Carrie Bradshaw českého internetu útočí

Když jsem začátkem března nechápavě kroutila hlavou nad Podivnými povídkami s hvězdičkou, netušila jsem, co všechno z tohohle vzejde. Autorka, jakási Andrejka, to rozjela ve velkém. A stává se (jak o sobě sama tvrdí)  českou Carrie Bradshaw.


Andrejku jsem pustila z hlavy, dokud nezačala spamovat Facebook Protivné blondýny. A spousty jiných facebookových stránek a nejrůznějších webových diskuzí. Tak jsem se zas podívala na její literární výplody. A můžu říct, že překonávají všechno, co jsem kdy četla. 

Ale vezmu to popořádku. 

Andrejka napřed psala jen blog mizerné literární i obsahové kvality. Povídky se skládaly obvykle z několika holých vět. Přesto postupně nabyla dojmu, že je skvělá autorka, vycházející literární hvězda a nejpozději do deseti let i adeptka na nobelovku za literaturu. A vzala český internet útokem. Začalo to zřejmě v diskuzích na serveru webtrh.cz (většina už je jich smazaných). Andrejka tam založila diskuzi o tom, jak je úspěšná blogerka a že by chtěla proniknout do tištěných médií. Vlastní rubriku v Elle sice nedostala, dokázala ale tak zarputile otravovat všechny okolo, až dostala možnost psát (bez nároku na honorář) pro  nikterak zajímavý a poměrně málo čtený web onlinezena.cz. A pak se teprve začaly dít věci. 

Napřed Andrejka světu oznámila, že z ní bude druhá Carrie Bradshaw, a pak začala páchat články o rozsahu osmi řádek Andrejčina sloupku. 

A je to jedna perla za druhou. Andrejka má široký záběr. Dokáže třeba rozdávat zajímavé rady. V jednu textu tak například vysvětluje, jak na muňky a filcky. "Spávám v posteli s kočkama, takže občas na mě nějaká ta veš nebo jiná potvůrka taky přeskočí. Zbavit se jich je snadné. Stačí nosit jeden den v kalhotkách snítku sušené levandule. Vůni levandule oni nemají vůbec rády, a radši utečou jinam." 

Andrejka dokáže analyzovat historická fakta a na jejich základě nám poradit, jak stvořit lepší svět.  "Muži nám pořád a pořád ubližují! Německý fašista při obsazování Československa znásilnil babiččinu sestru! Ruský komunista při osvobozování ji chtěl taky znásilnit, ale podařilo se jí utéct. Českoslovenští komunisti zavraždili paní Miladu Horákovou! Afričané každý den ubližují africkým ženám a dětem! Muži prostě mají v mozku pokažené kolečko! Holky a ženy, pokusme se jim ho opravit. Každá prosím řekněte tomu svému, ať nikomu nikdy neubližuje. Matky prosím zakažte to svým synům. Děkuji." 

Andrejka ví, co nám škodí. Třeba takové hřebeny a kartáče na vlasy: "Přemýšlela jsem o česání a zjišťovala si pravdu, jak to s ním je. Je to nekalost. Způsobilo to úpadek lidské společnosti. On je totiž hřeben vlastně takový pluh na hlavu. Indiáni pluh neuznávali, protože to s ním bolí Matku Zemi a vůbec není ráda. Ale my si to neuvědomujeme a u hřebenu je to totéž! Samozřejmě, že některým ji hřeben neponičil, ani když už tu byl – nechtěli ho. Byli moudří. Ale bylo jich málo." 

Andrejka ví, jak mít šťastný vztah: "Dnes vám poradím věc, která moc prohloubí váš partnerský vztah. Položte si hlavu do klína svého partnera nebo manžela a on ať vám pinzetou vytrhává a tvaruje obočí. První pokusy možná nedopadnou úplně nejlíp, ale případné vady dokreslíte a domalujete. Potom se věnujte vy jeho obočí. Samozřejmě decentně. Vše zakončete vzájemným nanesením a sloupnutím peelingové masky. Zamilujete si to a moc vás to sblíží." Asi budu mít navždy nedostatečně prohloubený partnerský vztah. Představa, že mi chlap doma vytrhává obočí, mě děsí. A peelingová maska? Obávám se, že bych umřela smíchy, ještě než bych mu ji napatlala na obličej.  

