Svlíkačka za pár kaček

Za jak vysokou částku byste byli ochotni veřejně se exhibovat ve spodním prádle? Za pár stovek? Za pár tisíc? Ani za nic?

Jsou holky, které se ochotně svléknou, když jim slíbíte, že možná dostanou pár kondomů a nějaké to tričko. Taková soutěž právě frčí na Facebooku. Princip je jednoduchý. Stačí poslat fotku ve spodním prádle nebo v plavkách a pak udyndat dostatečně velký počet kamarádů, aby vám ji olajkovali. Vítěz dostane prý skvělé ceny v hodnotě pěti tisíc od spolupořádajících firem.

Musím říct, že firmy se teda moc přes kapsu nepraštily. Ceny v hodnotě pět tisíc mají reálnou hodnotu tak polovinu. Za pár korun tak pořídit reklamu, která se šíří sama, tomu říkám skvělý marketingový tah.


Po téhle akci už skočila spousta soutěžících. A zatímco ta mužská část pojala soutěžení vesměs kreativně, s vtipem a nadhledem, u holek je to ve většině případů zas jen přehlídka našpulených ksichtíků před zrcadlem, rádoby supersexy póz.

Supersexy pózy v obýváku nebo dětském pokoji. Stačí se svlíknout a nějak nabušit pár fotek mobilem. Technická úroveň je příšerná, umělecká úroveň nulová, hlavně že je vidět dost nahého masa. Vážně stojí za to zahodit sebeúctu kvůli možnosti vyhrát pár triček? Není to trochu zoufalství? Vážně to stojí za to, když pak tyhle fotky budou lítat internetem minimálně pár měsíců?


Soutěžící Bonbonek by si aspoň příště mohla vzít kalhotky s nohavičkou, aby tak nezářil ten její neopálený zadek. A doporučuju ty kalhotky o číslo větší. Špagátky zaříznuté do masa fakt nejsou nic extra hezkého. 


Ještě o řád příšernější jsou fotky, které holky pořizují samy. 


Vedle typického: "Svlíknu se a vyfotím před zrcadlem", se začíná objevovat i nový typ fotek. Holky v hlubokém předklonu. Je to ještě divnější než to pózování s co největším nádechem, aby se vytvořila ňadra patřičně dmoucí. No, možná mají holky jen příliš malé zrcadlo. Extrémně vytažené obočí a pokrčené čelo je podmínkou při vyrábění tohohle druhu umění. 

A nechybí ani fotky, které působí, jako by šlo o snímky z pracoviště soutěžících.


Když vidím tohle, mám pocit, že na fotce je poněkud zoufalá zaměstnankyně nějakého videochatu pro platící pány.A tohle už je rovnou fotka z nějakého hodně nevkusného vykřičeného domu, ne? Pokus o umění. Tahle modelka spadla z mostu, dlouho plavala v řece a teď se konečně vyškrabala na nějaký placák u břehu. Nedávejte těm lidem do počítače Photoshop, prosím! Pak vznikají takovéhle příšernosti. Asi nemám dostatečně vyvinutý smysl pro krásno, když nechápu, proč modelce do klína míří elektrické výboje z reproduktorů.


Bulimička. Chudák holka. Neovládla se ani před objektivem. 

Přitom i tahle soutěž dokazuje, že to jde i jinak. Hodně mě baví fotka soutěžící Martinky. Nesnaží se být třeskutě sexy. A přitom zaujme daleko víc, než předchozí kočičky v prádle. Nejvíc se mi stejně líbí tahle fotka. Já bych ji sice ještě ořízla, aby na ní nepůsobilo tak rušivě okolí, ale stejně u mě vede. Udělat si ze sebe legraci je totiž v podobných soutěžích daleko lepší, než se snažit být neodolatelný. _________________________________________________________

Všechny fotky: www.facebook.com

68 komentářů:

 1. Navíc, pokud je soutěž založena na počtu lajků, porušují tím pravida Facebooku.

  OdpovědětSmazat
 2. Řekněme to na rovinu, většina z nich vypadá jako štětky.

