Jak udělat z Miss Junior vyžilou pětatřicítku

Společně s finalistkami Miss Junior se v roli modela představil zpěvák Matt Pardus.
Miss Junior je soutěž pro dívky od 15 do 21 let. Z fotek, které jsem objevila na iDnes, to ale spíš vypadá, že jde o zralé dámy kolem pětatřiceti.


Už samotný titulek článku je výživný: Finalistky Miss Junior se proměnily v sexbomby, a to jsou nezletilé

A v textu se mimojiné píše:

"Fashion story vzniklo na soustředění Miss Junior v Sokolově. Finalistky si oblékly luxusní modely, kterým nechybí kouzlo a ženskost, a rázem se proměnily v dračice. A to většině z nich ještě nebylo ani osmnáct let."Finalistky Miss Junior v modelech Miroslava Bárty, v roli modela se představil

Finalistky Miss Junior v modelech Miroslava Bárty, v roli modela se představil

Finalistky Miss Junior v modelech Miroslava Bárty, v roli modela se představil


Mně teda víc než sexy dračice přijdou spíš jako unavené maminy po šichtě.

Make-up jim přidává aspoň deset let, šaty se k jejich věku ani trochu nehodí a celá stylizace je naprosto příšerná. I když vzhledem k tomu, že za celou soutěží je nevkusná Kateřina Hamrová, tak to mohla dopadnout i mnohem hůř.

Kateřina Hamrová svým výstřihem šokovala na finále Miss Junior


Ředitelka Miss Junior 2006 Kateřina Hamrová si zřejmě zapomněla vzít spodní prádlo

7 komentářů:

 1. Já padám, to že jsou mladé plodné krásné -náctky? No ale jak padla zmínka o jménu Kateřina Hamrová, vše se mi vyjasnilo...

  OdpovědětVymazat
 2. Asi se budu opakovat, ale - FUJ FUJ FUJ FUJ FUJ! Jak mohla! Všechny vypadají jak po zásahu elektrickým proudem a o tom svědčí i ti podivný obličeje. No děs.
  A milá zlatá Katka Hamrová je teda taky pěkná....ehm....však víme

  OdpovědětVymazat
 3. už jsem na to koukala na facebooku. Napadá mě jediný- na celým photoshootu je nejhezčí příroda... A Matěj v pozadí na první fotce.

  OdpovědětVymazat
 4. nelíí se mi to. před pár měsíci jsem četla článek v časopisu Epocha, kde byly dokonce 3-4 leté holčičky, v nějakém miss něco ... dívenky vypadaly po zásahu maminek, či kosmetiček mnohdy o 20 let starší... řekněte, neprodali byste jim v baru alkohol??

  Něco podobného jsme teď našla na internetu, na něším webu. až na to, že autorce/sutorovi se tohle nejspíš líbí. ano, řekla bych, vypadá to hezky. ale ničit pleť dítěti... nepříjde mi to moc dobré...
  http://jimin.blog.cz/0903/miss-baby

  OdpovědětVymazat
 5. fuj, no tie v 30ke budu vyzerat minimalne na 50 .__.

  OdpovědětVymazat
 6. Prijde mi to jako fotoreportaz z carodejnickeho sabbatu.

  OdpovědětVymazat
 7. To je taky tím, že vybraly enormně ošklivé typy. Na hnusný ksicht nenamalujete sladkou náctku, to prostě nejde. Dnes ty náctky samy vypadají jako jejich matky...takže říká li se utahanosti a starému vzhledu divokost, jsem potom..nevímco.

  OdpovědětVymazat