Andrejka ví, jak se oblékat. "Nenoste černé spodní prádlo! Černá barva je škodlivá! Vyzařuje moc negativní energie! Ani příroda černou nepoužívá. Viděly jste černou květinu? Ani malíř pan Monet černou vůbec nepoužíval a to byl génius. Černému prádlu a i oblečení se prostě vyhýbejte. Je milion jiných krásných neškodlivých barev."  

Andrejka ví, jak vyhrát ve sportce. "Dnes vám prozradím skoro úplně největší tajemství, které znám. První tři sliny po orgasmu jsou kouzelné! Poplivejte si jimi pořezaný prst a rychle se zahojí. Poplivejte jimi tiket sportky a určitě něco vyhrajete. Nebo si je odplivávejte do lahvičky a schraňujte si je na pozdější použití." Při představě, že si doma schraňuju lahvičku s plivanci, je mi lehce nevolno.

Andrejka ví, jak uspokojit muže. "Každopádně mám pro vás další krásný recept. Je trošku nebezpečný, takže buďte holky opravdu moc opatrné. Opět mu to budete dělat pusou, ale předtím mu nasadíte na hlavu igelitku! Krátkodobý nedostatek kyslíku způsobí v jeho mozku euforický stav, takže prožije super orgasmus a vy budete mistryně světa. Ve světě je to moc oblíbená praktika."

Současně s psaním těchhle nesmyslů začala nabírat grády její spammerská kariéra. Na řadu diskuzních webů už jí zablokovali přístup. Jinde ji prozatím osazenstvo vesměs svorně posílá do háje. Nedivím se. 


Andrejka je totiž schopná vletět klidně do diskuze o vlivu tepelné energie na stavy látek a začít tam propagovat ve velkém svou patvorbu. Nebo rovnou nabízet reklamu. A to naprosto absurdním způsobem. Posledně citovaný text tak nabízela výrobcům igelitek. 


A podobným způsobem otravuje všude. Zoufalí už jsou z ní prý také na poměrně specificky zaměřené Lupě nebo v diskuzích jednoho filmového webu. Andrejce to ale nevadí. Koneckonců, její velmi neobvyklý způsob sebepropagace zřejmě nějaký úspěch má. Minimálně v tom, že občas někdo na její odkaz skutečně klikne. A jejímu domovskému webu onlinezena.cz to zvyšuje návštěvnost. Dokonce natolik, že už je placenou novinářkou. A nezapomíná to podrobně rozebrat se svými čtenáři. 

Napřed se jim svěřila, že píše sloupek jen na zkoušku a zadarmo. 

"Uplynul týden mé zkušební doby a tak vyjednávám s panem ředitelem onlinezena.cz o naší další spolupráci. Pokračovala bych moc ráda. Být novinářkou mě baví. Jinak jsem invalidní důchodkyně, protože mám blbou hlavu. Dvakrát jsem byla v blázinci, ale pokaždé jsem utekla. Jednou přes plot a podruhé hlavní branou. Ale už jsem se naučila žít i s blbou hlavičkou."

Později jásala, že smí sloupek psát dál. A s naivitou hraničící se stavem snížené příčetnosti začala plnit i požadavky redakce. Teda spíš pana ředitele. 

"A ještě holky jedna věc. Dostala jsem mail od pana ředitele /přeposílám ho/. Jsem mu vděčná, že mi umožnil být novinářkou, tak mu prosím na tu reklamu klikněte, ať je šťastný. Jste moc hodné. Děkuji.
     Adrejko jeden z našich klientů si přeje ve středu inzerci ve tvém sloupku. Cílem je co nejvíce čtenářek poslat na stránky eshopu www.sperkyprozeny.cz/ . Prodávají tam šperky, drahé kameny a kameny podle znamení horoskopu. Napiš něco ve stylu že měsíční kameny mají nějakou moc, a že jsi objevila tento obchod, kde mají strašně dobré věci. Hlavně nepiš žádné vulgarity. Když se ti to povede, bude to super." 


Andrejka se s klidem vykašlala na to, co po ní šéf chtěl, odpálila jeho mail na web rovnou a bylo vymalováno. Pak se někde prý svěřila, že pan ředitel nebyl moc rád. Nedivím se mu. Každý normální šéf by v takové situaci mlátil zoufalstvím hlavou do zdi.

