Nahaté vzpomínky na mládí

Společná fotka polonahého nebo úplně nahého zamilovaného párečku - to je teď strašně in. Je úplně normální, že dvojice chce mít na památku společné fotky. Ale proč se v poslední době dostává tak moc do módy nechat si udělat společné akty? A proč ještě k tomu musí ty akty viset na webových stránkách fotografů, aby si je mohl prohlédnout naprosto kdokoliv?    

Tuhle módu odstartovaly celebrity. A jejich fotky se příliš neliší od společných aktů "obyčejných" párů. Některé prostě vypadají neskutečně, úžasně a sexy, jiné jsou jen trapné.  Zatímco třeba Victoria a David Backhamovi jsou přesně ten pár, který si může dovolit společně pózovat jen ve spodním prádle a je na ně hezký pohled, přesně opačný případ je třeba český sporťák Martin Pouva a jeho přítelkyně. Z jejich společných sexy fotek odkapává sliz. 

 

A podobně to dopadá, když si zamilovaný páreček řekne: necháme se vyfotit v ateliéru od profíka. Profík je totiž při nejbližší příležitosti svlékne, aby to bylo sexy. Jenže místo hezkých fotek na památku pak většinou vznikají zoufalé akty s prapodivnými pózami, na kterých se trapně schovává nahota. A které by neměl vidět kterýkoliv uživatel internetu, ale jen ti dva, kteří se nechali vyfotit. 

Klasika, nahatá budoucí matka s nahatým budoucím taťkou. Botičky jsou povinná rekvizita. (Ostatně, nad tímhle typem fotek už jsem se tady už dřív rozčilovala) 

Tak jdeme na netěhotné párečky. 

svatebni-fotograf-galerie

svatebni-fotograf-galerie

Klasika. Sexy fotky. Trička dolů, džíny nechat. Nasaďte podivné výrazy. Úsměv se zakazuje, není kůl. 

No, pořád lepší, než následující fotky. Ty nepřirozené pózy se nějak trénují nebo páreček aranžuje umělecký fotograf?  Zvlášť ta druhá by se mohla jmenovat "Jsme letadlo!"


svatebni-fotograf-galerie

svatebni-fotograf-galerie


Jsou páry, kterým stylizace ála sexy dračice a děsnej bejk fakt nesedne. Na to totiž nestačí jen sundat trička. 


Dvojice - Fotografie dvojic

Zamilované Foto Ostrava

A pak jsou fotky, které jsem asi vážně nechtěla vidět... 
Foto dvojice Ostrava

No, není to takhle daleko lepší???

Foto Dvojic Ostrava

10 komentářů:

 1. :DDDDDDDDDDDDd nemám slov, jen se směji :-D Ale ta druhá černobílá by nebyla až tak špatná...kdyby měli něco na sobě :D

  OdpovědětVymazat
 2. Jsou věci které nikdy nepochopím. A tohle je jedna z nich. Já nevím, když bych už teda sebrala veškerou svou odvahu, tak jít do toho je asi to nejmenší. Ale chtěla bych, aby mě někdo cizí nebo nedejbože známý našel na internetu v portfoliu nějakého fotografa? Nejspíš bych se propadla! Toto jsou věci, které by měly zůstat v albech onoho páru. Jako vzpomínka. Jediná fotka ze které cosi vyzařuje je ta ''svlékací'', i když nejspíš to bude proto, že se mi líbí hra se světlem :D

  OdpovědětVymazat
 3. bože, slečna na fotce 4 se mohla aspoň před tím velkým ,,profi" focením učesat

  OdpovědětVymazat
 4. A uplne najlepsie bude, ked si o dotycnych objektoch bude ich potencionalny zamestnavatel hladat referencie...
  fiesta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ony se v portfoliich uvadeji i jmena focenych?

