Zázračný krém a 3D troubu si diskutující vychutnali

Není diskuse jako diskuze.

Diskuse pod zpravodajskými články v internetových denících bývají na jedno brdo. Jedna část diskutujících prohlašuje, že autor článku je pitomec, protože všechno se stalo úplně jinak. Další část dramaticky oznamuje, že článek si zaplatil nějaký politik, aby se zviditelnil, byť by text byl třeba o vlivu změny vzorkovacího kmitočtu na kmitočtovou charakteristiku číslicového filtru. A poslední část přispěvatelů dokáže jakékoliv téma převrátit naruby a najít v něm politický podtext. Když je článek o tom, že nerostou houby, protože je sucho, okamžitě se objeví pár zasvěcených, kteří úplně přesně vědí, že sucho je ve skutečnosti kvůli tajné dohodě jedné vládní strany s jinou vládní stranou. A že kdyby ve vládě byla nějaká nevládní strana, jistě by sprchlo a houby by rostly.

Ale takové diskuse o výrobcích na stránkách eshopů, to je jiné čtení!

Hodně neobvyklá diskuse se objevila na stránkách eshopu lx-kosmetika.cz u superdrahého Créme De La Mer, který se tady prodává ve čtvrtlitrovém balení za 27 500 korun (slovy dvacet sedm tisíc pět set).  



Cena krému je extrémní, oproti cenám v zahraničních eshopech je přestřelená o pěkných pár tisíc. Všude ve světě se ale La Mer tváří jako superluxusní kosmetika se superluxusní cenou. Bez ohledu na to, že třeba v deníku Daily Mail spočítali, že ty údajně mimořádně vzácné ingredience v krému, který koupili za 530 liber (16 800 korun) mají ve skutečnosti hodnotu necelých osmi stovek. Odkaz tady.

Ale zpátky k diskusi na stránkách českého prodejce. Diskuse je vážně výživná a má 42 stránek.



Diskutující se do toho opřeli se vší vervou. Velké plus pro provozovatele eshopu je, že buď neměl dostatek sil promazávat nerelevantní příspěvky, anebo má dostatek pochopení pro legraci, a tak je nesmazal záměrně. Anebo ví, že co se jednou kdekoliv na internetu objeví, stejně nikdo nikdy nesmaže.

A tak si každý může fakt počíst. Velká část příspěvků sice není až tak úplně vtipných, ale některé dotazy nebo zkušenosti přispívajících za to vážně stojí. Cituji:

Po úporné a zdlouhavé rekonstrukci rodinného sídla, kdy se několik měsíců bouralo, vrtalo, zdilo, omítalo, škrabalo a malovalo a celou dobu intenzivně prášilo, moje ruce byly seschlé a svraštělé a pokožka silně dehydratovaná a rozleptaná hydroxidem vápenatým. stejně jako moje ruce utrpěl i lak na našem pianinu. Pečlivě jsem omyl vrstvy prachu a přetřel je lamerem. Už po prvním přetření několikamilimetrové rýhy v laku zázračně mizely a dokonce se pianino i samo od sebe naladilo a přestalo hrát falešně. Creme da la Mer je opravdový zázrak!

Když jsem tímto zázračným krémem potřel doma urnu s popelem mé babičky, do rána babička opět obživla. Po opětovném přihlášení na ČSSZ mi pošťačka opět začala nosit její důchod. Investice do tohoto krému se rozhodně brzy vrátí!

Creme da la Mer mohu jen doporučit, namazala jsem svému manželovi, hned jak zvečera usnul, jeho parohy, skutečně do rána zcela uschly a odpadly. Než se probudil, jsem je ještě stačila odnést do kontejneru. Spadnul mi kámen ze srdce, už hrozilo, že neprojde dveřmi a ty dveře jsou devadesátky! Ten kámen jsem odnesla taky, aby nic nepoznal.

Prosím o radu. Namazala jsem si tímto krémem různé části těla; nyní je však od sebe těžko rozeznávám. Má někdo podobný problém?

