Budu krásná jako... jako carevna!

Když jsem tady nedávno chválila čelenky a sponky do vlasů z Fleru, schovala jsem si i pár příšerností, abych to velké áááách nějak vyvážila. (Kecám, jen mě tenhle typ psaní baví)

Bylo jasné, co bude hlavní a první fotka. Je to čelenka pro nevěstu Bridal Queen. Stojí 777 korun. Hned, jak jsem ji viděla, vzpomněla jsem si na Mrazíka. V téhle čelence bude každá krásná jako carevna!
Květinová spona do vlasů v kombinaci jedovaté červené a zelené. Měla to být nejspíš růže, mě se ale vybaví film Adéla ještě nevečeřela. Stojí 66 korun a já snad ani nechci vědět, kolik dalo práce uplichtit tuhle masožravou příšeru, kterou zapomněli nakrmit.  Bála bych se, že když si to dám do vlasů, dá si mě to k obědu.
Pro mrazivé zimní dny se jistě bude hodit riflová ušatá čelenka. Je za 188 korun a mně se vybavuje to příšerné ráno s kocovinou takovou, že bych o ní mohla napsat román, ve kterém nakonec všichni zemřou bolestivou smrtí.

čelenka riflová - netopýr Miroslav


Plstěná vlasová spona z ovčího rouna stojí 244 korun a jmenuje se to Ostrá žena.  Vybavuje se mi Rambo s obličejem Železné lady. Jako doplněk je to vhodné nejspíš k maskáčové bundě. Romantičky přidají khaki sukénečku. Žádný chlap si na Ostrou ženu nedovolí. Prchne dostatečně včas.

Ostrá žena-vlasová spona

Popel, krev a slzy. Tak pojmenovala autorka tuhle příšeru, za kterou se nerozpakuje požadovat 2 319 korun. Myslím, že bych byla ochotná tyhle peníze zaplatit autorce za to, že to nebudu muset nosit.

Popol, krv, slzy

Čelenka inspirovaná podzimem je za 388 korun. Tomu říkám žaludové eso!Milovnice opeřenců a jiných ptáků si nemůžou nechat ujít čelenku Papoušek. Stojí 444 korun. Pokud v ní vyjdete mezi lidi za bílého dne, myslím, že máte jistou hospitalizaci na nejbližším oddělení s urostlými zřízenci a pravidelným přísunem utišujících léků.A když jsem u těch ptáčků, na téhle čelence jsou prý taky (nevidím je) a mají i hnízdečko s vajíčky. Dílo nazvané Karneval ve Vídni se podle autorky hodí k masce podzimu nebo matce přírodě. Matka příroda musí plakat. Stojí to 388 korun. Jinam než na karneval čelenku, prosím, nenoste.Čelenka Bow Bow za 133 korun by se spíš měla jmenovat Máša jde prvně do školy. Nevím proč, ale vidím veselou školačku z Moskvy, v pozadí Kreml a pobudu zpitého vodkou, který obdivuje motýly.

Čelenka \"Bow Bow\"


Toto se jmenuje Trojlístá (autorka opravdu do názvu napsala dlouhé í) a je za 229 korun. Proč je dohromady splácaný filc, korálky na drátku a knoflík? Asi se to autorce všechno líbí, a tak taky při tvorbě všechno použila.


Trojlístá

Dáma v růžovém. 259 korun. Medailonek a korálková výšivka na plsti. Proč??? Proč autorka spáchá něco tak strašlivého s tak krásným medailonkem??? Ruce bych jí urazila a pak bych ji za trest poslala na večírek klubu milovníků estetična.

Dáma v růžovém


A takhle to vypadá, když si koupíte fimo a pojmete myšlenku, že když z něj umí udělat šperky ta paní Brýdova, co byla tuhle v televizi, dokážete to stejně hezky taky. Nedokážete, to vám garantuju. Taky jsem se o to pokoušela. Výsledek prvních pokusů je stejný jako tohle: nehezká, pokroucená placka s podivně rozjetým vzorem připlácnutá na sponu do vlasů. Ale za 133 korun to třeba někdo koupí, žejo.
Pokud chcete vydělat balík, začněte šít saténové kříže. Víceúčelový módní doplněk za 2 580 korun! Je to prý vestička ve tvaru kříže a nosí se jako ozvláštnění jednoduchého trička nebo koktejlových šatů. Vesta sama o sobě je za 1 990 korun, ručně vyráběná brož za 590 korun. No, já bych si překříženou stuhu sepnutou broží přes tričko neoblékla. Ale asi tomu nerozumím.
A nakonec něco pro pány. Spona na kravatu za 177 korun. Jen nedokážu rozlišit, jestli to má být volant nebo zpotvořené logo jedné automobilky. Soudný chlap si tohle na kravatu nedá. Ale takový malý ples dobrovolných hasičů z Horní Dolní v místní hospodě, tam by to úspěch mohlo mít.

spona na kravatu

47 komentářů:

 1. Top první mi přijde super, Trochu mi to evokuje Fridu Kahlo. Ale kdyby madam tvůrkyně rozdělila použité množství květů na třeba 3-4 čelenky..našla by jistě na každou z nich kupce.
  Ji

  OdpovědětVymazat
 2. Asi jsem nasla ptacka na tom Karnevalu ve Vidni nebo jak se to "dilo" jmenuje . Podle me je to ten barevny flek co je priplacnuty na okraji hnizda s vajicky - jen tak mezi nami, tohle bych si na hlavu nedala ani na ten karneval. A do Vidne uz vubec ne :D :D :D Jinak ta prekrizena vec naprosto bez smyslu a ucelu - tak to mi nebere hlava vubec. Uz jen ten nazev vesticka ve tvaru krize je absolutni nesmysl...

  OdpovědětVymazat
 3. Nevím, kdo Vám dal právo tyhle tvořivé lidi urážet. Neznamená, že když se to nelíbí Vám nelíbí se to ostatním.Včera se Vám dělaly mžitky ze mě ale deska se dělají mžitky mně z Vás, jaké jste bezcitná. Nevidíte si na špičku nosu. Sama se schováváte pod pseudonymem a na druhé rozesíláte odkazy. O tom co jste mi způsobila včera si s Vámi ještě popovídá můj právník. Uděláte nestvůry ze všeho a na to čekají pak Ti, co mají potřebu si ukájet svoje ega. Dám si tu práci a najdu si aurtory fotografií, které jste zveřejnila, abych je na Vás upozornila. Jestli si myslíte, že jste nesmírně vtipná, tak mě je z Vás velice smutno!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Potrefená husa zakejhala, že, madam Gabro ...

  OdpovědětVymazat
 5. Gabro, vy jste prodejce těch nálepek na kočičí drápky, že? Proč se schováváte za přezdívku? A proč se stydíte za to, že jste se na nich snažila vydělat? Už s vámi ten váš právník rozebral, zda jste se nedopustila týrání zvířat?

  OdpovědětVymazat
 6. Jooo! Gabro, zakažme to! Zaveďme cenzuru! Nikdo nesmí odteďka vyjádřit svůj názor! Zpátky na stromy! Čest, soudružko!

  OdpovědětVymazat
 7. Gabra??? Už ne Hana H. (realdolls) z Frýdku Místku?? Zastávat se týrání zvířat znamená souhlasit s ním. Ony "návleky na drápky" zmizely z mimibazaru, že? Nevadí, snad si odborníci poradí...věc jsem ráno předala dál a má ji Státní veterinární správa - odborníci na welfare.
  Jinak ty čelenky jsou fakt šílené:-) Ta s broží je snad nejhorší, ostatní bych si uměla představit ke karnevalovému kostýmu. Blondýno JSTE vtipná! Pro mne určitě!

  OdpovědětVymazat
 8. Silene vytvory pomijim, radsi..ale jedna vec me rozesmala tak, ze jsem malem spadla ze zidle - ta slecna na obrazku se satenovym krizem vypada jak Cameron Diaz ve filmu Neco na te Mary je, kdyz si dala do vlasu gel podporujici erekci a pak s tim strasila cely vecer v baru :DDD

  No a madam Gabra je teda narez. Presne znam tyhle typy lidi, co se ohaneji pravniky za to, kdyz nekdo vynese krutou pravdu na verejnost :D Nikdy jim to ovsem nevyjde a oni se pak utapeji ve vlastnim pocitu trapnosti.

  OdpovědětVymazat
 9. Milá paní Gabro, autoři děl (?), které chcete upozorňovat, vložili své výrobky na internet zcela dobrovolně. Jistě jim udělá dobře pokud je někdo pochválí, stejně tak ale musí počítat s kritikou. Pokud se jí chtějí vyhnout, můžou své "díla" prodávat svým kamarádkám (a to jen těm neupřimným). Buďte proto i Vy prosím tolerantní k vyjádření názoru, který je jiný než ten Váš - je to lidské. Pěkný večer přeji.

  PS: Mimo jiné - s tím právníkem už je to jen takový výstřel do prázdna, nemyslíte? :) Jo, pravda do očí je někdy k neunesení...

  OdpovědětVymazat
 10. JjISTĚ DÁMY, AŽ VÁM BUDOU ZASÍLAT MAILY TYPU HLEDÁM TĚ A ZABUJU, URČITĚ TO NECHÁTE TAK. Nechápu co Vás na těch drápkách tak rozčílilo, 80% lidí má vykastrované kocoury, aby jim doma nesmrděli a vy mi tady budete vyhrožovat fyzickým násilím za návleky, které doporučují i veterináři!!! To snad není normální. Pokud se k něčemu máte touhu vajadřovat, tak se vyjadřujte ale nenarušujte tím soukromí druhým. Jo a narozdíl od toho anonyma jsem se podepsala svým přihlašovacím jménem, zřejmě se ozvala vtipná blondýna, co vše ví a zná a může svými ironyckými poznámkami urážet a plivat kolem sebe, na koho chce? Ale napsat jak se jmenuje tak na to odvahu holka nemá. Tak si tu holky pište,urážejte a smějte se všemu a všem. Však život a lidé kolem Vás Vám to vrátí.
  A kdopak je ta genicka, to je zřejmě Vaše jméno a příjmení? To snad ne? Nebo se také bojíte napsat své jméno, o mě víte všechno, tak proti takovým jako jste vy mě musí chránit ten právník. Hana Havrlantová

  OdpovědětVymazat
 11. Blondýna patří za mříže, co si to dovoluje upozorňovat na týrání zvířat a mít vlastní názor na hnusné ozdoby do vlasů!?!! Až se mi dělají mžitky před očima!

  OdpovědětVymazat
 12. Vážená paní anonymní, to sice máte pravdu, pokud by tam nebyl uveden ten autor jako například Ateliér ..... Protože se může stát stejná situace, jako třeba včera mi, že budou vypisovat různě narušení jedinci, pokud vy jim k tomu dáte podnět.
  Já Vám Vaše ironické názory neberu ale vy svými názory navádíte ostatní k tomu aby zareagovali a to ne zrovna adekvátně.

  OdpovědětVymazat
 13. Milé slečny a dámy.Do šílenců nešťouchat-prosím!!

  OdpovědětVymazat
 14. A ještě jeden malý dodatek. Já jsem se řádně přihlásila svým uživatelským jménem a za nic se neschovávám, já srab nejsem. A nevím proč by ochrana osobnosti měla být výstřelkem do tmy!!!

  OdpovědětVymazat
 15. ehm ehm, "paní Gabro", toto uživatelské jméno je registrováno od prosince 2011, předpokládám od včera. Příště si aspoň dávejte bacha na zobrazované informace. Btw, je svaté právo navážet se do ostatních, však se teď také navážíte do blondýny :) noo, mějte se fajn, já tu s vámi nadále trollit nehodlám.

  OdpovědětVymazat
 16. Já se za nic schovávat taky nemusím, já nic nikdy neprovedla. Jen prostě nejsem tak blbá, abych lezla na internet s celým svým jménem adresou a pomalu rodným číslem jako vy. Pak se nedivte stalkingu, oplzlým mailům od úchyláků, telefonátům a podobně. Myslím, že můžete být ráda, že tady jste narazila na celkem vybranou společnost. Na mimibazaru si tím tak jistá nejsem. Dokud jste sem celé své jméno nevyzvrátila neměla jsem o něm ani tušení. Ale vaše věc. Už dětem v první třídě se klade na srdce, že na internetu mají být na své osobní údaje skoupé. To není o hra na hrdinství nebo srabáctví. http://www.bezpecnyinternet.cz/ - doporučuji! :-D

  OdpovědětVymazat
 17. jsme někde v severní koreji, že tu někdo nemože vyjádřit svůj názor?? slečno či paní gabro, s tímto se vám akorát každý vysměje...nebo si zkuste zavolat do té koree...

  OdpovědětVymazat
 18. Zdravím Blondýno. Děkuju moc za inspiraci. Zbylo mi totiž doma asi půl metru tylu a já marně přemýšlela, co z něho mám udělat na silvestrovskou bláznivou oslavu s tylovými sukněmi a péřovými boa. Ta mašle je jasná volba :)

  K ostatním věcem bych chtěla podotknout, že každé zboží má svého kupce. A ano, i u nás mohou být lidi úplně šílení, aby si něco takového koupili. Některé z těch čelenek vidím jako úžasný doplněk na karneval, který pak bude posléze zahrabaný ve skříni. Pokud to chce někdo nosit mezi lidi - jeho boj, ale pokud ho s tím někoho uvidím v 7 ráno na zastávce, tak se prostě budu smát....

  Na závěr si dovolím ještě odkaz: http://spidlova.blog.idnes.cz/c/84737/Nekrmte-trolly.html

  OdpovědětVymazat
 19. Myslím, že u těch drábků nejvíce pobouřila věta, že je můžete nalepit sekundovým lepidlem.

  OdpovědětVymazat
 20. Uff, ta věc z fima vypadá jako slimák.

  OdpovědětVymazat
 21. Milá blondýno, vybralas dobře :-) čelenky od Jane Bond se mi obvykle líbí, ale ten ptáček také není opravdu pro mě. Medailonek vypadá pěkně, ale provedení jinak pěkný obrázek totálně zlikvidovalo.

  OdpovědětVymazat
 22. Čelenky sú pekne bláznivé, neviem si predstaviť že by si to niekto dobrovoľne dal na hlavu.
  Každopádne tá prvá čelenka z kvetov pre nevesty by sa dala pekne skombinovať. Len by mohla byť zo živých kvetov, k tomu elegantný účes a jednoduché šaty. Mne sa to páči napr. tu: http://kittykatedwards333-inspiredbycourtneylove.buzznet.com/user/photos/flower-headband/?id=64096541

  Tú farebnú kvetinku (trojlístá) by som si tiež vedela predstaviť na jedincovi s uvoľneným farebným štýlom.

  No ale tie ceny :o))))

  zdraví Dina

  OdpovědětVymazat
 23. Sekundová lepidla se vyrábějí z kyanoakrylátu. Zde je popis jeho toxicity:

  Toxicita
  Páry kyanoakrylátů ve formě monomerů dráždí citlivé membrány v očích, nosu a krku. Okamžitě polymerizují vlhkostí v membráně a stávají se inertní. Toto nebezpečí lze minimalizovat používáním kyanoakrylátů v dobře větraných prostorách. Okolo 5 % populace se může při opakované expozici senzibilizovat na páry kyanoakrylátů - pak se u nich objevují příznaky podobné chřipce.[1] Kyanoakryláty mohou také dráždit kůži a způsobovat alergickou kožní reakci. ACGIH stanovila expoziční limit na 200 ppb. Ve vzácných případech může vdechování par kyanoakrylátů spustit astma. Neexistuje jednotné měřítko toxicity pro všechna kyanoakrylátová lepidla, různá lepidla mohou mít rozličná složení.
  USNTP a UKHSE došly k závěru, že používání ethyl-kyanoakrylátu je bezpečné a že není třeba provádět další studie.[2] 2-oktyl-kyanoakrylát degraduje mnohem pomaleji, protože má delší organický řetězec. Tato pomalá degradace udržuje hladinu pod prahem toxicity pro tkáně. Proto je pro chirurgické sutury preferován 2-oktyl-kyanoakrylát oproti ethyl-kyanoakrylátu.

  Takže, paní Gabro, neříkejte, že sekundové lepidlo není toxické a nemůže kočce uškodit, když může vyvolat i astma!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 24. Mně se taky "trojlístá" nezdá tak špatná. A oranžovej ptáček mi přijde spíš jako sranda než hrůza. A pichlavá zelená věc by se třeba hodila do dredů. Možná, za jistých okolností, až čas uzraje. Horší mi přijdou ty žaludy. Nějak nevím, co tím chtěla autorka říct. Rozhodně by se to nemělo nosit do větru. Nechtěla bych z toho vymotávat vlasy.

  OdpovědětVymazat
 25. Ptáček je boží! a žaludy a bow-bow jsou taky super, samozřejmě na běžné nošení do práce to není. :)

  OdpovědětVymazat
 26. Ty čelenky jsou ujeté, o tom není sporu.
  Ale některé se mi moc líbí. Tak tři z nich bych klidně ven nosila. A ta s andulkou je megašílená, tu bych si brala na návštěvy úřadů :-)

  OdpovědětVymazat
 27. hold pani Gabro, tyranie zvierat je trestne a za ich prava sa stavia vela ludi, tak sa necudujte, ze Vam chodia vyhrazne maily. Ja som veterinarna lekarka a navleky pre kočky rozhodne NEDOPORUCUJEM!! az mi srdce vynechalo na 2 sekundy, ked ste pouzili tento argument. Ked uz mate problem so skrabanim, tak to uz radsej tie drapky skratit. Kristina

  OdpovědětVymazat
 28. Líbí se mi věci ujeté,někdy až šílené,miluju lidi tvůrčí a tolerantní.Nesnáším ty " soudné" a zlé..
  tož tak

  OdpovědětVymazat
 29. Ta spona na kravatu je uzávěr vodovodní armatury, což my technici umíme ocenit :-)

  OdpovědětVymazat
 30. Pani Gabro, puvodne jsem se k tomu to nechtela zapojit ale nakonec musim. Tak za prve: nikde jsem si nevsimla, ze by blondyna nekoho urazela - v dnesni svobodne spolecnosti muze kazdy vyjadrit svuj nazor v mezich slusneho chovani. To ze se nekomu neco libi a nebo ne je ciste na vkusu jedincu. Ja sama jsem tvoriva duse a jsem rada, kdyz se nekomu neco meho libi, ale pokud se to nelibi, tak musim umet prijmout kritiku a popripade se z ni poucit. A za druhe: myslim si, ze vetsinu lidi nevytocily ty samotne navleky na drapky, jako spis to, ze se maji nalepovat vterinovym lepidlem!!! Nezlobte se na me, ale tohle je opravdu tyrani. Jsem milovnice zvirat (ale ne zadna fanaticka), mam sice radsi pejsky nez kocicky, ale to je uplne jedno. Vyrostla jsem na vesnici, kde na dvorku pobihalo nekdy i 5 kocek. Ja osobne bych si kocku dovnitr nepustila (nikdy nerikej nikdy), ale pokud si nekdo porizuje kocku do bytu, tak prece musi pocitat s tim, ze ta kocka ma drapky a bude drapat, vzdyt je to selma a je to pro ni prirozene. A pripovnovat cokoliv na zive tvory sekundakem je neskutecna zhovadilost a to je prave to, co kazdeho pobourilo. Navic jsem nekde slysela, ze je tohle v americe bezne, jako ty navleky, ale lepi se nejakym specialnim lepidlem, ktere je naprosto neskodne (ikdyz o tom by se daly vest tez diskuze).

  OdpovědětVymazat
 31. 1) Čelenky fajn. Myslím si, že je soudíte jako věci na normální každodenní nošení, což nejsou:) Nevěsty si na hlavě nechávají dělat leccos,představte si k čelence s kytkama drdol a závoj, které mívají, a hned to vyzní jinak.
  Zbytek se, jak už tady někdo psal, hodí třeba na karneval, na nějakou alternativní módní přehlídku, na párty atd. Nebo pro fashion bloggerky, ale ty experimentují s celým svým vzhledem, tak proč ne.

  2)Anonym z 8:54 překrucuje, ne že bych se zastávala oblepování koček, ale věta "Ve vzácných případech může vyvolat" opravdu znamená ve vzácných. Testuje se to na hodně velkém vzorku. "Spustit astma" navíc znamená aktivovat genetickou dispozici (a tu taky nemá každý).
  Většina zdravotních potíží ze sekundových lepidel -kromě lokálního podráždění- vzniká až při chronické expozici (čínské dělnice lepící 16 hodin denně hračky). Olízat si to kočka nemůže, určitě vám už někdy někomu ztuhl sekunďák na kůži a víte, že to vodou potom nesmyjete ani omylem:)

  Při použití na zvíře bych se tím pádem bála spíš toho boje při aplikaci - že lepidlo skončí na kůži, na čumáku, v oku, všude, jen ne tam kde má. (do morálních a welfare aspektů návleků se pouštět nebudu, to už se tu probralo dost).

  3)Chápu, že na Hanu H. zuříte k nepříčetnosti, ale všimněte si, že jste ji nejdříve přinutili se podepsat celým jménem a vzápětí ji vynadali, že dala na net své jméno a adresu :) Jinak při prodeji na mimibazaru jméno a adresu uvést MUSÍTE, to není žádný její rozmar.

  A sakra - v jakém jsme to světě, kde panuje názor "nejsem tak blbá, abych lezla na internet s celým svým jménem adresou a pomalu rodným číslem jako vy. Pak se nedivte stalkingu, oplzlým mailům od úchyláků, telefonátům a podobně"????
  To jako zveřejnit jméno = automaticky dostávat výhružné maily "zabiju tě"?
  To se mám na co těšit. Jméno i s fotkou mám třeba v informačním systému školy (a genicka ho asi taky někde mít bude. Nevygooglitelný člověk dneska skoro neexistuje).

  Když už to tady má být "vybraná společnost" (tvrdí genicka), tak prosím vyčítejte lidem jen to, co opravdu udělali, a bojujte přiměřenými prostředky. Chápu kontaktování veterinářů atd., ale psát výhružné maily někomu, kdo se mi nelíbí za svůj prodávaný výrobek, to je už opravdu hodně nízké (hm, a trestné).

  Ta paní nevaří kočky zaživa ani nevyrábí bonsai koťátka:))), řekla bych, že si ty návleky od ní koupilo pár lidí, ti rychle zjistili, že to neumějí nalepit a hodili to do skříně. Po čase by tahle věc v ČR sama zapadla.
  Tak se smiřte s tím, že si to proklepne veterinární správa, poplácejte se po zádech, že jste vymýtili ze světa zlý nešvar, a už ji nechte...kopáním do mrtvol se ničeho nedosáhne.

  A ještě něco. Kopete do člověka, který to nevymyslel, nevyrobil, jen přeprodává. Jestli s tím opravdu chcete něco dělat, došlápněte si na amerického výrobce - Soft Paws Inc. Případně Dr. Schelling, 39685 Sierra Dr., Three Rivers, CA 93271, info@softpaws.com
  http://www.softpaws.com/

  Minåsikt

  OdpovědětVymazat
 32. Adelo,
  btw. to nebyl gel podporujici erekci, ale regulerni sperma ;-) tedy ne ze by na tom zalezelo, jinak mate recht - podoba tu je :) ... Katka

  OdpovědětVymazat
 33. Tak paní Gabro, těší mě, že se s vámi znovu setkávám (dodnes čekám na to trestní oznámení za stalking a vlastně by mě zajímalo, jak byste vysvětlovala stalking jako jeden sice rozčílený, nicméně slušný mail:-)) Za prvé-urážen tu nikdo není, urážkou by bylo, kdyby se blondýna vyjadřovala k např. vzhledu modelek, nikoliv k výtvoru dobrovolně nabídnutého na internetu. A za druhé, pokud si myslíte, že nám život za tuhle neškodnou zábavu bude něco vracet, zamyslela jste se nad nešťastným (a dost možná i ohroženým) životem vašich "onávlekovaných" koček? A navíc lžete. Veterináři ycela jistě nedoporučují návleky jaké vyrábíte vy, ale jakési "botičky" Soft Paws. Ach jo.
  Eliška

  OdpovědětVymazat
 34. BTW Gabro, až si pročtete ty pravidla bezpečnosti na internetu a zjistíte, že sekundové lepidlo toxixké JE, zkuste se vrátit taky k pravidlům gramatiky, diakritiky zejména :-)
  (Jo, já vím, že je to troll, ale já si nemůžu pomoct!:-)

  OdpovědětVymazat
 35. Si Clarkova, asi to bude nějaké lepidlo jako je např.na umělé řasy nebo nehty, to taky nemůže být toxické, ael i tak mi to přijde praštěné něco na chudáka kočku lepit, když si o tom sama nemůže rozhodnout.
  Btw právníka paní Hany bych chtěla vidět:-DDD Nebo trestní oznámení za upozornění na nějakou kravinu na internetu, dneska se mooc bavím:-DDD

  OdpovědětVymazat
 36. Nemá se podle pravidel uvádět odkaz na zdroj fotografie? Předpokládám, že autorka fotografií nejste.

  OdpovědětVymazat
 37. Heh. Zdroj je Fler, což je uvedeno, a ještě navíc tu jsou jen odkazy na ně. Takže když se koukneš na vlastnosti obrázku, máš tam link.

  OdpovědětVymazat
 38. K tomu z 11:09 bych dodala, že samozřejmě i já jsem vygooglitelná, ale rozhodně se nenechám vyprovokovat paní Hanou k tomu, abych jako ona napsala celé své jméno ke každé diskuzi. Jen jsme se podivily, že prodává jako Hana a tady se zřejmě tváří jako Gabra. Klidně mohla zůstat Gabrou, nikdo ji rozhodně nenutil. Já dokonce předpokládala, že je to pouze nějaká příznivkyně "návleků" ne sama prodejkyně. V mimibazaru jsem se celé jméno prodejce nedozvěděla...bylo tam jen Hana H., to, že ví mimibazar kdo je kdo je mi fuk, zásadně nepíšu zlé maily. Znám ze svého okolí několik případů stalkingu, který si rozhodně oběti nijak nevykoledovaly, takže vím, že opravdu v takovém světě žijeme (bohužel). A nikdo do ní nekope...nadáváme tu svorně na výrobek, odsuzujeme lepiče i toho kdo to šíří a podobně, ale jediný, kdo tady něčím vyhrožuje a začal se ohánět právníky je ona. Tím, že něco přeprodává se dostala do situace, kdy si bohužel musí vyslechnout i druhou stranu. Slovo přeprodává ve mě evokuje drogy - tam vám prodejce taky připadá jako kladný hrdina, protože to nevyrábí? Se zlými e-maily vyjadřuji veřejně nesouhlas, dokážu pochopit, že si nemusela uvědomit škodlivost výrobku nebo to vidí jinak než my, možná je to i úplně vpořádku z veterinárního hlediska, to zatím nevíme. To ovšem neznamená, že nemůžu veřejně nesouhlasit s používáním tohoto výrobku, tvrdit, že je to z mého pohledu týrání zvířat, když mi to tak připadá a kritizovat ostatní diskutující. Sama když napíšu kamkoli do diskuze, tak počítám s tím, že se mnou budou lidé nesouhlasit a samozřejmě se mi to stává. Ale o tom ty diskuze jsou...ne o tom, abychom se tu plácaly po rameni jak se sebou souhlasíme.

