Velký výstřih nepořádek neschová

Někdy mám pocit, že myšlení puberťaček se ubírá jen jediným směrem: Jak být co nejvíc sexy a ukázat to co nejvíc lidem. Aspoň podle některých skupin na Facebooku to tak vypadá. Třeba skupina opěvující krásu Češek a Slovenek má fotogalerie plné náctiletých slečen ve více či méně vyzývavých pózách.

Fotky mají hodně společného: Většinou se jejich autorky fotí samy v zrcadle  a snaží se působit co nejpřitažlivěji. Většinou tyhle fotky vznikají v jejich holčičích pokojících. A většinou je tam ale fakt příšernej nepořádek. Naprosto typická fotka: Holčina před zrcadlem a za ní pokojíček tak rozházený, že bych něco podobného čekala spíš u kluků. Plastový koš na prádlo plný čehosi, nepořádek na zemi, neustlaná postel a aby bylo jasné, že tohle už je velká slečna, maskovala plyšového medvěda u skříně tím, že mu na hlavu hodila tričko. 


Pokojík s růžovými závěsy a s poličkami plnými kosmetiky. Stačilo trochu naklonit mobil při focení a ta podlaha plná krámů nebyla vidět. Jenže to by zas nebylo vidět, jak krátké má modelka šaty. 


Aspoň ty pohozený spodní kalhotky mohla tahle modelka kopnout pod postel. Když vidím ten zbytek pokoje, nepředpokládám, že by se obtěžovala je uklidit. 
Někdy mám pocit, že dívčí pokojíčky jsou zavalené hadry víc, než sklad průměrného obchodu s módou. 


Ale co, důležité je mít pořádně plný výstřih a náročný make-up. Kluci si bordelu v pokoji ani nevšimnou a holky, které ho náhodou budou komentovat, tak ty prostě jen závidí modelce její krásu a velká prsa, žejo.  


Myslím, že v mnoha případech je dobře, že část toho nepořádku je neidentifikovatelná. A už chápu, proč se začaly objevovat ve velkém i fotky, kde je všechno kromě postavy rozkostičkované ve Photoshopu.  On pak ten binec není vidět. Je jedno, že je kolem nepořádek a že tílko vypadá, jako by mělo špinavý flek. Důležité jsou přeci jiné věci. To je vážně takový problém přehodit přes tu postel zavalenou hadry nějakou deku, aby to nevypadalo tak blbě?

Netvrdím, že sama jsem měla pokoj v pubertě vždycky perfektně uklizený. Ale nikdy, nikdy jsem si do něj nevodila kamarády, pokud byl vzhůru nohama. A vzhůru nohama rozhodně nevypadlo tak děsně, jako to, co je na předchozích fotkách.

Tyhle fotky jsou víc než přivést si kamarády domů. Protože už teď létají internetem ve velkém, holky si do pokojíčků vlastně pozvaly mnohem víc lidí než pár svých kamarádů. A kromě toho, že předvedly, jak se umí vyprsit, ukázaly i to, čím vším se dá takový pokojík proměnit ve skládku. Jenže ani nadupaný výstřih ten nepořádek neschová.

Takže holky, mazejte si uklidit pokojíčky, než se zas budete předvádět. Ony pak i ty fotky budou vypadat o trochu líp. Fakt. A vy nebudete za bordelářky.
____________________________________________________________________

Všechny fotky: veřejně přístupné fotogalerie z Facebooku

145 komentářů:

 1. by mě zajímalo, co z "mašličky" jednou vyroste, když je to volně přístupná fotka.... ale tak proč ne, bordel v pokoji mám taky a jakej (alespoň nejsem sama :D) ale když už se fotim (a že teda nemmám tu potřebu), tak tam být vidět nemusí

  jednu dobu na facebooku kolovala fotka slečny, která se krásně s výstřihem špulila v koupelně a za sebou měla nespláchnutý záchod po "velké", to už je vážně trochu moc...hlavně, když to pak zveřejní

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, to jsem viděla taky :D
   Souhlasím, taky mám v pokoji binec, snažím se tam moc nikoho v tu dobu nevodit... :D a když se fotím, tak jedině venku :D

   Smazat
 2. Někde by možná ani ta deka přes postel nepomohla... to spíš ten pokojík rovnou zapálit :-D

  OdpovědětSmazat
 3. to mi pripomina tuto legendary
  http://tehawesomestory.files.wordpress.com/2008/09/myspace.jpg
  tt

  OdpovědětSmazat
 4. Některé vypadají jako štětky z bordelu a tím, že jsou schopné tyhle fotky vystavit veřejně, to jen potvrzují. Doufám, že to uvidí jejich rodiče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, kdo ví, jak její rodiče vypadají a jestli mamka není podobná šlápota :)

   Smazat
 5. Ahoj blondyno, trochu mimo misu, ale pro me dnesni WTF fotka no. 1. Darek Petru Jandovi (Olympic) k narozeninam... Nechapu spis ten styling...: http://img.ahaonline.cz/img/18/gallery/1268237_.jpg On vypada docela ztrapene :D

  OdpovědětSmazat
 6. Milá blondýno, má odpověď je jednoznačná: Ale schová, ale schová. Chlap se dívá na babu, pokoj ho nezajímá, to jen vy ženský se musíte neustále pomlouvat. Kolikrát už jsem jen v životě slyšel větu typu: "Já jsem byla včera u Novákových a tos to neviděli, ten bordel co tam maj. Že jí to není blbý, to se nestydí tam zvát lidi apod. Často takový komentář následoval i bytů, které byly naprosto v pohodě, tu a tam pohozené bunda přes židli, ovšem ve vyprávění sousedek se takový být mění pomalu v plesnivý příbytek bezdomovců. Ženský prostě rády pomlouvají jiný ženský, jak maj doma uklizeno. A leckterým by ses nezavděčil/a i kdybys uklízel/a od rána do večera.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je pravda, ty zveličující pomluvy kvůli třeba jen pohozené bundě, ale uznej, že na těch fotkách je to fakt otřes ;)

   Smazat
  2. Hlavně jsem zvědavá, jestli by vám nevadilo, kdyby se takhle fotila vaše dcera, nebo přítelkyně a házela to na net. Můj "starej" (je o pět let mladší) by měl kecy i u méně odvážných snímků a rozhodně bych si před focením uklidila..vždycky si uklidím, když už se chci vyfotit. Tyhle holky jsou prostě jednoduchý a je to na nich vidět na první pohled. :D (ne, nezávidím jim, jsem dost hezká)

   Smazat
  3. omg, pohozená bunda a ta skládka, co tam ty holky maj, je snad něco jinýho. fakt si nemyslím, že by byla potřeba jim něco závidět, protože pochybuju, že by pod tím mejkapem vypadaly bůhvíjak k světu, v hlavě toho očividně taky moc nemají a velký kozy už to nespasej.
   chlap se na ni možná podívá, ale chtěla bych vidět, jak by v podobným chlívku strávil víc než tři minuty (pokud by to nebyl zoufalej nadrženec, žeano), natož aby s takovou nějakou žil

   Smazat
  4. Médeo to je jasné, že když máš přítele, že nebudeš takové fotky dávat na internet. Kdo říká, že tyhle slečny jsou zadané? A souhlasím s komentářem. Na některých fotkách je bordel, ale někde je jen neustlaná postel. Kdo má ustýlat, když za pár hodin to zase rozválím...? :D

   Smazat
 7. Ups. Míra překlepů překročila i moji značně tolerantní hranici. Nu, co už s tím nadělám. Grammar nazis se z toho po... a ostatní to přežijou.

