Děsně děsně sexy muzika

Skvělá melodie, která mě donutí minimálně si podupávat nohou. Úžasný hlas zpěvačky. Dobře sestavený text, který má co říct. Bezva klip, od kterého nemůžu odtrhnout oči. Tak přesně o tohle tady nejde.

Bylo mi jasné, že video, které mi v mailu poslala Eliška, nemám otevírat, protože to bude asi něco extra příšerného. I tak to ale předčilo moje nejhorší očekávání.

Jde o diskotékovou odrhovačku údajně úspěšné dvojice Mr. Vee & Michaela. Mr. Vee skládá hudbu a texty, Michaela ty šílenosti zpívá. Sice nezpívá úplně blbě, ale samotné písničky jsou tak otřesné, že by to nezachránila ani Lucie Bílá.

Jako první jsem viděla a slyšela strašlivost nazvanou Sběratel. Je v ní všechno, co by dobrá písnička neměla mít. Hudba není hudba ale jakási syntezátorová odrhovačka se saxofonovým tutududu, které z taneční hudby začalo mizet už před patnácti lety. V refrénu se to celé mění téměř v dechovkové umcaca. Na klip se taky moc koukat nedá. Dvě holčinky v plavkách (tmavovláska má zoufale nepadnoucí horní díl) tančí děsně sexy tanečky u fontány (chvílemi jsem měla strach, že jim podjedou nohy a ony si natlučou zadek). Střih. Více oblečené holčinky s umělohmotnými trumpetkami v ruce juchají na okraji slunečnicového pole. Střih.  Nějaký úchyl se povaluje po gauči a dává si na hlavu podprsenky. Střih. Zpěvačka a DJ v děsivých převlecích tančí někde na maškarním bále. Střih.  Zpěvačka si zpívá ve vaně. Střih. A to celé na střídačku dokola. No není to sexy klip?

Text se taky mimořádně vydařil. Je o pánovi, který má sbírku podprsenek. Podobné veršovánky zvládnou i ty nejpomalejší děti ve třetí třídě základky.

Na baru seděl pán
a byl tam asi sám,
koupil mi drink a povídá
že doma krásnou sbírku má...

Póóódprsenky, malý, velký,
černý a červený, bílý a zelený,
Póóódprsenky, tlustý, tenký,
s krajkou i bez,
má jich tu celej les.

Slabší povahy by si neměly následující video pouštět před spaním.
Když jsem to tak s hrůzou v očích poslouchala, říkala jsem si, že mi to něco připomíná. Třesoucí se rukou jsem projela YouTube a našla. Ano! Tihle dva mají na svědomí i další děsivou písničku. Týdýdadá, máš nejhezčí zadek na světě.
Myslím, že docela přesně chápu, proč se k těmhle dvěma skvostům české taneční scény nesmí na YouTube vkládat komentáře.

Poletím spolu někam ke hvězdám,
a poslouchej mě dobře, co ti teď povídám,
potkal jsi mě na svý šťastný planetě,
máš nejhezčí zadek na světě.

Týdydadatýdydada...

Jak je text dál, netuším. Čtyři minuty se to poslouchat fakt nedá. A moc dlouho jsem nevydržela ani u další neméně zdařilé a děsně děsně děsně sexy písničky Chlapi jsou sexy.
U téhle písničky se text taky mimořádně vydařil. Je plný hlubokých myšlenek.

Jó chlapi maj velký svaly,
jsou silný a neomylný,
maj rádi auta, mašiny a holky,
od maminky vdolky.
Jó chlapi maj rádi fotbal,
pivo točený, knedlo, zelo, uzený,
maj rádi drsný filmy,
štíhlý blondýny a oči nevinný

Chlapi jsou děsně děsně děsně děsně děsně sexy,
jak super je ten váš svět
tak trochu jinej na pohled
Chlapi jsou děsně děsně děsně děsně děsně sexy, 
štěstí, že je to tak,
kočka není pes a naopak.

Pak se tam ještě zpívá, že chlapi mají strašně silnou vůli a proto doletí na měsíc. A tak.

Nechápu jednu věc. Jak se tohleto mohlo opakovaně dostat dokonce i na cédéčka, která se snad i prodávají, tedy na kompilaci Taneční liga. Jestli se tímhle formuje hudební vkus puberťáků, vůbec bych se nedivila, kdyby byl za pár let českým prezidentem Michal David.


