Cosi zalité v pryskyřici aneb Magie za sedm tisíc

Existuje jen jedna jediná věc, díky které můžeme mít šťastný život, být zdraví, pít čistou vodu, ubránit se uřknutí, odrušit informační šumy, zbavit pokojové rostliny plísní  a snížit spotřebu auta. Jediná ochrana čehokoliv proti čemukoliv zlému je orgonit! Kupte jich hodně! Jeden noste na krku, další v kapse, ty větší  dejte do každé místnosti a jeden zakopejte na zahradu pod strom. Ze stromu pak bude vyzařovat energie orgonitu a nad vaší zahradou se rozevře ochranný deštník.Nechápu, jak jsem mohla žít bez orgonitu po tom, co jsem se o tomhle zázraku dozvěděla.

Orgonity jsou prý jakési magické kameny, pomůcky či co. Ony to totiž ani eshopy, prodejci a amatérské čarodějky moc neumějí vysvětlit. Když už někde najdu nadpis "Co je orgonit" obvykle je pod ním jen snůška blábolů na téma: ruší negativní vlivy. Čistí řeky. Harmonizuje. Vitalizuje potraviny v ledničce.Trochu jsem popátrala a došla jsem k tomu, že orgonit je cosi zalité v pryskyřici. To cosi můžou být úlomky různých polodrahokamů, přidávají se ale i kovové špony a vůbec všechno, co vypadá blýskavě a draze. Při výrobě se pronášejí modlitby, orgonity se nabíjejí energií ze slunce (jakože se ty kousky, než se zalejou do pryskyřice nechají chvilku na okně?), nebo se nabíjejí jinými magickými silami. Takové orgonity se pak prodávají lidem se sníženou příčetností za velké peníze.Osobní orgonit prý třeba dodává nergii a ochrání před špatnými vlivy (uřknutí, prokletí, očarování, energetičtí upíři). Obsahuje planetární a alchymistické kovy! Cena za normal 1 600 korun, cena za silný 4 800 korun.

Ochrana místností je dražší: Orgonit totiž  harmonizuje energie, neutralizuje vliv elektrických spotřebičů i elektrického vedení ve zdech. Odrušuje informační šum z počítačů, rádia a televize (Prosím??? Co že to odstraňuje? Informační šum???) A obsahuje planetární a alchymistické kovy! Cena za normal 1 800 korun, cena za silný 5 200 korun

Zahradní ochrana vyjde nejdráž, protože tyhle orgonity se dají použít na zahradě nebo ve velké místnosti. S temnými silami mají největší honičku, takže si za ně připlatíte. Ale ony zase uzavírají průchody do negativních světů, ruší psychosomatické zóny, zvyšují vibrace místa. Harmonizují přírodu ve svém okolí zhruba v okruhu 50 metrů. Pod jejich vlivem se dobře daří rostlinám, které jsou zdravější a odolnější. Harmonizuje také atmosférické vlivy. Obsahuje planetární a alchymistické kovy! Cena za normal 3 500 korun, cena za silný 7 000 korun. (Zdroj těchto mimořádných informací je tady).
Kromě toho orgonit taky: Neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky. Čistí vodu, rybníky, řeky, studny a vodu podzemí (Zrušme čističky, stačí nám orgonity!) Čistí a chrání potraviny v ledničkách. Tělo včetně aury je v blízkosti orgonitu vitalizováno a nabíjeno zdravou léčivou pránou. Čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem. Působí i na rostliny, které rostou rychleji a do větších výšek, rozměrů, plodnosti a zdraví. (Výrobci hnojiv si jistě teď rvou vlasy hrůzou, že místo hnojení začnou zemědělci po polích rozmetat orgonity). Orgonit rostliny chrání proti napadení hmyzem, plísněmi, viry. Ruší psychopatogenní zóny a pole, podpoří vztahy a rodinu. V přítomnosti orgonitu se projevuje změna v náladách lidí. Nastává větší uvolnění a radostnější nálada; harmonizace. Podporuje meditace, rozjímání, různé terapie. Uzdravuje lidi i zvířata tak, že transformuje negativní energie, čistí a nabíjí tělo živou energií, zlepšuje náladu a pohodu v místech, kde se nachází, zlepšuje kvalitu spánku, stahuje nečistoty a transformuje je (jakože utírá prach? A na co ho pak transformuje?) nebo snižuje spotřebu auta (A teď si rvou vlasy i naftařští magnáti).  Pokud je těch nesmyslů na vás pořád ještě málo, hledejte  tady nebo tady.