  OdpovědětSmazat
 8. Tohle je trefný: "Kluci si bordelu v pokoji ani nevšimnou a holky, které ho náhodou budou komentovat, tak ty prostě jen závidí modelce její krásu a velká prsa, žejo."

  Pěkný článek :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já závidím její dutou hlavu, se jí musí skvěle plavat.

   Smazat
 9. Bordel v pokoji mi nevadí, ale focení sexy fotek před zrcadlem a následné chlubení na facebooku, to je teprv hrůza. Ta holka s mašlí...Pomóc!

  OdpovědětSmazat
 10. Příšernost slečny s mašlí zcela zastiňuje jakýkoliv nepořádek v pokoji...

  OdpovědětSmazat
 11. "Kluci si bordelu v pokoji ani nevšimnou a holky, které ho náhodou budou komentovat, tak ty prostě jen závidí modelce její krásu a velká prsa, žejo."

  -> Na tom ale něco je. Nám je to ÚPLNĚ jedno, co tam ty holky mají za bordel. Upřímně řečeno jsem se musel vyloženě snažit a objevil jsem ho až na potřetí, jinak čumím na KOZY. Je to tak, smiřte se s tím. A holky zase tyhle fotky nedělaj pro jiný holky, takže? Takže je to fuk a nám to 100% stačí, blondýno :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. souhlasim.

   Smazat
  2. Bych vám přála mít takovou krasavici doma a to klidně tu nejprsatější ze všech. Ale ne na jednu noc, ale na pořád..třeba klidně i všechny tyhle. Příjemná představa jak tam souložíte a přitom vás žerou šváby a krysy žijící v těch špinavých hadrech a odpadcích kolem, mi dělá dobře u mého zvráceného srdce. :D

   Smazat
  3. obávám se, že ne všichni chlapi jsou takoví zoufalci, aby pro ně byl pohled na kozy tak vzácnej, že nic jinýho nezaregistrují...

   Smazat
  4. Já v to doufám, že nejsou. Ale chápu chudáčky, co o hezkou ženskou nezakopnou, že jsou z toho pohledu na poprsí hezké holky celí omámení.

   Smazat
  5. Jsem chlap a potom, co si prohlédnu slečnu, se podívám i okolo. Nejsem natolik jednoduchej, abych s visícím koutkem koukal na prsa a nemoh vidět nic jinýho. A to co tyhle slečny prezentují, je prostě tragédie.

   Smazat
  6. Neházela bych všechny muže do jednoho pytle. Jednoduchých lidí je většina. Takže samozřejmě ke každé takové blbce existuje i slintající sameček.

   Smazat
  7. Haha, no a aby pak člověk inteligentního muže hledal s lucernou v poledne :)) Bohužel.

   Smazat
  8. Rozházené oblečení = špinavé hadry, odpadky, švábi a krysy?
   No, hlavně že nikdo z nás, co to tu komentujeme, nikdy nemá na posteli jediné tričko a na zemi jedinou ponožku,že?
   Jsme národ internetových nadlidí, kteří dělají všechno nejlíp. (hlavně když nás nikdo nevidí)

   Proboha, vzpamatujte se, ty holky teď mají sice plnou hlavu makeupu a svých dud, ale mají ideální předpoklady se po šlehačkové svatbě stát bydlenkou, která pořád jen chodí a uklízí ;-)

   A teď vážně - anonymně na netu se ošklíbáte až na půdu, ale v reálu je tohle naprosto běžná úroveň nepořádku, a ne nějaká děsivá plesnivá skládka.

   Smazat
  9. Takový bordel jako většina těch holek tam nemám doma snad nikdy a ten můj komentář byl lehce nadnesený, protože pán napsal něco v tom duchu, že mu je jedno, co je kolem, hlavně že vidí na KOZY.

   Smazat
  10. ..ale souhlasím, že budou mít asi klasickou kýčovitou šlehačkovou svatbu a pak ztloustnou a místo svých koz budou zaplavovat internet pro změnu fotkami svých kozodortů a pokálených dětiček.

   Smazat
  11. Přijde mi normální, že takhle uvažuje mladý kluk třeba okolo dvacítky. Bylo by divné, kdyby napoprvé viděl něco jiného než prsa:) Ale většině chlapů o pár let později začne vadit, že je jeho ženská prase.

   Smazat
  12. Naprosto souhlasím a nemyslím si, že bych byl zoufalec jen proto, že se mi líbí holky a nečumím na bordel kolem. Vy s tím naděláte. Kdyby byl váš idol (nějakej pěknej kluk zkrátka) vyfocenej polonahej v pokoji, kd emá nepořádek, tak byste pravděpodobně taky koukaly na jeho tělo. Jo, ženský by si všimly i nepořádku, ale že by vás to odradilo? Ale no tak ;)

   Smazat
  13. To je ok, ale teď si představ, že bys za pár let měl s takovouhle holkou žít. Vůbec by ti nevadilo, že se tvoje přítelkyně veřejně vystavuje takovýhle způsobem a třeba i polonahá? A vůbec by ti nevadilo, že máte doma bordel? Všude, ve všem. Všude poházené nevyprané prádlo, věci rozházené po podlaze...normálnímu chlapovi to podle mě jedno není.

   Smazat
  14. Ehm. Tak za prvé znám spoustu chlapů, kteří jinak mají daleko k nadrženým primitivům, ale bordel jim absolutně nevadí. Taky chápu, že kozy na obrázku poněkud zastíní vše ostatní. Já jsem holka, a na hezké kozy se taky ráda kouknu (aby mě někdo neobvinil ze závisti vůči vyfoceným slečnám), stejně jako bych se ráda koukla na pěkné tělo kluka v zabordeleném pokoji, ale o seznámení s ním bych asi nestála, protože tento způsob prezentace imho vypovídá o mnohém (ne zrovna pozitivním, jak už tu dost lidí řeklo). Když si někdo tyhhle slečinky kvůli kozám nabalí, tak je to jeho problém - kdo chce kam... Marie

   Smazat
 12. Netvrdím, že můj pokoj je zrovna jako zlatá klícka, ale nikdy by mě nenapadlo ten stav zdokumentovat. Při hloubkách výstřihů mých svršků by si toho stejně hned každý všiml..