  OdpovědětSmazat
 3. Nu, je teď hold v módě být "sexy a in". Že výsledek neodpovídá předstávám, to už mnohé slečny nevidí a veřejné zostuzení je v tomto věku netrápí.
  Jinak komentář o slečně na kameni mě opravdu pobavil :D Naprosto sedí.

  OdpovědětSmazat
 4. a co je nejhorší..těm chlapům to takhle stačí:(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, jak kterým. Znám chlapy, kteří by si o takové ..., co se takhle veřejně prezentují, ani to kolo neopřeli. Pravda, jedná se o vzdělanější, starší a úspěšnější jedince. Mlaďoch z hospody ze 4. cenové by asi takovou naaranžovanou a zmalovanou nanynku z výše uvedených prezentací bral :-D. Bude totiž lehce k mání, že... ;-).
   Ale stejně je to drsný. Mám pocit, že řada mladých žen musí ze sebe za každou cenu udělat štětuli.
   Jinak té Martice a Jardovi palec nahoru :-D. Ti to pojali aspoň vtipně.

   Smazat
  2. jenom těm, co tráví veškerý čas sledováním porna, fňukáním, že nemaj ženskou, a tvorbou trapných sexistických vtipů. jinak řečeno zoufalcům. chlap, co za něco stojí, při pohledu na podobné fotky jenom zakroutí hlavou.
   děvky jsou pro kluky, dámy pro muže ;)

   Smazat
  3. líp to nikdo říct nemohl :)

   Smazat
  4. uzasne povedane a vystizne
   aspon, ze na tomto blogu najdem ludi, ktory proste maju nazor!

   Smazat
 5. Ty fotky v předklonu, co si holky fotí samy, jsou podle mě focené webkamerou na notebooku, proto mají tak divnou pózu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle mi nedělej, já si chci uchovat víru v lidstvo! Kdysi, když jsem si stěžovala na čísi blbost, mi moudrý muž odpověděl: "Ty vůbec nevíš, jak skutečná blbost vypadá." Vidím, že měl pravdu.

   Smazat
  2. ha ha ha dost dobry :D to si nekam napisu.

   Smazat
 6. Nikolko V. a Veroniko K., kolik vám je let?

  Fotka Lídy M. je dost obscénní.

  OdpovědětSmazat
 7. Mít dceru, odnesu jí od 12 do 18 let zrcadlo z pokoje. Vždyť nám roste generace kurviček, aniž si to ta děcka sama uvědomují!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždy boli ženské ktoré boli ochotné robiť takéto veci, za minimálnu odmenu. Vždy boli ženské, ktoré boli presvedčené, že vyzerajú neodolateľne v absolútne šialených pózach a absolútne nepochopiteľne vyzerajúcim výrazom v gesichtoch. A je úplne prirodzené, že sú aj teraz a budú vždy. Akurát neboli koncentrované na jednom mieste a všetkým ľahko dostupné na pár klikov. Už to tu raz pri nejakej inej príležitosti napísané bolo a hodí sa to znova - dámy sa pokúšajú zaradiť evolučnú spiatočku, tak nech sa v tom plácajú jak vedia.
   mrkva

   Smazat
  2. Sice byly vždy ženské, ochotné se fotit nahé nebo skoro nahé, ale vždy to bylo chápáno jako něco okrajového, takhle se nechaly fotit ženské , co jim nic jiného nezbývalo, jen za peníze, tedy prostitutky. A ty, co se takto nechaly fotit, věděly, že jde o prostituci, že to není běžná fotografie, že to není norma chování pro běžný chod světa. Tyhle holky to berou už jako normu: takhle se komunikuje se světem, takhle se komunikuje s chlapama, ... je to pro ně normální vzorec chování: "tak se to dělá".Je mi to moc líto.