Andrejce to ale nejspíš vůbec nedošlo, a tak pana ředitele propírala dál. Předpokládám, že v téhle chvíli už se dal na tvrdý alkohol.


Ahoj berušky. Máme dnes krásné výročí! Už měsíc pro vás tvořím tento sloupek! Jste spokojené? Máte nějaké připomínky? Nebo návrhy? Napište a uvidíme, co se s tím dá udělat. Já budu taky navrhovat! Našemu panu řediteli, že by mi mohl zvýšit plat. Ze současné nuly aspoň na něco. Holky, o kolik si mám říct? Britney Spearsová si za porotcování v x faktoru prý řekla o moc milionů dolarů takže …………….. Uvidíme. Každopádně se těším na další měsíc s vámi.

No, nakonec to dopadlo. Andrejka skutečně začala dostávat za svou práci honoráře.

"Je ze mě placená novinářka. Nakonec ten můj plat nejsou ani tisíce ani stovky, ale deset korun za sloupek. Můj kluk mě utěšil, že za deset korun se dá koupit třeba čtvrt kila hrachu plus čtvrt kila ječných krup a to jako jídlo na den bohatě stačí."

Deset korun za sloupek. Chápu. Pan ředitel víc zaplatit nemůže. Mít Andrejku v redakci znamená zvýšené výdaje na akutní psychologickou pomoc pro všechny ostatní autory. A zvýšenou spotřebu alkoholu pro pana ředitele.

Na druhou stranu je Andrejka pro web zcela jistě přínosem. Její brutální sebeprosazování se, naprostá absence soudnosti a loajality, nulová literární hodnota jejích pokusů o psaní, to všechno vzbuzuje emoce. Na mnoha webových fórech velmi ostré emoce. A to zvyšuje návštěvnost jejího sloupku. Ostatně, nejmíň polovinu fór, která spamuje, čtou především ajťáci, lidé kolem marketingu nebo webů. Ti nejspíš až do Andrejčina vpádu do jejich diskuzí neměli ani tušení, že nějaká onlinezena.cz existuje. A tak na ní klikli a pan ředitel měl radost.

A tak Andrejka dál může psát nesmysly a dál spamuje. Nově i Facebook. Po svém. Třeba u článků o politice nabádá fanoušky zpravodajského serveru, ať čtou radši její články.


Milá Andrejko, to, co předvádíš, není práce novináře. Nejsi a nikdy nebudeš druhá Carrie Bradshaw. Ale jisté mimořádné postavení na českém internetu sis už vybudovala. Jen nechápu, jak je možné, že ještě nemáš vlastní heslo na Exotopedii. 

_________________________________________________________________

Screenshoty: www.facebook.cz, www.pornoprozeny.blogspot.cz, www.lupa.cz
Citace jsou uvedené kurzívou, jedná se o přesný přepis bez jakýchkoliv úprav


115 komentářů:

 1. jezis dyt sama pise ze ma papiry na hlavu :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy byste potřebovala asi zase zpátky na ZŠ. Každý má nějaký ten talent.

   Vymazat
 2. No, pekne :) Tak to nie je az take tazke mat vlastny stlpcek. Mimochodom, Blondyna, uz si sa dopocula o webe feministky.cz? To ti tiez pekne zvysi tlak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten web je projekt opravdu znuděného studenta/ů IT. Vážně míněného na něm opravdu není vůbec nic. :)

   (a hele, už funguje jen feministky.com )

   Vymazat
  2. Tak jakože web feministky.cz mě před pár lety vytočil maximálně do běla! S feminismem nemá absolutně nic společného, větší slátaninu nesmyslů a keců jsem v životě nečetla!

   Vymazat
  3. Ten web je parodie/recese! Nepíšou ho feministky.

   Vymazat
  4. Tak tady je vidět, že někdo nepozná vtip, ani kdyby ho kopl do zadnice! :D

   Vymazat
  5. Feministky.cz jsou fakt zábavné. Před rokem jsem si u něj udělala hezký večer s popcornem. Mám ovšem obavy, že se o recesi nejedná, ale že to někdo myslí smrtelně vážně=D

   Vymazat
  6. Adelletta: Možné to je a o to je to ještě zábavnější. Rozhodně lidé často věří různým nesmyslům a tohle je aspoň zvláštně extrémní. Nikdo asi neví, jak to ve skutečnosti je, ale můžou vesele nadávat. Mě třeba připadají stupidní a nezajímavé skoro všechny ženské blogy a magazíny pro ženy. U Andrejčina sloupku se objevují občas aspoň trochu zajímaví lidé.

