Vražda vkusu aneb Broňa Show

Když mi přilítlo mailem následující video, napřed jsem nad ním jen mávla rukou. Další zoufalec, který zaujme jen tím, jak je při vystoupení strašně špatný.

Přesto mi vrtalo hlavou, proč všechny (kromě hlavního aktéra) upřímně vyděsilo, že tohleto musí snášet děti na táborech. To vystoupení je skutečně neuvěřitelně trapné, nevkusné a blbé. Ale co má společného s tábory? Bohužel jsem na to přišla.

Je to asi takhle: Organizátoři jakéhosi dětského tábora naprosto zešíleli, protože už několik let po sobě zvou Bronislava Přikryla s jeho "Broňa Show" právě mezi děti. Obtloustlý a poněkud slizký čtyřicátník se v dámských kostýmech nakrucuje před malými holčičkami a kluky. Celé jeho vystoupení je příšerné: Pán si vezme nějaký strašlivě nevkusný kostým, obuje si botky, které nosí tanečnice ve striptýzových barech, a pochoduje po place. Občas udělá otočku nebo něco podobně kreativního. Z videí je jasné, že úspěch to má. U puberťáků v poslední řadě. Menší děti vpředu jen nechápavě zírají.
Tohle není ani parodie na travesti show. Parodie by totiž měla být vtipná a trefná. Na tomhle vystoupení není ani kousek vtipu a už vůbec to není trefné. Něco podobného se dá pochopit u chlapů jen když jdou jednou za život na maškarní v převleku za ženskou.  Jinak ne. A už vůbec ne v případě, že to někdo vnímá jako dobrou zábavu pro děti.

Ale to je jenom začátek.Jiný kostým, jiná hudba, opálený frajírek na židli, který musí přetrpět Broňovo (nebo Bronino?) omatlávání. Nejspíš je za to placený. Choreografie stejná. Broňa pobíhá dokolečka po sále a kroutí se. Asi je to ošklivý projev nějaké choroby.


Čiré neštěstí ale je, když se nejspíš něčím těžce sjetý Broňa stylizuje do role svůdné Fatimy.  Následující video by neměly vidět děti. A taky ženy, kterým ještě zbyly nějaké iluze o mužích.

Dětí, které se Broňa snaží dokopat k tanci tím, že je tahá za ruce doprostřed parketu, je mi upřímně líto.  Doufám, že to nebude mít trvalé následky.


Lucií Bílou to začalo, Lucií Bílou to i skončí. Přiznávám, že víc než 40 sekund jsem nebyla schopná ukoukat.

Myslím, že je docela fajn, že mě talentové soutěže hledající superumělce nebaví. Asi si tak ušetřím spoustu děsivých okamžiků.

A mimochodem, ty, co takovouhle zrůdnost objednají na dětský tábor, bych okamžitě stíhala pro vraždu vkusu. A zavřela bych je nejmíň na měsíc do jedné malé cely. S Broňou jako bonusem.

84 komentářů:

 1. podľa mňa by sa na tých ľudí, čo toto nechávajú deťom predvádzať na táboroch, mala zavolať školská inšpekcia!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Detsky tabor neni vzdelavaci akce podle skolskeho zakona,, tak tam skolni inspekce nema co kontrolovat. Tady by to navic chtelo uplne jiny organ a/nebo lekare.

   Vymazat
  2. I na dětské tábory jezdí inspekce, sama jsem ji párkrát zažila.

