Manipulující Nezoufalky

Odemyky, odemyky, žádný stresík, máme tady Nezoufalky!

Nezoufalky jsou takový prapodivný dámský web. A na tomhle webu je také video z pořadu Na vrcholu z 28. listopadu, který uváděla Eva Jurinová. Téma pořadu je "Vánoce s rodinou nebo s milenkou?". A je to pořádnej nářez.

Vánoce s rodinou nebo milenkou?

O co jde: Dámy se po chvíli tlachání o předvánočním stresu dostanou k příběhu jakési paní Marie. Paní Marie dlouhou dobu věděla, že má její manžel milenku. Paní Marie se s tím srovnala, protože manželství fungovalo. Jenže problém začal o Vánocích. Na Štědrý den večer zazvonil manželovi telefon, samozřejmě to byla milenka, manžel se sbalil a vypadl za ní. A následující večer taky. Paní Marie se naštvala a třetí den manželovi řekla, že takhle tedy ne. A  dohodli se na rozvodu. A protože paní Marie na vlastní kůži prožila, jak je hrozné, když manžel o Vánocích prchá od rodinného krbu za milenkou, vymyslela návod, jak tomu zrádci proradnému zatnout tipec ještě dřív, než ho napadne nějaká ptákovina. Dámy z pořadu byly z návodu od paní Marie nadšené, a tak ho ještě zdokonalily.

Řešení první: Podváděná žena, která tuší, že manžel bude chtít o svátcích aspoň po večerech prchat za milenkou, oznámí s dostatečným předstihem před dětmi i mužem, že zakoupila vánoční pobyt na horách. Děti začnou jásat a těšit se, zrádci proradnému spadne brada a nedovolí si tak skvělý plán odmítnout. Situace je zachráněna.

Řešení druhé: Podváděná žena, která tuší, že manžel bude chtít o svátcích aspoň po večerech prchat za milenkou, oznámí s dostatečným předstihem před dětmi i mužem, že Vánoce bude celá rodina trávit s manželovými rodiči. Protože je to chytrá podváděná žena, už je předem domluvená s tchýní.  Děti začnou jásat a těšit se, zrádci proradnému spadne brada a nedovolí si tak skvělý plán odmítnout. Situace je zachráněna. (Dámy z pořadu toto řešení doporučují i v případě, že se žena nemá s tchýní ráda, protože zachráněné společné svátky za to prostě fakt stojí).

Stránka s videem je tady

Nechci vůbec řešit manželské trojúhelníky, podváděné manželky, ty mrchy milenky a  manžely, jejichž druhým jménem by mohlo být "Moježenaminerozumí".

Chci se tady jen šíleně rozčílit nad příběhem paní Marie a navrhovaným řešením.

Pokud má muž paní Marie dlouhou dobu milenku, se kterou chce být o Vánocích, pak jsou obě navrhovaná řešení naprosto pitomá.

V lepším případě se manžel stejně vypaří, protože se před odjezdem na hory nebo k rodičům s klidem vymluví na neplánovanou noční štědrovečerní směnu v práci ("Pochop, beze mě to nejde, firma by zkrachovala"), na malarický záchvat (čím kratší doba bude zbývat do plánovaného odjezdu, tím bude průběh záchvatu dramatičtější) nebo na kamarádovu fenku, která bude mít těžký porod, (a protože on jako malý jednou u nich na vsi viděl, jak se narodila štěňata, tak musí kamarádovi s fenkou  pomáhat). Doma tak zůstanou šíleně otrávené děti a šíleně naštvaná manželka. Plus propadlý poukaz na hory/naštvaní prarodiče.

Nebo na hory (k rodičům) odjede jen žena s dětmi. Vzteky sice bude vyskakovat metr dvacet, ale když se děti na ty hory nebo k babičce tak těší, tak jim přeci ty Vánoce nezkazí - koneckonců, byl to její nápad. (A zrádce proradný tak dostává kromě ponožek a nové šály jako dárek i juchání v klidu s milenkou).

V horším případě se nehorázně zmanipulovaný manžel odebere s rodinkou na hory nebo na tu celorodinnou vánoční slávu, kde bude napůl duchem nepřítomný, napůl mimo a každopádně vzteky bez sebe (v případě cesty k manželkou nenáviděné tchýni tam bude ještě navíc řešit každou půl hodinu nějakou hádku nebo kyselé ksichty)  a otrávení budou stejně všichni. A stejně mu bude pípat mobil a možná nakonec tak jako tak vlítne do auta a pojede milence aspoň narychlo dát dárek.    

Sama jsem v podobné situaci nikdy nebyla a vůbec netuším, jak bych jí řešila. I když myslím, že bych tomu svému buď okamžitě sbalila kufry a poslala ho za tou čúzou i se všemi jeho špinavými ponožkami, nebo bych zařídila, aby se s tou čúzou nenápadně seznámil jeden naprosto úžasnej, chytrej, krásnej a zazobanej chlápek. Než by ta mrcha přišla na to, že odkopla toho mého zrádce proradného kvůli mému kamarádovi homosexuálovi, byl by pozdě.

21 komentářů:

 1. Blondýno, já bejt chlap. tak se do tebe snad zamiluju :-)

  OdpovědětSmazat
 2. k tomu webu (nezouf.) sem se proklikala pres cosi vcera amalem sem vylitla z kluze, doporucuju prolezt podrobne, podibnych divnozen typ "urputna samice" tam jsou tucty

  OdpovědětSmazat
 3. Taky nemám zkušenost, vůbec nevím co bych dělala, ale s tím homosexuálem je to herdek dobrý :-) Pro jistotu si to zapamatuju, člověk nikdy neví!:-)

  OdpovědětSmazat
 4. Ale proč ty ženské vymýšlí takové intriky? Proč si to s ním prostě nevyříkají?

