Vyzkoušeno: Tangle Teezer

Určitě jste slyšeli o tom malém kadeřnickém zázraku. Revoluční kartáč Tangle Teezer má rozčesat bez tahání a vytrhání i nejvíc zacuchané vlasy na celém světě. Moc jsem tomu nevěřila, protože mi přišlo, že je to jen kus plastu za pětistovku, který má dobře zmáknutou reklamní kampaň. A teď si sypu popel na hlavu, protože on to malý zázrak je.

 

Mám dlouhé, hodně jemné vlasy, které se fakt příšerně cuchají. Na noc je zaplétám do copu, jinak bych je ráno už nerozčesala. Hlavně v zimě, kdy nosím vysoké límce, roláky a šály, se mi vlasy u krku zacuchávaly tak, že jsem každý večer rozčesávala jeden velký dred.

Tangle Teezer pro mě objevila moje kadeřnice, kterou ty moje zacuchaniny už taky nebavily. Jednou ho na mně zkusila a teď už mám svůj doma.

Opravdu skvěle rozčeše vlasy, a to i mokré. Suchým vlasům dá i trochu objem, mokré vlasy dokonce uhladí skoro jako kondicionér. Po vlasech stačí jen párkrát přejet, rozčeše i uzlíky. Navíc při česání s TT mi nevypadne tolik vlasů, jako při česání s běžným hřebenem.

Pro mě je Tangle Teezer moc milé překvapení. A kamarádka, která má doma malou frajerku s hustými kudrnatými vlasy až po zadek, navíc říká, že jí tenhle kartář pěkně šetří nervy. Její holčička se totiž odmítala nechat ostříhat, jenže každé česání bylo na hodinu a neobešlo se bez scény. A teď je učesaná bez řevu a hned.  

Takže palec nahoru.

8 komentářů:

 1. bez tahání to umí i kartáče s ohebnýma zoubkama a štětinama - mám 2 hodně starý a sou super, viděla sem je i teď někde prodávat taky s dřevěnou rukojetí..

  OdpovědětVymazat
 2. Dík za tip, už je to podruhé, co čtu na tento hřeben chválu, asi si ho koupím. Jinak fajn blog, přidávám k oblíbeným :)

  OdpovědětVymazat
 3. "kamarádka má doma malou frajerku" lol dřív asi měli týpci frajerky, teď už se tak řiká i dětem??

  OdpovědětVymazat
 4. díky! :-)

  kozanamezi: taky mám kartáč s měkkými štětinami, ale s TT se to nedá srovnat.

  selfish fish: malá frajerka je taková frajerka, že se jí ani jinak říct nedá :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Já nevím... Po spoustě chvály i jinde jsem si ho objednala, ale byly to vyhozené peníze...jak jsme se v naší rodině shodli, je opravdu určený JENOM pro jemné, řídké vlasy, skutečné vlasy rozčesat neumí, respektive dá to opravdu hodně práce. Rozčesávání zauzlenin: opět, zas jenom u řídkých vlasů, u těch hustších je ten kartáč okázale ignoruje, takže jediný způsob je vybrat tu zauzleninu a česat ji zvlášť, což jde ale prsty stejně dobře. Navíc, od té doby, co jsem ho používala(přece ho nevyhodím, když stál tolik peněz!), se mi začaly hodně ničit vlasy. Zimou to není, kosmetiku jsem taky nezměnila. Takže milý TT letěl na aukro, od "korunky", kupodivu se prodal docela draze, třeba našel někoho, kdo ho bude mít opravdu rád. Já se vracím k dřevěnému kartáči se širokými zuby.

  OdpovědětVymazat
 6. Já ho zkoušela v kadeřnickém velkoobchodě a taky jsem z něj nebyla zrovna nadšená. Asi je lepší nejdřív zajít někam, kde mají tester... Já bych si ho rozhodně nekoupila a to mám jemné dlouhé vlasy do půli zad.

  OdpovědětVymazat
 7. No jo, nějak se tihle písálci živit musí. Autorka na článku zaručeně neprodělala :-).

  OdpovědětVymazat