Myslím, že bych si měla pár orgonitů koupit, aby se mi nekazilo jídlo v lednici, z kohoutku mi tekla čistá voda, moje auto žralo míň benzínu a moje kočka nechodila čůrat do vany. A taková transformace nečistot by se mi doma taky hodila.

Nebo nakoupím pryskyřici, začnu do ní zalévat špony, planetární kovy (hlavně ty z planety Země) a odpad z dílny vyrábějící bižuterii a budu vydělávat děsný prachy.  Takový orgonit totiž musí mít doma každý, to je jasný!

56 komentářů:

 1. No, co na to říct, prostě zázrak:D:D:D

  OdpovědětSmazat
 2. Zkopírováno z jejich magického webu:
  UPOZORNĚNÍ: ORGON, který nemá alchymistické kovy se po čase zahltí negativní energií a začne jí vyzařovat tzv. DOOR. A tato energie je velmi škodlivá. Orgony, které obsahují alchymistické kovy a zodiakální kameny, mají samočistící schopnost, tam tomuhle znečištění nedochází!!! Alchymistické kovy jsou velmi vzácná ingredience a tomu odpovídá i cena těchto orgonů! Proto když narazíte na levné orgony, můžete si být jistí, že se jedná o ty nebezpečné!

  OdpovědětSmazat
 3. Za tyhle ceny jsem to tedy nikdy nepotkala, vždy to stálo cca kolem 100,-...

  OdpovědětSmazat
 4. Ještě, že nemám zahradu, to hafo ušetřím, ale jinak chápu proč byl můj život doteď tak bídný, neměla jsem orgonit!:-D

  OdpovědětSmazat
 5. A pomůže mi tahle ptákovina taky sehnat práci ?
  :-)
  Ludmila

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, zační je vyrábět. S tím, jak tenhle národ blbne o zákazníky bych se nebál...

   Smazat
 6. Taky teď nevím, jak jsem mohla bez toho zázraku žít...Je zajímavé, že když už to někdo vyrábí, tak dokáže vyrobit silný a slabý.... zřejmě do toho nasáčkuje míň toho slunce nebo dá míň planetárního kovu :-D Copak že někdo vyrobí kravinu, ale že to někdo koupí???

  OdpovědětSmazat
 7. Uf, ještě že jsem normální a ušetřím :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejseš normální!Proč to zatracuješ,když jsi to nevyzkoušel?

   Smazat
  2. Výrobce?

   Smazat
 8. A já si počkám až to začnou vyrábět umělkyně na Fleru či Mimibazaru a pak to nakoupím celý rodině :D
  Škoda, že už je po Vánocích. To by byl nádherný dárečíček pro všechny milášky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už to dávno vyrábějí....a ono to světe div se i pomáhá!Když jste to nikdo nevyzkoušel,proč to odsuzujete?Nebo jste všichni tak zahledění do sebe,že věříte jen v to co vidíte?Potom je mi vás opravdu líto a ještě víc je mi líto,že jsem na tyhle ubohé a plytké stránky zavítala....no třeba až vám bude ouvej,tak začnete hledat a věřit na "něco"mezi nebem a zemí.....

   Smazat
  2. doufám,že opravdu nikdy mi nebude tak strašně "ouvej" abych musela hledat a věřit v "něco mezi nebem a zemí".

   Smazat
  3. K Vánocům jsem je koupila všem!!!!