Koupil jsem si to, protože na to mám a říkal jsem si, že to bude něco extra. Zkusili jsme to s manželkou použít, ale je to na hovno. Prostě sádlo je sádlo - to používám na rozpraskané paty, na ruce, rty i jako lubrikant při sexu. Tohle mazání La Mer je prostě nejaký moc jemňoučký a moc to nelubrikuje - dře to. Zkrátka, postavil jsem to na poličku v koupelně i s účtem, aby návštěvy čuměly. Takto to dle mne perfektně splňuje účel, pro který je tento výrobek tak žádán. Je to časté téma hovoru. Proto doporučuji všem, i když je to sračka!

Na ruce např. po omytí solvinou je to dostačující produkt, na obličej však doporučuji investovat do kvalitnějšího krému.

Rozhodně doporučuji! Koupili jsme na útvar celou paletu a mechanici aplikovali de La Mer na všechny spoje a součástky letounu CASA C-295 a všechny problémy s avionikou rázem ustaly! Stroj teď nevykazuje žádné problémy. Zvedla se nosnost o 62%, dolet o 96% a rychlost je nyní na úrovni M 3,5, takže může směle soupeřit s SR-71 Blackbird. Objednáme určitě ještě další 3 palety na zbývající letouny CASA!

Nedávno jsem při pohledu do zrcadla zjistila, že jsem strašně hnusná a tupá blondýna. A protože jsem navíc pěkně zazobaná svině, koupila jsem si tento drahocenný krém. Natřela jsem s ním svou pokožku, svraštělou po stovkách návštěv solária, namazala jsem jím i své uši se zlatými náušnicemi, dokonce i své pečlivě melírované vlasy. Koukám znova do zrcadla a vidím tu samou  ženu, jen strašně mastnou, co mám dělat?!

Vážení zákazníci,
omlouváme se Vám za chybně uvedený název krému, vzniklý neodborným opisem díky nešťastně volené kompozici fotografie. Správný a úplný název produktu je LA MERDE.

Také bych rád poděkoval distributorovi za tento vynikající výrobek. Manželka léta trpěla častým samovznícením, což přivozovalo nežádoucí pozornost okolí. Nyní, po aplikaci krému je po problému. Prý pomáhá i při dlouhotrvající pernamentní flatulaci, ale s tím žena nikdy problémy neměla, neb jsem znamenitý kuchař, používající jen bezpečné suroviny. Ještě jednou za tento krém děkuji.

Dobrý den, moji čtyři koně počali po aplikaci krému krásně zpívat!

Tento přípravek mě bohužel velmi zklamal. Od té doby, co jsem ho použila, nevycházím z domu, protože moje pleť je po něm tak jemná, že mi z obličeje sklouzává make-up a z těla oblečení. Chjo.

Pozor! Výrobce nikde v příbalovém letáku nezmiňuje vedlejší účinek tohoto přespříliš chváleného krému!"Jemná konzistence se snadno vstřebává do kůže, vyživuje a udržuje rovnováhu vody v buňkách." - ano zde je skryto ono varování! U citlivých jedinců tento jev může vyvolat tzv. kontrarovnováhu - tj. voda v buňkách působí proti přirozené rovnováze organismu. Jsem opravdu nespokojen, požaduji vrácení celého obnosu a budu rovněž požadovat finanční kompenzaci. Po aplikaci krému jsem se chtěl večer uložit ke spánku a kontrarovnováha mi to neumožnila! Už třetí den spím ve stoje! A zdravotní pojišťovna nehradí výměnu vody v buňkách za destilku!

Koupil jsem si 250 ml balení Creme de La Mer. Den na to mi přišel fax od matky, ve kterém se ptala, kde si ten zázračný krém může objednat. A to přesto, že je matka již 5 let po smrti a já nemám fax! Pět hvězdiček z pěti!

Pomazal jsem krémem kostku a od té doby člobrdo bezpečně vyhrávám. Mimochodem prázdná krabička se dá výborně použít jako skrýš pro figurky, když zrovna nehrajete. Jen je nedávejte do stejně krabičky s upravenou kostkou. Figurky pak mají tendenci se množit napříč barvami a s takovými figurkami se nedá dost dobře hrát.