__________________________________________________________

EDIT: V komentářích jsem našla upozornění, že to s tím autorstvím hudby a textů pana Vee nebude až tak žhavé, jak píše on sám na svém webu. A ono to tak vážně je!

www.mrvee.cz


Mimo jiné tam píše, že projekt Mr. Vee a Michaela vznikl v lednu roku 2008 a už jeho první  písnička Nejhezčí zadek na světě znamenala raketový start. 


Problém ale trochu vidím v tom, že tahle písnička lítala po světě už minimálně o půl roku dřív v němčině. A přestože pokládám němčinu za jednu z nejdivnějších řečí, natož když se v ní zpívá,  tahle německá verze se dá aspoň poslouchat. Na rozdíl od té parodie, jejímž autorem je údajně samotný Mr. Vee, jak se nám skromně snaží vnutit. Jo, a taky se na tu německou verzi  dá i o dost líp koukat!

Na YouTube visí skutečně originální podoba tohohle songu, která tam byla vložená už 14. října roku 2007, tedy v době, kdy Mr. Vee s Michaelou ještě nespolupracovali. Je tady, ale protože nejde vložit do blogu, našla jsem o něco málo novější verzi od stejných autorů.


Mně z toho tak nějak vychází, že si Mr. Vee ukradl písničku a vydává ji za svou. Dělá to tak i s ostatními? A stojí mu to za to? Vždyť jako člověk, který vyrábí i spoty a jingly, si tím jen podřezává větev. Asi se najde málo potenciálních klientů, kteří by měli chuť zaplatit mu za něco, co si stáhnul někde na webu a maximálně to tak nějak po svém nahrál.

78 komentářů:

 1. Tak Nejhezčí zadek na světě znám důvěrně=D! Před čtyřmi lety jsme na to tančili celé rozjuchané na místní diskotéce v pozdních nočních hodinách. =D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. moc bych se tim nechlubila...seriously

   Smazat
  2. Tak vzhledem k tomu, že slečně bylo před 4 lety 15, tak bych to ještě tolerovala ;-) Aspoň tedy sama za sebe, protože si ještě dobře vzpomínám, na co jsem byla schopna tančit v tomto věku já. Děti ještě nemají zformovaný vkus, horší je, když na takové písně paří na místní diskotéce rozjuchaní dospělí (a nemyslí to z recese).

   Smazat
 2. Je mi z toho na zvracení!:-/

  OdpovědětSmazat
 3. Když se mohli prosadit Eva s Vaškem, tak se nedivím ničemu. A pokud ještě člověk uvidí na youtube "Pejskové se koušou" (http://youtu.be/v54xqBRqWFA), tak už vydrží všechno :-)

  OdpovědětSmazat
 4. krinda pána to je ale hudební průjem..

  OdpovědětSmazat
 5. ježiš... když vidím CD z kolekce Taneční liga, tak se mi chce blejt, velebnosti

  to je pokaždé záruka hezké vesnické diskotéky

  OdpovědětSmazat
 6. No super. To by mě zajímalo co si mam teď pustit, abych to tydydada vyhnala z uší....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pusť si třeba motherfucker bass http://www.youtube.com/watch?v=rxW32PdJFA0 dj rush :D TO JE taneční!! Veronika

   Smazat
  2. Hu hm... a co/jak se na to tancuje?

   Smazat
  3. tancuje se na to dobře :D http://www.youtube.com/watch?v=twqM56f_cVo - asi takhle ;) a jinak to byla odpověď na otázku, čím si má tu hrůzu vyhnat z hlavy :P Veronika

   Smazat
 7. Mam z toho rakovinu mozku aneb that post gave me cancer :(

  OdpovědětSmazat
 8. Nikdy jsem neviděla nikoho říkat s tak ledovým klidem a jen tak mimochodem větu: máš nejhezčí zadek na světě, jako tady paní "zpěvačka".
  Ten text zní, jako když dáte do ruky propisku 15ti letýmu puberťákovi podprůměrné inteligence a řeknete: Napiš něco o sexu, co se trochu rýmuje.
  Pokusy o rým typu: Holky - vdolky, uzený - nevinný, tak - naopak, pán - sám, bez - lez... :-( Co by na to řekl Shakespeare, nevím.
  Každopdáně co na to říkají účastníci diskoték bohužel vím, není to dávno, co jsem v jednom klubu viděla lidi od 15 do 45 na "Nejkrásnější zadek na světě" tancovat do absolutního vyčerpání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "s tak ledovým klidem a jen tak mimochodem" je asi eufemismus pro "unyle", že? :-)

   Smazat
  2. :-( chtěla jsem být pozitivnější :-D :-D ale bohužel.. máš pravdu.