   Smazat
 8. Je to jen můj pocit, nebo to tu začíná bejt poněkud monotématický? Za poslední dobu tři články (tenhle, miss internetu a to, jak se děvčata fotí polonahá a v pokojíčku mají bordel) fakt na jedno brdo. Pokaždý k fotkám prakticky stejný kecy. Neříkám, že to není trefný a pravdivý, ale čeho je moc, toho je moc. Když se to čte potřetí, přestává to bejt jakkoliv vtipný, a místo pobavení se spíš vnucuje nenápadná myšlenka, jestli Blondýna fakt nemá o čem JINYM psát...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Arvari, když Blondýna psala o špatných e-shopech, lidi jí to zkritizovali, protože psala pořád o tom samém a měla pořád stejné kecy. Teď píše o něčem jiném, a stejná slova jsou tady zase. Já vím, a Blondýna to taky určitě ví, že by bylo lepší tyto články nějak namixovat a střídat, ale to by ztratilo jejich pointu. Informace o e-shopech byly pro nás - abychom nenaletěli. Kdo ví, jestli by za měsíc ještě fungovaly? A s těmihle články je to to samé. Za prá dní už třeba nebudou aktuální... :)

   Smazat
  2. http://arvari.blog.cz/
   http://arvaripise.blog.cz/1111/arvari

   Jestli je tohle tvoje práce, tak ti řeknu, že tvůj blog je pěkná nuda. Takže ho nečtu. Jako chápu jeho význam z pohledu psychoanalýzy, ale když už jsme u toho kritizování, tak já jen aby znala i můj názor ;)

   Smazat
  3. Agnetha: souhlas! Blondýna píše o tom, co ji aktuálně praští do očí. Záběr témat má opravdu širokej, ale je to tu pokaždý - když napíše dva články na podobný téma dřív než za měsíc, začne tady řev, že se opakuje.

   Já to vfidím tak: byly 3 články o fotkách. Každej ale trochu jinej - jiný téma, jinej původ fotek - soutěž miss, soutěž o ceny, fotící se holky. Takže u mě dobrý.

   Blondýno, mě bavíš! I kdybys měěla stejný téma každej den 10x po sobě!

   Lenka

   Smazat
  4. Blondýna nepíše pro nikoho na zakázku. Jedná se o BLOG. Kdy už to tady někteří pochopí?

   Smazat
  5. No vidíte a mě zase takové články baví víc než o podvodných eshopech, protože mi jsou značkové věci ukradené. Takový článek přejedu, řeknu si fajn a víc se o něj nezajímám a taky pod ně nechodím "frfňat", že je to nuda. Není možné se zavděčit všem.

   Smazat
  6. Hm. Tak díky za připomínku, proč se vlastní názor zásadně nedává najevo. :/

   Smazat
  7. To nebyl tolik vlastní názor jako hysterické kopání. Přitom už se to tu v tolika diskuzích omílalo.

   Smazat
  8. tři články na jedno téma - to není monotématické. sto článků o hadrech na módním peklu - to je monotématické. jdi kvičet tam

   Smazat
  9. Arvari- to nechápu, takže vlastní polívčička ti nechutná? vlastní názory se nedávají najevo, aby ti někdo nedal najevo ten svůj? Hm...

   Smazat
  10. Ne, já názory ostatních beru. Ale neberu útoky o frfňání, kvičení, nechápavosti, že je tohle BLOG... Fakt je mi jedno, kolikrát se to omílalo, já jen řekla, že za dva tejdny tři podobný články jsou na mě moc. Jasně, řekla jsem to trochu příkře, tak pardon. Řekla jsem, že je to trefný, řekla jsem, že je to pravdivý, jen je toho moc. Řekla jsem to proto, že jsem byla kapku zklamaná, že na bloglovin ve sledování rozkliknu novej článek u Blondýny (poměrně radostně při hledání rozptýlení), jen abych zjistila, že jsem skoro totéž v poslední době četla už dvakrát.
   Ale teda mezi náma, ne, fakt nebudu někomu, jehož blog mě prostě nezaujal, tenhle fakt sdělovat jen proto, abych mu oplatila to, že někde zkritizoval malou část něčeho, co se mi líbí. A pardon, z některých příspěvků tady mám pocit, že přesně o tohle jejich pisatelům jde.

