Jak přijít o pár tisíc snadno a rychle

Velmi podezřelá. Přesně taková je reklama na zázračné pilulky Push Up2, které dokážou zvětšit prsa o dvě čísla. Když to rovnou shrnu, v reklamě je spousta velkohubých řečiček i prachsprostých lží, nesmyslných slibů (vše psáno opravdu zoufalou češtinou) a ukradených fotek. Ale hlavně: Přestože se ve stejné reklamě na různých webech, které se liší jen URL adresou a vzájemně se mezi sebou přesměrovávají, několikrát  opakuje, že zákaznice mají stoprocentní záruku vrácení peněz, není to pravda.

http://bustb.medinewsreporter.com/

Web s titulem Medinews se snaží na první kouknutí tvářit, jako seriózní zpráva z medicínského prostředí. Tedy až na to, že po kliknutí na jakoukoliv ze záložek na hlavní stránce, ať už jde o Zdraví, Zprávy nebo Módu, se dostaneme vždy jen na stránku, kde se dají objednat pilulky.  

Na hlavní stránce je spousta řečiček. A taky jméno a fotka lékařky, která zázračný preparát doporučuje. Jsou tam i různé odborné termíny a hlavně spousta zkušeností nadšených zákaznic, jejichž život kvůli malým prsům nestál za nic. A jen co chvilku braly tablety, prsa jim konečně narostla a ony jsou konečně šťastné!  

http://bustb.medinewsreporter.com/

"O účinnosti této látky jsme se zeptali MUDr. Marie Navarové z pražské kliniky, " hlásá se na stránce. Problém je, že ta paní na fotce vůbec není doktorka Marie Navarová. Ve skutečnosti sice jde o lékařku, ale je to dětská lékařka z Ruska. Její portrét firma sehnala tak, že si stáhla z internetu skupinový snímek doktorů z dětské kliniky a jednoduše si fotku ořízla. 

www.pre-ambula.ru

Teď už asi nikoho nepřekvapí, že ani jméno lékařky není pravé. Žádná doktorka s tímhle jménem totiž není vedená v seznamu lékařů České lékařské komory. A v tom seznamu jsou vážně úplně všichni čeští doktoři. 

S příjmením se sice tahle vylhaná reklama skoro trefila, křestní jméno ale vybrala blbě. 

www.lkcr.cz

Samozřejmě i příběhy šťastných žen, kterým se zvětšila prsa po nějakých pochybných tabletkách, jsou vymyšlené. 

http://bustb.medinewsreporter.com/

"Holky! Konec našich problémů!" jásá třeba Věra z Kutné Hory a popisuje, jak jí narostla prsa o dvě čísla a ona se konečně zbavila komplexů. Problém je v tom, že na fotkách, které to mají dokládat, rozhodně není Věra z Kutné Hory. A na první pohled je jasné, jak se této pacientce prsa zvětšila.

www.tulsaplasticsurgery.com

Jde totiž o pacientku zahraniční kliniky plastické chirurgie, která si nechala zvětšit prsa implantáty. 

http://p3.pushup2.com/

Stejné je to i s Natašou. Taky její fotky jsou původně ukázkou práce plastických chirurgů. 

www.realself.com

Z nejrůznějších webů, které ukazují stav před a po vložení silikonových či jiných prsních implantátů, jsou i ostatní fotky spokojených zákaznic. Puntičkáři si je najdou sami, ostatní mi budou muset věřit. 

Až sem nejde o nic převratného. Prostě jen další klamavá reklama, která zneužívá cizí fotky, jména a vymýšlí si příběhy. Takových už tady bylo několik. Jenže tady je i něco navíc. 

Na stránce s reklamou se několikrát opakovaně ujišťují naivky, že pokud nebudou tablety fungovat, firma stoprocentně zaručuje vrácení peněz.  Na následujícím screenshotu je jen malá část webové stránky. Tohle ujištění je na ní čtyřikrát. 


http://p3.pushup2.com/


Když si to čtu, připadá mi, že pokud nebudu spokojená, firma mi opravdu garantuje všech vrácení peněz, které jsem utratila. Nakonec, píše se to i v rámečku u objednávkového formuláře. 

http://p3.pushup2.com/


Jenže není všechno tak, jak se to tváří. Stačí se poměrně složitě proklikat na obchodní podmínky. A tam se najednou mluví zcela jinak. Hned v prvním bodě se prodejce odkazuje na jakýsi Zákon o ochraně některých spotřebitelských práv a odpovědnosti za škodu způsobenou nebezpečnými výrobky. Žádný takový zákon ale u nás neexistuje. 

http://shop.activefoodsupplements.com/pg2/terms.php

Ještě větší překvapení mě ale čekalo u podmínek té stoprocentní záruky vrácení peněz. Ve skutečnosti vrací společnost peníze jen tehdy, když si zákazník objedná současně dvě balení tablet. A aby to nebylo tak moc nevýhodné pro prodejce, musíte vrátit jedno balení zcela neporušené a to druhé prázdné včetně všech obalů. Peníze ale dostanete zpět jen za tu jednu neotevřenou krabičku. 

Zvláštní taky je, že tenhle přípravek vůbec není na seznamu potravinových doplňků (a samozřejmě ani na seznamu léčiv), které je možné v  České republice prodávat.

www.snzr.ksrzis.cz

Hledala jsem podle názvu přípravku. A pak taky podle jména výrobce. Nic. 