   Smazat
  3. Kami, prosím tě, my víme, že máš bakalářský titul, ale proč srovnáváš se Shakespearem? Ten ani nepsal písňové texty, ani nežil v století, s nímž by bylo to naše vhodné srovnávat. Buď srovnávej s textařem, pokud možno stejného žánru, nebo se tref do 21. století. Dík.

   Smazat
  4. Já bych to srovnala s Neználkem a jeho láska-páska! :-)

   Smazat
 9. Nová Marie Pojkarová :)))))))))))

  OdpovědětSmazat
 10. Brutalitu se "zadkem ..na světě" jsem byla nucena vyslechnout na jedné "vidlopárty" Ač jsem byla anestetikována dostatečným množstvím alkoholu a tudíž hudebně tolerantní, ona hrůza mnou otřásla stejně jako "Šenkýřka" "Hajný je lesa pán" "Jede jede mašinka"....(zastřelit autory i pouštěče :D)
  A co se týče hudebního vkusu...dnešní mládež je na tom stejně (blbě) jako má generace - většina šílí z toho, co jim tlačí do hlavy televize,rádia a reklama, ale kdo chce, dobrou muziku si najde....a spousta mlaďáku chce :D :D Veronika

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepotkali jsme se tam? Holky s širokýma bílýma páskama, krátký trička, chlapi všichni axe... Ještě si vzpomínám, že hrála Dlouhá noc. A já bohužel nemohla pít. Slyšela jsem to úplně střízlivá.

   Smazat
 11. Ze slečny Michaely mám pocit, že jako malá snila o kariéře úspěšné zpěvačky a to jí nevyšlo. Proto se smířila se zpívání tohohle průjmu.. Písničku o zadku znám a když jí slyším vyrazí mi kopřivka. Holky u fotánky jsem vydržela sledovat asi minutu a půl a tu třetí jsem stopla po 25vteřinách. Katastrofa, ale jestli to nese začnu zpívat taky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S Michalou jsem chodila na základku... Neúspěšně prošla soutežema od Rozjezdy pro hvězdy přes Superstar až po X Faktor :D

   Smazat
 12. S nejhezcim zadkem na svete se nechali trochu vic inspirovat jinou hruzou, ne? :)
  http://www.youtube.com/watch?v=CQian1hYNaA&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fresults%3Fsearch_query%3Ddu%2Bhast%2Bden%2Bsch%25C3%25B6nsten%2Barch%2Bder%2Bwelt%26oq%3Ddu%2Bhast%2Bden%2Bsch%25C3%25B6nsten%2Barch%2Bder%2Bwelt%26gs_l%3Dyoutube.3..0.14829.20671.0.20779.35.20.0.11.11.0.249.2778.3j14j3.20.0...0.0...1ac.i8rkvnfkSPE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aha, tak ona ani ta melodie není z jejich hlavy :D mě to bylo nějaký povědomý :D

   Smazat
  2. Díky za upozornění. Dohledala jsem i data publikování, aby bylo jasné, kdo to opravdu složil.

   Smazat
 13. hmmm, tak ta německá verze je asi tisíckrát lepší než ta česká ukradená splácanina... Mr.vee to jen mrví!

  OdpovědětSmazat
 14. V těchto písních je snad vše, co nemám ráda-umělý kudrlinkovaný zpěv, rádoby sexy puberťačky, ryze český pohled na slovo "sexy" a "chlapi"..ach Bože.

