Burani mezi námi

http://www.charlottesmartypants.com/2012/02/last-night-my-son-peed-on-me/no-peeing/

Menší náměstí ve větším městě. Ve vzduchu je jaro, svítí slunce, lidi se na sebe v tom nádherném odpoledni tak nějak víc usmívají... a do toho všeho - buran jak vyšitý. Buran vypadal na první pohled úplně normálně, celkem neošuntěle a neodpudivě. Tedy až do té chvíle, než přistoupil k odpadkovému koši v rohu náměstí a použil ho místo pisoáru.  Po vykonání díla si zapnul kalhoty a v klidu odkráčel. Podotýkám, že na tom náměstí, i když není velké, jsou minimálně dvě hospody a jedna kavárna, kde zcela jistě mají funkční záchody.

U malých dětí naprosto chápu, že když musí, prostě musí okamžitě hned teď. Ale u dospělých mužů? Muži močící u silnic do příkopů, frajersky rozkročení v parku u křovíčka, v podchodech nebo u odpadkových košů na náměstí mě prostě neskutečně rozčilují.

http://denicek.zestoda.net/view.php?nazevclanku=mezinarodni-den-moceni-na-verejnosti&cisloclanku=2008020002

Jo, možná to jsou jen chudáci, kteří trpí vážným onemocněním močového ústrojí. Nebo nedokážou pochopit, že když si sednou za volant po vypití dvou kafí a litru koly, dají jim to jejich ledviny hodně brzy znát. Možná mají jen posunuté vnímání krásy a netuší, že jediný čůrající chlapeček, na kterého se dá koukat, je tenhle:

http://www.svatos.net/Skola/Kurz/prednasky/02/8_kapitola50.htm

Předem chci upozornit případné amatérské psychoanalytiky, kteří zrovna chtějí začít pištět cosi o Freudovi, o nenávisti k mužům nebo o  ženách, které závidí mužům penis: ne, opravdu pánům nezávidím, že jsou schopni vytáhnout ho kdykoliv a kdekoliv, aby si ulevili. Nakonec, i holky můžou čůrat ve stoje. Klidně i do odpadkového koše nebo frajersky rozkročené u svodidel silnice druhé třídy. Fakt. Máme na to i pomůcku. Tuhle:

Af7f027b323bea0c7c2873fbb1cbaa4fba7d120c
http://www.bio.cz/p/15076/pomcka-na-moceni-lady-p-rzova/

Přesto můžu s klidem garantovat, že žádné ženy vykonávající potřebu na veřejnosti, pokud nejde o totálně opilá nebo zfetovaná individua, neuvidíte.  My holky prostě dokážeme doběhnout na nejbližší veřejný záchod, do kavárny nebo s nohama křížem a zoufalým výrazem požádáme prodavačku v malém krámku o povolení použít jejich záchod. Proč to ale sakra nedokážou chlapi?  I když, to co močí u kandelábru, to snad chlap ani není. Pro to mám jen jediné jméno: primitiv.

196 komentářů:

 1. Moje řeč, toto. Ale najdou se i ženy...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mě jednou šokoval chlápek, co močil do městské fontány, ve které si děti rády hrajou, kdybych ho neviděla jen z autobusu, tak ho asi pořádně seřvu a nakopu, protože mě popadl opravdu velký vztek!

   Vymazat
  2. Děti neděti, na to kašlu.Pořád jenom děti, děti, děti...jeden z toho má kopřivku. Mě spíše vadí, že ta fontána má nějakou uměleckou a pravděpodobně i historickou hodnotu, kterou onen primitiv svojí močí likviduje. A dále mi vadí, že čištění takto znehodnocené vody ve fontáně se docela prodraží a přispěje k dalšímu znehodnocování životního prostředí. Ono ochrana památek, předmětů kulturní hodnoty a životního prostředí začíná právě u takových "maličkostí".

   Vymazat
  3. Bpze to jsou kydy... Kvuli trose moci cistit celou fontanu? Cimz nerikam, ze ten chlap neni primitiv, ale tyhle reakce me fakt dostavaji.

   Vymazat
 2. Mívám často problém s nucením na malou v autě. Ale jako pánové postávající u příkopu a někdy se ani neobtěžující otočit se zády a ne bokem se k tomu nestavím. Pokud opravdu musím, odbočím na polní či lesní cestu a najdu skryté místo. Ovšem ve městě? Tam snad není bezzáchodové pusto? Co mužských přirození vidím u silnic je až k nevíře. Tolik není ani dětí předškolního věku, které prostě musí a ženy člověk nevidí téměř vůbec.

  OdpovědětVymazat
 3. Oni si chudáci myslí, že jsou nenápadní.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak třeba je to spojeno s dávnou touhou značkovat si své území :D Ale nelíbí se mi to..ani trochu.

  OdpovědětVymazat
 5. výborně, nedávno jsme se o právě tomhle bavily s kamarádkama :D kdyby to udělal můj přítel, tak to nerozdýchám... ale vybírám si dobře, zatím mě to nepotkalo :D

  OdpovědětVymazat
 6. Jednou jsem takovýho nachytala na schodech podchodu, a protože jsem profesí učitelka, taxem mu hned řekla, co si o něm myslím. Vyděsilo ho to a tichým hláskem se omluvil... S článkem samozřejmě souhlasím a přidala bych ještě mužské plivance; zřejmě místa, která se nedají pomočit, musejí být označkována jinak...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kdo neumí učí...

   Vymazat
  2. Jak souvisi profese ucitelky s napominanim dospeleho mociciho chlapa? Uhm.

   Vymazat
  3. Učitelka? Taxem?��

   Vymazat
 7. Absolutně s tebou souhlasím. Vždyť jde jen o obecnou slušnost, ne?

  OdpovědětVymazat
 8. hovoris mi uplne z duse...Primitivy...bohuzial, cim dalej tym je ich viacej

  OdpovědětVymazat
 9. Tak pozor, nedávno jsem zažila debílky, kteří se rozhodli vymočit v nočním autobuse. Řidič jim v tom naštěstí zabránil. A plivání mladých mužů, to je kapitola sama pro sebe. Těm hovádkům chybí vojna jako praseti drbání. Jasně, dělají to i starší muži, ale podívejte se na zajíčky. I když ony i mladé slečny...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím jsem viděla v takovýchto situacích srovnatelné množství mladých i starších mužů - a nemám dojem, že by vojna činila jakéhokoli rozdílu. Podle mě je to výchovou a myšlením těch daných lidí, což se ve dvaceti na vojně už stejně do takové hloubky nezmění. Močení na veřejnosti není jen nevychovanost, ale i ukázka pózy "já jsem drsňák, tak můžu, a kdo to nedělá je srab". Což podle mě s vojnou moc nesouvisí. A my holky to zjevně nemáme tolik zapotřebí ;-)

   Vymazat
  2. Já jsem vojnu ještě zažil a mohu říci: Naopak, teprve vojna udělá člověka burana a z burana grázla.

   Vymazat
 10. Tak blondýno milá, buranů a plebsu je bohužel víc než slušně vychovaných a kultivovaných lidí, nicméně chápu Tvé rozhořčení.

  OdpovědětVymazat
 11. A všimli jste si,že v restauraci a vůbec všude na veřejnosti za sebou buran NIKDY nezavře dveře na WC?
  Asi abysme mohly zahlédnout jen tušené :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víc mi vadí to zapínání poklopce po odchodu z wc. Pěkně před lidma.

   Vymazat
  2. Jo jasně, aby nám bylo jasný "že tam je", tak to je asi na rozebrání u psychologa, proč to musí dělat každý chlap - to je asi už spíš tik, něco, co neovládnou i kdyby měli IQ 140..

   Vymazat
  3. Přesně, občas chodím do jedný hospody, kde wc je umístěné tak, že člověk musí jít po schodech dolů do přízemí (tedy jinde než je samotná místnost, kde se sedí a popíjí). U žen jsou dveře vždy zavřené, ale u mužů je vždycky otevřeno a postupem večera se z místnosti line větší a větší smrad. Nechápu. Dveře jako dveře, ženy zavírají, muži nikoliv.

   Vymazat
  4. Ale no tak, kazdy chlap to snad nedela. Asi mam stesti na samy nechlapy, teda.

   Vymazat
 12. Když už jsi odkázala na Čůrajícího chlapečka, právě v Belgii a Holandsku jsem se setkala s, pro chlapy, velice příjemnou možností využití pouličních pisoárů. Zástěnou krytý pisoár nebo aspoň odtok do kanalizace ( http://farm4.static.flickr.com/3586/3427499675_ca8fc96da0.jpg ).

  OdpovědětVymazat
 13. Jo, fakt se mi z toho zvedá žaludek. Jdu do práce a procházím malej park na Pankráci a tam věčně někdo močí. Chlap, samozřejmě.

  OdpovědětVymazat
 14. Doufám, že tento článek a diskusi nějaký chlap skutečně přečete, chcaní (pozor, tito pánové totiž zásadně nemočí) na veřejnosti je opravdu hnusné a celkem zajímavýho týpka obratem degraduje na úroveň opožděné opice.
  Na stupnici mých hejtů jednoznačně velmi vysoko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je smutné, kolik je takových opic. Jsem strašně ráda, že přítel něco takového nedělá, chová se kultivovaně a ne jako mnoho mužů: močí, říhají, za každým slovem ty vole nebo pičo. Vážně luxus. Bohužel mnoho mladých dívej pojalo pocit, že je třeba muže dohnat.