  OdpovědětSmazat
 5. Co budu mít proboha z toho, že intrikami donutím svého muže, který se mnou NECHCE být, aby se mnou být MUSEL. To už nemáme na víc?! Vždyť je to k pláči... Nejlíp najít poslední zbytky sebeúcty a vyrazit s ním dveře. Jenny

  OdpovědětSmazat
 6. Já bych manžela k milence v klidu nechat jít, jenom bych mu štědrovečerní večeři trochu vylepšila gutalaxem... :-D

  OdpovědětSmazat
 7. Poslední komentář mě pobavil. Dobrý :-)

  OdpovědětSmazat
 8. Manžel o Vánocích utíkal za milenkou, ale manželství fungovalo...asi mám jiné představy o fungujícím manželství.
  Na prvním místě jsou děti, proto neváhám a použiju je k manipulaci s manželem! Děti z toho videa vycházejí jako malá roztomilá štěňátka, která začnou skákat radostí, že mohou jet na hory. A byly by strašně smutné, kdyby jet nemohly. Že už i malé děti vycítí, že se v rodině něco děje, to nikdo nezmiňuje. Co se z takového jednání matky a otce děti naučí? Držet hubu a krok a předstírat, že se nic neděje:-(
  Chápu, že když se někdo dostane do této situace, tak si neví rady a dělá, co považuje za nejlepší. Ale jak si tyto samozvané "odbornice" mohou dovolit radit lidem takové nesmysly?

  OdpovědětSmazat
 9. A muži z toho vychází jako nadržení samci, které je potřeba dostat z fyzické blízkosti hárající samice a vše bude zase v pořádku.
  Souhlasím s Jenny, žena by měla mít především sebeúctu.

  OdpovědětSmazat
 10. Sbalit kufry a poslat dál... Nějaké spřádání plánu je ztráta času. Vím, z vlastní zkušenosti. Ať si jde, kam ho srdce táhne!

  OdpovědětSmazat
 11. Takové fantasmagorie! Když má milenku, ať si jde za ní. Navždy!

  OdpovědětSmazat
 12. Nezoufale??? Tohle to jsou zoufalky hadra. Nezoufala zenska vyhodi hajzla nejen z baraku, ale i ze sveho zivota, a nevymysli ptakoviny, by ho udrzela.

  OdpovědětSmazat
 13. Tak jsem se právě dodívala a berou mě mory! To opravdu někdo může brát vážně? Na to se opravdu někdo dívá, nebo to zkouší v reálném životě?
  Kam jenom ten svět spěje?

  OdpovědětSmazat
 14. Baže, ať s ním milenka kromě milostných chvilek tráví i ty nelibé, když přijde nachcanej z hospody, a ať mu pere zaprděný trencle.))

  Osobně mi tahle vyděračská manipulace přijde naprosto nesmyslná - a tak trochu Pyrrhovo vítězství.

  OdpovědětSmazat
 15. Kdykoli čtu podobné příběhy, tak mám pocit, že jsme s přítelem jediný pár na světě, který vždy všechno řeší přímo a upřímně a nemá tajnosti... :(

  OdpovědětSmazat
 16. tak bud rada... muj pritel nikdy mi nebyl schopnej nic rict primo, a pak jsem byla prekvapena, kdyz pri rozchuzce mi rekl ze uz 3 roky nas vztah nefungoval vubec....

  OdpovědětSmazat
 17. Kdesi jsem četla, že nejlepším lékem na tyto situace je sbalit manželovy věci, zazvonit s nimi u milenčiných dvěří a předat je spolu s dlouhým seznamem toho, co mužíček rád a naopak nerad a co vyžaduje...

  OdpovědětSmazat
 18. Odvést chlapa k milence je fakt asi nejlepší řešení, jenže oni povádějící manželé dovedou zatraceně dobře tajit, kdo je ta milenka. Ponižovat se tím, že pátráš v jeho telefonu nebo se poptáváš kolegů v práci, je nechutné. To, co navrhují ženské na tom webu, není sice návod pro každou, ale já jsem se tomu zasmála, jsou to celkem vtipné nápady. A jsou situace, kdy je člověk vděčný za trochu humoru, pomáhá přežít i ty nejblbější životní situace. Nechat jen tak odejít živitele tří dětí, protože se mu dočasně přesunul mozek do kalhot, není zas tak snadné a mlžná nakonec ani pro něj dobré řešení.

  OdpovědětSmazat
 19. obtloustlé "urputné samice" s bruntálskými účesy přemýšlí, proč manžel utíká za milenkou - to bude asi tím, že nevypadá jako jeho kamarád. Kdy si tyhle ženské konečně uvědomí, že ženská s nadváhou a oškubanými vlasy prostě odpudivá je, a ne že ne. Když si navíc taková "pani" myslí, že na světě ví všechno nejlíp tak to je teprve mazec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hm, a neutika manzel za milenkou ani ne tak kvuli vzhledu partnerky, jako spis kvuli jejimu chovani/nefunkcnimu vztahu? Ty jsi slusne povrchni. Ani to, ze budes vypadat jak supermodelka, ti totiz vernost partnera automaticky nezaruci.

   Smazat
 20. Velmi dobře napsáno! Hlásím se k odběru rss!
  Kde jsou? :-)

  Here is my site: http://Toprumy.cz/

  OdpovědětSmazat