  OdpovědětSmazat
 15. Ta německá verze je stokrát lepší,na tu se dá ještě v opilosti tančit,protože rozumím tak třem slovům :-D Ale to už bych musela být fakt na šrot a hlavně bez publika,z takových hrůz už jsem vyrostla v 16ti letech :-D

  OdpovědětSmazat
 16. Tohle je jako současná hudba ? ? ? Mně to spíš připadá jako přelom devadesátek a nového tisíciletí, kdy letěli Lunetici ap.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, to je bohužel současná populární hudba no...

   Smazat
 17. Tak tohle bohužel znám. Protože mi není zas tolik, abych kolem sebe ještě před pár lety neměla vrstevníky, kterým se to líbilo. No, ještěže jsem v pubertě začala poslouchat metal a nezbylo mi, než si tříbit vkus sama. Sice jsem si taky prošla obdobím hudebních srágor, ale alespoň mi je netlačila do hlavy rádia coby "hity" a úspěšně jsem z toho vyrostla.

  OdpovědětSmazat
 18. Ta německá je super, přestože si ji pamatuju ještě ze střední a základky :D Takový šáhlý evergreen, tancovat se na to dá a když tomu člověk málo rozumí... :D

  Ale to, co tvoří ti dva, to je hrůza... To určitě nemyslí vážně :)

  OdpovědětSmazat
 19. Děkuji za pobavení! .. těm hlubokejm textům jsem se vážně upřímně zasmála :D A nedokážu si představit posluchače, kteří tohle přežijou poslouchat víc než jednou! :)

  OdpovědětSmazat
 20. Pamatuju si, jak jsem si před pár lety rvala vlasy, že nemůžu najít něco poslouchatelného. Rádia, TV, internet nám cpou přesně tohle, je jedno, jestli česky nebo německy, pořád ty samé odrhovačky. Nakonec jsem fajn hudbu našla - většina toho je v ČR prakticky neznámá. Je vidět kam to u nás spěje.
  Co ale nechápu, je pojem vidláctví - pocházím z vesnice, ale tyhle 'hity' jsem nikdy neposlouchala a poslouchat nebudu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co ti prosimte cpe internet? Tam si naopak konecne muzes sama vyhledat, co te zajima, ne?

   Smazat
 21. Německý originál písničky o zadku je tisíckrát lépe zpracovaný, ale co do textu jde o stejnou trapárnu.

  OdpovědětSmazat
 22. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to se nedá poslouchat, je mi trapně za ně oba dohromady!

  OdpovědětSmazat
 23. ona celkově česká tvorba je kapitola sama pro sebe, vezměte si třeba všechny ty pecky typu Ulice, Ordinace atd :D
  Možná už mám ze všech internetových parodií úplně všeho otupenej sluch, ale snad horší než ty písničky mi připadá ten její piercing. Nikdy jsem nepochopila proč si tohle někdo nechává dělat když to vypadá jak stříbrná bradavice :D.

  http://suzyna.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 24. Saaakra, na tu německou jsem už párkrát pařila a nikdy mi nedošlo, že je o zadku :D. A to mám z němčiny slušné základy. Znáte to-když je tak chytlavá melodie, že člověk ten text úplně vypustí?

  OdpovědětSmazat
 25. To se neda poslouchat ani z recese. Au, bolest.
  Karl fon Banhof.

  OdpovědětSmazat
 26. No tak já si myslím.....že je to prostě panelákový maloměstský pop. A podezřívám všechnyt tyhle "umělce", že jediný smysl a účel jejich existence je zapsat se do registru na OSE a pobírat pravidelné poněžní odměny plynoucí z autorského zákona. Asi taky něco splichtím, nemusí pršet, stačí když kape, ale za to pořád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mimochodem paní Pojkarová i s pejsky je v databázi zastupovaných děl OSOu taky a Nejhezčí zadek na světě taky - napsal ho nějaký pan Frinta - tak už chápete, proč někteří lidé tvoří?

