Jaký bude Versace v H&M?Značkoholičky budou v listopadu obléhat háemko. Stejně jako v posledních letech, i letos vrhne řetězec mezi prostý lid kolekci, kterou připravil špičkový módní návrhář. A letos to je Donattela Versace.
Z těch pár fotek, které jsou zatím k dispozici, je jasné, že nabízené kousky ponesou typický versaceovský rukopis. Prodejní cena by měla být extrémně nízká, na to, že je to Versace, a výrazně vyšší, než na jakou jsme z HM zvyklí. Třeba loni stály v HM šatičky z kolekce od Lanvin čtyři a půl tisíce.  Očekávat se dá i to, že materiály a zpracování nebudou zdaleka na takové úrovni, jako originální kousky Versace.No, snad to nebude takový průšvih, jako loňská kolekce Lanvin pro HM. (http://modnipeklo.cz/2010/12/lanvin-hm/)

V každém případě je akce HM skvělou příležitostí pro všechny, kdo chtějí mít na čestném místě v šatníku něco z nejnovější kolekce, co má na štítku značku, nad níž půlka kamarádek řekne áááách a druhá půlka kamarádek zezelená závistí. A pokud si vystačíte s kolekcemi ne zcela aktuálními, pak doporučuju zapátrat v outletech. Já z jednoho takového mám oranžové džíny právě se značkou Versace. A vyšly na něco málo přes tisícovku.

6 komentářů:

 1. Eeeehm.
  Já obecně jsem zásadně PROTI těmhle kolekcím. Háemko akorát převezme licenci na jakýsi ikonický zpracování šatů, udělaj to z hnusomateriálů, hnusostřihů a prodávaj to za hnusoceny. Tyhle hadry jsou prostě jen pro pozéry, který potřebujou značkový oblečení. Nemá to smysl a jsou to akorát vyhozený prachy za NULOVOU kvalitu. Viz všechno u HM

  OdpovědětVymazat
 2. Plně souhlasím s příspěvkem nade mnou. Pokud to bude stejně kvalitní jako kolekce s Lanvinem, tak to bude předražený výsměch.

  OdpovědětVymazat
 3. Plně souhlasím s oběma příspěvky nade mnou :-)

  OdpovědětVymazat
 4. no ak to bude ako Jimmy Choo, tak budem velmi sklamana. A Madonna a Sonia Rykiel boli des a hruza

  OdpovědětVymazat
 5. po tom co ukázali s odrbaným Lanvinem ani nejsem na Versace zvědavá

  OdpovědětVymazat