Úplně pitomé reklamy. A ty, co mě baví.

Reklamy mám docela ráda. Tedy ne všechny reklamy. Nadšená partička holek v bílých kalhotách, s úsměvem na tváři prozpěvující, jak jsou děsně v pohodě, protože místo vložek používají tampóny, mi přijde poněkud nepřesvědčivá. Pán, co se sprchuje ve studené vodě, aby ušetřil, a jeho žena, která šetří tím, že kupuje levný prací prášek, takže se díky němu může pán zas sprchovat v teplé vodě - to je vyloženě útok šíleného kreativce na nervovou soustavu normálního zdravého diváka.

Mám ráda reklamy, které jsou vtipné, mají nadhled a jsou o něčem víc než "Kupte si výrobek XY, protože je bezva a budete s ním mít šťastnější život". Jenže reklam, které baví, je žalostně málo. A poslední dobou snad ještě míň, než dřív. Za to těch neuvěřitelně pitomých nějak přibývá.

Za pitomou reklamu číslo jedna považuju tuhle:
Žena s malou holčičkou sbalené někam na delší cestu, spousta zavazadel a plyšáků. Muž vyděšený, kam že to do toho svého auta nacpe. V tu chvíli se naprosto nelogicky otevře kufr auta a z něj vykoukne jakýsi prapodivný mutant, který vypadá jako úchylný a neobyčejně slizký mix pornoherce Rosenberga a vůdce nějaké sluníčkové sekty. Pokérovaný plešoun začne vykládat cosi o lásce. Spokojená rodinka pak odjíždí v autě, do kterého se vešly nejen všechny sbalené věci, ale na zadní sedadlo i malá holčička a usmívající se úchyl vedle ní. Tahle reklama na mě působí jednoznačně: Díky ní po Fiatu Panda zcela jistě toužit nebudu. Při každém otevření kufru bych se bála, že na mě vyskočí ten sluníčkový cvok, začne mi kázat o lásce a pak po mně bude chtít peníze na podporu své všeobjímající sekty.

V reklamách bývají většinou všichni lidé mladí, krásní a štěstí z nich přímo sálá. Rodinky bývají extrémně načančané, extrémně usměvavé a extrémně láskyplné. Když jde ale o žvanec, jde všechna láska a pohoda stranou. Aspoň v reklamě na jakousi polívku z pytlíku, ve které jsou tak velké knedlíčky, že se tomu ani nechce věřit. Knedlíčky jsou zcela jistě mimořádně dobré, a tak si je všichni vzájemně kradou z talířů. Chlapeček napřed rýpne do sestřičky, když holčička začne pištět, ukradne jí knedlíček. Vzápětí tatínek ukáže nejspíš z okna dědečkovi, že venku letí nějakej pták. Dědeček, pravděpodobně vášnivý ornitolog, který ani u jídla neodkládá dalekohled mimo dosah, upře oči směrem k oknu a v tu chvíli mu tatínek překvapivě ukradne knedlíček. Pak nastoupí do akce vypočítavá matka, která má někde na klíně schovaný mobil. Prozvoní taťku, taťka vystartuje od stolu a než se vrátí, ukradnou mu hned tři knedlíčky obě děti i jeho drahá polovička.  Jenže to vypadá, že mu knedlíček ukradl chudák děda. Všichni po sobě navíc celou dobu hážou různé úšklebky.  No prostě rodinka k pohledání. Nikdo jim asi nevysvětlil, že do cizího talíře se nehrabe. A že u jídla nemá mobil co dělat. Za mě palec dolů.
A ještě jedna úplně pitomá reklama. Babička přijela do města a přivezla šťastné rodince smetanu tam od nich. Smetanu má bandasce naprosto nesmyslně postavenou na vrchu košíku s nějakou kořenovou zeleninou. Celou tuhle bioparádu svěří do rukou chlapečkovi, který s tím samozřejmě flákne na zem a ta dobrá poctivá smetana se rozlije. V tu chvíli nastupuje na scénu milující otec, který vyděšeného synka uklidňuje. Střih, do svíčkové se lije smetana z umělohmotného kelímku. Střih. Šťastná babička si pochutnává na svíčkové a s plnou pusou si libuje, jak je děsně dobrá s tou smetanou tam od nich.  Chlapeček s tatínkem na sebe spiklenecky mrkají, jak se jim z babičky podařilo udělat blbce.

A podobně bych se mohla rozohňovat nad spoustou dalších reklam, které se nás snaží přesvědčit, že nejlepší svačina pro dítě i dospělého chlapa je jakýsi jogurt, že nejkrásnější období ženy je menstruace, že jíst cereálie je sexy a že není nic úžasnějšího, než mít celý byt vydesinfikovaný a bezbakteriální. Slabý tik v oku a mírný nervový šok mi pak způsobují reklamy, ve kterých si někdo nadšeně prozpěvuje úplně nesmyslný text třeba o tom, že "Bez glutamátu dneska vařím a ta chuť prostě výborná je..." na slavnou melodii  z filmu Pomáda. Za podobné kousky by měli pachatele reklam pro výstrahu rovnou zavřít pro naprostou absenci soudnosti.

Naštěstí je i pár reklam, které to zachraňují. Poslední dobou mě hodně baví třeba kampaň Air Bank.
Jasně, že se v ní najdou klišé, nakonec na klišé je založená - vlevo zlý, nenažraný, vypočítavý bankéř, který přemýšlí, jak zákazníka co nejlíp oholit, vpravo mladý, pohledný a hodný kluk z té lepší banky. Ale celé to má vtip, spád a mezi všemi těmi reklamami na prací prášky nebo na nejvýhodnější hypoteční úvěry právě tohle působí jako svěží zjevení.

A dost vtipná mi přijde i tahle reklama na životní pojištění.
Namísto spousty řečiček a nudných čísel se snaží pojištění prodat dost neobvykle, zajímavým příběhem, ve kterém vůbec nejde o pojištění.  Mám ráda tenhle druh reklam i tenhle druh humoru.


A nakonec reklama, která mi změnila pohled na výrobek.Když se v televizi poprvé objevila reklama na tenhle sýr, byla tak strašně blbá, že jsem ho v regálech supermarketů zcela programově ignorovala. Jakási divná a poněkud vyšinutě působící paní se nechávala hypnotizovat jakýmsi šarlatánem, který měl místo kyvadýlka kus sýra, a snažil se dámu přesvědčit, že tomuhle sýru už odolá. Samozřejmě neodolala a společně si pochutnali a ještě se zasmáli. A mně naskakovaly pupínky.