  OdpovědětSmazat
 13. Nemyslím si, že by si nepořádku na návštěvách všímaly jen ženy, znám spoustu mužů, kteří jsou všímaví. Jestli ten bordel na fotkách ale nebyl myšlen jako dvousmysl, u slečny s mašlí chybí snad jen červená lucernička.

  OdpovědětSmazat
 14. Bordel za nimi dokresluje prostredi, kde asi jednou podobna devcata skonci. Ja nevim, kam ta mladez speje. Moje sestrenka je uplne to same. V hlave pruvan (neuci se, opakuje uz snad potreti prvni rocnik na jednom ucilisti), hlavne ze na FB prezentuje sve fotky v tak kratkych suknich a satech, ze to vypada jenom jako trosku delsi triko, spuli namalovanou pusu, vystavuje na odiv uplne bile, odbarvene vlasy (je ji 16) s priceskama, hojne namalovane oci a bujny dekolt.

  Slovnik techto devcat me take dost zarazi, oznacuji se s laskou "moje hovna", pak jsou to take prciny apod. Jejich pravopis je priserny, stejne jako obsah prispevku (vsechno je jen "nejvic", "husty", vetsinou nekdo z neceho "nemuze"... proste jen takove vykriky, videt nejakou i holou vetu je maly zazrak).

  Jejich veskere konani ridi moda a snaha byt sexy. Vypada to, ze je vubec nezajima, ze jsou dulezitejsi veci na svete nez vyvalena prsa a prodlouzene vlasy a pochvalne komentare od kamaradek, ze jsem kocka, sexy a nejkrasnejsi na svete. Je to smutne, jak degraduji hodnoty mladych lidi (kdyz ja jsem byla v jejim veku, tak to tak proste nebylo, resp. nebylo v tak obrovske mire, a to je zase neni tak dlouho, je mi 29). A zrejme neni cesty ven, protoze chlapcum se to libi (v hodne velkem poctu pripadu jsou to metrosexualove, kteri se take foti pred zrcadly a jsou huste vystajlovani).

  Opravdu doufam, ze z toho vyrostou, ale myslim, ze asi ne...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle asi spíš záleží na partě.. než na věku.

   Smazat
  2. Neřekla bych, že je ot tak rozšířenej fenomén. Díky bohu za sestřenku, která ještě ve 14cti letech je malý dítě, která se příliš nezajímá o svůj zevnějšek a radši si někde s holkama hraje v parku.

   Smazat
  3. No ja nevim, no, sestrenka ma asi 150 pratel a pritelkyn a vsechny jsou stejne (nemaji totiz ani nijak zabezpecene profily). Pak mam vzorek stejne starych Italek. V blede modrem to same - akorat sminky, foceni pred zrcadlem a hadriky. Ostatne nejsem slepa, vidim to i na ulicich. No ale asi ziju jenom v blbe ctvrti a vsechny priklady, ktere jsem zaznamenala, jsou vlastne jen ta vyjimka v mori sestnactiletych divek, ktere rady ctou, oblekaji se primerene veku a fotografie maji pouze takove, kdyz je vyfoti rodice pri rodinnych seslostech...

   Smazat
  4. Myslím, že je to dané společností, ve které tato generace vyrůstá. Na jednu stranu je nechci omlouvat, ale na druhou na ně útočí ze všech stran diktát toho, jak mají vypadat, jak se chovat. Vidí to všude kolem sebe, v časopisech, hudebních klipech, na internetu. Jen ta dívka, která je sexy (polonahá, zmalovaná) má úspěch. Bohužel jim nedochází, že to tak není správně. Ale jsou ve věku, kdy opouští plyšáky a hračky (viz medvěd s tričkem na hlavě) a začínají se stávat ženami.

   To, že vypadají mnohdy jako holky z E55 je dáno tím, co vidí kolem sebe - většina jejich kamarádek vypadá úplně stejně a ony chtějí být taky takové. Navíc spoustě dnešních kluků se to líbí, protože podléhají úplně stejným způsobem...

   A že nemají soudnost a nenapadne je, že je to "přes čáru"? No, anonym nade mnou už to zmínil, i s tím jejich myšlením a vyjadřováním je to celkově jaksi horší. Ve škole se toho po nich moc nechce a oni sami se zajímají většinou pouze o to, aby zapadli mezi vrstevníky.

   Nejsem zase o tolik starší, přesto vidím velké rozdíly. Změny ve společnosti se dějí čím dál rychleji a jsem zvědavá, co nás čeká třeba za dalších 5-10 let.

   Přesto věřím, že většina těch dívek z toho vyroste.
   Jana

   Smazat
  5. Mám taky sestřenku, je jí 16, je v pubertě, hezká holka ale tohle o čem tu píšete opravdu nedělá...záleží na povaze toho člověka a v jakém prostředí se pohybuje..

   Smazat
  6. Myslím, že hodně záleží na rodině, škole a kamarádek. Podle toho lze odvodit, jak se dotyčná slečna chová. A samozřejmě i na povaze.

   Smazat
  7. Anonym May 6, 2012 01:35 AM: Zapoměla jste ještě na skupinu dívek, které mají soudnoust. Kamarádky, puberťačky a ani jedna z nich nemá na FB fotku, kde ukazuje svoje prsa a ne nefotí je rodiče na rodinných oslavách. Jistě fotí se v zrcadle, ale často to bývá jediná možnost, už totiž vidím svoji mamku jak mě fotí, protože chci novou profilovku.

   Smazat
 15. pokud tohle je výtažek z fotogalerií opěvujících krásu českých a slovenských žen, tak si o nás zbytek světa musí myslet pěkný věci... ani jedna z nich mi nepřipadá nijak zvlášť hezká, akorát jsou všechny zmalovaný a mají velký kozy. jestli tohle má být dneska synonymum krásy...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť jich většina ani ty kozy moc velký nemá, jen je "špulej" na objektiv.

   Smazat
  2. No, já nevím, ale když se kouknu na jedničku, nepřijde mi zmalovaná, prsa velký nemá a to, co má, to neukazuje. A osobně mi přijde i vážně hodně hezká, na rozdíl od ostatních... ;)

   Smazat
  3. To není pouze u nás, tohle se děje celosvětově...

   Smazat
  4. Tie dievcata mi pripadaju ako cez kopirak a dnesne podprsenky maju vystuz aj 5 cm, tak to ma taky vystrih hociktora.

   Smazat
  5. Arvari: Moc děkuju!:) Slečna z první fotky.

   Smazat
  6. Přesně to jsem chtěla napsat. Slečna z první fotky se NEVYSTAVUJE, jen se pěkně vyfotila, aby měla fotku na Fb a moc jí to tam oproti ostatním fiflenám sluší. Tahle slečna si myslím nedává veřejně na obdiv: ,,Hele, to sem já a mé kozy,, jako ty ostatní.

   Smazat
  7. Ale ten bordel na odiv vystavuje. A jestli jí to sluší, to je subjektivní. Já vidím lezoucí ramínka od podprsenky a prasácký pokoj.

