Voňavá krása do auta

Vůně do auta Millefiori CarAir FIORI - pomegranate - 4
Tyhle vůně do auta mě nadchly. Jsou totiž elegantní, zajímavé, hezky voní, prý dlouho vydrží  a mně se prostě strašně líbí. Jde o kolekci Millefiori Milano, autorem designu je Michelle Venisti.

Jsou z hliníku, na spodní straně mají klip, aby se daly připevnit na mřížku ventilace v autě. A dají se do nich koupit náhradní vůně! Z obou bočních stran je totiž zasunuta voňavá náplň, kterou lze jednoduše vyměnit, když přestane vonět. Podle některých prodejců vůně v autě vydrží dva měsíce, podle jiných až půl roku.

Vůně do auta Millefiori CarAir

Vůně do auta Millefiori CarAir URBAN - grep - 3


Vůně do auta Millefiori CarAir FIORI - pomegranate

Vůně do auta Millefiori CarAir URBAN - mech a koření


Vůně do auta Millefiori CarAir FIORI - myrta

Vůně do auta Millefiori CarAir FIORI - mango&papaya - 2

Vůně prodává spousta eshopů, stojí většinou od tří do pěti stovek, náhradní náplň se dá sehnat za něco málo přes dvě stě korun. A některé eshopy nabízejí i možnost objednat si vzorky vůní zdarma. Třeba tady se dají objednat navoněné papírky. Pro představu o tom, jak to voní, by to mělo stačit.

Já kupovala nedávno jednu z těchhle vůni jako dárek pro kamaráda. A voněla mi tolik, že jsem vážně uvažovalo o tom, že si jí nechám. Nakonec jsem se rozhodla, že do mého autíčka by se místo té elegantní tmavě modré hodila víc nějaká barevná, a tak tu svou vůni nakonec dostal. A já si pořídím tu se srdíčky. Nebo s kytičkami. Nebo...noooo, to se ještě uvidí.  V každém případě si jí pořídím, protože je rozhodně hezčí, než ty umělohmotné držáčky, co se do nich strkají skleněné lahvičky.

Vůně do auta Millefiori CarAir FIORI - melody flowers
Vůně do auta Millefiori CarAir FIORI - zelený čaj

1 komentář:

  1. Sice jsem se k tomuto článku prohrabala až s trapným zpožděním, každopádně, milá autorko, moc děkuji za skvělou inspiraci na dárek. Něco praktického a zároveň hezkého do auta jsem hledala už dlouho. :)

    OdpovědětVymazat