Rozzařme podzim barevnými kabelkami

Když jsem narazila na eshop gregorio.cz, visela jsem na něm pěkně dlouho. A je mi jasné, že až budu shánět hezkou koženou kabelku, napřed budu vybírat právě tam.
Nabídka eshopu je obrovská. Jen v kategorii dámských kabelek je na výběr z více než čtyř set kousků. Naprostá většina je z kůže a ceny mi připadají relativně slušné. A co se mi líbí, je vážně velký výběr barev. Chcete kabelku v barvě červenou, žlutou, zelenou, růžovou, fialovou, modrou? Nebo raději camel, granátovou či béžovou? Nebo kombinaci černé s hnědou? Šedé s černou? Krémové s červenou? Mají je. Všechny!

A zvlášť ty v sytých barvách mi připadají pro podzim skvělé. Asi bych si k teplejšímu kabátu nebrala kabelku zelenkavou nebo pastelově růžovou. Ale třeba zrovna žlutou z předchozího obrázku si dovedu představit i k typické české uniformě černý kabátek - černé kalhoty - černé boty.  Skvěli ji rozzáří.

A tady je pár kousků, všechny z kůže, které mi padly do oka.
Cena 1 870 korunCena 1 890 korunCena 2 110 korunCena  2 190Cena 2 650 korunCena 2 375 korunCena 1 580 korunCena 2 115 korun2 380 korun. Nemám ráda batůžky. Ale tenhle bych asi i vzala na milost

2 komentáře:

  1. Fakt moc krásný, škoda, že nemám prachy. Taková zelená nebo tmavě fialová...Ach...

    OdpovědětSmazat
  2. Náhodou jsem našla včera ve skříni koňakovou kabelu, vypadá božsky a z barev kabelek mi už chybí jen trávově zelený kousek. Děkuji za inspirativní stránky, už vím kam poslat Ježíška ;)

    OdpovědětSmazat