   Vymazat
  2. To je prosté, kdyby se ten týpek, co ho teď máte za přítele od začátku projevoval jako prase, není Váš přítel. Taky bych takovýho chlapa hnala klackem. Připadalo by mi, že si o nás lidi budou myslet, že jsme nějaký asociálové z ghetta, tedy spíš se pohybujeme s manželem mezi lidmi, kde si takové tělesné a orální výlevy nemůžete dovolit a jsem za to ráda.

   Vymazat
  3. Jo, nebyl by to můj přítel, to je fakt. Byla kdysi na schůzce s mužem, který vymyslel romantickou procházku. A jak tak jdeme a povídáme si, řekne najednou, že se mu chce čurat. Než stihnu vůbec navrhnout, že půjdu napřed, drží ho frajer v ruce, páchá jen mírnou oročku o takovách 60 stupňů (ani ne těch 90) směr lampa, močí a culí se na mě se slovy, že mu to nevadí, není přece žádný stydlín. Zařvala jsem, že já tedy jsem a nikdy víc jsem s ním nikam nešla!

   Vymazat
 15. To dneska sem na Zličíně viděla ,,paní'' jak čůrá dole pod schodama normálně před lidma v 8 hodin večer.No nevěděla sem jestli se mam smát nebo brečet :)

  OdpovědětVymazat
 16. freneticke tleskanky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ehm, jste si vědom, jaký význam nese slovo "frenetický"?

   Vymazat
  2. Ja bych rekl, ze je to docela vystizne receno. Hystericke blaboly radoby kultivovanych zen... Hehe-kdyz se vam to nelibi, tak na ty mocici pany necumte damy. Tusim, ze s temi primitivy nemusite nijak prijit do styku-vyberte si takoveho, ktery bude plnit vsechny predstavy o tom, jak by se mel spravny muz chovat...chudinky...

   Vymazat
  3. Ono je těžký nečumět, když se ten chlap vyloženě vystaví. Jestli si myslí, že je chcaní nějak sexy nebo co, tak fakt neni. Myslíte že ženským se nikdy na malou nechce? Chce a jak! Ale my to vydržíme, přinejmenším na nějaké odlehlejší místo.
   A mimochodem - nepřipadám si jako chudinka a můj chlap nechčije na veřejnosti.

   Vymazat
  4. Močící pány neočumuju, ale každý den vycházím z metra na Václavském náměstí podchodem na stanici tramvaje Jindřišská, jsou tam potoky moče a smrdí to tam jako na nemytém nádražním záchodě, takže to není milý pane jen problém toho, že je na dotyčného čůrálka chvilku vidět, ty louže a smrad vydrží zatraceně dlouho.

   Vymazat
  5. Pokud mám být nazývána chudinkou jen proto, že ctím pravidla slušného chování a považuju za normální, že i ostatní je respektují, pak ano Ctihodnosti, vinna ve všech bodech obžaloby. Nebo že by pan Špaček napsal příručku jak správě močit na veřejnosti, aby to ostatním přinášelo estetické potěšení a mě to uteklo? :-)
   Dina

   Vymazat
  6. V USA se moceni na verejnosti pokutuje. Naprosto s tim souhlasim. Takovym, jako vy , by to rozhodne prospelo.
   JanaG.

   Vymazat
  7. A až bude někdo na veřejnosti srát, tak se na něj taky nemám dívat a bude to v pohodě?

   Vymazat
 17. Tuhle jdu kolem telefonní budky v centru Plzně a koukám, že se v ní nějak blbě krčí chlap. Když jsem přišla blíž, tak jsem hodila vokem, o co jako jde, no a pán si ulevoval. :D

  OdpovědětVymazat
 18. já bych to viděla asi tak, že mužskou populaci tvoří primitivové různých poddruhů v naprosté většině, odhaduji to na 80% - stačí se podívat na ulici, kde každý chlap buď:
  1. odporně plive
  2. močí
  3. jsa kuřák, odhazuje nedopalky, kde mu od hnáty odpadnou
  4. odhazuje cokoli jiného než nedopalky
  5. mluví jak dlaždič
  6. má odporné oplzlé poznámky

  ...případně různé kombinace výše uvedeného.

  poslední dobou jsem z lidí na ulici fakt zoufalá :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel fakt.

   Vymazat
  2. Zapoměla jste - smrdí potem, smrdí kouřem, smrdí hospodou, smrdí !

   Vymazat
  3. Bohužel ještě dodám jednu velkou nevychovanost a to je zívání bez krytu rukou. Toho se dopouštějí jak pánové, tak i dámy a to, pozor, každého věku. Udivuje mne, kolik i slušně, až luxusně oblečených pánů a dam zívá, že jim můžu spočítat všechny kazy a ohodnotit, zda mají vytrhané mandle. Ani jim nevadí, že třeba v autobuse sedí naproti jinému člověku vzdáleného cca 1metr. Opravdu nechutná záležitost. Snažím se vychovávat své děti tak, aby věděly, co je neslušné a odporné. Jak ale tyto nabubřelá hovada vychovávali jejich rodiče?
   Všechny slušné lidi zdraví Věra

   Vymazat
 19. Asi před rokem jsem jela ve vlaku, byl poměrně plný, tak jsem se rozhodla, že si sednu na takové to malé sklápěcí sedátko na chodbičce u dveří. Když přišel průvodčí řekl mi, cituji: "být vámi tak tady nesedím. Tady lidi většinou močí!!". Někdy žasnu, čeho jsou lidi schopní :-( Hanka

  OdpovědětVymazat
 20. No já takhle šla v Plzni podél silnice u plazy směrem k autobusáku a přede mnou pán. Šla jsem prostě za nim, pač sme měli stejnej směr a najedou se otočil k trávníku - otočil se o 90 stupnů - a začal vykonávat potřebu. sem si říkala, jestli si ze mě dělá srandu.
  Když už chlap měl potřebu, tak si počkal alespon na nějakej ten lesík, nebo místo, kam zajde do lesa, aby ho nikdo neviděl. A o plivání to je taky věc. plival teda akorát můj první, když mi bylo 14 což už je 8 let skoro.

  OdpovědětVymazat
 21. Taky se vždycky zhnuseně otřesu, když něco takového vidím. Naposledy mladíka v rejoickách a s krosnou na zádech, ulevil si v rohu u hodin, co jsou vpasované do zábradlí nad náplavkou na Výtoni v Praze. Ani se nesnažil hledat to křoví nebo sejít dolů na to nábřeží, kde ho uvidí desetina lidí. Fuj!
  Verunka

  OdpovědětVymazat
 22. No přesně...Zrovna včera, cestou z práce, za denního světla na parkovišti u obchoďáku (kde je zaručeně bezplatné WC) močící chlap. Nechápu.

  OdpovědětVymazat
 23. A to mi nebudete věřit: v pravý poledne slyšim venku randál, tak koukám z okna a co vidím - sousedka, co bydlí o 3 ulice dál, sedí na bobku (zádama k mýmu oknu, kdyby jen zádama!) mezi mojí škodovkou a sousedovic oktávkou, vopírá se mi mrcha o blatník, má stažený kalhoty a tlačí, přičemž drží na vodítku svýho čokla, který zuřivě štěká. No, nebydlim zrovna na hlavní ulici, ale z velkýho města jsem - a když to vytvořila, tak ani neměla tu slušnost, aby si to po sobě sebrala - jako to slušný lidi dělaj po psovi. Ale to je zas jiný téma, že jo.

  Já jen, že jsou i vychovaný chlapi, třeba já, a ženský prasata - ať to tu dámy máte trošku genderově vyrovnaný!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebylo to spíš tak, že se jí chudině udělalo při venčení psa nečekaně špatně, a tak než se po... do kalhot raději zvolila tuhle o něco přijatelnější možnost?

   Vymazat
 24. kdyby byly záchody zadarmo a nechtěli po Vás v každé hospodě min. 10 korun že se člověk může vychcat tak neřeknu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úklid a spotřeba vody taky něco stojí, takže zpoplatnění chápu a to, že se snaží zbavit lidí, kteří k nim jdou jen na toaletu chápu také. V Čechách bohužel chybí dostatečná nabídka veřejných toalet (ale když platím za zaprasený záchod zuřím také). Cca 9 let zpátky jsem byla v Trutnově a nestačila se divit, jako veřejné WC tam prostě byly v zastrčené uličce TOI-TOIky. Výborné řešení. Jen nevím, jestli tam jsou dodnes.

   Vymazat
  2. tak to teda nesouhlasím, ještě nikdy se mi nestalo, že bych někde musela platit - slušně poprosím, jestli můžu použít toalety a problém prostě nikdy nebyl. stačí otevřít hubu a zeptat se (a poprosit)

   Vymazat
  3. tak to já, když jsem nutně musela do kavárna na toalety, tak jsem si pak aspoň dala kafe. A když jsem si nechtěla dát kafe, aspon tech 10Kč jsem jim dala sama. nevidím na tom nic spatneho, ty zachody tam jsou pro hosty, ne pro celou ulici. K vám domů taky nikdo nechodí čůrat, asi by jste z toho aky nebyli nadseni.

   Vymazat
  4. Taky jsem se s tímhle ještě nikdy nesetkala...A i kdyby jo, tak těch deset korun bez problému zaplatím. Přece jenom se mi nestává tak často, že bych naprosto akutně potřebovala na wc a nemohla to vydržet nějakou tu chvilku než se dostanu někam, kde záchod je. Nevěřím, že každej močící chlap, kterýho jsem kdy viděla, neměl jinou možnost. Třeba včera jsem jednoho viděla u rohu baráku, kterej je cca 20 metrů od parku. Fakt problém se schovat za strom asi.