Výrobcem by měla, alespoň podle toho podivného webu, být společnost Active Food Supplement se sídlem na Komorských ostrovech. Mají i kontaktní adresu pro Evropu. Tuhle: Massive Dynamic Sp. z o.o., 00-511 Warszawa, Nowogrodzka 23, Poland. A našla jsem i telefonní číslo 228880736. To je pro změnu pražské a je úplně stejné, jako kontaktní telefonní číslo u reklam na neméně zázračné pilulky na hubnutí Weight Loss, o kterých jsem už taky jednou psala.  

Celá tahle legrace přitom fakt nestojí pár korun. Vyjde skoro na dva tisíce. 

http://p3.pushup2.com/order1.php

Ale co kdyby to přeci jenom fungovalo? |Ano, funguje to. Asi stejně jako zaříkávání.

Neexistují tabletky, krémy, vodičky ani nic jiného, po čem by se trvale zvětšila prsa. Malý vliv na jejich velikost může mít hormonální antikoncepce. Po ničem jiném se prsa fakt nikdy nikomu nezvětší.

http://www.plasticka-chirurgie.info

Ale vzhledem k tomu, že podobných nesmyslných zázračných preparátů prodává tahle prapodivná firma vážně fůru, a to nejen u nás, ale i na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Řecku a dalších zemích, nejspíš se najde docela dost žen, které jí naletí. Jinak by se tenhle kšeft nejspíš nevyplácel. A že nejde o charitu, je asi jasné.

104 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Takových článků je potřeba více. Něco podobného, jen o prášcích na hubnutí je zde:http://neznamnudu.wordpress.com/2012/08/07/podvodne-pilulky-to-zkousi-znovu/

   Smazat
 2. můžete jim to říkat dokola, že tohle jsou podvody, ale je to marný, je to marný, je to marný

  OdpovědětSmazat
 3. On vážně existuje někdo,komu není jasné,že je to kravina?Tomu nejde věřit

  OdpovědětSmazat
 4. Je vážně strašné, že se najde tolik lidí, kteří stále takovým věcem věří...
  Měla bych ale námitku k "Malý vliv na jejich velikost může mít hormonální antikoncepce" - malý fakt není :-))), někdy je to otázka B a D, mně samotné ještě několik let po pubertě najednou zase začaly růst... Za krémy nemá smysl utrácet tisíce, ale existují takové, které tu kůži fakt zpevní a prsa vypadají mnohem pevnější... Chce to ale používat opravdu pravidelně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. s tou antiko je to individuální, takže tady radši neblbni mladý holky, co mají pocit, že mít "kozy jak vozy" je nějaká výhra ;)

   Smazat
  2. To buď ráda a děkuj bohu za zázrak, většina holek nabere i někde úplně jinde než na prsou. Popřípadě to zvětšení z B na D proběhne jaksi mimovolně i při přibrání na 100kg. :D
   Navíc si myslím že B jsou ideální prsa do všech střihů a není to takovej problém při sportu. Chlapům je to stejnak jedno hlavně když jim je někdo ukáže :D

   Smazat
  3. A vy neblbněte holky, že po HA se dá ztlousnout na sto kilo. Nedá. Tlousnte se po jídle. Po HA jsem nepřibrala ani deko. (Sice se mi nezvětšila prsa, to jen před menstruací, ale ještě to by mi tak chybělo, teda. :-D)

   Smazat
  4. Hm, aby toho nebylo málo, předevčírem byl v televizi doktor, který říkal, že při snížené funkci štítné žlázy je možné, že tělo bude mezi tkáněmi zadržovat 3-4 litry vody a tím, jak je postupně žláza léčena, nadměrná tekutina tělo opuští - je to teda fakt smůla, že některé přiberou po HA na 100 kg, některé kvůli štítné žláze - fakt chuděry - jak to ty holky dělají, že mají takovou smůlu.

   Smazat
  5. He? To, že se vám něco nestalo ("nepřibrala jsem ani deko", "fakt chuděry"), neznamená, že se to neděje někomu jinému, děvčata. Bože.

   Smazat
  6. Mě se po HA ani nezvětšily prsa, ani jsem nepřibrala... :-)

   Smazat
 5. Ty obchodní podmínky jsou neskutečný logický paskvil - zboží můžete vrátit do 60 dnů, ale prázdné obaly do 10 dnů. Cena zboží kterou vám vrátí, bude vypočítána jako "průměrná", a už jen odkaz na jediný, byť neexistující zákon, kde se ještě explicitně zdůrazní něco o škodě způsobené nebezpečnými výrobky - no to je maso.

  Ale což, stejně 50% obyvatelstva nerozumí myšlence sdělované textovou formou. J

  á jsem takhle jednou přečetla z nudy podmínky k pojištění neschopnosti splácet úvěr, které se mi snažili nacpat za láci 200 kč měsíčně k úvěru v jednom renomovaném bankovním ústavu, a nestačila jsem se divit, protože osmi stránková smlouva v podstatě konstatovala, že v případě ztráty zaměstnání si můžu si jejím tenoučkým hustě popsaným papírem vytřít zadnici. Když tuto novinu oznámila bankovní úřednici, zle se na mě podívala, ale když pochopila že dobrovolně ze sebe hovádko dělat nenechám, úvěr schválila i bez pojištění (podívejme, ono to jde) a já ušetřila pěkných pár tisíc.