 Na rozdíl od té první reklamy je tahle s panem Inkognito skvělá. A i když asi nevznikla v hlavě nějakého českého kreativce, mám pocit, že nejenom baví, ale i dokonale vystihuje takovou tu naší českou vyčůranost. Téhle reklamě dokážu věřit. A fakt se mi líbí.

Na jaké reklamy máte alergii? A které milujete?

187 komentářů:

 1. Mně se moc líbí reklama na Axe jak padají ti andělé...a to pokračování, jak s andělkou už žije a ona si fénuje křídla, propaluje svatozáří střechu auta... Axe je mi fuk, ale přijde mi to vtipný:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. první část: http://youtu.be/AQ0c9fapqxo
   pokračování: http://youtu.be/RsTn7JBEZxw

   Smazat
  2. Ta se mi taky docela líbí, ale Axe nijak v mých očích nestouplo.

   Smazat
  3. Mně se líbí hlavně ten song Sexy boy:-)

   Smazat
  4. ta druhá je ještělepší, jak třeba něco jí a má v puse peříčko, je úplně přesné, jen s vlasy. :D

   Smazat
  5. to je nádherná reklama, ještě jsem ji nikdy neviděla a to pokračování je ještě lepší :-)

   Smazat
  6. Ano, tahle reklama je kouzelná. :-)

   Smazat
 2. Mně se moc líbila reklama na Bonaquu. Jeden ze záběrů byl, jak muž otevře před ženou krabičku na náhrdelník a z ní vyletí několik modrých motýlků a posadí se ženě kolem krku. Nebo v tomtéž spotu se ze silnice vynoří plejtvák. Reklama přímo úchvatná. Bohužel jsem ji viděla jen jednou a od té doby ji nikde nemůžu najít. Z hudby mrazilo a vizuálně byla prostě úžasná.
  Jana

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš tohle?
   http://www.youtube.com/watch?v=8eSMIilXl_c
   :-))
   Není na Bonaque. Teda ale že mi to trvalo než jsem ji našla.:)

   Smazat
  2. Tak ta je vazne moc pekna! Dekuju za odkaz :-)

   Smazat
  3. Nemáš zač, ráda jsem pomohla.
   Je jich tam víc, v tomhle stylu a jsou vážně dechberoucí.

   Smazat
 3. Ad panda: naprostý souhlas...když jsem to viděla poprvé, tak jsem byla zhnusená "rosenbergerem" jak blekotá o lásce a pak se sápe po tý malý...to fakt přestřelili kocouři od fiatu :D

  OdpovědětSmazat
 4. viz začátek článku: reklamy na dámské hygienické potřeby jsou většinou trapné, ale ta kde si děvčata zpívají nesmyslně "život je podium, sebejistě jdem" je naprosto otřesná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mne vždycky vomejvaj. Vždycky těm děvám doporučím, aby šly třeba do prdele a mne neotravovaly.

   Smazat
 5. Milá blondýnko,

  co se týče reklamy na polévku a knedlíčky, tak bych si dovolil nesouhlasit. Což se mi s Vámi stává velmi málo.

  I v tak krátkém spotu jako je tento, musím vypíchnout výborný herecký výkon nedoceněné Evy Leinweberové /maminka/. I na tak malém prostoru jako je 32 sekund krátký spot, umí zaujmout natolik, že jsem si nevšiml ani postavy syna, dědečka a natož dcery. Je to výborná herečka, která má svůj styl hraní a díky ní, mě tato reklama zaujala natolik, že vždy když ji slyším, zvednu hlavu od činnosti, kterou v danou chvíli dělám.

  S pozdravem Roman Paulovič

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenomže z té šlichty, co tam žerou z talířů, se udělá šoufl i ze silnější nátury, než jsem já.

   Smazat
  2. Anonym: Já myslela, že se v tomto článku hodnotí reklamy jako takové, ne výrobky, o kterých jsou...
   Martina

   Smazat
  3. Tady se nemluví o hereckých výkonech v reklamách, ale o tom, jak reklama sama o sobě působí. Během 4 vteřin, kdy Vámi oslavovaná herečka Evy Leinweberová je v záběrech, nelze příliš poznat, zda odvedla dobrý nebo špatný výkon. Asi všichni do jisté míry chápou Vaše zaujetí herečkami a režisérkami, ale tady se nemluví o hereckém výkonu

   Smazat
  4. Mě úplně zarazí vždycky to její "přestaňte". Fakt klasika.

   Smazat
 6. Nemám televizi, takže reklamy znám spíš ty z youtube, nebo co kdo nasdílí na fb. Poslední dobou mě zaujal Vojta Kotek jako cool trenér z fitka. Mimo jiné proto, že mi připomíná mého trenéra z fitka.
  K T mobile kvůli tomu nepřejdu, ale reklama mi změnila pohled na Vojtu Kotka.Je to výborný herec a komik:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kotek výbornej herec dle mého názoru není-a to po shlédnutí Perfect days,ale v týhle reklamě je vážně moc dobrej...oni všichni....T-A-B-L-E-T-Y
   :-)

   Smazat
 7. Pro mě je nejhorší ta na Neutrogenu...resp. ten uječenej song: ruce schovávat a nohy schovávat.....
  zvracim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. není to Neutrogena ale DOVE!!!!

   Smazat
  2. to je reklama na dove, ne? Jo, ta je děsná... :/ mě se líbí ta reklama na sirup, jak ten prcek přinese holčičce na narozeniny "lahvinku" :)

   Smazat
  3. Jo,tak Dove...to je fuk.

   A na tu s tim sirupem jsem zapomněla,ta je skvělá,akorát jí málo dávaj...

   Smazat
  4. No tak to já omdlévám při větách "Moje ruce ví, moje boky ví..." Dove má suverénně nejdebilnější reklamy na kosmetiku, zřejmě cílené na staré panny a militantní feministky.

   Smazat
  5. A moje bříško taky ví...Příšerná reklama!!!

   Smazat
 8. Ta mafianska je super :-D

  http://must-have-this.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 9. u mě jednoznačně vede Old Spice :)
  http://www.youtube.com/watch?v=owGykVbfgUE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tu uplne zboznuju!!!