   Vymazat
  7. Njn, ale ty zajímavý lidi u Andrejčina sloupku jsou všichni z Okouna a dělaj si z ní nehoráznou p*del....

   Vymazat
  8. A to jako vadí? Já si z toho taky dělám prdel. Možná i ona (on) sám si z toho dělá prdel..a o tom to je!

   Vymazat
  9. Feministky.cz je parodie. Většina Čechů bohužel vůbec netuší, co to feminismus je.

   Vymazat
  10. většina Čechů netuší jak co je feminismus, tak co je parodie...

   a to je potom těžký... :D

   Vymazat
  11. Dyt Andrejka je taky parodie, on to nekdo nepochopil? OMG

   Vymazat
 3. Po přečtení článku mám sto chutí zajít na onlinezenu a přečíst si pár sloupků. Ale nechci, aby se sloupku zvýšila návštěvnost. Takže jediný, co mě k Andrejce napadá je to, co říká vždycky moje babička - Blbost je taky dar boží...

  OdpovědětVymazat
 4. Neneee :D "...naučila jsem se žít i s blbou hlavičkou." :D takový vtípek jsem dlouho neslyšela :D L.

  OdpovědětVymazat
 5. Doteď jsem si krásně žila bez Andrejky. Svět už nikdy nebude stejný! Já naivka chodím v černém prádle, nenosím v kalhotkách levanduli, manžela nenechám rvát mi obočí ani ho nedusím (tím méně, když má zrovna na obličeji peelingovou masku), neslintám pokud možno na nic, takže zůstanu na věky bez výhry, já zvíře se dokonce češu! Jediné, co jsem splnila, že jsem řekla synovi "Nikomu neubližuj!" Onlinezenu se neodvážím otevřít, asi bych poslintala závistí víc než tiket. Blondýno...zase večer, aby se člověk hrůzou odkopával!:-D

  OdpovědětVymazat
 6. A není to celé dobře promyšlený fejk? To prostě není možný!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nad tím také občas přemýšlím. Ale vlastně je to jedno. Lepší se tam zasmát, než si číst o laku na nehty. Protože většina dam nic lepšího a zajímavějšího nevyprodukuje.

   Vymazat
  2. Taky to tak vidim. Buď je to nějaký teenager, který si takhle krátí volné chvíle a baví ho sledovat, jaké reakce jeho tvorba vyvolává a nebo mám ještě odvážnější konspirační teorii, že je to nějaký psychosocio-experiment- diplomová práce spočívající ve sledování reakcí na nesmysly.
   Nejlepší obrana proti tomuhle je na nic neklikat a nic nečíst.

   Vymazat
  3. Přesně to samé si myslím i já...možná nějaká parodie na podobné články a rady v ženských časopisech, protože jaký soudný člověk by ji zaměstnal?

   Vymazat
  4. Třeba ten soudný člověk, co chce své jinak průměrné stránky zviditelnit.

   Vymazat
  5. Andrejka je výborný troll!:)

   Vymazat
  6. Presne tak, je to naprosto jasnej fejk, o to vic nechapu, jak to nekdo muze rozebirat jakoze ty clanky nekdo mysli vazne?! Vzdyt to trollovani z toho primo cisi. Blondyno, boze.

   Vymazat
  7. Na 100% je to fejk, ale vtipný to náhodou je :D

   Vymazat
  8. Jinak samozřejmě, že neřekne, že je fejk, protože to by to některý lidi možná přestalo bavit číst.

   Vymazat
 7. Koho mi to jen připomíná?... Už vím!! Haničku Krampolovou. Úplně ji vidím, "... protože mám blbou hlavu. Dvakrát jsem byla v blázinci, ale pokaždé jsem utekla. Jednou přes plot a podruhé hlavní branou. Ale už jsem se naučila žít i s blbou hlavičkou." Ještě chybí aby se po boku Andrejky objevil stárnoucí seladon "Pepánek". A budeme to mít komplet Jiříček a Hanička vs. Pepánek /co mluví o čtvrt kila hrachu plus čtvrt kila ječných krup/ a Andrejka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně připomíná Aničku Hajhou.

