Vyzkoušeno: Nanopodložka

Prý to je malý zázrak. Nanopodložka do auta. Přepisuje zákony fyziky. Plácnete ji na palubku a její extrapřilnavý povrch udrží cokoliv. Třeba mobil.Tak jsem ji vyzkoušela.

Nanopodložka se dá koupit všude. Nejlevnější vyjdou asi na 30 korun, nejdražší je podle heureka.cz za 213 korun.

Nás blondýny potěší, že se vyrábí nejenom v černé barvě, ale můžeme mít třeba růžovou.

Nanopodložka

Jak to funguje? Nanopodložku prostě připlácnete v autě kamkoliv. Nedoporučuju třeba sedačku spolujezdce nebo ukazatel tachometru. Podložka přilne na plastový povrch. A na ní můžete položit cokoliv. Spíš bych řekla přilepit cokoliv. Podložka, kterou mám já, totiž hodně lepí. Takže žádné přepisování zákonů fyziky. Prostě to, co výrobce propaguje jako super přilnavý materiál, je prostě jen hodně lepivý materiál.

Naštěstí je podložka omyvatelná, takže veškerý prach a špína, co se na ní nachytá, se dá zlikvidovat a podložka i pak dál lepí..

Poprvé jsem na ní položila krabičku cigaret. Když jsem se jí snažila odlepit, roztrhla jsem jí. Krabičku, ne nanopodložku. Teď už na ní dávám mobil (pozor, po sundání je ulepený, takže to chce hned ho otřít třeba vlhčeným kapesníčkem na ruce, jinak se na něj v kabelce nalepí třeba sirky). Ale je fakt, že mobil (a vlastně cokoliv, co na podložku položím, drží jako... přilepené).  Chce to ale trochu vychytat, jak z ní právě třeba mobil sundat - když jsem za něj vzala poprvé, zůstal mi na podložce zadní kryt.

Závěr: Pokud vám nevadí, že nanopodložka může na předmětech zanechávat lepkavý film, jděte do ní. Je určitě lepší, než běžné protiskluzové podložky do auta, které sotva udrží balíček papírových kapesníčků. Bez problémů udrží mobil, navigaci, rtěnku. Počítejte s tím, že je potřeba ji občas taky vyčistit.  

5 komentářů:

 1. jé, dík za recenzi, já si ji chci koupit a nevědla sem jak to funguje

  OdpovědětVymazat
 2. nanopodložku mám - a souhlasím - je to úžasný pomocník nejen do auta. jinak asi záleží na výrobci - taky mi zůstal zadní kryt telefonu přilepený na podložce, ale ta moje nezanechává lepkavý film na předmětu. asi záleží na značce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nanopodložka? Lepší vychytávku do auta neznám.A nelepí. Asi opravdu záleží na výrobci. Ale nesvědčí jí letní slunce přes přední sklo.

   Vymazat
 3. Je fajn připlatit si za kvalitnější podložku, nelepí....

  OdpovědětVymazat
 4. pokud to lepí, tak to není nanopodložka

  OdpovědětVymazat