   Smazat
 16. Tak dneska ve skoro 22 letech bych se už jen tak bnefotila s nehorázným chlívem v pokoji, ale v těch 14cti letech, nebo kolik těm slečnám přibližně je, mi bylo jedno, jestli foťák zachytí bordel či ne. I u maturity mi bylo fuk, jes¨tli je na fotkách vidět bordel. Taky jsem díky tomu měla o známku horší, než jsem mohla mít.

  Navíc dámy a pánové mám pocit, že je to teďka hrozně IN být velkej bordelář a ukázat, že jste naprosto FREEE IN A COOL.

  A to říká člověk, co opravdu nemá cit na uklid a jsem taky bordelář s mírou. CO bydlím sama v podnájmu, tak si uklízím častěji - každej den, pokud tu nechci splesnivět.

  Ty holky až se osamostatní, taky budou jinačí a budou si říkat jak jsem mohla .. :)

  OdpovědětSmazat
 17. Nebo taky ne. Však i nejedna má vrstevnice má na FB podobné fotky s bordelem okolo ve spodním prádelku a to jsou to třicátnice a často i dost ošklivé. Ale hlavně že ukážou poprsí a slintalové (co bu´d na babu nenarazí, nebo mají doma ještě ošklivější) a vlezprdelky "kamarádky" utrousí něco o tom jak mají i po dětech skvělou postavu (a ani to často není pravda).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..některé jsou dokonce až tak tupé, že tu fotku neumí ani oříznout, nebo dokonce jen otočit.

   Smazat
 18. Mně na tom přijde hrozný, že se to těm klukům líbí (a obávám se, že nejen jejich vrstevníkům). Hlavně, že je holka dekorativní (o čemž by však leckdo mohl pochybovat) = má kozy (aspoň na fotce), štíhlou postavu a dlouhý vlasy; to, co má v hlavě, už nikdo neřeší - i když většina chlapců má v hlavě bohužel ten samej průvan (opět nejen jejich vrstevníků). Třeba se ty holky bojí, že by se nikomu nezalíbily a pak zůstaly na ocet. Málokdo se dokáže vzepřít většině... No, nebo je jim to holt úplně jedno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A taky mě popravdě trochu děsí, že bych jakožto studentka PedF měla za pár let tyhle typy učit... a ještě k tomu češtinu.

   Smazat
  2. Mě se u těchto přízpěvků vybaví vždycky obrázek s holkou se silikonama a podtím popisek "Zkuste si vyhonit nad její povahou." Jistě hodně klukům se to líbí, ale jsou i takový, kteří tu fotku prostě jenom "lajknou" a jdou dál, holka se jim sice líbí, je hezká, ale to je tak všechno.

   Smazat
  3. No, je to možný. Tak trochu v to i doufám :) Ve svym okolí nikoho takovýho (naštěstí) nemám, jsem už přece jen o pár let dál - i když ne o moc - a ,,za nás" tohle nebylo, tak už mám možná trochu omezenej pohled. Ale pořád si řikám, že všichni snad nemůžou bejt stejný a stejně omezený...

   Smazat
  4. podle mě je to jen určitým věkem. Hromada kluků z toho vyroste a nakonec si hledá ženu podle toho, jak se daná chová a ne jestli má prsa pětky nebo jedničky. Oni tu sexici potřebují jen na to vyhonění, ale na život je lepší mít tu s lepší povahou.
   Sama jsem toho dokladem, na střední se se mnou nebavil ani jeden kluk a na vysoké se můžou přetrhnout. Takže, holky nemusíte se fotit jako šlapky, abyste zaujaly kluky!

   Smazat
  5. Ale kluci bordel vnímají, kluci nejsou obecně blbci.
   http://www.superspy.cz/jen-pro-muze/13378-jsou-tragedky-ceske-holky-co-chteji-byt-sexy
   a podívejte se na popisky a komentáře. Fotky (dobrovolně dodané na net) jsou opravdu děsné, ty kozy musí mít hlavu dočista prázdnou.

   Smazat
  6. Nebojte se, zas úplně všem klukům se taková strašidla nelíbí :-D. Jasně, puberťákům a jednodušším chlapům ze 4. cenové asi ano. Ale stála by jste o někoho takového :-)?
   Podívejte se, já jsem sice štíhlá a s pěknými dlouhými (pravými, nikoliv našitými) vlasy a snažím se o sebe v mezích normy dbát (nejen po stránce kosmetické, ale i po stránce vzdělání). ALE, mám malá prsa (jen jedničky), nenosím gelové nehty a nejsem přepálená ze solárka, takže úplně out :-D pro řadu mužů. Na druhou stranu, nejsou všichni stejní. Právě pro výše uvedené mě má rád můj partner, který by si o nějakou silikonovou přepálenou fiflenu ani to kolo neopřel :-D.
   Elen

   Smazat
 19. Samým studem se asi půjdu zahrabat:( Nemám nádherně uklizený pokoj jako všechny slečny mého věku:( Hrozně mi to vadí no:D
  "Protivná blondýna" bude asi opravdu hodně protivná a znuděná svým vlastním životem, když nemá nic lepšího na práci, než řešit neuklizené pokoje teenagerů a podobné problémy. Jen tak dál, vážně jsi zabodovala:D
  S pozdravem, slečna z první fotky:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Si ukliď. :D Ale aspoň máš bod, že na rozdíl od ostatních nevypadáš jako prostitutka.

   Smazat
  2. nejde o nádherně uklizený pokoj, ale čeho je moc, toho už je vážně příliš. pokud si nejsi schopná trochu poklidit, než se vyfotíš a někde se vystavíš, tak je asi něco špatně ve tvé výchově...

   Smazat
  3. Ježiš ty si trapná :-D radši si ukli'd a pak až se někde foť. Blbko :-D

   Smazat
  4. Keď niekde verejne vystavuješ fotky, nemáš sa potom diviť, že ich ostatní riešia. Keby boli v albume prístupnom len kamarátom, vtedy by si mala nárok otvárať papuľu. Ale teraz nie. Rovnako ako ty môžeš zavesiť na internet hocijakú somarinu, môže tú somarinu potom niekto aj okomentovať a predstav si, že aj negatívne. Ak sa ti to nepáči, nerob zo seba attention whore tým, že tvoje fotky môže vidieť každý, kto si zmyslí.

   Bibiana

   Smazat
  5. Každý má nějakou špatnou vlastnost a někdo je prostě bordelář. Já taky. Ale jsem schopná ten bordel rozpoznat a jdu se fotit radši před bílou zeď.

   Smazat
  6. A proč ten bordel vystavuješ veřejně? Vypadáš tam jako nějaká rajda. A asi i budeš, pokud ti přijde normální se takhle předvádět veřejně.

   Smazat
  7. Protivná blondýna je možná hodně protivná, ale já jsem jí za to vděčná. Vyfotit se v takhle zabordeleném pokoji je prostě ostuda, a to neukecáš... a neomluvíš ani PĚTI použitýma smajlíkama.