  ČTĚTE VŠE - sice budete hodně rozčarovaní - ale aspoň snížíte počty těch supů, co vám loupeží v peněžence a ještě se tváří, že vám dělají službu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mám bohužel ten "problém", že čtu i příbalový letáček u Paralenu. :-D

   Smazat
  2. Jo příbalovými letáčky se s manželem vždycky pobavíme, obsah většiny z nich se dá shrnout do: "Budete-li používat tento přípravek, pravděpodobně zemřete pomalou a bolestivou smrtí."

   Smazat
  3. Já naopak příbalové letáky číst nesmím, protože jakmile si přečtu možné nežádoucí a vedlejší účinky, tak jich nejmíň pět hned dostanu :)

   Smazat
  4. Je smutné, jak málo lidí u nás je rozumných tak jako Vy. Český spotřebitel je jak ovce a nechá si vše líbit. Kupříkladu v Anglii je dle zákona povinnost bank a poskytovatelů půjček uvádět srozumitelně a jasně podmínky ve smlouvě. žádných osm stran drobným písmem, ve kterých je umně zakamuflován nějaký podraz, žádný zlodějský dodatek pod čarou nečitelným písmem. To je prostě možné jen u nás. Blondýno, pište prosím dál tyto články, lidé, čtěte.

   Smazat
 6. Tak to je sila!
  Drzost niektorych ludi je fakt bezhranicna :(

  OdpovědětSmazat
 7. Ty jo, vždyť i na těch fotkách je jasně patrná jizva kolem dvorce...

  OdpovědětSmazat
 8. Jedine co dokaze zvetsit prsa je antikoncepce a nebo pravidlena masaz (1-2 cisla) odzkouseno v praxi. Nicmene je to par mesicu coz malokdo vydrzi. ale tablety fungovat nikdy nebudou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ta masáž se dělá jak? :)

   Smazat
  2. A točením prsama (jelení masáží) se dá zabránit otěhotnění :D

   Smazat
  3. A točením prsama (jelení masáží) se dá zabránit otěhotnění :D

   Smazat
 9. No to je fakt gól. Jak může někdo uvěřit tomu, že mu po tabletkách porostou prsa?? Další taková skupina jsou pilulky na hubnutí. Kdyby fungovaly, nemyslíte, že by tím byl vyřešen problém s obezitou??
  ...... a plastičtí chirurgové nebudou mít co žrát!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se můžou prodávat tablety na zvětšení penisu....

   Smazat
  2. Pilulky na hubnutí fungují, ale jejich používání má řadu omezení a je celkem nebezpečné.

   Smazat
  3. Ano. Moje matka má i po patnácti letech po užívání "zlatých tabletek" (jmenovalo se to tak? něco jako zlatá vajíčka, nebo tak něco :-) stále potíže se žaludkem a žlučníkem. Byla to tehdy nějaká nová super móda... Já osobně bych ale možná věřila tabletám s jablečným octem, používaným jako DOPLŇKU při zdravější stravě...Nemáte někdo zkušenost?

   Smazat
  4. Ahoj, ona ZLATÁ VAJÍČKA mi doporučila kamarádka. Že prý je to bááájo a hubne se jedna radost. Tak jsem si udělala průzkum a zjistila, co je to za svinstvo. Zrychluje to metabolismus, zaplácává žaludek. Běžne se pak člověk cítí jakoby letěl, buší mu srdce, nemůže spát. Jinými slovy se můžeš dát na pervitin.. I tak jdou po tom lidé jako běsný a za JEDNU tabletku jsou schopni nabídnout i 500 Kč.

   Smazat
  5. Jo, a správně se užívají jen pro velmi obézní lidi například před operací, kdy je nutné něco zhubnout. Nechápu, jak to mé kamarádce mohl předepsat obvoďák na její prosbu, že z 50kg přibrala na 60kg....

   Smazat
  6. K cemu tablety s jablecnym octem, to je snad jednodussi ho normalne pozivat, ne? Ale nevim, na ten ocet teda moc neverim.

   Smazat
 10. Protivná! Já tě fakt miluju. Jsi skvělá!

  OdpovědětSmazat
 11. Nevíte, jestli tenhle web čte někdo z obchodní inspekce? Byla by škoda, kdyby tahle detektivní práce byla jen pro čtenáře Blondýny a nemělo to další důsledky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. omg, no asi ne a i kdyby, tak ve volným čase a ne kvůli odhalování kriminality :D

   Jestli ti na tom tak záleží, nahlaš jim to, na stránkách ČOI je na to formulář.

   Smazat
 12. Ač já sama na podobné, onaké a jiné nenaletím nikdy, je dobře o tom psát, protože je stále asi dost lidí, kteří uvěří.

  A ještě bys Blondýno mohla udělat osvětu, jak správně rozesílat hromadné maily - protože díky tomu mi zase chodí spamy, ze kterých mě může šlak trefit (jsem byla šťastná, že mi nic nechodí, a právě díky takovým těm přiblblým mailům typu "rozešli deseti přátelům, jinak nebudeš mít štěstí" se můj mail dostal tam, kde být neměl). Díky :).

  Maxizna

  OdpovědětSmazat
 13. Massive Dynamic? To si snad delaji srandu, ne? :DDD To me totalne rozsekalo :D.

  http://fringe.sff.cz/special/zahady/massive-dynamics/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buďte rád, že to nejsou rovnou Weyland industries, kdo ví, co by se vám pak z těch prášků kde vyvrbilo...

   http://www.weylandindustries.com/

   Smazat
  2. Weyland pobavil!

