Jedna kabelka stokrát jinak

Jayma 

Známe to všechny - už jsme měly dávno vypadnout z bytu, když si na poslední chvíli ještě nutně musíme vzít úplně jinou kabelku, než je ta, ve které máme všechny důležité věci pro přežití dne - peníze, klíče, doklady, čokoládovou tyčinku (jednou nakousnutou), vysypané bonbóny bez cukru, čtyři rtěnky, kapesníčky, pudr, rozečtenou knížku, poznámkový blok, šroubovák (nechápeme, kde se tam vzal), menší sbírku gumiček a sponek do vlasů, čtyři vypsané propisky a další nezbytnosti. A všechny taky víme, jak to obvykle skončí - obsah kabelky sice přeházíme, jenže to nejdůležitější zůstane doma. Třeba řidičák, zrovna v den, kdy si policie usmyslí udělat největší dopravně-bezpečnostní akci roku.
Stejný problém řeší Miche Bag. A geniálně jednoduše. Stačí koupit si základní kabelku (na prodej jsou čtyři různé velikosti). A k ní nějaké ty skořápky. Ty drží na kabelce magnety, který by neměly mít vliv třeba na paměťové karty. mobily nebo kreditky. Na výběr je spousta barev a vzorů. A vyměňovat se dají i popruhy kabelky.  Musím říct, že se mi tenhle nápad líbí. (Obrázky se po rozkliknutí zvětší)  
howto krocích

A koupit se dají na michebag.com nebo na miche-bag.eu

4 komentáře:

  1. Již delší dobu se dají v pohodě sehnat i u nás... Máma jim propadla a musím říct, že je to šikovný :)

    OdpovědětVymazat
  2. Kdyby ty "obaly" nebyly tak hnusné, tak bych o koupi uvažovala. Nápad je to dobrý.

    OdpovědětVymazat
  3. Pokud bude mít někdo zájem, takto tyto úžasné kabelky můžete zakoupit i zde www.salonadelle.cz. Již také mám a jsem nadmíru spokojená.

    OdpovědětVymazat