   Vymazat
 25. Tak asi začínám chápat, proč je snadnější uklízet záchodky po pánech - vyčůrají se s parku na rozdíl od ženských, které na záchodech zanechávají takový sajrajt, že se z toho jednomu chce zvracet...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak, tak. Nemáme si co vyčítat. Já, jsa muž, přiznávám vinu svého pohlaví (ač já byl vychován ve slušné rodině a močit na veřejnosti bych si nedovolil), ale když se kritizuje tohle, tak bych se podíval taky na ženskou stránku věci. Dobrá kamarádka mé matky je "toaletářkou" v jednom obchodním centru v Praze a co kolikrát najde na dámském WC, za to by si "něžné pohlaví" rozhodně první slovo nezasloužilo!!!
   Posledně prý byla zes.ána celá stěna a druhá, kam už dámě nevyšel materiál byla alespoň poplivána a pomočena. Opravdu si nemáme co vyčítat, dámy :)

   PS: Jasně, že ženskou pustí kdekoliv na záchod, u chlapa si zaklepou na čelo s otázkou, proč si neskočí někam za keř :)

   Vymazat
  2. Máš recht

   Vymazat
 26. Čerstvý zážitek z dnešního rána: cestou do práce, ve tři čtvrtě na osm, ani ani ne 50 metrů od základní školy, na mě vybafli dva křupani, co právě vyšli z nonstopu (!) a jali se močit na chodník. Báječný zážitek, myslím, že svačinu si dneska odpustím...

  OdpovědětVymazat
 27. Dřív jsem takovýhle močící primitivy přecházela se sklopenýma očima. Až asi před rokem jsem šla s jednou známou po cestičce parkem a před náma asi 50 m stáli tři mladí kluci a bylo vidět, že se si rozepínají poklopce. Ona na ně začala řvát, ať to před ní vůbec nezkoušejí a strašně jim vynadala. Od tý doby to dělám stejně. A že jich je v Praze k vidění. To to nemůžou vydržet jako ženská? Ženská to má vždycky horší, ta ani za ten keř (kde ji nikdo nevidí) nechodí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. žena má větší objem močového měchýře než chlap, proto močení dokáže zadržovat déle

   Vymazat
 28. Včera se mi tohle také stalo. Za bílého dne (asi hodina po poledni), normálně u velkého parkoviště, na chodníku a ROVNOU na roh velké budovy ... Ano, hezky jak pejsek...

  OdpovědětVymazat
 29. Mě se stalo také...vystoupím z autobusu, jdu kolem místní bufeto-nálevny, kde chlapi (a mužatky) nastojáka klopí piva a panáky...a z poza budky vychází chlápek... vůbec ně nezajímal, a až později jsem vlastně zaregistrovala, že ho měl ještě v rukách a ten sprdnul ještě mě... prý jestli mi to snad nevadí, že tam močil... uaaa (podotýkám veřejné záchodky jsou cca 25 m daleko)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já bych mu odpověděla, že mi to vadí, že tam močil :D

   Vymazat
  2. Anonymní: To jste odvážná! Já bych se bála o hubu!!

   Vymazat
 30. A co teprve v létě, když se někdo (schválně nerozlišuji mužský a ženský) vymočí na chodník a to je pak paráda čekat třeba na zastávce na bus! Ale, jak tady někdo psal s těma ženskýma záchodama, myslím, že si v některých případech můžeme být fakt kvit.. Protože to, co dennodenně objevuji na dámských WC je s prominutím hrůza :DD

  OdpovědětVymazat
 31. Loni v létě na náměstí v jednom menším městě okolo půl desáté večer jedeme autem domů... No a přímo na tom náměstí stojí opilý asi dvacetiletý kluk, který močí do silnice, po které jsme zrovna jeli. Ble...

  OdpovědětVymazat
 32. Já jednou viděla pána močícího na lavičku. Ne na lavičce, ale na lavičku..normálně tam seděl, pak se mu začalo chtít, otočil se bokem a na tu lavičku se, s prominutím, vychcal (teda ono to i vypadalo, že má snahu mířit ZA lavičku, ale nedařilo se mu). Mimochodem to byla lavička na zastávce šaliny před nádražím v Brně..Naštěstí jsem na té lavičce neseděla s ním, ale šla jsem kolem. UF!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ach ne! od teď tahám s sebou rybářskou sesličku!

   Vymazat
  2. Tak si na ni sedej i v MHD, protože můj o něco čerstvější zážitek je ještě horší: v šalině jsem viděla pána, který to bohužel nevydržel a prostě se vyčůral na sedadlo..já přistoupila, kvůli omezenému prostoru si musela stoupnout nad něj..cítím divný smrad..pán se zvedl a kalhoty měl v rozkroku až do půli stehen durch..potah na sedátku měl o něco tmavší barvu, než vedle..to bych přece jen byla radši, kdyby to pustil někde na ulici.

   Vymazat
 33. Lepší pobouřená blondýna než pochcaný trenky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zenam nehrozi, ze si cvrknu do gatiek? a aj tak ich nevidno curat na ulici. pritom by sa to dalo lahko, cupnem uprostred chodnika a... mat tak sirsiu suknu, ani moje sukromne partie nikto neuvidi. no a predsa to asi ziadna v triezvom stave nespravi.

   lili1313

   Vymazat
  2. Vas asi rodice nenaucili, ze je dobre si zajit na zachod, nez nekam jdete. Pro priste to vyzkousejte. Jinak budete nadale za primitivni prase.
   JanaG

   Vymazat
 34. jo, to je hnus, bez debat. mě ale dostává, jak matky dávají své děti čůrat na kanály. případně jen tak do silnice. naposledy jsem to viděla v Brně na Zvonařce, asi 10 metrů od vchodu na veřejné WC... jakýkoliv vyprazdňování na veřejnosti je odporný, a ani loštomilým dětičkám (nebo jejich tupým matkám) by se to tolerovat nemělo.
  Kikina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kikino, ty sama určitě nejsi tupá matka a rozhodně se svým loštomiloučkým děťátkem zvládneš najít čisté a neobsazené veřejné WC v tom přibližně desetisekundovém intervalu, který u dítěte v určitém věku začíná vyslovením slova "čůrat" a začátkem čůrání. Tupá matka dítěti stáhne kalhoty a nechá ho vyčůrat na nejbližší kanál nebo trávník, geniální matce se dítě pravděpodobně pomočí do těch kalhot.

   Vymazat
  2. Hmm, tak na tohle musím reagovat grr. Jsem ta - dle výše uvedeného-tupá! matka, která nechává své dítě vyčůrat nad kanálem a mám pro to své důvody. Jsou to přesně ty důvody, které bezdětný(á) NIKDY nepochopí. Chyť se za nos Kikino, to není z důvodu nějaké "loštomilosti", nikoho tím neobtěžuji (a pardon, tobě přijde dětská prdelka odporná...) a nic po nás nezůstane. Nezralost dětského močového měchýře ti asi nic neříká, ach jo. Nada

   Vymazat
  3. O kolik je "loštomilejší" dítě s počůranýma kalhotama? Myslela jsem, že nikomu nemůže vadit čůrající dítě...
   Kikino vy jste jako dítě nečůrala na kanály? Chodila jste radši počůraná, jo?:P
   Já když někoho vidim svlíkat dítěti kalhoty u kanálu, tak mě to pobaví a čekám, jestli to stihnou!:) Někdy je to jen tak tak.
   Jo a taky učitelky se školkou dávají děti venku čůrat - asi by radši měly nechat dvacet dětí stát a lítat s tím jedním a hledat záchody - pak případně vracet rodičům počůránka.

   Vymazat
  4. ja sa pridavam ku kikine; tiez mi vadia curajuce deti na verejnosti, ked vidim ze matka sa ani len nesnazila podist k nejakemu kriku alebo niekde kde by ich az tak nebolo vidiet, ale proste da dietatu nohavice (kalhoty) dole uprostred travnika/chodnika, ved je to predsa male dieta, to nemoze byt nechutne... omyl, JE to nechutne. nech je to male dieta, dospely, to je jedno.
   je mi jasne ze male dieta este nevydrzi po najblizsie wc, ale tak pokial nie sme na futbalovom stadione alebo letisku, hadam vzdy sa da najst nejaky ker, alebo strom, proste nieco kde to dieta bude aspon trochu kryte, a bude vidno ze matka brala ohlad aj na okoloiducich a snazila sa to spravit decentne. ked som bola mala, nepamatam si ze by nas mama davala vycurat doprostred travnika alebo na chodnik... zvlastne ale vzdy sme aj s bratom vydrzali aspon k tomu kricku.
   nedavny zazitok z "gourmet festu" (ochutnavanie pri stankoch) v jednom bratislavskom parku... matka davajuca svoje dieta curat pol metra od chodnika na travnik, ludi okolo vsade plno; keby podisla mozno 20m tak tam su huste kriky kde by boli menej na ociach. este ze som uz bola na odchode, lebo cela chut do jedla ma presla... a myslim ze viacerych co to videli.

   Vymazat
  5. No, tady nemá smysl se rozčilovat, tady má smysl si počkat, až dámy budou mít své vlastní děti. On je život naučí :DD.
   Maxizna

   Vymazat
  6. pro Nada: Samozřejmě, že s tím někoho obtěžujete. Třeba právě ty bezdětné. A nevím, jaký je rozdíl mezi dětskou prdelkou a prdelkou dospěláka, opravdu nemusím vidět ani jedno a už vůbec ne roztažené nohy malého prcka, kterého drží usmívající se mamina..
   Klára

   Vymazat
  7. krasavice skuste dietatu ktoremu treba curat povedat aby vydrzalo.... v tu chvilu je pocurane... nevie to este tak udrzat... take dilincavy raz pochopia ak im osud dopraje decka..