   Ještě jednou se omlouvám za příkrost původního komentáře. Prostě mě tenhle článek dost zklamal. A možná ani Blondýnu tolik nebavil, přijde mi o něco odfláknutější než ty dva na stejný téma...

   Smazat
  11. každý má právo na kritiku. blondýna štětek z fcb, Arvari blondýny, ostatní Arvari... já prostě nechápu, jak nad tím můžete pořád dokola kritizovat. jasně, články typu "blondýna je blbka, ať jde dělat něco pořádnýho" jednoho vytočej, ale šmarja, tak kvlli tomu nemusíte hned spustit flame...

   Smazat
  12. Ty to stále nechápeš. Jaká odplata? Ty jsi měla touhu vyjádřit názor, oni měli touhu vyjádřit názor o tvém blogu. O odplatě se hovoří tehdy, když ty uděláš někomu něco zlého a on ti to oplatí. Tudíž, pokud je sdělení názoru na tvůj blog odplatou, v tom případě je tvůj komentář něco zlého. Pokud chceš mluvit o odplatě, tak si uvědom, co tím děláš ze své kritiky. Pokud bereš svůj komentář čistě jako kritiku, pak musím brát ostatní komentáře také jenom jako kritiku.

   Smazat
  13. omg, překlepy v mozku o_O oprava anonymní z 11:37: místo kritizovat mělo být debatovat, místo články komentáře
   jdu se zahrabat a už mlčim

   Smazat
  14. Arvari, položila jsi tu dotaz "Je to jen můj pocit, nebo to tu začíná bejt poněkud monotématický?", ostatní ti odpovídají, tak co máš proboha za problém? Nelíbí se ti, že ti nepřitakávají, že?

   Smazat
  15. Mně ta stejnost,krátkodobě nevadí. Je jasné, že z jednoho tématu lze vždy vytěžit víc, než se ukáže při psaní prvního článku, tak proč nepřidat pár dalších? Já to tak mám taky, chvilku je téma móda, pak jídlo, jindy politika... Prostě se ten zájem přelívá, ale postupně, ne hop sem, ne hop tam. Tři články po sobě, mi připadají fajn. Tohle je prostě období šlapkofotek. :)

   Smazat
  16. pro Arvari - otevřu tvůj blog a tam první věta - "včera mi umřela tři koťátka" - kolik ti je? 13? Koho, myslíš, to zajímá?

   Smazat
  17. jo a ten styl centrování písma do středu... fakt originální, hlavně, kdo to má kromě těch smutných plků číst? Hlavně jsem vůbec v šoku, že někdo jako avari vůbec čte protivnou blondýnu... to je jako by to četla Lenka Láskorádová(Luna Lovegood)

   Smazat
  18. Arvari,také jsem otevřela tvůj blog.A jako ty máš potřebu tady sdělit svůj názor na Blondýnu,tak já ti zase řeknu,že na tvůj blog už nikdy,opravdu nikdy nepolezu.Celkem nechápu,že někdo je schopen přečíst jeden tvůj článek do konce.Má můj obdiv.

   Smazat
 9. Ja nechapem, a asi ani nikdy nepochopim ludi, ktori chodia na blogy vypisovat a tom, ze ich dany clanok nebavi...kvalitne prepinacky? Ved ked nieco nechcem citat a ma to nezaujima, tak tam jednoducho nechodim a nevyhladavam clanky kt. ma nezaujumaju, ako potom vypisovat, ze je to stale o tom istom..ako keby som ja isla na bejaky blog o vareni a trepala tam somariny ze preco furt len recepty....tato slecna ma blog, kt. je jej a moze si na nom pisat o com chce a vam nikto NEKAZE SEM CHODIT A CITAT TO!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli to bylo na mě (jakože patrně jo), já sem nechodím abych vyhledávala články, co mě nebaví. Chodím sem, protože mě blog pár týdnů zpátky zaujal, ale teď jsem si prostě dovolila vyjádřit názor, že když se za necelý dva týdny objeví tři články, co jsou až na fotky, formulaci vět a nějaký ty vedlejší okolnosti naprosto totožný, přijde mi to jako nuda. Nic víc, nic míň.
   Takže příště trochu míň hysterie bych prosila...