Mohu potvrdit, že po požití celého 250 ml balení přichází schopnost telepaticky komunikovat s ptáky překvapivě rychle, cca během 10 minut. Plný počet hvězdiček nedávám pouze proto, že ptáci mají tendenci vyprávět sprosté vtipy, což činí tento výrobek nevhodným pro děti.

Dle ceny usuzuji že krém obsahuje slzy Chucka Norrise, mohu se zeptat v jaké koncentraci? Postačí k vyléčení rigor mortis jedno balení?

Když jsem měl ještě hluboko do kapsy, stejně jako jiné lidi mne napadlo prodat ledvinu, abych mohl Creme de La Mer zakoupit. Když jsem jej však následně nitrožilně aplikoval, ledvina během jedné noci dorostla! Asi vám nemusím vysvětlovat, jak se věci měly dále. Již jsem prodal několik set svých ledvin, ale cítím, že jsem již bohatství nahromadil dost a s uživateli Creme de La Mer se o své tajemství rád podělím. Uvědomuji si samozřejmě, že po zveřejnění tohoto receptu pravděpodobně postupně dojde k deflaci ledvin a proto doporučuji s prodejem nezahálet, případně proniknout na trh s jinými orgány.

Používáme ho v našem ústavu jaderné fyziky a plazmatu jako palivo do pokusného tokamaku. Vykazuje mnohem lepší vlastnosti než deuterium a navíc jsme zpozorovali, že technici po práci vypadají mladší a vykonávají přidělené úkoly rychleji. Bohužel se zdá, že vzájemně nacházejí až přílišné zalíbení ve svých leských nakrémovaných svalnatých tělech, což poněkud snižuje jejich pracovní nasazení. Podnikový psycholog si s tím neví rady. Ale vedoucí projektu říkal, že menší nehoda se štěpným materiálem by to mohla spravit. Nevím co tím myslel, ale jistě bude vše zas v pořádku, proto dávám pět hvězdiček.

Konečně je na trhu kosmetický produkt nahrazující nepraktický plášť neviditelnosti.
Bohužel balení by mohlo být trochu větší; dochází tak, že zůstávají být vidět okraje hábitu a palce u nohou.

Je v ceně krému i vystoupení soukromého cirkusu? Pokud ne, doufám, že balení obsahuje alespoň menší antilopu.

Musím se pochlubit, že u nás v závodě jsme tímto kouzelným přípravkem zkusili inseminovat jalovici a věřte - nevěřte, po týdnu vrhla 8 telat jednorožce



Dobrý den, ve složení Vašeho luxusního krému uvádíte důležité mořské ingredience. Můžete prosím doložit certifikát, že při výrobě Vašeho krému neutrpěli újmu kytovci, ryby, paryby nebo např. sasanky? Pokud ano, velmi by mne to trápilo. Děkuji za odpověď.
P.S. Mořští ježci do seznamu ohrožených druhý nezapočítám. Píchají a velmi mi znepříjemnili mou jinak velmi hezkou dovolenou v Egyptě.

Z kterýho moře jsou prosím ty ingredience v krému? Jsem totiž alergická na Středozemní moře, Karibské moře mi nevadí.

Dobrý den, uvnitř krabičky byl místo krému kokain, byl to omyl, nebo účel? Na kokain mi to přijde trochu drahé...


Není to poprvé, kdy se u nás taková diskuze strhla. Ještě neskutečnější byla diskuse na stránkách eshopu obchod24.cz o vestavné troubě, která má 3D horký vzduch plus. 



Geniální diskuze dne: 3D horkovzdušná trouba
Geniální diskuze dne: 3D horkovzdušná trouba
Geniální diskuze dne: 3D horkovzdušná trouba
Geniální diskuze dne: 3D horkovzdušná trouba
Geniální diskuze dne: 3D horkovzdušná trouba
Geniální diskuze dne: 3D horkovzdušná trouba
Geniální diskuze dne: 3D horkovzdušná trouba
Geniální diskuze dne: 3D horkovzdušná trouba
Geniální diskuze dne: 3D horkovzdušná trouba
zdroj: screenshot eshopu v mailu od Michaely D.