   Vymazat
  8. ivic@: Taky bych chtěla mít takovou paměť a pamatovat si všechno z doby kdy mi byl rok, dva nebo tři. Starší děti by měly vydržet, mladší to fakt asi nezvládnou. Sama děti nemám, ale tohle mi je celkem jasné.
   Všechny byste vlekly děti ke keříčku - ony to ale nevydrží některé ani k tomu keříčku. Chápete to?? Mají je ty mámy nechat počůrat?? Nebo co byste dělaly vy?

   Vymazat
  9. já byla jednou v drogerii (pro pražáky na Strossmayerově náměstí, pro nepražáky - místo s docela hustým provozem jak chodců, tak aut i tramvají), mamynečka s harantem a harant začal vřískat, tak mamynečka šup s nim na chodník kde chodí plno lidí... přitom mi neřikejte, že v drogerii by jim nedovolili použít nějaký záchod pro zaměstnance.

   Vymazat
  10. moje máma mi vždycky řekla, ať se vyčůrám před odchodem. Pokud se mi chtělo čůrat někde, kde nebylo wc nebo keříky, dostala jsem nadaný. Jednoduché. jednou jsem se počůrala venku, asi pět minut od domu, protože jsem byla paličatá a nechtěla na wc.. tak mě máma nechala celou procházku s těma mokrýma kalhotkama. A věřte mi, že i když mi byly tři roky, tak si to pamatuju jako by to bylo včera :D A díkybohu za mámu, která měla dost slušnosti, a nikde na veřejnosti neukazovala mou pipku. Před týdnem jsem v Brně na náměstí Sbobody - největší náměstí, fast food, obchody, několik restaurací - viděla babu, jak stáhla děcku kalhoty a nechala ho vychcat se rovnou na dláždění, cca deset metrů od zahrádky jedné z kaváren a dvacet metrů od mc donald's... a to děcko bylo velké, cca pět let, tak mi tady hlavně neříkejte, že by to nevydrželo těch cca dvacet vteřin do kavárny

   Vymazat
  11. Souhlas s Ivicou, Suzie a Mademoiselle.

   Vymazat
  12. No nevím, někdy se to k tomu keříku stihnout dá, někdy ne, neříkám, že je ideální, když vám děcko čůrá u stolku, kde si zrovna pochunáváte na dortíku, ale s dítětem, které je chvíli bez plen se to prostě stihnout nikam nedá. Myslím, že každá máma tohle pochopí, a proto dá dítě vyčůrat se, kde se dá. Pídit se potom, jestli jí nechají dítě vyčůrat v drogerii nebo hledat vhodný keřík, případně veřejné WC se prostě dá až s větším dítětem.

   Vymazat
  13. Dobře, dejme tomu. My bezdětné uznáme, že někdy se to zkrátka jinak nestihne a je nutné to přetrpět. Vy dětné zase uznejte, že nahé genitálie jsou nahé genitálie, moč je moč a není na to pěkný pohled ani u dětí.

   Vymazat
  14. Moje matka byla asi tupoun, protože si pamatuji, že jsem venku čůrala na kanálek a ještě jsem to oznamovala, že chci na kanálek, že na chodník se nevyčůrám. Taky si nepamatuji, že bych nosila pleny o moc dýl než jsem se naučila chodit. Prostě jsem řekla na kanálek už to jelo....

   Vymazat
  15. Mám malou 2,5 roku starou dceru. Když hlásí, že chce čůrat, tak většinou nevydrží déle, než 2 až 3 minuty. Do té doby se musím pokusit najít příhodné místo. Ale když ve výjimečných případech není, tak bohužel, přece ji nenechám počůrat a potom jít domů počůranou a popřípadě nachladit jen kvůli tomu, aby se nad tím někdo náhodou nepohoršil. Když jsem byla bezdětná, tak jsem to taky nechápala....teď už jo :-)

   Vymazat
  16. OMG, tak s dětma ve stavu chvíli bez plen lezte na dýl ven, až když umí trochu ovládat močový ústrojí a hodně makejte na tréninku...já nevim, ale před takovýma dvaceti lety fakt tolik matek, an nechávají svoje poklady chcát do silnice nebo chodník, fakt vidět nebylo. Možná měly líp vycepovaný potomky, nebo halt pochopily, že není nutno s půlročním děckem furt někde courat.

   Vymazat
  17. Anonyme, přijdete mi hlídat děcko, když mám být zavřená doma do doby, než se mé děcko naučí ovládat močový měchýř? Občas potřebuji nekoupit, dojít na poštu a tak. O tom, že bych ráda i s dítětem ven, neb čerstvý vzduch prospívá, ani nemluvím. K doktorovi si asi budu muset obstarat teleport:)

   Mimochodem, před třiceti lety mě moje máma dávala čůrat na kanál.

   Vymazat
  18. skoda sa rozculovat nad tymi debilkami co odetoch nepoznaju ani prd... ked budu mat vlastne potom mozu mudrovat a ukazat ake su to "ukazkove maminy" chudak ich deti..

   Vymazat
  19. takže já nemám děti, neplánuju, o dětech nevím skoro nic, i když o tom malém močovém měchýři vím, tak jsem hned debilka? Doporučuji trochu se ovládat.

   Vymazat
  20. Taky mi trochu vadí automatické rozdělení na "nás maminky" a "bezdětné naivky" na základě několika komentářů. A samozřejmě to vždy vyznívá, že ta bezdětná je něco míň. Klasika...

   Vymazat
  21. Nikdo tu není debil ani něco míň, jen prostě bezdětné jsme byly všechny a jen některé se pak staly matkamy. Takže matka dokáže posoudit situaci i z pohledu bezdětné ženy i z pohledu matky, kdežo bezdětná žena většinou ne, protože to zatím nezažila.

   Vymazat
  22. Myslím, že zasloužilé matky se snaží říct bezdětným zhruba toto: nehodnoť něco, čemu nerozumíš a s čím nemáš zkušenost, protože ze sebe akorát uděláš blbce ;-)
   A jednou si na to třeba vzpomenete, bezdětnice, až budete zpětně matkám dávat za pravdu...
   Fascinuje mě, že čůrající děti vadí tolika ženám... Nebo že by to ještě nebyly hotové ženy?
   Marye

   Vymazat
 35. Náš soused na zahrádce svého domu, čili k záchodu ani ne 10 m, vždycky něco kutil a pak si stoupl a chcal si k tůjím...

  OdpovědětVymazat
 36. Mluvíte mi z duše. Bydlím kousek od zahradní restaurace. Některým pánům se venku tak zalíbí, že si ani ulevovat nechodí dovnitř. Takže vstanou od stolu, ujdou pár metrů a močí nám pod okno. Asi nemusím vysvětlovat, co za vůni se nám line domů, když dlouho nezaprší. Personál restaurace dokonce vyvěsil ceduli s upozorněním, marné. Míša

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až zas jednoho uvidíte/ uslyšíte, otevřte okno a bez komentáře ho vyfoťte. Vytrvejte fotit týden, rozkřikne se to a přestanou.

   Vymazat
 37. Zrovinka teď se mi stala taková věc - byli jsme s přítelem na pikniku v parku, hezky sedíme, povídáme si, jíme a hele - kousek od nás se rozcapuje jeden chlápek a ulevuje si. Bokem k nám. Ani se neobtěžoval se rozhlédnout. Přítel ale říká, že mu to závidí, protože on by se takhle na veřejnosti vyčurat nedokázal.

  OdpovědětVymazat
 38. Pro mě nejhorší zážitek je chlap z minulého týdne, močící asi tak kolem poledne v dost frekventovené ulici mezi auty. Za rohem je škola, takže tudy chodí plno dětí a hned naproti tomu praseti je hospoda, 10m dál druhá. Nevadí mi chlap u silnice, když musíš tak musíš, ale když se mi chce ve městě, tak prostě dojdu do hospody.

  OdpovědětVymazat
 39. Taky mám pár životních zážitků :
  - šli jsme kdysi dávno s přítelem od brněnského nádraží po oné hlavní ulici a před námi taková fešná rozložitá stařenka ze Slovenska v kroji (starší ročníky možná pamatují, jak jezdívaly na Moravu a do Čech). Zabočila vpravo do uličky, já se ohlédnu a co oko moje vidí - stařenka snad pouze přidřepla a už to teklo ... Ale to byla doba krátce po totalitní, stařenka snad byla v Brně poprvé ;-)
  - vycházela jsem před cca 10 lety z prostějovského nádraží a vyhýbala jsem se nějakému mládenci v podivném postoji. Taky jsem se ještě ohlédla, jestli mu třeba něco není, a ono nic - jen byl poněkud pod obraz a ulevoval si přímo u těch dveří, ve všední den dopoledne ...
  - a abych nezapomněla, pracovala jsem taky jistou dobu v kanceláři přímo na olomouckém autobusovém nádraží, okna otočená na parkoviště za budovou. Co jsem mohla asi tak vidět v křovíčkách okolo, že, a to nejen pány, ale i dámy, které asi neměly 5 Kč do kastlíku na dveřích WC v budově nádraží. Že by na ně mohl někdo vidět, to nikoho nenapadlo.
  Ludmila

  OdpovědětVymazat
 40. Chápu, když není zbytí se schovat někam za strom v parku, ale na ulici mezi lidma je to dost úlet. Nechutnej úlet.