   Vymazat
  3. Ale hygienická, proboha :D

   Vymazat
  4. No jak na tohle koukám, tak možná by to byl i případ pro tu hygienu :-)

   Vymazat
 2. Skoda ze jsi, Blondyno, posledni video nevidela dal nez za tech 40 sekund. Nahodne jsem klikla a panu Broňovi v 1.20 upadne paruka :D

  OdpovědětVymazat
 3. mohla bych jedině citovat lucii bílou v prvním videu

  a doufám, že se mi o tomhle dneska nebude zdát

  OdpovědětVymazat
 4. Heh jako malá sem byla na tomhle táboře. Je to úspěšnej tábor na kterej jezdívalo fakt hodne, hodně moc dětí a 90% z nich to byly holky ve věku ... já už nevim 8-18. Tenhle tábor vedla parta mladejch jelit, který byli neuvěřitelně sexy pro holky 14+ a pro ty menší tam byl ten Bróňa no. Já nevim mě vždycky bavil ten tábor, ale byla sem neuvěřitelně OUT.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to je síla teda. A já tenhle tábor doporučila známým, i když jsem o něm do tý doby neslyšela. Respektive našla jsem jim ho na netu. Jestli tam ten PŘÍZRAK bude vystupovat, tak mě ukamenujou..............

  OdpovědětVymazat
 6. On toho kluka na židi na začátku OLÍZNE??? Tfuj (blijící smajlík). Celou dobu jsem si přála, aby se natáhnul:-(.
  Nyx.

  OdpovědětVymazat
 7. www.bronashow.cz/
  No a tady je to v celé své kráse. Když jsem to prohlížela, nějak divně se mi to spojilo s prsatými dorty a salámovými figurkami.
  Nyx.

  OdpovědětVymazat
 8. Mně přijde Bílá zbytečně hysterická. Kdyby nešlo o její písničku, tak by paní hvězda byla v pohodě. Stejně tak mi přijde, že jste někteří hysteričtí i vy tady. Dětem nějakej magor, co neumí zpívat a tančit neublíží. Bych se spíš bál pedo vedoucích na táborech, ne tohohle trapnýho chlapa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak v tomhle musím s Bílou i tímhle článkem souhlasit. Je to hnus. Schválně se podívejte na webovky tý "podivnosti", co vystupuje před dětmi na táborech. Odkaz nad vaším příspěvkem. Nejde o to, jestli dětem ublíží nebo ne, ale o to, že je jim tohle vůbec nabízeno!! To patří max. tak na uzavřený večírky, pokud má na to někdo žaludek a zaplatí to. Já jako matka bych se hodně zajímala o to, za co platím dítěti tábor.

   Vymazat
  2. To není její píseň...

   Vymazat
  3. No ze statistik je známo že snad každej 5 tej nevlastní otec przní holčičku, někdterej i chlapečka... To je teda humus coi se v těch rodinách děje a na dětech to nechá určitě doživotní následky. Myslím si že jeden chlap v maškarních ty děti jen pobaví, asi ne moc homofobni tatínky nebo matky puritánky které se snaží udržet rodinu a příjem byť manžel dělá kdejaké nepřístojnosti.. Vladan

   Vymazat
 9. Doufám, že se něčeho takového moje dcera nedočká :-/

  http://mamou-stylove.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 10. Tenhle "umělec" je velkým zastáncem "módní návrhářky" Brigity Ročňákové, která má na svědomí ty jeho příšerné kostýmy. Inu - vrána k vráně sedá.

  Lela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. šílená Brigita a šílený Broňa, to se k sobě hodí

   Vymazat
 11. namátkou jsem přehrála video č.3.TRAPNÉ jako asi celý tábor!! I ti moderátoři,zřejmě vedoucí tábora, jsou divní!! Ivana

  OdpovědětVymazat
 12. No nic - chlapovi se nechce makat, tak si vymyslel takovou kravinu... Choreografie nenáročná, ideální práce :D jen na to mít žaludek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On ale normálně pracuje a práci má jako každej jinej.

   Vymazat
 13. Fuj, to je nechutný...

  OdpovědětVymazat
 14. Já ani nemám odvahu si to pustit.

  OdpovědětVymazat
 15. Co na to říct... i tak se vydělávají peníze, ale je to tedy děs... Pořadatele tábora nechápu, mně to fakt zábavný nepřijde. Dětem to tedy neublíží, maximálně budou mít děsivý sny, ale nechápu... Vlastně vůbec nechápu, kdo si může takovýho exota pozvat na jakou koliv akci...