   Smazat
  8. Oukej, jste znudění všichni:D Sejděte se, napište o mém bordelu do televize a zasmějte se nad ubohostí nás druhých nedokonalých:D Já na vaše názory kašlu a kde se fotím a co mám za sebou je jen má věc! I kdybych tam měla souložící rodiče tak vám všem je do toho velký nic. Tyhle blogy, které řeší "závažné globální problémy" jsou ubohý víc než já a všechny ostatní holky z fotek. Jooo chápu, že řešíte fotky, kde holky vypadají jako děvky, ale timhle tempem budou všeználci a rejpalové(jako vy všichni) na internetu řešit i přehnanou barevnost fotky a nebo dokonce, že má slečna moc úzké kalhoty!!! Bože, štětka..
   Koukněte se k sobě do pokojů:) A já jsem na svůj bordel hrdá, pokud se vám něco nelíbí, nemusíte na ty fotky koukat - nikdo vám je pod nos nestrká;)

   Smazat
  9. Joo a už jsou protiprávní i smajlíci? Lidé jsou čím dál, tím víc dementnější:)

   Smazat
  10. Kdyby ti to bylo jedno, tak sem vůbec nepíšeš. O protiprávních smajlících tu belkotáš akorát ty. Tak si běž raději uklidit a doufej, že tyhle tvoje veřejné fotky neobjeví tvoji rodiče.

   Smazat
  11. "Já jsem na svůj bordel hrdá". No, holka, ty máš dost. Mazej si uklidit!

   Smazat
  12. Typický puberťácký kecy jedný čtrnáctky. Doporučuju zopakovat si pravidla o interpunkci v textu.

   Smazat
  13. nenech se vytočit, trocha bordelu, no a co? :-)

   Smazat
  14. A co že by to viděli moji rodiče?:D Myslíte, že by mi kvůli tomu utrhli hlavu? To teda.
   Nejsem čtrnáctka a interpunkce? No jo, když se člověk snaží, najde chyby všude:) Chápu tvé zoufalství.
   Píšu sem, protože mě baví si z vás dělat srandu.
   Ještě nějaký problém? Vsadím se, že něco ještě vymyslíte. Tak šup do mě:D

   Smazat
  15. No právě, trochu bordelu a koukej, jak to všichni řeší. Články na blogu o bordelu? Autorka zřejmě nemá o čem psát. Stačí se podívat do jejích starších příspěvků;) Nic si z toho nedělám:)

   Smazat
  16. Pokud si z nás děláš srandu a nejsi čtrnáctka, pak jsi nespíš matka té puberťačky. V tom případě, je zvolený postup "Take it easy, ona z toho vyroste" možná to nejlepší řešení, jak si uchránit nervy. Chápu.

   Smazat
  17. ,,Můžu si dělat co chci a nikomu do toho nic není" - typickej puberťáckej kec. Všichni jsme si tim prošli (no, někdo se v tom očividně ještě zmítá).
   Ad bordel - nemůžu říct, že bych každej den všechno cídila a utírala prach, ale myslim, že bezpečně rozeznám, že co je moc, to je moc. A myslim, že jsem to rozeznala i v tý pubertě - a že to neni tak dlouho, co jsem z ní (doufám) vyvázla. Nehledě na to, že kdybych měla v pokoji něco, jako maj ty slečny na fotkách, tak by mě máma dost pravděpodobně hnala.

   Smazat
  18. Jsi hezká :), borel neřeš. Nevidím špínu, jen rozházený věci - no a co? Mě to nijak nevadí a myslím si, že každej kdo má kecy by si měl zamést před svým prahem. Třeba má doma vzorovej pořádek, ale každej máme něco, co se druhým nelíbí, takže klídek. Fakt, nestresovat se jima :)

   Smazat
  19. Ne, nejsem ničí matka:D Jsem v pubertě a co? Vadí vám to snad?:D
   Děkuju:) Taky že nestresuju..:)

   Smazat
  20. Argument "asi se nudí" funguje oboustranně. To samý můžu říct já o Tobě, že se asi nudíš, když sem píšeš. I ty o mě. Kdokoliv o komkoliv na internetu. Bože!

   Smazat
  21. Já už jsem ale psala, že si z vás pouze dělám srandu, ale to je asi vedlejší:D Nevadí řešte si to dál:-)

   Smazat
  22. no očivedně jsi hodně frustrovaná z toho, že se našel někdo kdo neslintá nad tvojí krásou, ale dovolí si i takovouhle nevýslovnou opovážlivost - kritiku

   Smazat
 20. Tak proč se, slečno z první fotky, vystavuješ na netu i se svým bordelem?
  Proč se proboha člověk, který se někde vystavuje, pak strašně diví, když ho ostatní zdrbnou??? Nechápu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. protože lidi jako slečna z první fotky podle všeho očekávají pouze pochvalné komentáře a kritiku neuznávají... že jim to není blbý. já bych se styděla takovej čurbes někomu ukázat, natož to vystavit na net

   Smazat
  2. Se fotí proto, aby jim všichni napsali jaká jsou krasavice. Cokoli jiného kdo napíše, je jen ze závisti a z nudy..ony mají nabytý program, musí se kroutit u zrcadla a sedět u FB a tak není na úklid čas.

   Smazat
  3. Znáte mě koukám lépe než já sama, dík za informace o mé osobě.

   Smazat
  4. Neznáme, ale řekla bych, že tohle je riziko toho, že někdo se vystavuje na internetu, aniž by u toho přemýšlel. Je mi líto, ale každý svého štěstí strůjcem...

   Ale abych nebyla nespravedlivá, slečna na první fotce opravdu není nikterak vulgární, možná si jen neuvědomila, jak blbě taková fotka vypadá. Ale docela by mě zajímalo, co si myslí ta omašlovaná příšera. Pokud si vůbec něco myslí.

   Smazat
  5. Edit: není jakkoli vulgární, to je asi lepší :)).

   Smazat
  6. Vulgární není, ale na inteligenci taky neumře. Věřím tomu, že se najdou tisíce patnáctiletých holek, které si při pohledu na takovouhle svoji fotkou řeknou "Ne, tuhle na FB nedám, je tam na ní vidět ten můj bordel."

   Smazat
 21. Jako ženskou, která má aspoň kousek mozku (a nemyslím, že bych byla úplně odporná, ale fakt je, že můj dekolt je velmi nenápadný) mě to taky deprimuje, ale přiznejme si, že je hlavní, že jsou na fotce kozy, bordelu si cílová skupina nikdy něvšimne. Můžeme dštít síru jak chceme, ale jim se ta absence mozku fakt vyplatí. :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A můžu vědět jak? Nechci působit namyšleně, ale asi budu..
   Mně skládají poklony nejen muži v mém věku, ale i jejich vrstevníci (a hezcí kluci)a nemusím na fotkách mít odhaleno vůbec nic kromě obličeje.
   Co se jim vyplatí na tom, že vypadají jako rajdy a ukazují nepořádek?