   Smazat
  2. Asi si budu muset udělat třetí výšku abych ji pochopila :(

   Smazat
  3. tu reklamu úplně žeru a taky mě překvapila ta reklama s mafiózama...ještě jsem ji neviděla...

   Smazat
  4. Tuhle taky miluju:) Je úžasný, že je celá ta reklama natočená v jednom záběru, až na pár drobností žádný zvláštní efekty. http://www.youtube.com/watch?v=ux4C-uC4mEg&feature=related

   Smazat
  5. Tak zatím jsem se nevyjadřovala, ale musím nesouhlasit, tyhle reklamy na Old Spice se mi fakt nelíbí, musela jsem přepínat, když běželi v tv.

   Smazat
 10. Klišé, ale krásné a nesmrtelné je vánoční reklama na Kofolu. Aktuálně ale u mě vede již zmíněná reklama na sirup Jupí. A dnes mě pak pobavila Fidorka - zpracování možná trochu pokulhává, ale nápad se mi líbí http://www.youtube.com/watch?v=vizEeV7-Rc4

  OdpovědětSmazat
 11. já jsem momentálně alergická na tuto reklamu na sušenky OREO (speciálně na slovo omlékuj.. a celkově ... děti v reklamách ať už video, nebo audio ráda nemám) http://www.youtube.com/watch?v=frLzsRZ1iQ4, a zasmála jsem se u reklamy s rastafariánem jak dojí žirafu .. (easy funny) http://www.youtube.com/watch?v=HxXv6k49BNk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, omlékuješ je fakt strašný slovo. Ale jak ta holčička řekne "ne", na to se vždycky těším.

   Smazat
  2. Souhlasim. Teda ta holcicka mi vadi proto, ze jeji cesky hlas je uplne nesnesitelny!! Naopak rastafarian se zirafou je bozi :D

   Smazat
  3. ... s tim rastamanem a zirafou (reklama na skittles) znate tuhle reklamu na skitles? http://www.youtube.com/watch?v=qvgYAwDORo4 v televizi ji nedavaji...kdoviproc?

   Smazat
  4. omlékovat není tak hrozné, jako ten dabující hlásek. Alergiééééé!

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 13. jo! a ta tvoje bioparada !!! hahaha to me fakt pobavilo, a celkove je to dnes napsane vtipne ;)

  OdpovědětSmazat
 14. https://www.facebook.com/reklama.bavi
  Čau blondýno, doporučuju Ti tenhle odkaz - myslím, že Tvá záliba ve vtipných a chytrých reklamách bude celkem slušně uspokojena :)
  Bára

  OdpovědětSmazat
 15. Tak u reklamy na knedlíčkovou polévku si taky dovolím trochu nesouhlasit...ne že by patřila mezi nejzábavnější, ale rozhodně podle mě nepatří mezi top tři nejblbější :) Tam bych rozhodně dala reklamu na always...jinak Pro Sichr? absolutní pecka mezi reklamama :) a taky dobrej Kotek "tak se vyměňteˇ, ať to máte komplet..jako já" :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ta reklama na polievku je strasna, samotny napad nanutit nam ze v sackovej polievke najdem take velke masove gule ma uraza, pretoze si asi myslia ze som debil alebo co!

   zuzana

   Smazat
 16. ja milujem utto reklamu na Lynx (je to Axe). Ais pred 7 rokmi som ju par krat videla v TV a potom ju stiahli. Ale je uzasna. Sorry za zlu kvalitu

  http://www.youtube.com/watch?v=dCvLc_y8joc&list=FL-nkpwbls4nw9ae5gZvxoTw&index=69&feature=plpp_video

  OdpovědětSmazat
 17. Reklamy na hygienicke potreby by mely byt takoveto. Bohuzel ty prave nejsou.

  http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=CZ#/watch?v=PgsZXwIL_-s

  http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=CZ#/watch?v=aF6rFpyXwbY

  OdpovědětSmazat
 18. Líbila se mi reklama na Becherovku. Na stejném místě ale v jiném období se setkávají lidé v dobových kostýmech a za nimi je na zdi domu fasáda s Becherovkou. A při scéné, kdy žena vítá muže vracejícího se z 1. sv. války jsem skoro slzela.

  OdpovědětSmazat
 19. Naprostý souhlas s reklamou na Pandu, když jsem jí viděla prvně, padla mi čelist až na prsa, značně zchátralý pornoherec co tam mele o lásce, fakt slizké. Ale ostatní mi zase tak hrozné nepřijdou a naopak ta na Leerdammer mi zase tak úžasná nepřipadá. Ale co považuji za hnusnou reklamu já, je na nějaké pojištění auta, kde paní srazí kance, fakt nemusím vidět jak auto porazí zvíře a to potom letí dál po silnici vystřelené nárazem (a je úplně jedno jestli se mu něco stalo nebo ne).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konečně! Konečně se mnou někdo souhlasí! Tahle reklama mi připadá naprosto strašná a doma se nad ní vždycky rozčiluju. Bohužel jedinou odpovědí mi vždycky bylo "Vždyť je to jen v televizi, určitě se mu nic nestalo!" Ale to je přeci jedno! Prostě hnusná reklama...

   Smazat
 20. Jediná reklama, která mi nevadí, je ta neplacená. Pokud jde o tyhle televizní, tak maximálně nesnáším ty, které útočí na děti.

  OdpovědětSmazat
 21. Přemýšlela jsem o reklamách, které mě nějak speciálně zaujaly a řekla bych, že některé na Coca-colu bývaly dřív pěkně vizuálně propracované, ale ty asi nemají původ tady u nás v ČR. A pak se mi vybavila reklama na auto, která byla tichá - už nevím, jaká to byla značka, ale prostě když začala v té smršti reklam, tak najednou bylo ticho. A každý přiběhl k televizi podívat se, co se to tam děje. :) Což ale samozřejmě zafungovalo nejlépe jen napoprvé.
  A když reklamy u nás v televizi vůbec začaly, tak jsem měla ráda tu letní na Cornetto má každý ráááááád. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím jaký jste ročník, ale reklamy v televizi nezačaly Cornettem aj. Já si pamatuji reklamy za totáče na zelí (skvělé vitamíny na zimu), med (Kam šel brácha? Do Jednoty pro med) a vajíčka v plastovém obalu (rodinka je zapomene na silnici a něco je přejede, nebo tak nějak) :-D. Když to vidím dnes tak se můžu smíchy potrhat :-).