   Vymazat
  2. Mne zas Fabienne, Butchiho ženu v Pulp Fiction :D

   Vymazat
 8. omg...zavolajte na ňu niekto exorcistu! :D

  OdpovědětVymazat
 9. Pořád věřím, že svět je krásné, občas i přívětivé místo bez vibračních jednorožců a naprosté armády pitomců.
  Feministky.com jsou už dávno provařené. Budu věřit, že tohle je taky jen nějaký znuděný ajťák. Musí být. Reálná lidská bytost s takovýmhle IQ by se nenaučila ani dýchat.

  Že ne..?

  OdpovědětVymazat
 10. A je to teda Andrea Kočí, nebo Gombrlíková? :D Že by si ji ten její přítel vzal? Chudák pan ředitel, ten asi nevěděl, co si pustil do krámu! To s tím zveřejněním emailu je asi nejvtipnější.
  hedvika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Grebíková

   Vymazat
  2. V diskuzích vystupuje jako Andrea Kočí nebo Andrejka resp. Andrejka 4596 nebo tak nějak. A na FB je Grebíková

   Vymazat
  3. Zadnej pan reditel (aspon ne ten citovany) neexistuje, ten jeho "e-mail" si zjevne napsala Andrejka sama.

   Vymazat
 11. Ale no tak... to vás doma nebo ve škole neučili, že se duševně postiženým lidem nemáte posmívat? Akorát, že dřív teda lepili někde v ústavu pytlíky a nepouštělo se to na internet... :)

  OdpovědětVymazat
 12. Vůbec netušíte jaká tam je sranda!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Edit: Ona je možná cvok a možná těžko říct co, ale stále lepší a zajímavější, než šedé hejno zoufalkyň.

   Vymazat
  2. Ještě jeden edit pro rejpaly: Omlouvám se, za vynechání interpunkce.

   Vymazat
  3. V tom editu jste naopak tu interpunkci přehnala :-P

   Vymazat
  4. Asi začnu psát také anonymně, mám s tím pravopisem pořád trable, když píšu rychle. A takhle si aspoň nebudu kazit jméno a budu stejnej hrdina jako ta anonymní většina tady.

   Médea

   Vymazat
 13. Blondýno, a co se trochu povznést? Proč tě to tak rozčiluje?Myslím, že tvoje zarputilá kritika padá na hlavu nekritizovatelného. Podle mě je to všechno geniálně promyšlená parodie (na blogy, novinářskou praxi, prostředí internetu...), vždyť to z toho úplně čiší. A má sakra dobře našlápnuto:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen ať kritizuje, ona i negativní reklama je reklama a možná se s Andrejkou domluvily. :P :D
   Čim víc pipek, se tam půjde podívat a zanadávat si, tím větší návštěvnost.

   Vymazat
  2. Naprostý souhlas!

   Vymazat
  3. Já si naopak myslím, že Blondýna se nerozčiluje, ale královky baví a já po přečtení jejího článku taky. Tohle není o rozčilování.

   Vymazat
 14. Hele ten obchod www.sperkyprozeny.cz/ je teda dost ale fakt doooost předražený - vzhledem k nákladům na výrobu podobných šperků, časové náročnosti i designu... Jinak Andrejka je prostě Andrejka - buď je naprosto na palici nebo nevím... :D

  OdpovědětVymazat
 15. Já myslím, že ji ale jistá sláva opravdu čeká a tenhle článek tomu dost napomáhá :D

  OdpovědětVymazat
 16. Ještě nikdy jsem se tak po ránu nepobavila!!!:) Díky, tenhle článek mě fakt rozesmál! Protivná blondýno, máš u mě palec nahoru!:)

  OdpovědětVymazat
 17. ahoj blondýnko, holky a kluci!!!, děkuji za váš čas, který jste věnovali mojí tvorbě!!!, snad zůstanete mými fanoušky!!!, za spaming se moc omlouvám, někdy si nemůžu pomoct a chci to svoje poselství rozšířit mezi co nejvíc lidiček, mějte krásný víkdend!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. šmarjá, Andrejko, řekni že to nemyslíš vážně, prosím!!!

