Hrnek, ze kterého je mi špatně

V dalším pokračování mého oblíbeného seriálu o nejhnusnějších, nejodpornějších, nejnevkusnějších a nejkýčovitějších věcech si ukážeme hrnek, který při pouhém letmém zahlédnutí vyvolává žaludeční nevolnost.

Špinavý hrnek


Tenhle hrnek není ukázkou z domácnosti špindíry. Je to vtipný a veselý dárek! A za pouhých 264 korun. No, nekupte to!

Špinavý hrnek

Z oficiálního textu prodejce: "Špinavý hrnek je opravdu špinavý, ale jen podle jména. Jeho vzhled jsou fakticky skvělé mimikry, které odradí nenechavé ruce kolegů či příbuzných. Můžete si být jisti, že Špinavý hrnek vám nikdo nevezme!

Špinavý hrnek navíc slouží jako terapeutická pomůcka pro každého, kdo pořád něco drhne a umývá. On se do běla vydrhnout prostě nedá. Jinak je to samozřejmě běžný hrnek, dá se mýt v myčce, lze jej používat i v mikrovlnné troubě.

Od teď se už špíny nemusíte bát!"


Tenhle hrnek bych nechtěla nikdy od nikoho. Jenom se na něj podívám a je mi z něj špatně. Musela bych se propadnout hanbou, kdyby ho někdo zahlédl u mne doma nebo v kanceláři.

Špinavý hrnek

A jako terapeutickou pomůcku pro každého, kdo pořád něco drhne a umývá, si ho taky neumím představit. Právě naopak. Člověka posedlého čistotou tenhle hrnek může tak maximálně přivést do blázince.  

9 komentářů:

 1. Jak by řekl můj syn: "To je kekel z pekel"... tenhle hrnek bych si nehlídala, stejně bych ho nepoužila, fuj!

  OdpovědětSmazat
 2. Ja myslim, ze tohle oceni opravdu jen nekdo, kdo si vyzkousel sdilet kuchynku s 50+ lidma, tam je totiz brani hrnicku kazdodenni problem. Je jedno, jestli je na nem napsano jmeno nebo nebrat nebo cokoli, beztak si ho nekdo "pujci". Tenhle podle me opravdu zarucene nikdo neveme...

  OdpovědětSmazat
 3. Tak a už dost. Že lidi vymýšlejí nejrůznější zvrácenosti v podobě nafukovacích obrazů, kýčovitých cedulek na dveře, náhrobní kameny z plastu... to vše jsem přešla s úšklebkem, ale toto? To je čistý (tedy špinavý) nevkus, hnus a opravdu mám pocit že vyzvracím celou svou dnešní výbornou večeři. Proboha, kdy bude konec? Před čím se lidi konečně zastaví? Příjde jim vůbec něco svaté?

  OdpovědětSmazat
 4. jsem rada, ze nejsem jedina, komu tyto radoby vtipne veci pripadaji odporne. A myslim, ze hrnek by na me osobne mel vliv uplne jiny. Ac nejsem cistotou posedly maniak, po zhlednuti spinaveho hrnku jsem dostala neodbytne nutkani jit vydrhnout vsechny hrnecky, ktere mame doma:-)

  OdpovědětSmazat
 5. =)))
  náhodou, terapeutickej určitě bude....stačí snim třísknout o zem a úleva je zaručená

  pragueneedsmorestyle

  OdpovědětSmazat
 6. Odpornost nejvyššího kalibru! Fůůůůj!

  OdpovědětSmazat
 7. fůůůj, tak z toho bych fakt nemohla pít. Je to nechutný. A typ prachy za to? ani náhodou!

  OdpovědětSmazat
 8. No to mě překvapuješ, blondýno! Tebe, která neuklízíš ani na Vánoce,pohoršuje tento hrnek, jo? Vždyť je to pouze obrázek kávy a rtěnky... není to nic nechutného. :D

  OdpovědětSmazat