Barevné teplíčko

Po delší době jsem zabrousila na web háemka a objevila pár kousků, které podle mne fakt stojí za to. Jsou barevné, vypadají, že budou teplé, a líbí se mi.

Šaty, cena 1 299 korun. Tyhle šaty mi trochu připomínají ty moje dětské, které jsem nosila do školky. Dovedu si je představit i na denní nošení v chladných dnech. Klidně bych si pod ně vzala rolák nebo tluté zimní punčocháče buď v černé barvě anebo ve stejné modré či žluté, jako je potisk. Snažila bych se vyhnout jen červené, je poměrně výrazná a na šatech už je jí i tak dost.Šaty, cena 1 299 korun, složení 44% polyester, 56% vlna. Tyhle šaty jsou úžasné. A při 56procentním obsahu vlny by mohly být i příjemně teplé.Rukavice, cena 99 korun. Skvělé. Ideální pro mě. I pro vás. V každé z nás je kus blondýny, ne?Kabát, cena 1 499 korun, 60% vlna, 40% viskóza. U kabátku mě nadchla barva. A líbí se mi i vysoký podíl vlny.

No a když už jsem u těch barev, našla jsem i pár zajímavých kousků na webu Lindex.
Top Black
Top, cena 449 korun. Délka ve velikosti M je 65 centimetrů. Konečně se přestaly nosit ty nesmyslné hadříky do pasu!

Sweater Blue

Rolák, cena 699 korun, materiál obsahuje 15% mohéru.

Dress Red

Šaty, cena 799 korun, materiál obsahuje 5%  angory.  Délka ve velikosti M je 87 centimetrů. Miluju tuhle barvu! Šaty jsou zatím na webu v rubrice Coming soon. Prodávat se budou také v bílé a černé barvě a v obchodech by mohly být už v nejbližších dnech.

Coat Red

Kabát, cena 2 499 korun, složení 50% vlna, 30% viskóza, 20% polyester.

A teď už můžeme jenom doufat, že tyhle krásné kousky přijdou i na český trh.

7 komentářů:

 1. Ty první šaty, druhé triko a top z Lindexu mi připomněly doby, kdy jsem jako sedmileté dítě neměla pas. Když ho nemá ani ta modelka, jak v tom bude vypadat normální člověk? A to kritizujeme hadry z Petrklíče.

  OdpovědětSmazat
 2. Tady někdo vůbec nepochopil. Když něco nemá pas ještě neznamená že to je z Petrklíče. Vždyt je to úplně jinej styl! Mně se to teda líbí. Srovnání s Ptrklíčem je mimo

  OdpovědětSmazat
 3. Dobře. Problém možná není v tom, že to nemá pas. Problém je spíš v tom, že je to hadr střižený odshora dolů všude stejně rovně ála babiččina zástěra.
  S tím prvním pisatelem nemám nic společného, ale narozdíl od vás na něm oceňuji i to, že umí česky.

  OdpovědětSmazat
 4. Obávám se, že pod první šaty by si autorka musela vzít nejen rolák, ale i ty punčocháče - tohle je totiž cokoli, jen ne teplé.
  Souhlasím s prvním komentářem. Dobře, no, u toho Lindexu jim věřím, že holt jedou na té vlně hadrovitých věcí pokud možno one size. U těch dvou z H&M na obou fotkách prosvítá skrz ten oděv (že by fotomontáž???) modelčino levé rameno a u červeného dokonce snad i široký V výstřih na triku. Tomuhle bych možná tak věřila, že je to pro návštěvu Petrohradu, 10 vrstev pod to a už žádný kabát navrch - taková novodobá matrjoška. Rozhodně to ale není nic, co bych si přála vlastnit nebo potkat na ulici. Nedej bože jim za to ještě dát dobrovolně 1300!

  OdpovědětSmazat
 5. A další hnidopišská poznámka: I když je tohle jenom ojedinělá chyba a tamto byl hnus na entou, tak bych si v situaci, kdy v jiném článku nabízím nějakému serveru, že mu opravím chyby, dala zatraceně pozor, aby jiný článek nezačínal "Podle mně...".

  OdpovědětSmazat
 6. Bellami, ano, díky za upozornění. Hnidopišství tohoto druhu je tady vítáno :-)

  OdpovědětSmazat