   Smazat
 9. Vůbec on celý podnik na stránce tajnevedy.cz stojí za to... výklad karet online po skypu (chatu) vícero klientům naráz - to si dělají srandu? Taková obdoba televizního věštce, ale bez televize.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. já vám můžu doporučit www.tajnevedy.cz jsem u nich ve škole magie, mají jí online a je supr, mají i kurzy magie online a eshop s kouzly, jsem u nic tak rok a zatím jsem u nich spokojená

   Smazat
 10. Ludmila - pomůže, pokud se začneš věnovat výrobě té ptákoviny a jejímu prodeji různým naivním hejlům :))

  OdpovědětSmazat
 11. http://www.fler.cz/zbozi?search=orgonit&where=product

  OdpovědětSmazat
 12. A tady jeden filcový :DDD

  http://www.fler.cz/zbozi/oko-delfina-filcovany-orgonit-2201459

  OdpovědětSmazat
 13. Ty jo to kdybych věděla dřív :D
  To snad už není možné, ne?? Je to blbost už když je to z pryskyřice a ještě k tomu z filcu...nemám slov :D

  OdpovědětSmazat
 14. Orgonit znám tak rok, přes člověka, co si jeden koupil. Nechápala jsem a nechápu dodnes. Resp. chápu jediné, všechno je o nápadu a hlavně schopnosti lidem namluvit cokoliv. Dá se vytvořit sebevětší blbost, ale když máte dar zblbnout lidi a namluvit jim, že bez toho nemůžou být, že jim to stopro zaručí štěstí, zdraví atd., můžete docela slušně na lidské blbosti zbohatnout. Otázka, jak je možné, že lidi se zblbnout nechaj, na tu jsem odpověď nenašla. Možná prostě jen tonoucí se stébla chytá... A to pak jde zdravej rozum asi stranou...

  OdpovědětSmazat
 15. http://www.fler.cz/sluncevnas

  Doporučuji přečíst profil - zábavné..:)

  OdpovědětSmazat
 16. Orgonity ano, ano - okamžitě všichni nakoupíme a nainstalujeme do svých aut, dopravci do vozů hromadné dopravy! Snížíme spotřebu na minimum. Už to vidím! Napřed pumpaři, potom naftaři začnou páchat hromadně rituální sebevraždy. Výsledkem bude nafta opět 1 litr za korunu a benzín za 2,60. Krásná představa.

  OdpovědětSmazat
 17. Chudáci pěstitelé bonsají. Ti by orgonitu asi nepoděkovali :D

  OdpovědětSmazat
 18. Orgonitový vibrátor.. já umírám smíchy :D :D :D

  OdpovědětSmazat
 19. Já chci z orgonitu protézu, třeba mi začnou růst zuby. A nevím, proč ste mi smázla vibrátor. Co má člověk na starý kolena dělat. Dědek v truhle, mládí pryč... Ach jo.

  OdpovědětSmazat
 20. Neuveritelne... neuveritelne, ze nekdo tomu veri a je schopen to koupit. Opravdu vic se k tomu nedokazu vyjadrit, proste nemam slov.

  OdpovědětSmazat
 21. Opravdu jsu to kovové špony a kameny zalité v pryskyřici. Prodává se to i na Fler.cz a je to hnus. Viděla jsem i šperky s jednou šponou a zlomkem polodrahokamu = ještě větší hnus.

  OdpovědětSmazat
 22. Docela by mě zajímalo, co jako má být psychosomatická zóna...
  Bohužel máme v rodině osobu, která by si to snad koupila i za těch 7000,-.
  A kam na ta takový perly chodíš, blondýno? :o)

  OdpovědětSmazat
 23. Budu tu strašit zjevně hodně dlouho, protože jsem se vážně nasmála, díky, blondýno. :-) Celkem věřím tomu, že je někdo ochotný si koupit za stovku kamínek a mít ho doma jako talisman. Ale kdo proboha dá za kus kdovíčeho tisícovku a věří tomu, že to vážně popsané účinky má? Takhle užvaněný není ani Horst Fuchs v teleshoppingu... Že vyléčí AIDS, rakovinu a zajistí světový mír, to tam někde nepíšou? :-)

  OdpovědětSmazat
 24. Jj, a když se orgonit omyje v diamantové vodě, namaže husím sádlem, za úplňku vyšlehá provazem oběšencovým a zabalí do tarotových karet, tak promění vodu v rum! Ale musí mít ty alchymistické kovy, jinak mu narostou zuby a sežere vás! :)))))

  LOOL, takhle jsem se už hodně dlouho nepobavila. Díky autorce blogu, že si s tím dá takovou práci a vyhledává podobné nesmysly (blog jsem objevila předevčírem zcela náhou a od té doby se výborně bavím nad články)

  MK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mi nedělejte, smála jsem se, až mě rozbolelo břicho!
   Taky jsem to viděla na Fleru a říkala jsem si, co je zas tohle za ptákovinu. Takže jsem ráda, že to vím.