   Vymazat
 5. .. tuto je celkem peklo .. moje kamarádka (mimochodem ukázková "bydlenka")se nechala vyfotit těhotná (jen tak nahá v šátku, či co to bylo), následně několikrát s miminkem (nazí!, polonazí) .. mno a ty nejlepší fotky? když sama vzala do ruky foťák a stiskla spoušť .. ty ateliérové byly umělé, neosobní a .. nahé .. :/ :D

  OdpovědětVymazat
 6. Jak už tu někdo napsal, tohle nikdy nepochopím. Lidem, kteří by se normálně nenechali vyfotit ani v prádle, najednou rupne v bedně, začnou se odhalovat, ukazovat špeky, chlupy, břicha, prsa...
  Stejný názor mám i na to, že svléknout se do půlky těla a nechat si na sobě džíny, to oprvadu není sexy :-D a už vůbec ne na těhotné ženě a jejím partnerovi s postavou běžného chlapa (žádná vyrýsovaná postava, žádné opálení nebo odstraněné pihy).
  Co s takovými fotkami? Budete je za pár let ukazovat dětem? Rodičům? Babičkám? Dalším matkám na pískovišti a předhánět se, která byla nejvíc sexy?? achjo

  OdpovědětVymazat
 7. Osobně tuhle posedlost vážně nechápu!! Ale nejde jen o fotky zamilovaných párečků, ale i náctiletých slečen, které se vyprsí v podprdě před rádoby fotografem a vzniknou z toho takové hrůzy, že mi často běhá mráz po zádech.
  A všimli jste si, že poslední dobou panuje určité nepochopitelné přesvědčení, že jakmile si koupím "profesionální" a a kvalitní foťák, je ze mě jako zázrakem úžasný fotograf?!

  PS: pro všechny se sadomasochistickými sklony doporučuji fotogalerii Petra Kalába https://www.facebook.com/media/albums/?id=1757631066
  SiuZan

  OdpovědětVymazat
 8. Vážená autorko,
  ve svém článku jste použila vícero fotek, na jejichž použití na svém blogu nemáte autorská práva. Tímo vás žádáme, aby jste je ve svém vlastním zájmu nejdéle do 2 pracovních dní odstranila. Pokud tak neučiníte, hrozí vám pokuta za narušení autorských práv až ve výši několika set tisíc korun českých.
  Pokud se i nadále hodláte věnovat redakčním aktivitám, doporučujeme vám, aby jste si důkladně prostudovala pravidla použití blogu a základy autorského zákona.

  Ve zkratce
  Fotografie je autorským dílem chráněným autorským zákonem
  Autorskoprávní ochrana začíná vznikem díla, nic se nemusí registrovat ani zveřejňovat
  Autorská práva nejdou převést, lze však sjednat licenci k užití díla
  Není-li sjednáno jinak, musí být v licenční smlouvě stanovena odměna
  Pro své účely si může z internetu kdokoli stáhnout jakoukoli fotku
  Fotku bez souhlasu autora nelze dále použít, ani v případě uvedení autora
  Díla umístěná na veřejných prostranstvích se mohou fotografovat
  Pro focení lidí musíte mít až na výjimky jejich souhlas
  Pro další použití fotek lidí je zpravidla nutné sjednat tzv. model repase

  OdpovědětVymazat
 9. Já vím, že o sobě autorka dobrovolně přiznává, že je blonďatá. Ale stejně.
  Prý že :"Tuhle módu odstartovaly celebrity."

  Milá slečno, prohledejte Internet a objevíte sto, ale i více let staré nahaté fotky tenkrát anonymních párů. Pokud se někdo fotit chce, proč mu tu možnost brát. Pokud dá autorovi souhlas k užití pro jeho propagaci, pak je to jen jeho věc. Možná se Vy sama na podobné fotky necítíte dost hezká, přitažlivá, štíhlá ... nevím, je to vaše věc. Nesmějte se ale těm odvážným, se sebou spokojeným.
  Ať je to jakkoliv, charakter a inteligenci člověka nejlépe poznáte podle toho, čemu se vysmívá. Tento blog je neveselá sonda do Vaší povahy. Včetně nedovoleného užití obrazového materiálu, který je chráněn autorským právem.

  Jiří

  OdpovědětVymazat