Jak vytvořit trendy fashionblog

Mít vlastní fashionblog je děsně trendy. A je to taky děsně jednoduché. Není k tomu potřeba umět psát. Není potřeba zvládat ani základy gramatiky. Rozhodně není potřeba vlastnit kvalitní foťák. A už vůbec není nutné umět udělat koukatelné fotky. Jediné, co je opravdu potřeba, je trochu toho času. Ale pokud jste dvacetiletý nezaměstnaný lůzr, tak ho máte dost.

A jak na to?

1. Založte blog někde na bezplatné a volně dostupné službě. Na blog.cz a jiné služby s koncovkou .cz zapoměňte, víc trendy je cokoliv s koncovkou .com.

2. Vymyslete dostatečně kůl název. Nejvíc in jsou ty v angličtině. Nebo aspoň v poloangličtině, aby to bylo dost světový.


3. Zaplácávejte stránky čímkoliv a pokud možno co nejčastěji. Důležité je, aby na nich bylo hodně fotek a málo textu. Aspoň v něm nenasekáte příliš mnoho hrubek, překlepů, interpunkčních sekanců a jiných libůstek. S textem si v žádném případě nezatěžujte hlavu! Úplně v pohodě stačí projet blogy a opsat z nich to, co se zrovna hodí na ten váš. 


Text z blogu Czech Blondýn

Originál textu z Theczechchicks.com 

4. Předstírejte, že máte šíleně trendy kámošky. Někde si stáhněte fotku, která by se s trochou fantazie dala vytvořit i u nás (pokud byste byli vynikající fotograf a měli k dispozici dobrou modelku), plácněte ji na blog, připište něco o kamarádce Veronice, která neztloustne, i když sní cokoliv a rozhodně nikam nepište, že dívka na obrázku nemá s kamarádkou Veronikou nic společného! 


Z blogu Czech Blondýn


www.pinterest.com

5. Každý správný fashionbloger píše o sobě. A ukazuje, jak žije. Pokud bydlíte v paneláku na okraji okresního městečka, rozhodně to nepřiznávejte! Prostě žijete s partnerem Radimem v podkrovním bytě na Vinohradech. Volný čas trávíte třeba procházkami se psem.Vlastnit pohledného psa je in. Najděte někde na Flickru mimořádně povedenou sérii fotek krásného psa, zveřejněte ji a tvrďte, že je to hafan rodičů vašeho přítele. Že je to ukradenej hafan přece není nutné přiznávat. 6. V každém případě musíte vést zajímavý život! Přes to vlak nejede, to je prostě jedno ze základních přikázání úspěšného fashionblogera! 

Facebook Czech Blondýn
Vůbec není podstatné, že stejné fotky už o rok dřív zveřejnil někdo jiný. Jsou hezké, hodí se na blog, tak je vemte za své! 

www.google.com

Když už si vymyslíte výlet do Milána, napište o tom. Jen dávejte pozor, abyste si nevymysleli zároveň kamaráda, který si ale zrovna jako na potvoru v době, kdy s vámi měl popíjet v Miláně a dlouhé hodiny klábosit, někde courá po Itálii. A v Miláně rozhodně není. 

Oba screenshoty jsou z blogu Filippa Fioreho


K zajímavému životu patří zajímavá práce. Střídavě se prohlašujte za fotografa, modela, autora reportáží, autora článků pro prestižní lifestylové časopisy a za člověka dalších profesí, které jsou co nejvíc in. 


Asi nemusím dodávat, že na webu boomtv.cz není žádné aktuální video, které by se jen vzdáleně podobalo tomu, které měl v Bruselu pořídit úspěšný bloger. 


Screenshot vyhledávání  net.boomtv.cz

Stylista! Musíte být úspěšný stylista! A mít za sebou třeba práci na úspěšné kampani pro Pietro Filipi na jaro/léto 2012. 


Skromně potvrďte, že jste úspěšným stylistou, nadšeným komentujícím. A kašlete na to, že ve skutečnosti měla styling na starosti Tereza Kytková. Čtenáři blogu po tom asi moc pátrat stejně nebudou. 

Facebook Pietro Filipi


7. Oblékejte se stylově, elegantně, preferujte superluxusní značky. Fotky stahujete z internetu, vydávejte je za své a když náhodou zapomenete, odkud jste je šlohli, a někdo se zeptá, kde jste konkrétní oblečení koupili, buďte vynalézaví. V sekáči! 
 
www.trashness.com

8. Prohlašte se za úspěšného blogera, modela, stylistu a bůhvíkohoještě a na blog přidejte záložku Interview. Napište sami se sebou pár rozhovorů (ve stejném duchu, stejnými slovy i se stejnými pravopisnými chybami, jako píšete vše ostatní). Na konec připište jásavý výkřik, jak redakce celého čehosi, co s vámi ten údajný rozhovor napsalo, bude pravidelně číst váš blog. Je úplně jedno, že s vámi rozhovory vede tak maximálně trafikantka, když si kupujete časopis. Na blogu to bude prostě vypadat skvěle.


A protože jste nejen úspěšný všechnomožný, ale hlavně teda model, tak přidejte na blog i Portfolio, aby se vaši čtenáři mohli pokochat vašimi fotkami z těch super kampaní pro Elle a tak. Naflákejte tam pár amatérských fotek z dovolené s rodiči a proložte to profi fotkami staženými z webů cestovek a hotelů z různých nóbl destinací. Nebojte, nikdo nepozná, že zveřejníte fotky, mezi nimiž je extrémní rozdíl v kvalitě. 
Fotka z Portfolia: horní snímek Czech Blondýn, dolní snímek originál. 

Z portfolia Czech Blondýn


9. Když už jste si dali tu strašnou práci a postahovali fotky jiných autorů nebo překopírovali texty blogerů (turistických průvodců, oficiálních stránek hotelů, recenzentů jídla atakdále), aniž byste uváděli zdroj,  je jasný, že je to výsostně vaše autorské dílo a fakt nikdo ho nebude kopírovat! Přidejte blábol o jakési licenci, bude to znít vznešeně. Tak vidíte, jak je to jednoduché. To jsem zvědavá, kolik nových fashioblogů se vyrojí na českém internetu. 275 komentářů:

 1. Brala bych to objektivně, ale pokud tvůj post začíná slovy ,,nezaměstnaný lůzr" , říkám si co za hvězdu jsi vlastně ty a dále nemám chuť pokračovat ve čtení článku..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také bych nepoužila slovo lůzr, možná spíš mi ho je líto, když si musí vytvářet svůj imaginární život.. Chudák je to přesnější slovo.

   Smazat
  2. no a čo je asi tak niekto, kto robí to, čo robí tamten traper? dosť pravdepodobne práve lúzer, čo nemá nič iné na práci a zjavne trpí aj nejakou formou psychickej nestability, resp. potrebou byť obdivovaný, proste v hlavne to nemá úplne v poriadku...

   Smazat
  3. Koukám,slečno Veroniko, že jste obdivovatelkou Czech Blondýn :-)
   Proto takové hativé komentáře....

   Smazat
  4. právě bráno objektivně - je to lůzr a navíc negramotnej.. Na kradení fotek a textů jsem pekelně háklivej :-(

   Smazat
  5. A co by jako měla na tohoto člověka použít? Možná slovo ZLODĚJ ho vystihuje lépe.

   Smazat
  6. pan Blondýn se z toho asi zhroutil a na blogu už není ani slovo! a já mu to všechno fakt žrala, stydím se!