   Smazat
  2. Jojo, "a kde je vlastne brácha? - šel pro med do Jednoty!", ta je super... nebo reklama na Párky Bivoj - najdete na youtube. je tam i vidět, jak se to mele.... Bubun

   Smazat
 22. Je potřeba se trochu zamyslet nad cílovkou. Ženská, která krmí rodinu rodinu žrádlem z pytlíku, aby měla víc času na čtení Blesku bude tou reklamou s knedlíčkama určitě omámená, a zvlášť když uvidí ještě tištěnou reklamu na ten samej výrobek na druhé stránce svýho oblíbenýho deníku, je rozhodnuto:)

  Za naprostej vrchol reklamy já považuju tohle, ikdyž v česku by to asi nefungovalo: http://www.youtube.com/watch?v=xWywHqHCrSA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je hustý ;-D

   Smazat
  2. ta na sýr Panda je vydíračka jak sviňa. Nelíbí se mi :-(

   Smazat
  3. taky nelíbí. panda není vůbec roztomilá, spíš pěkně zlá. a poučení? když to nejde po dobrým, tak po zlým???
   vidlička

   Smazat
 23. Pro mě je nejvíc reklama na Antirezin:

  http://www.youtube.com/watch?v=miyVM5PhZQE

  OdpovědětSmazat
 24. Jo jo jo! Ta reklama se smetanou ve mně vzbouzí ty samé pocity. Poselství typu "babička je senilní, houby pozná, synku, můžeme jí nakecat, co chceme" mě teda fakt dostalo.
  A co se týče načančaných rodinek, tam často nechápu jednu věc. Jak je možné, že se ta ideální a vzorová rodinka cpe takovým hnusem, jako je polívka z pytlíku, a ještě se u toho tváří, že je to super mňamka, vhodná pomalu i na nedělní oběd?? Každí slušní rodiče by se přece museli hanbou propadnout, kdyby takhle děcka krmili jindy, než ve stavu naprosté nouze.

  OdpovědětSmazat
 25. Já osobně jsem unešená z reklamy na Heineken:
  http://www.youtube.com/watch?v=S1ZZreXEqSY
  To je podle mě VTIPNÁ reklama...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, tak ta mě rozesmála, to je co říct ;). Maxizna

   Smazat
 26. U mna vedie reklama na whiskey Jameson (ta s tou lodou a pohrebom na ktory prislo cele Irsko :D) a starsia na Heineken, ako tie zenske jacia ked uvidia ten satnik a chlapi ked uvidia tu chladnicku :)
  Nikavero

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vůbec reklamy na tvrdší chlas bejvaj docela dobrý

   Smazat
  2. ....a jameson se rozloučil s posádkou (střih na vášnivý polibek s jedinou ženskou na palubě)...no nebyl to dobrý nápad (střih na chobotnici)....sešlo se snad celé Irsko, fakt slušná účast prohlásil (strih leze z vln se sudem whiskey).... BOŽSKÁ reklama

   Smazat
 27. Mi se moc líbí ta reklama na Air bank, ten slizký tlustý bankéř je mi mnohem sympatičtější (a je mnohem líp zahraný) než mladý progresivní snaživec. U toho bych se bál, že mi vrazí kudlu do zad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte můj souhlas, z toho mladého namyšleného fracka se mi taky dělá zle.

   Smazat
  2. Klasický MIPS (mladý idiot plný sil - legitimní klasifikace jednice v pracovním procesu) - a máte pravdu jak ten zloun říká "NAZDAR! - deset korun" - to je božksý.

   Smazat
  3. Air Bank je taková bankovní kopie Vodafonu. Včetně těch MIPSů... :-)

   Smazat
 28. já televizi nemám, takže se ke mně reklamy moc nedostanou, ale z těch, na které mi někdo poslal odkaz, se mi líbila tahle:

  http://www.youtube.com/watch?v=C_8TGTKdrlY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. haha tak ta je vazne dobra!! :)

   zuzana

   Smazat
  2. héééj!!! :D luxusní

   Smazat
  3. Fantazie! Víc takových reklam! :)

   Smazat
  4. George Clooney a Nespresso: http://www.youtube.com/watch?v=PONgKkItPQg&feature=related

   Smazat
  5. tu reklamu nechápu (ne na to kafe, to druhé) může mi to někdo prosím vás vysvětlit?

   Smazat
 29. No celá potíž vtipných reklam je v tom, že když se to přežene vtipnost předčí to co má reklama propagovat a pak se stane to, že reklama se strašně libí, ale vlastně nikdo si nevzopemene na co je. Klasickej příklad je "Bóbika" Zato stupidní reklamu je često těžké dostat z hlavy a víte často naproto přesně na co byla "O Lanza mija" :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Zrovna Bóbika se považuje za exemplární příklad špatné reklamy - lidi si totiž nepamatují, na co je. Většina lidí řekne, že je to reklama na seznam.cz (což není). Z českého prostřeí je další podobný "nene, já nemusím, já už ho vidím" - reklama skvělá, ale kolik lidí správně odpoví, na co ta reklama vlastně je?

   Smazat
  2. Bobika taky nevím, ale na Kofolu nezapomenu, ta se podle mě povedla.

   Smazat
  3. centrum.cz ... asi jsem nějaká měkčí než ostatní, ale pamatuju si to už od dětství.

   Hopskulka

   Smazat
  4. Nebyla Bóbika na operátora? Vodafone, myslím...

   Smazat
 30. já osobně miluju reklamy na tullamorku... stecielně tuhle http://www.youtube.com/watch?v=acmn312GqCo&feature=related :-D

  a co mé zmlsané ucho příšerně irituje je hudba z reklamy na žvýkačky orbit, konkrétně novější verze téhle http://www.youtube.com/watch?v=4j3c0bUmWA8&feature=related v čase 0:24

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když už jsme u té whisky.
   Jedna dlouhá a nádherně skotská.
   Johnnie Walker.
   http://www.youtube.com/watch?v=MnSIp76CvUI

   Smazat
 31. Mně se hrozně líbí reklama na Tullamore Dew s těmi třemi vězni. Vždycky si po ní pak půl hodiny prospěvuju "Just give me your hand...."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A reklama na Wustenrot (přijde vhod) se mi taky líbí, francouzská verze reklamy na Lerdamer je super.