  OdpovědětVymazat
 16. Být rodičem dítěte, které muselo toto absolvovat, tak budu po pořadateli tábora požadovat úhradu léčebných výloh. Nedokážu si totiž představit, že by moje dítě (které jednou budu mít a doufám, že slušně vychovám) zvládlo něco takového bez těžké psychické újmy. Je mi z toho na blití, fakt.

  OdpovědětVymazat
 17. Btw., kostýmy má TUŠÍM na svědomí stejná paní, co dělala kostýmy pro Miss Haná: http://www.modnipeklo.cz/2012/01/miss-hana/ (když proběhla tahle akce, sledovala jsem FB Salonu Brigita, kde ji obhajoval pan Broňa s odkazem na to, že pro něj šije perfektní kostýmy - bohužel je teď obsah page pryč).

  OdpovědětVymazat
 18. Tak proč na to koukáte?

  OdpovědětVymazat
 19. Co je to za pederasta?! A ještě to pouštěj na děti... to jako za trest?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to aby vychovali novou generaci, která se bude smát humoru pana Trošky... Současně to hit není :D

   Vymazat
 20. tohodle kreténa jsem už viděla (na videu) s nějakým komentářem jako že "nová jevištní hvězda z Československo má talent". Je ho odporné.
  MK

  OdpovědětVymazat
 21. Když ho to baví a někdo se na něj dobrovolně kouká - fajn. Ale předkládat tohle dětem jako zábavu je fakt moc. Striptéry by přece na dětskou akci taky nikdo nepozval, nebo snad jo? I když ta soudnost občas chybí, doteď si pamatuju z dětství vystoupení Petra Kotvalda na dni dětí, při kterym mu na pódiu tančily dvě tanečnice jen v džínách, nahoře bez. Nepochopím...

  OdpovědětVymazat
 22. No ty ..., já na ten tábor jezdila jako třinácti- až patnáctileté tele, a ty travestie tam tak nějak byly na denním pořádku, jakože "zábavný večerní program". Trochu jsem se nad tím tehdy pozastavovala, ale tou dobou mě víc tížilo, že mi vážně nejde otočka v hiphopové sestavě a nemám s kým tančit salsu. Teď teprve jsem si uvědomila rozsah celé té tragédie. Panebože, díky, že to mé duševní zdraví přežilo (víceméně) bez úhony!

  OdpovědětVymazat
 23. Než jsem se k videím dostala, nešly přehrát (Toto video je soukromé) ale díky bohu za to! To první stačilo. Děs!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ááá, Broňa maže... Ale první a poslední video zatím jede

   Vymazat
  2. Tak už zamknul i to poslední...

   Vymazat
  3. Tak to šlo rychle, ve 13:30 ještě byla všechna videa přístupná (ten čas vím přesně podle příspěvku do diskuze, který jsem psala hned po shlédnutí)
   MK

   Vymazat
 24. http://www.super.cz/11835-podivin-ktery-svym-uchylnym-vystoupenim-rozcilil-lucii-bilou-na-talentu-se-vratil-na-misto-cinu.html

  OdpovědětVymazat
 25. na první zmíněné jsem včera už narazila, ovšem mrzí mě, že ta ostatní jsou nedostupná.. jeho podání lucie bílé bych opravdu chtěla vidět.. :D chudák.. opravdu..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nojono, asi si Broňa zas až tak za svou "prací" nestojí, když pro jistotu bloknul videa i svůj web. Předpokládám, že kdyby to vše pokládal za mládeži přístupné, co předváděl před dětmi, tak že nic blokovat nebude. Aspoň víme, jak sám autor vnímá kritiku - strachy všechno hned smaže. Člověk, který se neumí postavit čelem ke své práci.

