Kašlete na diety, kupte si prsten na palec u nohy

Pomalu jsem začala propadat zoufalství. Ještě není konec vánočně-silvestrovského obžerství a já pomalu nedopnu džíny. Budu si muset pořídit příruční vozík, abych se nemusela tahat s těmi špeky, které se mi udělaly na těch nejnemožnějších místech.

Naštěstí jsem objevila řešení. Zeštíhlující magnetické prsteny na palce u nohou! (Za 149 korun se dají koupit dokonce dva najednou tady).  Bude ze mně modelka!Už jen samotný popis tohohle zázraku mě přesvědčil, že určitě jde o skvělou věc. "Magnety jsou pro svůj pozitivní vliv používané stále větším počtem lidí. Terapie je velmi populární např.. v USA nebo v Německu. Dnes už, přirozeně, není třeba, aby člověk - tak jako v minulosti - nosil na sobě těžké kusy železa s magnetickými vlastnostmi... Nošení magnetických prstenů na hubnutí je jedna z nejlevnějších možností, jak se zbavovat nadbytečných kilogramů bez drastických diet a pocení se ve fitcentru. Ze zkušeností těch, kteří již tyto prsteny vyzkoušeli je potvrzeno i to, že při nošení těchto magnetických prstenů měli menší chuť k jídlu."


No není to skvělé? Nemuset na sobě nosit těžké kusy železa a ještě hubnout. Úplně vidím, jak si tohle navleču na palce u nohou, zahodím permanentku na cvičení,  obuju boty a budu den ode dne štíhlejší. Nooo, sice mě asi bude ten nesmysl v botách pěkně tlačit, ale žádné hubnutí není bez námahy, žejo. Jen se divím, že když to tak funguje, proč trpí pořád víc a víc lidí obezitou.  Asi ještě o magnetech na palce neví. Přitom je to doslova revoluční věc: ještě nikdy nic nedokázalo obelstít třeba takové prosté přírodní a fyzikální zákony. Třeba ten, že kolik kalorií do sebe nacpeš, tolik jich musíš vydat. Jinak se ti to vrazí do faldů. 

No a vidíte, stačí pár magnetů a do faldů se nevrazí nic. Takže připravit hamburgery, hranolky a prsteny a jde se hubnout! 


18 komentářů:

 1. No že já koza pitomá do toho fitka vůbec chodím! Zatraceně, kolik potu jsem si mohla ušetřit :-D

  OdpovědětSmazat
 2. Nemyslela jsem si, ze vlozky do bot na hubnuti neco trumfne a ejhle, magicke prsteny!

  OdpovědětSmazat
 3. pohyb a volnost a čas pro sebe bych určitě nevyměnila za nějaký stres a tlačení v botě :D

  OdpovědětSmazat
 4. ešte by tie magnety mohli byť zaliate v "pryskyřici" ako úžasný orgonit ...to by len bolo žúžo...

  OdpovědětSmazat
 5. Kam na ty zázraky chodíš?
  Já mám skoro celé Vánoce na ruce chňapku, která též obsahuje magnet, a furt nic...

  OdpovědětSmazat
 6. ale zapomneli na jednu podstatnou vec - velikosti:D
  eva

  OdpovědětSmazat
 7. To je kravina. Bohužel, lidé to asi kupujou: Dyť to stojí jenom stopáďo, tak to zkusim, ne? Nějakej chytrej idiot vymyslel obohacování se na lidech kvůli jejich omezenosti a záhadnému daru uvěřit, že magnety fakt fungujou na všechno a tak je teď v módě mít všechno s magnetem.

  OdpovědětSmazat
 8. magnety jsou možná super, ale z toho co tu už bylo, mýdlo na hubnutí zatím vede :-D. Větší blbost jsem ještě neviděla :-D

  OdpovědětSmazat
 9. To snad není možný co lidi všechno nevymyslí:)... ale věřim tomu, že si to při vidině snadného hubnutí spousta lidí koupí..

  OdpovědětSmazat
 10. Asi to tak tlačí na prstech, že to člověka nutí pořád šmajdat. Intenzivní chodící odtučňovací kúra.

  OdpovědětSmazat
 11. Pak nemají být lidé tlustí, když si myslí, že takhle hubnou.

  OdpovědětSmazat
 12. Nevim no, dělat si srandu z hovadin tohoto typu bylo zábavný tak před deseti lety. Teď už to snad nestojí ani za povšimnutí.

  OdpovědětSmazat
 13. Mně to připomnělo ten starej vtip: Konečně vím, kde se berou moje špeky. Když se sprchuji a myji si vlasy, stéká mi šampon po celém těle. Dnes jsem se koukla na nápis na lahvičce: "Pro větší objem a plnost". Kruci, teď je jasné proč nemůžu ubrat na váze! Ale mám řešení! Od teď se budu mýt prostředkem na nádobí. Na jeho lahvi je napsáno "Odstraní i velmi odolný tuk".

  OdpovědětSmazat
 14. Holky, ruku na srdce, je to kravina jak hrom. Ale co kdyby to náhodou nějakým zázrakem fakt fungovalo? :D (Takhle ten byznys podle mě funguje:)

  OdpovědětSmazat
 15. já se pos.ru! to je nejvtipnější věc, jakou jsem za poslední rok viděla! škoda, že jsem to neobjevila před Vánoci, to by měla rodinka radost, ňahaha!

  OdpovědětSmazat
 16. Ó booože. Jeden můj kolega nosí nejen magnety (úplně ošklivý náramek), ale i balanční náramek (úplně silikonový nesmysl) - jeden stojí asi 700,- Když jsem mu řekla, že to je na internetu za deset korun, dost se divil... ale dál kupuje ty za 700,- a prodává je pacientům, kterým se to "líbí". Tristní skutečnost, že na odborném pracovišti pod záštitou lékaře může pracovat TAKOVEJ lidumil (bez lidum s deb)

  OdpovědětSmazat
 17. Jsem si jistá, že se neurazíš, když tě opravím: Bude ze mě modelka, ne ze mně.

  OdpovědětSmazat