regálu na druhém konci obchodu a vždycky si vybere nějakou takovou věc, že je to pro strejdu jako dělaný :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám stejného strejdu a opravdu ho takové dárky těší :D

   Vymazat
 36. Jen k té skleněné botě ta se používá při pivních soutěžích a musí se z ní umět pít ;)

  OdpovědětVymazat
 37. Sklenice pro burany? Hergot, ženská, buďte trochu nad věcí!
  První dva případy nejsou zřejmě designové kousky, jejich propagační text je bohužel také "vyzdvihuje" do kategorie ptákovin, myslím ale, že nápad mají a určitě by se našlo pár gentlemanů a distingovaných dam, kteří se tomu nápadu zasmějí. Navíc pro mnohé osoby, které by se tímto označením rády titulovaly, by se ta první pivovínosklenice docela hodila, podle toho, co jsem zatím viděla, většina lidí neumí klasickou skenici na víno ani správně držet.
  Nezlobte se, ale tímto příspěvkem se mi vybavila scéna ze Saturnina, jak ta dáma ve Slavii dostane přímý zásah koblihou přímo do dekoltu. No co co co co???!!!

  OdpovědětVymazat