Názorné video, jak pohodové žít s příšernými nehty

Když jsem tady minule psala o příšerných nehtech, v komentářích jsem našla pár odkazů, o které se prostě nejde nepodělit.

Následující video je tak nabité kýčem, že víc to už snad nešlo. Děsně zmalovaná a taky poněkud afektovaná dívka v něm vysvětluje, jak se svými děsivými nevkusnými cirkusovými nehty zvládne úplně všechno. Předvádí to názorně. Včetně použití toaletního papíru. Citlivějším povahám doporučuju pustit si video bez zvuku.
A podělit se musím i o několik obrázků z facebookové skupiny modelaznehtu.cz, na kterou jste mě upozornili v komentářích. Jestli jsem se naposledy nad úleťáckými nehty opupínkovala, po prohlédnutí fotogalerie na téhle stránce mám regulérní kopřivku. Neměla jsem sílu projet všechny fotky, ale i těch prvních pár, na které jsem narazila, stojí za to.


Jestli jste to nepoznali, tak z ty kamínky a činčurinky mají zobrazovat vážku.  


Vrchol nehtové modeláže odpornosti. Autorka nehtů sama přiznává, že po několika dnech tuhle krásu urvala tak, že se jí na dvou prstech odlomila v polovině nehtového lůžka. Další z komentujících podotkla, že u tohohle typu nehtů se často odlomí akryl i s vlastním nehtem. Léčba jejího nehtu trvala tři měsíce. No, pro parádu se holt musí trpět, žejo.  


Nehty fanynky jakéhosi hokejového klubu. Fujtajbl. 


I s tímhle někdo chodí po českých ulicích. Zajímalo by mě, jestli se najde i někdo kromě amatérských nehtotvořilek, kdo nad tím bude dělat "Wow, to je ale krása!" Zvlášť praktické to musí být třeba ve chvíli, kdy doma potřebujete přesadit kytky. 

Proč se pořád dokola vytvářejí nehty, které při zběžném pohledu ze vzdálenosti větší než třicet centimetrů vypadají, jako by pod nimi jejich majitelka měla špínu? 


Valentýnské špičáky. Tohle vytasit na partnera o valentýnské noci, prchne bez rozloučení.A další praktický model. V hororu by takové nehty mohla mít šílená vražednice.


Růžičky. Děs. Některé nehtařky už začínají na nehty dokonce přenášet obrázky z ubrousků, a tak se brzy dočkáme určitě i příšernějších výtvorů. Tohle si dovedu představit na květinový ples. Nebo pro květinářku. Kdokoliv jiný bude s růžičkami vypadat poněkud... blbě.


Růžičky podruhé. Ještě horší než ty předchozí.


Tohle je další valentýnská krása. A další adept na nehty do filmu, který by se mohl jmenovat třeba "Valentýnský masakr motorovou pilou". 


Předpokládejme, že gelové nehty nenosí holčičky pod třináct let. Majitelka téhle patlaninky se ale na těch třinácti letech zasekla přinejmenším mentálně. A v pětačtyřiceti to bude typický příklad diblíka, který odmítá stárnout. 


Jestli nehty s tmavými okraji vypadají jako špinavé, tyhle mi evokují jediné: Ušní maz. 


Žluté zrůdy na nehtech mají být Pokémoni. To už by snad byl lepší i Křemílek s Vochomůrkou. 
A nejlepší nakonec: Myslela jsem, že po děsivých špičácích už nemůže přijít nic horšího. Může. Říká se tomu Duck Feet a je to prý děsně trendy. Trochu jsem zapátrala a zjišťuju, že Duck Feet není jen nějaký jednorázový záchvat nepříčetnosti jedné zběsilé nehtařky, která neumí udělat hezký tvar. Internet se tímhle hnusem jen hemží. 
http://artofnailz.blogspot.com/2011/11/why-your-nail-lady-wont-do-flare-nails.htmlhttp://nailsbystephanie.blogspot.com/2011/08/trend-duck-feet-or-flare-nails.htmlhttp://nailsbystephanie.blogspot.com/2011/08/trend-duck-feet-or-flare-nails.html

Nejvíc nejošklivější nehty na celém světě jsou na následujícím obrázku. Tohle bych chtěla mít na noze, když si ukopnu palec.


http://duchessspeaks.blogspot.com/2011/05/nail-trends.html
________________________________________________________________________

Všechny neoznačené fotky pocházejí z facebooku modelaznehtu.cz

Poznámka: Hnusných nehtů bylo dost, takže příště zas o něčem jiném, slibuju.

129 komentářů:

 1. to je ako hobití noha to posledne:-D

  saschanitra.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. barvy (pikaču a jiné) bych ještě snesla...
  s dlouhými drápy to je horší.
  ty nechutné špičáky opravdu nechápu - už jen když se zamyslím, jaké nepříjemnosti takové krásné drápy můžou způsobit??

  ale co je naprosto odporné, je tedy "trendy" duckfeet...
  to ty holky nemají soudnost? vždyť to je jako lopaty.
  hnus hnus hnus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ty supr dlouhé nehty - vždyť to je přece středověký inkviziční nástroj proti ženské masturbaci, to jsi nepoznala? :D

   Vymazat
 3. Moje nervy :-D Lidi, vy jste tak blbí, však ten papír normálně odmotáš, i opice to tak dělají :-D A brát peníze tužkou, co je na tom sakra těžkého? No...nebudu soudit, ale v tuto chvíli si připadám krásná a inteligentní :-))

  OdpovědětVymazat
 4. Stejně děsivé jako to, co šlo shlédnout zde, mi připadal návod, jak zacházet s gelovými nehty na stránce modeláž nehtů. Bylo to tak "chutné" a "hygienické"...zvlášť pasáž, jak by se radši mělo mačkat splachovadlo rtěnkou ....
  Zuzka

  OdpovědětVymazat
 5. To je fakt humus...