   Smazat
 32. mě dost baví reklama na deli: http://www.youtube.com/watch?v=APrxEJ-vG6o

  OdpovědětSmazat
 33. Podle mě reklamy na Old spice nemají chybu např tato http://www.youtube.com/watch?v=lXiN80baUhg
  A ta stará dobrá "Bobika", vánoční reklama na Kofolu nebo falešní sobi, kdo si ještě pamatuje :) http://www.youtube.com/watch?v=Kwz-yfvhoV0

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a do kolen mě dostává reklama na google http://www.youtube.com/watch?v=UjlyV85-l3o

   Smazat
 34. Google - Život je hledání

  - Láska z Paříže: http://www.tvspoty.cz/google-zivot-je-hledani
  - Ťapka: http://www.tvspoty.cz/google-tapka/

  OdpovědětSmazat
 35. "Sorry" od Mercedesu je nepřekonatelná...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jóóó ta je nejlepší!!! :-D tady je http://www.youtube.com/watch?v=30a2dpHS_TU

   Smazat
  2. S tím Smrťákem? Top no.1!!!

   Smazat
 36. Mě zaujala reklama na alergické léky: http://www.youtube.com/watch?v=jjqAoJJUz-k
  Vizuálně krásná, vtip v tom, že pro nás, alergiky a astmatiky je to skutečně tak, že je čas, kdy s přírodou regulérně bojujem. Kapky té značky jsem si koupila, takže reklama svůj účel u mne splnila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta je vynikající, v první chvíli jsem byla poněkud v šoku, ale pointa je velmi přesná. Tyhle reklamy mě baví nejvíc - když je člověk nejdřív sleduje jako film nebo skeč a neví přesně, o co jde, a nakonec přijde úderná pointa a "zjevení" výrobku.

   Smazat
  2. Ta reklama je super, ty kapky taky používám, už v té době, kdy ta reklama neexistovala

   Smazat
  3. Škoda že neběží třeba reklamy na makrobiotiku, ta by vám pomohla stokrát líp a účinněji než nějaký chemický sajrajty.... :))) Ale já vím, reklama nikdy není na nic prospěšného či zdravého, aspoň co se reklam na potraviny a léky týče, je to spíš naopak.

   Smazat
 37. Shodou okolnosti jsem tento tyden narazila na vtipne reklamy na televizi vysilajici porno. Vyuzivaji perfektne ty zajete stereotypy. Jako zenska jsem se u toho opravdu pobavila. :-) Kdyby podobnych napadu v reklame bylo vice a ubylo tech stupidnich! Martina
  http://timekiller.cz/reklama/amour-adult-tv-vkusna-reklama-na-pecko/

  OdpovědětSmazat
 38. Blondý super článek a ve všem s tebou souhlasím. Na tu stupidní reklamu na Fiat u nás nedávno proběhla diskuse, že ji taky nechápem a proč je tam ten úchylák něco žvanící o lásce? Mě se líbí reklama na tablety a pak ta nová na Radox- kvůli hudbě. Pak je dobrá na nějaká alergení kapky, jak tam střílý tráva :-)))) Nejhnusnější je na kapky na odkašlávání, jak se v plících houpe ten hnusnej hustej hlen blééééééééé.A pak na zubní pastu, jak si někdo plive krev a zuby do umývadla.Reklamy na Bonux jsou nejblbější a nejtrapnější!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta reklama na Pandu měla kontrastovat s ostatními, které jen propagují velikost úložného prostoru, ale naprosto ignorují pravý význam rodinného vozu - že je prostě pro rodinu a ta je přece o lásce. (Proto taky utnul nadávajícího tatíka hned po první větě a nakonec mohl jet i plyšový obrmedvěd). Fakt mě dost mrzí, že to nikdo tady a asi i jinde nepochopil - to mě mrzí opravdu velmi moc.

   Smazat
  2. Význam rodinného auta je hlavne o veľkosti kufra, bezpečnosti a praktických vychytávkach. Láska tam predsa funguje aj bez auta, aj keď otecko chvíľku nadáva...Reklama sa tvorcovi vôbec nepodarila, asociácia s láskou v tomto prípade nefunguje.

   Smazat
 39. A ještě na Google - přenádherný!!!!

  OdpovědětSmazat
 40. já miluju tuhle reklamu z usa :) http://www.youtube.com/watch?v=DijFob8vxgI

  OdpovědětSmazat
 41. Mne se libila reklama na Dacia Duster "I moje kabelka je drazsi".

  OdpovědětSmazat
 42. Zajímalo by mě, co tím fiat sledoval, protože ten slizou připomíná rossenberga uplně každýmu a do toho ještě žvaní o lásce "ať už nahoře nebo dole" ...what?!?!
  Ovšem nejtrapnější reklamy jsou ty, zaměřené na ženy (vložky, vlasy atd.). Proč se ve všech zpívá? Myslela jsem, že muzikály jsou posedlí jen Američané..joo ono se to vryje líp do paměti prej...uf

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si fakt myslíte, že tu celosvětovou reklamu točili podle našeho Rosenberga někde z Trutnova, no to snad ne?!

   Smazat
  2. Však Rosenberg je taky světovej.

   Smazat
 43. http://www.stream.cz/video/625616-tak-ma-vypadat-reklama-na-auto

  Takhle má vypadat reklama:-)

  OdpovědětSmazat
 44. Škoda Fabia - Plná ďábelsky dobrých věcí, kdo pamatuje?

  Vypadá to, že u mě reklamy na auta vítězí...

  OdpovědětSmazat
 45. Souhlasim s tema reklamama, co se ti nelibi, jen ja osobne bych tam pridala i tu posledni na syr Leerdammer. A co se tyce Air Bank, je sice vtipna, jenze nemuzu si pomoct, ale je az moc podobna uz starsi kampani Applu, kde byli presne dva typci, jeden mlady, sympaticky, "svezi" Apple, druhy starsi, obtloustly a zaostaly PC. A obavam se, ze ta podobnost neni nahodna.

