Elle.cz a trapas s novým singlem od Madonny

My blondýny (bez ohledu na barvu vlasů) milujeme Madonnu. Česká Elle to ví, a tak nám Madonnu servíruje poměrně často a ráda. A my rády klikáme na články a všichni jsou spokojení.

Právě v těchto dnech  se Elle.cz snaží zaujmout čtenářky (a těch pár mužů čtenářů, kteří tenhle web taky čtou) hned na hlavní stránce titulkem To musíte slyšet: Madonna má nový singl!   Kliknu celá natěšená, přečtu si úvodních pár řádek o tom, že Madonna má nový singl, který se jmenuje Give Me All Your Love, a ve kterém nám Madonna namíchala koktejl, který si budeme chtít dát na každém večírku. A pod tím vším je video.
 

Jenže to video je zablokované. Takže neuslyšíme vůbec nic, jen se pěkně naštveme.

Elle se pokládá za prestižní módní časopis. Jenže žít jen z pověsti se nedá, chce to na ní pořádně makat. Otrávit čtenářky tím, že do článku přidáte video, které nelze spustit, je trapné. A o profesionalitě to moc nesvědčí. Přitom stačí málo. Než článek zveřejníte, prostě si zkontrolovat, jestli video funguje. Zvládne to i blondýna!

10 komentářů:

 1. ja treba kroutila hlavou, jak muze mit elle na svych strankach toto http://streetstyle.elle.cz/profil-518.html :-) to o necem vypoviiida:)
  Ma.

  OdpovědětSmazat
 2. V době publikování článku mohlo video jít přehrát, pokud ale správce kanálu video smaže nebo je zablokováno kvůli autorským právům, pak se stává link nefunkčním. Nemyslím si ale, že by to byl takový trapas, ostuda a že by to stálo za článek.

  OdpovědětSmazat
 3. díky ma...mam co zkoumat po večerech, blogy už jsou nuda:D

  jinak mnohem víc mě děsí toto: http://streetstyle.elle.cz/profil-589.html a počet lajků:P....fakt styl...

  pragueneedsmorestyle

  OdpovědětSmazat
 4. Až na to, že video funguje.. :)

  OdpovědětSmazat
 5. Na elle.cz mi to ukazuje, že je obsah zablokovanej tak, jako je na obrázcích a video mi funguje jenom tady pod tim článkem- Nekoukáte na to odjinud než z ČR?

  OdpovědětSmazat
 6. Hlásím, že video stále negunguje! Aspoň že na Protivné blondýně jede v pohodě :-)

  OdpovědětSmazat
 7. blondyna to nezvladla, video pod clankem nefunguje

  OdpovědětSmazat
 8. Dík za upozornění. Video vydavatel odstranil, už jsem vložila jiné.

  OdpovědětSmazat