   Smazat
 14. Blondýno! Ty si založ detektivní kancelář, jestli jí ještě nemáš!
  Dobře, že na to někdo upozorňuje, dneska běhá po světě plno naivních lidí. Ještě by mě zajímalo, z čeho ten zázrak dělají... Nebo radši asi ani ne :D

  OdpovědětSmazat
 15. Když jsem na střední hledal brigádu, dostal jsem se do call centra, kde mě posadili k telefonu, abych přijímal objednávky na zázračné hubnoucí náplasti - možná si ještě někteří vzpomenete na celostránkové inzeráty v přílohách novin a v ženských časopisech. Propagoval to i Genzer a další české "celebrity". Kdybych u toho denně neseděl osm hodin, nevěřil bych, kolik lidí se o to rvalo! Lidská hloupost je nekonečná...

  OdpovědětSmazat
 16. Nominace na Křišťálovou lupu. Už to jdu poslat :))
  Skvělá práce!!
  Pavel

  OdpovědětSmazat
 17. Neskutečné, jaké habaďůry lidé vymyslí, aby prodali takovou kravinu...A ještě si myslí, že na to nikdo nepřijde, to ale nepoznali Blondýnu :-)

  OdpovědětSmazat
 18. Krucinál, vždyť to je regulérní podvod, to na to není nějaká trestní sazba?

  OdpovědětSmazat
 19. No to mi řekněte,já během dvou měsíců přibrala na prsou z B na D, absolutně vůbec nevím jak je to možné, neztloustla jsem, neberu antikoncepci a už vůbec ne jakýkoli zázračný preparát... je mi 43, že by to mělo souvislost s blížícím se přechodem :)))..? Tak to jen tak pro zajímavost a zasmání...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já taky, po třicítce, prášky jakéhokoliv druhu jsem nebrala. Myslím, že jsem prostě nabrala tuk - a naštěstí zrovna na jediném místě, kde mi to bylo i milé. Přechodem to rozhodně nebylo.

   Smazat
  2. Ahoj, mě bylo nedávno 32 a musím potvrdit, že za poslední rok se mi prsa zvětšily o číslo aniž bych výrazně přibrala. Asi za to můžou hormony, protože ty ženské se tvoří mj. v tukové vrstvě a poměr tuku v těle se po třicítce mění ve prospěch tuku.

   Když jsem třeba měla podváhu, neměla jsem vůbec menstruaci a prsa 1, když mám teď normální váhu (no já si spíš myslím, že jsem se lehce oplácala, ale tělo je evidentně spokojeno), tak mám nejen pravidelný cyklus, ale i prsa číslo 3. Celkově jsme přibrala za poslední 3 roky asi 4 kg, z jedniček mám trojky, ale např. boky mi zůstaly stejné a na břiše jsem sice trochu přibrala, ale největší rozdíl je právě na hrudníku. Celkově mají starší ženy větší prsa i když jsou celkově štíhlé - asi nějaká náplast na stáří :-).

   Smazat
  3. Možná jíte moc kuřat :-))

   Smazat
  4. a nejste těhotná?

   Smazat
 20. máš skvělé články, fakt obdivuji, jak si vše vyhledáš a dáš si s tím strašně moc práce.

  já jen nechápu, jak na nějaké zázračné pilulky ty ženy naletí, jakto, že jim nedojde, že je to podfuk (přitom je spousta varování jako u Tebe tady plno).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, PB by byla dobrá detektivka, fakt. :)

   Já to maličko chápu - když mi bylo takových šestnáct, sedmnáct, taky jsem byla v pokušení objednat si podobný zázračný preparát, který zase sliboval u ňader zpevnění. To byl vždycky můj komplex, že mám svěšená nepevná prsa. Krásná a držící jsem je měla možná do 14 let, takže jsem byla fakt alergická na řeči typu "mladá dívka - pevná prsa" nebo "po dětech se vytratí pevnost i tvar", když já to neměla ani v mládí... :) No každopádně mi to tehdy maminka rozmluvila a vysvětlila, že jde o tahák peněz a falešnou reklamu. Já už měla skoro naspořeno, taky to tehdy bylo kolem dvou tisíc, nebo tak nějak. A taky slibovali, že peníze vrátí, pokud nedojde ke kýženému efektu, ale já se děsila, že po mně pak třeba budou chtít fotodokumentaci, to mě docela děsilo... :))

   Když už jsem u toho, chápete někdo ženy, které třeba v rámci nějaké soutěže podstoupí plastiku prsů a vždycky tam fňukají, jak moc se za svá prsa styděly, jak je nenáviděly, bály se svléknout před mužem atd., ovšem teď je klidně ukážou na veřejných fotkách. Tak to mi nikdy hlava nebrala. Sama jsem se nakonec se svým poprsím smířila, věřím, že manželovi se líbím, jaká jsem, i s nedokonalými ňadry, která rozhodně nedrží pod bradou. Ale byla to dlouhá cesta a chápu všechny ženy, které trpí stejným mindrákem.

   Jinak jak už někdo psal, "ten češtin", to je věc... Některé lahůdky, a nejen z tohoto článku (myslím ten web, co PB zmiňuje, ne JEJÍ pravopis, ten neřeším, píše do blogu, ne do novin), by byly možná k zaslání do nějaké té rubriky "pravopisné perličky" apod. Třeba na webu ocestine.cz (nevím, jestli je to přímo web stejnojmenného pořadu, ale asi ne) takové téma je (rubrika Zajímavosti, tučím), asi tam pár scrennshotů zašlu... :))

   Smazat
 21. Mně prsa narostla v těhotenství a po porodu při kojení a pak už zůstala.Jinak než hormonálně a silikonem to tedy asi nejde.Ale chtěla bych menší.Nejsou na to tabletky?