  Kdyz sme u aut - tahle na Peugot 107 je ucineny skvost!! http://www.youtube.com/watch?v=lMQW7u2Y_64

  A pak je uplne vyborna tahle: http://www.youtube.com/watch?v=yEH4Yum4nN4 je to francouzska na nejakou vodu (tocena v Praze) a je trochu delsi, ale rozhodne stoji za to vydrzet az do konce!! Hrozne jsem se nasmala:)

  OdpovědětSmazat
 46. nahorsia reklama, ktora mi teraz napadla, je ta na XXXLutz, kde nejaka zena spievala dost nevydarenu pesnicku na obrej stolicke...

  a naopak velmi sa mi pacila reklama 'Sorry' na Mercedes Benz ;)

  OdpovědětSmazat
 47. Já nejvíc ze všech reklam nenávidím tu na vložky Allways. Opravdu tak odpornou a vlezlou písničku jsem nasposledy slyšela, když probíhala reklama s tím XXXLutz. Vůbec veškerý reklamy na věci pro ženský jsou trapný, hloupý a bez nápadu.

  Co vím, tak reklamy na auta mívají většinou vtip a jsou zajímavý a reklama na alergický kapky mě taky pokaždé pobaví :)

  OdpovědětSmazat
 48. Já jsem asi nejvíc alergická na Splátky, splátky, splátky.......(Česká spořitelna?), u té vždycky řvu Tak jste si to. k...a, neměli všecko pořizovat.:-D

  OdpovědětSmazat
 49. Já mám ráda tuto: http://www.youtube.com/watch?v=KSmH6dkYYNc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pěkné, hlavně má oblíbená Marie Ludvíková:-))

   Smazat
 50. Ne moc povedené jsou ty poslední reklamy na Savo, velký úklid, kdy se chlapi vytratí a ženský makají a ta druhá s tím chlápkem co jde v noci močit a netrafí se do záchoda, ta je fakt nechutná, tedy ta představa, jak tam jdu já a šlapu tak v moči.

  OdpovědětSmazat
 51. Air Bank mě poslední dobou také začíná bavit :)
  Kdysi hodně dávno, kdy se Vodafone jmenoval ještě Oskar, měli skvělé reklamy. Škoda, jejich Vánoční-Velikonoční králíci byli hrozní.

  OdpovědětSmazat
 52. Tak se mi zdá, že ty odkazy z Ipadu, který jsem umístil výše, nefungují. Tak kdybyste se chtěli podívat na reklamy na hygienické potřeby (bohužel ne pravé). Ale baví mě.

  http://www.youtube.com/watch?v=PgsZXwIL_-s

  http://www.youtube.com/watch?v=aF6rFpyXwbY

  http://www.youtube.com/watch?v=r-4APMv2QKo

  OdpovědětSmazat
 53. Také reklama. Skvělá!

  http://www.youtube.com/watch?v=LL8gYQPPdto

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zasmala jsem se pekne nahlas!!Fakt uzasna reklama

   Hana

   Smazat
  2. Skvela! Taky se nekdy citim jako krava...

   Smazat
  3. ze života :-)

   Smazat
  4. Jojo, ten začátek jsou moje rána jak vyšitá, čekala jsem na pointu a byla výborná!

   Smazat
 54. No, já se přiznám, že mi vrcholně trapné přijdou i ty poslední tři reklamy, snad mě neukamenujete...
  Jo a co si myslíte o "pindulíně, co není líná"? Většinou jsem za puritána, ale nějak tu reklamu nemůžu vystát. A taky mi trochu vadí, že je záměrně cílená na skupinu -15, ale to je na delší debatu...

  OdpovědětSmazat
 55. http://www.youtube.com/watch?v=R55e-uHQna0

  a kofola má milé reklamy :)

  OdpovědětSmazat
 56. http://www.youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4&feature=related panda

  OdpovědětSmazat
 57. http://www.youtube.com/watch?v=Ek7DG2xcB2E tu je to aj s titulkami, panda cheese

  OdpovědětSmazat
 58. Nejhorší trojka: fiat panda, XXXlutz, a můj pejsek , který dělá pevná hovínka. když jsem poprvé viděla ty pevná hovínka při jídle, měla jsem po chuti v momentě

  OdpovědětSmazat
 59. Podla mna su jedny z najlepsich reklamy na Oxford zosity, su sice starsieho data, ale o to zaujimavejsie a kreativnejsie, v nasej krajine by sa do propagovania papieroveho tovaru v zivote tolko kreativity nevlozilo.
  Linky:http://www.youtube.com/watch?v=8J4nWc0JRMs
  http://www.youtube.com/watch?v=MjfHNyVCOXc&feature=related

  OdpovědětSmazat
 60. U me vede bezkonkurencne reklama na Evian -
  http://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs

  a hned za ni tahle na VW Passat -
  http://www.youtube.com/watch?v=R55e-uHQna0

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. teda mě ta bruslící mimina přijdou úplně odporná. působí hrozně nepřirozeně a počítačově. jestli mi z nějaké reklamy tady naskočila husí kůže, tak z téhle. to snad radši i ta reklama na "prdíky".
   podotýkám, že jinak proti malým dětem nic nemám! :o)
   vidlička

   Smazat
 61. Nejtrapnější reklama je na Espumisan, jak ta matka dítěte říká "to jsou zase ty prdíky"

  OdpovědětSmazat
 62. Ruce schovávat, nohy schovávat, pokožka suchá, matná, tak jí nechceš ukááázat...
  Jsem tak ráda,jsem tak šťastná,že jsi se mnou. Dík za to že tě mám a díky je merci. Merci je moje děkuji,merci za to že jsiiiii
  Ten malej zelenej šmejd Alza...
  Z těchto reklam mi naskakuje husina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. cha cha cha...malej zelenej šmejd Alza....cha cha cha

   Smazat
  2. Mluvící zelený chrchel v plechovém kýblu.Hnus

   Smazat
 63. Stále mi je divné, proč ještě není nějaká reklama na zubní kartáčky Curaprox, nikde se nepropagují mezizubní kartáčky, když jsou tak důležité

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Většina kvalitních výrobků s jakousi dobrou pověstí reklamu nemá. Nepotřebuje.

   Smazat
  2. No, možná proto, že zase tak šíleně důležité nejsou.