   Vymazat
  2. Spíš to udělal proto, aby idiotci jako vy nekecali kraviny a šli například makat, že.

   Vymazat
 26. Nelíbí se mi Broňovo představění a nelíbí se mi ani hysterická reakce paní Bílé proložená vulgarismy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bílá žádné vulgarizmy neřekla, pusťe si to znovu, proboha. Nejsilnější slovo, které použila, bylo "debilní", a to ještě ne vůči Broňovi, ale vůči tomu, co předvádí, a až po jeho odchodu.

   Vymazat
  2. Řekla i "to mě teda nasral" a já se jí nedivím:-) Myslím, že to bylo celkem adekvátní a jistě pravda. :-)

   Vymazat
  3. Tak jsem si to znova pustila a slyčím totéž. Tahkle tedy před dětmi nemluvím a myslím si, že na veřejnost, potažmo do televize před 22h to nepatří!
   A slovo nasral, tedy vulgární skutečně je.
   Jak jsem psala, nelíbí se mi jak to travesti video, tak vulgarita paní Bílé.

   Vymazat
 27. Škoda, že až na první video nejde žádné další přehrát, asi bylo Bronou zablokovano.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, dnes odpoledne, viz přispěvky výše. Zablokoval i svůj web. Počítám, že se ozvalo pár rozčílených matek, co o jejích dětem předvádí na táborech, jinak by na to těžko přišel takhle rychle

   Vymazat
  2. nebo patří k těm narcisům, co si každý den kontrolují své jméno na gůglu, co že se o nich píše nového ;) ...i takové znám :)
   M.

   Vymazat
  3. Kecáš :-O Takoví fakt existují?! :-O :-O Bože...

   Vymazat
 28. http://www.youtube.com/watch?v=RJtRVRNQ85k
  http://www.youtube.com/watch?v=pp78DPeVoh4

  Neplačte, zde se můžete Broňou pokochat.
  Nyx.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. chicht. Broňa neví, že co internet schvátí, to už nikdy nevymaže...

   Vymazat
  2. Broňa nebude zas takový magor, když si i na you tube videa označil jako soukromá. Takže máme smolíka pacholíka...

   Vymazat
 29. já jsem si to radši ani nepustila -))

  OdpovědětVymazat
 30. Já se se musím zastat toho tábora, je to tam super, jezdila jsem tam dělat instruktorku, ty děti se tam každý rok vrací a líbí se jim tam no a Broňa je prostě úlet, který každý rok doufám, že už nebude :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufáš? Chceš říct, že tohle každý rok vidíš, a jenom DOUFÁŠ, že se to nebude opakovat? Že to nikomu neřekneš, a svůj oddíl na tohle vodíš? Tak to je teda ale taky úlet, nezlob se na mě.

   MK

   Vymazat
  2. Nejsem majitelka, povinný to není, kdo to nechce vidět, nevidí to. Jen chci říct, že na základě jedné věci, nemůžete odsuzovat celý tábor, který je zaměřený na tance a sport a instruktoři tance tam dělají lidé, kteří vyhrávají různé profesionální taneční soutěže a jsou v tom prostě dobří. Jasně, že jsem řekla,že se mi to nelíbí a taky na to děcka nenutím chodit!

   Vymazat
 31. Moc to prozivate.. :-) Pamatuju si, ze nejoblibenejsi vedouci na nasem tabore byl ''strycek pedo'', ktery skakal s kazdym oslavencem na zadech po taboristi a rikalo se o nem, ze je pedofil. Na karnevalu suverenne vyhral kluk s vycpanejma prsama v celkovejch plavkach. A to je to cca rok 2002! Detem to zadnou ujmu nezpusobi, ty jsou na tohle vysazeny.. To je to posledni ceho bych se bala. Nezkazi je Brooona, zkazej se navzajem nebo u priblblejch her a pohadek v telce. Horsi je, ze si za to ten rizek zrejme o neco rika :-D
  Ronnie