  OdpovědětSmazat
 22. Já si už čtyřicet let běhám po světě s velikostí B (v nejlepším období, před menzes :-) ), a ještě si žádný nestěžoval ... tím se nevychloubám, jen si myslím, že honba za velkýma prsama s vidinou, že jinak kalýho chlapa neulovím, je naprosto zcestná hovadina. Čtěte Blesk, posílíte ekonomický rozpočet plastických chirurgů. Jinak moje zkušenost je, že chlapům se líbí i menší, záleží na té, která je nosí (případně jak psala zkušenářka přede mnou, některým stačí, když je ukážete). Philu Blondýně Marlowovi ZDAR!!!

  Daniela

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Závidím "béčka". Jsou totiž přiměřená postavě a konfekční velikosti, takže člověk nemusí shánět oblečení o dvě čísla větší a zužovat je v bocích. Nechápu, proč si ženy nechávají dělat větší prsa. Mně jdou "déčka" celý život na nervy, a kdybych neměla strach z chirurgických packalů, tak si je okamžitě nechám zmenšit na polovinu.

   Smazat
  2. Taky přemýšlím, kde ty nafukovačky pak shánějí oblečení, z vlastní zkušenosti vím, že nejlépe v halenkách a kostýmcích jsem vypadala s velikostí A. neumím si představit, že bych kvůli kozám nosila furt všechno přes hrudník rozepnuté, když budu mít v pase 60 a přes hrudník 110, to musí být peklo - sehnat zimní kabát, pěkný kostýmek, volnější halenku - v všem pak člověk vypadá jak sud, tak proč se nechat ještě cíleně hyzdit.

   Smazat
  3. A to mi věřte, že s přírodní velikostí velikostí 75 F to taky není žádná sranda a při zkoušení košil o dvě čísla větších si jen tak tiše přeju normální, krásná prsa. A když pak zjistím, že mi stejně dva napnuté prostřední knoflíky hrozí vystřelením oka, můžu jenom zaplakat. Chci taky tabletky na zmenšení!

   Smazat
  4. haha,tohle dobře znám,já mám sice přes prsa stejně jako přes pas a to 101,hodně věcí je mi přes prsa malých a miluju módu a spoustu věcí si kvůli mé neideální postavě nemůžu dovolit,například úplně nervím když najdu dokonalé šaty a sedí mi jako ulité jenom prsa jsou už nesnesitelně přimáčklá-vlastním několik věcí které jsou mi malé přes prsa,ale ještě je to únosné a není to vidět.Ale zase na druhou stranu, když se na sebe podívám do zrcadla říkám si panebože ty máš tak super velká prsa a boky,vůbec se mi nelíbí rovné boky a žádné prsa,to mi prostě nepřijde vůbec ženské.I když chápu že za to ženy nemohou jak vypadají:-)Někdy svoje "déčka" nesnáším,ale na druhou stranu už bych si to asi bez nich nemohla představit,jsou to takové moje děti :D:D

   Smazat
 23. Já mám tak malá prsa, že i podprdy pro začinající pubertačky jsou mi volné. Přesto z nich nemá žádný komplex. Naopak, když jsem přibrala, zvětšila se mi prsa až na Céčka, byla o dost hezčí, ale hrozně mi překážela :) nedalo se ležet na břiše, pořád jsem jimi do něčeho nechca vrazila... když jsem zhubla, zmizela i prsa a jsem ráda. Příteli to nevadí, je spíš dolnák, já jsem spokojená, skoro nemusím nosit poprdu, připadám si svobodná. Některé holky mě litují, já spíš lituji je, protože mají sice velká prsa, ale i velké pupky. děti mě eště čekají, prsou si užiju až až :D

  OdpovědětSmazat
 24. Ode mě též nominace na Křišťálovou lupu, nejen za tento článek.

  OdpovědětSmazat
 25. nemalo by sa taketo stranky reportovat na obchodnu inspekciu, ci na policiu? ved ide o podvod na spotrebitela!

  OdpovědětSmazat
 26. Mě se nejvíc líbí takové hlášky jako "Neměl by to někdo nahlásit na ČOI (nebo jinam)", tak o tom nepiště a nahlaste to. Čím víckrát to někam přijde tím lépe. Nečekejte až to udělá někdo jiný.

  OdpovědětSmazat
 27. Soudě podle některých reakcí, asi bych dost vydělala, kdybych začala prodávat "něco" na zmenšení poprsí, že ;-)
  Ludmila

  OdpovědětSmazat
 28. Kamarádka pracovala v podobné (podvodné) firmě, ale prodávali prášky na zvětšení penisu AŽ O 8 centimetrů!!!!!!! V podstatě si vydělala na nový barák. Muži rádi kritizují ženy že jsou hloupé nány co všechno nejsou ochotné koupit, ale sami jsou hloupější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejlíp se vydělává na lidské blbosti... Barák? Tak to gratuluju.

   Smazat
 29. Panebože jak může být někdo tak naivní?Vždyť z té stránky je naprosto vidět,jaký je to kec.Jedinečná a neopakovatelná příležitost :D Vždyť to musí vidět i úplný idiot.Ještěže já mám prsa čtverky,spíš hledám zmenšující podprsenku:D Pravda, že mě po antikoncepci narostly minimálně o jedno číslo, i když jsem to vůbec nepotřebovala a holky co to potřebují, tak jim nenarostou,tak už to chodí :-D

  OdpovědětSmazat
 30. :D Rodiče mě vždy učili nevěřit p*čovinam. :D

  OdpovědětSmazat
 31. OH BÓÓÓŽE -- a já si je zrovna chtěla objednat...díky za komentíky...