Tahle skvostná diskuse na stránkách obchodu bohužel dlouho nevydržela. Provozovatel stránek dotazy potenciálních zájemců nerozchodil, diskuzi smazal a v tuhle chvíli už ani nemá troubu v nabídce.


Po těchhle dvou případech už mě nikdo nepřesvědčí, že dotazy v eshopech jsou nuda.

___________________________________________________________________

Screenshoty: webové stránky uvedených prodejců

69 komentářů:

 1. To je geniální, úplně tu brečím smíchy:)
  Jsem ráda, že mají lidé pořád smysl pro hunor, díky Blondýno:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :DDDDDD konečně místo nadávek nadhled, ironie, sranda... to MILUJU!!! Veronika

   Vymazat
  2. Akorát na protišedi.cz o tom psali už asi před měsícem, no neva...

   Vymazat
  3. Tak se tak necerti, jkom.

   Vymazat
 2. Diskuse u krému geniááááálnííííí, dlouho jsem se tak nezasmála :-D A milá Protivná Blondýno, Vaše charakteristika diskusí pod články je též výborná ... dobré jsou diskuse pod články o sportu, tam se vždycky nějaký politolog také najde; na druhou stranu je pravda, že u většiny sportovních fór existuje samoregulace a další diskutující milého revolucionáře posílají sami k šípku. U článků o architektuře ani nemluvím, tam už nejsou ani tak revolucionáři či politologové, ale rovnou prachsprostí závistivci, tam je to fakt často čitelné jen s "kyblíkem po ruce".

  DanielaE

  OdpovědětVymazat
 3. no, pripadá mi to, že tú diskusiu u krému celú napísal jeden a ten istý človek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně taky, je to stále ten samý styl.

   Vymazat
  2. Ráda bych na něj v tom případě dostala kontakt a zaměstnala jako copywritera :)

   Vymazat
  3. Museli být aspoň dva, protože já osobně jsem psal právě jeden.

   Vymazat
  4. Není to práce jednoho člověka, je to práce trollů z NYXu (nyx.cz) :)

   Vymazat
  5. Tolik IP by preci jen asi jeden clovek nevystridal...

   Vymazat
 4. Blondýno, dávam tip na článok - pozorne sleduj situáciu okolo tzv. Lady Boxu, šípim, že sa z toho vykluje pekná ojebávka... s najväčšou pravdepodobnosťou nejakej akože luxusnej hnusokozmetiky typu Fleur de Sante

  http://upoutavka.ladybox.cz/?lrRef=uTNaj

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děláš si srandu? Ty toho z kosmetiky asi moc neznas,co? :D beauty boxy jsou v zahranici zcela standardni a oblibena vec, co by o tom blondyna asi tak psala??

   Vymazat
 5. Musím říct, že i když někdy prokrastinuju opravdu usilovně, tahle zákoutí internetu mi zatím zůstávala skryta. Vřelé díky blondýně za rozšíření obzorů! Mgd

  OdpovědětVymazat
 6. Super! Zasmála jsem se! Krémy jsou úžasný!

  OdpovědětVymazat
 7. magicke tricko http://www.amazon.com/The-Mountain-Three-Short-Sleeve/product-reviews/B002HJ377A/ref=cm_cr_dp_see_all_btm?ie=UTF8&showViewpoints=1&sortBy=bySubmissionDateDescending

  OdpovědětVymazat
 8. Královsky jsem se pobavila :D. Hlavně teda u krému :DD

  OdpovědětVymazat
 9. DĚKUJI za nádherné páteční ráno, slzím smíchem. A pak že nejsem národ velkého JáryDa.

  OdpovědětVymazat
 10. Je málo věcí, co nezklame. Svíčková od babičky, mléčná Milka, velký výstřih v baru a Protivná Blondýna!!.-)))
  Natolik sem se článkem bavila, že sem opomenula to, že mi z mé rodné vsi jezdí autobus jednou do hodiny ... Dám to přečíst ředitelce, místo omluvenky:-))
  Děkuju

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velky vystrih nezklame? No nwm, ale tak ze chodis na zakladku te asi jeste omlouva, no.