   Smazat
 64. moje nejoblíbenější reklama je na konzervovanou zeleninu bonduele :-) www.youtube.com/watch?v=BMErUdiyZ30

  OdpovědětSmazat
 65. mám ráda falešný sobi od oskara a taky staré na dobrou vodu jak schovává klučínu ve špajzu :) nesnáším jakékoliv hygienické potřeby :( a reklmay v rádiu na tabletky na erekci :)

  OdpovědětSmazat
 66. Reklamy, co se snaží být vtipné, jsou ve valné většině případů trapné, takže mě spíš baví vizuálně zajímavé věci.

  Tbeba tohle, na bezpečnostní pásy, je asi nejhezčí reklama, co jsem kdy viděla.
  http://www.youtube.com/watch?v=p916yeFa2Xk

  A Sony a barevné skákací kuličky..
  http://www.youtube.com/watch?v=7DrFY3H-u8w

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta na ty pásy je vážně úplně dokonalá.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. jsem na tom podobne. moje nejoblibenejsi reklamy jsou Sony kulicky a pak nove i tahle:

   http://www.youtube.com/watch?v=m1Y77SU3hD4


   no fakt, reklama na maslo... wow!

   Smazat
 67. Mailom mi prisla fantasticka reklama, ktora sa asi u nas nevysielala, nasmejem sa na nej aj po rokoch - Kdo dnes bude ridit?
  http://www.youtube.com/watch?v=XENklEiBy2Q

  OdpovědětSmazat
 68. mně se ta první reklama s tím drsnákem v kufru líbí. Je to vtípek.

  OdpovědětSmazat
 69. Pro mě bezkonkurenčně nejlepší tahle:

  http://www.youtube.com/watch?v=lh3hxMS42O0

  a taky tahle:

  http://www.youtube.com/watch?v=TaK9nI8US3c

  OdpovědětSmazat
 70. rozhodne dziny Levis :))
  http://www.youtube.com/watch?v=qPRD-nJREEM

  OdpovědětSmazat
 71. Nesnáším reklamu na smetanu. Toho kluka bych liskal jen ho vidím, je to typický blbeček, který všechno zničí a ještě za to nedostaně vynadáno, ale naučí se dělat z druhých blbce.Celkově nesnáším reklamy s pitomýma dětičkama a/nebo trapnýma rodinkama, je to úchylný a odporný. Jediná, kterou očas beru na milost a neopupínkuju se sotva ji vidím je ta na sušenky Oreo. V češtině, Slovákům se dabing moc nepovedl (mají divný hlasy).

  A co ještě nesnáším je reklamy se super chytrými muži (obvykle kravaťáky), kteří přihlouplým hospodyňkám ukazují ty jediné správné čistící prostředky a hospodyňka díky nim prozře a celá její rodinka je pak happy v super sterilním prostředí. Blejuuuuu...

  Hustě ujetá mi přijde ta na Pandu. Nemůžu si pomoci, ale ten sektář je neskutečnej a ty žvásty o lásce, cha cha cha :-))))))

  Ale nejlepší jsou ty na pojištění Pro sichr. Kompletně všechny :-) Za ty dávám jedničku s hvězdičkou.

  Kdysi dávno (před hodně a hodně lety) běžela skvělá animovaná reklama na džíny Levis. Ta byla božská.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Nesnáším reklamu na smetanu. Toho kluka bych liskal jen ho vidím, je to typický blbeček, který všechno zničí a ještě za to nedostaně vynadáno, ale naučí se dělat z druhých blbce."
   "Nemůžu si pomoci, ale ten sektář je neskutečnej"

   Vystihli ste to geniálne. Na Vašom príspevku som sa nasmiala ako už dávno nie.

   Smazat
  2. Tu holku z Oreo bych taky zlískala.Fracek rozmazlený,rozmlsaný,co se od mala nebude a nechce s nikým rozdělit.Sobeček.A pak reklama na Mim2soft nebo co.Ta původní jak říkali:"jestli vaše dítě miluje sladkosti a jestli vy milujete vaše dítě..."jak mu prostě nekoupíte sáček bonbónů plných "vitamínů" co nahradí kupu ovoce,kterou děcko oběhne a ignoruje,tak ho asi nemilujete nebo co.

   Smazat
 72. Našla jsem tu animovanou reklamu na Levisky :-)

  http://www.youtube.com/watch?v=DPLwSaUpZC4

  OdpovědětSmazat
 73. Odporný jsou ty na prostředky na erekci...Šéfa chce s vámi mluvit nějaká žena,prý už budete vědět...bléééé... a úchyl alla čert se tam chechtá, že bych ho nechala zavřít k Chocholouškovi ne tam zcela vážně a odborně mluví Uzel......fuuuuuuj

  OdpovědětSmazat
 74. Kecky od Vodafonu :D

  OdpovědětSmazat
 75. Mě poslední dobou nějak štvou reklamy s dětma. Na třetím místě je holčička s pevnýma hovínkama a o první dvě místa se děli ti dva spratci, co neumí pořádně mluvit a ještě to má být asi roztomilé (reNEGEruje a omlékovat). Brr.

  OdpovědětSmazat
 76. Můj přítel nade všechno nenáviděl reklamu na Old Spice. Toho fešného černocha dokonce pojmenoval, pravidelně odcházel od televize a začal kupovat Axe, protože andělé podlehnou. jinak u mě vede ta reklama na pevná hovínka a xxx lutz ta ta ta ta

  OdpovědětSmazat
 77. Já zas přímo nesnáším reklamu na Brumíka, kdy matka v hypersupermega-kuchyni dítěti ráno místo pořádné snídaně vymlaskne na talíř Brumíka a ještě si s tou kreslenou příšerou plácne, jak to zase dneska odflákla (a ještě plácá něco o ranním shonu).
  http://www.youtube.com/watch?v=00N3mhN_sq8
  Anebo jak šlo děťátko do světa a potkala je horečka a bolest... Ony jsou vůbec reklamy o dětech (pro matky) buď na pokraji citového vydírání (třeba na očkování) nebo jak to všechno ošulit.

  OdpovědětSmazat
 78. No tak vám všem děkuju. Na článku a komentářích jsem se zasekla na celej večer a chechtam se tady jak cvok. Páráda.

  OdpovědětSmazat
 79. Mně se líbila série Don't judge too quickly: http://www.youtube.com/watch?v=VC7uJKdrgYk

  OdpovědětSmazat
 80. Neznášam reklamu s veľkým černochom na Kinder Maxi King, kde slogan znie Massive satisfaction. Je mi to odporné.