  OdpovědětSmazat
 32. no ja myslim ze kazdy clovek je individuelni,a kdysi prekonala anorexii,prasky na hubnuti zabrali,i kdyz jsem leta trpela zdravotnimi problemy,ale zabiraji a tak i ty prasky na zvetseni prsou muzou zabrat individuane.muj nazor je ze kdyz clovek necemu skutecne veri,vysledek se dostavi i kdyz jen patricne. a nazory plastickych chirurgu?no zustaly by bez prace,taky castecne!takze kazdy si musi udelat jasno a poslouchat sam sebe,ne nazory a pravdy ktere jsou treba taky jen castecne!!!vzdyt kdyz se podivate jak se dnes da lecit vse bez pomoci lekaru jen svou silnou vuli a presvedcenim sam sebe,tak proc by nebylo mozne....bylinky meli a maji svou neobjevenou silu!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Léčení pouze svým přesvědčením? Tak to nevím, jak bych to dopracovala, jako mimino s jednou ledvinou a později dítě s akutním zánětem svalů... Jsem ráda, že máme doktory. Jistě, pozitivní přístup pomáhá, ale bez chemie jsme na to stejně krátcí...

   Smazat
 33. Massive Dynamic :-D to je společnos ze SCI-FI seriálu Fringe :-D to mě dostalo ze všeho nejvíc :-D

  OdpovědětSmazat
 34. Některé ženy jsou naivní, jiné zoufalé jako třeba já - za 3 měsíce jsem konečně nabrala skoro půl kila váhy a za 3 DNY nemoci mam o kilo míň - a z mějch narvanejch trojek mam chabý dvojky, no to by se z toho jeden po ... A pak se divte, že ty lidi kupujou takový ptákoviny :D

  OdpovědětSmazat
 35. Dobrý den, opravdu super článek.Ted běží reklama na hubnutí alcachofa, to bude mít asi stejné účinky,že?

  OdpovědětSmazat
 36. Výborný článek, myslím, že jsi pomohla mnoha nejistým a možná zprvu naivním ženám! Myslím, že jsi si dala práce hodně s hledáním informací toho všeho. Velká chvála a jentak dál, takové stránky jsou potřeba:-)

  OdpovědětSmazat
 37. Tento clanek nema chybu, kez by ho cetly vsechny zeny co na takove reklamy naleti. Kdyz ctu nektere kometare, tak se divite proc nektere zeny na to naleti, ja na to mam odpoved, je to ze zoufalstvi. A jestli jsem na tento clanek narazila i ja, tak to je jen z toho duvodu ze jsem take premyslela o zvetseni prsou. Dnesni doba nas nuti vypadat perfektne,nasi chlapy si ctou magaziny kde zenske nemaji chyby, jsou proste dokonale (dekujeme photoshopu). A kdyz vas partner se otoci za kazdym vetsim poprsi, tak proste chcete ty prsa mit take. Vim ze se pro nikoho menit nemate,ale treba ja osobne chodim pravidelne do posilky abych se za sve telo nestidela ale samozrejme take abych se libila, nebudeme si lhat.Kazda zena se chce nekomu libit, a kazdou potesi kompliment. Bohuzel cviky na prsa jeste nevymysleli :D Pokracujte dal v techto clankach , a prosim opatrne na kometare, kazda zena ma narok nekdy zapochybovat o svem vzhledu a snazit se ho vylepsit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plne súhlasím. Tiež som uvažovala nad tými tabletkami, no predtým som si našťastie prečítala recenzie. Vďaka Bohu!

   Každá žena chce väčšie prsia a tí predajcovia zneužívajú ženy, čo sa tým trápia. Je to svinstvo!

   Môj chlap tvrdí, že sa mu páčia moje prsia, aj keď sú malé, ale akonáhle vidí nejakú ženskú s veľkým poprsím, vkuse jej čumí do výstrihu ako nejaký puberťák, aj keď má 45, dobre že neslintá a má sprosté reči. Potom nečudo, že nad tým viaceré uvažujú.

   Ale bohužiaľ to nezmeníme. Aj chlapi majú malé penisy, ale to až tak nevidno ako u žien(prsa). No čo už, zmeniť sa to nedá a ktorému chlapovi sa nepáčim, nech ide do ...


   Smazat
  2. Máš pravdu, aj ja mám maličké prsíčka a priateľ ma uisťuje že ich má rád také aké sú a veľké by sa mi ani nehodili, napriek tomu okomentuje každú herečku/speváčku/okoloidúcu a pochváli jej dekolt. Potom mám naozaj pocit že sa na mieste zmenšujem :) Ale nedá sa nič robiť, treba sa naučiť žiť s tým čo máme a tešiť sa z iných vecí, ktoré sú na nás pekné :)

   Smazat
 38. Kdyz jsem prestala kojit, moje leva bradavka se mi doslova propadla, a prsa jsou jeste mensi, nez byla pred otehotnenim. Nemam ani velikost A, o B se mi muze jen zdat... A pak se divte, ze nekdo jako ja, na takovou reklamu skoci...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda mám ůplně srtejný problém dokonce i s tou bradavkou taky se mi vpálčila a už jsem uvažovala že si je onjednám protože když je člověk fakt zoufalý tak věří čemukoliv..:-( je to smutné že jsme banda naivních blbek...ale je to tak:-)

   Smazat
 39. Tak když narazím na reklamu, může to vypadat lákavě... Ale nikdy, NIKDY, bych si nic neobjednala bez pročtení internetových diskuzí a stránek jako tato. A stejně se vždycky ukáže, jaký je to fake...