   Smazat
  7. Obecně vzato by se mi "lůzr" taky nelíbil, ale pokud jsem to dobře pochopila, nejedná se o hanění fashion blogů obecně, ale dost vydařený stěr konkrétního blogu, kde se "lůzr" parádně hodí.

   Smazat
  8. Madam Veronika je typ sluníčkové dámy, která se velice ráda pohoršuje nad krutostí Blondýny. Nechápu proč tento blog tak často navštěvuje, když, dle jejích komentářů, nikdy nečetla víc než první odstavec, který ji vždy tak rozesmutní, protože lidé jsou tak zlí, nepřejícní atd bla bla bla....

   Smazat
  9. Já mu ty jeho žvásty taky žrala. A zrovna já byla ta co se ptala na tu údajnou košily ze sekáče. :(( Je to ubohé, trapné, ponižující a blondýna to vystihla naprosto přesně.

   Smazat
  10. Ubohé, trapné a ponižující? Tak to zase neberte tak vážně, vždyť jde v podstatě o hov.. :-)

   Smazat
  11. No tak jako promiň, ale když si někdo vymýšlí to jak žije, co dělá atp. Pak lidi láduje dokonalými žvásty z "dokonalého" života, "krade" fotky z webu, které považuje za své mi už přijde opravdu trapné a ponižující, ale každý jsme na tom jinak. Třeba Ty bys ses do takové role dokázal/a vžít asi maximálně když ti na tom nepřijde nic divného. hm??

   Smazat
  12. Já si myslím, že pojem "lůzr" je velice trefný..!

   Smazat
  13. nevím co Veronika píše u jiných článků, ale rozhodně nikdo nemohl vydedukovat, že obdivuje jakéhosi (špatného) blogera

   Smazat
  14. Předesílá, že nejsem obdivovatelkou Czech Blondýn a ani jsem ho, před přečtením tohoto článku, neznala. Nicméně, nechápu, pak si Blondýna může dovolit napsat na začátku to, co napsala. Proč proboha hned lůzr? A Blondýno, jistě bez vysokoškolského vzdělání (jinak by Ti to došlo), proč hned 20 letý člověk bez práce je lůzr? Co když se stará o nemocnou babičku, co když studuje dvě vysoké školy, co když práci sehnat nemůže? Začni být sebekritická taky k sobě, než jen ke všem ostatním!

   Smazat
  15. *předesílám

   Smazat
  16. Anonyme, luzr je napriklad proto, ze krade fotky z jinych webu, vydava je za sve a jeste rika, ze je ostatni nemaji kopirovat, protoze jsou jeho. Staci?

   Smazat
  17. ano, máte pravdu... ja som zabudol - všetci sa starajú o svoje nemohúcne babičky, majú choroby, sú dobrosrdeční, milujú zvieratá a chránia životné prostredie...

   a popritom z toho niekomu dokáže aj slušne zajebať, a tak si vymýšľa imaginárny svet, kde ho všetci obdivujú a všetko je skvelé

   inu, lúzer

   Smazat
  18. Tak madam veronika je pripad sam pro sebe:D Na otazku co v zivote dela, jako cim se zivi, odpovida, ze finance ma na statosti jeji pritel a ze ona se zabyva zarizovanim bytu atd. Takze pro tu by byl Blondyn nejlepsi kamaradka:D :D :D

   Smazat
  19. No, já jsem taky nezaměstnaný dvacetiletý lůzr a mám blog. A co jako :D

   Smazat
 2. Škoda, poprvé o něm někdo napsal a ani pochlubit se tím nemůže:-)

  OdpovědětSmazat
 3. No vida, a já mu to baštila od A do Z. Zklamání :(

  OdpovědětSmazat
 4. :D To je ale prča :). Ale nevadí, takových je a proč ne :), proč vlastně ne? Svoje čtenáře má, tak se to lidem asi líbí číst, tímpádem to má smysl.

  OdpovědětSmazat
 5. Já ho nečtu ale po zkouknutí o co go vím1. června 2012 4:54

  A kdo že je Czech Blondýn? Inu jmenuje se Vladimír.

  Video např. zde:
  http://www.stream.cz/uservideo/306182-ruzovoucka-loznicka-eroticky-porad-5-dil
  (pro silné žaludky)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je parodia...ze ano...prosim, ze ano?!

   Smazat
  2. no do prdele. :D Jakto že ta jeho pravá tvář nevyplula na povrch už dávno??

   Smazat
  3. ved su srandovni a v tomto pripade uplne neskodni :)))))

   Smazat
 6. hehe :D jsem zvědavá na reakce jeho čtenářek a jeho samotného, jestli se k tomu tedy vůbec vyjádří :D

  OdpovědětSmazat
 7. Ale krásnej kluk to je :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdoví, čí fotky to jsou! Stačí sledovat flickr a vytvoříte si celý život ve fotografii.

   Smazat
  2. Fotky jsou skutečně jeho, je to známá postavička, pusť si na streamu Růžovoučkou ložničku a je vymalováno :D

   Smazat
  3. Ach, ne, nechci si kazit den. Už ten název...

   Smazat
 8. uff. Prečo niekto vyrobí takýto fake plný ukradnutých záberov? Ja tomu nerozumiem. Asi som moc naivná, ale toto by ma nenapadlo ani vo sne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně to jsem chtěla napsat. Musí se sebou být hrozně nespokojený.

   Smazat
 9. ja som si tie jeho blogy citala este davnejsie. Prisiel mi dost mimo, ale fakt som verila, ze to su jeho obrazky. Tak teraz tipujem, ze robi podrztasku niekde v lokalnej TV alebo administrativneho spravcu zaloznej pocitacovej siete v Hypernove

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak on na modela má, to bezesporu. Jediné nefake fotky jsou ty na kterých je on celý a je to krásnej, leč tupej boreček :). Modela mu věřím, navíc je gay a víme, jak to chodí, že jo. Koukni na jeho videa na streamu, to ti řekne vše :)

   Smazat
  2. on neni model, ale gay prostitut

   http://www.gaynet.cz/krasavec-zitny-ukazal-sve-luxusni-telo.phtml

   Smazat
  3. Je to i model. Tak chodil s Rejmonem, co dodat, že. :D

   Smazat
  4. mne je jedno, ze je gay. To nie je podstatne. Podstatne je, ze stale neviem, ci sa vlastne zivi. Ako muzsky model nezarobi urcite vela

   Smazat
  5. Sezka: Kde žiješ? Víš kolik mají gay modelové v Čr nebo v USA, kde teda určitě byl? Víc než prodavačka a spol. tutově. NA 100%

   Smazat
 10. No nene :D. A já mu tak záviděla, jakej má pohodovej úspěšnej život ve dvaceti, tak nic no... :D

  OdpovědětSmazat
 11. Super článek! mě by teda ten týpek vůbec nevadil, ať si píše, co chce, ale ta hláška o autorských právech mě vytočila, má neuvěřitelnou drzost..

  OdpovědětSmazat
 12. Povídání s Italem nad šálkem prosecca? LOL!
  Katka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to je roztomilá tečka, potvrzující celý ten bluf: představte si Italy, podávající víno v šálku! Ono vůbec: vychutnávat české capuccino a croissanty (tradiční středoevropské jídlo, že?) po návratu z Itálie svědčí o tom, že dotyčný nezná buď Itálii, nebo to jídlo.