  OdpovědětVymazat
 6. mňa by zaujímalo, čo je zlé na krátkych jednofarebných nechtoch? a že niekto aj dobrovoľne zaplatí za tieto ohavnosti :-D

  a ta noha na konci ma dorazila :-D

  OdpovědětVymazat
 7. ta děsně moderní "kachní noha" či co, to je přece proto, aby nehtařky měly větší prostor pro svoji kreativitu :D

  OdpovědětVymazat
 8. Blondýno, bacha s valentýnskou nocí a prchnutím partnera bez rozloučení. Aby Vás nějaká agilní nehtová tvořilka nepolitovala, že Vás asi partner moc nemiluje, pokud by utekl kvůli nehtům, kdežto ona!, ona má tak úžasného, že to toleruje a dokonce! se mu to líbí :D

  OdpovědětVymazat
 9. Tak ta noha na konci opravu vypadá jako kachní...

  OdpovědětVymazat
 10. Nechutné video! Ta ženská je zkrátka génius :D.

  OdpovědětVymazat
 11. Blondyno, zase mate pravdu. Ja jsem sice take "amaterska nehto tvorilka", ale delam si jenom bilou nebo ruzovou francii. to co tyhle holky vytvari nechapu. na druhou stranu, to co nabizi vietnamci, bych si na nehty taky nedala. proste neni nad klasiku. btw, ta pipka na videu je fakt uzasna:D

  OdpovědětVymazat
 12. Ty kachňáky to vypadá že je něco speciálního pro černošky. Tak u nás se to možná uchytí v chánově.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle bylo pěkně hnusný. Mezi černoškama je tolik žen co mají a nemají vkus, jako mezi běloškama.

   Vymazat
 13. Nehty, co vypadají z dálky jako špinavé se dělají proto, aby skutečnou špínu zakryly.

  OdpovědětVymazat
 14. Duck feet je teda humus největší:D

  OdpovědětVymazat
 15. Špičky a nehty dlouhý jak tejden se snad dělají na soutěže nail artu. Jsou jen "malířským plátnem". Nevím, proč některým ženám to nedošlo a děsí v nich okolí. To je stejné, jako chodit "oblečená" v body paintingu.

  OdpovědětVymazat
 16. Slečna na videu mi fakt vyrazila dech. A to její tvrzení "long nails are feminine"... ehm... jak které :D Už dlouho jsem neviděla nic míň ženského než je obsah tohoto článku :D

  Jo a další námět na video: jak chodí slečky s půlmetrovými špičáky v těchhle mrazech? Nebo se na ty hnusonehty prodávají spešl rukavice?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tipuju, že nosej ty bezprstý :-)

   Jinak duckfeet je hnus, ale asi se v tom líp plave, no...

   Vymazat
 17. Hnus velebnosti, nepochopím hlavně tu nohu, v zimě asi silně nepraktické :-))))

  OdpovědětVymazat
 18. a teraz si prestavte, že toto (konkrétne model s popiskom "A další praktický model. V hororu by takové nehty mohla mít šílená vražednice") sedí vo Velíne trebárs v chemičke. Sedelo a nikomu okrem mňa a jedného kolegu to neprišlo ako bezprostredné ohrozenie obyvateľstva. Našťastie daná dáma odišla včas a z iného dovodu než bolo prehmátnutie klávesnice o jednu kvoli šialenému nechtu.

  OdpovědětVymazat
 19. Výše ukázané aktivity si dokážu představit, nedokážu si představit oblečení světru, narvání se do džín, ustlání postele a hlavně jakékoliv úklidové práce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pochybuju, že slečna z videa nějaké úklidové práce provozuje :))

   Vymazat
 20. video- hlas neni to nejhorší, spíš ta alá oplácaná barbie.... a ty nehty, no to je hnus. A za to co provedla s iPhonem, by zasloužila zlámat nehty! V půlce instruktáže s toaletním papírem jsem to nevydržela a vypla.
  Jinak kýč na nehtech, na to jsme si už zvykli... ovšem ty duck nehty, to je fakt odporný.
  Jinak ty nehty hokejový fanynky - proč ne, když se třeba tým dostane do Play Off, nebo na nějaký důležitý zápas nebo tak. Pokud to někdo nosí pořád, nemá to asi moc v hlavě v pořádku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...no, já nevypla, takže jsem byla svědkem, jak nám oplácaná bárbí ukazuje, že si navíc ještě utírá pipku špatným směrem(zezadu dopředu). No a když jsem viděla ten telefon, už pro mě byla pochopitelná ta veteš, kterou má na nehtech.....
   Dovedete si představit takovou "lejdy" ve fabrice u pásu? S tím bordelem na nehtech? Docela zábavná představa....

   Vymazat
  2. nejen lady u pásu, ono stačí i běžný úklid doma... nebo jakákoliv práce (ať už kancelářina nebo manuální)...

   Vymazat
 21. Duck feet je přece na míchání čaje místo lžičky!

  OdpovědětVymazat
 22. Po zhlédnutí videa se vážně divím jak je někdo schopný si něco tak odporného dát na nehty jako měla ta ,,barbie" ve videu. Není nad vkusně nalakované krátké nehty.

  OdpovědětVymazat
 23. Když slečna začala vysvětlovat použití toaletního papíru, začala jsem hledat čelist u kolen. Před tím jsem si říkala, že prostě jenom nepobrala moc rozumu, ale po tomhle mi došla slova a už jsem jenom zírala.

  Duckfeet je vrchol nevkusu a hlouposti jejich majitelek. Když to vidím vybavím si vodníky, už stačí přidat jenom blány mezi prsty. A taky by mě moc zajímalo, jak slečna z poslední fotky může chodit...