   Smazat
  2. Možná teď pochybujete, že se dá na OSE něco trhnout, a nebo, že to nestojí za to, v tom případě vám posílám malou chuťovku, která se jistě v bleděmodrém opakuje v každé větší organizaci:
   http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=631921

   Smazat
 27. Blondyno, co sa cudujes, nase slovenske "hviezdy" vyprodukovali tento skvost http://www.youtube.com/watch?v=91H-JX7ySu4&feature=player_embedded

  uryvok:
  Ja som sexy, ty si sexy, on je sexy, ona sexy...
  Ja som sexy, ty si sexy, on je sexy, ona sexy...
  Ja som sexy, ty si sexy, on je sexy, ona sexy...
  Ja som sexy, ty si sexy, on je sexy, ona sexy...
  sexy sme všetci!*

  A za toto niekto zaplati? Velebnosti, jdu blejt!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za odkaz, potřeboval jsem si vyčistit vnitřnosti. Nejen text, ale i způsob zábavy těchto osob dostatečně vypovídá o jejich mentální i morální úrovni. Jako odpudivý a zapšklý moralista se zas cítím lépe.

   Smazat
  2. Hele, to je dobrý pro výuku slovenštiny jako cizího jazyka - naučíš se vyjmenovat osobní zájmena... ou bože, to je s*ačka

   Smazat
  3. Od Tiny, Ega, Rytmusa ani Dary nech sa radsej slovencinu nikto neuci. Ked vidim tieto nase pseudohviezdy, vyvolava to vo mne len pocit zdielanej trapnosti. A samozrejme, skoro by som zabudla na Tonyho Popovica (to je ten mesiacik so siltovkou).

   Smazat
  4. Čo ti jebe?! Rytmus je páán. - doplněno náležitou chánovskou dikcí. (haha, to je slang jak pras.e, netvrďte mi že Rytmus, Tina ani Dara nejsou z půlky čmoudlí.)

   Smazat
  5. Můj víc než šedesátiletý otec jezdí v autě se sloganem: "Přeříznu cokoli". Je to reklama švagrovy firmy. Já už se bojím otevřít i konzervu, aby na mě nevypadlo něco "rafinovaně" sexy, nebo to nebyla konzerva z nejhezčího zadku na světě.

   Smazat
 28. Jezusgotte,
  kde já dnes mohla být, kdybych se celý život nevěnovala nudné každodenní otročině v domácnosti a místo toho se vrhla do vln šoubyznisu... Vždyť já s mými texty (sedla jsem si na zápraží, podepřela tělo paží - nebo: kuchařský guru Vaněk zkritizoval ragú z planěk, co uvařil nám Babica, když mu spadla dřevěnica, jódlejdý, jódlejdý, jódlejdýjahou) mohla jsem býti dnes již TAK slavná, že bych si o sobě mohla přečíst i v tomto sympatickém a mně milém bložíku...
  :-D
  Hagil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-)))

   Nabízím spolupráci. Umím taky psát skvělé texty: Stála dívka u zdymadla, dívala se do zrcadla, krásnější bych chtěla být, a hodného muže mít.

   Smazat
  2. U zdymadla? / Tam by zvadla. / Postavte ji u kolejí, / kde tramvaje projíždějí. / Z oken koukají se kanci... / tam má čupr holka šanci.
   (čas výroby: 20 sekund)

   Smazat
  3. Je od Vás hezké, že mi nabízíte spolupráci, ale myslím, že s Vaším talentem a pohotovostí máte našlápnuto na úžasnou sólovou dráhu - stačí mi přečíst si zde toto Vaše jediné dílko a již tuším, že bych za Vámi trapně pokulhávala (momentálně mě napadá pouze toto:
   Somnambul šel na výlet na střechu,
   trochu si tam zakvílet a trochu tropit neplechu.
   Když dotápal k vikýří, uviděl tam upíři.
   ...no a dál to zatím nemám, akorát vím, že by to mělo být tango - nejsem dosud rozhodnuta, čí melodii mám ukrást.
   :-D
   Hagil

   Smazat
  4. Šmankote,
   já než sesmolím odpověď pro anonym z 12.42 hodin, bleskurychlý anonym ve 12.58 hodin mi předvede, jak na to - hele - na to já fakt nemám - jdu od válu - vy byste mě uštvaly/i...
   :-D
   Hagil

   Smazat
  5. :-D Somnambul vede!

   když jsi svou lásku měl,
   vážit sis jí neuměl,
   když tě teď opustila,
   zjistils jak byla milá
   ale pozdě je
   jiného ona už miluje.