  OdpovědětVymazat
 41. Hele, tu pomůcku mám, říká se jí čurokap (já mám teda jiný model) a je to snad nejlepší vynález, jaký znám. Ale ve městě jsem odvahu ještě nikdy nenašla, i když se mi chtělo ukrutně... prostě bych se hanbou propadla. V přírodě to je jiná, to si čurání na pánský způsob náramně užívám (a stejně se točím jako holub na báni, jestli mě nikdo nevidí :DD).
  Maxizna

  OdpovědětVymazat
 42. Sama si netroufnu, ale podpořena kamarádkou v této situaci spouštíme obdivný ryk, potlesk a palce nahoru. V autě bych neopomněla zatroubit. Chytrý pochopí, no a ten zbytek...

  OdpovědětVymazat
 43. máš pravdu, je to naprosto odporný! Jednou jsem šla z divadla a nějaký čuně hnusný močilo přímo na chodníku čelem k budově. FUj, fuj, fuj. Dneska jsem zas viděla tři kluky (cca osm let) močit hned vedle zastávky, stáli jakože do kruhu čelem k sobě... fuj, opravdu nechápu, chce se mi zvracet jen z tý představy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajímavý, že holky takový s prominutím ko*otiny (jak tematické :D) nedělají.. nebo že by mi uniklo hromadné močení se spolužačkami? Kde se to v těch lidech bere?

   Vymazat
 44. Cela ta psychoanalyticka pasaz paradoxne potvrzuje, ze v tom kus ty zavisti k nasi bezprostrednosti je. Argument o tom, ze vy to nedelate i kdyz na to mate pomucku je velmi komicky. To jejako rict, ze i zena je schopna se vypravit z domu behem 10ti minut. Teoreticky ano, staci vstat, obliknout se a jit. Prakticky to ale nikdo nikdy nevidel, vam to vase psychika proste nedovoli. Podobne to mate i s tou potrebou, taky na to potrebujete klid, cas a soukromi, zrcadlo na prepudrovani a i tak cekate dlouhy minuty, nez se uvolni vsechny vedlejsi kabinky, abyste si mohly prdnout. To ale neni problem nas bezstarostne mocicich muzu, to je problem vas prilis upjatych zen :-) Jinak pomer ozralych mocicich muzu a zen je celkem vyrovnanej, v absolutnich cislech je to vic muzu, protoze vetsina dennich alkoholiku muzu jsou alkoholici spolecenstvi, kdezto zeny obvykle chlastaj jako tzv. domaci alkoholicky a doma obvykle maji wc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pak je můj přítel asi žena.

   Vymazat
  2. Musím uznat, že svým způsobem máte pravdu. Ale ani to nedělá močení na veřejnosti krásnějším...
   Jaký máte jako muž názor na čůrající děti (viz diskuzní příspěvky výše)? Díky.

   Vymazat
  3. Proc, musi si k tomu drepnout? :-)

   Btw: zenskych to dela nebo aspon by chtelo uplne stejne jako chlapu. Jen to mate holt slozitejsi, musite sundavat vic hadru a potrebujete klidnejsi a privatnejsi misto, tak nejste tak videt, nehlede na to, ze k tomu potrebujete sehnat jeste dalsi 2 kamaradky, ktery pujdou s vama.

   Vymazat
  4. AnonymníMar 28, 2012 09:32 AM
   : nemam nazor, tohle je pod moji rozlisovaci schopnost, tema me pobavilo ciste jako bezzuba genderova agitka. Pokud uz bych se k tomu mel nejak vyjadrovat, tak obecne v tom, ze matky s malyma detma jsou obecne ponekud nesoudne, je to danny tim, ze rodicovstvi je cim dal vic exkluzivni zalezitost, deti se rodi malo a hodne z nich je vymodlenych po tricitce, diky tomu to pak afektovane matky berou jako nejakou svoji zasluhu vuci spolecnosti a svoje okoli pak ponekud terorizuji. A to nejen curanim svych deti.

   Vymazat
  5. Omlouvejte si to, jak chcete, nikdo vám to opravdu nezávidí - spíš je nám mírně špatně z takového primitivismu. Tohle nedělá - VE MĚSTĚ, v lese to samozřejmě chápu - chlap, to dělá leda dobytek. Ono to, drahý pane, příliš hezky nevoní, ani nevypadá...

   Vymazat
  6. Pro ty, kteri (nebo spise ktere) maji problem s chapanim psaneho textu budu s dovolenim odpovidat uz jen obrazkove:
   http://4.bp.blogspot.com/_KZn_rDrSavE/Sz-WaXylc6I/AAAAAAAAAok/knM57QirOz8/s400/xM_19.jpg

   Vymazat
  7. Já chlapům to čůrání ve stoje závidím:)
   Očůrávání rohů ve městě pocopitelně neschvaluji, ale takhle na horách na běžkách bych ráda byla chlap.

   Vymazat
  8. AnonymníMar 28, 2012 09:53 AM: Přesně tak. Znám naštěstí dost mužů, kteří toto nedělají! Také jim vadí jít kolem budov, kteří mají burano v oblibě, a páchne to tam. A nemají potřebu se vystavovat. To není o závisti, ale o buranství. A buranů je bohužel hodně.

   Vymazat
  9. No jéje. Kritika = závist. To už tady dlouho nebylo.

   Vymazat
  10. Mno, Danieli, měla bych pro Vás odpověď, ale nechci být sprostá.

   Vymazat
 45. :DD je to prostě hnus, ať jdou tam, kde je nikdo nevidí...Teď jsem si vzpomněla, asi tak rok zpátky jsem byla s kamarádkou na pouti, byla tam 1 TOI-TOI a 1 hospoda s jedním záchodem...z hospody nás hnedka vyhodily, byla fronta až ven, takovej 50 lidí tipuju..a u toi toi 20..tak sme kvůli nutný potřebě ušli 4km na samotu.. :D doufám že to bylo porpvý a naposled, co sem musela močit venku :D

  OdpovědětVymazat
 46. Před týdnem jsem šla parkem k autobusovému nádraží a pán si tam ulevoval. Kolem byly i děti, ale to mu nevadilo. Nejhorší bylo, že pak jel mým spojem. Opravdu super představa, že saháte na madlo po někom, kdo si před chvílí ulevil:/

  OdpovědětVymazat
 47. Fakt se těším, až budou místní kritičky dětského čůrání venku matkami....jasně, že se soudná máma snaží co to jde najít venku dítku vhodné místo na čůrání, kde to nikomu nevadí a nikdo na něj neciví, ale teď učím svojí 3.dceru (18.m) na nočník a jakmile slyším ee, rvu z ní kalhoty a běžím. Prostě vím, že čůrá hned. Jenže taky vím, že když jí teď budu dávat na ven plenu a kašlat na čůrání, může být v plínkách ještě pěkně dlouho - zkušenost od starších dcer. Samozřejmě, že se jí snažím nedávat čůrat na chodníku apod, naštěstí bydlím v místě s hojnou zelení, takže to není problém, na druhou stranu nám vesele "ochcávají" dům a plot všichni pejsci z okolí a to kupodivu nikomu divné nepřipadá,že? A fakt, že se má jít dítě před odchodem z domu vyčůrat?? Jistě, ale to funguje až tak od 2,5-3 let, když už dítě vyprazdňování dokonale ovládá (vyčůrá se na povel, umí chvilku počkat) a především vydrží déle - má totiž větší kapacitu močového měchýře. Moje 18.m dcerka je schopná jít čůrat 4x během 2h (dopoledne, odpol. už tolik ne...)....takže tolik ze zkušeností jedné "lostomyloučké mamyny". Samozřejmě u starších dcer už by mě nenapadlo nechat je čůrat venku, musel by to být stav nejvyšší nouze. Klára

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak s psím obchcáváním rohů baráků a všeho možného bysme se mohli rozvášnit ještě víc..to každopádně.. škoda že psí pisoár v brně hned první den ukradli, tak se ani neví, jestli to funguje...

   jinak vyčůrání malých dětí mi přijde přirozené. Od neteří to znám - když čůrat, tak hned....ale on opravdu v dosahu cca 20 metrů vždy je kanál nebo nějaké skrytější místečko... ač mě to nikdy nepobuřovalo, poslední dobou jsem narazila na několik matek, které nechávaly děti vyčůrat opravdu vprostřed chodníku a to je už MOC

   Vymazat
 48. Přesně souhlasím, o něčem podobném jsem taky psala, závěr máme hodně podobný

  OdpovědětVymazat
 49. Já se těch hnusáků ani v nejmenším nezastávám, ale například tu v Brně jsou ulice, parky, trávníky a všechny veřejné plochy tak doch..né a dos..né od psů,že si můžou myslet, že je to jedno... což je samozřejmě neomlouvá, ale kdyby prostředí kolem bylo méně nechutné, možná by je to nenapadlo tak snadno.

