Z blondýny brunetou a zpět za jeden měsíc

Není to tak dlouho, co jsem se tady pozastavovala nad prapodivnou reklamní kampaní na jakési pofidérní přípravky na bělení zubů, která se snaží tvářit jako blog. Nejspíš proto, že jsem na reklamu, která se objevuje ve velkém hlavně na Facebooku, několikrát klikla, vyskakuje na mě se železnou pravidelností. S tím bych se i smířila. Jenže Terezin blog  pokaždé propaguje fotka někoho jiného.

Jen za poslední měsíc Tereza změnila podobu pětkrát. Tahle matka dvou dětí z Prahy za čtyři týdny byla dvakrát blondýnou a třikrát brunetou. Vždycky je atraktivní a vždycky má zářivě bílé zuby.A tak jsem trochu zapátrala a podívala se, čí že obličej to ta šťastná Tereza se zářivým hollywoodským úsměvem  má. Poprvé to byla tvář bulharské modelky Jasminy Toshkové.


 Podruhé to byla Miss World 2008, Ruska Ksenija SukhinovováDalší podoba Terezy byla neméně drzá, šlo totiž o americkou herečku a zpěvačku Selenu Gomez.


Pak už konečně autorovi toho pochybného blogu došlo, že  obličeje světově profláklých krásek nejsou jako portrét dvojnásobné matky z Prahy zrovna moc věrohodné a ubral. Vypůjčil si fotku z MySpace.com. Podle popisku jde o jakousi Anthonyho dceru.A protože brunety zřejmě netáhnou tolik, jako blondýny, začíná na Terezině blogu opět plavovlasé období, tentokrát s fotkou modelky a herečky Stacy Keibler.Jak tak na to koukám, příště může propagovat Terezin blog na Facebooku kterákoliv z nás, pokud jí dostatečně září zuby.

A pro mně je to jediný signál: Pokud se musí přípravky na bělení zubů propagovat takhle pochybně, bála bych se je použít.

A teď mi ještě poraďte, jak to zařídit, aby už na mě Terezin blog nikdy odnikud nevyskočil!

9 komentářů:

 1. jupí=) do týhle reklamy mě snad nikdo nevybere=)...za prvý nemam vybělený zuby a za druhý se snažim necpat svuj gesicht na net

  pragueneedsmorestyle

  OdpovědětVymazat
 2. Ta reklama se dá schovat tak, že se na ní najede, v jejím rohu se objeví křížek.. a FB slíbí, že se bude snažit už Terezin blog neukazovat. :)

  Jinak já jsem to vždycky považovala za ilustrační fotky, nikdy by mě nenapadlo, že to má znázorňovat nějakou Terezu, stejně tak jako by mě ani nenapadlo, že ten "blog" je opravdu blog. Však je to v označené reklamní části. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mě by hrozně zajímalo, jak jsi podle těch fotek vypátrala kdo to vlastně ve skutečnosti je? Bez ironie, vážně mě to zajímá :)

  OdpovědětVymazat
 4. Liane, třeba na Google se dá vyhledávat podle fotek. Klikneš na hledání obrázků a pak vybereš ve vyhledávácí liště, jestli chceš vložit vlastní obrázek z počítače nebo URL obrázku odněkud z webu. Vyjede ti to stránky se stejnými obrázky a obrázky podobné. I když u těch je to hodně s rezervou - hledáš černé lodičky na podpatku a vyleze ti sada černých šroubováků :-)

  OdpovědětVymazat
 5. No tak to je paráda, o tom jsem popravdě vůbec netušila :) Díky :)

  OdpovědětVymazat
 6. Mozilla má aplikaci Adblock, nezobrazí se ti už žádné reklamy.

  OdpovědětVymazat
 7. Mně trochu zaráží zvyk všech (jen že u tohohle mně sympatického blogu mě to zarazilo trochu víc :) ) transkribovat jména původně psaná azbukou - do anglické výslovnosti. Ty holky se jmenujou Ksenija Suchinovová a Žasmina Toškovová. Samozřejmě si nemyslím, že by měl každý číst azbuku jako když bičem mrská. Navrhuju dvě možnosti... buď počeštit ten anglický přepis (sh=š... není to těžké), nebo si vygůglit azbuku a přelouskat těch pár klikyháků ad hoc. Nešlo by to? Levandule

  OdpovědětVymazat
 8. jo, selena gomez totiž ve svých devatenácti uplně vypadá jak matka dvou dětí :D věrohodná reklama!

  OdpovědětVymazat
 9. Hele, ale ten titulek u Žasminy říká, že je reklamním manažerem (umím číst azbuku a přepsat ji do překladače), třeba je ta jedna fotka i se souhlasem fotografované osoby. ;)

  OdpovědětVymazat