Chce se mi zvracet

Sprostá slova nepoužívám příliš často. Takže proto jsou následující dva screenshoty z veřejně přístupných profilů na facebooku jen se stručným komentářem: Chce se mi z vás zvracet, pánové!

http://www.facebook.com/pages/Miroslav-Sl%C3%A1dek/139386426110411?ref=tshttp://www.facebook.com/profile.php?id=100000808544065&sk=wall


30 komentářů:

 1. a je toho víc, i méně známý přišli se svou troškou:
  http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8508-nejvetsi-skudce-politopadoveho-vyvoje-vaclav-havel-zemrel.aspx

  OdpovědětSmazat
 2. to je opravdu neuvěřitelné. Ze zvědavosti jsem mrkla na profil toho Jana Čáka a je mi taktéž zle. Taková hovada přece nepatří mezi lidi :-/

  OdpovědětSmazat
 3. Hyeny, jinak to snad ani nejde říct...

  OdpovědětSmazat
 4. jj a hlavne kvoli Havlovi si to mozu pisat a nikto ich za to nebude prenasledovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kvalitni demagogie. Jj, Havel a jen Havel se zaslouzil o rok 89. LOL.

   Smazat
 5. fujtajbl....měli by se hodně stydět

  OdpovědětSmazat
 6. To , že je Sládek, jeho stoupenci a banda z parlamentních listů dav primitivů, nemůže přece nikoho překvapit. Jejich malost se vždycky projeví ve vypjatých chvílích.

  OdpovědětSmazat
 7. dík za skvělé odkazy...Má to být propagace těch stránek?

  OdpovědětSmazat
 8. Hlavně bych tady tohle moc nešířila... Chytnou se toho další kreténi, a ty ostatní to bude akorát mrzet a štvát (a další choutky na zvracení a podobně..).

  OdpovědětSmazat
 9. je to hrůza,jak někdo může být takový primitiv....

  OdpovědětSmazat
 10. mám samozřejmě na mysli Sládka, ne autorku :)

  OdpovědětSmazat
 11. Je to hnus, nicmene sam Sladek s tim nema nic spolecnyho (tu stranku evidentne nespravuje on - ani jednu)

  OdpovědětSmazat
 12. Jak se tu někdo ptal, jestli to myslí vážně... Můžu odpřísáhnout, že Jan Čáka to vážně myslí.
  Protože to je primitiv, který neuměl /a zřejmě stále neumí/ nic jiného, než šikanovat druhé, povyšovat se nad slabší... Velice by mě zajímalo, co jeho zájmům říká jeho matka. Vždycky tvrdila, jak je Honzík dobrosrdečný, nikomu by neublížil, nemá na to buňky.

  Když byl Václav Havel na vrcholu své politické kariéry, bylo mi asi deset let. Jako politika ho nemůžu hodnotit, nechci ho hodnotit, jako člověk mi byl sympatický...
  Posmívat se smrti kohokoliv je ubohé, naprosto ubohé, věc, která nemá mít v civilizované společnosti místo.
  Howgh.

  Bára

  OdpovědětSmazat
 13. Od Čáky mě to ani nepřekvapuje. Je to mentálně postižený kluk, kterého šikanovali, když jsme byli malí, teď si to s nespravedlivym světem vyřizuje. Je to dobytek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tom pripade mozna spis chudak nez dobytek, ne?

   Smazat
 14. Nejsmutnější je, že to bohužel není záložitost jen nějaké debaty republikánů. Nevím jestli tady někdo četl debaty pod články o smrti V. Havla na Novinkách. Já ano a bylo mi z toho smutno. Jeden komentář hnusnější než druhý, pochopitelně nejvíc kladných bodů komentář záporný a pokud tam někdo napsal něco hezkého a lidského okamžitě se dostal do mínusu záporného hodnocení.

  OdpovědětSmazat
 15. Já Havla nemám ráda, ale nechápu, jak ho někdo může nazývat takovými jmény a oslavovat jeho smrt. Ti lidi fakt už nejsou normální.

  OdpovědětSmazat
 16. Co čekat od "Fun Clubu" M. Sládka?

  OdpovědětSmazat
 17. no to je hnus.. sice češka nejsem ani se o politiku atak nezajímám, ale i tohle je na mě moc..

  OdpovědětSmazat
 18. Teda myslím, že tady se šetřit sprostými slovy nemuselo.....je to nechutnej hyenismus

  OdpovědětSmazat
 19. diskuze na novinkách nedoporučuju číst NIKDY:D...to se fakt nedá

  OdpovědětSmazat
 20. Diskusi na novinkách jsem jen otevřela a stačilo ... To už málokdo pamatuje, jak to tady vypadalo v roce 1989 ? Nikdo nehodlá uznat, že nebýt V.Havla, nastaly by tady pogromy a revoluce by rozhodně nebyla sametová ? Holt není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.
  Ludmila

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, mas pravdu, nikdo, protoze co rikas je naprosty nesmysl.

   Smazat
 21. No, ono to s tou sametovkou a Havlem je trochu složitější, Ludmilo. Každopádně to, co je napsáno na FB Míry Sládka je poněkud mimo. A pochybuju, že to Sládek psal. On byl sice vždycky tak trochu komediant (nezapomenutelná Sedmička na Nově, kdy byl jeho oponentem Klaus), ale tohle mi přijde přes čáru. Navíc není tak blbej, aby si kazil svůj "mediální obraz" (teda jeho zbytky).

  OdpovědětSmazat
 22. hm, od bulvaru vela necakam, ale toto mi prijde krute: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-vaclav-havel/165403/dagmar-havlova-tajne-se-vratila-k-manzelove-rakvi.html

  nemoze ani v pokoji truchlit

  OdpovědětSmazat
 23. No jo Havel spasitel národa :)

  Havel byl loutka mocností která nás akorát zaprodala do dalšího otroctví... Díky bohu za Sládky a ostatní kteří dovedou udržet realistický pohled.

  OdpovědětSmazat
 24. Uznávám že oslavování jakékoliv smrti je hnusné ovšem třeba přeci jenom Čáka a Sládek mají v něčem pravdu.Netvrdil bych že jsou to ubožáci.Mjaí jen radikálnější názor.

  OdpovědětSmazat