Staňte se Popelkou za pouhých padesát tisíc!

Máte zbytečných padesát tisíc a milujete Pavla Trávníčka? Tak to si musíte objednat zážitek: Večeři s princem! Svět zážitků Dodoland nabízí vedle takových těch běžností, jako je masáž čokoládou, medem, koupel v pivu a jiné gurmánské patlaniny  relaxační radosti, i večeře s "celebritami".S takovým Pavlem Trávníčkem se můžete jít najíst za pouhých 47 500 korun.

Co od nás dostaneteVýsostnou šanci stát se Popelkou ve společnosti prince, gastronomické menu ve formě přípitku, hlavního jídla dle vlastního výběru, kávy a lahve exkluzivního vína No, už vidím bráchu, jak se těší, že se stane Popelkou. Jestli přitom bude Pavel Trávníček vzpomínat na Do-re-mi, případně zpívat, myslím, že by měl spolustolujícímu zaplatit zmiňovanou částku sám.

Pokud není Pavel Trávníček ten pravý princ pro vás, kupte si Jana Čenského! Čenský se prodává levněji, vyjde na 37 500 korun za tři hodiny. A princ je to taky, žejo.
Imitátor Petr Martinák stojí 32 000 korun, muži jistě ocení možnost povečeřet s krásnou modelkou Hanou Mašlíkovou za 33 000 korun, puberťačky budou zase nadšené z večeře s Janem Bendigem (to je nějaká superstárová talentovaná rychlokvaška či co) jen za 28 000 korun!

No, dovedu si představit, že utratím peníze rozumněji.

Dodoland prý nabízí i další celebrity, ale ne veřejně, protože prý celebrity nechtějí vypadat jako šlapky prodejné osoby svolné ke všemu. Údajně kasírují asi 90 procent z požadované ceny. Slušnej kšeft, že?

____________________________________________________________________________
Mimochodem, večeře s Protivnou blondýnou stojí jen pouhých 25 000 korun, protože nemá tak velká prsa, jako Mašlíková, neumí zpívat a není princ. To se vyplatí, ne? Zážitek objednávejte v komentářích.

7 komentářů:

 1. ok večerus tebou berem:-D Ale pojdeme iba na klobásu na Vaclavák

  OdpovědětVymazat
 2. Proč ta přeškrtávaná slova? Občas, jednou za několik článků, jak to dělá Módní peklo, to má vtip, takhle je to akorát trapárna.

  OdpovědětVymazat
 3. tohle už vytáh někdo na fb minulej tejden...hrůza:D..nejlepší je, že podle popisu to vypadá tak, že jídlo je jenom pro jednoho, takže nakonec budeš muset ještě za prince zacálovat i jeho večeři:D

  btw. všimněte si fotky s "modelkou" mašlíkovou, to ani nevypadá jako restaurace... spíš na hotel s večeří s donáškou na pokoj:D...3-4 hodiny...to je času dost.....a myslím, že to přibližně odpovídá i taxe lepších společnic

  OdpovědětVymazat
 4. Balzu, na fb to ke mně nedoputovalo, vyskočila na mě odněkud reklama, tak jsem si článek nemohla odpustit :-)

  Jídlo je skutečně jen pro jednoho, ale útrata za něj je v ceně "zážitku".

  OdpovědětVymazat
 5. sezko, tak jo, ale až na jaře, ať tam nezmrznem!

  OdpovědětVymazat
 6. príde mi to trochu ako celebrity slevomat:-D

  OdpovědětVymazat