   Smazat
  2. heh taky me to napadlo.. kdyby napsal pořádnýho turka a makový koláč nebo závin ,tak mu to uverím..

   Smazat
  3. Taky mě to dostalo :) šálek prosecca...to úplně rve uši :)

   Smazat
  4. Jo jo nad tím jsem se taky pozastavila.

   Smazat
  5. Este ze nie salok prosciutta, ze ano :D

   Smazat
  6. Aspoň by si mohl zjistit, co že to Prosecco vlastně je. Ale kámoši říkali, že je to cool a trendy pití... :)

   Smazat
 13. Zdá se mi to, nebo na jeho blogu už nic není?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte, že kvůli Blondýninu odhalení? To by pak zasloužila metál za čištění internetu.

   Smazat
 14. Tak sem se právě podívala na jeho blog a nemá tam vůbec žádné příspěvky :D :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ti poradím :), když zadáš do googlu czech blondyn, najde ti to odkaz na jeho web, vedle bude modrým písmem napsáno kouzelné slůvko ARCHIV - klikni na něj a voalá :D nebo jak se to píše :P :D

   Smazat
  2. kde je to archiv???? Von to fakt celý smazal....

   Smazat
  3. Nebo tady ještě funguje všechno: http://czechblondyn-web.blogspot.cz/

   Smazat
  4. Tak tenhle uz taky smazal :) Je rychlej, kluk jeden!

   Smazat
 15. Ježiš 8:18, ty budeš blonďák, co? Nejsi ty Vladimír? Bylo to popsáno jednoznačně, jednoduše i pro IQ pletací jehlice.

  OdpovědětSmazat
 16. Tedy, našla jsem "rozhovor" o jeho luxusním bytu (samozřejmě žádné fotky) a je mi z toho spíš smutno: ten člověk musí být děsně frustrovaný:
  Kdo se podepsal pod tímhle nádherným bytem?
  Je to zásluha nás obou.Byt jsme před několika lety koupili v opravdu nepěkném stavu a byli jsme nuceni si ho celý zrekonstruovat.Dělali jsme třeba novou podlahu, bourali jsme příčky..Radimův tatínek je naštěstí architekt takže nám hodně pomáhal s celým projektem a plány.
  Hledáte při vybavování inspiraci v zahraničí kde jste nějakou dobu žili?
  Samozřejmě.Pravidelně si třeba kupuju americký časopis o bydlení ve kterém pokaždé najdu spousu žhavých novinek v bytovém designu.Naposledy jsem z něj například vyčetl že jedním z posledních trendů je zlatá barva.Proto jsem se nechal inspirovat a před nedávnem vytapetoval zlatě celou ložnici a zkombinoval ji se dřevem a kůží.Kožená je i naše postel smetanové barvy která rozhodně celé místnosti dominuje.V poslední době také přemýšlím o tom že nechám změnit barvu zdí šaten ale bohužel jsem si ještě nenašel dostatek času o tom pořádně popřemýšlet.
  Je snažší zařizovat byt v Moskvě?
  Každopádně.Když zařizujete byt v Moskvě jdou vám úplně oči kolem z toho co všechno se dá koupit.Nabídka je ohromná a s ničím není problém.Na jedné celé třídě máte jeden obchod za druhým kdy jeden je specializovaný na stavebniny druhý na interiéry a třetí například na design.
  Zdá se že nemáte rád moderní nábytek.Alespoň tady to není nikde vidět.
  Jediné co tu máme moderní je sedací souprava v obývací místnosti kterou kupoval přítel ale jinak si oba spíše potrpíme na nábytek staršího původu který už nějaký ten příběh má za sebou.Naše vybavení je založené na dlouhých závěsech a křesílkách.Možná tak jediná kuchyň byla hned od začátku laděna do moderního stylu.
  Umíte to s květinami?
  Květiny jsou nedílnou součástí mého bytu.Prostoru dodávají energii, barvu, život. Myslím že spolu vycházíme dobře ale pokud rostlině hrozí nějaká újma raději ji rychle odvezu k mamince ( úsměv ).
  Jaký dojem si z návštěvy vašeho bytu odnášejí hosté?
  Většina z nich mi řekla že na ně působí klidně,harmonicky.Já neustále nacházím věci které bych chtěl udělat jinak ale v zásadě si myslím že je tento byt zařízený tak akorát pro naše momentální potřeby.Jelikož nejsme finančně omezení můžeme si občas dovolit zainvestovat do nějakého z dražších, luxusnějších věcí. Samozřejmě že většina hostů je ohromena naší ložnicí která je propojena s koupelnou a dvěma šatnami.
  Tajemství vašeho bytu jsme tedy poodhalili ale v čem spočívá tajemství vašeho úspěchu v blogování,fotografování,stylingu nebo modelingu?
  Je to jednoduché - vždy musíte jít ruku v ruce s trendem!To je zákon,který ctím v jakékoliv oblasti.Jít proti trendu se nevyplácí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ten člověk fakt musi bejt duševně chorej. ale tak vidi to kolem sebe, tak to chce taky. treba na to s vekem prijde.

   Smazat
  2. A ty rozhovory si vymýšlel sám, nebo je má taky odněkud okopírovaný (jsem líná zagooglit). Protože ty rozhovory mají určitý styl a dokázala bych si je představit v nějakém tom časáku. Kluk by mohl jít dělat třeba do bulváru. Žaludek by na to patrně měl.

   Smazat
  3. Takových je! A ovládají pravopis.

   Smazat
 17. Blondýno, si Blondýna donutila smazat blog :) tak tos asi pěkně udeřila hřebiček na hlavičku

  OdpovědětSmazat
 18. A nedělá to spíš proto, aby sbalil nějaký holky? Vždyť je mu teprv 20!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. když má přítele radima? :-D

   Smazat
  2. Ale viete aké sme my ženy- možno je to jeho taktika- vie, že najviac chceme to, čo nemôžeme mať :-P LMB

   Smazat
 19. To je mazec!!! Prej klábosili sme u šálku(sic!) prosecca...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem se u toho pobavila. Na druhou stranu některé jeho výplody vážně znějí, jako by byl pod vlivem (spíše než šálků, možná rovnou kbelíků)

   Smazat
 20. Mně je ho celkem líto. Kolik asi tak muselo stát úsilí vybudovat ten blog, nacpat do něj mraky podivných informací a všechny si je pamatovat..? Kolik času muselo stát se tomu věnovat a zabředat hlouběji a hlouběji do vlastního vysněného světa..?

  L.

  OdpovědětSmazat
 21. opravdu mu to někdo věřil??!! Poněvadž píše komentáře téměř na všech českých blozích, omrkla jsem jednou jeho stránky. Na první pohled bylo zřejmě, že se příspěvky skládají jen ze stažených fotek. Proto jeho blog už nikdy a je dobře, že to smazal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť je celý blog dostupný.

   Smazat
  2. Dostupný je jen jeho fotoblog http://czechblondynphotoblog.blogspot.cz/, kterej je nacpanej ukradenejma fotkama úplně celej. Krade např. na Flickru a Pinterestu: http://pinterest.com/pin/52072939411912819/, http://www.flickr.com/photos/_rekha_/6587679653/

   Smazat
  3. Už není. Zmizel, prostě se vypařil, jen to zasyčelo.

   Smazat
 22. Blondýno jediný dvě slova "well done" a promiň za tu angličtinu ;)
  Neskutečně s tebou sympazuji.

