Předražená Agáta

Kdo tohle koupí? To je první, co mě napadlo, když jsem si prohlížela nabídku Agáta Fashion (agatafashion.cz). Pro menšinu bulvárem netknutou: Jde o módu, kterou navrhuje a prodává megacelebrita Agáta Hanychová. Hadérky od Aguš jsou megasexy, megatrendy a... a nic moc.

Sexysukénky vypadají už na první pohled, že to je jen kus gumy, na které je našité cosi, co by si přálo být tylem. Na nejobyčejnějších tílečkách je tu zažehlovací aplikace, tam kus našitého čehosi... Mikiny za dva tisíce, nezajímavá bižuterie.

Všechno to vypadá jako ušité jen na efekt. Třeba tahle halena ta pouhých 1 790 korun (vždyť je taky od Aguš, žejo)


Na první pohled vypadá možná efektně. Na druhý pohled je to ale kus laciného hadru. Laciný tenký a průhledný hadr je našitý na laciný kus bavlny. Nechci vidět, jak to bude vypadat po čtvrtém vyprání. 

 


Tyhle tepláky (kalhoty?) taky stojí za to. Cena bez desetikoruny dva tisíce. 

U žádného z nabízených kousků není ani slovo popisu - zájemci si musí vystačit s fotkou, zakliknutím barvy a velikosti v univerzálním kódu S-M-L. Tabulka velikostí taky nikde není. A to ani nemluvím o tom, že by se třeba hodila zmínka o materiálu nabízených hadříků. Prodejce asi ví, proč. 

Nejvíc mě ale dostala nabídka podprsenek Victoria´s Secret. To je taková docela běžná značka spodního i svrchního oblečení. V USA patří cenově do středního proudu. U nás se ale bůhvíproč pokládá za něco mimořádného. 

Agáta Hanychová je velkou propagátorkou podprsenek téhle značky, ve svém eshopu prodává podprsenky Miraculous. A chce za ně naprosto nehorázné peníze. 

   
Ano, vidíte správně, Agáta Fashion prodává podprsenky Miraculous za 4 308 korun! V oficiálním eshopu značky Victoria´s Secret stojí tyhle podprsenky 49,50 dolarů (912 korun). Ty zdobené krajkou jsou za 59 dolarů (1 087 korun) a úplně nejdražší je Miraculous s kameny Swarovski za 150 dolarů (2 766 korun)

 


Pokud si objednám přímo ze shopu na victoriassecrets.com, zaplatím za zaslání zboží v ceně do 75 dolarů poštovné 27,99 dolarů, tedy 516 korun. V případě objednávky do 250 dolarů je poštovné 46,90 dolaru (864 korun). To znamená, že když si objednám čtyři podprsenky z USA, zaplatím i s poštovným přibližně o stovku víc, než na kolik mně stejná podprsenka (plus poštovné 99 korun) vyjde u Agáty. 

Ale zas: kdo z vás to má, hadry od Agáty....  
  

12 komentářů:

 1. Agáta je moje oblíbenkyně takže můžu nezaujatě říct, že ty hadry jsou fakt děsně předražený :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jsi nikdy nebyla v USA, že tady vykládáš o Victoria´s secret že? K.

  OdpovědětVymazat
 3. Však to je úplně normální, že u nás se timhle způsobem rejžuje na dováženým zboží :D a je to až směsný. Stejně jako celá Agáta a její návrhářský ambice.

  OdpovědětVymazat
 4. nejvíc se mi líbí "přidat do kabelky"...krásná představa, tenhle hadr bych opravdu chtěla nosit v kabelce

  http://pragueneedsmorestyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 5. Agáta je výjimečná..výjimečně narcistní husa a kdo tohle od ní kupuje je kolosální kráva.

  OdpovědětVymazat
 6. taky že to nikdo nekupuje:)))
  třeba tohle :))) http://agatafashion.cz/12-tricka-mikiny/593-sweet
  obyč triko a co to proboha? aha kousky tylu? panejo...
  tohle je taky hustej fór: http://agatafashion.cz/13-saty-sukne/813-rimini
  strašná fialová bunda pojmenujsime ahahahhaha! http://agatafashion.cz/319-bundy/320-pojmenujsime

  no já umřu.

  OdpovědětVymazat
 7. Jenže když ti už ten balík dorazí z USA až do ČR, tak na poště záhadně zmizí. Pak si ještě ráda připlatíš u Aguš!

  OdpovědětVymazat
 8. Koza, no. Nic lepšího bych od ní nečekala.

  OdpovědětVymazat
 9. zapomněla jsi k tomu dovozu z USA přičíst DPH ve výši 21% a clo, které musíš zaplatit, jinak ti balík pošta nevydá... Navíc kurz není radno používat aktuální dne ČNB, ten ti naúčtuje banka, která ho může mít daleko horší než středový. Takže asi tak :)

  OdpovědětVymazat
 10. ja veci od agaty kupuji a myslim ze jsou fajn!!anett

  OdpovědětVymazat
 11. Také od Agaty kupuji a jsem spokojená pokud se někomu nelíbí tak ať na její stránky nechodí!!!!!!!Kritizovat zbytečně zajděte do sekáče a máte :D

  OdpovědětVymazat