Krampolovské ztělesnění vidláctví

Hana Krampolová předvedla neuvěřitelné věci

Dnešní Františka v Blesku mě pobavila. Vzala si na mušku padesátiletou Hanu Krampolovou, která se kdesi opět předvedla jako ikona českého nevkusu a vidláctví. Nevyčítala bych jí očko na punčoše, nehoda se může stát každému. Ale že se dokáže před fotografy soukat do předváděcí formule, i když ví, že si doma zapomněla sukni,  to už je vážně dost.

Hana Krampolová se urputně brání stárnutí. Bohužel tím nejnešťastnějším způsobem. Každým dalším vystoupením na veřejnosti jen dokazuje, že i vkus zasloužilé majitelky střelnice je proti tomu jejímu jen lehce extravagantní elegance.

Nejnovější ukázka z dnešního Blesku to dokonale potvrzuje. Kromě zapomenuté sukně z fotek nahlas křičí červená a černá. Červená na mnoha blondýnách působí lacině. Na Haně Krampolové působí navíc i strašlivě. Nesedne jí k barvě pleti a navíc podtrhuje zběsilou barvu vlasů, kterou musel namíchat nejspíš kadeřník těsně před hospitalizací na psychiatrickém oddělení.
U Krampolové mě to ale nijak nepřekvapuje. Její oblečení není sláma čouhající z bot, ale bohapustý Vidlákov s velkým V. Ženy v padesáti nebudou vypadat mladší, když se narvou do růžových triček a džínových kompletků. Budou vypadat jako trapný diblík, který zoufale křičí: Jsem mladá! Jsem mladá! Jsem mladá!

Hana Krampolová je ale na druhou stranu dokonale vyladěná po boku svého stejně nevkusného muže. Oba společně jsou prostě super kůl maloměstský páreček. A přitom by stačilo strašně málo - místo jedněch hnusných bot nebo nákupu kočárku pro psa (někde jsem o něm četla a  právě k tomuto nákupu patří to růžové zvěrstvo, co má Krampolová na sobě) investovat do služeb stylisty. Z Krampolových by mohl být elegantní a šmrncovní pár. Je ale otázka, jestli se ve svém kolotočářském vzhledu nevyžívají.  

8 komentářů:

 1. jéééj, také niečo nám na Slovensku chýba. Ale zase my máme Noru Mojsejovú

  OdpovědětVymazat
 2. Co bychom čekali od národního baviče #2 (první místo si do konce života uzurpuje tristně vyšumělý Donutil)

  OdpovědětVymazat
 3. sezko, na Noru se chystám někdy příště, slovenský národní poklad už mi taky párkrát způsobil žaludeční neurózu.

  Avo, a co Novotný??? :-)Řekla bych, že se s Krampolem o to druhý místo spravedlivě dělí!

  OdpovědětVymazat
 4. souhlas, vidlačka par excellence, at už je kleptomanka nebo ne, je hrozná...ale víc než to, jak hrozně vypadá (to je konec konců její věc), mi vadí, jak se hrozně sere do televize a do "médií" vůbec.....at si vypadá jak chce, ale at po nás nechce, abychom se na to museli koukat!

  http://pragueneedsmorestyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 5. To balzu: nene, není to jen její věc. Pokud možno vylezu ven tak, abych neurážela svým zjevem své okolí. Někteří lidé by si to měli vyvěsit na zrcadlo! :-) Magda

  OdpovědětVymazat
 6. tak samozřejmě, že by se mi líbilo, kdybych na ulici potkávala samé vonavé krásně oblečené lidi, ale když superkůlově oblečený nejsou, tak je taky nemůžeš polejt černou barvou, jenom proto, že se ti nelíběj...(zas nebudeme fašisti:D)...ale lízt tak do televize, to už je veřejnost na druhou, to by fakt už měli popřemejšlet, co si oblíct, když už je jim jedno, jak vypadaj normálně

  OdpovědětVymazat
 7. Já myslím, že paní Krampolové to jedno není. Vždyť do sebe dost investovala, není - liž pravda. A televize její není. On ji tam někdo zve, někdo to produkuje, dramaturguje, natáčí a schvaluje. A že by ausgerechnet paní Krampolová byla taková renesanční žena .....?

  OdpovědětVymazat
 8. Jsem z vesnice a takový zjevy teda u nás fakt nemáme!!!!

  OdpovědětVymazat