  OdpovědětSmazat
 40. Holky, které mají malá nebo žádná prsa to asi vidí jinak. Jsou často neštastné až zoufalé z toho že jim prsa nenarostla, mají problémy v partnerském životě. Nemusí být pitomé, mám kamarádku vysokoškolačku, která si podobný preparát koupila, protože prostě doufala, že pomůže. Zoufalí lidé prostě dělají zoufalé věci, vina je jen na těch, co podobné preparáty nabízí a prodávají. A taky nechápu, že neexistuje nějaká kontrola státu!

  OdpovědětSmazat
 41. dakujem za pekny rozbor tejto stranky ....

  OdpovědětSmazat
 42. jedna z veci je aj ta ze na stranke su este aj fora nainscenovane ....pisala som tam nech to mu nikto neveri pretoze je to sice smutne ale tabletky na rast prsnikov a ani na chudnutie neexistuju! moj koment samozrejme stiahli zo stranky...nehovoriac o reklame ktora plati posledny den a na druhy je tam opat-to je uz samo o sebe pofiderne

  OdpovědětSmazat
 43. Ahoj, prášky jsem si ve slabé chvilce objednala, ale naštěstí z pošty nevyzvedla.. Ale ted mi přišel mail, že mám zaplatit za manipulační poplatky 119kč.. :( příde mi to jako totální kravina, když jsem si je nevyzvedla, přeci riziko dodavatele.. jakými argumenty je mam slušně poslat někam at mě nevydírají? :(:(:(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Normálně jim oznam, že ty jsi nic neobjednala a ať ti laskavě dokážou, že jsi to byla ty. Po webu za tebe mohl udělat objednávku kdokoliv.

   Smazat
  2. Jenže na to mi napsali, že jsem to potvrdila telefonicky, což je bohužej pravda. A že rozhovory se nahrávají. Co ted?:(((

   Smazat
  3. Tak tu stovku zaplat a aspon budes priste moudrejsi, slaba chvilko.

   Smazat
  4. Ahoj, udělala jsem stejnou chybu a prášky jsem si objednala, ale po přečtení této stránky jsem si je nevyzvedla. Dnes mi nějaká ukrajinka volala, proč jsem si to nevyzvedla a že musím také zaplatit poštovné, které činí 119 Kč. Řekla jsem jí, ať mi to pošle poštou a až na základě výzvy co budu mít ve schránce to zaplatím a ona, že ne že mi to pošle jen e-mailem. Na to jsem nereagovala a zopakovala jsem opět to samé. Na to řekla jen OK a hovor ukončila. Tak jsem zvědavá co mi příjde...

   Smazat
  5. Toto mi hned po rozhovoru přišlo:

   Vážená paní/Vážený pane!
   děkujeme za Váš zájem o naše doplňky stravy PushUp2.
   Podle údajů z našeho systému jste si objednala a potvrdila doručení našich výrobků, které však dosud nebyly z
   neznámých důvodů odebrané.
   Skutečnost, že manipulační poplatky za zásilky České Pošty hradíme my, neznamená, že jsou zdarma. Manipulační poplatek
   je zdarma pouze v případě, kdy dojde k pozitivnímu zakončení transakce a konečnému odebrání zásilky z České Pošty.

   Z tohoto důvodu je tedy nutné uhradit náklady vzniklé za přeposlanou zásilku, tj. 119,-Kč.

   Zde jsou podrobnosti o platbě.

   Přepravní společnost:
   Massive Dynamic a.s.

   Prosecká 851/64
   190 00 Praha 9

   Detaily bankovního účtu :
   Raiffeisenbank a.s.
   Čislo učtu 6564425001/5500
   Iban CZ5255000000006564425001
   Swift/ bic RZBCCZPP

   Výše platby: 119,- Kč

   Pozor - jako variabilní symbol uveďte Vaše telefonní číslo nebo e-mailovou adresu, která byla uvedena při registraci,
   abychom Vás mohli identifikovat.
   S pozdravem a přáním hezkého dne
   Beáta Kavková
   Zákaznické centrum
   tel.:(02)234 147 028

   Smazat
 44. Pomoc !! Bohužel sem byla tak blbá a také sem si prášky objednala ale jen objednala nposlala sempeníze nic ale volali mi na moje číslo a yl to opravdu trapně předstíraný hlas new... jak to udělat abymi dali pokoj ? nevíte jk to udělat? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neobjednavat picoviny z podezrelych e-shopu.

   Smazat
 45. No já můžu říct z vlastní zkušenosti že jsem jednou takové prášky měla.Prsa mi vyrostli skoro až o dvě velikosti super jen když jsem je přestala brat byli tam kde před tím zase se zmenšili. Tak že nic není trvalého jen plastika a ta není taky napořád inplantáty se musí měnit po 10 letech zaleží na kvalitě atd.tak že už nechci raději nic zkoušet raději si koupím pusch up podprsenku a je to vyřešené.

  OdpovědětSmazat
 46. Moc děkuju málem jsem si to obědnala.
  Naštěstí se nuc takového nestalo.
  Nechápu jak někdo může něco takového udělat.