  OdpovědětVymazat
 50. Přesně..tak si dneska procházím menším náměstím, asi šest hodin, západ slunce, fontány, v uších oblíbená hudba...a v rohu pod lípou taky takovej chlap co to asi nemohl vydržet :// :D

  OdpovědětVymazat
 51. Na většinu žen to působí naprosto odpudivě, s tím se pánové smiřte. Zajímavé, že ženy a slušně vychovaní muži nemají potřebu obchc8vat rohy. A technicky to skutečně možné je. Vím, že kdysi před lety jedna stará cikánka, která nosila pouze sukně šla vždycky do rohu zahrady a ve stoje se pod sukněma vymočila.
  Jakto že to ženy, jež mají častěji problémy s udržením moči, prostě vydrží?
  Muž veřejně močící se mi neskutečně hnusí. Nevím proč, ale vždycky se mi vkrádá představa, že musí mít velmi nečistou a páchnoucí oblast genitálu a těma rukama, kterýma lovil v kalhotách potom třeba drží tyč v mhd :(
  Vím, že se může naskytnout situace, ale ten, co to dělá bez skrupulí a pravidelně je dle mě čuně a nikdy bych ho neakceptovala jako potencionálního partnera.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako mě se tedy taky nelíbí muži chčijící na veřejnosti, ale nějak jsem nepochopila, proč muž močící veřejně by měl mít nečistý a páchnoucí genitál a muž močící na wc má ten genitál čistý a vonící nebo co? Oni si muži ten genitál po močení omývají teplou vodou a voňavým mýdlem?

   Vymazat
  2. Nepsala jsem, že muži močící na veřejných prostranstvích mají nečisté a páchnoucí intimní oblasti, ale že toto jejich chování ve mě vzbuzuje představu, že tomu tak je. To je rozdíl. A proč tato představa? Protože u toho, komu je jedno, že má nečisté ruce (nemyje si je po vykonání potřeby), snáz předpokládám celkově snížené hygienické návyky a tedy i nečistotu v intimích partiích. Dotýkat se tedy nějakého předmětu po někom takovém, se mi dokonale hnusí. Ale popisuji své pocity, někdo to může vidět úplně jinak.

   Vymazat
  3. Moč zdravého člověka je sterilní.

   Vymazat
  4. A moč nezdravého člověka?? Já tedy vzorky moče občurávajících individuí nikdy nekultivovala, tedy nemohu s jistotou tvrdit, že jsou sterilní-vy ano?
   Proč rovnou nekálet po ulicích? V Indii je to běžné a výkal zdravého člověka (bez pířznaků choroby, nepřenašeč)též neobsahuje infeknčně významné patogeny...

   Vymazat
 52. Moc s tím naděláte. Jsem ženská a ve dne si teda nikde na nádraží nečupnu, ale večer, když není zbytí, tak mezi auta.... V Brně najít záchod, to je fakt na pochcání a pak ještě za 10 Kč a je to hnus, kde člověk nedostane ani hajzpapír. A ještě má ty prachy človwk hledat a počítat se zkroucenýma nohama, jakoby nemohl zacvakat až po.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ty čuně jedno! Do toho auta pak někdo nastupuje - myslíš, že ho těší, že kvůli tomu našlape do tvé moči a nese si ji na botách do vozu, který se každý snaží udržovat čistý? Špindíro!

   Vymazat
 53. Daniela se to nějak dotklo. Tak trochu mi přichází na mysl něco o potrefené huse...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a smajliky vidis? jejich vyznam chapes? koukam ze mate krome zarazenych prdu jeste akutni nedostatek smyslu pro humor. Berete se moc vazne.

   Vymazat
  2. Dane, chápeme, že chcete dávat svou nekultivovanost na odiv. Pochopili jsme to. Ano, i muži.

   Vymazat
 54. heh, to je docela zajímavá diskuze tohle - mě totiž nějak nikdy nenapadlo chčijící muže (či děti) nějak víc řešit (pokud mi teda nechčijou pod nohy, samozřejmě) a tak docela koukám, kolik lidí (žen) to vytáčí až k něpříčetnosti :DD zejména ty argumenty o tom, jakej jsou moč a genitálie hnus ... každej podle chuti samozřejmě, ale já teda když někoho takovýho zahlídnu, tak ho rozhodně cíleně neočumuju (možná leda kdyby to byl ńákej fešák :DD), takže ani jeho genitálie, ani jeho moč ve mně nemůžou vzbuzovat nějaký etxra pocity, protože je za normální situace ani nestihnu zahlídnout ... takže možná by vám pomohlo na ně akorát přestat tolik zírat :P :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo a taky přestat chodit kupříkladu podchody a začít si ve městě zacpávat nos. Močení (dle vaší logiky ale vlastně klidně i jiným potřebám) na veřejnosti zdar!

   Vymazat
  2. ve městě sice smrdí leccos, ale moč to většinou nebývá, (pokud tedy někde nehavaruje hovnocuc), takže je otázka, s jakými "městy" máte vlastně zkušenost :D

   teď přemýšlím, kdy jsem šla naposled podchodem a fakt nevím ... takže to nebude moc akutní problém

   Vymazat
  3. musím chodit podchodem každý den. A fakt to, co tam smrdí, je moč.

   Vymazat
  4. No...moč to většinou právě bývá. Žiju v Praze a se smradlavejma podchodama se bohužel setkávám dost často. Fuj.

   Vymazat
 55. Já osobně znám dvě dívky, které nikdy neměly problém čupnout si mezi auta, když už to prostě nešlo vydržet. Jistě, není to zrovna lákavý pohled, ale existuje spousta lidí, co mají problémy s močákem(to byl případ jedné z nich).Dámičky se tu předhánějí ve stížnostech, přitom se nijak nezasloužily o to, že právě ony ty problémy nemají a to se to pak lehce kritizuje. Nejvíc mě ale pobavily všechny ty komenty: můj přítel je naštěstí jiný. U toho jsem se fakt bavil, to byste se divily milé dámy, jak se ten váš pozorný Mr.Right změní s kamarádama v nuchutné prasy, jakmile mu zmizíte z dohledu. Ale jak říkají angličané: Dream on. Když už je tlak opravdu velký a nevím o záchodcích poblíž, nemám s močením ve městě problém, že to připadá dámičkám nechutné? To mi je fuk, já nemám žádnou citlivku, ale holku, co pochází z vesnice a ta se takovýma pi.....a nezabývá. Ctěné znechucené dámy zdraví odporné prase Tomáš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Změnila bych podpis: "...zdraví velmi, velmi uražený a vytočený Tomáš."

   Vymazat
  2. milý tomáši,
   jako holka z vesnice ti můžu říct, že u nás na vsi je močení na ulici, na poli, v lese i kdekoli jinde, kde to někdo JINÝ vidí, také považováno za trapné, hloupé a nechutné. jestli ona ta tvá přítelkyně nebude spíš z buranova, než z vesnice.

   silně pochybuji, že každý na ulici močící chlap má problém s měchýřem (aneb stejná výmluva jakože obezitáři určitě mají každý problém se štítnou žlázou).

   pokud se většina chlapů změní s kamarády v nechutné prase, tím hůř pro muže, a tím je to smutnější (a je to pravda, to dobře vím, muži jsou prostě chudáci). že vám není hloupé takový argument vůbec vznést jako nějakou snad obranu.

   Vymazat
  3. Nepřeháníte to s tím mravokárstvím už trochu?
   Byldím v centru a nejsem nadšená, když tu za bílého dne nebo k večeru kdejaké indviduum "ochcává" rohy nebo svou potřebu vykonává v telefonní budce - naproti totiž mají otevřený Mc Donalds, takže mají šanci si na záchod dojít jinam.
   Ale co dělat, když už je po půlnoci nebo jste někde, kde prostě zrovna není žádný záchod? To to mám já nebo můj muž pustit do kalhot? Není to běžnou věcí, ale dvakrát už jsem si mezi auta na malou došla.

   Vymazat
  4. já teda nevím, ještě nikdy v životě jsem neměla potřebu jít tak nutně na wc, že bych musela někde na ulici. snad trochu plánuju, co, jak kdy a v jakém množství vypiju...když vím,že třeba pojedu tři hodiny autobusem, tak se púředtím holt nenaleju a vydržím v pohodě...

   Vymazat
  5. Jsou i tací, kteří by chcípli žízní. V noci ve spánku vypiju 1.5 litrovku a přes den tak dalších 6 litru, takže radši mezi auta, než vyvalenej bok.

   Vymazat
  6. tak ale to je nemoc, nebo opravdu divný nezdravý zvyk, který asi taky moc lidí nemá. (mimochodem vypít tolik vody je životu nebezpečné a určitě to není zdravé a možná by se to i dalo léčit).

   Vymazat
  7. To vite že jo Tomáši, buďte klidně prase, co vám do toho ty fifleny maj co povidat, žejo. Hlava jinak dobrý...?

   Vymazat
  8. Ani moj mocovy mechur nie je v poriadku, casto uz 30-60 min. po odchode z domu (a moceni) potrebujem znovu, najma rano. Ale kedze sa pohybujem v civilizacii, vzdy nejake zachody najdem a ano, aj si za ne zaplatim - beriem to ako normalnu vec, ze ked idem na dlhu prechadzku po meste, dam pravdepodobne 20 - 50 centov za WC alebo aj viac, ak potrebujem castejsie. Proste smola, kazdy mame nejaky problem. A zvladam to aj ako chudobna studentka.

   Vymazat
  9. Ha, ha. Vzhledem k tomu, že přítel není z žádného buranova, není žádný póvl, co chlastá s kamarády v hospodě pivo, ale je primář chirurgie, pochází z kulturní rodiny a pohybuje se vyšší společnosti, opravdu je zvyklý chovat se noblesně. Prasárny si kompenzuje jinde a jinak. Toto je typické chování plebsu, lidí z nekultivovaných rodin. Jsou i lidé vychování (klidně vyučení, středoškolácí, VŠ), ale je to v rodině. Žel dřívější doba vyloženě přála potahu, který posléze cinkal klíči a teď se cítí jako "normální" vzorek a vystavuje své nedostatky na odiv.