   Vymazat
 18. Tyjo tak tohle mě opravdu pobavilo:D

  OdpovědětVymazat
 19. Andrejko, Andrejko - Ty nejsi blbá...
  Mno, upozornit na sebe můžeš vyjímečností - a to ty moc dobře víš.
  Jen záleží na tom, jestli je myšlena pozitivně nebo negativně... ale to je ti asi jedno.
  Ale upřímně jsi mě pobavila sloupkem za deset korun :-DD
  Ještě napiš Krausovi do jeho show - tam by ses vyjímala - i s papírkama na hlavičku :-DD

  OdpovědětVymazat
 20. Teda není nic trapnějšího, než když někdo ironii a recesi bere vážně. Ku příkladu ta snaha propojit článek s dušením igelitem s konkrétní firmou, která dost lidí celkem pobavila, blondýna to však seriózně rozebírá. Co bude příště, blondýna se podívá na Českou sodu a začně ji analyzovat? Ach jo, s lidma co nechápou recesi je to fakt těžký...

  OdpovědětVymazat
 21. Bože lidi, ste normální? To je naprostá recese a vztekat/vysvětlovat tzv.Andrejce, která neexistuje, že je špatnou novinářkou je fakt k smíchu. Už vidím ty "vtipálky", co to píšou, jak mají z tohodle článku záchvat smíchu. Ten humor je trapnej, to jo, ale pořád to nic nemění na tom, že je tenhle článek totálně mimo;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 100% souhlas!

   Vymazat
  2. Nebo je to taky vtip.

   Vymazat
  3. Blbost. Ona to myslí bážně. Vygoogli si jí, projeď všechny diskuse, fóra, její blog atd. Tohle by nikdo jako vtip neutáhl tak dlouho a zarputile. A neměl by ani důvod rok někde nesmyslně spamovat. Proč? Aby po roce začala mít onlinežena návštěvnost? Nesmysl. ANDREJKA ROZHODNĚ NENÍ FEJK!!! Dá se najít i v živnostenským rejstříku apod. A když si to porovnáš, tak sedí její údaje, věk, bydliště, ale musíš pořádně hledat.

   Vymazat
  4. Věk 11-35, bydliště blázinec?

   Vymazat
  5. To jsi opravdu dohledala. Ta adresa a telefon je do psychiatrické léčebny v Bohnicích

   Vymazat
  6. Třeba je Andrejka projekt skupiny lidí?

   Vymazat
  7. Jo, IMHO to dela vic lidi.

   Vymazat
 22. Taky jsem to napřed brala jako blbý vtip, ale po projití jejího původního webu a současných výplodů, jak radí Anonym z 11:08, mám čím dál tím větší dojem, že to ta "osoba" myslí bohužel opravdu vážně ....
  Ludmila

  OdpovědětVymazat
 23. Já myslím, že Andrejka je jenom troll. Ale dost dobrej :D Někdo se takhle prostě baví, no :)

  OdpovědětVymazat
 24. Nic vyjímečnýho. Blbců - potažmo blbek - je plnej internet. A mnozí se o svoji duševní kapacitu dychtěj podělit s co nejširší veřejností.

  OdpovědětVymazat
 25. To je míněno vážně, nebo má být Andrejka maskot toho webu? :-D
  Sice se říká, že negativní reklama je taky reklama... ale nevím, nevím, jestli to platí i v tomto případě :o)

  OdpovědětVymazat
 26. Evidentně to je jen provokace k získání návštěvnosti, kterou si jí tímto blondýno o pár tisíc zvýšila! Takže Andrejka jen dosáhla toho co chtěla;)

  OdpovědětVymazat
 27. Haha, Blondýna si právě vydělala reklamou na "Andrejku".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Blondýna je Andrejka a jenom si tu dělá reklamu!

   Vymazat
 28. nevěřím, celá ta osoba je něčí vtip

  OdpovědětVymazat
 29. Ten web onlinežena je příšernej i bez Andrejky, ta už je jen taková třešnička na pěkně nechutným dortu. Zvědavost mi nedala, přečetla jsem jeden jejich článek. Nesmyslný konstrukce vět, články na témata jako na jiných webech pro ženy, ještě prázdnější než obvykle. Já ani nevím jak bych to správně popsala. Každopádně negativní reklama zabrala a zvedla jsem jim návštěvnost.

