Jak předvánočně běsní obchodníci aneb Kabelky zdarma

Na předvánočním běsnění se dá najít i něco dobrého. Třeba to, že běsní i obchodníci. A my si tak můžeme koupit i to, co se jindy neprodává. Anebo získat poměrně zajímavé dárky k nákupu. Mezi dárky jasně vedou kabelky, které jinde neseženete. A většina z nich je fakt zajímavá. Míň než v minulosti se objevují kosmetické taštičky. A to je dobře. Každá z nás jich má stejně už doma nejmíň pět.

První tip na úžasný dárek je od Báry R. Ta objevila fantastický kufřík od Estee Lauder. Podle popisu si myslím, že by to mohl být tenhle. Bára ho viděla za cenu kolem dvou tisíc, v síti Marionnaud jsem ho našla za 2 400.

Jenom běžné rtěnky od Estee Lauder stojí pět šest stovek. Tady máme ke třem rtěnkám navíc hezký kufřík, paletku se stíny, tři tužky na oči,  tvářenku, lesk na rty, řasenku a odličovač. Jako vánoční dárek je to nádhera. A geniální tip od Báry - rozeberte to, poskládejte do extra balíčků (já bych dala do jednoho třeba řasenku, tužku na oči a odličovač, do druhého rtěnku a stíny, do třetího další tužku, tvářenku a rtěnku atakdále). Tím vyrobíte úžasné vánoční dárky pro celou ženskou část příbuzenstva a ještě vám zbyde nějaký ten kousek do vlastní kosmetické taštičky. Jednoduché, geniální, působivé! Teď už se ty dva tisíce nezdají jako superzávratná částka, ne?

Porozhlídla jsem se proto po třech největších parfumériích u nás a tady je pár tipů na to, co mi přijde cenově zajímavé, jaké dárky se v nich rozdávají  (s kouzelnou větičkou do vyčerpání zásob, případně ve vybraných obchodech).  Jen si pořádně přečtěte nebo prohlédněte, co přesně v sadách s dekorativní kosmetikou je - třeba řasenky totiž často bývají poloviční velikosti oproti těm běžně prodávaným.

Začínáme v Marionnaud.

Líbí se mi sety s kabelkami. Sada s psaníčkem od Michaela Korse rozhodně stojí za nákup. Hezké je i psaníčko černé. Pokud potřebujete nějakou kabelku na plesy, za ty peníze se to rozhodně vyplatí.


Zajímavý je i Beauty Box od Lancome. I z něj seskládáte dárky pro příbuzenstvo a kamarádky vám za řasenku Lancome utrhají ruce.


V Marionnaud dávají taky dárky k nákupu. Některé z nich mi připadají zajímavé. Třeba zlatá kabelka Versace k nákupu parfému (plus tělové mléko zdarma). No, tělové mléko jako by nebylo. Pár jich mám právě ze sad s parfémy a každé z nich jsem použila tak dvakrát. Ale když to vezmete jako dekoraci do koupelny, tak dobrý. 
Parfumérie Douglas svoji nabídku vánočních kazet, kufříků a sad na svém webu poměrně úspěšně tají, tak tady je aspoň pár ukázek toho, co tam k čemu dávají zadarmo. (Ve všech těchhle řetězcích je nabídka dárků k nákupu podobná, všechny třeba nabízejí obal na notebook k nákupu krémů La Praire. Ale ty jsou samy o sobě tak šíleně drahé, že nás nějaký dárek navíc těžko k nákupu dokope, žejo. Zvlášť, když podmínkou je nakoupit aspoň za osm tisíc).

 A nakonec parfumerie Fann. Do sady řasenky, tužky a odličovače Lancome bych určitě šla. Řasenka Hypnose je vážně skvělá. V prodeji je také sada Estee Lauder s kabelkou za stejnou cenu jako v konkurenčním Marionnaud.

A vybrat by se dalo i mezi dalšími dárky k nákupu.
Všechny fotky se po rozkliknutí zobrazí ve větší velikosti.

6 komentářů:

 1. Jazykový koutek : Dárek zdarma?

  Tupá reklamština míří na ty, co slyší jenom na slovo ZDARMA. Nečekala bych, že tento obrat zařadí do svého slovníku právě Protivná blondýna, kterou považuji za sofistikovanou osobu s dobrým vkusem (i navzdory tomu, že nedbá na rozlišování mě-mně.

  OdpovědětSmazat
 2. Ranavelons: Díky, dárek zdarma je opravdu blbost, dárek je prostě dárek a zdarma je vždycky.

  OdpovědětSmazat
 3. Mě z toho Tvého výběru zaujala asi nejvíc sestava Lancome, za tu cenu to je opravdu super:-)

  OdpovědětSmazat
 4. No teda...všechno to chci!

  OdpovědětSmazat
 5. ja som pozerala uz v letaciku Marionnaud to puzdro na notas od DKNY, ale vone tejto znacky nepouzivam, takze sa budem kochat len na obrazku:)


  www.mysweetstrawberries.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 6. Kosmetické kufry od EL už mám 3,většinu věcí použiju,ale konkrétně rtěnky mají nepoužitelné barvy.Nějak se jich zbavit musí:-)

  OdpovědětSmazat