  OdpovědětSmazat
 47. Práve som dohovorila s operátorom od Push up 2... Dokonca som si to aj objednala ale našťastie nie prevodom na účet ako to chcel operátor, má mi to priviezť kuriér, ale po tejto stránke a potom čo som si prečítala už to neprevezmem. Asi sa pýtate ako som mohla naletieť? Ale musím priznať že jednoducho: " po pôrode som schytala zápal nervového systému a za 10 dní som schudla zo 78kg na 40kg, trvalo mi 2 roky pribrať na 52kg ale som chudá , vyziabnutá jak vyžla, nech robím hoci čo a jem hoc koľko - bohužiaľ metabolizmus nepustí odvtedy... Užívala som tabletky Decolen ale zakúpila som si ich normal v lekárni, tiež sa tam píše o zväčšení 1-2 čísiel... Ale okrem pevnejších prs som ich väčšie nemala. Toto Push Up 2 ... Nepoznáte životy ludí, nevieme kto a prečo sa rozhodne pre to a to, každá po niečom túžime a hlavne nie každá si môže dovoliť plastiku či z finančného alebo zdravotného hladiska, neodsudzujte preto tie ktoré len chcú vyzerať zo sebou spokojnejšie... Je to smutné že takýmto spôsobom nás okrádajú a mrzí ma to, ale som zas rada že som našla túto stránku a nevyhodím 60e za niečo čo mi život nezmení... s pozdravom Mamička na MD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře že jste si to rozmyslela. Měla jsem podobnou zkušenost s tabletkami Dekolen..A na Push Up2 jsem málem také nalítla. :( Já zase schodila po autonehodě a kompklexy mám pořád!!

   Smazat
 48. Pěkně napsáno! Jen kdyby si to přečetly všechny, které se chystají objednávat...

  OdpovědětSmazat
 49. Ještě, že jste to tak napsali... Opravdu dělají z lidí blbce a o co hůř z žen co si sami sebou nejsou jisté.. Nechutnej podvod podle mě. Soustředit bussines na lidi co zrovna nejsou z časopisu...

  OdpovědětSmazat
 50. ja je budu mit na poste...no co vyzzkousim a napisu

  OdpovědětSmazat
 51. ano ja som to objednala a hlavne prebrala a zaplatila a nie 1 dve balienia no aka som len hlupa ale tak moc som chcela a chcem prsia, takze babenky uz ked ich mam zacnem ich aj brat uvidime co bude ale myslim ze horsie ako je urcite nie, tak ak nahodou nieco sa zmeni sa ozvem a prosim ziadne komentare viem urobila som hlupost ale aj ja som raz chcela nieco urobit blbe a este raz chcem a prajem si aby .....................

  OdpovědětSmazat
 52. Tak já je objednala:( 14 dní je brala a ejhle,dostavilo se takové bušení srdce,že mě to dohnalo k doktorovi.Rozhodně nikomu nedoporučuji!!!

  OdpovědětSmazat
 53. Ahojte,

  vie prosím niekto tú adresu do Poľska? Ja si ju už nepamätám a zázračne nikde nieje uvedená!!
  Za skorú odpoveď ďakuejm.

  I.

  OdpovědětSmazat
 54. Veľké ďakujem!
  Aj ja som z tých "blbých" čo skoro naletia, ale našťastie si vždy hľadám na nete nejaké hodnotenia, komentáre k tomu - čo napíšu ľudia. A v konečnom dôsledku vždy zistím, že sú dané veci len klamstvo, výmysel a pod....
  Ďakujem, že je niekto, kto si dá námahu a preskúma to, dá dôkazy o klamstve a zneužívaní obrázkov na webe. Super.
  Ozaj ďakujem.

  OdpovědětSmazat
 55. Dobrý den,já osobně po užívání Decolenu zvětšení prosu o jednu velikost mám,ikdyž je to vždy jen dočasné,ale i to je pro mne příjemná změna.

  OdpovědětSmazat
 56. Bohužel takových blbejch lidí je dost ;) když se podíváte na různý diskuze, je tam fakt hafo lidí, kteří píšou, že si to koupili. Bohužel i já. Hned mi to bylo divný... ale říkám si: dyžtak vrátí peníze, tak co :D jasně :D Nejradši bych si dala facku a šla se zahrabat :D

  OdpovědětSmazat
 57. ja som si zakupila tablety na hubnuti,,,uzila som cele balenie a nefungovalo to,,,vsak bez problemov mi vratili peniaze,,,
  po case som skusila iny product a po nom som schudla.teraz skusim tablety na prsia a potom vam napisem,,,ku mne sa chovali solidne lacno a rychlo,,,ja som spokojna zdravim

  OdpovědětSmazat
 58. Dobry den,co mam robit,ked som to omylom objednal.zadal udaje ? mozem sa tomu vyhnut ???napr. nedvihanim telefonatu ?

  OdpovědětSmazat
 59. p. Beáta Kavková č.t. 228880736 je se svými komplici (p. Jana Dvořáková atd)největší podvodnící v ČR! Bohužel, náš stát vzhledem k tomu že nemá poroti těmto lidem pevná pravidla, tak tuto paní nechá dál okrádat lidi! P.Dvořáková je arogantní pracovnice této firmy, která se Vám klidně směje do telefonu " a vy chcete vrátit peníze?" Pro tyto lidi asi zákony o lživé reklamě vůbec neplatí, kterýho příbuznýho mají ve vládě...

  OdpovědětSmazat