  OdpovědětVymazat
 32. nemám ráda travestishow a na dětském táboře je to silně nevhodné

  OdpovědětVymazat
 33. Jen tak mimochodem. Kdo z vás, zná Broňu osobně? Myslím si, že nikdo z vás, kdo ho kritizujete a neúčastnili ste se tábora. Broňa je pohodovej, vtipnej chlap, který má práci (jak jste tu někdo zmiňovali, že se mu asi nechce pracovat) a určitě děti nekazí. Na tom táboře jsou vystoupení které děti kazí. Na ten tábor jsem měla čest jezdit jako dítě i jako instruktor a povím vám, že vedoucí se noc co noc opíjejí, jejich společná vystoupení a scénky jsou rok od roku vulgárnější a dělají to pro komerci a ne pro děti. Broňa je nejslušnější část celého tábora a je to nejférovější člověk, kterého odtud znám. Za Broňu dám ruku do ohně a klidně mu zaplatím za vystoupení na jakékoliv oslavě. Nevím, jak by se líbilo vám, kdyby vás někdo soudil bez toho, aniž by vás poznal. Ste ubohý a sprostý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To vystoupení je nevkusné , mám podezření , že pán spíš potřebuje psychiatra. Tohle není ani legrační ani to není travesti . V talentu mají pravdu kdejaký debil se předvádí a myslí si, že je úžasný , není. To je důvod proč nechodím na podobné akce. Je mi líto mých těžce vydělaných peněz za podobné hlouposti bez vkusu .

   Vymazat
  2. Ubohý a sprostý je pan Broňa...

   Vymazat
  3. Takže abych mohla mít vlastní názor na jakýkoliv vystoupení (zpěv, tanec, divadlo, cirkus,...), tak musím toho člověka znát osobně? Aha, to je pro mně novinka...
   Osobně si nemyslím, že tohle vystoupení děti nějak morálně kazí, ale minimálně to v nich pěstuje zvláštní pojetí pojmu zábava a rozhodně tenhle typ show není pro děti vhodnej.
   Věřím, že může být Broňa fajn člověk, ale to nic nemění na tom, že jeho vystoupení není vtipný, zábavný a není tam vidět ani špetka talentu.

   Vymazat
  4. A proč si ho tolik lidí zve na akce? Asi proto, aby se pobavili a těžko na jeho účet. prostě je baví a líbí se jim to.

   Vymazat
 34. http://www.youtube.com/watch?v=IHpclsF_qFE , pane bože to je hnus

  OdpovědětVymazat
 35. Takže v první řadě: Broňu jako člověka vůbec neznáte, tak nechápu, co se do něj navážíte, znám ho, mám ho ráda, má svoje mouchy jako každej, ale je to dobrej člověk. Co se týče tábora, 90% rodičů o jeho vystoupeních ví a nikomu to doteď nevadilo, tak vo co go? Vy co jste tu chytří, že by Vaše děti z tohoto měly trauma asi vůbec nemáte ponění o realitě a o tom, co opravdu psychické problémy způsobuje. Nějaký zakomplexovaný chudák už neví o čem psát, tak vytáhne starou záležitost s Broňou a největší dementci se toho chytnou a komentují... Jste k smíchu :-)

  OdpovědětVymazat
 36. To je případ pro Chocholouška. Nechápu ty lidi, co píšou, že by ho klidně pozvali na jakoukoli oslavu. A ještě mu za to zaplatili! Je to naprosto nevtipné, nevkusné a trapné. A Broňa to podle mě moc dobře ví a pěkně na nedostatku vkusu dotyčných rejžuje...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo tě nenutí, aby sis o zval/a na nějakou akci, lidí co si ho zvou je dost a jsou spokojení a rádi mu za to zaplatí. On to nikomu nevnucuje, takže nechápu vaše negativní reakce. Že je to podle tebe nevkusné, nevtipné a trapné? Tak na to nehleď. Pokud teda nemáš nutkavou potřebu pořád dokola do něčeho rýpat a urážet. V tom případě je mi tě líto.