   Vymazat
  10. Tomáši, můj otec je pravda starší ročník, ale na ulici by se nevyčural. Snad tak na vycházce v lese a zalezlý do křoví. Někteří muži jsou stydliví. Navíc ne každý muž se opíjí jak hovado. Někdo se v mládí vydovádí a hotovo. Nevycházejte z předpokladu, že všichni mají ventilek a jednou za čas se chovají jako urvaní ze řetězu. Za 25 let jsem otce neviděla opilého nebo nekontrolovaně nocovat mimo domov či s kocovinou.

   Vymazat
  11. No, já viděla jen jednou takhle čůrat kamaráda cestou z jedné vsi do druhé, neboť skutečně ho přepadla náhlá potřeba a snažil se to udržet, ale když už se kroutil jak žížala, řekla jsem mu, ať to proboha nehrotí a skočí si támhle k živému plotu, že já budu hlídat, kdyby někdo šel.

   Vymazat
  12. No jasně, tak když nebylo zbytí, ale alespoň jste měli slušnost někam zalézt a nevycabovat se na veřejnosti. To je to.

   Vymazat
  13. já mám taky problémy s močovým měchýřem. Ale buď jdu do civilizace, kde nějaké to WC snad najdu, nebo jdu do lesa, kde se to v keříčku přežije. Tak nevykládejte, že je zcela nutné čurat na veřejnosti, to u mně prostě neprojde.

   Vymazat
 56. Nespokojená - myslím, že na výjimečné situace kolem půlnoci se tu nahlíží jako na výjimečné... V pravé poledne uprostřed lidí je to prostě... zařazující. Do kategorie nevychovaných buranů.

  Stejně odporné mi přijde, když partner doma krká a prdí. Jako bych nebyla človek, kvůli kterému stojí za to se chovat slušně. Opravdu to neberu jako poctu, že je mu se mnou TAK dobře, že se může chovat úplně přirozeně. Samozřejmě mám také vnitřní pochody, ale tak nějak nepotřebuji, aby druzí věděli o každém mém prdu. Jestli to u chlapů taky souvisí s potřebou značkovat teritorium? Teď mě napadlo, že bych mohla doma na oplátku pobíhat se zakrvácenou vložkou v ruce... Podívej, jak je nám spolu dobře, že se před sebou VŮBEC neomezujeme...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, můj muž by se rozhodně nezhroutil vidět zakrvácenou vložku, byl se mnou u porodu - viděl horší věci.
   A s těmi větry to taky nevidím tak černě, ke konci těhotenství jsem byla tak nadmutá, že běhat s každým větrem do jiné místnosti, asi bych se rovnou mohla odstěhovat, aby se to mého citlivého muže nedotklo:)
   Zřejmě jsem primitiv, ale některé věci doma za vřenými věcmi neřeším:)

   Vymazat
  2. No jo, tak v těhotenství... Ale normálně by mi přišlo nevychované se před přítelem takto chovat. Něco jiného je, když se stane nechtě, nebo když jste byla těhotná, něco jiného zas, když ztrácíte veškeré zábrany. Je zvláštní, že spousta lidí neumí s partnery komunikovat, píše se o tom hromada článků, ale chovat se jak hovado jim nevadí. Smutné.
   Mám těhotnou kamarádku, nenapadlo by mě brát si ji jako buranství, tam to vážně beru. I když ona zrovna teda neprdí a chová se a mluví úplně normálně.

   Vymazat
  3. Mně by teda vadilo prdět a krkat před kýmkoliv. A taky brát si partnera k porodu.

   Troška tajemství (někdy milosrdného)udělá hodně... Jsou taky chlapi, kterým se po sledování porodu jejich ženy zhnusil sex a začali se té ženy bát.
   Ono to, co je pro někoho nejúžasnější zážitek v životě, může být pro jiného pěkně traumatizující podívaná, každej z nás vydrží jinou míru. To už bychom si mohly brát manžela třeba i k operaci žlučníku, ne? Aby viděl jó všechno...

   Nenamlouvejme si, jak je to super, že se nestydíme. Sedět v něčích prdech není příjemné a voňavé, ani když je ty bytost nejmilovanější.
   Stejně tak koukat na jeho vyměšování nebo na to, jak se jeho intimní partie roztáhnou na desetinásobek velikosti ve spoustě krve, křečí a řevu...

   Očekávám, že mě teď matky, co měly manžela u porodu, roztrhají. Tak vám to ulehčím - ne, děti nemám, ano, možná že v těhotenství pochopím, jak jsem strašně vedle, zatím mám čas. Ne, není mi patnáct, je mi skoro o deset víc.

   Vymazat
  4. Jsem toho názoru, že muž se k porodu nutit nemá - nemusí tam chtít z nejrůznějších důvodů a někdy ho tam nemusí chtít ani žena, zatímco on by tam rád byl - tato přání se musí respektovat.

   Nicméně si myslím, že chlap, který s přítomností u porodu souhlasil a následně se zhroutil a jeho žena se mu znechutí je citlivka, která nesnese právě ani ty větry u těhotné ženy. Pokud máte doma muže, co se hroutí, když vás náhodou zahlídne, když jste na malé, nebo s tím máte vy problém, k porodu si ho neberte:)
   Já se vdala za muže, na kterého se můžu spolehnout, držel mě na záchodě, když jsem při střevních potížích omdlívala, byli jsme před sebou na záchodě (při cestování po některých zemí, je vážně lepší, když vás někdo hlídá i při tom čůrání:)). Počítám s tím, že se můžu já nebo on zranit a než se uzdravíme pak potřebovat asistenci i při těch věcech, nad kterými se tu mnozí hroutí. Jsem ráda, že mám muže, co by to zvládl.

   A ne, opravdu nemáme záchod uprostřed obýváku a naší náplní dne není se při toaletě pozorovat:)

   Vymazat
  5. Ále. Krizové případy jsou krizové případy. Já mluvím o rozcapenosti, lenosti, rozmaru.

   Něco jiného je když na záhcodě omdlíváte při nemoci a potřebujete držet - a něco jiného, když tam sedíte s otevřenýma dveřma a veškerým zvukovým a pachovým doprovodem a během vylučování s ním vesele konverzujete, protože se vám nechce čekat, až to bude hotovo. (I takoví lidi jsou).

   Vymazat
  6. 100% souhlasím z nespokojená. Jsem doma a pokud by toto muj muž nesnesl, tak si ho ani nevezmu, nebo se mám hroutit z toho, že si usere. Co je na tom, nebo že si brkne, netlačí to přece naschvál. A já si dveře na záchod nezavírám ,mám z toho malýho prostoru trauma a nikomu to nikdy nevadilo ani to nikdy nikdo neřešil. To, že si člověk jako dál vykládá ze záchodu je jako buranství? Tak se potom hrdě hlásím k Buranům. Asi se všemi svými vzdělanými přáteli a dovršíme tu skupinu i celou rodinou!

   Vymazat
  7. Chichi, nejvíc se mi líbí, jak ty "nejtolerantnější" tvrdě buší do těch, které si dovolily vyjádřit názor, že nemusí být u všeho. K.

   Vymazat
 57. chudinko... o nic nejde, prostě se vymočil.. aby jste se nepo...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... "by jste" se ona určitě nee... Ale co se omezovat pravidly, že? ;-)

   Vymazat
 58. Tohle chlapský ochcávání na veřejnosti je daný výchovou, kluci už od malička slyší Chce se ti na záchod, tak sundej kalhoty a tady vedle k tomu keříčku a to i v době, kdy už jsou školou povinní a klidně by na záchod dojít mohli, kdežto holčičkám se říká hned jak to alespoň pár minut vydrží Chce se ti na záchod, vydrž než nějaký najdeme, musíš to vydržet, tady čůrat nemůžeš.
  Takže pokud nezmění ženy svůj přístup k výchově chlapečků, tak se obávám, že ochcaný ulice budeme mít pořád.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. konečně tu mohu souhlasit s nějakým názorem :)

   Vymazat
 59. S článkem naprosto souhlasím.
  Mezi komentáři samozřejmě tradiční výmluvy. A to by v tom byl čert, kdyby se neobjevilo taky pár nařčení ze závisti. Mezi námi je tolik buranů, až to smrdí.

  OdpovědětVymazat
 60. Jednou jsem bohuzel chte nechte do krovicka musela. Vystoupila jsem po trech hodinach s autobusu, kde jsem posledni hodinu myslela jen na to, jak se vycuram, zjistila jsem, ze zachodky na cilovem autobusaku jsou zavrene, bezela jsem do nejblizsi hospody, kde me vsak vycepni odmitla pustit na zachod, tak jsem vybehla ven a v zoufalstvi zapadla mezi krovi v blizkem parku. Jinymi slovy na to, ze vas pusti se vycurat v CR v hospode nebo kavarne nebo v obchode, bych fakt nespolehala. V Nemecku alespon maji vyhlasku, ze pokud na pozadani obsluha nepusti cloveka v nouzi na WC a on se v dusledku toho pomoci, muze byt obsluha nejen pokutovana, ale i zazalovana.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak tohle je neco jineho-neni zadna jina moznost a clovek se aspon snazi skryt. ne ze moci uprostred mesta kdyz vedle je mekac kam si muze dojit na hajzl kazdej

   Vymazat
 61. Muj muz rad moci v prirode, rika, ze miluje ten vyhled. Ve meste se drzi zpet. Zase bych z toho takovou vedu nedelala. Doporucuji cestu do indie, tam je to taky zazitek jit na wc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady nejsme v Indii, ale v ČR ! ! !