  OdpovědětVymazat
 24. A já jsem myslela, že si nehtovou modeláž dělají ženy, které od přírody třeba nemají hezký tvar nehtů..Ostatně by mě zajímalo, zda by nehtová modeláž byla tak rozšířená, kdyby v nail "art" studiích nestála pár šupů - třeba u nás stojí francouzská manikúra 450, "nail art" o polovinu míň.

  OdpovědětVymazat
 25. Ukázala jsem to video 18-ti letému synovi. Vytřeštil oči a řekl: "Tak ta zařadila evoluční zpátečku a jede na plnej plyn" :-)Souhlasím....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc krásné a moc výstižné vyjádření. Gratuluju k chytrému a vtipnému synovi.

   Vymazat
 26. I s tímhle někdo chodí po českých ulicích. Zajímalo by mě, jestli se najde i někdo kromě amatérských nehtotvořilek, kdo nad tím bude dělat "Wow, to je ale krása!" Zvlášť praktické to musí být třeba ve chvíli, kdy doma potřebujete přesadit kytky.
  Re: chtěla bych vidět jak modeláž,kterou si zkritizovala viz. obrázek udělá amatérka,nechutný komentáře ...k těm kachním nehtům se vyjadřovat nebudu ten trend sem doufám nedorazí!!!Nikde na tebe není kontakt takže to beru jako provokoci anonyma:-)))

  OdpovědětVymazat
 27. ta blondýna z videa je fakt na pěst

  OdpovědětVymazat
 28. resp. prostě deevoluční vývoj...duck face to začíná a duck feet to končí.....rozdíl je v tom, že duck face nebrání pohybu, chtěla bych vidět tu poslední kachnu chodit

  pragueneedsmorestyle

  OdpovědětVymazat
 29. vy jste tady taky na pěst

  OdpovědětVymazat
 30. peroxidová cica z videa nemá chybu..:o)) ďakujem za článok, pobavila som sa.
  Dina

  OdpovědětVymazat
 31. Duck feet je stejně šílený jako špičáky či ultradlouhé tzv. normální tvary. Ale jak píše jeden diskutující, musí se s nimi lépe plavat :-)
  Co mě však dorazilo byla nehtová kreace té z videa. Že se na nehty lepí a malují různé věci, jsem si zvykla, zatím jsem viděla jen ty ploché. Ale toto 3D to je strašný. Takové maxi srdíčka a z nich visící cingrlátka, před tím musí každý normální chlap utéci do pouště :-) A ten I Phone, chudák, divím se, že se samou hrůzou vyzkratoval :-)

  OdpovědětVymazat
 32. Po obědě jsem si zasedla k internetu a po názorné ukázce "vytření prdele " nevím jestli oběd nezvrátím.

  OdpovědětVymazat
 33. Teda, některé ty nehty, naprostý hnus... :(

  OdpovědětVymazat
 34. Lidi, chtěla bych mít vaše starosti, řešit tohle. Nikomu z vás snad umělé nehty nikdo necpe, klidně si okusujte ty své doma u televize :-)
  Každý má svůj vkus, někdo má rád extravaganci od oblečení, účesu až po nehty chce jít do extrémů, někdo chce být za šedou myš a akorát rýpat do lidí, co mají méně zábran, než on sám, spekulovat, jak ten člověk zvládá tohle a tamto. Kdyby to zvladatelné nebylo, tak by asi ženy ty nehty neměly...

  Polovina fotek zde uveřejněných jsou ukázkou možná výstředních, ale kvalitně odvedených prací, zveřejněné bez souhlasu (!!) majitelek, které je poskytly pouze jedné určité fb stránce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ....řekla anonymka a poškrábala se svítivě žlutým nehtem s portrétem Anety Langerové pod lopatkou. Ivča

   Vymazat
  2. ehm... Já jsem značně výstřední osoba ve vlasech i oblečení, zbožňuju colorblocking, ale tohle na nehtech by mě nikdo nikdy nedonutil nosit! Barevné nehtíky ano, k oblečení klidně modré nebo fialové, nejsem žádná šedá myš, a nehty nemám okousané, fakt ne.

   Heřmánek

   Vymazat
  3. Potrefená husa nejvíc kejhá, takže je mi jasné, že názor, který s dovolením parafrázuju jako kdo nemá nevkusné kýčovité drápy je šedá myš plná zábran, nadatlovala zrovna jedna taková "bez zábran". Já přiznávám, že extravagantní nejsem, protože nechápu co je hezkého na tom vypadat jak střihoruký Edward:D. A nebo jinak.. kdybych si měla vybrat jestli ty kýčovité "nádhery" na prstech nebo ostré nůžky, myslím, že pro dobro lidstva bych si vybrala ty nože a ostatním čas od času ty kýče zkrátila.D

   Vymazat
  4. Tou kvalitně odvedenou prací nazývate ty tragicky nezvládnuté smile linie, nebo jenom odfláknutou práci u nehtové kůžičky? Navíc myslím si, že do pojmu kvalitně odvedená práce, patří také kvalitní míšení barev, jejich sladění a celkové provedení a preciznost v detailu - o takže mi promiňte, ale jestli nemáte něco s očima, máte asi něco s hlavou.

   Vymazat
 35. "krásné nehty" =P To musí být au au.

