Shakira krade a redaktorům v Aha! přeskočilo

Redaktoři v Aha! už nevědí, jak by vyprodukovali nějaký ten skandálek. A tak si ho prostě vymyslí, opatří ho bombastickým titulkem a je jim úplně fuk, že v textu článku si ten světbořící titulek sami popřou. Nakonec, jde nám o čtenost a klikance na články, takže proč ze čtenářů neudělat trochu blbce, žejo.Naposledy se jim to podařilo na začátku roku v dvou článcích o tom, že zpěvačka Shakira nazpívala písničku Je l´aime a mourir, kterou v roce 1979 představil zpěvák Francis Cabrel. A protože jméno Cabrel není průměrnému českému čtenáři bulváru tak známé jako jméno Lenky Filipové, která písničku od Cabrela nazpívala v roce 1981, vyrobili redaktoři s momentální zástavou mozku skandální text o tom, že Shakira písničku ukradla Lence Filipové a ani jí nezaplatila za autorská práva!Vydalo to na dva články. První o tom, že Shakira písničku ukradla. Až na konci textu se dočteme, že i Lenka Filipová song převzala. O den později pak vychází další článek, že Shakira nezaplatila Filipové za autorská práva. A zas až na konci textu stojí, že práva stejně patří Francisi Cabrelovi.Že se bulvár nesmí brát vážně, víme všichni. Ale není tohle dryáčnické hledání skandálu i tam, kde není, trochu přes čáru? Asi si to uvědomují i autoři těchhle splácanin, když se raději podepisují jen zkratkami.

6 komentářů:

 1. LOL.
  Nu, když jim není trapně za to, že tyhle slátaniny píšou... já bych se cítila jako blbec..

  OdpovědětVymazat
 2. No to je bomba!! Bulvar pise dobre hluposti, ale toto je TOP!!

  Mia

  OdpovědětVymazat
 3. Od kdy má bulvár něco společného s realitou? Od politiků snad u nás taky nikdo nečeká, že budou plnit volební sliby. Tohle je vcelku běžná metoda, kterou používá i Blesk. Ano, opravdu jde jenom o ty klikance, o nic jiného - je to forma peněz. Shakira si stěžovat nebude - co si píše nebo čte póvl v Čechách ji nezajímá. Filipová si taky stěžovat nebude, protože nemá vcelku proč. btw. Vycházejí bláboly mnohem nebezpečnější.

  OdpovědětVymazat
 4. Trololololol!

  Pravda, možná vycházejí bláboly mnohem nebezpečnější, ale jenom proto není nutné upozorňovat na to, že tady očividně někdo dělá ze čtenářů blbce?
  Že si nikdo stěžovat nebude?
  No, to je možná pravda, ono to totiž možná čtenáři Aha! (Který po přečtení dotytčného plátku udělá i maturitu, že, pane Krampole?) nejspíš ani nedojde.
  A to je fakt, na který by se zase upozorňovat mělo.

  I když - přiznávám, taky bych klikla. :D

  OdpovědětVymazat
 5. Hrozný, co si o sobě myslí?
  Ale taky bych klikla

  OdpovědětVymazat
 6. len pre zábavu http://www.expres.sk/clanok/1873/o-com-naozaj-spieva-shakira-v-je-l-aime-a-mourir.html :)

  OdpovědětVymazat