  OdpovědětSmazat
 81. Já miluju reklamu na Deli (nejlepší je zůstat nad věcí) o té slečně, co se opalovala ve slunečních brýlích a pak musela jít na maškarní za pandu (a potkala indiána, co se zjevně taky opaloval) - ta hudba je navíc fantastická

  OdpovědětSmazat
 82. mna bavia reklamy T-mobilu v CR (Kotek) a T-comu v SR (Nosek ako fracuzsky tanecny majster je bozi!}

  http://www.youtube.com/watch?v=shVlLLki_t8
  http://www.youtube.com/user/ZazimeToSpolu?feature=watch

  OdpovědětSmazat
 83. Mně se líbí reklama na sušenky Oreo i když jsem samotnou sušenku od Orea nikdy neměla .. :D

  OdpovědětSmazat
 84. moja najoblubenejsia je stara reklama DOVE Evolution

  http://www.youtube.com/watch?v=iYhCn0jf46U


  a najneoblubenejsie su tie hrozne reklamy na Calgon."kupujte calgon, je dobry pre vas a vasu pracku"

  a este jedna slovenska lahodka:
  http://www.youtube.com/watch?v=o02yatcYREQ
  treba vydrzat do konca a stary pan aj zaspieva :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. DOVE má ještě skvělou Beauty Pressure, ta je tak přesná, až z toho mrazí.
   http://www.youtube.com/watch?v=Ei6JvK0W60I

   Smazat
  2. Pressure je skvely a po jeho pozreti som nasla aj odpoved greenpeace na nu.Je to reklama proti pouzivaniu palmoveho oleja, ktory obsahuju produkty DOVE a koli ktoremu vznikaju plantaze na miestach vyklcovaneho pralesa v Indonezii.

   DOVE Onslaughter

   http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=odI7pQFyjso

   Smazat
 85. doufám, že to s air bank je myšleno jako vtip, protože to mi přijde jako trapnost nad trapnost.

  OdpovědětSmazat
 86. Vzpomínám na reklamu na jakousi televizi, která běžela před pár lety, po ulici tam skákalo velké množství barevných hopíků, vizuálně to bylo docela zajímavé. Tereza

  OdpovědětSmazat
 87. A co ta příííšernáá reklama na "nové vložky Always" doplněná stupidní zpívanou říkankou?? Připomíná mi to takové ty předvánoční reklamy na hračky typu Barbie a podobně. Moc ráda bych viděla člověka, který celou tuto reklamu vymyslel a hlavně kdo ji povolil odvysílat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak koukám, že jsem asi jediná, komu se to líbí.:)

   Smazat
  2. jedna z nejdebilnějších reklam, které je možné vidět na českých televizích

   Smazat
 88. Ta reklama na pásy mě rozbrečela...nádherná. Jinak zbožňuju reklamy s Kotkem a tím "přiblblym" blonďákem, v tuhle chvíli vede ta na motorkách - "Asi jinej gang, co?" :oDD Dál se mi moc líbí AXE s anděli, chlapeček s lahvinkou Jupí, holka, co musela jít na maškarní za pandu (Deli), další favorit je reklama na Hornbach - pán zatlouká hřebík, všichni mu fandí...
  Nenávidím - pevná hovínka, co má Bruno po Pedigree, zpívající reklamy na dámskou hygienu a kosmetiku všeho druhu, omlékovanou a renegerovanou holčičku, chlapi drhnoucí nádobí bez námahy a veškeré reklamy na podporu erekce, funkci prostaty, inkontinenci atp...
  Veronika

  OdpovědětSmazat
 89. Mě se moc líbili reklamy na Fernet, vyfukovací žena byla úžasná a špatná reklama nebyla ani na Májku s Bohušem a mezi další pěkné řadím: Bóbik, Orbit a nová krabička na žvýkačky a dobré bývali i reklamy na Pepsi colu s fotbalisty :-)

  OdpovědětSmazat
 90. Reklamy na anděly, co ujíždí na Axe jsou naprosto boží!
  A jako důkaz, že dobrou reklamu jde udělat i na televizní zpravodajství, budiž tahle: http://www.youtube.com/watch?v=316AzLYfAzw Je vážně super!

  OdpovědětSmazat
 91. Kromě výše uvedených (hygienické prostředky a cokoli s dětmi) mě odežene od TV tleskající mladík, vedle kterého přistane lednice s Kinder, protože má malý hlad a naučila ho to máma.

  OdpovědětSmazat
 92. Já doopravdy a upřímně miluji reklamu na IKEA s kočkami:
  http://www.youtube.com/watch?v=Z7vXP3tHzhA
  kdy v noci prostě pustili do IKEA 100 koček a filmovali. Má úžasnou atmosféru (za předpokladu, že máte kočky rádi. Kdo je nesnáší, dostane z toho husí kůži)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ježiškote, to je roztomilá reklama:-)))

   Smazat
 93. Ta reklama na Fiat je navíc ještě naprosto příšerně nadabovaná!!

  OdpovědětSmazat
 94. Tak něco pro zasmání.Nejde v telce ale je super http://www.videacesky.cz/reklamy-reklamni-spot-video/darek-pro-dedecka

  OdpovědětSmazat
 95. Za mě jsou tohle naprosto úžasné, dokonalé a krásné reklamy
  http://www.youtube.com/watch?v=NScs_qX2Okk - Best Job | P&G London 2012 Olympic Games Film
  http://www.youtube.com/watch?v=4OPGzmwDlbw&list=FLhlK6tFXNfOQh7qJirwNTcg&index=8&feature=plpp_video bezpečnostní pásy

  OdpovědětSmazat
 96. obrazem naší reklamní invence může být pustit si všechny reklamy s "falešnými soby" po pořadě jak vznikaly

  OdpovědětSmazat
 97. Výborná reklama je na Alfu Romeo - Giulietta:

  http://www.youtube.com/watch?v=Njbx7az56uc

  OdpovědětSmazat
 98. Certainly no want for any pricey Bowflex, Total Health
  and fitness center, or even a Bioforce TNT which experts
  claim will charge you 1000s of dollars.

  my weblog :: bowflex adjustable dumbbells

  OdpovědětSmazat