  OdpovědětSmazat
 23. Ano, všichni ho odsuzujeme za to, že si žije svůj vymyšlený imaginární život. Je to sice na hlavu postavené, ale co už... lidi jsou různí. Spíš mě zaráží, jak někdo může být takový stalker a stojí mu to za tu námahu vyhledávat a porovnávat si veškerý text a fotky, které na blogu byly publikovány, to jako vážně? Vytýkáš mu, že žije životem někoho jiného, ale ty děláš to samé, bezesporu z jiného úhlu pohledu, ale ve finále je to jedno a totéž. Jo jasně, nepopírám, že to je skandální odhalení a bude ti tu psát spousta nadšených haterů, že to celou dobu tušili a jak jsou z toho šokovaní. Já však jen překvapeně kroutím hlavou nad tím, proboha PROČ do toho někdo dává tolik času a energie. Pokud je to tvoje práce a živíš se bulvárem, tak ok a nemám proti tomu ani fň. Ale pokud to děláš dobrovolně ve svém volném čase, to už taky o něčem svědčí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. blá blá blá :)

   Smazat
  2. Já jsem jí vděčná. Nesnáším faky - ať zboží nebo lidí.

   Smazat
  3. Blondyna si dava pravidelne celkem dost prace s psanim a vsechny clanky jsou naprosto originalni, takze proc by ji nesmel vysirat nejakej falesnej typek, co si neda s nicim praci a krade?

   Smazat
  4. No blahopřeju. PROČ odhalovat podvodníky a zloděje, když je to tak (časově) náročné - to jsi chtělo národu sdělit, milé T?

   Smazat
  5. Milá/ý T. Blondína nerobí ani náhodou to isté. Nikde neprezentuje ukradnuté fotky a nechváli sa, že sú jej-ak uvedie niečo, čo sama nenafotila, poctivo dodá aj adresu-zdroj(ak aj niekedy nie, napíšepribližný smer :-P, a že nie sú jej). Takže nerobí to čo on. Nechváli sa vyfabulovaným životom, a je jej POSLANÍM chrániť a varovať ostatných pred nástrahami webu. A to robí skutočne dobre-s nadhľadom, veľkou dávkou humoru a za to jej ďakujem. Už pol roka(plus-mínus) mi spríjemňuje život :-D Lucrezia Margareth Borgia (LMB)

   Smazat
  6. Mě to třeba tak nějak vytáčí, když někdo podvádí své čtenáře. Tento borec byl asi dost průhlednej, ale kdo blogy sleduje, vybaví si určitě hned několik těch, kde autorka vykradla cizí blog/fotky a pak si nechala říkat, jak je nádherná, jak by čtenářky chtěly vypadat jako ona, či že se úžasně oblíká. To mi přijde fakt smutný :/

   Smazat
  7. Naprosto s Tebou souhlasím. Na internetu si může vymýšlet každý co chce, vydávat se za koho chce...Trestné to není...Stalking mi přijde mnohem horší:/ Dana

   Smazat
  8. Zjistěte si prosím co znamená výraz stalking. Srovnávat toto se stalkingem je přinejmenším směšné. Až blondýna začne o tomhle člověku psát deset článků týdně, bude ho na jeho blogu bombardovat komentáři, zjistí si jeho facebook a bude ho otravovat tam, bude na něj čekat před domem a bude vyhrožovat smrtí jeho imaginárního psa, tak potom můžete mluvit o stalkingu. Vyhledání si několika veřejných fotek a napsání jednoho článku, není stalking.

   http://cs.wikipedia.org/wiki/Stalking

   Smazat
  9. To porovnávání není zas tak dramaticky časové náročné, jak si možná někteří představujete. Google nabízí standardně vyhledání "podobných obrázků", takže je to vlastně otázka jediného kliknutí ve vyhledávači. 5 vteřin na jeden obrázek :-)

   Smazat
  10. Proboha, ty magore, zaprve ten clovek KRADE fotky jinych a vydava je za sve a zadruhe, vis, jak dlouho trva najit originalni foto pomoci google pictures nebo tineye? Asi dve vteriny. Zastavat se zlodeju a podvodniku - typicke cechackovske chovani.

   Smazat
 24. ted jsem koukal na http://czechblondyn.blogspot.cz/ ma tam fotku -holka s lízátkem.. nevím jestli je to jeho práce ,ale asi ne :-D je to výstřižek z novin a je oskenovaný.. prosvítají sloupce článku z druhe strany.. boze to je neskutečný...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-D mimořádne má pod tím zdroj... :-D ale je to čííkovný klucina...

   Smazat
 25. Občas jsem na ten blog koukla a teda... wow. Dobrá práce!

  OdpovědětSmazat
 26. Přestože na Tvůj blog mám ráda, tohle je mi to celé líto, jak tady do něj ryjete. Možná fotky bral jinde, ale dělá to X holek na netu úplně stejně nebo možná hůř a schytá to jeden člověk. Aneb jak vydeptat člověka na dost dlouhou dobu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady nejde jen o to, že bral fotky jinde, ale o to že svoje čtenáře celou dobu vodil za nos a komplet si vymýšlel svoje zážitky, svůj život atd. Skutečného tam neměl téměř nic. A myslím, že frajírek jako on vydeptaný určitě nebude :-))

   Smazat
  2. To, že to dělá X holek, není argument. Jeden nejmenovaný politik krade, ale protože to dělají všichni, nebudeme si toho všímat? Naopak: odhalovat jednoho po druhém. Na X holek časem taky dojde.

   Smazat
  3. Tohoto nic nevydeptá, prosím tě. Růžovoučká ložnička na streamu, připadá ti, že se nechá vydeptat?

   Smazat
  4. Aha, takze protoze kradou jini, jsou kradeze tohohle hnusaka ok? Jste asi jedna z tech, coa nikdy nic nevytvorili, protoze kdybyste dokazal neco vytvorit, dokazala byste se i vzit do situace, ze vam to nekdo ukradne a bude vydavat za sve. Ten clovek je prachsprosty zlodej.

   Smazat
  5. možná fotky bral jinde a jeho ještě někomu líto? než ho zrušil našla jsem tam jednu svoji práci! mít důkaz zažaluju ho...Co nějaké autorské práva! Kdyby mu bylo 15, ale 20ti letý chlap? Tohel mě opravdu vytáčí

   Smazat
 27. Právě mi došlo, co mi ten výlet do Milána připomněl! Kdo znáte Woodehouse: zprávy o veselém nočním životě, které má Rocky Todd posílat tetě Isabelle, chtivé newyorských klípků, a které fabuluje komorník Jeeves, zatímco Rocky tráví dny v pyžamu ve své chatě, civí do zeleně a příležitostně napíše báseň. Stejná bezobsažnost a kupodivu i stejný tón.

  OdpovědětSmazat
 28. Tak toto je sakra dobrý článek! :D Občas jsem na jeho blog koukala a ani ve snu by mě nenapadlo... no vážně síla..!

  OdpovědětSmazat
 29. Díky Blondýno za článek. Udivovalo mě, kolik lidí ten blog sleduje, když tam vlastně není nic zajímavého, jen naskládané pěkné fotky. A ta jeho čeština...chápu, že každý se může jednou za čas utnout, ale u někoho, kdo se dle svých slov kromě modelingu živí i psaním:), je to přinejmenším úsměvné.