   Smazat
  2. No, aspoň se blondýna věčně nenimrá ve svém vrcholně nezajímavém nitru, jako většina jinejch - a značně nudnejch - blogerín :-)
   Pokud se někdo dychtí intelektuálně obohatit (zjištěním, co měla dotyčná k snídani či kolik jí aktuálně chcíplo koťat), tak na internetu je možností nepřeberně - není nezbytné nudit se zrovna tady.

   Smazat
  3. Kiwi, všechny. A promiň mi moje vyjádření, ale teď ses projevila jako poměrně bezcitná kráva...
   Nemám blog cílenej jako Blondýna. Je to deník. Hroznej hřích, mít blogovej deník, že jo...
   Já prostě jen řekla, co si myslím. Ale jen do mě, však jo.
   Na tomhle blogu (stejně jako občas na Módním pekle) nabývám dojmu, že kdo řekne něco jen lehce proti autorce, na toho se sesype hejno jejích skalních fanynek, vloží mu do úst (potažmo klávesnice) něco, co nikdy nenapsal, a jako bonus povětšinou dostane ještě podrobnou psychoanalýzu. Klasika...

   Smazat
  4. Arvari, jako bezcitná kráva se nezachovala. Ale smiř se s tím, že nejen ty můžeš vyjadřovat svou kritiku k jakýmkoli blogům.
   Mít blogovej deník hřích není, ale když ho máš veřejný, tak si ho může kdekdo přečíst a kde kdo ti ho může zkritizovat, jako ty blondýnu, tak o co jde? Ty jsi prostě jen řekla, co si myslíš. My taky.
   Hedvika

   Smazat
  5. Arvari, no a ty se zase vyjadřuješ jako sprosté prase. Pokud si píšeš deník a vystavuješ ho veřejně, holt se taky musíš umět smířit s kritikou. Asi sis myslela, že se mohou kritizovat jen "neintelektuální" blogy jako tenhle, ale prostě přijmi fakt, že když kritizuješ, můžeš taky být zkritizována..

   Smazat
  6. Arvari, koťat je mi líto.Moc. Fakt, ač tě neznám a koťata taky ne. Blondýna mi monotematická nepřijde, ale zrovna ty máš mojí podporu, a i když bych řekla, že s "bezcitnou krávou" to bylo přes míru, tak rozmazávat naprosto zbytečně cizí smutky a používat je jako důkaz nudy na blogu je přes míru taky a svědčí to o tom, že se asi dotyčná moc nezamyslela než něco napsala. Myslím, že rozumím jaks svoje příspěvky myslela a celkovou hysterii nechápu.
   Zdraví Linda

   Smazat
  7. Bodejť že nezamyslela... já totiž pro slzy dojetí ani neviděla na klávesnici!

   Smazat
  8. Anonymní18. května 2012 12:50 - a proč sem Arvari teda leze hysterčit, jak ji tyhle články nebaví? Neberu jí právo to říct, ale kdo má proboha nutkání napsat komentář jen proto, aby sdělil, že ho nebaví číst články na blogu? Přijde mi to, jako by se tu vyloženě chtěla pohádat.
   Pro Arvari - Tak sem prostě NELEZ, když tě to nebaví. A budeš mít po problému.

   Smazat
  9. Máte stejnou možnost jako Arvari - internet je věc veřejná. Navštivte její blog a můžete tam vyjádřit názor na její příspěvky. Já tak udělala a se zlou se potázala. Hysterická Arvari neunesla příspěvek jiný, než bezmezně s ní souhlasící (jak divné, vzhledem k jejím příspěvkům - viz. fňukání zde) a velmi nevybíravě a trochu úsměvně přisprostlým způsobem se mnou vypoklonkovala. Bez použití jediného logického argumentu.

   Smazat
 10. Martinka je dobrá :D Zbytek nemůžu komentovat...