   Vymazat
  2. Chvalim postreh, ale myslenka trochu unika.

   Vymazat
 62. Fascinuje mě, kolik žen tady využilo i článku o močení k tomu, aby se pochlubilo, že "ten její" takový není. Občas nevím, jestli přesvědčujete sami sebe, nebo vám dělá dobře ventilovat informace o vašem partnerovi. Nechcete nám taky sdělit, jakým způsobem si utírá zadek? Určitě by to dost lidí zajímalo!
  Dámy, tyhle vaše přispěvky jsou mnohem mnohem nehcutnější, než článek!

  MK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně je spíš líto házet všechny muže do jednoho pytle.

   Vymazat
  2. Dělají to všichni muži. Všichni. Jen někteří se toho vyvarují před svými partnerkami, protože pak nechtějí poslouchat ty "výchovné" řeči. Ale ruku nasrdce milé ženy, to jak se muži chovají je naše vizitka. Jen se zamyslete jak vychováte své syny a jak dcery. Porovnejte to. Pak se nedivte, že se muži chovají, tak jak se chovají. Můžeme si za to samy.

   Vymazat
 63. Nedávno jsem zahlédla chlápka/primitiva/burana, jak močí přes plot/na plot rodinného domku. Hnus!

  OdpovědětVymazat
 64. Nemáme si co vyčítat. Já, jsa muž, přiznávám vinu svého pohlaví (ač já byl vychován ve slušné rodině a močit na veřejnosti bych si nedovolil), ale když se kritizuje tohle, tak bych se podíval taky na ženskou stránku věci. Dobrá kamarádka mé matky je "toaletářkou" v jednom obchodním centru v Praze a co kolikrát najde na dámském WC, za to by si "něžné pohlaví" rozhodně takové pojmenování nezasloužilo!!!
  Posledně prý byla zesejřena celá stěna a druhá, kam už dámě nevyšel materiál byla alespoň poplivána a pomočena. Opravdu si nemáme co vyčítat, dámy :)

  PS: Jasně, že ženskou pustí kdekoliv na záchod, u chlapa si zaklepou na čelo s otázkou, proč si neskočí někam za keř :)

  Martin

  OdpovědětVymazat
 65. Šla jsem takhle po přechodu a na druhé straně hnedka u plotu pán vykonával potřebu a vůbec mu to nevadilo, že kolem chodí lidé a že to bylo stejné jako kdyby se postavil doprostřed Václaváku a ulevil si.. fakt humus.

  OdpovědětVymazat
 66. A co říkáte neustálému kontrolování si přirození? Jak si tam sahají a prohazují si to tam. Tak si říkám, že buď mají strach, aby o něj přišli anebo na něj musí takto upozorňovat "Koukejte všechny a všichni konkurenti, jsem pořád chlap." To je také dost primitivní. Já si také pořád nesáhám na prsa nebo se, s prominutím, nedrbu na genitáliích.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slečno, zřejmě toho o mužských genitáliích (zatím?) moc nevíte, ale ony prostě na rozdíl od prsou v podprsence prostě jen tak visí (pokud nepoužíváme velmi těsné prádlo, ale to zase hrozí zapaření) a houpají se a neustále do nich naráží nohy, při usedání je mohou skřípnout kalhoty, případně neholeným se mohou různě "chytit" chlupy.
   NEŘÍKÁM, ŽE TO JE OMLUVA pro chování, kdy se na veřejnosti chlap okázale hrabe v rozkroku, ale někdy se orgány prostě ocitnou v tak nepříjemné, či dokonce bolestivé poloze, že to prostě vydržet nelze! Samozřejmě je vhodné provést korekci nenápadně, když se nikdo nedívá, či mimo od společnosti.

   Zkrátka mějte trochu pochopení, vy, máte-li dlouhé vlasy, jistě si je také neustále upravujete, protože pohybem se dostaly do špatné polohy :)
   Bořek M.

   Vymazat
  2. Souhlas, líp bych to nenapsal

   Vymazat
 67. Nerozumím, proč zmizel můj příspěvek, vysvětlující, proč si muži potřebují upravit polohu genitálií a příspěvek, na který jsem reagoval, tu zůstal.
  Že jsem se vůbec snažil, žijte si dál ve svých představách, že jste dokonalé a muži jsou prasata :)

  Bořek M.

  OdpovědětVymazat
 68. Šel jsem takhle po Václaváku a nějaká mamYna tam svlíkla dcerku a zvejšky s ní kropila kanál...

  OdpovědětVymazat
 69. Jasně, močit na veřejnosti, když je blízko hospoda/kavárna je hnus. Ale ony ty hospody taky nejsou všude a zrovna včera se mi přihodilo, že jsem si opravdu musel ulevit na ulici a ani jsem nedoběhl 200m k lesu. Snad mě omlouvá to, že byla tma, (snad) mě nikdo neviděl a že horečka a problémy s prostatou jsou smrtící kombinace. Ještě dneska se za to stydím.

  OdpovědětVymazat
 70. Pěkné téma. Nevím, co je horší. Jestli to močení na veřejnosti, nebo trumfování se vlastními zážitky k tématu článku. To je taky ekl! A ještě s těmi dětmi - dva ekly! Jinak souhlas s autorkou. Přidala bych téma močení psů na veřejnosti. Taková doga (fena je horší, neboť neznačkuje, ale vypouští vše) když območí vchodové dveře, to je lahůdka.

  OdpovědětVymazat
 71. No, asi nejsem správná holka, ale teda když musím, tak musím. Pravda, v životě jsem to ještě nerealizovala někde na náměstí, nicméně zastávky během cestování autem někde na mezi, u lesa či aspoň nějakého křoví nejsou u mě zas takovou výjimkou. Ona rada s hledáním veřejných toalet, kaváren, obchodů apod. je opravdu úsměvná, zejména v realitě maloměsta/vesnice o víkendu po 11 h. Autorce přeji hodně štěstí při nalezení nějakého wc v podobných podmínkách a zároveň velmi ocením zde uvedený tip na takové, neb jsem jich potkala fakt poskrovnu. Takže estetické to možná není, možná u všech ani přímo krizové, aby nutně museli - ale nikdo to nemá napsáno na čele, a pokud se nevyvalí s tím oním přímo na očích kolemjdoucích či nemočí na kostel apod. budovu, zase tolik mě to neirituje;o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemalujme si to krásné, i v Praze na metru zavírají veřejné toalety většinou ve 20:00.

   Vymazat
 72. Cha, já jsem nedávno viděla černocha, jak klíďo močil v parku, obrácenej zády k ostatním černochům, co tam posedávali na prolízačkách, ale obrácenej čelem k lidem, co šli okolo toho parku. Zjevně mu to dělalo dobře, protože na mě u toho vyzývavě koukal, jako co tomu říkám.

  OdpovědětVymazat
 73. Ad močící chlapi podél silnic: když jedu kolem nich, tak ze zásady z ostra zatroubím, ať si pochčijou nohy! To je takový problém jít na WC u benzínky jako všechny ženy anebo přinejhorším dojít dál od silnice?

  Ad čůrající děti: většinou se snažím vyhnout klišé tipu "až budeš mít sama děti, tak to pochopíš", ale tady prostě tohle klišé jendoduše platí na 100 %. Kvituji, že Blondýna, ač zatím bezdětná, tohle v pohodě chápe.

  OdpovědětVymazat
 74. Prima, dalsi clanek, se kterym stopro sdilim nazor (vedle sexistickych reklam). Tuhle jsem v Brne videla typka, co si to vykracel po schodech pekne ke vchodu do kostela a "hodil" to primo na zed (se divim, ze ne primo na ty vchodovy dvere). Jsem myslela, ze v tu chvili vydloubnu dlazebni kostku a mrsknu to po ty jeho buransky palici. Nevim, proc se musim koukat na ulevujici si chlapy na namestich nebo v ulicich. Je to fakt prisernej hnus, kdyz si uvedomim, ze do betonu se to fakt nemuze vsaknout a potom v tom dalsi lidi capou a nosej si to na botach dom, dokud to nesplachne dest. Btw. to same plati i o plivancich. Videla jsem fakt i horsi veci, nez je ten kostel a do dneska se mi zveda kufr, kdyz si na to vzpomenu.

  OdpovědětVymazat
 75. Milí pánové, absolvovala jsem vojenský výcvik se spoustou mužů a žádného z nich jsem neviděla močit. Ani když to bylo za pochodu akutní se prostě neotočili a nevykonali potřebu, ale vždycky se dovolili a odběhli kousek do lesa. Bab nás tam bylo pár a řekla bych že dosti otrlých, já sama jsem z vesnice a můj táta by se nikdy na veřejnosti nevymočil. Ani když někam jedeme, nikdy nezastaví a nevykoná potřebu za autem, ale vždycky někam odběhne. Moč může být sterilní jak chce, prostě smrdí a hotovo. Zrovna v Brně, v podchodu u nádraží se pravidelně obechcává automat na lístky. Radost jít kolem. Krizové situace jsou něco dočista jiného a upřímně pochybuji, že se do nich 90% z vás (chcáčů) někdy dostane. Nikdo nemá v úmyslu takového člověka očumovat, ale prostě si všimne a je mu z toho na blití. Když se teď může chcát, za chvíli bude normální i srát...

  OdpovědětVymazat