  OdpovědětSmazat
 30. já mám jeho blog ve sledovaných, asi jen proto že je velmi oblíbený tak jsem si říkala že na něm asi něco bude :-), "přečetla" jsem od něj jeden článek - zaujala mě fotka pejsků, jinak mi vše přišlo takový bez obsahu - no už vím proč .-)

  OdpovědětSmazat
 31. Ze si s tim nekdo da tolik prace... Achjo.

  OdpovědětSmazat
 32. BRAVO!
  Precizní práce :-))

  OdpovědětSmazat
 33. :D:D:D Dobře ty!

  OdpovědětSmazat
 34. Trochu skoda ze jsi ho takle vylekala a vsechno smazal. Mohli jsme se "bavit" nad jeho blogem dele a vychutnavat si co zase vymysli a ukradne... ;-)

  OdpovědětSmazat
 35. Tři zlatý bludišťáky pro tebe!!.-))

  OdpovědětSmazat
 36. Citam par blogov, ale niekedy zasnem. Napriklad nepochopim, ako z banalit niekto moze zit. Jedna americka blogerka - nebudem spominat meno blogu, aby som jej nerobila reklamu - ma taky uspech s blogom, ze nemusi pracovat a zije z toho. Ma okolo 250 komentov pro post, 2 miliony citatelov denne. Ale take banality uverejnuje, ze sa mi uplne zastavuje rozum. A este ide vydat aj knizku - naozaj si neviem predstavit o com.. Clovek niekedy fakt len NECHAPE A TICHO ZASNE...
  Mia

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic nevyjde z módy rychleji než populární bloggerky. Za rok po ní pes neštěkne - a pak bude tiše žasnout ona.

   Smazat
 37. Blbost světem vládne... :D L.

  OdpovědětSmazat
 38. Blondýno, ty by sis za odkrývání "pravdy" zasloužila metál! Nebo by jsi měla pracovat v nějaké detektivní kanceláři :-) Super práce! Musím říct, že blog blondýna mi od začátku nějak smrděl. Četla jsem ho, převzaté fotografie mě však trošku iritovaly a nad jeho vybájenými příběhy, co zažil se svým přítelem Radimem, jsem se dost bavila - nádherný a bezstarostný život modela, který si jen užívá posedávání po kavárnách a pracovní cesty do zahraničí :-) A jak je vidět, tak se to vše odehrávalo jen v jeho bujné fantazii. Podle facebooku se jeho přítel jmenuje Michal Dvořák, takže si komplet vymyslel jeho i svoji identitu. No chudák,no..Nebo taky dost dobrá recese ze čtenářů, kteří mu to žrali i s navijákem, a on se jen nad jejich blbostí bavil ;-)

  http://mamou-stylove.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 39. Já to tak nehrotím...Internet je anonymní, takže kdo si jaký virtuální život vymyslí, tak takový má:). A pokud mu to fakt někdo uvěří....Smůla pro ně. Dana

  OdpovědětSmazat
 40. ...a autorem blogu je Ondřej LACINÝ... jméno odpovídá obsahu...

  OdpovědětSmazat
 41. Jeho facebooková stránka ještě funguje. Uvidíme, jak dlouho. Každopádně tam od nějaké čtenářky má odkaz se žádostí o vyjádžení, tak jsem fakt zvědavá, jak se k tomu postaví :-)
  http://www.facebook.com/pages/Czech-Blond%C3%BDn-Fashion-Blog/218224158282607

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Postavil se k tomu asi tak že už to pro jistotu taky smazal :-D

   Smazat
  2. Ale ta stranka vyzera, ako keby niekto pravidelne otvaral elle.cz a hral sa s kombinacioami ctrl-C a crtl-V... uz len jeden z prvych postov,tykajuci sa klobukov a Audrey Hepburn - citala som ho na elle.cz a su to presne tie iste slova z konca clanku http://www.elle.cz/krasa/vlasy-a-ucesy/nesmrtelne-letni-looky

   Smazat
  3. No JO!!!! Ukradl útržek z rad Elle - a já si na jeho fb říkala, že se aspoň vyzná ve stylu... tak ani to ne. Ale to mi řekněte, PROČ to někdo dělá? Grafomanie? Narcismus? Patologické lhaní?

   Smazat
  4. Funguje i jeho blog. Výše je posáno jak se na něj dostat -> google -> czech blondyn -> klik na archív a možno číst blog v celém znění.

   Smazat
  5. No tak tady buďme spravedliví, to i taková Rendy, Lily, bla bla, s těma jejich slunečníma radama - to taky není jejich práce, že jo. Kopírují info stejně jako plno jiných bloggerek, ale aspoň nefalšují fotky kámošek a tak.

   Smazat
 42. tak jsem na ten blog vlezla... prvně... a nic... blog je odebrán... :) co dodat, aspoň jsem se s ním seznámila prostřednictvím TEBE... toto je asi nejlepší blog-článek, co jsem kdy četla :D)

  OdpovědětSmazat
 43. Chudák sodomita... teď maže jak vzteklej.
  To je fakt šálek mého prosecca! :-)))))

  OdpovědětSmazat
 44. Tohle spíš hraničí s psychickou nemocí...

  Každopádně se tohle Blondýně opravdu povedlo.

  OdpovědětSmazat
 45. tak blog už uplně smazal :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale nemá to vychytaný já jeho články pořád vidím :-)alespoň části

   Smazat
  2. Ten blog je možno číst celé, čti komentáře.

   Smazat
 46. Třeba to celý dělal naschvál :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. možná to byl nějaký umělec-mystifikátor a čekal, jak dlouho bude trvat, než na to lidi přijdou a kolik jedinců mu skočí na špek... ale takový by zas ten blog nemazal. Mila

   Smazat
 47. Některé se tu rozčilujete, že je jeho věc, že si žil vysněný život... Proti tomu by asi nikdo nic neměl. Problém je, že žil ukradený život. vydávat práci jiné stylistky za svoji, fotografie za svoje... Jeho blog jsem nejspis nikdy necetla, takze mam informace jen z tohoto clanku, ale on to vazne cele UKRADL! asi netreba pripominat, ze na fotografie, videa i autorske texty se vztahuji autorska prava, ktera on kompletne cela porusil. Kdyby ho v tom chtel nekdo vykoupat, tak ho klidne muze i zazalovat. To, ze on ten blog smazal, neznamena, ze by se nekde na blogspotu v archivu nenasel...

  OdpovědětSmazat
 48. No teda LUXUSNÍ ČLÁNEK Blondýno!!!! Škoda že to někde nevyjde v masovějším vydání, aby každá pindulína viděla že život ala telenovela NEEXISTUJE!!! Lidi co nic nedělají, jsou krásní a jen cestují a pijí "šálky proseca" :-) a přemýšlejí jestli se poňuchňat s šátkem Hermés nebo s šátkem Fendi NEEXISTUJÍ!!! Pokud už existují lidé, kteří žijí život jaký se píše na tomto blogu, tedy krásný, bezstarostný jako ze sna - tak tito lidé NIKDY NEBUDOU PSÁT NĚJAKÝ PITOMÝ BLOG KDE TOTO BUDOU KAŽDODENNĚ POPISOVAT A DOKUMENTOVAT - NEMAJÍ TO ZAPOTŘEBÍ. Uf to jsem se rozohnila... Blondýno, dobrá práce!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. výstižně řečeno - takovéhle blogy píší právě jen socky, které se v reálu užírají tím, že to, co ve svém blogu popisují, nemají a nikdy nejspíš ani mít nebudou...:D

   Smazat
  2. Naprosto souhlasím.
   Jasně, lidé co mají peníze a žijí bohémským životem by jistě dobrovolně ukazovali svůj obličej a popisovali kde bydlí.