  OdpovědětSmazat
 11. Jenda vede!:D Mám nutkání sehnat podobné "spodní prádlo" příteli, uplně ho v tom vidím:D
  Martince se to povedlo, ale ten zbytek je akorát jako nabídkový katalog vykřičeného domu...

  OdpovědětSmazat
 12. Asi jsem se zamilovala do Jardy :-D

  OdpovědětSmazat
 13. Doufam, ze to vyhraje bud Martinka nebo Jenda!Jsou naprosto uzasni :-)

  Hana

  OdpovědětSmazat
 14. Ano, Jenda je úžasný.

  OdpovědětSmazat
 15. ty holky nezahazují sebeúctu kvůli hadříků, vony se takhle fotí úplně běžně a víc než o hadříky jim jde o možnost vystavit se někde, kde je uvidí hodně lidí... ono když na nás ze všech stran útočí nahý maso, tak se ani nemůžeme divit...
  ale je to teda děs běs. kromě Jendy.

  OdpovědětSmazat
 16. No, tady bych si dovolila citovat O. Wildea: "Prilis mnoho licidel a prilis malo obleceni je u zeny vzdy priznak zoufalstvi."

  (kdybych nebyla lina prohrabavat se facebookem tak Martince dam like :))


  http://jetthro.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 17. Blondýno....super články! Mám tip na další analýzu - blíží se plavková sezóna a taky svatby....co takhle něco na tato témata? Například - nejhorší svatební klišé fotky...

  OdpovědětSmazat
 18. Hmm... Zajímal by mě věk některých soutěžících, některé vypadají až moc mladě...

  OdpovědětSmazat
 19. Tak ony to ty holky běžně dělaj zadarmo, teda spíše za lajky na fejsbůku, takže tričko je pro ně takovej příjemnej bonus, že jo... :D

  OdpovědětSmazat
 20. Poslední dvě fotky jsou super! Hlavně ta bořka je dost originální :o)

  Ostatní... no... ne, radši ne. Bez komentáře :-D

  OdpovědětSmazat
 21. ty jo přesně, nechápu, že jim to za to stojí, když si je takle akorát každej zapamatuje.

  OdpovědětSmazat
 22. ..jsem Bonbóóónek, hu, hu ...nebo máma už se k zemi káci, Lída, Lída zvrací....

  Všimla jsem si, že umělecká úprava fotky, na které si Lída šťouchá do mandlí, způsobila, že její ústa vypadají jako dosti nečistý řitní otvor .. je to nechutné, ale fakt to tak připadá jenom mě?.

  OdpovědětSmazat
 23. jo a za 5 tisíc a to ještě možná, takže zadarmo ---hahahá v jaké jsou ty holky příjmové skupině, že se takhle vystaví na netu za pět tisíc, to berou 3500 z pracáku, nebo jsou to bezdomovkyně, že je tak zoufale potřebujou?

  OdpovědětSmazat
 24. já nechápu, co řešíte - beztak to sou všechno akorát levný kurvy

  a těm zaprvý svlíkání fakt nevadí a zadruhý, kondomy v jejich profesi jako když najdou :DD takže spíš takovej příjemnej bonus pro ně :D

  OdpovědětSmazat
 25. Kdysi jsem četla, že u vedení FB neprošlo tlačítko "Nelíbí se mi". Jestli si dobře pamatuji, že to tenkrát i odůvodnili tím, že by lidi byli míň sdílní - no nemyslím si, že by to bylo až tak na škodu.

  Plus nemluvě o tom, že se neustále někde mluví/píše o šmírování, kyberšikaně, uchylákách na netu a pod. Ach jo, tohle se snad ani nedá omluvit puberťáckou blbostí.

  OdpovědětSmazat
 26. bombonek se povedla...a Lida M. asi predtim delala konkurz do Darlingu..

  OdpovědětSmazat
 27. To bude legrace, až se holky pujdou ucházet o práci a kolegové už budou vědět, jaké jsou pod kostýmkem :) Jenda se svou stylistkou si jistě zaslouží lajk

  OdpovědětSmazat
 28. Hodně špatný děvky jak vizuelně tak graficky.

  OdpovědětSmazat