  OdpovědětVymazat
 36. Ahaa, čekala jsem kdy se tady objeví obligátní "chtěla bych mít vaše starosti" komentář. To víte, většina diskutujících tady celé noci nespí, protože se trápí nad hnusnými nehty cizích lidí..:D
  Taky se mi líbí narážka na "šedé myši". Je trošku těžké tohle posuzovat přes anonymní komentář, nemyslíte? To, že se někomu tenhle extrémní nevkus nelíbí, neznamená přece, že je nudný a usedlý.
  Jinak věřím, že se často jedná o kvalitní práci, která zabere hodně času...Ale z mého pohledu je to ve finále ztráta času, protože výsledek vypadá odporně. Každý má právo na vlastní názor, tohle je ten můj a ostatním ten jejich neberu. Tohle je prostě jenom zábava, žádná velká starost a jestli to trápí vás, něco je špatně;)

  OdpovědětVymazat
 37. To, co má ta blondýna ve videu na rukou, jsou nehty...? Asi minutu jsem čekala, kdy si sundá z prstů ty divné klipsny a ukáže své jistě úchvatné drápky. A názornou demonstraci vytírání pozadí raději nekomentuji, na to už musí člověk hodně, hodně postrádat soudnost. Což ale koresponduje s těmi věcmi, co má na rukou. Takže čemu se vlastně divím ;-)
  Lucka

  OdpovědětVymazat
 38. Kromě uvedených nehtových hrůz mě pobavil i anonym z 04:08. Kdy se už konečně lidé poučí, že cokoliv vloží na internet, může být použito i někde jinde, než předpokládali ? Jo, kdyby to někdo jiný na svých stránkách chválil, to by určitě nevadilo, že ... Podle mě jde ve všech případech o naprostou absenci vkusu. Gelové nehty beru jako dobrou věc pro ty nešťastnice, které příroda neobdařila kvalitou, ale jinak ? Já mám kupříkladu nehty vlastní, neokousané a občas k vhodné příležitosti decentně nalakované. Asi holt nejsem "in";-)
  Ludmila

  OdpovědětVymazat
 39. Nadávejte si na blondýnu z videa jak chcete, mně připadá docela srandovně-roztomilá takovým tím způsobem jako Penny z Big Bang Theory (hlavně v prvních dílech).
  Někdo z úplně jiného světa, kdo místo termínů, zápočtů a kreditů řeší nehty, vlasy a nálepky na ajfoun. Asi to není výkvět inteligence (koneckonců sama o sobě dvakrát řekne, že není žádný génius) ale nějak si nedovedu představit, že by byla zlá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja si tedy myslim, ze toto stvoreni svetu skodi mozna vic nez spousty "zlych" a ironickych lidi zde na tomto webu :-)

   Kristy

   Vymazat
  2. A čím, prosím tě?

   Vymazat
  3. http://www.csfd.cz/film/185578-absurdistan/
   Samotnou existenciu škodí celému ľudstvu. Znižuje priemer inteligenčného kvocientu nie len svojej krajine, ale celej Zemi. Samo o sebe by to nebolo nebezpečné, no zlé na tom je, že aj takí ľudia sa množia a šíria svoju debilnosť do ďalších generácií. Prehnaný príklad: Ak šialený psychopatický vedec vymyslí nejaký zničujúci prístroj, tento (prístroj) má viac pozitívneho potenciálu, než všetky tieto kačky. Prístroj sa dá (po eliminovaní zloducha) použiť inak, prípadne sa dá prerobiť a použiť prospešne, pretože veci samy o sebe nikdy nie sú zlé-takže môže byť v konečnom dôsledku užitočný a prospešný..... Ale ako sa dá na dobré obrátiť ...hento????

   Vymazat
 40. http://somethinamazing.blogspot.com/2009/09/15-awesome-nail-arts-design.html

  Nehty jako korály! I ty ostatní stojí za to;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pred takýmto linkom by malo byť veľkými písmenami upozornenie pre divákov so slabším žalúdkom :o)
   z tohto šoku sa len tak nespamätám
   Dina

   Vymazat
 41. tak blondýna ve videu mě pobavila, ty činnosti, který ukazovala jsou zřejmě jediný, který potřebuje, takže super pro ni, že je zvládá:) fakt by mě ale dostala, kdyby s těma "nehtama" třeba umyla nádobí nebo přebalila dítě:D a ty kachní nehty na nohách jsou asi taky jen pro někoho, kdo je má pořád na stole...

  OdpovědětVymazat
 42. No ty vole! to video mě přimělo přistřihnout si moje ani ne milimetrový nehty.

  OdpovědětVymazat
 43. Jo tak duck feet? To by mě fakt nenapadlo. Co třeba lopatičky?


  Taky jsem se vyděsila, když jsem se doslechla, že i relativně příčetný spolužačky se chystaj na gelovky a svatební účes a kosmetiku kvůli MATURITNÍMU PLESU. (Proboha, nechodilo se dřív na maturiťák prostě ožrat?)

  Neříkám, že třeba relativně krátký gelovky imitující "francii" (protože vám prostě ty nehty nenarostou) jsou špatný, ale v tý SLAVNOSTNÍ verzi to snad radši nechci vidět :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My naštěstí maturitní plesy nemáme, chodíme každý rok na ples školy, takže ve čtvrťáku víme, jak se na plese chovat a nezatemní se nám mozek tím, že za každou cenu musíme urvat "ty úpe nej šatičky v kraji".

   Vymazat
 44. Mám měkké, lámavé a třepivé nehty. Stříhám nakrátko, piluju a přepečlivě lakuju. (Miluju výrazné barvy.) Jsem out? Prostě mít dlouhé nehty nikdy nebudu, mám se kvůli tomu jít zastřelit? Nebo proč je nutné mít dlouhé nehty i za cenu umělých příšerností? Nastavit vlasy, nehty, řasy a unifikované barbínky jak když sjedou z pásu. Nemám zájem.:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to asi stejně nutné, jako je nutné mít je krátké. Je takový problém přijmout a respektovat taky názory druhých?