   Smazat
  3. Já bych to možná trochu poopravila: Nikdy to neudělají lidi, kteří si své peníze vydělali usilovnou prací, to je fakt. Ale vidíme krásné příklady lidí, kteří své peníze nakradly (nebo k nim zkrátka nepřišli prací), takoví ubožáci to naopak mají potřebu dělat a ukazovat se.

   Smazat
  4. Evo, souhlasím..;)

   Smazat
  5. To zase není tak úplně pravda. Jedna česká známá modelka, která má ráda luxusní i obyč značky, ale je úplně jinde než většina ostatních píše na blog denně. Několikrát denně.

   Smazat
 49. O Blonndýnovi jsem až do týhle chvíle neslyšela. A škoda, že už asi ani neuslyším, bejvala bych se ráda pokochala.

  OdpovědětSmazat
 50. tak to mě dostalo, ať je člověk jaký chce, mě je to fuk, ale když kopíruje, tak to mě dostává, nevím zda se na něj zlobit :D nebo ho litovat :D nedávno jsem měla podobnou zkušenost jedna dívka kopírovala fotky a vydávala je za své..pěknej hnus

  OdpovědětSmazat
 51. tak uz mi ho vyhladavac neche najst - blog je zmazany

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blondýna je hotovej Viktor Čistič :-))

   Smazat
  2. Sezka, ty jsi taky blondýna, co? Jeho blog je normálně čitelnej. V komentářích je několikrát napsáno, jak se k němu dostat.

   Smazat
  3. Skúšala som to, a nič-podľa návodu, a nič :-( No čo už, o nič som neprišla :-P

   Smazat
 52. Autor blogu je očividně dement...a každý, kdo mu takový blog uvěřil, je stejný dement jako on (zívající smajlík)

  btw - můj komentář podléhá licenci, takže prosím necitovat

  OdpovědětSmazat
 53. Blog has been removed.. škoda, taky jsem si chtěla počíst víc :DD

  OdpovědětSmazat
 54. Blondýno tleskám Ti. Moc dobrá práce. Je to tak ubohé. :(

  OdpovědětSmazat
 55. On vykrádá thethreef a ještě píše že filippo je jeho dávný kamarád? No ty vole, tak to už je moc.. Pošlu mu to, ať se to nahlásí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud ho znáš tak souhlasím. Toto je už vrchol všeho.

   Smazat
  2. Samozrejme ze ne osobne, ale sleduji jeho blog a obcas si piseme na facebooku :)

   Smazat
  3. Tak zajímala by mně jeho reakce. :) Tak pak dej vědět. :)

   Smazat
  4. Jako co ať se nahlásí? Trochu na hlavičku upadla, ne?

   Smazat
 56. dobrá sranda.......:DDD

  OdpovědětSmazat
 57. Pěkný. Na tento blog jsem před pár týdny narazila, projela ho a přišel mi dost divný a neuvěřitelný, tak jsem ho zase zavřela. Dál jsem nepátrala a na blog zapomněla. Přesto děkuju za vysvětlení, má podezření to potvrdilo.

  OdpovědětSmazat
 58. No, slovo lůzr si asi i tak zaslouží za to, kolik lidí vodil za nos a za ukradené fotky i texty. Jinak si myslím, že blondýna má na svědomí záslužný čin. Třeba začne chlapec vytvářet nějaké hodnoty, když už má z ostudy kabát a nemůže si vytvářet virtuální úspěšné alter ego na internetu.

  OdpovědětSmazat
 59. teda těšit na cappuccino do Čech, když Íčka ho dělají bezkonkurenční a popíjet Prosecco ze šálku, ačkoli jsou to italské bublinky, fakt může jen lůzr

  OdpovědětSmazat
 60. Mne uz aj tak strasne liezol na nervy s jeho dotieravyni komentarmi na vsetkych moznych blogoch.. Já s pritelem sem, ja s prietelem Radimem tam a nakoniec takto dopadol :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. na fcb pise ze uz chodi s Davidem:-D Radim je paseee

   Smazat
  2. Tak pardoooooooon :D Nie som v obraze po vsetkych tych dnesnych odhaleniach!

   Smazat
 61. Ze stop zanechaných na internetu po jeho blogu se mi podařilo vydolovat půvabný kontakt, který na sebe na blogu uváděl a který mluví za vše: blondyn-pindulin@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://photos.iboys.cz/photos/nn/A/J/I/XR0ESQD7WH0_L.jpg

   No já jen koukám... Takže blondýn je toto? :D

   Smazat
  2. Tak to on být nemůže, to je klučina, kterého já znám. To on si vymyslel tu přezdívku blondyn-pindulin a blogger czech blondýn si ji nejspíš pouze okopíroval !

   Smazat
  3. To se ti teda nepodařilo moc vydolovat, já jeho blog vidím celej.

   Smazat
 62. Tohle je ovšem taky maso! http://www.facebook.com/ondra.laciny
  Konópek je dle mého názoru záporný inteligent.

  Karel

  OdpovědětSmazat
 63. Jsem jediná, komu se to tu zobrazuje na kosočtverec?
  http://i57.photobucket.com/albums/g226/SevenJetC/chyba.jpg

  OdpovědětSmazat
 64. Ten blog jsem neznala, ale toho člověka mi je upřímně líto. Žil si svůj vysněný (byť zkopírovaný) svět na blogu, ale bohužel i jeho dostihla krutá realita. Ale jak vidíte, realita je pro každého jiná a pro Blondýna, možná, byla realita jeho modelingová kariéra a cesty do Milána.
  Podle mě nechtěl nikomu škodit a teď se mu každý vysmívá. Nelituji ho, lituji lidí, kteří nechápou, že ten člověk byl vlastně nešťastný, protože lidi, kteří jsou šťastní si zpravidla nevytváří imaginární svět.
  Nesouhlasím s tímto zesměšňováním a se zasloužilým odkrýváním pravdy. On svým blogováním skutečně nikomu neškodil, jako například podvodní prodejci na facebooku.
  Amen - a teď se do mě všichni pusťte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nie, neškodil, iba klamal všetkých, ktorí ho čítali a obdivovali ako svojou mravenčou prácou dosiahol všetko to o čom píše. Všetkých, pre ktorých bol trebárs inšpiráciou. čo ja viem čo v ňom kto videl.
   Ja som si ten blog pozrela ráno keď ešte fungoval a moje pocity boli veĺmi zmiešané. Na jednu stranu mi bolo ľúto človeka, ktorý si musí takýmto spôsobom vytvoriť iný svet (ono iné by bolo, keby tam kdesi bola zmienka, že je to proste imaginárne) a na druhú stranu som si vravela veď klame a kradne. To jeho imagárno, ktoré by nikomu neškodilo, je pretkané reálnymi fotkami reálnych ľudí ktorým boli proste ukradnuté. A to boli, pretože ich jednoducho vydával za svoje. To škodenie je. Nevraviac o tom, že za svoju vydával prácu niekoho iného.
   mrkva

   Smazat
  2. Tak plagiátorství je jiná věc, ostatně, intertextualita věc druhá, a tedy, nejsme náhodou každý tak trochu plagiátor? Dobře, ukradl pár fotek, ale za to ho nesoudím. Pokud to někomu vadí, tak ho za to udejte.
   Nicméně to, že škodil tím, že klamal své čtenáře...? Opravdu si myslíš, že na internetu každý hovoří pravdu a nic než pravdu? Nemyslíš si, že utvořit si obraz reality je úkol každého z nás? To, čemu uvěříš je přeci jen na tobě, ne?