   Smazat
  2. Protože jejich fotky vyvolávají přesně ty reakce, které ony chtějí. Jim nevadí, že si o nich my myslíme, že jsou úplně vygumované. Jim jde o to, aby jim nagelovaní šampónci psali, jak jsou úžasně seksii.

   Smazat
  3. Těm opravdu hezkým by to byli psali i oblečeným. Ale když dnes každá pseudocelebrita vystavuje silikony, tak si asi myslí, že je to normální.

   Smazat
  4. Medea: muzi v tvem veku a jejich vrstevnici??? :-D

   Smazat
 22. Ještě dodatek: taky nemám nouzi o chlapy. Chtěla jsem říct to, že ty fotky dokonale plní svůj účel, ať se nám to líbí, nebo ne.

  OdpovědětSmazat
 23. každý dělá chytrýho,na netu,když je schovanej,přitom každý kouká na holky,a na výstřih..a pak až když si tady přečtou komentáře o tom jak je špatné se fotit s takovým výstřihem,a jaký mají bordel,a ještě to zveřejňují na netu....potom teprve začnou dělat chytráky jak je to špatný,mimochodem první holku na obrázku znám osobně a dost dlouho ,několik let,je v pohodě,žádná fiflena,a mimochodem,nepřipadá mi,že má tak velký výstřih :D jestli vůbec nějaký,je to normální fotka,jediný co je na ní špatný je podle blondýny samozřejmě bordel v pokoji,a kdo ho nemá?alespoň občas?no jo vlastně on každý kdo přijde domu si hned oblečený které se právě svléká hned věší na ramínko,a nehází na postel,a každý z nás si hned po ránu s dobrou náladou že vstal jde ustlat postel :D :D hmm...to jo.... tak když se fotí doma,tak si neuklidila no,a proč?má e snad na netu přetvařovat jaký má doma stále pořádek? :D každý i já nemám v pokoji vždy uklizeno..... asi s eněkdo moc nudil,když dělal tenhle článek,samozřejmě v poměru ostatních holek,jo některé to přehánějí,ale mluvím pouze o tom,v jakém stylu,resp prádle a pózách se dotyčné fotí,to je fakt.... ale nevím proč do toho tahá jak je pokoj uklizený,každý má bordel v pokoji.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to pořád za pitomý argument, že každý má občas nepořádek? No, má, ale když se s ním člověk vyfotí (a ještě v tomhlě stylu), vypadá to blbě a basta.

   Smazat
  2. Co máš za problém? Ten bordel vystavují veřejně, ony CHTĚJÍ, aby se na to ostatní podívali, tak snad pak lidi můžou taky vyjádřit svůj názor, ne?

   Smazat
  3. omg, koukám, že dneska už je divný, když si lidi věci rovnou uklízej a nerozhazujou kolem sebe... kam ten svět spěje...
   btw, článek se nedělá, článek se píše. ostatně, ono by některým neuškodilo kromě uklízení občas místo fb přečíst KNIHU

   Smazat
  4. Vždyť tihle lidé jsou ubožáci:) Ať si řeší co chtějí, mě to neuráží. Vím o sobě jaká jsem a že tady nějakej idiot napíše, že jsem rajda? Špinavá děvka? No tak toho asi prostě moc v hlavě nemá, když 100% ví, jaký člověk je podle fotky:))))

   Smazat
  5. Vážená, slušná ženská se veřejně nevystavuje polonahá v pózách, v jakých se vystavují ženštiny v Amsterdamu v domech s červenou lucernou:)

   Smazat
  6. Kdyby jenom v Amsterodamu, ono už prý i někde u Váslaváku... Tak co chcem, slečny drží krok ;).

   Smazat
 24. mno...myslím, že cílovou skupinou těchto fotek jsou především muži.

  a těm je bordel úplně šumafuk, dost pochybuju, že by si který z nich vůbec pozadí fotek všiml. na to nejsou na dost vysokém vývojovém stupni.
  muži to neřeší, na to mají nějakou naivní milou ženušku, která doma poklízí, zatímco oni zhlížejí podobné fotky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hahaha, přesně tak

   muži neřeší, na to mají nějakou naivní milou ženušku,která doma poklízí..a oni očumují jinde...krutá realita

   Smazat
 25. No, musim rict, ze holky byvaji kolikrat vetsi cunata, nez kluci... Stacilo mi videt panske a damske hajzliky na kolejich, kde jsem brigadne uklizela. Na panskych bylo jen nacurano na zemi a bahno, na damskych imrvere wc podelany, vlozky prielepeny na zdi atd.

  OdpovědětSmazat
 26. Všimněte si občas na ulici, s jakými týpky jsou slečny tohoto typu k vidění. Často jsou to povrchní moulové, kteří jsou rádi, že ulovili kočenku. V jejich věku je uklizenost dětského pokojíčku fakt vedlejší, hlavně, že je kapesný a že se kapesný dá někde a za něco utrácet. Mimochodem: jedna z těch fotek mi přijde, že je focená v USA, kde mají teenky bordel v pokojíčcích fakt nehorázný (chodil jsem tam na střední a pár jsem jich viděl, i když bohužel ne z postele ve stádiu svlečenosti)....

  OdpovědětSmazat
 27. Já na tom nevidím nic zvláštního... ke špinavý šlapce přece bordel patří, ne?

  OdpovědětSmazat
 28. Rajdy z obrázků, uvědomte si, že vás blondýna nekritizuje za bordel ve vašich pokojích. Všichni víme, že lidé ve vašem věku jsou bordeláři. Kritizovány jste za to, že vám vůbec nepřijde divné se takhle fotit a veřejně vystavovat. Navíc mnohé z vás se k tomu všemu ještě vystavují polonahé. Vypadáte opravdu jako levné holky.

  OdpovědětSmazat
 29. Rajdy z fotek, uvědomte si už konečně, že vás blondýna nekritizuje za to, že máte bordel. Všichni víme, že lidé ve vašem věku jsou bordeláři. Kritizovány jste za to, že vám vůbec nepřijde divné se takhle vyfotit a veřejně vystavit. A navíc mnohé z vás se takhle vystavují ještě polonahé. Vypadáte jako laciné holky.

  OdpovědětSmazat
 30. No tak to jsou chuťovky...Kór ta s tím červeným ?cosi?. Musel abych se stydět do morku kostí, kdybych měla všem prezentovat švoje špinavý kalhotky a jiný krámy volně se povalující po pokoji...

  OdpovědětSmazat
 31. Nechci být streotypní, ale fascinuje mě, že v žádném pokoji není vidět ani jedna kniha...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona to možná bude příčina..i důsledek.

   Smazat
 32. Ještě, že mám 3kluky a fakt mají uklizené pokoje!!Na to já jsem pes!!:-))Já osobně, když cokoliv fotím, dbám na pozadí.Já jsme úchylná na pořádek, všecko i zátiší např.s bábovkou musí být ,,estetické".( divnej příklad ta bábovka,ale chápete, že??)Občas se nestačím divit, když vidím fotky na FB mladých slečen, vyšpulená pusa, prsa ven a za nimi...asi zrovna spadl abomba nebo že by větříček???