   Vymazat
 45. Tak nevim, kdo tyhle komentare psal k fotkam. Asi nejaka zamindrakovana blbka, co vi o modelazi akorat kulove. Proc nenapisete Vase mineni k fotkam primi na stranky a pisete je takto arogantne a ani nemate pravdu. Jo, kachni zobaky jsou fakt humus, nektere prace min povedene, ale jsou to holky, kt. se zacinaji ucit a nektere prace jsou moc povedene. Kvalitne provedena modelaz, trendove zdobeni. Takze si svuj mindrak lecte na necem jinem nebo si zajdete k psychousovi.

  OdpovědětVymazat
 46. Hele, milý anonyme z 11:00, to, že je něco "trendy" ještě neznamená, že se to nutně musí líbit všem. Pokud se Vám nelíbí tyto stránky, které vtipným způsobem kritizují nevkus jiných lidí, tak sem jednoduše nechoďte. Kritika se totiž špatně snáší, že ?
  Ludmila

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jaký vtipný způsob? zatím jsem nevyčetla....

   Vymazat
 47. No, vidim, ze kritiku asi neumite unest, jste strasne arogantni a chtela bych videt vase prace. Stranky jsem objevila nahodne a urcite na ne nebudu chodit dal. At sem chodi jina sebranka, co nema vkus :-D :-D :-D Ma ucta :)

  OdpovědětVymazat
 48. a co porušování vlastnických práv,to vám nic neříká?Ptala jste se někoho,že tady zveřejníte jeho fotky...asi těžko...no aby jste z toho neměla problémy...tohle je zneužití!A ještě se zeptám,co umíte vy?V čem jste dobrá?Protože tito lidé se snaží něčemu učit,něčemu novému,posouvají modu dál,ale vy jen kritizujete.Kolik je vám let,že máte čas tady hanit něčí výtvory.Jste opravdu jednoduchá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ha, nehtopatlalky se dohmátly článku :-)))

   Vymazat
  2. A vám už asi došly slova,když umíte vymyslet takovou stupidní větu!Takže jelikož není problém zveřejnit váš článek na zdi,kde chodí nehtařky,kterým patří tyto fotky,tak být váma to okamžitě smažu,protože pokud počítám dobře,tak by jste mohla mít z toho několikanásobné problémy.

   Vymazat
  3. A kde berete jistotu, ze ta pani, co zde pripsala komentar je ta, ktera clanek vyvesila na internet??? Asi by to chtelo nejake tabletky pro vas, nemyslite?

   Vymazat
  4. Zase potrefená husa, tak ji zažaluj a neotravuj...ty inteligente. O autorských právech víš kulový, tak si prskej někde jinde. Tyhle individua mě tak nuděj....

   Vymazat
 49. Četla jsem nějaké vaše "články" . Nejsem nehtařka , pracuju jako obchodní zástupce , ale přijdete mi jako osůbka , která vše kritizuje. Jediné co umíte, je podle vašich příspěvků, nakupování, buď s maminkou nebo pro maminku. každý má svůj styl. Je fajn, že prezentujete ten svůj, ale ty hnusné komentáře...pod fotkami. Kdo jste, že soudíte ostatní? Veronika B.

  OdpovědětVymazat
 50. A jé, zase výhrůžky autorskými právy, trapné otázky typu "co umíte Vy", řeči o aroganci a nepřípustné kritice ... To si vážně myslíte, že se Protivná blondýna lekne a už se nebude navážet do nevkusu různých "tvořilek" ? A nejvíc mě pobavila formulace, že cit."tito lidé posouvají módu dál". Můžete mi, laskavě, říct kam ? Že by tam, kam by mi prošel některý ten příšerně špičatý nehet při použití toaletního papíru ? Au...
  Ludmila

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Posunout módu do řiti umí každý blbec..

   Vymazat
 51. a co bubble nails? http://1.bp.blogspot.com/-EsX6RMHYXkw/TcweWFXX6HI/AAAAAAAAA2Y/GQwiTnYOQ1Q/s1600/bubblenails.jpg

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. takýmito si aspoň neublíži keď si bude utierať **** :o)

   Vymazat
 52. Hej, dámy, nač ty výpady? Vždyť je to celé sranda. Na jedné straně trendy nehtařky, na druhé straně ty, co jejich výtvory nesnesou. Tvůrkyně dělají, co se jim / jejich zákaznicím líbí, ty, co jejich tvorbu neuznávají, (plamenně) kritizují.
  Jsem přesvědčená, že to, co tu bylo na obrázcích, byly stejně většinou jen propagační materiály, vždyť se porozhlédněte, kolik jste takových nehtů viděly v reálu? Já ani jedny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. áno, áno, jedny takové jsem v reálu viděla. Sedě v trolejbusu jsem viděla, jak se za sedačku přede mnou chytila paní s mahagonovým přelivem na krátkých vlasech, nenamalovaná, ve smutném oblečení. A jaktak pokračuji pohledem na ručku, tak vidím drápy, které k paní skutečně neseděly. Základem byla víceméně francie se žlutými konci na čtyřcentimetrových nehtech. Na tom plasticky zlatými třpytkami vyvedené obrazce. Na konci každého nehtu dírka, v každé dírce zlatý kroužek, na každém zlatém kroužku plastické srdíčko, čtyřlístek, popřípadě další mírumilovné symboly. Nejdřív jsem se zakuckala a po tom, co paní vystoupila, taktéž hlasitě rozesmála. Toť můj zážitek s nehtovou modeláží.

   Vymazat
  2. Sedíc, ne sedě, pokud jste žena. Ale mne by pohled na takový nehtový skvost asi taky rozhodil. ;)

   Vymazat
  3. Taky se hlásím, pár nehtových šíleností jsem už taky potkala..