   Smazat
  3. Kami: Každý člověk si samozřejmě sám rozhoduje, čemu na netu věří nebo ne. Plagiátorství je dneska běžná věc, je těžký přijít s něčím původním, když se všude mluví o tom, jak vše už bylo objeveno.
   Že kopíroval fotky psů a kamarádek neodsuzuju, ale nepřijde mi to zrovna košer. Nicméně souhlasím s tebou, že snaha někoho poškodit v tom asi nebyla. Ale stejně tak si nemyslím, že by byla snaha poškodit Blondýna v tomto článku. Sám přece riskoval odhalení celou dobu a co my víme, třeba na něj čekal, třeba to celý zinscenoval.

   Smazat
  4. Vážně nikomu neškodil? Vážně kradení cizích fotek a tvrzení, že jsou moje autorům neškodí? Máš docela pokřivené hodnoty.

   Smazat
  5. To jsem taky chtela napsat. Nikomu neublizoval, delal si to pro sebe, nechtel na tom vydelat. Mozna se nad tim da pousmat ,,tyjo ja jsem mu to zrala", ale ne ho tady zahanet do kriminalu. Pouziti verejne pristupnych fotek pro nekomercni ucely mi prijde dost maly prohresek ve svete kde kazdy druhy stahuje nelegalne hudbu a filmy.

   Smazat
 65. Kami, lež je vždycky špatná. Kdyby nikomu, tak škodil sobě, a čím rychlejší probuzení - byť drsné - tím lepší, protože tohle opravdu vede k psychóze. Ale ono to působilo zlo i navenek - tím, že prezentoval blýskavý, naglančený glamour život (který neexistuje, opravdu glamour lidé mají zatraceně tvrdý život, to není o posedávání po kavárnách) a vytvářel iluze pro naivní dušičky "takhle chci žít taky, vždyť je mu dvacet jako mně, co bych to nezvládl/a." Prostě je to celé fake. Taky je mi ho líto, s trochou znechucení. Vybral si lež a dojel na to - co je spravedlivějšího?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odpověď na tento komentář je shodný s odpovědí na Anonym výše...

   Je důležité rozlišovat lež, která ublíží ostatním a lež, která ublíží pouze autorovi. Myslím, že blondýnova lež je ta druhá. Ale to už je jeho věc. Iluze naivních dušiček je třeba i obálka časopisu Elle. Ale to už nevadí, že? :-)

   Smazat
  2. I naivní dušička má povědomí o existenci photoshopu :-) Redaktorky Elle vydávají díla světových návrhářů za svoje?

   Smazat
 66. Tiez suhlasim s tym ze tak mu treba, je to aj poucenie pre ostatnych mladych ludi ktori by mali potrebu si vymyslat zivot ktory neziju alebo prikraslovat. Internet neodpusta a google je velmi mocny a pouzivaju ho aj potencialni zamestnavatelia.

  OdpovědětSmazat
 67. Nemyslí to jako srandu a pak se dobře baví jak mu tam fanynky achají? Už ten název - dobrá kombinace Protivné blondýny a Czech Fashionisto´s (alis Víti Vivičice), tedy nejčtenějších a nejprofláklejších blogů. Už tím názvem trochu naznačuje, že se nejdená o nic seriózního. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to není dost chytrý. Člověk, který dokáže plést tvrdé a měkké i, který neumí postavit českou větu, nemá na tak sofistikovanou srandu.

   Smazat
  2. Připitomělej Fashionista je vážně jeden z nejčtenějších blogů? Tak to je hodně trololo.

   Smazat
 68. Otázka pro ty, co tady píšou, jakej je Blondýn chudák, že nikomu přece neubližuje a Blondýna ho tady zostudila:

  Vám jako přijde normální vydávat cizí psaní a fotky za svoje?

  Přijde vám normáloní tvrdit, že je stylista a nepokrytě se chluvit prací skutečných stylistů a vydávat ji za svoji práci, ještě se za ni nechat chválit a děkovat za pochvaly?

  Přijde vám normální, že tenhle člověk na svém webu (našla jsem na arcghivních stránkách uložených v google) píše, že spolupracuje s předními fotografy, s Patrikem Vrbovským apod.?

  Mimochodem, zde je jeho fotoblog: http://czechblondynphotoblog.blogspot.cz/, kterej je nacpanej ukradenejma fotkama úplně celej. Krade např. na Flickru a Pinterestu: http://pinterest.com/pin/52072939411912819/, http://www.flickr.com/photos/_rekha_/6587679653/

  Pardon, ale pro mě je to lůzr, zloděj a lhář a rozhodně si nemyslím, že tvrzení, že nikomu neubližuje, je pravdivé. Za 1. klame záměrně ostatní, za 2. lže a podvádí, za 3. krade cizí texty a fotky (což je porušení zákona), za 4. chlubí se cizí prací (stylistky Pietro Filipi), za 5. celé tohleto jen využíval k výdělku, protože v článcích měl šikovně namontované reklamní odkazy a psal (nebo kradl) PR články. A za to byl placenej.

  OdpovědětSmazat
 69. To neni hezký tohle dělat. Ten kluk je v podstatě chudák. Kdo ví, co ho k tomu vedlo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ješitnost, miláčku. A možná, že tak shání zákazníky.

   Smazat
 70. http://cs-cz.facebook.com/vladimir.zitny.3

  Nabízí i služby trenéra.

  A matutru má, není nesympatickej :)

  http://www.stream.cz/uservideo/306247-vladimirova-maturita

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže je ve vztahu s chlapem...:-))
   Takže nic pro mě.

   Smazat
 71. Chudák to je, ale je jen dobře, že mu někdo nastavil zrcadlo. Krást se nemá. Tečka.

  OdpovědětSmazat
 72. Tyjo, párkrát jsem na tenhle blog narazila, ale tohle mě nenapadlo... fakt že ne.

  OdpovědětSmazat
 73. Fakt mi přijde na palici se ho zastávat - to by bylo na místě, kdyby se na blogu chlubil jenom smyšleným životem a nikoho tím nepoškozoval. Vzhledem k tomu, že kradl jak straka a ještě se vydával za kamaráda slavných lidí (představte si, že nerazíte na blog někoho, koho neznáte, jsou tam vaše fotky a článek o tom, jak jste spolu byli na kafi - úchylný!), Blondýnino jednání mi přijde adekvátní.
  Vždy%t je to ten samej podfuk jako u podovodných FB obchodů - KDYBYSTE si tam něco koupili, přišli byste peníze. KDYBYSTE byli stylisti, jejichž nápad tenhle šikula vydával za svůj, poškodilo by vás to.

  A omlouvat ho, že je to nešťastnej cvok... nějak pro takový lidi nemám dost lítosti. Když mě bolí noha, jdu k doktorovi, když jsem nešťastná, nemám důvod a nepřestává to, jdu k psychologovi. Nějak nerozumím potřebě některých (zejména českých) lidí lízt s psychickými problémy na internet a ventilovat si to tam, načež na přátelskou radu zajít si k psychologovi naštvaně reagovat, že nejsou blázni a nic takovýho nepotřebujou.