  OdpovědětSmazat
 33. Tahle fotka sem se také dokonale hodí. Zvlášť i celý profil této dívčiny stojí za to! Typické...
  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=226178447483983&set=t.100002754874989&type=3&theater

  OdpovědětSmazat
 34. A neodsuzuji ty slečny.Ať se takhle klidně fotí, ale je pro mne naprosto nepochopitelné proč to zvěřejňují. Kde je soudnost? I když je pravda, že už jsem viděla horší věci.

  OdpovědětSmazat
 35. nevím, kde to najít, ale po internetu kolovala fotka slečny, jak se takhle fotí v koupelně, fotila se zeshora, asi aby víc vynikly kozy, no a bohužel vedle ní byl záchod a v něm plavající hov.o :-)))

  OdpovědětSmazat
 36. Koukám co se tu sešlo za estétů a moralistů. Tím něříkám, že to focení je bůhvíjaký nápad, ale nadávat holkám do šlapek jen proto, že si vyfotí výstřih? Trochu silný kafe. Ano, některé to přehnaly, ale v tomhle věku většinou člověk dělá různý blbosti. A pokud jde o pořádek, ano, z čistě estetického hlediska by fotky vypadaly líp s uklizeným nebo neutrálním pozadím, to je fakt. Jinak fakt, že má doma někdo pořádek vůbec neznamená, že to není jinak debil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ehm...tak například slečna z fotky 3 - vypadá jako něco jiného? Nejde o bordel, ani o to, jak se fotí, ale o to, že jim už přijde normální, se takhle veřejně vystavovat. Po Facebooku koluje taková příhodná "babiččina" hláška: "Dřív se prostitutky ukazovaly pro peníze, ne pro lajky." (myšleno like)

   Smazat
 37. Slečno z první fotky, ty máš možnost se takhle veřejně vystavovat, blondýna i ostatní mají názor veřejně napsat svůj názor na fotku, kterou ty všem zpřístupňuješ, takže nechápu, proč se čílíš. Kdybys to nedala na net, nebo alespoň ne veřejně, nebo kdyby ses byla zamyslela nad tím, co na ten net dáváš, vůbec bys v tomhle článku nebyla. A že je ti to jedno, ti teda nevěřím. Kdyby ti to bylo jedno, tak se v téhle diskuzi vůbec takhle neangažuješ.

  OdpovědětSmazat
 38. Tedy, pravé peklo je tady:
  http://www.superspy.cz/jen-pro-muze/13378-jsou-tragedky-ceske-holky-co-chteji-byt-sexy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No fujtajbl...některý ty holky na těch fotkách nemají víc jak 12let, ne? Nechtěla bych být matka některé z těch holek. Ale cílovou skupinu to určitě má-minimálně u pedofilů. A pak se spousta lidí diví, že se čím dál více znásilňují náctiletá děvčata.

   Smazat
  2. Zvládla jsem první 2 stránky. To jsou fotky na nějakou pornostránku, ne?

   Smazat
 39. každej to řeší :D tvl tady několik fotek :D ale tohleto je po celým světě!ne jen tady :D a navíc,nevím kdo to tu má řešit,je to JEJICH ŽIVOT!TO CO DĚLAJÍ!JAK SE FOTÍ !A JAK MAJÍ UKLIZENO!JE TO JEJICH VĚC!KAŽDEJ SE DO TOHO SERE :D řešíte blbosti že to není možný,jajich věc,pokud chtějí,aby se na ně lidi koukli tak s ekouknou a že maj bordel v pokoji?v jejich věku je to pořádek,kde najdou vše co potřebujou :D až vyrostou tak se změní,tohle by dělali i lidi dnes starší,kdyby tu možnost měli....teď každej soudí člověka podle byť jen jediné fotky,fotka nesvědčí o tom jaký člověk je!občas by jste i to mohli uvědomit,než je začnete taky veřejně urážet že jsou děvky a kurvy atd..... že soudit člověka podle kterékoli fotky je docela ubohý,jo osuhlasím některý fotky jsou extrém..ale 60% z nich je v dnešní době úplně normálních :) nevím,proč to hned rozpoutá vlnu kritiky :D... jen se smát...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co se nám vlastně pokoušíš sdělit?
   Že máš vulgární slovník - vulgární myšlení - vulgární názory? Nebo to, že ses poznala na některé z těch fotografií?

   Smazat
  2. tak především nejsem holka ...ale to je v tomhle případě úplně jedno,jde především o to,zkus si přečíst ostatní komentáře,a kdo je vulgární?příště tedy abych vulgarismy také skryl a nepsal je tedy přímo....,jde o to,že né každá holka,je podle jediný fotky špatná,a chová se jak lehká děva.... někdo se rád fotí,a jak sem psal,některé fotky jsou přehnané ale to je v dnešní době skoro všude už,každý má minimálně 2-3 takové fotky,a pokud je veřejně umi
   ´tují na internet,asi s tím záměrem aby se na ně ostatní podívali,proto říkám že jim za to ostatní hned nemusínadávat,a soudit je podle fotek..... a mimochodem taky nejsem typ kluka,který by se dal dohromady z nějakých těch,ne ze všech(mimo jedné),které jsou na fotkách,ale nikdo je pomalu nezná z těch lidí kteří to tu komentují,některý se nefotí v takovýhle !pózách" a chovají se taky jako děvka...bohužel,takové fotky jsou v dnešní době normální a opět jak jsem psal,kdyby tuto možnost měli i dnešní třicátníci-čtyřicátníci tak by to podle mě bylo stejné...je doba pokroku a lidi se mění..tak to je tak to bude...až vyrostou a bude jim kolem 25 budou už jiný...jako každý....

   Smazat
  3. Kde berete tu jistotu, že dospějou a budou jako ostatní? Tohle považujete za pokrok ? :)))Ne , nejsem prudérní, zastávám názor- žít a nechat žít. Jen jsem si vzpomněla na dokument při kterém mi běhal mráz po zádech. Velmi názorně v něm bylo předvedeno ponižování žen v reklamách na pouhý sexuální objekt bez vlastní vůle a názoru a tohle je podle mě výsledek. Dala bych sem odkaz, bohužel nemůžu to najít. Kdyby někdo věděl, fakt to stojí za zkouknutí. Sim

   Smazat
  4. Ale ano, většina z nich dospěje. Naprosto souhlasím s pisatelem nad Vámi. Je mi 40 let a díky bohu za nás žádné internety a digitální foťáky nebyly. Ale věřte mi, že je tady spousta pokrytců, co dělali mnohem horší věci, než vyfotit se a plácnout to na net. A teď se tu všichni chválí a předvádí, jak jsou bezchybní, nejlepší,nejvkusnější a nejvychovanější. Mno!

   Smazat
  5. To máte kolem sebe teda dost zvláštní lidi, když se všichni chválí, jak jsou vkusní a bezchybní. Nezávidím Vám prostředí, ve kterém žijete.