   Vymazat
  4. Mě vždycky dojme pokladní v Penny 50+, pytloidní vestičce, bruntálský sestřih, absence mejkapu - styl pani máma ze vsi a k tomu na rukou zelené 5-centimetrové pařáty ála žena wamp či mořská panna. - Jestli tohle není nevkus a neschopnost sladit detaily, tak co to jiného pak je?

   Vymazat
  5. anonym 2.36 - dík, nemohla jsem si vzpomenout
   anonym 6.39 - ve svém volnu je mořskou pannou, jinak je zaměstnaná v suprmárketu a tam se mořská panna nehodí :)

   Vymazat
 53. Vůbec nechápu,jak někdo může mít tu drzost a stahovat fotografie autorek i s vodoznaky...Vážená BLBÁ BLONDÝNO,NEBO JAK SE NAZÝVÁTE,ukažte nám svojí práci a kreativitu,jistě se všechny z modeláže na Vaše skvělé výtvory podíváme.Musíte být velmi zakomplexovaná osoba,aby jste udělala toto a ještě měla tu drzost něco kritizovat.Propagační materiály to nejsou...bohužel autorky článku,je tak hloupá,že není schopna uvést věci na pravou míru a to,co tu čtěte pod fotografiemi,je lež...fotografie posledních nehtů byly na modeláž vloženy proto,abychom si ukázaly,co se ve světě nosí a jak to není hezké,ostatní fotografie jsou fotografie nehtařek,které ukazují svou práci,nebo majitelek nehtů.....Protivná blondýna slabé slovo..spíše BLBÁ...A ZAKOMPLEXOVANÁ,ALE NEBOJTE,PODNIKÁME KROKY K TOMU,ABY SE TOTO UŽ NEOPAKOVALO A BYLA JSTE DOSTATEČNĚ POTRESTÁNA:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hmmmm... už jste se vypovídala? :)
   Heřmánek jméno mé

   Vymazat
  2. Ehm..., normálně se do pravopisu v diskusích nenavážím, ale teď mi to nedá. Když už máte nutkání autorku blogu označit za hlupačku a ,blbou´ blondýnu, alespoň si příspěvek po sobě přečtěte a opravte, než ho odešlete. Takto to vypadá, že ,,blbá... a zakoplexovaná´´ jste spíš Vy.

   Vymazat
  3. CatInTheBox, souhlas :-) Beáta

   Vymazat
  4. ak autorka blogu uvedie zdroj, odkial cerpa obrazky, nie je tu ziaden problem.moze si davat na web tolko obrazkov, kolko chce, pretoze ich nekradne a uvazda zdroj

   Vymazat
  5. Rozhodně jsem pro exemplární trest pro blondýnu! Měsíc nošení Duck Feet s obrázkem Hello Kitty!

   Vymazat
  6. Sezka: Souhlasím, pokud se uvádí u fotografií zdroj, odkud byly stažené, není s tím z právního hlediska žádný problém. Takže tyto (zoufale?) CAPS LOCKem zdůrazňované "výhružky" jsou trošku mimo mísu :)
   Andrea

   Vymazat
  7. Na ty kroky si počkáme, vážená Trubko....(to je sranda, musím doplnit a svůj seznam toho, proč by se měli někteří jedinci vyloučit z diskuse o vyhrožování soudem)

   ....moc prosím, nějakou přítomnou hysterku aby autorku článku nazvala zapšklou starou pannou, ze které čiší závist, protože v životě nic nedokázala - strašně mi to tu chybí.))))))

   Vymazat
 54. UKAŽTE NÁM SVÉ PRÁCE,PAK SE MÁME O ČEM BAVIT...DŘÍVE ASI NE....:-)))))ALE URÁŽENÍ V PŘÍSPĚVKU SI NIKDO LÍBIT NENECHÁ,TAKŽE URČITĚ PODNIKNEME KROKY K NÁPRAVĚ....O TO SE NEBOJTE...CatInTheBox OPRAVUJTE CHYBY V ČLÁNKU AUTORKY,NIKOLIV V DISKUZÍCH:-)))))KDYŽ UŽ NĚKDO PÍŠE ČLÁNEK,PAK NA ÚROVNI,COŽ SE O TOMTO ŘÍCI NEDÁ:-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chicht, že vy ste autorka některých těch hrůz?

   Vymazat
  2. asi jste zapomněl/a vypnout Caps Lock. to je taková ta klávesa na klávesnici úplně vlevo. krom toho... budete si kupovat třeba chleba, který vám nechutná? ne a ještě všem svým známým doporučíte udělat totéž. přestože sama možná nevíte ani z čeho se dělá. (v případě, že jste profesionální pekař/ka, substituujte něčím vhodným, zcela jistě se něco najde - nikdo nejsme dokonalí) a tohle je totéž.

   Vymazat
  3. Zlato, po interpunkčním znaménku se dělá mezera. Mimochodem, úroveň tvého rozhořčeného diskusního příspěvku je skutečně mimořádně nízká. Jdi se napřed naučit něco o stylistice a gramatice a pak kritizuj.

   Vymazat
  4. Nemusím být nehtařka, abych mohla napsat, že zde prezentované práce se mi nelíbí, přijdou mi kýčovité a přeplácané, pro mne nenositelné. Mrknu a vidím.

   Vymazat
  5. Takový slovní projev je na zamyšlenou nad vzdělávacím systémem. Slečně doporučím jako první krok ke kultivaci projevu vypnout Caps Lock.
   Andrea

   Vymazat
  6. Jasně, autorka bude mrhat hodiny svého času na tvoření těchto hrůz, aby se s tebou co? rovnala? Asi jsi něco nepochopila. Mimochodem, já osobně jsem si kdysi nehty dělala taky, a do takovýchhle hnusů jsem se taky nepouštěla.