   Vymazat
 11. Blondýno,po těchpředchozích nudných článcích zvedám palec nahoru.Super,brečím tu smíchy....a pak že lidé nemají smysl pro humor....Veronika

  OdpovědětVymazat
 12. Užasný článek, jako všechny od tebe, tleskám :))

  OdpovědětVymazat
 13. Začnu razit, že v České republice je trollení národním sportem

  OdpovědětVymazat
 14. Kde ty na to chodíš? Takové vtípky si člověk jen tak nevymyslí, opravdu jsem se pobavila. Takový smysl pro humor se mi líbí, lepší než nějaké urážlivé komentáře. Ten krém je opravdu nesmylně drahý, pochybuju, že si ho někdo v našich končinách za takovou cenu koupí, takže se prodejce těmto vtipným příspěvkům nemůže divit :-)

  http://mamou-stylove.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 15. Nádhera. Nakonec ten náš národ není úplně k... la merde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo teď mě napadlo, že to s tím naším stádem není až tak úplně v pouvdeli, jak řikáme my z Kérkonoš. Takhle má vypadat česká internetová diskuse.

   Vymazat
 16. Z diskuse: "Babicka mi tento krem kupila za odmenu, ze som jej povysaval predsien. Tento krem je zazracny! Po naneseni na ruky som mal okamzite nakremovane ruky! Dlho som tomu nedokazal uverit."

  OdpovědětVymazat
 17. Diskusi s 3D troubou jsem tehdy zaznamenala, ty fóry byly opravdu luxusní:)! Inu když z nás kreativní manažeři dělají voly s 3D horkým vzduchem, zaslouží si to.

  OdpovědětVymazat
 18. Už jsem se dlouho nezasmála tak, aby mi tekly slzy. Díky Blondýno :-)

  OdpovědětVymazat
 19. To je bomba-uź dlouho jsem se takhle nezasmála :-DDDDD.

  OdpovědětVymazat
 20. Tak drazí sledujte: http://www.siemens-home.com/cz/spot%C5%99ebi%C4%8De/va%C5%99en%C3%AD-a-pe%C4%8Den%C3%AD/spor%C3%A1ky-a-trouby/spor%C3%A1ky-a-trouby-v%C3%BDpis/HB86P585.html?source=search

  3D-horký vzduch 30-250°C, horký vzduch 30-250°C,plošný gril (velká a malá plocha), cirkulační gril,samostatný spodní ohřev, intenzivní ohřev

  Tak má opravdu 3D - to čumíte co? Heh

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani ne :-D

   Vymazat
  2. Já mám taky 3D a celá moje rodina, to víte, když se někdo umí narodit...

   Vymazat
 21. Blondýno, výborný :D dostala mě 3D trouba a kuře s 3D brýlemi, už jsem se dlouho takhle nepobavila :D :D

  OdpovědětVymazat
 22. Báječný osvěh duše. Škoda, že tyhle poetické duševní rozcvičky provozovatelé diskusí vesměs likvidují. Myslím, že je to dneska na internetu to nejcennější, co se tam dá najít. ...Cítíte při čtení taky tu něhu a sounáležitost s bližními? :-)

  OdpovědětVymazat
 23. Úžasný, už dlouho jsem se takhle nepobavila :D

  OdpovědětVymazat
 24. Tomu se říká trolling :) A že si diskutující dali záležet!

  OdpovědětVymazat
 25. Tak to je fakt boží! Skvěle jsem se nasmála :D.

  OdpovědětVymazat
 26. Troubu si pamatuju, u té jsem se hodně bavila. A krém je boží! Kam na to ti lidi chodí? Moc jsem se pobavila, díky Blondýno! Veronika

  OdpovědětVymazat
 27. Takových vtipných komentářů bývá plno na Amazonu :)

  http://www.geekosystem.com/funny-amazon-reviews/#0

  OdpovědětVymazat
 28. tak to jsem se zase nasmála, že dneska ani nemusím posilovat břišní svaly, už se stalo :D

  nejvíc mě rozesmálo asi dotaz na kuře s 3D brýlemi :D

  OdpovědětVymazat
 29. Tyto dva komentáře jsou Creme de La Mer hned pod sebou:

  -Je to moc dobry krem, obcas si to spletu s nutelou a bastim to zickou u televize pri sledovani Ordinace v ruzove zahrade

  -Administrator
  IP: 79.98.77.xxx

  JEstli toho ihned nenecháte podám na vás žalobu za klamavou a lživou reklamu

  Nyx

  OdpovědětVymazat
 30. ještě, že jsem sama doma - řebim se tady tak, že už by spolubydlící nejspíš volali blázinec, ať si tam pro mě udělaj místo.
  díky za zpříjemnění večera!! :D

  cula

  OdpovědětVymazat
 31. Ďakujem za príjemné spestrenie večera, tých komentárov tam pribúda a mňa už bolí brucho od smiechu.
  Prosím,aby to niekto zarchivoval /myslím tie komentáre/.
  http://lx-kosmetika.cz/309,cz_creme-de-la-mer-250ml,1,1.html#koment

  OdpovědětVymazat
 32. Nádhera, smíchy opravdu brečím, díky moc Blondýno!
  Krém La Merde to nemá chybu!
  Dena

  OdpovědětVymazat

 33. doufám, že se neopakuji. tenhle další výběr mě zkrátka taky dostal, tak se dělím, kdyby to třeba zmizelo:

  vincenc
  IP: 84.42.160.xxx
  po aplikování vrstvy krému La Mer na mého domácího černocha tento zcela zbělel a můžu ho vyhodit!

  a tady si někdo spletl diskusi s tou o troubě, zdá se:

  Martin
  IP: 89.24.90.xxx
  Dobrý den, jsou 3d brýle již v balení, nebo je nutne je zakoupit zvlášt? Je v nabídce i verze bez 3d?


  pak jsou tu vesmírní lidé:

  Aštar
  IP: 62.168.35.xxx
  DNEŠNÍM OBJEVOVÁNÍM TOHOTO KRÉMU A VESMÍRNÝCH LIDÍ,

  OBJEVUJETE SEBE SAMA, VÁŠ NEGATIVNÍ LOUTKOVÝ OVLÁDACÍ STAV,

  OBJEVUJETE TO DUCHOVNÍ CESTOU – PRACÍ SVĚTELNOU NEZIŠTNOU

  POMOCI BLIŽNÍM SVÝM,

  SKRZE ZMĚNU SEBE SAMA, VYSVOBOZENÍ A NÁVRAT DOMŮ,

  DO PRAVÉHO STVOŘENÍ,

  VAŠEHO JEDINÉHO SKUTEČNÉHO DOMOVA LÁSKY.“


  a ještě něco z vesmíru:


  Ing. Ivan Medřecký
  IP: 88.103.71.xxx
  NEKUPUJTE TO! To je to, co si NADNÁRODNÍ KORPORACE přejí! Krém blokuje přirozenou komunikaci vesmírné energie s vašimi čakrami! Stane se z vás ZOMBIE! Krém jsem si koupil v dobré víře, že je z přírodních materiálů. TO JE LEŽ! Již druhý den jsem cítil jak se na mě zaměřuje pozornost temných bytostí z astrálu. Musel jsem se přesunout do svého stanu z alobalu. Týden jsem přežíval jen z toho co bylo v dosahu dřevěného ramínka na košile. Jedl jsem mrtvé mouchy a musel jsem pít vlastní moč! I TAM MNE VŠAK NAŠLI! Na odstranění jsem musel použít extrémní množství pemzových rybiček, které mi NIKDO NEPROPLATÍ!



  Řetěz
  IP: 89.177.7.xxx
  Pan Václav si na tento výtažek ze spermatu jednorožce vzal půjčku od HomeCreditu, namazal se krémem, vsadil si sportku a hned vyhrál. Jeli hned s manželkou k moři a mazali se jen krémem Lamer. Udělejte to taky a budeme všichni bohatí!
  Pan Karel si krém Lamer nekoupil, přišel o zaměstnání, dům mu sežrali termiti a manželka utekla s výpravčím Tondou.
  Paní Helena krém zakoupila za peníze zděděné po mrtvé babičce. Když krém použila, ihned se do ní zamiloval kolem procházející arabský ropný šejk a požádal jí o ruku s (prsten s diamantem - tisíc karátů)
  Pan David si krém nekoupil a byla obviněn z několika trestných činů, mimo jiné přenášení krabic s vínem. V současné době pobývá ve věznici v Litoměřicích.
  Kupte si ten krém taky nebo uvidíte!

