Když zešílí píáristaTenhle PR článek visí na webu oblectese.cz. Nepraštil mě do očí. Prásknul mě přes hlavu tak, že mi ještě teď kolem týla dokolečka běhají hvězdičky.

Autorka Mgr. Eva Gomelová stvořila tuhle hrůzu jako propagaci eshopu Petrklíč. Nevím, jestli dostala tuhle fotku jako jedinou pro využití, nebo si mohla vybrat k textu jakoukoliv fotku nabízeného zboží. Pokud je správně druhá možnost, pak autorka PR textu 
a) zešílela
b) oslepla a článek diktovala osobě nesvépravné, nezletilé nebo tupé
c) nenávidí Petrklíč a chtěla se eshopu ošklivě pomstít 

Každá žena může být sexy. Za vším se skrývá jedno jediné – rafinovaný a vhodný střih oblečení, který dokáže s oblejšími tvary doslova zázrak. Oblečení na obrázku nemá rafinovaný střih. Je nudné. Oblečení na obrázku nemá vhodný střih. Oblečení na obrázku má střih takový, že udělá z každé postavy beztvarou krabici a přidá jí deset kilo.

Asi si říkáte, černá barva je pro boubelky a baculky ta nejlepší, vždyť přece zužuje. Ale nemusí tomu tak vždy být. Zimní kolekce pro nadměrné velikosti doslova hýří barvami a veselými vzory. Pardon, čímže to hýří? Barvami a veselými vzory? Žádné hýření barev, natož veselý vzor opravdu nevidím. 

 Pokud zvolíte ten správný střih svetru, trička, halenky, kalhot apod. pomohou vám zakrýt nedostatky vaší postavy, a nebo naopak poukázat a vyzdvihnout vaše klady. Volte takové střihy, které lahodí vaší postavě! Ano, to obrázek opravdu názorně ukazuje. Jak z obézní paní udělat ošklivou obézní paní.Ostatně, celý eshop Petrklíč je dokonalou ukázkou toho, jak by se ženy s nadváhou opravdu neměly oblékat, pokud nechtějí vypadat  buldozer valící se ulicí.
 Ženy s nadváhou by se neměly snažit maskovat kila navíc volnými, dlouhými a beztvarými hábitoidními hadry. Naopak. Měly by se snažit o to, aby v oblečení měly aspoň trochu siluetu, naznačily pas, zdůraznily prsa, strhly pozornost k zajímavým detailům.

Vidíte ten rozdíl?Petrklíč prostě nezachrání ani Daniela Šinkorová.

3 komentáře:

 1. Naprostá pravda, sleduju tento blog, jakož i módní peklo už celkem dlouho a s nedočkavostí čekám na nové příspěvky tady i tam.

  OdpovědětVymazat
 2. Dik Blondyno. jsem mlada a plnostihla, ale tyhle prisernosti by na me nikdo nenarval ani kdyby mi za to zaplatil. tyhle pytle s otvory na ruce by se mely zakazat pod pokutou nebo hrozbou pranyrem.
  ja si naopak klidne dovolim nosit kratsi pletene saty a sytou ruzovou barvu (sem totiz taky blond:) i kdyz kazdy prece nemuze byt tak krasny a uzasny jako my:D
  eva

  OdpovědětVymazat
 3. :D:D:D tak petrklíč je prostě petrklíč, o tomhle serveru už snad nemá cenu se ani zminovat, mělo by pomalu vyšumět a zmizet..ale i tak mě to pobavilo

  http://pragueneedsmorestyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat