Těžký život Ivety B. a obhroublý Josef R.

Víc než sto tisíc fanoušků na facebookové stránce, to už je pěkná nálož. Není divu, že Facebook Ivety Bartošové - ten jediný pravý oficiální - na mne vyskakuje denně několikrát. Dnes jsem neodolala a klikla. A to jsem neměla dělat...

Iveta Bartošová mi nikdy nevadila. Na základce jsme ji se všemi spolužačkami svorně milovaly, až na Petru, která milovala Vondráčkovou. Její písničky nás provedly až na pokraj puberty, kdy jsme začaly střídavě poslouchat přeslazené chlapecké kapely a heavy metal, když jsme měly zrovna rebelské období.

Později jsem občas zaslechla v nějakém rádiu některou z písniček Ivety Bartošové a říkala jsem si, že jsou poslouchatelné pořád. Jenže zpěvačka s obrovským potenciálem a poměrně slušným hlasem, která mohla být středoproudovou stálicí české hudební scény až do důchodového věku, si začala postupně libovat v tom, jak je strašně ublížená. Pomalu, ale jistě tak pohřbila svou pěveckou dráhu, a jediné, co jí ještě drží v povědomí lidí, jsou čím dál trapnější excesy, které prodávají časopisy spolehlivěji, než diář nebo šála vložené k novému číslu zdarma.

Na mně neměly prapodivné problémy Ivety Bartošové vliv žádný. Blesk si kvůli ní nekupuju, maximálně si ho projedu na webu. Časopisy, které z jejího jména žijí,  nekupuju, občas jen někde zachytím nějakou informaci, nechápavě zavrtím hlavou a žiju dál.

Dnes jsem se ale pořádně naštvala. Stalo se to právě na Facebooku, když jsem si přečetla, jak s fanoušky Ivety Bartošové komunikuje její nový partner a ochránce Josef Rychtář.




Panu Rychtářovi by měl někdo vysvětlit, že právě fanoušci dávají Ivetě Bartošové na chleba! A že by měl být vděčný za každého, kdo je ochotný pustit si její písničku, koupit si lístek na koncert nebo šesté vydání starého cédéčka, když ta nová už zpěvačka dávno nevydává. V okamžiku, kdy Iveta Bartošová přestane lidi zajímat, přijde i o těch posledních pár kšeftů, které měla. S lidmi, kteří neříkají zrovna to, co se mu líbí, by měl jednat jinak, než takhle sprostě. Tohle je totiž vážně přes čáru. A zpěvačce, která se za každou cenu chce udržet na výsluní, tím opravdu neprospěje. Spíš naopak. 

8 komentářů:

 1. včera jsem to zrovna psala na svém FB:-D
  je to komedie hrozna,háda se tam každy s každým, už asi ani nema cenu rozsebirat Ivetu....
  jen jedno by mě zajimalo:) kde kupujou ten matroš co oba berou:))) bude to neco hodně dobryho:D

  OdpovědětSmazat
 2. mne by zaujimalo z coho ziju a na com ficia, pretoze to nie je mozne byt tak stupidny a sebestredny. ale zavidim, my nic takeho na Slovensku nemame

  OdpovědětSmazat
 3. Pan Rychtář má vychování řeznického psa. A že bartošové nevadí tahat se s někým takovým o ní též cosi vypovídá.

  OdpovědětSmazat
 4. Ivetka je super, ale uz druhy den nic nove v Blesku:-/ sa nudim v praci. Hodila by sa nejaka opilecka story

  OdpovědětSmazat
 5. Bez bulváru by, kravička, chcípla hlady.

  OdpovědětSmazat
 6. Je to vlastně dost smutný příběh a myslím, že nebude mít šťastný konec. Ona si odmítá připustit, že má problém se závislostí, a to nejen na lécích nebo alkoholu, ale i na chlapech. Vždycky se pověsí na prvního psychopata, který o ní projeví zájem... Bohužel, nejde pomoct někomu, kdo nechce. Tohle poznání mě osobně hodně bolelo - ano, mám podobný případ v rodině. Naštěstí bez novinářů.

  OdpovědětSmazat
 7. Taková to byla pěkná a šikovná ženská...škoda

  OdpovědětSmazat