  OdpovědětVymazat
 34. Brečím smíchy, lidová tvořivost nezná mezí. :-)

  OdpovědětVymazat
 35. skoro som sa pocikala :D :D

  OdpovědětVymazat
 36. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hanko, diskuse mi přišla v mailu jako překopírovaný text, nešlo tedy obrázkový soubor ve formátu jpg apod. Zdroj uvedený nebyl, proto jsem v textu odkazovala na jistý prapůvodní zdroj, a tím jsou stránky eshopu. Pb

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Ano, Hanko, překopírovaný text. Jestli chceš, můžu ti ten mail přeposlat. A znovu opakuju, původní originální zdroj toho obrázku je zcela bez pochyb stránka obchodu, který jsem zmínila. Koukni se hned na druhý příspěvek v diskuzi, tam odpovídá přímo zaměstnankyně zmiňovaného eshopu.

   Vymazat
 37. Milá blondýnko, souhlasím s Hankou. Víš, jak vypadá překopírovaný text? To se vezme myš, kurzorem se najede na text, zmáčkne se tlačítko, označí se text, zmáčkneš ctrl+c a poté ctrl+v. Tohle je překopírovaný text. S největší pravděpodobností ti tudíž v mailu přišel screenshot budď udělaný odesílatelem mailu nebo zkopírovaný obrázek udělaný řečenou redakcí JPM.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milý anonyme, zkus udělat pokus. Myší si označ tady ty obrázky podle tebe z JPM, dej zkopírovat, otevři mail, dej vložit a odešli. Přijde ti kopie tohodle textu a rozhodně to nebude jpeg. Taky když na jednotlivý obrázky zde klikneš, tak klasickej jpeg se ti otevře jako fotogalerie přes blog zatímco todleto se otevírá na extra stránce.

   A jinak blondýna má pravdu: zcela prapůvodní zdroj je ten eshop, nikoliv JPM nebo kterýkoliv jiný autor. Ten pouze "vyfotil" stránku eshopu.

   Tolik pro osočovatelky, že blondýna lže a nemohlo jí to přijít mailem jako kopie textu. Pokud jsem si všimla, blondýna poctivě zdrojuje a byla by sama proti myšlence svého blogu, kdyby měla potřebu ukrást ten obrázek a nezazdrojovat ho, pokud by zdroj znala.

   Vymazat
  2. Reakce na Anonymní 13:51

   Vím, jak vypadá překopírovaný text. Komukoliv, kdo má zájem a kdo mi napíše svou mailovou adresu, ráda pošlu mail s uvedeným překopírovaným textem v podobě uvedené v článku, aby bylo opravdu jasné, že mi "obrázek" nepřišel v příloze mailu jako přiložený soubor, ale skutečně byl v těle mailu.

   Pod "obrázek" jsem tedy nově přidala tedy zdroj, od kterého jsem jej získala já.

   A skutečně si stojím za tím, že původním zdrojem obrázku je zmíněný eshop. Je to jako udělat screenshot titulní stránky příštího vydání časopisu Elle z webových stránek elle.cz, a pak tvrdit, že když si ho dám na blog mujsuperblog.cz, jeho zdrojem není Elle, ale MNB.cz. Přitom ale blog jen publikoval to, co pochází z webu elle.cz.

   Pb

   Vymazat
 38. Mám trochu jiný názor na vtipné komentáře o krému. Všimli jste si, že jsou všechny komentáře napsány skvělou češtinou a všechny jsou v podobním duchu? Víte sami, jak to na diskuzích chodí a nejeden Čech zapláče. Myslím si, že jsou komentáře psány jedním člověkem jako placená reklama. Otevřete očička.

  OdpovědětVymazat
 39. Pecka, díky za super zpestření večera:-)))

  OdpovědětVymazat
 40. Geniální diskuse, ať ji psal, kdo chtěl!

  OdpovědětVymazat