   Mimochodem mi taky vadila ta komunita blběn, která se kolem tohodle novodobého řamesla vytvořila, jsou mezi nimi i holky inteligentní, ale většinou jsou omezené patlalky, tak jak se projevila dáma výše, které jsou nadšené jakýmkoliv svým výtvorem, jsou schopné to svým zákaznicím cpát a ještě být na to pyšné.

   Vymazat
 55. Najsmutnejsie je, ze si ziadna zakaznicka neuvedomuje riziko nakazenia hepatitidy C ... jeden zly tah a krv na plniku je 4 dni infekcna!!! Vzhladom na hygienu vo vietnamskych tovarnach je to nie len nechutne ale aj zdraviu nebezpecne!!!

  Zaver: pilnik, kefu a zubnu kefku nikdy a s nikym nesharovat!!!

  OdpovědětVymazat
 56. Naše nehtařky...myslím tím češky ale mají na každou klientku pilníky,frézky,bloky atd. zvlášť...tzn.každá klientka má svou složku....o větvích nemluvím,to je jiný případ a hnus..možná by autorka měla napsat článek jak vypadají nehty od větví a jaké jsou hygienické podmínky u nich a hlavně....jaký materiál používají:-///////////Nikoliv stahovat fotografie,ale osobně absolvovat návštěvu jejich salonu a salonu našich nehtařek....větve skutečně hygienu neznají:-///

  OdpovědětVymazat
 57. Mne ta slecna z videa pripada zabavna :) Pozrite si dalsie jej videa, mam pocit, ze ide o vtip. Vsade riesi nejake sprostosti, az do absurdna a nechty uz take sialene nema.

  OdpovědětVymazat
 58. Já si myslím, že přidané video bezezbytku dokazuje, jak je Amerika úžasná země. Můžete být roztomilé vypatlané kopyto s příšerným přízvukem i makeupem, zajímat se jen o svoje nehty (jejich extrémní kýčovitost ponechávám bez komentáře) a přesto žít v blahobytu a luxusu a může Vás jenom zajímat, jak Vám podobné, které v tom ještě neumějí tak chodit, naučit jak všechny ty roztomilé trendy blbůstky ve Vašem životě používat bez použití rukou......Podle mě je to sociologická studie.

  OdpovědětVymazat
 59. Brzo očekávám návrat módy lotosových chodidel. Vždyť malá nožka je seksííí. Když už si můžeme dobrovolně deformovat ruce, kterými nelze normálně pracovat, proč si zase nedeformovat v zájmu krásy i nohy, i kdyby se na nich nedalo chodit.

  OdpovědětVymazat
 60. Nemohly by si ty "dámy" ty ruce ( a nohy ) před focením alespoň umejt ?

  OdpovědětVymazat
 61. Vážená blondýno, to co jste sem dávala z facebooku jsou většinou práce žen a dívek, které se snaží do tajů modeláže proniknout a nějakým způsobem se to naučit musí. Přiznávám, že některé práce jsou nepovedené, ale to se časem vypiluje. Co se týká "podivných" tvarů jako jsou stilleta, edge, pipe... ženský to většinou až na výjimky nenosí, jsou to ruce nehtařek, které se tímto snaží prezentovat svoji práci před klientkama, na soutěžích, veletrzích, seminářích...
  Sama zastávám názor, že pokud o něčem nic nevím, nekritizuju a neztrapňuju. Vy o nehtech a nehtové modeláži víte prd a tím, co zde předvádíte ztrapňujete pouze sebe ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a kdyby se jednalo o kadeřnice chlubící se příšernými výtvory na hlavách svých klientek, taky byste byly tak shovívá a na udivené pohledy známých byste odpovídala, že tomu dotyční nerozumí? - věčná výmluva osob bez vkusu.

   Vymazat
  2. presne tak :) kdyz necemu nerozumim,tak se do toho nemontuji ;)

   Vymazat
  3. Ale prosím vás, pokud se něco učím, musím to fotit a prdnout na internet, když vím, že to není úplně košer???

   Vymazat
  4. No a kdyby se jednalo o kadeřnice chlubící se příšernými výtvory na hlavách svých klientek, taky byste byly tak shovívá a na udivené pohledy známých byste odpovídala, že tomu dotyční nerozumí? - věčná výmluva osob bez vkusu.
   .....
   ano byla, mě je totiž vážně šumák co kdo nosí na hlavě, nehtech atd. To, že je to výmluva osob bez vkusu - no hlavně, že vy vkus máte :-D

   Vymazat
 62. Jestlipak těm rozhořčeným nehtařkám při psaní zlostných komentářů pořádně klapaly nehty do klávesnice? Ťuky ťuk...

  OdpovědětVymazat
 63. Blondýno, můžeš se snažit jak chceš, ale tvoje články a komenty nejsou zdaleka tak vtipné, jako některé příspěvky tady v diskuzi :-D Jinak teda další super článek, jen tak dál :-)

  OdpovědětVymazat
 64. Ano - blondynka na videu je k smichu a pro pobaveni..ale procv proboha hanit nehty a hazet precizni praci do jednoho pytle s necim odpornym a nevkusnym? Uvedomte si lidi, ze nektere nehty z vasich linku v komentarich jsou brany jako extravagance na soutezich apod...stejne jako bodypaiting nebo extravagantni ucesy apod...kazdy inteligentni clovek pozna rozdil mezi spatne vypadajicimi nehty a mezi vybornou praci nehtarky...ale tady na obrazkach jsou duckfeet, ktere ani nejsou hezky udelane a pak nehty ve tvaru stilet, ktere se opravdu povedly a do toho jeste ruzne dalsi s komentarem "usni maz" apod....mozna by bylo fajn neztracet cas vymyslenim clanku s fotkami a komentaremi, kdyz tomu nerozumim ;) pekny den :) Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako ukázku tvorby klidně beru, ale myslím, že autorka se spíše zaměřuje na ty, co tuhle hrůzu opravdu nosí ven a věřte mi, že jich je :) a v tom jsem s ní zajedno, tihle lidé nemají špetku vkusu.

