Ještě na tom nejsme tak špatně

Pokaždé, když mně srazí do kolen nějaký odstrašující případ českého nevkusu, uklidním se na stránkách People of Walmart. Tenhle (už i u nás notoricky známý) web shromažďuje ty nejstrašlivější fotky z obchoďáků Walmart. Najdete tam všechno: lidi, co si vyrazili na nákupy ve spodním prádle, v pyžamu, v plavkách, v neuvěřitelných kreacích, morbidně obézní ženy v sexy kraťáskách, muže v dámských šatech, ženy, které mají prsa na hrudníku i na zádech současně, lidi, kterým narostl druhý zadek nad tím původním, pány v podprsenkách.... 

Při prohlížení fotek jsem šťastná za naše typické ponožky v sandálech, na dámy ve vytahaných teplákách se koukám pomalu se zalíbením a říkám si, že ten náš nevkus má do toho amerického přeci jen ještě hodně daleko.


18 komentářů:

 1. Panebože, to je naprosté obludárium :-( člověk si říká, jestli ta stvoření mají vůbec nějaký mozek v hlavě - připadá mi to jako zájezd nějakých "mentálů" (i když těmto se za přirovnání hluboce omlouvám) bez pedagogického dozoru. Měla bych problém, vybrat tři na pomyslné "stupně vítězů".

  OdpovědětSmazat
 2. Taky mě tyhle fotky vždycky uklidní. Vzpomenu si jak se snažím zamaskovat nějaký ten (proti tomuhle malinký) špek ...a tihle? Ještě ho vystaví. Vždycky si říkám: "Co si asi myslí, když se takhle obléknou a vyrazí do ulic? Že jsou krásní? Originální? Nezajímá je to jak působí na ostatní? Chtějí vyčnívat? Přitahovat pohledy? Neví o tom, že jsou zdrojem posměchu?"...Kdo ví?

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 4. Hopskulko, já bych řekla, že ta první fotka prostě takhle byla vložená na PoW. Ta ženská vlevo je ale tak výživná, že to stálo za to i s tim pánem. Linda

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. dnes nebudem spať. sadnem si do rohu izby a budem premýšľať, ako môže na tejto našej krásnej planéte existovať národ s tak vysokým percentom cvokov(neviem sa rozhodnúť, či to myslím ako urážku, alebo diagnózu), a ešte byť skalopevne presvedčený, že oni sú na vrchole pomysleného rebríčka "Úžasnosti".

  OdpovědětSmazat
 7. A tu písničku taky znáte?
  http://www.youtube.com/watch?v=YvxNgdFeWqM

  OdpovědětSmazat
 8. mě přijde, že to ty lidi dělaj snad naschvál...protože jinak to neni možný!!!
  P.S.: právě jsem vykrvácela z očí

  OdpovědětSmazat
 9. to je jen naschvál ne? ty lidi to dělají jen aby se dostali na tu stranku ne? jinak si nedokážu vysvětlit........!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Odporné, je mi zle...

  OdpovědětSmazat
 11. uaaa, dementní lidé zaslouží jen dementní komentář - ty vole, ona má kozy na zádech!

  OdpovědětSmazat
 12. nejhorší jsou ty fotografie se záhnědou... ou ou ou!

  OdpovědětSmazat
 13. jdu si vypláchnout oči savem

  OdpovědětSmazat
 14. Je mi z toho smutno, kam to lidé dopracovali...

  OdpovědětSmazat