   Smazat
 25. Až dodnes jsem ho neznala, teď ho musím mít.
  Díky ó mocná šiřitelko Orgonitu.

  OdpovědětSmazat
 26. Nebude náhodou Silvestr?? To snad jinak není ani možný...

  OdpovědětSmazat
 27. Nevim,me to moc vtipne neprijde... Pracuji na onkologii a stale dost casto se mi stava,ze prijdou pacienti s nadorem,o kterem vi uz dlouho (a kdyby byvali prisli tehdy,kdyz na nej prisli,tak by se s tim jeste dalo neco delat) a snazili se ho vylecit vysokymi davkami vitaminu C / marihuanou / ruznymi mastemi a dalsimi patlaninami od lecitelu (hliny, stribro atd...). Strasne cemu ti lidi veri..

  OdpovědětSmazat
 28. http://orgo-net.blogspot.com/2009/02/udelejte-si-orgonit.html Atady je návod :) A vyjde to docela levně ;)

  OdpovědětSmazat
 29. Klista pána, ta Hanička "Sluncevnas" musí být ale oplavdu hlozně švihnuťoučká....Jestli o mě někdo bude někdy mluvit jak o "príma človíčkovi" tak mu rozbiju hubu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ty jo, to jsou silná slova :), to pak o tobě mluvit jako o "drsným človíčkovi"...to je určitě lepší image v dnešní době, že???

   Smazat
 30. http://goo.gl/oTLz5 troška relevantních informací

  OdpovědětSmazat
 31. To je jak z Klímova Utrpení knížete Sternenhocha, šílenému knížeti tam cikánka prodala za strašné prachy obyčejný ořech pod vznešeně znějícím jménem poxus romanus s tím, že vevnitř jsou paprsky planety Aldebaran a zmijí hovínko a ropuší pírko a podobné chuťovky a že když to bude nosit u sebe, tak se naprosto vyléčí... Fascinuje mě, že už tehdy si z toho Klíma dělal srandu a to bylo v roce 1928, a dneska to tady máme zas - fakt jsme pokročili hodně dopředu :)

  OdpovědětSmazat
 32. Já myslím, že když se to nechá na poličce, tak to lape prach celkem slušně. Takže něco pravdy v tom popisu přece jen bude.
  Klára

  OdpovědětSmazat
 33. Mě by strašně zajímalo, kde ta výrobkyně Hana Sluncevnas bere ty alchymistické a astrální kameny!
  Mimochodem mi to připomíná příšerné vložky od firmy Hanák, které se dostaly do hlavních zpráv, k Jiřince i do Sama doma.
  Protivná blondýno, mohla bys prosím Tě navštívit stránky těchto zázračných vložek a napsat o tom článek? :-)

  OdpovědětSmazat
 34. bohužel, je to tak, lidé jsou schopni věřit všemu, dělám v obchodě s dárkovým sortimentem a orgonit máme taky, ačkoli ne tak drahý, cca 100korun, máme ho tam proto, že se po něm lidi ptali a že ho vyžadují, chodí si na ně jeden pán, co s virgulí zkouší, jakou to má sílu a podle něj je ten orgonit mocný amulet, mimochodem kdysi tou svou virgulí zkoušel i sílu jednoho plastového trpaslíka a říkal, že to dává také mnoho pozitivní energie... bohužel i moje maminka je schopná tomu věřit, ačkoli ne tak fanaticky, věří na homeopatika (mimochodem na tohle téma znám skvělé video http://www.youtube.com/watch?v=2GWDCtcwiBU) a chodí dvakrát do roka ke kartářce, radši zkouší dietu podle krevních skupin, než aby si nechala poradit od dietologa... bohužel si do toho nenechá mluvit, když naznačím, že jsou to nesmysly, urazí se. Věřím, že ji to nějakým placebálním způsobem pomáhá, ale zrovna ta dieta, vidím, jak to nebude mit ucinek, jak ji to nastve a vyprdne se na to... Kez by byla taky takový skeptik, jako já...