  OdpovědětVymazat
 39. Dejnicka: No ja si myslim, ze to bude neco takoveho, ale i tak je to zhovadilost, presne jak ty pises. Na male dite by taky nikdo nic neprilepoval. Pokud si chci neco ja pripevnit na sebe, jako treba prave ty umele rasy, tak si za to zodpovidam, ze mi z toho treba olezou oci. Ale ta kocka si nemuze rict, ze to nechce. Muj bratr mel psa boxera, velky pes a svete div se, kdyz mu bylo horko tak slintal, ale hrozne. Tak to jsem mu mela ty pysky slepit? To by me nikdy nenapadlo, proste jsme s tim vsichni pocitali, a kdyz jsem se s nim chtela hrat nebo se pomazlit, tak jsem si holt vzala stare obleceni a bylo.

  OdpovědětVymazat
 40. To kopírování Módního Pekla už je hodně trapné...

  OdpovědětVymazat
 41. Většina těch ozdob je opravdu hrozných, ale to není to s čím mám problém. (A často něco, co vypadá na někom příšerně, na jiném vypadá dobře.)
  Problém mám s těmi cenami a netýká se to jen ozdob, týká se to na Fleru hlavně hadrů. Ano, schválně píšu hadrů, protože některé "originální kousky" si jiný název nezaslouží a fascinuje mě nestydatost prodejkyň si za svůj výtvor říct řádově tisíce korun.
  Vždycky si vzpomenu, jak se mi jedna ukecaná kadeřnice přiznala, že nakupuje v sekáčích trička za třicet korun a prodává na mimibazaru za dvě stovky. :-) A bez problémů si takhle dlouhodobě přivydělává a baví ji to. Inu, každé zboží (hadr) si najde svého kupce.

  OdpovědětVymazat
 42. Genicko, pokud máš s tímhle výrobkem problém a chceš se proti němu veřejně ozvat, znovu ti doporučuju jít přímo proti americkým výrobcům, zlikvidováním přeprodeje v ČR se nic moc neřeší:)

  To, že se "nemá divit stalkingu" jsi psala taky ty, na mě to vyznělo tak, že je to snad něco normálního a běžného. Není.

  Slovo přeprodej je normální termín, používá se u všeho zboží - i vaše sámoška za rohem, která má na regálu Colu, je přeprodejce Coly. Nepatří to jen k drogám.
  A ne, nedělám z Hany H. "kladného hrdinu". Jen se mi nelíbí ta lavinovitá klovací reakce, která podle ní vyústila v maily "hledám tě a zabiju tě". To už není adekvátní reakce.

  OdpovědětVymazat
 43. Mě by zajímalo, jestli má paní zajištěné prohlášení shody a další potřebné dokumenty a certifikáty pro uvedení výrobku na náš trh, protože jestli to nakupuje v USA a tady dále prodává, tak to ona je za tohle všechno zodpovědná. A pokud to nemá, tak by to mohlo zajímat např. ČOI.
  Jinak, když se tu ohání doporučením veterinářů, měla by to říct celé - veterináři v USA to doporučují jako bezpečnější a vhodnější variantu k otřesnému "declawing". A to myslím všichni souhlasí, že radši návleky SoftPaws, než chirurgické odstranění drápků.

  OdpovědětVymazat
 44. Katka: aha, dekuju za pripomenuti, ja jsem ten film videla pred hodne lety, kdyz jsem jeste byla mala, tak jsem to bud v ty dobe nepochopila nebo si to uz nepamatuju. Kazdopadne spis jsem to brala logicky, protoze by me nikdy nenapadlo, ze sperma bude mit vztycujici efekt :D

  OdpovědětVymazat
 45. Ta první čelenka není podle mě žádný strašný případ...to jsem tedy viděla na fleru horší věci. Náhodou ve správné kombinaci s ulítlými šaty to nemusí vypadat špatně.

  OdpovědětVymazat
 46. Papoušek je náhodou super! Ale samozřejmě jako vtip nebo jako známka punku :), na té uhlazené nalíčené paní to vypadá trochu zvláštně. Jednou jsem projela půl Prahy s čelenkou s velkým vrabcem z juty a lidé se ani moc neotáčeli...

  OdpovědětVymazat
 47. Nikdy ale nevíš, koho jsi doopravdy těmito fotkami nadchla a valí si to objednat :D

  OdpovědětVymazat