  OdpovědětVymazat
 30. Vážně si myslíte, že kdyby byla fake, vyzvonila by ten mail, co jí poslal šéf a podělala tak reklamu klientovi? To se mi nezdá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzdyt ten e-mail je psanej stejnym stylem jako pise Andrejka, tudiz nic nevyzvonila, proste si to vymyslela.

   Vymazat
 31. Na okounu už fňuká, že dostala z blondýnina článku depresi a jak je nepochopená:)
  http://www.okoun.cz/boards/andrejcin_sloupek_2

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. chicht. Chápu, že je nepochopená, když je nepochopitelnej mimoň.

   Vymazat
  2. Tak, ale když jsem tam uviděla Andrejčin autoportrét vzniklý přemalováním zátiší se zeleninou i s rámem, začalo ve mně doopravdy hlodat podezření, že není skutečná, že je to celé vtip. Tohle přece nemůže myslet vážně nikdo, ani duševně chorý!

   Vymazat
 32. Spamuje i Lapiduch... Nechápe, že tam do jejího klubu chodí identity známé především trollingem.

  http://i57.photobucket.com/albums/g226/SevenJetC/andrejka.jpg

  OdpovědětVymazat
 33. :( řešíte jestli jsem opravdická nebo neopravdická a jestli to myslím vážně nebo nevážně a nikdo nezmínil to hlavní!!! že se snažím svým sloupkem udělat svým čtenářkám život víc šťastný!!! :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andrejko jsem ráda, že nejsem vůbec jako ty. Ale jsem snad ještě radši, že vůbec nejsem jako cca 60% těch povětšinou anonymních "tupek" tady.
   Myslím, že jak jsi ty praštěná, tak ony jsou vyloženě hloupé.

   Vymazat
  2. Aaaa, další troll jménem Medea:)

   Vymazat
 34. Dopřejme psychopatce z Bohnic (či z causy Bárta) ať se vypíše. Něčím se zabavit musí a net je pro všechny.....

  Není na světě člověk ten - aby se zavděčil lidem všem.

  Bože, co bych za to dala - mít tolik nadbytečného času na psaní a nic na práci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě jsem si odskočila od práce a odreagovávám se.
   Rozmanitost zájmů není nikdy na škodu nemyslíš?

   Vymazat
 35. Protivná blondýna totiž vybrala kontroverzní sloupky, ale já tam mám hromadu dalších jednoznačně pozitivních. Řeknete třeba co je špatného na tom když poradím holkám ať jsou hodné na druhé lidi?!?
  http://www.onlinezena.cz/andrejcin-sloupek/reknete-svemu-priteli-ze-je-nejlepsi-na-svete

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tom není špatnýho nic. Buď taky hodná na lidi, a sklapni. T.j. zůstaň tam, kde jsi byla dosud - tam, kam za tebou nikdo příčetnej nepoleze.

   Vymazat
 36. nějak mi to blbne, chtěla jsem udělat odkaz

  OdpovědětVymazat
 37. Andrejčiny články mi připomínají jeden životopis, který před mnoha lety přišel k nám do firmy, ručně psaný a zhruba ve znění (sic):

  Jmenuji se XY a mám zájem o pozici disponent logistické služby. Mám skušenost s disponent logistické služby a sem po operaci konečníku takže již tůto práci můžu vykonávat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je nepřekonatelné! Prosím jen o upřesnění: Co je to disponent logistické služby?

   Vymazat
  2. To je zkratka, oním uchazečem geniálně nakombinovaná z textu inzerátu, ve kterém stálo něco jako: "pozice - disponent přepravy, náplň práce - logistické služby, zákaznický servis"

   Vymazat
  3. geniální:-) rozesmálo mě to ještě víc než Andrejka

   Vymazat
 38. Mně to přijde nějak nereálné, skoro jako nějaký sociologicko-psychologický projekt. Jako třeba tehdy ten Český sen. Prostě otestovat si společnost, jak uvažují a reagují na blázny a pošuky. To prostě není možný :D Nepříčetný člověk s diagnostikou od psychiatra nemůže fungovat tímhle způsobem na netu. Nebo jo? Domlouvat si práci v redakci a tak...?
  Verunka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veroniko, zlatá slova. Mám stejný pocit. :-D

   Vymazat
 39. Sex ve městě byla taková stupidita, že mi srovnání s Carrie zase tak mimo mísu nepřijde, to jednoduché uvažování je dost spojuje:-).