   Vymazat
 65. Ach, jak mě hněvá ta útočnost diskutujících dívek/žen. Smiřme se s tím, že ne každý má vkus. Je to těžké, vím. No, a když jej někdo nemá, lehce dotyčného upozorníme, aby se třeba poučil a příště již nějaké faux pas nespáchal. Píše se to i v knize etikety! Blondýna se, myslím, snaží upozorňovat na tenhle nedostatek, sice asi ne moc taktně, ale přece. No, a co autorka dostane na oplátku. Milionkrát omílané výhružné příspěvky o autorských právech, nadávky o zakomplexovanosti, mindrácích a úplně nejoriginálnější - nic jsi neudělala, nemáš právo soudit či snad něco kritizovat! Těžko hádat, kde je ta hranice soudnosti a vkusu, leč nadávky výše zmíněného typu přece nemá nikdo zapotřebí! Dá se nesouhlasit i inteligentněji a zdvořileji. Je mi z toho trochu smutno. Come on, make the world a better place.

  OdpovědětVymazat
 66. modelaznehtu.cz, "Jak žít s umělými nehty", cituji:" při vyndavání předmětů z kapes úzkých sukní a kalhot - svléknout a vysypat". Už se těším, jak budu za touhle dámou stát ve frontě v supermarketu a bude mít platební kartu v zadní kapse džínů...

  OdpovědětVymazat
 67. Já říkám..kdo nic neumí, dělá nehty:-)) Katka

  OdpovědětVymazat
 68. Ty vole :-D Ta přemalovaná peroxidka z videa by si místo tý parodie na nehty měla zaplatit nějakýho dobrýho obezitologa.. Fuj toto :-D

  OdpovědětVymazat
 69. mam dojem ze slecna z videa je zastankynou japonskej mody gyaru ..tam su taketo nechty samozrejmostou...

  OdpovědětVymazat
 70. Óóóó Bože!!!!! Doufala jsem, že nic příšernějšího, než nechutný, dlouhý, nepřirozený, ohavný, neprakticky vypadající a nevím co ještě, špičáky, snad nikdy, nikdo, nikde, nemůže vymyslet. Ouha...myslím, že než DUCK FEET, bych mnohem raději uvítala okousaný nehty. Kdo to vymyslel, by měl dostat slušivou bílou košilku se zapínáním v zadu a rukávy přizpůsobenými ke kontinuálnímu sebeobjímání...(svěrací kazajku).
  Jsem ochotná přenést přes srdce patnácticentimetrovou délku, infantilní obrázky a dokonce i třpytky.
  Ovšem řetězy, peříčka, špičáky a DUCK FEET jsou HNUUUS!!!

  Jasně, ať si každý nosí co chce, to nikdo nikomu nemůže vymlouvat, ale nevím, jestli taková "paráda" stojí za to, co si o dotyčných s těmahle výtvorama na rukách říkají ostatní-a jestli někdo napíše, že ho nezajímá, co si ostatní říkají, tak je jen alibista, protože každýho-hlavně čechy- zajímá aspoň trochu, co si o něm lidi myslí. Rozhodně jsou tyto dámy většinou k smíchu, protože se navíc vyfiknou a vymalujou jako velikonoční vajíčko, čímž dokonale vyladí vzhled na hony viditelného kýče.

  Ale musím říct, že výtvory nehtařek jako samostatná dílka nemůžu v žádném případě odsuzovat, musí to bý těžká práce se to pořádně naučit, ale proč proboha nějaký vzory a cetky plácat na nehty...

  Každopádně proti gustu... a kdo chce kam...a ve velké většině nahoře huj... :-)))

  Katka

  OdpovědětVymazat
 71. ano,přiznávám,takové nehty nejsou zkrátka nic moc..ale autorka tohoto článku je zjevně velmi kritická.!!!pokud se vám to nelíbí,nechte si to pro sebe..některým lidem se to prostě líbí,a vy už s tím nic neuděláte.! ;*

  OdpovědětVymazat
 72. Ještě by to chtělo vložit fotku nehtů paní autorky. To by byla podívaná zase pro mne.

  OdpovědětVymazat
 73. Žádám autorku, zda by vytvořila anketku, která by ukazovala věkové rozložení navštěvujících a sama by mohla prozradit kolik je jí let.
  Obávám se, že všechny komentující, kteří tvrdí, že tvary jako stilleto, edge, pipe jsou hrozné a dívky, které "to" nosí nemají vkus, jsou pouze pubescentní děvčata. Prostě si léčíte své komplexy tím, že kritizujete výborně provedenou práci-umění. Umění je velmi individuální věc, každému se nelíbí Gogh nebo Picasso vidťe, ale stejně jsou to velcí umělci!! Ukažte holky vy, co umíte, jak a co tvoříte. Ať můžeme taky žasnout nebo se podivovat. Snad se milé nehtařinky anketky dočkáme a tím nám bude jasno, jak to tady chodí ))))) E

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bozemuj, to musim sama tvorit nehty, aby se mi ty hruzy nelibily? Prober se uz.

   Vymazat
 74. proti gustu žádný dišputát

  OdpovědětVymazat
 75. mně vždycky jenom napadne, jaká je škoda, že už se nepoužívají telefony s otočnými číselníky :D

  OdpovědětVymazat
 76. Tady někdo u těch červených dlouhých neuměl zstřihnout původní velikost :D

  OdpovědětVymazat