   Vymazat
  2. Je to trapný. A pokud veřejně vystavuje svoje představení, tak já mám právo říct, co si něm myslím. Rýpat a urážet chci jenom to, co je, podle mého vkusu, hnus a trapnost.

   Vymazat
 37. Nenapsal sem ty pochvalné komentáře náhodou sám (či sama) Broňa ? Pokud ne, pak vkus českého národa rapidně upadá :-(
  Ludmila

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je překvápko, co? Že i někdo dokáže napsat o Broňovi pozitiva. A víte proč? Protože je to dobrej člověk a ti co ho znají a vědí to, napíšou pozitiva a ti co ho neznají a jen povrchně soudí podle pár shlédnutých videí napíšou negativní reakce, bo jsou úplně totálně vymatlaní. Toť můj názor. Vkus českého národa? Zameťte si před svým prahem (a nejen Vy, paní Ludmilo) a pak suďte. To už není tak jednoduchý, jako na nekoho, koho neznám házet špínu, co? Ubožáci.

   Vymazat
  2. Moje práce = moje vizitka.

   Vymazat
  3. Běžte se podívat na jeho vystoupení a uvidíte, že to není tak nevkusné, trapné a špatné jak tu píšete. Chtěla bych vědět, kolik vás, kritiků vidělo jeho vystoupení na vlastní oči. Kolik z vás se s ním po představení bavilo a řeklo mu svůj názor do očí. A kolik z vás je opravdu normálních a dokáže se bavit. Protože podle těch názorů tady vypadáte na usedly protivný páprdy, kteří za směšné nepovažují ani dobrý vtip.

   Vymazat
  4. Přesně tak!! Z videa a navíc trapně sestříhanýho Primou v Talentu se to nedá jinak posoudit, než jako trapnost a já sama, když jsem to viděla, jsem se za Broňu hrozně styděla a bylo mi ho líto. Ale ve skutečnosti je to úplně o něčem jiným :-)

   Vymazat
  5. Já to osobně viděla a musela jsem odejít, je to opravdu trapas...

   Vymazat
 38. jste suchaři,jeho vystoupení nemá chybu.

  OdpovědětVymazat
 39. Broňa při vystoupení pouze tancuje,nedělá žádnou erotiku,napodobuje zpěvačky a dělá šou,zase z toho nedělejte haloo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach bože, někdy bych nejradši tady na tyhle komentátory a vystupující Broně zavedla cenzuru. Dyť je to příšerné a debilní.

   Vymazat
 40. Tak Broňa svoje videjka označil jako soukromé, jedno dokonce smazal. To myslím, o něčem svědčí.

  OdpovědětVymazat
 41. Co to kur.. je?! Muž v ženských hadrech, zakomplexovaný idiot, co nemá děti? Protože být jeho manželkou a matkou jeho dětí, tak se za něj stydím, rozbiju mu držku pávní a rozvedu se! Změním bydliště, číslo a barvu vlasů!

  Nemám účet, proto jako Anonym. Michaela.

  OdpovědětVymazat
 42. Já jsem byla minulý rok na táboře Agentury 7 a musím říct, že Broňa Show byla ta nejhorší věc, co jsem za celý rok zažila. A přitom je to tak kvalitní taneční tábor... kdyby aspoň uměl tancovat... Strašně se tím ztrapňuje a vůbec nechápu (a ani nechci pochopit) humor lidí, kterým se tato ohavnost líbí.

  OdpovědětVymazat
 43. No... jako sem zvyklá na různý hororový knížky a tak ale tohle... asi se dneska zamču, páč nic děsivějšího sem fakt nikdy neviděla a ani sem si nedokázala představit, že může být něco tak děsivýho a odpudivýho a vůbec... ble...

  OdpovědětVymazat