  OdpovědětVymazat
 40. Tohle je.. ostrý... Ta paní má asi vážně blbou hlavičku. Skoro se mi chtělo brečet, když jsem četla ty její stupidity. Chudák malá...

  OdpovědětVymazat
 41. Obávám se, že tenhle článek jde totálně proti osvědčenému doporučení "nekrmte trolly". Tolik dřiny a výsledkem je napapaný chlupatec s pořádně zvednutými čísly návštěvnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohu vás uklidnit, nic se nestalo. Deset minut po vydání tohoto článku byl jmenovaný server na 7023. místě v návštěvnosti v ČR, dnes je na 7642. Takže očekávané krmení nenastalo.

   Vymazat
  2. ahoj, kde se dá zjistit ta návštěvnost??? díky!!!

   Vymazat
  3. www.alexa.com , hned pod titulkem je vyhledávací řádek, kam se zadá jméno domény, ke které chci informace a pak klik vpravo na lupu. Mnoho štěstí, Michal

   Vymazat
  4. No i ne! To jakože jedna blondýna dokáže mít větší návštěvnost než celá redakce onlinezeny???

   Vymazat
 42. Ježiš, já jsem kráva, když se snažím psát něco, co má hlavu a patu. Už chápu, proč mě nikdo nečte a nezná. Vypadá to, že se mám od Andrejky hodně co učit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řekla bych, že je nás víc, co se snažíme dělat něco smysluplného...jdeme na to zřejmě ale úplně špatně! :D

   Vymazat
 43. nie je to len viralna kampan niekoho a niecoho? nechce sa mi verit za by bol niekto tak blby....

  OdpovědětVymazat
 44. A nebo projekt nějakého performera?

  OdpovědětVymazat
 45. Tak takhle: Chtěla sloupek? Chtěla. Má sloupek? má!

  Takhle se to holky dělá, vytrvalost přináší růže, je to originální. Na onlinezena.cz kvůli tomu chodit nebudu, protože si tragiku literární kvality dobře uvědomuji a nehodlám v tom Andrejku podporovat. A ještě něco - Sex ve městě byl taky úplně pošahaná slátanina, Cariie ošklivá hloupá vyskákaná koza a nebýt Amandy pošlu tenhle seroš do odpadu hned po prvním díle. Andrejka má aspoň jasno.

  OdpovědětVymazat
 46. Andrejka by sa mala liečiť... :D

  OdpovědětVymazat
 47. Podle mě to píše nějakej mladej znuděnej IT.. jak už to někdo psal... celý je to fejk... a nechápu, jak může někdo věřit, že fakt nějaká andrea existuje...

  OdpovědětVymazat
 48. Tak a teď vážně, je to prdel nebo to není prdel? :-)) Já jsem od přírody nedůvěřivá, tak nějak nevěřím tomu, že takovej blb, vlastně blbka vůbec existuje.
  Mimochodem těm, kteří si taky občas nemůžou pomoct a tyhle debily na internetu "vyhledávají", doporučuju Michala Kolesu. ;-)

  OdpovědětVymazat
 49. Ako tak čítam tento aj predchádzajúci článok o pani Andrejke, mám pocit, že Andrejka veľmi túži po nejakej nadácii :D Mimochodom, takto si jej urobila väčšiu reklamu, ako ona sama za posledných pár mesiacov :D

  OdpovědětVymazat
 50. smichy jsem malem umrela...ale zjevne "even crazy dreams come true" ze se stala novinarkou..nebo radoby novinarkou

  OdpovědětVymazat
 51. Myslím, že "pan ředitel" to taky nemá v hlavě v pořádku...

  OdpovědětVymazat
 52. Ja mam pocit, ze tady Blondyna trochu nepochopila, ze se zjevne jedna o drendu... Ani bych se nedivila, kdyby Andrejka byl ve skutecnosti treba Andrej. Nebo on je nekdo schopny brat ty jeji clanky vazne? To snad ne.

  OdpovědětVymazat