  OdpovědětSmazat
 74. Ježiš to je dobrý! Tohle se ti blondýno fakt povedlo! Bláboly blondýna mi kdysi pily krev, ale pak jsem ho úspěšně ignorovla a zapomněla na něj. Teď jsi mě mimořádně pobavila. Netušila jsem, že je to s ním až tak špatný...

  A k tomu všemu nám dopomáhej... internet.

  OdpovědětSmazat
 75. koukám, že vede s přítelem ještě jeden blog http://luklife.cz/luklife/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten už vede jen Lukáš, to už je seriózní blog, ten už nemá s Czech Blondýnem nic společného. Vím to, jsem pravidelným čtenářem...!

   Smazat
  2. Zlatej Vladimír. Rejmon je ostuda gayů. To je trága. Czech Blondyn je proti němu zlatej.

   Smazat
 76. :-D tak to je super odhalení...blog jsem neznala, ale určitě je takových víc...Chlapec má, co chtěl. Cizí fotky používá kde kdo, ale lhát úplně ve všem, to už je vrcholná ubohost.
  Na jednu stranu je mi ho skoro líto - nejen proto, že má tak nezajímavej a fádní život, že si to musí vymýšlet, ale hlavně proto, že si sám přijde tak ubohej, že si to musí vymýšlet. Přitom by mohl blog dělat prostě sám za sebe, věřím, že blog o tom, že nemá jednoduchej život jako model a nemá vše ideální by si taky pár čtenářů našel. Ale kde to jsme, když je ideálem celebrita tohohle typu? Krom toho mít tu drzost a dávat cizí práci jako svoji, to je fakt hloupý. Nechtěla bych žít jako někdo, kdo si neváží toho, co má a dělá ze sebe něco, co není. To ukazuje jen naprostej nedostatek tvůrčího a vlastně jakéhokoliv talentu.

  OdpovědětSmazat
 77. Už dlouho mě tady článek takhle nepobavil. Jsem ráda Blondýno, že díky tobě vím, že skutečně dokážu odlišit překvapivě dobrou fotku a špatný text. Protože já na ten blog jednou náhodně narazila.

  Médea

  OdpovědětSmazat
 78. "... nad salkem prosecca ..." lol

  OdpovědětSmazat
 79. Fakt nikoho nenapadlo, že jeho stránky jsou parodie? Už jenom proto, že se jmenují Czech Blondýn a na fotkách je tmavovlasý kluk?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I kdyby to byla parodie, tak se fotky prostě nekradou. Vydávat cizí práci za svou je nemorální a špatné. Zvlášť pokud z toho má dotyčný ještě prospěch. Opravdu nechápu, proč tolik lidí problém to pochopit.

   Smazat
 80. No kdyby to bylo mysleno jako parodie (coz nechapu???), tak by to okamzite po zverejneni tohoto prispevku nemazal :D

  OdpovědětSmazat
 81. Musim podotknout, ze Protivna blondyna ma fakt skvele ctenare. Snad sem nevidela nikdy internetovou diskuzi, kde by bylo tak malo zbytecne vulgarity a osobnich urazek. Dokonce je tu par originalnich a objektivnich argumentu nad kterymi se clovek muze zamyslet a svuj nazor prehodnotit. At zije racionalni mysleni a konstruktivni kritika.

  OdpovědětSmazat
 82. Celé jsem to přelouskala, blog už nefunguje, možná tak v archivu, to je jedno. Ondra Laciný a Vladimír Žitný, to jsou dva lidé na které jsem v souvislosti s tím humbukem tady narazila. V téhle naší choré republice, především ve velkých městech, hlavně praha (záměrně píši s malým), se rozvíjejí jakési gay komunity které se snaží povýšit svou orientaci na něco víc in a víc vip než ti ostatní netolerantní a nevkusní češi. Neustále mi připadá, že ten náš český vip kačok je plný bahna a sinic, jež se snaží zviditelnit. Dodnes jsem neznala ani blondýna a ani růžovoučkou ložničku, ale už mi leze krkem, že na internet může dát kdokoli cokoli i když je to ukradené, nechutné, trapné, nezábavné. Protivná mi aspoň dá nějaké dobré a vtipné informace, ale proč lidi čtou blogy bezvýznamných nul, když je tolik hezké literatury a opravdoví schopní spisovatelé jsou prakticky hladovějící.

  I když je má reakce dlouhá, prostě jen nechápu, jak může 90% stránek na netu vůbec fungovat a ještě je někdo čte a pak to musí ještě někdo dementovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Který schopný spisovatel dnes prakticky hladoví, prosím? Časy Charlese Dickense už, myslím, minuly:-)

   Smazat
 83. ááááá, údajný kamarád už to taky ví: Twitter Fillipo Fiora:


  31 May filippo fiora ‏@filippofiora
  This stupid guy @CzechBlondyn pretends to be me using my pictures on is fucking blog! Help me to report him please!

  OdpovědětSmazat
 84. No, normální ten člověk nebude, ale někteří čtenáři zdejšího blogu rovněž ne :-). Ty výkřiky do tmy typu "Zloděj!", "Krade fotky z jiných stránek!", "Podvádí své čtenáře!", tak ty jsou opravdu jenom k pobavení. Zaprvé myslím, že dle stylu psaní a všeho si jenom zaostalý puberťák mohl myslet, že je to všechno pravda, jeho blog pravidelně navštěvovat a případně ho slepě obdivovat. A u takových lidí se bohužel ta zaostalost nezlepší nikdy, takže pokud nemají nějakého rozumného zástupce, tak hold budou občas podvádění, ať už se o to postará nějakej frustrovanej blogger nebo nějaká osoba už trochu težšího kalibru, ten blogger ale pořád není až tak nebezpečnej jako třeba bankovní úředník, takže v závěru, mně osobně je ukradený, i kdyby se tam prohlašoval za autora Mony Lisy :-D. A ne, strhání jednoho takového bloggera, ani více takových bloggerů, nezastraší ani neodstraní všechny podvodníky ve světě. Pokud jste zrovna vy ten blog sledovali a věřili mu, tak jste blbci a blbci i zůstanete, to ne jen, že je z vás někdo na krátkou chvíli chtěl udělat/udělal :-). Já myslím, že jde poznat vždy, jestli je blog původní, nebo jestli vykrádá. No a zadruhé, ti vtipálci tu vykřikují cosi o autorských právech a kradení fotek a za pár minut si jdou stáhnout film :-D. Neříkám, taky to dělám, ale pak nemoralizuju. Jasně, je dobré na tyto věci občas upozornit a článek se mi líbí, ale aby to vzbuzovalo tolik FALEŠNÉ rozhořčennosti a nekonstruktivní kritiky, která slouží jen k tomu, aby si zdejší pubescenti mohli zanadávat a do někoho se obout, tak to zas né :-) M.B.

  OdpovědětSmazat
 85. Nikdy jsem ten blog neviděla, ale po přečtení tohoto článku mi přijde, že si Czech Blondýn dělá srandu.. už jenom ten název.. to jméno (Ondřej Laciný!).. mailová adresa.. ty okopírované fotky, ty výmysly, ta fotka v plavkách na pláži.. to musel být vtip hned od začátku.. podle mě je to něco na způsob feministky.com

  OdpovědětSmazat