   Smazat
  6. a návrh textu na disco vypalovačku

   tudytudy
   chci tvý dudy
   tudytudy
   hladit z nudy

   Smazat
  7. A teď to, vy smradi, zazpívejte a vypadejte aspoň jako ta bloncka. Tak co? Kolik z vás zbyde? :D

   Smazat
  8. docela dost, ona nezpívá nijak extra. Porovnej si verzi její a tu originální německou. Je unylá, ukníkaná a hlas má průměrnej. Proto taky třeba neobstála v žádný z talentovejch soutěží, kam se cpala

   Smazat
  9. pro anonym 13.14 hodin: Tsss... vypadat jako ta bloncka umí kdekdo - já budu vypadat jako já - hrůžasně a orižinelně, nezapomenutelně a nezaměnitelně. Hezkých bloncek máte dvanáct do tuctu, ale druhá tak pěkně šeredná Hagilka jako jsem já, se dosud nenarodila...
   :-D
   Hagil

   Smazat
  10. Padá,padá lísteček,
   padá, padá do sraček.
   tudy, tudy, tadaaa...
   lísteček do sraček
   tadaaaaaa

   Smazat
 29. Akorát škoda, že když si to tady všichni pouštíme, abychom se mohli poblít, tak oni na tom vydělávají:(

  OdpovědětSmazat
 30. Mně to nijak nevadí. Lepší než, aby kradli a fetovali! Koupím si jejich CD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. akorád že oni kradou. Přečti si konec článku. Tu písničku o zadku ukradli

   Smazat
 31. http://www.hudebnimasakry.cz/mr-vee-a-michaela-sberatel/

  Chtělo by to něco nového.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jéžiš, zas nějakej nohsled hudebních masakrů. Zlatíčko, co jsi v textu výše nepochopil, že ti nepřijde jako nic nového? Asi vše, že? Koukni na ten slint na masakrech a pak si přečti tendle profi napsanej článek o několika písničkách a s odhalením ukradené skladby. A pak něco piš, jo?

   Smazat
  2. Jéžiš zas nějakej nohsled blondýny. Miláčku já teda nevím, co je na tom za strašný odhalení. Právě hudební masakry už o tom psaly dávno před Blondýnou:
   http://www.cilichili.cz/blogy/hudebni-masakry-vi-mr-vee-20.html?bloger=3
   A pouč mě prosím, co je na tomhle článku tak strašně profi...
   (Podotýkám, že mně je jedno, co a kdy si Blondýna na svůj blog napíše a jestli to někdo napsal před ní, jen ty některé hysterické reakce tady jsou k smíchu.)

   Smazat
  3. Blondýna a profi článek? A na to jsi přišel kde, miláčku? 80% jejích článků už někdy někdo napsal.

   Smazat
  4. Slint ako slint.

   Smazat
 32. Tak člověk se aspoň zasměje, ne? Pokud bych už zpívala o zadcích, tak bych teda zvolila lepší kalhoty :).

  OdpovědětSmazat
 33. A navíc ty pohyby, co provádějí "tanečnice" s plastovými trubkami v klipu Sběratel, jsou, myslím, z klipu Destination Calabria...

  P.

  OdpovědětSmazat
 34. Myslím, že Michal David je proti těmto osobám celkem v pohodě.

  OdpovědětSmazat
 35. Tohle je extrémně brutální, slyšela jsem to jednou a mám dojem, že Míše by měl někdo nacpat halvu do Véčkovo zadku (aby už nemohla vydat ani hlásku). A hodit přes ně kostým osla. Mimochodem ani ta německá verze není originál, originál jsou (nejsem si teď jistá britové nebo italové) jmenují se Soundlavers a písnička Run-away.
  Nechápu jak si tohle někdo může pustit dobrovolně a ne omylem. A mimochodem ta druhá písnička už dál jen zadkuje, žádný další text tam není. je to PEKLÓOOO!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soundlovers smozřejmě, ani tak to není bohviečo, ale je to podstatně lepší.

   Smazat
 36. Německou verzi jsem si pustila několikrát bez zvuku, ty pánský zadky v ní jsou luxusní. Lepší než ty rozkydlý zadky a velký vany na koupalištích :-D.

  OdpovědětSmazat
 37. Pěkně jsem se oibavila a nasmála :-D Tady jde vidět čeho jsou lidi schopní:-)

  OdpovědětSmazat
 38. Nejhezci zadek na svete: http://goatse.info/

  OdpovědětSmazat