  OdpovědětSmazat
 35. Orgonit - to je důkaz, že lidská blbost je nekonečná. Kovové špony, kamínky a jiný odpad zalitý v pryskyřici má zázračné účinky.... kdo tomu věří je důkazem ztráty zdravého rozumu a měl by se léčit někde v ústavu.

  OdpovědětSmazat
 36. To jsem takhle jednou sledoval v televizi nějakou věštkyni. Mezi samotnými věštbami tam mluvila něco o tom, že toto nadání má více lidí, ale většinou o tom neví. Tak mě napadlo, jestli náhodou také nemám takovéto schopnosti. Našel jsem na internetu nějaké stránky o této tématice, abych byl tak zvaně v obraze. No v obraze jsem moc nebyl, protože po tom rumu jsem byl spíš pod obraz. Nicméně jsem zjistil, že bohatší věštkyně věští z křišťálové koule, ty chudší z kávové sedliny a ty nejobyčejnější třeba z ruky. Pochopil jsem tedy, že věštit se dá téměř z čehokoliv, čemu se přisoudí kouzelná moc. Rozhodl jsem se tedy své první věštecké pokusy provést na vajglech v popelníku. Záhy jsem zjistil, že vlohy mám, neboť při různém hrkání popelníkem se z vajglů a popela začaly tvořit různé obrazce. Jelikož usilovným vnímáním astrálního stavu a trochu i tím rumem se mi silně podpoříla obrazotvornost, najednou jsem v popelníku zpozoroval obraz orgonitu. Po předchozím studiu internetových materiálů jsem již věděl co to je a jaké to má blahodárné účinky. Rázem jsem to považoval za vnuknutí a pochopil, že orgonit musím mít. Stále jsem se nacházel v oněm astrálním stavu, něco mezi nebem a zemí. Tedy jen vždy chvilkově, vlivem rumu více na zemi. V dílně jsem vyrobil hrst špon pomocí vrtačky. Pravý včelí vosk, ani pryskyřici jsem nenašel, tak jsem použil vosk ze svíčky, neboť již dostatečně vzdělán jsem věděl, že na materiálu až tolik nezáleží. Špony jsem nasypal do šálku zalil voskem a po vychladnutí vyklopil. Mé oči zářily štěstím. Můj první orgonit! Už jsem se cítil věštcem a kouzelníkem, proto jsem usoudil, že je nutno nad orgonitem ještě zamumlat kouzelnou formuli, aby získal větší moc. Musím uznat, mumlání mi šlo docela dobře, ani sám jsem tomu už nerozuměl. Hotovo. Znaven jsem položil hotový orgonit na stůl a šel jsem spát. Orgonit fungoval okamžitě. Zatímco často trpím nespavostí, tentokrát jsem usnul tak rychle, že jsem se nestačíl ani odstroji a zout. Dokonce jsem nedošel ani k posteli a usnul na podlaze, takovou to mělo sílu. Ráno, tedy skoro před polednem jsem se probudil a zprvu jsem nevěděl kde jsem. Ale orgonit opět pomohl, z kocoviny jsem se dostal poměrně rychle, zvlášť když jsem si dal dva panáky na vzpamatování. Teď už vím, že musím ve svém úsilí pokračovat. Stanu se léčitelem.....

  OdpovědětSmazat
 37. Četl jsem vaše vědecké pojednání na téma orgonit, začínám taky uvažovat o zhotovení svého vlastního orgonitu, neboť účinky dle předešlého příspěvku jsou ohromující, léčitel netušenou sílu orgonitu potvrdil a utvrdil ještě zesilovačem výkonu - rumem, ještě dnes vyrobím svůj vlastní orgonit a použiji dle vaší rady zesilovač účinků, doufám že značka nebude až tak důležitá, pokud někdo zjistil opak prosím o zprávu. Děkuji práci čest a mnoho dalších úspěchů ve vašem bádání.

