Nejnevkusnější dárky: Pro maminku penis, pro tatínka mačkací prso

Vždycky jsem měla za to, že různé "vtipné" dárky (jako třeba tvořítka na led ve tvaru penisu), kupují jen puberťáci svým vrstevníkům. Jenže poslední dobou čím dál víc narážím na nadšené komentáře typu: Mamince jsme k padesátinám koupili penisovou bonboniéru. Tak veselou oslavu jsme ještě nezažili. Nebo: Poraďte, kde sehnat mačkací prso? Pro manžu k Vánocům to bude super dárek.

Zavřít okno

Penisy jsou z mléčné čokolády plněné fondánem. Originální dárek. Cena 198 korun

Zavřít okno

Sprchový gel pro dědečka a mýdlo ve tvaru zubní protézy. Cena 145 korun

Zavřít okno

Činka na penis. Podle prodejce to je činka na penis na denní cvičení pro zaneprázdněné výkonné muže! Každý horkokrevný muž by měl začít s každodenním cvičením s činkou na penis!Fantastický dárek pro muže, který má všechno! Cena 245 korun.

Toaletní papír I LOVE YOU


Toaletní papír s novým motivem - nápis I LOVE YOU a šípem probodnuté srdce. Netradiční dárek pro všechny zamilované. Chcete-li ukázat svému partnerovi, že ho milujete je tento toaletní papír ideální. Správný dárek na Valentýna. Cena 99 korun.

Antistresové prso

Antistresové prso. Jeho mačkáním se prý uvolní především muži. Cena 145 korun

Papuče s pindíkem

Papuče s pindíkem. Cena 250 korun. Papuče s pindíkem jsou univerzální velikosti, jsou vyrobeny z příjemného materiálu.Hodí se jako dárek pro ženu, nebo jako ideální způsob jak šokovat návštěvu. Když jim nabídnete pantofle s pindíkem, tak nebudou věřit vlastním očím.


Polštář prsa - 40x40cm

Polštář prsa. Cena 380 korun

Antistresový penis

Antistresový penis je dokonalá pomůcka pro nervozní dámy. Antistresový penis můžete mačkat, házet si s ním a ukazovat ostatním, co jste dostali darem. Když ho hodíte na zeď, tak se přilepí a drží. Cena 120 korun

Polštář penis 40cm

Text prodejce: Polštář ušitý ve tvaru penisu i s koulema, dlouhý asi 40 cm. Vyrobeno z velmi kvalitního materiálu. Je možné ho i vyprat, aniž by ztratil svůj původní tvar. Ideální dáreček pro nymfomanky. Co může být krásnějšího než spát na něčem takovém? Cena 350 korun
Pánské trenýrky - Promiň
Pánské trenýrky Promiň. 160 korun.


Některý z podobných "vtipných dárků" najít pod vánočním stromečkem, naskáčou mi pupínky a od dárce už budu pro příště tvrdě vyžadovat pouze podepsané přáníčko. Tyhle dárky nejsou vtipné. Jsou naprosto nevkusné a trapné! Pochopím, když si je mezi sebou budou rozdávat puberťáci. Ale nikdy mi nikdo nedokáže asi srozumitelně vysvětlit, proč je dávají lidé svým dospělým partnerům nebo nedejbože rodičům. Dárce podobného paskvilu totiž říká jediné: jsem primitiv, tebe pokládám za primitiva a ani mi nestojíš za přemýšlení, co by tě opravdu potěšilo.

Kdyby mi partner věnoval toaletní papír I LOVE YOU, pomyslím si jediné: Že mě má u p...

Sada pro dědečka s mýdlem ve tvaru zubní protézy mi přijde snad ještě děsivější. Co vymyslí tvůrci dárků příště? Žertovný umělý kloub?

Naštěstí osud všech těchhle krámů bude stejný:  Skončí někde hodně hluboko ve skříni. Vy byste si snad ozdobili dobrovolně  gauč v obýváku plyšovým poprsím a přitom si pohrávali s antistresovým penisem?


10 komentářů:

 1. prokristapána todle dát našim tak mi vydědí

  OdpovědětSmazat
 2. Pozor i na ta přáníčka. často se tam objevují podobná zvěrstva.

  OdpovědětSmazat
 3. Fionor, to je pravda. Když si představím některá ta třeskutě vtipná a pokud možno i písně hrající přáníčka, vyjde to pomalu nastejno. Takže zbývají SMS. NEVERŠOVANÉ!

  OdpovědětSmazat
 4. antistresové prso jsem si koupila u vietnamců za 25 kč na půlnočni překvapeni a je fakt vtipný:D ale rodičům bych to asi nedala no:D ale kdybych dostala od kamaradky třeba tu penisovou bonbonieru tak bych si nemyslela nic o bezmozku..nepřipada mi to nic hrozného...

  OdpovědětSmazat
 5. tak když budu mít doma návštěvu, určitě jim řeknu ať si vemou ty papuče s pindíkem a podepřu jim hlavu dalším pindíkem a k zakousnutí ať si dají taky nějakého toho pindíka, žejo. Jediný, co mi na tom přijde výhoda, že nezvané hosty to na dostatečně dlouhou dobu odradí. Jinak je to nevkus všech nevkusů, ale ten koneckonců vládne Českem už dost dlouho.

  OdpovědětSmazat
 6. Mne by sa náhodou hodilo to prso. Dcéru som (žiaľ) naučila zaspávať pri dojčení, a keď už nechce piť, tak mi spiac mačká tie moje :-P
  Ale vážne-kde je dopyt, tam je ponuka. Všetko okolo nás je tak strašne presexualizované, tak sa nie je čo diviť, že sa intímno stalo všedným, a s tým zovšednením prišlo "znevažovanie"

  OdpovědětSmazat
 7. Nevim, jak taktne upozornit na hrubku. Prvni veta v predposlednim odstavci. L.

  OdpovědětSmazat
 8. A v clanku o Ceske poste je stejna chyba, v prvnim odstavci. Nejspis bylo rozcileni postou opravdu velike :) L.

  OdpovědětSmazat
 9. L., děkuju za upozornění, občas se uklepnu nebo přepíšu půl věty a pak po sobě nezkontroluju výsledek. Opraveno, díky.

  OdpovědětSmazat
 10. minuly rok som dostala ze mentolky v tvare penisu,nevedela som ako sa mam tvarit.Ale prvy vyraz prekvapenia,dufam,ze dal najavo ze nikdy viaaaac.M

  OdpovědětSmazat