   Smazat
  6. Čtěte znovu. Nepíši o prostředí, ve kterém žiji, píši o lidech zde. Lidé kolem mně jsou naštěstí v pořádku. :-)

   Smazat
 40. Jako normální, dospělej a nadprůměrně vydělávající chlap, který se živí prací mozku, musím říct, že bych se na takové prostitutčí typy, které jsou tu na fotografiích, ani nepodíval. Nanejvýš proto, abych je štítivě a velkým obloukem obešel.
  Bordel (v obojím smyslu slova) totiž normální chlapy nijak nepřitahuje. Vyhledávají ho jenom ti, kteří mají nějaký problém nebo úchylku. Problém nebo úchylku mají ostatně i holky na těch fotkách, když mají potřebu vystavovat právě svůj duševní a tělesný bordel.

  OdpovědětSmazat
 41. Já sice taky nejsem vzor pořádkumilovnosti a to jsem pohlaví ženského a když si zrovna "vzpomenu", že mám poměrně akutní věci k řešení, mnou obývané prostředí taky neskýtá zrovna trika narovnaná do komínku, ale TAKOVÝ bordel doma nemám. A opravdu to teda nikomu nefotím. Je takový problém si stoupnout při focení někam, kde si za váma neprohlídne divák vaše spodní kalhotky ? Návštěvě taky neukazujete balíček vložek, když vám přijde...

  OdpovědětSmazat
 42. Nejvíc mě baví všichni ti "správní" muži, kteří považují všechny chlapy, který na bordel kašlou za primitivy. No jistě, správný chlap si přece vybírá ženskou hlavně podle toho, jak má uklizenej pokoj, jecheche. A jelikož mě bordel nezajímá a dívám se na ženský na fotkách, jsem pochopitelně primitiv, který by nepohrdl ženskou na fotce jen proto, že nemám holku a bral bych kohokoliv. No, když se někomu s takovou představou lépe žije, já mu ji vyvracet nebudu. Tyhle rychlé soudy, že je někdo kurva, protože se fotí odhalenej v 16cti, jsou k smíchu.
  Moje první přítelkyně na střední byla rockerka s nabarvenejma vlasama a cvočkama, tu a tam se v opilosti líbila s nějakou holkou. Po celém městečku se o ní vykládalo, že je to lesba a feťačka. Dneska je z ní lékařka, obléká se značně konzervativně a doma má pořádek. Abych to srhnul, lidi, co soudí tyhle holky podle jedné fotky nejsou o nic inteligentnější, než ty drbny z našeho městečka. Osobně nemám rád lidi, co přehnaně bazírují na uklízení. Většinou jsou to děsně povrchní typy, tihle lidé často nenašli v životě nic smyslupnějšího a tak je pro ně nejdůležitější vydrhnutá podlaha (čest výjimkám,ale těch je málo.) Jsou mi stejně odporní, jako já jim.(ano, jsem bordelář)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to, ze je lekarka a obleka se konzervativne, vubec nevylucuje, ze je klasicka psychopatka. tech se najde mezi lekari docela hodne a s oblecenim to nema nic spolecneho ;)

   Smazat
  2. To, že má někdo nabarvené vlasy a sem tam se v opilosti "rozjede" znamená, že je psychopat? To je tedy opravdu zajmavý názor, něco takového jsem snad ještě neslyšela :)

   Smazat
  3. Už jsem teda dospělá, ale u babičky se tlačilo přímo na naklizenost a můj řízenej chaos byl pro ni totéž co bordel. O co šlo - papíry, podle kterých jsem zrovna pracovala, občas pohozený svršky, počítačovej kout, bágl v rohu, binec pod stolkem, ...
   Pár holek to má horší než já, ten můj binec byl na pankáče ještě celkem uklizenej.

   Smazat
 43. Lidi no tak, trocha tolerance by tady nikomu neublížila. Tak mají v pokoji bordel, no a co? Od toho jsou jejich rodiče, aby jim domluvili. Řešíte to tady, jako kdyby holky spáchaly nějaký zločin :-) jsou to puberťačky a bordel v pokoji je asi to poslední, co je trápí. Nebo jste vy všichni v pubertě byli svatí, vždy pěkně a čistě oblečení, věci složené do komínků, knížky urovnané podle abecedy, na nábytku ani smítko prachu apod.?

  Jana

  OdpovědětSmazat
 44. Ale o to tady vůbec nejde. Já taky nemám v pokoji kdo ví jaký pořádek. Ale nemusím to přeci ukazovat celému světu.

  OdpovědětSmazat
 45. Ty vole.. To jsou kecy tady. Takové hovadiny řešit bych fakt chtěla :-(.. Booooože. Ty to nevidíš... Doufám, že se jednou ženy fakt proberete!!!!! Hodně štěstí v procitání do reality..

  OdpovědětSmazat
 46. Ty holky jsou evidentně blbky, když se takhle fotěj, ale pro mě tohle vůbec není bordel a absolutně nechápu, co tu všichni dělaj. Z komentářů by mi přišlo, že jim tam lezou krysy. :D Pár pohozenejch oblečení na zemi, no a co?

  OdpovědětSmazat
 47. Ja nevim, ja se klidne priznam, ze jsem mela taky fazi, kdy jsem mela v pokoji strasnej binec, a dokonce to bylo i pozdeji nez v puberte, a nejak jsem to v tu chvili neresila a spachala par fotek s tim bordelem na pozadi. Ale byly to pravda "jen" portrety bez vyvalenych koz. Kazdopadne se muze stat, ze si to clovek neuvedomi, chce proste rychle neco nacvakat - stane se. IMHO tady resite blbosti.

  OdpovědětSmazat
 48. When a master showman like Jean Paul Gaultier announces that his Spring 2015 show will be his last ready-to-wear collection (he'll focus on Haute Couture, to follow), you know you're in for theatrics. red bottom shoes christian louboutin Supermodels? Check. Celebrity guests? Check. Over-the-top fashion? Check. A full-fledged beauty pageant? Well, that's one we didn't see coming.True to christian louboutin outlet form, Gaultier went out on a high note. At his final Prêt-à-Porter show in Paris today, the designer set the louboutin outlet stage (literally) at Le Grand Rex — marquee and all! And, because a runway titled "Miss JPG," is clearly about red bottoms shoes the women, Gaultier delivered on the model front as well. Whether or not they wore masks, the ladies (and their christian louboutin sale ornate fashions) truly shined, nearly enough to overtake the confetti finale. Bravo, Gaultier.
  Every Fashion Week has brought its own christian louboutin unique street style to the front line, but Paris Fashion Week has its own flair that we can't help but red bottom shoes for women notice (and love!). Download our Fashion Week App to see how fashion and street style have changed as we travel christian louboutin the globe.
  You've seen the best of the runways, but you haven't experienced New York Fashion Week until you've heard christian louboutin store

  OdpovědětSmazat