  OdpovědětSmazat
 38. Jóóój a vylepšené tvary recptúru ste ani nevideli! http://img833.imageshack.us/img833/1019/vylepenreceptura.jpg

  OdpovědětSmazat
 39. Jóóój a vylepšené tvary recptúru ste ani nevideli! (takto to je lepšie. ;-)

  OdpovědětSmazat
 40. Nemáte někdo kontakt na výrobce? Mohu dodat zaručeně pravé magické špóny, xám jxem je zaříkal!

  OdpovědětSmazat
 41. V celom vesmire na zemi v nas... je energia coz je dokazany fakt ktory vysvetluje kvantova fyzika.ta energia vibruje na roznych frekvenciach. a ked je nieco ci uz pozityvne alebo negativne ´´nabite´´ tak aj posobi na svoje okolie cize podla mna to funguje lebo to tak musi fungovat na zaklade zakonov KF.minimalne uz len ten tvar pyramidy kumuluje energiu.a to ci tie drahe kovy su len koli tomu aby zvysili cenu alebo to ma aj hlbsi vyznam je tazko povedat.

  OdpovědětSmazat
 42. Orgonity jsou prý jakési magické kameny, pomůcky či co... už to mi stačilo, abych pochopil, že článek píše zasvěcený člověk se zájmem o věc :D Znáte proutkaře? Bojíte se jich? :DD Určitě nejsem člověk se sníženou příčetností, jak je uvedeno v článku, a na žádné báchorky nevěřím. Orgonity nejsou žádné kouzlo a nevidím jediný důvod, proč bych měl skončit v ústavu. Jejich účinek jsem si ověřil na bezpočtu lidí aniž by o nich věděli, na rostliny působí tak, že jsem koukal. Autor článku je ignorant a hlupák, ale to je tak, když někdo haní to, co v životě nezkusil a ví o tom kulové :D viz většina vtipných komentářů ...

  OdpovědětSmazat
 43. Překvapuje mě ignoranství s jakým autorka, jinak vcelku dobrého webu pojala téma orgonitu. Odsoudit nějakou věc na základě informací z jedné pochybné stránky a zjevně bez srovnání s dalšími zdroji, je opravdu "umění".. Orgonit byl vyvinut na základě objevu dr.Wilhelma Reicha, žáka známého psychoanalytika Sigmunda Freuda v 1.polovině 20.stol.a je nadále zdokonalován. Jeho účinky na odrušování elektrosmogu, pozitivní vliv na psychiku, a mnohé další, jsou prokázané řadou měření i studií. Co se týče ceny, autorkou zmiňovaný web je extrém (i tou směšnou magií), kde upřímně nechápu, jak vůbec můžou tolik chtít. Běžná cena je 100-150Kč/ks. Samozřejmě jsou i speciální/větších rozměrů s vyšší cenou, ale vše v řádu stokorun. Osobně mohu doporučit třeba http://www.orgonity.info/ , nebo na Slovensku http://www.orgonit.sk/

  OdpovědětSmazat
 44. nikdy neříkej nikdy.myslím že jsme na tomto světě tak strašně na krátko,že si nemůžem říct už vím všechno.mám velký zájem vědět .je pravda že spousta věcí je nám neznámá a dokonce jejich znalost i existence upírána.nehledám v tom žádnou vědu 1+1=2.velké věci jsou ve své podstatě jednoduché.přeji všem lidem odpovědi na jejich otázky i když počet otázek je nekonečný.ptejme se.

  OdpovědětSmazat
 45. Bože,takhle jsem se nezasmála už několik let.Tenhle web je prostě fantastický.Díky protivná blondýno!!!
  Musím zavítat častěji.Skvělý orgonit!!! :)

  OdpovědětSmazat
 46. S tou samovýrobou orgonitů, bych si být vámi moc nezahrávala! Patent má už registrovaný nějaká paní Kühnelová. Tak aby si třeba nechtěla ještě přivydělat, že vás zažaluje. Zdá se, že je to opravdu zdatná šejdířka! ;-)

  http://oz.kurzy.cz/mga-helena-kuhnelova/orgonit-p475273z317030u.htm

  OdpovědětSmazat